Bebek İsteyen, Bebek Bekleyen ve Bebeklerine Kavuşmuş Arkadaşlarım .. Buyrun Sohbete

mercancmc
27-10-11, 05:10
gunaydın benim bHGC 30 cıktı reglden 3gun sonra, şu an 5gun gecikti, acaba bi sorun varmıdır?

ildailda
27-10-11, 06:10
günaydın kızlarrrrrrr :KK3:
geçmişi okıyim dedim ama nerde kaldığımı bulamadım birtürlü :KK43:

bide koca digiturk kartlarını saklamış :KK43: tv izlemem yasak.nettende açıcaksın yoksa götürürüm dedi
2 gündür okadar ağlıyorumki tv izlerken artık durdurramıyorum kendimi
dünde ööle ağlaya ağlaya uyumuşum
depremi yaşadığım bildiğim için çok ağır geliyor izlediklerim.çok arkadaşım eş dost komşu akrabayı kaybettik
fena bi deprem fobim var ööle bööle değil ama
şimdi tekrar nüksetti sanırım hiç derin uyuyamadım
6 aydır yatarken düdüğümü boynuma asmıyordum şimdi tekrar başladım.Allah göstermesin hiçbirimize

umutege16
ildailda

bide koca digiturk kartlarını saklamış :KK43: tv izlemem yasak.nettende açıcaksın yoksa götürürüm dedi
depremi yaşadığım bildiğim için çok ağır geliyor izlediklerim.çok arkadaşım eş dost komşu akrabayı kaybettik
6 aydır yatarken düdüğümü boynuma asmıyordum şimdi tekrar başladım.Allah göstermesin hiçbirimize
günaydın canım bence eşin en iyisini yapmış zor gerçekten çok zor ben yaşamadığım halde depremden çok korkuyorum senin korkman gayet doğal ama bence izleyerek kendine eziyet etme hepimiz zaten sor bir süreçten geçiyoruz şuanda piskolojilerimiz yeterince bozuk birde böyle şeyler olunca daha da kötü oluyoruz.bence geçmişi unutamazsın tabiyki ama hatırlamamaya çalış en azından :KK19:

dejavu_one
ildailda

Ben haber izlemiyorum hemen başka haber olmayan kanallara çeviriyorum zaten biraz takıldığım zaman eşim hemen değiştiriyor kanalı. Bir tek şu 2 haftalık bebeğin kurtarılışını izledim çok ağladım bende birde Yunus vardı kurtarılmıştı ama hayatını kaybetmiş ona da ayrı üzüldüm. Canım evet çok zor seninde fobin var bende yaşadım İstanbul'da 99 depremini ve o zamanlar depremle ilgili ne bilgi varsa araştırırdım o zaman bilgisayarda yok evde kitapları karıştırırdım ve hep yatağım sallanıyor gibi gelirdi çığlık atarak uyanırdım annem psikoloğa götürecekti ama sonra geçti kendiliğinden ancak o görüntüleri izleyince her an sallanacakmışız gibi hissediyorum. Canım dua et öyle yat. Allah ferahlık verir. Allah yardımcısı olsun ordakilerinn.. çok zor çok..

umutege16
27-10-11, 07:10
dhc83
gunaydın..
ne yazıkkı testım negatıf
atesım 36.7
bugunde adet olmayacagım test negatıf 3 gundru gecıktı
bende galıba kocaman bır kıst var
bence senin aldığın testlerde bir anormallik var bir kaç gün daha bekle olmazsan tekrar kanda baktır en garantisi

kifayet_can
günaydın canlar nasılsınız

hilal19
günaydın kızlar dün girdim akşam ama kafam davul gibi olmuştu bişey yazmadan çıktım .dün eşimle araba aldık her gittiğim yerde de çocuk varmı diye sordular .bende akşam rüyamda doktora gitmiştim biraz saçma ama böyle küçük bi şişlik var gögüslerimin arasında fındık gibi doktorda diyoki sen kesin hamilesin bak gör fln.böyle işte rüyalarım bile :KK49::KK49:

bu arada şu anda hastayım ya muhtemel ovu.tarihlerimi hesapladım gene bayrama denk geliyo:KK53:cümbür cemaat kalmaya gitcez kayınvalidemlere onlar gelcek istanbuldan.orda da pek icraat olamıyor eşimede gitmeyelim dedim tartışdık biraz hep böyle oluyo ama bende uyuz oluyorum, ya ben olmuyorum ya o yurtdışında oluyo ya misafir geliyo.yumurtam şey olsun artık yaaa:KK53:

balelam
ildailda
Geçmişi okıyim dedim ama nerde kaldığımı bulamadım birtürlü :KK43:

6 aydır yatarken düdüğümü boynuma asmıyordum şimdi tekrar başladım.allah göstermesin hiçbirimize
:KK5::KK5:canım bende 99 depremini yaşadım ama tabi sen tam yerinde yaşamışsın
ben depremden snr sabah ezanına kadar elimde fenerle koltuk tepelernde bekliyodum uyuyamıyodum ezandan snr ancak uyuyabiliyodum aylar sürdü böle ama snr alıştım sanırım :KK14::KK14:ama çok korkuyorum depremden allah bida kimselere yaşatmasın inşllah

luxxor
ferdat85
selamlar kızlar
hülyamesut tatlım rahim filminin temiz çıkmasına çok sevindim
luxxor eşinin sonuçları güzel çıkmış ne güzel, gelsin artık bebekler
aysuncum ateş çok güzel gidiyor inşallah düşmeyecek
minzuhardan hiç haber yok heralde
dhc83ü çok bekledim ama test yapmamış demek, sağlık olsun yarına öğreniriz biz de
Teşekkür ederim ferdatcım sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?:13:

GamzeMesut
aynen ağlayarak uyuyorum berbat bi durum işallah benimde bir an önce biter bulantılarım
Canım yaa dayan biraz daha 3 aydan sonra azalır diyorlar ama sende halen var sanırım
hlycn
Dolunaycim uzme kndini zamani deil daha demekki.ama her an nolcagini bilemeyiz ole deil mi...umudun hic kirilmasin..biz 9 ay korunmadik.olmadi tup bebek bile yaptrdim bu zmn icerisinde..umutlarim hep bitti..agladim yikildim ..bi kuzenim var onunla karsilastim bana bebek yokmu dedi yok dusunmuorus daha dedim YALAN soledim israr edio o bana dah ne beklicen bilemme ne .nasil uzuldum eve geldim agladim tekrar ykildim..ama diordum ki benim bebegim dogal yoldan olcak.kimzeye diemiodum ama icten cok inanaiodum..rabbim umudumu yitrmedigimi bildi ve dualarimi kabul etti..hamileyim ki kuzenimle konsuurken 1aylikmisim..insaallah saglicakla kucagima almayi nasio edeer rabbim..hamilelik nasil guzel bi duyguu muhtesemm..hepinize yasatsin defalrca sagliklica..:KK17:
hlycn yazdıkların çok hoşuma gitti hiç umudu kesmemek ve dua etmek lazım tüm dualarımız duyulur ve kabul görürmüş Allah tarafından sadece senin için hayırlıysa, doğru zamanda ve doğru şekilde gelirmiş

luxxor
hilal19
günaydın kızlar dün girdim akşam ama kafam davul gibi olmuştu bişey yazmadan çıktım .dün eşimle araba aldık her gittiğim yerde de çocuk varmı diye sordular .bende akşam rüyamda doktora gitmiştim biraz saçma ama böyle küçük bi şişlik var gögüslerimin arasında fındık gibi doktorda diyoki sen kesin hamilesin bak gör fln.böyle işte rüyalarım bile :KK49::KK49:

bu arada şu anda hastayım ya muhtemel ovu.tarihlerimi hesapladım gene bayrama denk geliyo:KK53:cümbür cemaat kalmaya gitcez kayınvalidemlere onlar gelcek istanbuldan.orda da pek icraat olamıyor eşimede gitmeyelim dedim tartışdık biraz hep böyle oluyo ama bende uyuz oluyorum, ya ben olmuyorum ya o yurtdışında oluyo ya misafir geliyo.yumurtam şey olsun artık yaaa:KK53:
Hilalcim hayırlı uğurlu olsun canım:KK24: Benim de bugün yumurtam çatladı sabah gördüm yumurta akı kıvamındaki sıvıyı

luxxor
aysunayy
sağlık olsun canımm..üzme kendini..bu sıkıntıyı hamile olana kadar çakaceğiz malesef..

ama sonunda bizde güleceğiz..sıkma canını..hem kırmızılar gelene kadar da ümit kaybetmek yok...

ateşinde baya yüksekmiş..bu yöntemde mi yanıltıyo insanı ne...

buda benim sabahki ateşim ama daha 5 gün var bakalım nasıl dvam edecek...:44:

3808cf Ovulation charts on FertilityFriend.com
Ya ben grafiğe geçirdim dün aysun anlayabildiğim kadarı ile ama grafik halinde görünce bi saçma ki sorma:KK9: bi inmiş bi çıkmış filan yumurtlama sancım da dün geceydi bu sabah akıntımı gördüm ama ateş tuhaf yerlerde yükselmiş filan. Termometrem mi bozuk acaba?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/

mavi0505
27-10-11, 08:10
arkadaşlar, soğan kürü yapmak ovulasyon günlerinde zararlı olurmu, benim Sat 15 ekim, ovulasyon günlerime girmiş oluyorum dimi, bir de şu ovulasyon testlerinin fiyatını bilen varmı, yapıp emin olmak istiyorum da

nurdansr
canlarımmmm nasılsınız:KK3::KK3::KK3:lütfen hepimiz ferda için dua edelim bugün...allahın izniyle güzel haberler getirsin bize....hepimiz iyi düşünürsek iyi şeyler olur..:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hilal19
luxxor cum aman iyi değerlendirin benim daha çok var ama inş.denk getirebiliriz.
ferdat bugün doktora gitcekti haberi olan varmı???

ayşe&serkan
günaydınnn arkadaşlarr
üfffff galiba benimde kırmızılar geliyooo off offfffff bir ay daha gittii
tuvalete girmeye korkuyom her an gelecek diee ama belirtileer başladıııııııı
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

nurdansr
luxxor
Ya ben grafiğe geçirdim dün aysun anlayabildiğim kadarı ile ama grafik halinde görünce bi saçma ki sorma:KK9: bi inmiş bi çıkmış filan yumurtlama sancım da dün geceydi bu sabah akıntımı gördüm ama ateş tuhaf yerlerde yükselmiş filan. Termometrem mi bozuk acaba?

http://www.fertilityfriend.com/ttc/
canım tablonun linkini verememişsin ama benimde geçen ay çok fenaydı 34.9 u bile gördüm ..inişli çıkışlı olmasının hiç bir zararı yok önemli olan son 3 gün düşmemesi hatta sadece son gün düşmemesi.eğer tüm yumurtladıysan bugün ateşinin düne göre daha yüksek olması gerekiyo

kalemity
ayşe&serkan
günaydınnn arkadaşlarr
üfffff galiba benimde kırmızılar geliyooo off offfffff bir ay daha gittii
tuvalete girmeye korkuyom her an gelecek diee ama belirtileer başladıııııııı
:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
:26::26::26::26::26:

dejavu_one
hilal19
luxxor cum aman iyi değerlendirin benim daha çok var ama inş.denk getirebiliriz.
ferdat bugün doktora gitcekti haberi olan varmı???
O saat 4 te gidecekti canım daha haber gelmez o yüzden ancak döndükten sonra yazar bende çok merak ediyorum ne diyecek ama sorun olduğunu sanmıyorum bence doktor onu hatırlamadı yolk sac gördüğünü de hatırlamadı yoksa muayenede gözükmese elbet demesi lazımdı gözükmüyor diye. Ferdat araştırdıktan sonra ne işi var o doktorun orada.İhtimalleri söylemesi lazım. İnşallah bu gideceği dr güzel haberler verecek..

didemss25
27-10-11, 09:10
günaydın şekerler :KK16::KK16:
nasılsınız bugün?
bugün 18.gün adetten bu yana ateşte hala bi yükselme yok 36.2 ye takıldı kaldı :KK43::KK43::KK43:

SueSue
nurdansr
canlarımmmm nasılsınız:KK3::KK3::KK3:lütfen hepimiz ferda için dua edelim bugün...allahın izniyle güzel haberler getirsin bize....hepimiz iyi düşünürsek iyi şeyler olur..:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
evttttt ii düşünelim ii olsun herşeyyy guzelll hberlerleee döncekkk inşşşşş:KK3::KK3::KK3::KK3:

umutege16
nurdansr
bende ondan gelicek güzel haberi bekliyorum inşallah her şey yolundadır.allah bebeğini ona bağışlasın

canım sen nerelerdesin birkaç gündür yoksun...

SueSue
didemss25
günaydın şekerler :KK16::KK16:
nasılsınız bugün?
bugün 18.gün adetten bu yana ateşte hala bi yükselme yok 36.2 ye takıldı kaldı :KK43::KK43::KK43:
ovulsayon testi kullanıomsn cnm? bi de akntı falan oldu mu hiç şeffaf yapşkan? belki de geç yumrtlıcaksndır cnm sen ateşini ölçmeye devam et bi de akntıya dikkat et belli olmaz daha çünkü....

didemss25
duygucaa
ovulsayon testi kullanıomsn cnm? bi de akntı falan oldu mu hiç şeffaf yapşkan? belki de geç yumrtlıcaksndır cnm sen ateşini ölçmeye devam et bi de akntıya dikkat et belli olmaz daha çünkü....
yok canım kullanmıyorum ilk defa deniyoruz bu ay diye almadım :)
cumartesi pazar çok akıntım oldu kaç kere çamaşır değiştirdim.3 gündür filan ıslaklık şeklinde var o kadar..
dün işe gitmeden ölçtüm 3 gibi filan 37.1 e çıkmıştı sabah yine 36.2 yi görünce canım sıkıldı biraz :KK53::KK53:

periprenses
kızlar günaydınnnnn hepinize güzel mutlu bi gün olsun bugün test yapıcak arkadaşlarıma da dr. a gidicek arkadaşlarıma da bol şans herşey gönüllerince olsun bu sabah bi enerjim var pozitif pozitif ama kasım ın 21 i ne kadar bat ı nasıl beklicem bilmem bu enerji bile kurtarmaz bu ay beni :KK16:

periprenses
didemss25
yok canım kullanmıyorum ilk defa deniyoruz bu ay diye almadım :)
cumartesi pazar çok akıntım oldu kaç kere çamaşır değiştirdim.3 gündür filan ıslaklık şeklinde var o kadar..
dün işe gitmeden ölçtüm 3 gibi filan 37.1 e çıkmıştı sabah yine 36.2 yi görünce canım sıkıldı biraz :KK53::KK53:
belkide dün yumurtlamıştın canım ben hiç bilmiyorum bu ateş ölçme yöntemini ama bu ay olmazsa sorucam hepinize öğrenicem :KK20: inşallah gerekmez kasımda gelir bebişim :KK23: