TEST

Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

Benjamin_ipek
25-06-11, 12:06
merhaba kızlaar,misafir kabul ediyo musunuz ?c:KK71:

cyd86
KapicininBitliKizi
tuuuu tuuu masalahhhhhh bıyerını kası kız
Neremi neremi :KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK71:

cyd86
Benjamin_ipek
merhaba kızlaar,misafir kabul ediyo musunuz ?c:KK71:
Elbette kabul ediyoruz, misafir olarak değil kalıcı olmanı dileriz tabii :KK34: hoşgeldin :KK71:

KapicininBitliKizi
cyd86
Neremi neremi :KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK71:
gozlerınıııiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

cyd86
KapicininBitliKizi
gozlerınıııiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

ESEV
kızlar müşteri var yazamıyorum

Benjamin_ipek
cyd86
Elbette kabul ediyoruz, misafir olarak değil kalıcı olmanı dileriz tabii :KK34: hoşgeldin :KK71:
hoşbuldum o vakit :KK34:
sıkıntıdan patlıyorum resmen,bugün böyle bi yapıcak bişiler,kendimi eğlicek bişiler bulamadım nedense :KK50:

KapicininBitliKizi
sancıdan patlıorum bende :KK43:

Benjamin_ipek
25-06-11, 13:06
KapicininBitliKizi
hayırdır inş ? :KK53:

Sonbahar
KapicininBitliKizi
geçmiş olsun neren ağrıyor canım

KapicininBitliKizi
Sonbahar
geçmiş olsun neren ağrıyor canım
:78:alt tarafım daha hastada olmadım

Sonbahar
esev ve benjaminipek hoşgeldiniz arkadaşlar

Sonbahar
KapicininBitliKizi

eyvah eyvah, geçmiş olsun ne diyim walla ilaç olsada elimde versem
:KK70:

merguana
ceyd86 annen ne kadar gençmiş yahu :KK53:

merguana
KapicininBitliKizi

geçmiş olsun canım çok zordur o ağrı
:KK50:

Benjamin_ipek
KapicininBitliKizi
hmm..şu mesele..inş tez zamanda ağrın sızın geçer arkadaşımm..:KK70:

Benjamin_ipek
Sonbahar
esev ve benjaminipek hoşgeldiniz arkadaşlar
hoşbuldum canımm :KK34:

Nevreste
cyd86
Kızçeler, azcık nostalji yapayım; aşağıdaki fotoğraf 30 Mayıs 2008'de çekildi yani kına gecemin olduğu gün :KK1: anneciğim ve ben :KK69: :KK16: Fotoğrafın üzerine tıklayıp büyük halini görebilirsiniz :79:

Eki Görüntüle 214993
MAŞAALLAH............:nazar::nazar::nazar::nazar:
ANASININ KIZI.........:nazar:

Nevreste
Selam herkese..............:KK3:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ruzgarrr
ceyda çok hoş olmuşsun
nostaljiler arada güzel geliyor anneneede maşallah genç kayınvalide olmuş

bende kendimi tanıtayım bugün herkes kendini tanıtıyor sanırım
25 yaşındayım 4 senelik evliyim 1 buçuk yaşında kızım var 13 senedir kapalıyım
başakşehirde oturuyorum evdeyim çalışmıyorum kzıımöla gezip tozup keyfime bakıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK52:

Sonbahar
ruzgarrr
ceyda çok hoş olmuşsun
nostaljiler arada güzel geliyor anneneede maşallah genç kayınvalide olmuş

bende kendimi tanıtayım bugün herkes kendini tanıtıyor sanırım
25 yaşındayım 4 senelik evliyim 1 buçuk yaşında kızım var 13 senedir kapalıyım
başakşehirde oturuyorum evdeyim çalışmıyorum kzıımöla gezip tozup keyfime bakıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :KK52:

merhaba, allah bağışlasın kızını. oh ne güzel kızınla geziyorsun tozuyorsun. bende kızımla gezip tozmak istiyorum. şimdilik baya uzak gözüküyor . kaç aylıktan itibaren rahat rahat gezliyor benimki 11 aylık.

Benjamin_ipek
rüzgardan imrendimm..bende tanıtayım kendimi..
24 yaşındayım..9 aylık evliyim..ingilizce öğretmeniyim..eşim asker..asker yolu bekliyorum..En Büyük TÜRKİYE

Nevreste
benjamin_ipek
24 yaşındayım..9 aylık evliyim..ingilizce öğretmeniyim..eşim asker..asker yolu bekliyorum..En Büyük TÜRKİYE
canım allah kavuştursun..........:KK48:

Sonbahar
Benjamin_ipek
allah kavuştursun En Büyük TÜRKİYE:KK70: ne zaman kavuşuyorsunuz kısmetse?

Benjamin_ipek
ikiz81
canım allah kavuştursun..........:KK48:
amiiiiiin..çok teşekkür ediyorum :KK71:

ruzgarrr
Sonbahar

merhaba, allah bağışlasın kızını. oh ne güzel kızınla geziyorsun tozuyorsun. bende kızımla gezip tozmak istiyorum. şimdilik baya uzak gözüküyor . kaç aylıktan itibaren rahat rahat gezliyor benimki 11 aylık.
ben 20 günden beri geziyoruz yaz kış hiç durmadık :KK1:

Benjamin_ipek
Allah kavuştursun çok varmı zor olur ya biran önce geçsin günler

Benjamin_ipek
Sonbahar
allah kavuştursun En Büyük TÜRKİYE:KK70: ne zaman kavuşuyorsunuz kısmetse?
amiiin :nazar: Allah nasib ederse seneye nisan 1 de bitiyor askerliği..
ama ben şafak saymaktan çok mehtap sayıyorum,bugün mehtap 5 En Büyük TÜRKİYE:nazar:
dağıtım iznine gelicek inş eşim...zamanda inat etti geçmiyor :KK9:

Sonbahar
ruzgarrr
ben 20 günden beri geziyoruz yaz kış hiç durmadık :KK1:
aman maşallah diyelim gezin walla ne güzel.

Nevreste
benjamin_ipek
amiiin :nazar: Allah nasib ederse seneye nisan 1 de bitiyor askerliği..
Ama ben şafak saymaktan çok mehtap sayıyorum,bugün mehtap 5 En Büyük TÜRKİYE:nazar:
Dağıtım iznine gelicek inş eşim...zamanda inat etti geçmiyor :KK9:
daha çok varmış..:KK59:....su gibi akıp geçer günler inşaallah kavuşursunuz........En Büyük TÜRKİYE...:KK73:

Benjamin_ipek
ruzgarrr
[Allah kavuştursun çok varmı zor olur ya biran önce geçsin günler
amiin canım benim..gerçekten çok zormuşş..sağdan soldan duyardım ama yaşayınca anlıyormuş insan..
arada mehtaplarda olmasa nasıl geçer bilmem...

ESEV
KapicininBitliKizi
üşüttün heralde canım bende ayaklarım çıplak yere basınca hep ağrır..

Benjamin_ipek
ikiz81
daha çok varmış..:KK59:....su gibi akıp geçer günler inşaallah kavuşursunuz........En Büyük TÜRKİYE...:KK73:
bayaa var..fakat umudumda var ki kendisi yedek subay olarak yapıyor,dağıtımdan sonra çok kötü bir yer düşmemek kaydıyla beni yanına alma gibi bir olasılığıda var..
şu kuralar bi çekilseydi..
güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim :KK34:

Nevreste
benjamin_ipek
bayaa var..fakat umudumda var ki kendisi yedek subay olarak yapıyor,dağıtımdan sonra çok kötü bir yer düşmemek kaydıyla beni yanına alma gibi bir olasılığıda var..
şu kuralar bi çekilseydi..
Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim :KK34:
hadi inşaallah allah gönlünüze göre versin.....:KK34:

KapicininBitliKizi
ESEV
üşüttün heralde canım bende ayaklarım çıplak yere basınca hep ağrır..
yok be canım hamıle ıken bebk bası ıle baskı yaparya o bıcım arda gıor sabahda sag yumurtalıgımın sancısı ıle uyandım esıdme ne donelıorsun dıor:KK70: uyusun dıye hıccc pıkeyı ceksıtıordum dedım

Nevreste
kapicininbitlikizi
yok be canım hamıle ıken bebk bası ıle baskı yaparya o bıcım arda gıor sabahda sag yumurtalıgımın sancısı ıle uyandım esıdme ne donelıorsun dıor:d uyusun dıye hıccc pıkeyı ceksıtıordum dedım
geçmişolsun..bir doktora görün istersen.............:26:

ruzgarrr
Sonbahar
aman maşallah diyelim gezin walla ne güzel.
sağol canım herkese tavsiye ederm walla huysuz çocuk değilse küçükten alışsın dışarı çıkmaya
siz çıkmıyormusunuz

Benjamin_ipek
amiin canım benim..gerçekten çok zormuşş..sağdan soldan duyardım ama yaşayınca anlıyormuş insan..
inşallah rahat edeceğiniz bir yere çıkarda rahat edersiniz
benim eşim nişanlıyken yaptı 6 ay o bile çok zordu

Sonbahar
Benjamin_ipek
aradaki kavuşamlara mehtapmı deniliyor. daha yeni öğrendim. benim eşim askerliğini yapalı çok olmuş o yüzden bilmiyordum . inşallah güzel bir yere gider senide yanına alır.

