Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

AglayanPasta
26-06-11, 21:06
EKOBERO
arap stili dedigin nasıl canım şatafatlı istiyosan tekbirin modelleri süper ama 200 falan fatihten ben sade ve şık bi tane 50 tlye aldım çok rahat incecik ya havada sıcak çok rahat ettim ya
ya tekbirin modelleri vucut hatlari belli ediyor yani benim gorduklerim oyleydi belki bol elbiseleri de vardir bilmiyorum... arap stili derken araplarin o giydikleri feraceler cok guzel duruyor ama siyah acikcasi istemiyorum cunku bigun siyah giyip baska birgun acik bir renk giymekten rahatsiz olurum :KK50: bi yandanda cok hosuma gidiyor....nefsimi yenemiyorum sanirim:KK42:

EKOBERO
AglayanPasta

kizlar su resme bakar misiniz? tesetturlu bir bayan icin bence burdaki parfum ve o bilezikler hic uygun degil:KK36: dikkat cekmemek olmali amacimiz bu kokuyu surup cikarsak bilemicam yani:KK4: siz ne dusunuyorsunuz?
canım ben zaten çok uzun zamandır parfüm kullanmıyorum evde sıkıyorum ama hergün koltuk altı sticini kullanıyorum marketten en çok aldıgım şey parfüm konu sunu dinledigimden beri sıkmıyorum sadece eşime zaten kapalıların çogu artık açıklardan daha çok dikkat çekiyo ama herkesin kendi fikri karışamayız kimseye

AglayanPasta
EKOBERO
canım ben zaten çok uzun zamandır parfüm kullanmıyorum evde sıkıyorum ama hergün koltuk altı sticini kullanıyorum marketten en çok aldıgım şey parfüm konu sunu dinledigimden beri sıkmıyorum sadece eşime zaten kapalıların çogu artık açıklardan daha çok dikkat çekiyo ama herkesin kendi fikri karışamayız kimseye
Dogru valla..aslinda ben parfum kullaniyorum ama agir degil bide sadece bikez sikiyorum yani gectigim yrlerde kokum kalmiyor :nazar: koltuk alti deodoranttan zaten vazgecilmez:KK31: ben su resimdeki parfumun kokusunu bildigim icin bikere bile siksan okadar agir bir kokusu varki tum eve yayiliyor:44:

hazaal
sanırım yeni gelenlere yardımcı olunmuyor yada yeni gelenler fark edilmiyor bu sayfda

EKOBERO
AglayanPasta
Dogru valla..aslinda ben parfum kullaniyorum ama agir degil bide sadece bikez sikiyorum yani gectigim yrlerde kokum kalmiyor :nazar: koltuk alti deodoranttan zaten vazgecilmez:KK31: ben su resimdeki parfumun kokusunu bildigim icin bikere bile siksan okadar agir bir kokusu varki tum eve yayiliyor:44:
yani geçen çok begendim aldım bi tane hafif kokusu evde sıkıp hevesimi almaya çalışıyorum stictede bi huyum var bir şişe bititirnce sıkılıyorum kokusundan illa farklı bi koku alıcam eşim diyo daha yeni almadınmı :KK1::KK1:şaşırdı adamcagız artık

Nevreste
hazaal
herkeze iyigeceler kızlar,ben busayfada yeniyim hiç farketmemiştim sayfayı,bana yardımcı olursanız sevinirim.Malum yaz geldi ve kapalı kıyafet bulmak artık zorlaştı,ankarada önere bileceginiz magzalar varmı yardımcı olursanız sevinirim,kızılayı gezdim ama pek bişey bulamadım belirli 2tesettür magzasındada fiyatlar çok uçuk
hazaal
sanırım yeni gelenlere yardımcı olunmuyor yada yeni gelenler fark edilmiyor bu sayfda
öncelikle hoşgeldin.............:KK3:
canım kendi adıma ankarada yaşamıyorum:KK50:..soruna cevap veremediğim için cevap yazmadım...:KK59:.belki diğer,hatta şuan burda olmayan arkadaşlardan cevap veren olur.......:KK34:

sevgidemir
kıslar kusura bakmayın konuya pat die dalıyorum ama fikrimi söylemek istiyorum parfüm kullanmayı seviyorsanız neden kullanmıyorsunuz neden parfüm kullandığınızda dikkat çekesinizki bence rahat olun

EKOBERO
hazaal
herkeze iyigeceler kızlar,ben busayfada yeniyim hiç farketmemiştim sayfayı,bana yardımcı olursanız sevinirim.Malum yaz geldi ve kapalı kıyafet bulmak artık zorlaştı,ankarada önere bileceginiz magzalar varmı yardımcı olursanız sevinirim,kızılayı gezdim ama pek bişey bulamadım belirli 2tesettür magzasındada fiyatlar çok uçuk
hakikaten tesettür magazalarında fiyatlar çok uçuk ya ben ankarayı malesef bilemiyorum canım vardır muhakkk belki burdaki kadar çeşit yoktur ama:KK34:

Nevreste
ladyfujx
kıslar kusura bakmayın konuya pat die dalıyorum ama fikrimi söylemek istiyorum parfüm kullanmayı seviyorsanız neden kullanmıyorsunuz neden parfüm kullandığınızda dikkat çekesinizki bence rahat olun
ablacım sağol..:KK34:
tabiki herkesin kendi fikri ama ben açıkcası kullanıyorum..:KK62:.
abla sende kapalımısın........:KK17:

sevgidemir
birde kıyafetlerinizi seçerken kendi zevkinize göre seçin yok dikkat çeker yok biz kapalıyız olmaz demeyin gençsiniz beğendiğinizi yakışanı giyinin

Nevreste
ekobero baktın mı resimlere.:26:.sende ekliyecekmisin resim..............:KK34:

sevgidemir
ikiz81
ablacım sağol..:KK34:
tabiki herkesin kendi fikri ama ben açıkcası kullanıyorum..:KK62:.
abla sende kapalımısın........:KK17:
yani türbanlı değilim başım açık ama kıyafette çok abartı değilim

Nevreste
ladyfujx
yani türbanlı değilim başım açık ama kıyafette çok abartı değilim
hım anladım ablacım.........:KK31:....:KK9:

zynbche
ladyfujx
birde kıyafetlerinizi seçerken kendi zevkinize göre seçin yok dikkat çeker yok biz kapalıyız olmaz demeyin gençsiniz beğendiğinizi yakışanı giyinin
insanın tercihleri doğrultusunda giyinmesinden daha güzel ne olabilir ki...

kapalı olmak genç ya da güzel olmaya engel değil ki :/

yıllardır bu sözleri duyuyorum artık çok sıkıldım, tepkim size değil yanlış anlamayın

ama biz- en azından ben- halimizden memnunuz/m

sevgidemir
zynbche

yıllardır bu sözleri duyuyorum artık çok sıkıldım, tepkim size değil yanlış anlamayın

evet gerçekten yani

EKOBERO
ikiz81
ekobero baktın mı resimlere.:26:.sende ekliyecekmisin resim..............:KK34:
şöyle geniş bir zamanda inşallah yüklüycem canım

EKOBERO
zynbche

tabiki engel degil ben dışarda giyinirken dikkat çekmemeye çalışıyorum bayanların yanında güzel bi şekilde giyiniyorum ama dışarda dikkat ediyorum etmeye çalışıyorum yaşla bi alakası yok yani

AglayanPasta
ladyfujx
Tabiki parfum kullanmayi kim istemez ki ama tesetturlu olmanin belli kurallari var.Oda dikkat cekmemek. Agir bir parfum sikip cikarsan heryerde kokunu brakirsin ve insanlar donup donup sana bakar:KK9: fikrine saygim sonsuz. isteyen kullansin tabi:KK71:

zynbche
EKOBERO
tabiki engel degil ben dışarda giyinirken dikkat çekmemeye çalışıyorum bayanların yanında güzel bi şekilde giyiniyorum ama dışarda dikkat ediyorum etmeye çalışıyorum yaşla bi alakası yok yani
tabiki de, genç olmak sınır tanımamak değil...

bilakis gençken aşılan zorluklar daha kıymetli oluyor

sevgidemir
aman zaten ağır parfümler herkes için aynı kötü koktuğu için herkesin ilgisini çekiyor kullanmamak daha iyi

Nevreste
26-06-11, 22:06
ladyfujx
aman zaten ağır parfümler herkes için aynı kötü koktuğu için herkesin ilgisini çekiyor kullanmamak daha iyi
benim alerjim var ağır parfüm kullanamam bile:KK1:..ama ben daha çok hafif meyve kokularını seviyorum......:KK12:

zynbche
AglayanPasta
Tabiki parfum kullanmayi kim istemez ki ama tesetturlu olmanin belli kurallari var.Oda dikkat cekmemek. Agir bir parfum sikip cikarsan heryerde kokunu brakirsin ve insanlar donup donup sana bakar:KK9: fikrine saygim sonsuz. isteyen kullansin tabi:KK71:
haklısın canım..

hayatta herşeyin kuralları var ve tesettürün de belli başlı kuralları var, bunlar da gayet açık yani...

mesele din olunca herkes alim kesiliyor =) önemli olan niyet diye cümleler başlıyor...

amelsiz niyetin hiçbir faydası yok malesef..

EKOBERO
zynbche
haklısın canım..

hayatta herşeyin kuralları var ve tesettürün de belli başlı kuralları var, bunlar da gayet açık yani...

mesele din olunca herkes alim kesiliyor =) önemli olan niyet diye cümleler başlıyor...

sorma ya :KK53::KK53:

Nevreste
bende çok abartılı tesettürlü değilim....
ama başı örtüp altına dar pantolon,üstüne kısa gömlek vs.... giyenleri anlamıyorum..:KK50:..
pantolon giyerim genelde ama tuniklerin diz kapağımdadır....:21:.
birde diz altı etek vede ten rengi veya siyah çorap onuda anlamıyorum..:KK50:....hiç yakıştıramıyorum...:KK19:
tabiki nacizane fikrim...:KK17:

DeLiBoNCuK
kızlar selamlar canım sıkıldı foruma bi gözatayım dedim sizi gördüm direk daldım.sakıncası yoktur umarım. nasılsınız ?

AglayanPasta
zynbche
haklısın canım..

cok dogru bir soz. :KK54:

zynbche
tesettürlü olmak sorumluluk demek, parmakla gösterilmek demek..

''kapalılarda şunu yapıyorsa... bi de kapalı olacak... başı kapalı ama...''

ne kadar göz önünde oldugumuzun bir göstergesi bu işte..

sorumluluk demek görev demek, ve bizim de görevimiz örnek olmak...

lafla peynir gemisi yürümüyor, nasihatler artık kimseye fayda vermiyor..

kendi davranışlarımızı düzenlemeliyiz öncelikle, taşıdıgımız sorumnlulugu bilmeliyiz..

ama biz anca konuşup eleştiriyoruz halbu ki görevimiz 3 basamakdan oluşuyor

1. BiL 2. Yap 3. Söyle '' emrolunduğun gibi dosdoğru oL!''

önce bilmek idrak etmek, sonra bunu uygulamaya geçirip örnek olmak, en son olaraksa ihtiyaç varsa söylemektir..

biz bu sıraya uymak yerine bilip bilmeden konuşuyoruz herseferinde malesef :KK43:

EKOBERO
kızlar bennim çok uykum geldi sabahları erken kalktıgım için sohbet çok güzeldi öpüyorum herkesleri hayırlı geceler hepinize çocukar uyuyoken ytmaya gidiyorum ben:KK31::KK31:

DeLiBoNCuK
kızlar sanırım konu sözde kapalı olanlardan bende gördükleirmi paylaşmak ıstıyorum. bi ara bi dükkanda calısıyorudm oraya genç kızlar gelıyodu alttan pantolon üstten göbek hızası body üsttende esarp :S bu nasıl bi kapanmaktır ya orda esarp bana bı aksesuar gıbı gorundü. gözlüğü başına gecırmıs gibi... bi kızda var sanki iki başlı o kada büyük topuz yapıyoki cok kötü görünüyo farkında değilmi acaba :KK70::97:

able210
27-06-11, 06:06
:95:
cyd86
Canım 3 yıl önce Sony marka 7.2 mp bir makina ile fotoğraf çekiyordum. 2 yıldır da Kodak Easyshare Z10105 IS kullanıyorum :KK34:

Çok teşekkür ederim tatlım sağolasın :KK69: :KK70:

senin boy kaç kuzum :44:
benim boy 165 canım
tamam normalim de topuklu giyince iri hissediyom kendimi sevmiyorum bu görüntüyü de çünkü hep minyonlara özendim ben

able210
27-06-11, 06:06
kızlar sonunda cesartim geldi resmi biraz işgal ettim ama idare edin
işte ablenin kombini:KK1:
Eki Görüntüle 215430 Eki Görüntüle 215431

askim huzurum
27-06-11, 07:06
AglayanPasta
Cyd86, niluferarda ve civciv cok tatlisiniz mashaallah yaaa:KK69: Cyd86 sal sana cok yakisiyor ve super guzel takiyorsun onu valla...Civciv o basortunun rengi cok yakisiyor sana.:kk77:
canım nasılsın senin tatlılığın teşekkür ederim

Nevreste
27-06-11, 08:06
able210
çok hoş olmuş..............:KK9::nazar:

able210
ikiz81
çok hoş olmuş..............:KK9::nazar:
teşekkür ederim:KK34:

askim huzurum
able210
karaladığın halde çok tatlı bi yüzün olduğu belli çok güzel gülmüşsün

Nevreste
able210
:95:

benim boy 165 canım
tamam normalim de topuklu giyince iri hissediyom kendimi sevmiyorum bu görüntüyü de çünkü hep minyonlara özendim ben
benimde boyum 165 bende kendimi iyi hissediyorum......
topuklu giyince bayağı iyi oluyor..:21:ama ben giyemiyorum.giyince eşimden uzun oluyorum........:KK1: