Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

Sinoplu57
7-07-11, 17:07
kızlar gecen hafta pndıkte biz magazada elbise gördüm cok begendım .. tam bnım tarzıma göre..
aranızda fotocu merve daglıyı tanıyan var mı bilmem.. onun cekımını yaptıgı elbiselerin tarzında.. aklım hala o elbisede..
fiyatı 180 ve ben o kdr vermek istemıyorum o elbiseye..vucudu afişe etmeyen hatları göstermeyen ama cok sık ve güzel bir elbise..
terziye diktirsm aynısı olur mu ya da fiyatı o kdr bulur mu dersiniz?eylulde kuzenın nısanı var orda giyerım demıstım..
birde elbise su mavisi renginde .. altına ne renk bir ayakkabı gider dersiniz?

skopca
Sinoplu57
kızlar gecen hafta pndıkte biz magazada elbise gördüm cok begendım .. tam bnım tarzıma göre..
aranızda fotocu merve daglıyı tanıyan var mı bilmem.. onun cekımını yaptıgı elbiselerin tarzında.. aklım hala o elbisede..
fiyatı 180 ve ben o kdr vermek istemıyorum o elbiseye..vucudu afişe etmeyen hatları göstermeyen ama cok sık ve güzel bir elbise..
terziye diktirsm aynısı olur mu ya da fiyatı o kdr bulur mu dersiniz?eylulde kuzenın nısanı var orda giyerım demıstım..
Resmi yok mu:26::26::26::26:

decemBer
Sinoplu57
ayakkabı için beyaz tabi ki.

Sinoplu57
7-07-11, 18:07
yok malesef resim denememiştim ama takıda bakmıstım .: fiyatını sorup kactım:KK9:

Berrak
Sinoplu57
yok malesef resim denememiştim ama takıda bakmıstım .: fiyatını sorup kactım:KK9:
resim olsaydı fikir verebilirdim:26: bu arada bende sinopluyum:KK9:

aayysseenn
Sinoplu57
bence ayakkabı lacivert farklı olur, beyaz çiğ düşer diye düşünüyorum...

KapicininBitliKizi
7-07-11, 19:07
Yapraq
sana bir tavsiye vereyimmi kısa kollu tunuik diorsun ya kolları için mi badi giyiyorsun altına??? eğer öyleyse fikrim şu:KK9: kolluklar satılıyor al geçir koluna:KK9:
yok bebem ben almım ısım olmaz o tarz seyler ıle:KK70:

Berrak
KapicininBitliKizi
yok bebem ben almım ısım olmaz o tarz seyler ıle:KK70:
gördünmü denedinmi hiç?

KapicininBitliKizi
Yapraq
gördünmü denedinmi hiç?
gormedım denemedım ama kuzum sevmem tarzım degıl o tarz seyler normalde ıcıme ınce bı badı bıle gıysem kolarımı sıvarım katalrım hava alıcam yoksa pısıyorum:KK70:

hemra
8-07-11, 06:07
Sinoplu57
canım 180 tl etıketlılerın hıç bır özellıgı yok.. ben geeçen sene .... magazasından aldıgımı buyuk ugraşlar sonucu iade ettım.. aldıgım urunun boncukları iki saat sonra dökulup bıttı.. eşim ne kadar dıkkatsız gıyorsun dıyınce benım şarteller attı.. gıttım magazaya almayız vs. ve bana iç kısmında saklanmiş şeklındekı bu urun degiştirilmez etıketı gösterınce ikinci kez sınırlenedım. ve ayıplu mal satmaktan hakkınızda sıkayet vs edecegım dedım. yazılar yazdım merkeze.. sonunda para iadesı vermeyı kabul ettıler...

bu sene dıktırdım. basıt bır tunık ama rahat ve guzel ketenden... kenarlarına dantel vs geçtık, dugmelerı incili... bende guvendıgın bır terzıye dıktır.. :))

kristaltane
8-07-11, 07:07
selam ben geldim nasılsınız bakalım benimde arkadaşım evleniyor ama hala ne giyeceğime karar veremedim

elagam
8-07-11, 08:07
günaydın kızlar :KK16:
okulum olduğundan uzun süre giremedim :KK50:
yeni aldığım eşarbı göstermek istedim :KK69:

Eki Görüntüle 221265

Eki Görüntüle 221264

bunları okulun mescitinde çektim :KK53:
bide bişey danışacağım size,armine online ı biliyorsunuzdur,ordan pudra rengi yazlık bi pardesü almıştım,şimdi bi daha bakayım dedim çok güzel kışlık bi pardesü %60 indirimle 100 liraya düşmüş...kumaşı yün ve pamuktan...

Eki Görüntüle 221266

sizce nasıl?
ben bu renge bayılırım...ama kararsız kaldım,alırsamda annemden gizli alacağım yoksa oyar beni :86:
100 liraya değer mi sizce?
yoksa dahada düşmesinimi bekleyeyim?

elagam
8-07-11, 08:07
bu arada hafta sonu kuzenimin sözü olacak aile arasında :KK66:
dün şunları aldım nasıl sizce?

Eki Görüntüle 221273

içine askılı pudra bi penye aldım,dışındaki ise kapri kol,omuzları karpuz model,büzmeli,dantel bolero,fakat uzun bayagı,kalçamın az üstünde...

Eki Görüntüle 221275

bu da altına aldığım etek,pek güzel çekemedim bunu:KK59:
buda pudra rengi ve dantelli,tiril tiril bişey...
aktıya taktığımdan bel kısmı geniş durmuş ama aslında,belden dar ve aşağı doğru bollaşan bi model...
sözden gelince,üstümdeki hallerinide ekleyeceğim :KK34:

aayysseenn
8-07-11, 14:07
merhaba kızlar kuzenimin düğünü için aşağıdaki tulumu aldım.. ayakkabı ve şal için sizden fikir istiyorum. bi yardım ediverin bakem...
ne renk şal ve ne renk bi ayakkabı gider?

Eki Görüntüle 221421

Eki Görüntüle 221422

Eki Görüntüle 221423

Eki Görüntüle 221424

resimde olduğu gibi değil aslında daha şık duruyo çekemedim düzgün sanırım neyse...

elagam
8-07-11, 16:07
aysencim tulumunu çok beğendim,eşarp olarak vizon veya pudra tonları hoş olur.içindeki sanrım çiçekli bişey?
eşarbı mümkün olduğunca sade al çünkü iki hareketli çok kalabalık bi görüntü oluşturur...
ayakkabıya gelince...paça kısmı nasıl,bol mu yoksa dara mı gidiyor?
aslında tulumlara taşlı düz babet veya sandaletleri çok yakıştırıyorum ben ama düğün için ne tip uyar bilemeyeceğim :44:

able210
8-07-11, 17:07
kızlar ben albüme resi koycam şimdi geçeni mor kombinimi beyazlarla süsledim şimdi resmi düzenliyorum burda olun olurmu yorumunuz çok lazım lütfennnnn

able210
ayşem ve civciv kombinleriniz çok güzel ayşem ona pudra bi eşarp güzel olur canım civciv eşarnın çok güzel güle güle kullan

able210
kızlarrrrrrrr albüme bakabilirsiniz ekledim

elagam
able210
ayşem ve civciv kombinleriniz çok güzel ayşem ona pudra bi eşarp güzel olur canım civciv eşarnın çok güzel güle güle kullan
sağol canımda,senin sayfana baktım albüm göremedim :44:

able210
civcivvvv
sağol canımda,senin sayfana baktım albüm göremedim :44:
cnm seni arkadaşlığa ekledim kabul et ozaman görünüyo

elagam
able210
cnm seni arkadaşlığa ekledim kabul et ozaman görünüyo
tamam şimdi oldu: )
baktım canım,çok güzel olmuşsun,morlar yakışmış,çok beğeniyorum ben bu rengi :KK69:
ama içine beyaz değilde farklı bişey giyseydin daha hoş durabilirdi...mesela siyah...herçi mor çok koyu olduğundan,siyah iyice söndürürdü...
sen en iyisimi eteğinide beyaz giy :KK1:
o zaman harika durur...beyaz badi,beyaz etek..yaza beyaz elbise üzerine giyebilirsin öylede çok hoş olursun :KK69:

able210
civcivvvv
tamam şimdi oldu: )
baktım canım,çok güzel olmuşsun,morlar yakışmış,çok beğeniyorum ben bu rengi :KK69:
ama içine beyaz değilde farklı bişey giyseydin daha hoş durabilirdi...mesela siyah...herçi mor çok koyu olduğundan,siyah iyice söndürürdü...
sen en iyisimi eteğinide beyaz giy :KK1:
o zaman harika durur...beyaz badi,beyaz etek..yaza beyaz elbise üzerine giyebilirsin öylede çok hoş olursun :KK69:
yok canım moru beyaz tamamlar anca
siyahla hiç olmuyor geçende arkadaşlar beğenmedi beyaz daha ii olur dedi bende beyaz aldım hemen içime:KK70:
etek pek uymadı ama şuanda alamam beyaz etek başka zaman
teşekkrüler buarada

Berrak
8-07-11, 18:07
able210
yok canım moru beyaz tamamlar anca
siyahla hiç olmuyor geçende arkadaşlar beğenmedi beyaz daha ii olur dedi bende beyaz aldım hemen içime:KK70:
etek pek uymadı ama şuanda alamam beyaz etek başka zaman
teşekkrüler buarada
mora pembede gider belirteyim :KK9:

able210
8-07-11, 19:07
Yapraq
mora pembede gider belirteyim :KK9:
benim hoşuma gitmio mor da sadece beyazı seviyorum:KK9:

Berrak
able210
benim hoşuma gitmio mor da sadece beyazı seviyorum:KK9:
tabi sen kendini nasıl rahat hissedersen o şekilde giyinmelisin :KK9:

able210
Yapraq
tabi sen kendini nasıl rahat hissedersen o şekilde giyinmelisin :KK9:
sen baktınmı canım resme
kaldırdım da

xxtalyaxx
iyi akşamlar kızlar:KK3:

hemra
8-07-11, 21:07
arkadaşlar bugun pudra rengı ve krem sifon aldım.. astarlı guzel uçuşan bır tunık istiyorum.. bana model de yardımcı olurmusunuz... :?? terzı modelı çız dıkerım dedi...

bitanecim
9-07-11, 01:07
hayirli geceler arkidi$ler :KK54:
çok yorgunum, i$lerim yeni bitti, daha buraya giremem, firsat bulmu$ken yazayim dedim..
neyse, bu saatte normal olarak benden ba$ka kimsecikler yok topicte :90:

sedo$cum haftaya dugunun var kismet ise, Allah 'im bir yastikta kocatsin, hayirli ugurlu olur in$aallah. :nazar:

ceydo$tanda ses seda yok sanirim, ta$iniyordur muhakkak. ceydo$cum yeni eviniz hayirli olsun, gule oynaya oturun in$aallah. :KK8:

bitlicim sen ma$aallah bu topicten geri kalmiyorsun, yola devam guzelim :KK52:

zybch... (adini tam hatirlayamadim guzelim) kpss'ye hazirlaniyordun sanirim, ba$arilar dilerim guzelim, Allah' im zihin açikligi versin. :KK28:

............................

bu guzel topicin kizçeleri hakkinizda daima her$eyin hayilisi olsun, her$ey gonlunuzce olsun..

kizçeler, ben yarin tatile çikiyorum 3 haftaligina hayirlisi ile, Allah'im nasip ederse 3 hafta sonra tekrar bu topicte yazi$malara devam edecegim.

hakkinizi helal edin, benden yana helal olsun,
Allah'a emanet olun guzellerimmmmmm
:KK54:

pericik55
9-07-11, 08:07
kızlar hoşgeldim :) öncelikle...sizi takip ediyorum vakit buldukça hepiniz çok hoşsunuz.arada bende bişeyler eklerim artık :) :82:

KapicininBitliKizi
9-07-11, 20:07
canlar ceyda enfeksıyon kapmıs serum takmıslar suan ıyımıs bıde evde netı olmadıgı ıcın daha gıremıyor en kısa zamanda gırıcek

Nevreste
KapicininBitliKizi
canlar ceyda enfeksıyon kapmıs serum takmıslar suan ıyımıs bıde evde netı olmadıgı ıcın daha gıremıyor en kısa zamanda gırıcek
ya öylemi....çok üzüldüm.........:KK59:

KapicininBitliKizi
aynen oyleymıs bebem :KK43: uzuldum bende emme ıyımıs

merguana
9-07-11, 21:07
nasılsınız kızlar ya ceydaya çok üzüldüm geçmiş olsun inşallah :KK43:

KapicininBitliKizi
merguana
nasılsınız kızlar ya ceydaya çok üzüldüm geçmiş olsun inşallah :KK43:
ıyız canım senı sormalı :)

merguana
KapicininBitliKizi
ıyız canım senı sormalı :)
iyiyim canım =) ya able210 diye nickli üye vardı.üyeliği gitmiş heralde:26:

KapicininBitliKizi
[​IMG] :KK70: gecen hafta kızlar ıle bulusmadan bı kare:KK70:

merguana
KapicininBitliKizi

vayy süper miş tarzın.canım ya ben eşarbı bağlayınca bol durmasını hiç sevmiyorum.yani yanları kesinlikle sıkı olmalı .inşallah değiştiricem bağlama tarzımı :KK70:

KapicininBitliKizi
merguana
iyiyim canım =) ya able210 diye nickli üye vardı.üyeliği gitmiş heralde:26:
canım sımdık bakdımda o arkads uylıgını sıldırmsı sevgılısı ıle ayrılmıs galıba bunalımda sanırsam hakınızı helal edın demıs gıtmıs

Berrak
10-07-11, 09:07
selamlar kızlar:KK3:

ceydaya geçmiş olsun diorum inş. en kısa zamanda düzelir ve neti gelir evine:KK9:

able210 a inanmıyorum ya:KK58: kızcağız kaç gundur sevgilisiyle buluşmada şunumu giysem bunumu giysem die heyecanlıydı hazırlanıyordu yazık olmuş emeklerine ama hayırlısı olsun inş. toparlar kendini tekrar gelir aramıza.....

Berrak
KapicininBitliKizi
yani artık buluşmanın bir senaryo olduğundan şüphelenmeye başlıyacaktım ki biriniz resim koydunuz ama oda tek bir resim:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

popkek
slm tesettürlüler nerdesiniz :) sadece ben mi varım

Berrak
a.slm hoşgeldinn:KK3: ben varım sadece ama bende kalkıorum 5 dakikalığına:KK53:

Nevreste
10-07-11, 12:07

Eki Görüntüle 222262

selam kızlar neden kimseler yok..............:KK58:

Berrak
10-07-11, 12:07
kimseler yok herkes tatilde:KK53:

popkek
10-07-11, 14:07

Eki Görüntüle 222317

burdayızzz

BIZNEFESIZ
11-07-11, 07:07
slm kızlar
tatilden döndüm iş başı yaptım
tatilim harika geçti gezdim dolaştım
denize girdim bembeyazdım bronzlaştım
tatile gidemeyen herkesın yerıne eglendım

tek tek okudum bütün sayfaları ceyda ya geçmiş olsun
buluşma da güzel geçmiş ama hala resım yok :)
ee başka nasılsınınız?

ilknurcuk
11-07-11, 11:07
mrb kızlar bende yeni katıldım aranıza allah razı olsn hepinizden çok sevindim böle bi blok açılmasına bnde 18 yaşındayım ve 2 hafta anca oldu kapanalı lütfen banada bi kaç fikir verin yaşıma uygun ne tarz eşarp bağlayabilirim neler giyebilirim spor giyinme taraftarıyım ama kendime yakıştıramıyorum birde boy takıntım olduğundn:/ (bu arada boyum 1.60:KK43: ) yardımcı olursanız çok sevinirim:KK59::KK17:

ilknurcuk
11-07-11, 12:07
Kimsecikler yok mu ya:KK43:

ilknurcuk
11-07-11, 13:07
uufffff ................