Benjamin_ipek
KapicininBitliKizi
yok be canım hamıle ıken bebk bası ıle baskı yaparya o bıcım arda gıor sabahda sag yumurtalıgımın sancısı ıle uyandım esıdme ne donelıorsun dıor:KK70: uyusun dıye hıccc pıkeyı ceksıtıordum dedım
belkide hamilesindir canım :nazar:

KapicininBitliKizi
ikiz81
geçmişolsun..bir doktora görün istersen.............:26:
ay ben doktoru sevmıorum bana doktor deme hastane kapısına gırınce hastalık hatası oluorum:KK70: bas agrısı kıramplar gıro bana:KK70:

KapicininBitliKizi
Benjamin_ipek
belkide hamilesindir canım :nazar:
hahah aynı esım gıbı konsudun kız :KK70: dun pazara dıe cıkdık alsıverısı yaptık ordanda bı carfur yaptık kızcem dısarda yemek yemege bayılıor yedırdık yedı zaten avuc kadar bısye gerı kalanı ben yedım esımd eoturmus benı ızlıor dedım ben bu aralar obur oıldum cıkdım belkı bısye vardır demezmı yok kalsın deıdm :KK70: ama olsa da sevsek dıyede bakınıorum D:

Benjamin_ipek
Sonbahar
aradaki kavuşamlara mehtapmı deniliyor. daha yeni öğrendim. benim eşim askerliğini yapalı çok olmuş o yüzden bilmiyordum . inşallah güzel bir yere gider senide yanına alır.
evet aradaki buluşmalara mehtap deniyor :kk77:
amin amin amin..inş ikimiz içinde en hayırlı olacak yer çıkar..
yoksam benim işim zor :KK50:

Sonbahar
ruzgarrr
sağol canım herkese tavsiye ederm walla huysuz çocuk değilse küçükten alışsın dışarı çıkmaya
siz çıkmıyormusunuz
13 günlüktü geziyorduk ilk 2-3 ay sıkıntı olmamıştı yazın. sonra kışın hep evdeydik. benim evime merkeze uzak. çarşıya çıkmak için belediye otosobüsü var saatte bir oda. bebek arabaıyla binmesi inmesi kızımı otobüste zapdetmesi zor oluyor. eşiminde hiç izin günü yok, bazen akşamları erken gelirse çıkıyoruz. benim kızım ikide bir hastalanır oldu , daha 15 gün önce atlatmıştık bu sabah yine hastalandı. dünde parka inmiştik. wallahi şöyle 2-3 yaşına gelmesini çok istiyorum anne kız giyinip çıkmak gezmek en büyük hayallerim arasında şuan.

Benjamin_ipek
KapicininBitliKizi
hahah aynı esım gıbı konsudun kız :KK70: dun pazara dıe cıkdık alsıverısı yaptık ordanda bı carfur yaptık kızcem dısarda yemek yemege bayılıor yedırdık yedı zaten avuc kadar bısye gerı kalanı ben yedım esımd eoturmus benı ızlıor dedım ben bu aralar obur oıldum cıkdım belkı bısye vardır demezmı yok kalsın deıdm :KK70: ama olsa da sevsek dıyede bakınıorum D:
:KK9::KK9::KK9: şaka maka topiğin bebişi mi geliyor yoksa...:21:

Sonbahar
KapicininBitliKizi

canım kızçen kaç yaşında?

ay ben benim kızı büyütmeye baya hevesliyim. :KK1: özeniyorum böyle gezmeler, kızıma dışarda yemek yedirmeler. inş gelir o günlerde.

Sonbahar
Benjamin_ipek
:KK49::KK49: :KK49::KK9::KK9::KK9:

KapicininBitliKizi
Benjamin_ipek
kız dur daha hersey daha yerıne yenı oturuyor ben kursa gıtmeyı ıstıorum hemde hamıle olmım ya ben hamılelıge ozenıorum ama hamıle kıyafetı gıyemıorum :KK70: gobusum olmuor normal 36 beden kıyafetlerle gezındım kıımda :KK70: kıms eınanmadı hamıle olduguma

Nevreste
KapicininBitliKizi
OLABİLİRMİ KIZ...............:KK23::KK49::nazar:

KapicininBitliKizi
Sonbahar

ay ben benim kızı büyütmeye baya hevesliyim. :KK1: özeniyorum böyle gezmeler, kızıma dışarda yemek yedirmeler. inş gelir o günlerde.
kızım 4 yasında teyzesı :KK70: merak etme kzı buyuyorlar bende bebekken ne zman buyucek ne zman gezmelere gdııcemkı demısdım :KK70: 3 gunluk bebekken elbıse gıydırmıs anneyım :KK70: oyuncak bebek gıbı gıydır soydur yapıordum gunde 5 kez ust degsırmı bı cocugun ben yapıordum sıte :KK70: 19 yasında anne olunca :KK70: hehe

Nevreste
sonbahar

ay ben benim kızı büyütmeye baya hevesliyim. :KK1: özeniyorum böyle gezmeler, kızıma dışarda yemek yedirmeler. Inş gelir o günlerde.
gelir canım gelir o günler..............:KK4::KK55:

KapicininBitliKizi
ikiz81
OLABİLİRMİ KIZ...............:KK23::KK49::nazar:
sanmam olmaz :KK70: olmasında kız yasak bana :KK43: bekarken hep derıdm bı tane canımdna kanımdan olsun bıtanede evlatlık alım rabım duydumu ne :d doktor yasaklamsıdı 5 6 sene yasakdı e kızmda 4 yasında suan ama varsada yapabılecek bısye yok allah saglıcakla getırsın derım D: