TEST

Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

ilknurcuk
14-09-11, 19:09
bu arada bu kıyefetin satışı 2.124 TL:KK53::KK53: ilk gördüğümde bnde inanamamıştım:KK52:

ilknurcuk
14-09-11, 19:09
Arkadaşlar eklenti şeklinde resim oluyor 100 ü doldurmadan.
http://www.kadinlarkulubu.com/sik-so...l-eklenir.html
tarifi burda var.

Gulperi
14-09-11, 22:09
Merhaba arkadaslar bende tesettüre girme hazırlıgındayım. Fatıhde kendıme gore guzel bısey bulamadım sadece ferace ve lcw den bır trenckot bulabıldım. Boyum orta .parduseler uzun boylarda daha bı guzel duruyor bende hos durmadı yada ben yakıstıramdım. Neyse bana onerecegınız markalar ve nereler olabılır. Istanbul da marka veya semtlerı yazarsanız sevınırım.
Bırde esarp baglama denemelerımde toplu ıgne ıle beceremıyorum.Boyle suslu kucuk sal baglamak ıcın cengellı ıgneler var mı acaba. Int.de goremedım. bu konuda da yardımınız lazım

Tesekkurler sımdıden....:KK71:

estalmus
15-09-11, 00:09
Gulperi
Merhaba arkadaslar bende tesettüre girme hazırlıgındayım. Fatıhde kendıme gore guzel bısey bulamadım sadece ferace ve lcw den bır trenckot bulabıldım. Boyum orta .parduseler uzun boylarda daha bı guzel duruyor bende hos durmadı yada ben yakıstıramdım. Neyse bana onerecegınız markalar ve nereler olabılır. Istanbul da marka veya semtlerı yazarsanız sevınırım.
Bırde esarp baglama denemelerımde toplu ıgne ıle beceremıyorum.Boyle suslu kucuk sal baglamak ıcın cengellı ıgneler var mı acaba. Int.de goremedım. bu konuda da yardımınız lazım

Tesekkurler sımdıden....:KK71:
canım armine,tekbir,zühre,aydan aklıma bunlar geliyo şimdilik netten şube ve bayiilerini bulabilirsin kendine yakın olanı
bu markalar biraz pahalı oluyo semt mağazalarından da günlük kıyafetlerini uydurabilirsin şimdiden hayırlı olsun arkadaşım

hevuk
15-09-11, 01:09
yagmurgozlu
merhaba topiğin takipçilerindenim baştan sona kadar bütün sayfaları okudum...birşey sormak istiyorum bizim gibi kapalı bayanlar için boyunluk ve kolluklar varmış ( yakası ve kolu açık giysiler için ) kullanan varmı??????ve nerden bulabilirim????? birde tek parça namaz elbisesi????
Fatihten canım bunlar Fatihte oluyor Fatih Çarşamba..

hevuk
15-09-11, 01:09
skopca

Eki Görüntüle 250311

Bunu yakınımızın bir düğününde giyeceğin nasıl sizce kızlar :26:
Nasıl eşarp alayım:26:
Bende alıcaktım ama bir arkadaşımda gördüm vazgeçtim ne kadana aldın bunu
Öyle kandırıkçıki mağazalar ben biryerde sordum 150
Başka yerde 95 en son ümraniyede 45 Eminönünde 60 :KK9:
Sen kazıklanmamışsındır umarım
Kızlar ben bişi sorucam ben 34 bedenim ve klasik giyim 38 den başlıyor ve daralınca model bozuluyor elbise giymek istemiyorum
artık napıyorsunuz siz Bayram için 1 hafta fellik fellik gezdim yok hiçbirşey olmadı
Peçeden bir kot aldım arkasına pens yaptılar bi onu buldum :KK59: bedenim uzun benim birde gömleklerde hep kısa aluyo lafiondan bir svit alabildim
Artık mağazalara girmek istemiyorum :KK43:

ilknurcuk
15-09-11, 21:09
kmse yrdımcı olmicakmı bna yaaaaa:110:

skopca
hevuk
Bende alıcaktım ama bir arkadaşımda gördüm vazgeçtim ne kadana aldın bunu
Öyle kandırıkçıki mağazalar ben biryerde sordum 150
Başka yerde 95 en son ümraniyede 45 Eminönünde 60 :KK9:
Sen kazıklanmamışsındır umarım
Kızlar ben bişi sorucam ben 34 bedenim ve klasik giyim 38 den başlıyor ve daralınca model bozuluyor elbise giymek istemiyorum
artık napıyorsunuz siz Bayram için 1 hafta fellik fellik gezdim yok hiçbirşey olmadı
Peçeden bir kot aldım arkasına pens yaptılar bi onu buldum :KK59: bedenim uzun benim birde gömleklerde hep kısa aluyo lafiondan bir svit alabildim
Artık mağazalara girmek istemiyorum :KK43:
sen kapalı mıydın canım :KK1:45 mi dedin:KK53::KK53::KK53:ben 160 tı 130 aldım:KK22::KK22::KK22::KK22: aslında bu kadar vermezdim ama mecbur kaldım birşey bulamadım Bursada uygun:KK31:

ilknurcuk
kmse yrdımcı olmicakmı bna yaaaaa:110:
Kumaşına bağlı biraz canım birde terzisine terzilere bir sor sen elbşse çok güzel ama:KK1:

ilknurcuk
tşkr ederm canm güvendiğim bi terzide yok aslında:KK43: bn istnblda oturuoyrm bna önerebileceğin bi terzi varmı acaba avrupa yakasında:85:

skopca
ilknurcuk
tşkr ederm canm güvendiğim bi terzide yok aslında:KK43: bn istnblda oturuoyrm bna önerebileceğin bi terzi varmı acaba avrupa yakasında:85:
İstanbulda oturmuyorum ben canım Bursalıyım:26:Ama pek ucuza dikmezler gibime geliyor:26:

ilknurcuk
15-09-11, 22:09
anldm canm dışrdan 2 mlyara almaktansa 300 400 tl vermeye razıyım:)nedense bu elbiseye takılıp kaldım illaki benm olucak:KK1:

hevuk
skopca
sen kapalı mıydın canım :KK1:45 mi dedin:KK53::KK53::KK53:ben 160 tı 130 aldım:KK22::KK22::KK22::KK22: aslında bu kadar vermezdim ama mecbur kaldım birşey bulamadım Bursada uygun:KK31:
:KK1:
Geçmiş olsun tatlım benim eşim mağzacılık sektöründe
Bazı ünlü mağzaların 300 350 sattıkları pardüselerin alış fiyatını duysanız
Birdaha çok yüksek paralar veremezsiniz..:KK9:
Ben pardüsede bulamıyorum o nedenle alamıyorumda beden olmuyo..
Evet bende tesettürlüyüm..

hevuk
ilknurcuk

Eki Görüntüle 256466

Eki Görüntüle 256464

arkadaşlar bu kıyafeti diktirmeye kalksam bana nekdar patlr?:nazar:
100 150 anca canım Ben bunu çok beğendim başka sitede görmüştüm
Ama terzi bulabilmen biraz zor itinayla dikilmesi gereken bir elbise
Ben 2 kez diktirdim kötü oldu
Bu gelinlik filan diken yerlerle konuşabilirsin ancak onlar güzel diker bu elbiseyi.
Çok şık ama renkler farklı olsa daha güzel olur Pudra pembesinden gına geldii artık...

hevuk
ilknurcuk
anldm canm dışrdan 2 mlyara almaktansa 300 400 tl vermeye razıyım:)nedense bu elbiseye takılıp kaldım illaki benm olucak:KK1:
Canım du bidaha yazıyım :KK9:
Dandik bir terzide kumaşları sen alıp diktirirsen 150 yi geçmez ama
Gelinlikçilerde diktirmek istersende 200 300 tutabilir evet..
İnşallah bulursun canım kışta geldi boşalmıştır gelinlikçiler eldivende al bu elbiseyi diktirirsen
Bende elbise arıyorum şık tüllü müllü sırf eldiven takmak için.

lost87
16-09-11, 08:09
hanımlar bir şey danışmak istiyorum size
eşarplarınızı ütüledikten sonra dolabınızda nasıl asıyorsunuz ütüsü bozulmasın diye
bana bir akıl verin nolur.:KK50:

lost87
eşarplarınızı ütüledikten sonra dolabınızda nasıl asıyorsunuz ütüsü bozulmasın diye

lost87
bana bir akıl verin nolur:KK50:

Gulperi
16-09-11, 10:09
merhabalar esarplar ıcın kucuk susulu cengellı ıgneler varmıdır. nerelerde vardır

tesekkurler

hevuk
16-09-11, 11:09
lost87
bana bir akıl verin nolur:KK50:
Buna çare bulan yoktur bir arkadaş yuvarlak halkalı şbişey vardı ona takmıştı hani başörtücüler takar asarya ondan
Benim çekmecede duruyo kullanacagım zamnaona asıyorum yada tülüne perdene biryere asıcaksın..

hevuk
16-09-11, 11:09
Gulperi
merhabalar esarplar ıcın kucuk susulu cengellı ıgneler varmıdır. nerelerde vardır

tesekkurler
Toplu iğneler var ama bunu bilmiyorum eşarp satan dükkanlarda mutlaka vardır bir bakmalısın..

patirik224
16-09-11, 12:09
denizyerlitas

Eki Görüntüle 255868

bunu da yakınımızın nikahı vardı orda giydim.sağdaki benim kapalı olan
Renk tonları çok güzel uyum sağlamış.Hoş olmuşsun :KK66:

ilknurcuk
16-09-11, 14:09
hevuk
100 150 anca canım Ben bunu çok beğendim başka sitede görmüştüm
Ama terzi bulabilmen biraz zor itinayla dikilmesi gereken bir elbise
Ben 2 kez diktirdim kötü oldu
Bu gelinlik filan diken yerlerle konuşabilirsin ancak onlar güzel diker bu elbiseyi.
Çok şık ama renkler farklı olsa daha güzel olur Pudra pembesinden gına geldii artık...
anladım cnm tşkkr ederm bilgilndirdiğin için evet bnda gına geldi artık bu sene bir pudradır gidio:KK1:ala dergisinde görmştm bnde aynı dantelden eldivenleride var bunun inş güzl olur ya bide okdr para verpte bişeye bnzememesi gibi kötü bi durumla karşılşmm inşllh:44:
peki sn olsan hangi renkte yaptırırdın

ilknurcuk
lost87
canım mantar pano alıp etikt tarafından ineyle tutturabilrsn ozaman kırışmıo alıp takabilrsn direk odanda bi tarafada asrsın panoyu kırtasiyelerde 7 tlye satılıo:KK1:

ilknurcuk
lost87
canım mantar pano alıp etikt tarafından ineyle tutturabilrsn ozaman kırışmıo alıp takabilrsn direk odanda bi tarafada asrsın panoyu kırtasiyelerde 7 tlye satılıo:KK1:

hevuk
16-09-11, 15:09
ilknurcuk
anladım cnm tşkkr ederm bilgilndirdiğin için evet bnda gına geldi artık bu sene bir pudradır gidio:KK1:ala dergisinde görmştm bnde aynı dantelden eldivenleride var bunun inş güzl olur ya bide okdr para verpte bişeye bnzememesi gibi kötü bi durumla karşılşmm inşllh:44:
peki sn olsan hangi renkte yaptırırdın
Ben olsam ay bilemedim şimdi sonuçta emek harcıycaksın en güzeli olucak onuda diktireceğin yerde
Kumaşlara baktıktan sonra kararverebilirsin çeşit çeşit kumaşlar var kramel olabilir ilk gece mavisi olarak düşündüm nerede giyeceginede bağlı..

lost87
16-09-11, 16:09
çok teşekkür ederim hanımlar iyiki varsınız bugün özene bezene ütüledim :)

Nevreste
16-09-11, 20:09
Gulperi

tesekkurler
var canım.bak bulursun...............:KK34:

ilknurcuk
16-09-11, 21:09
hevuk
Ben olsam ay bilemedim şimdi sonuçta emek harcıycaksın en güzeli olucak onuda diktireceğin yerde
Kumaşlara baktıktan sonra kararverebilirsin çeşit çeşit kumaşlar var kramel olabilir ilk gece mavisi olarak düşündüm nerede giyeceginede bağlı..
tm canm saol abimn düğününde giycem :KK66:yaşım 19 dha çok ağr kalmaz bna dme

skopca
16-09-11, 21:09
ilknurcuk
tm canm saol abimn düğününde giycem :KK66:yaşım 19 dha çok ağr kalmaz bna dme
o zaman hevuğunda dediği gibi gece mavisi şık olabilir:KK1:

Gulperi
16-09-11, 22:09
Merhabalar .Bazı yabancı markaların cıkarttıgı uzun düz renk salaş eteklerden nerde bulabılırız acaba. Markalı yada markasız da olabılır. bilen varsa

paylasırsa sevınırım:KK71:

AYY YANLISLIKLA CICEK RESMIDE ELEMISM.KELALAKA YANI KUSURA BAKMAYIN

Eki Görüntüle 257650

Eki Görüntüle 257651

yagmurgozlu
17-09-11, 09:09
lost87
ben metal veya plastik elbise askısı kullanıyorum...

Iç tarafında pantalon asılan yerine eşarplarımı bir uçlarından çamaşır mandallarıyla sıra sıra tutturuyorum...

Eşarp satan mazalarda görmüşsünüzdür....

Hiç buruşma falan olmuyor...

çalıştığım için çok pratik oluyor her sabah ütü yapma derdi yok...

Kıyafetime uygun olanı takıp çıkıyorum...

hevuk
17-09-11, 18:09
skopca
o zaman hevuğunda dediği gibi gece mavisi şık olabilir:KK1:
Nie gülüyon gıı :KK3:
Ben sözü filan varsa diye dedim Yeşilde çok hoş olurdu ama cartlardan değil tabi.

ilknurcuk
18-09-11, 09:09
teşekkr ederm ikinizede:)

pelinila
18-09-11, 09:09
hanımlar ben kapalı değilim ama hepinizi çooookkkkkkk seviyorum..

hevuk
19-09-11, 01:09
pelinila
Teşekkür ederim canım güzelmi geliyor tesettürlüler sana :KK16:

zahide_30
19-09-11, 01:09
pelinila
tesekkurler tatlım bızde senı sevıyoruz bırbırımızı sevmek ıcın illakı kapalı acık olmaya gerek yo hepımız bayanız

:KK54:

pelinila
19-09-11, 12:09
hevuk
Teşekkür ederim canım güzelmi geliyor tesettürlüler sana :KK16:
Rica ederim canım,evet hem güzel hem hanım yani ne bileyim işte imrenerek bakıyorum ..Hepde aklımdan geçiyor kapanmak kendimide hazır hissediyorum ama eşim benimle aynı düşünmüyor..size saygı duyuyor ancak benim kapanmamı istemiyor..aileside aynı şekilde..bişey diyemiyorum bende..Eninde sonunda olacak inşallah ama ne zaman..bakalım..

pelinila
zahide_30
tesekkurler tatlım bızde senı sevıyoruz bırbırımızı sevmek ıcın illakı kapalı acık olmaya gerek yo hepımız bayanız

:KK54:
Sağol canım evet bence de..Ayrım yapan insanlardan nefret ediyorum..:KK34:

skopca
pelinila
Rica ederim canım,evet hem güzel hem hanım yani ne bileyim işte imrenerek bakıyorum ..Hepde aklımdan geçiyor kapanmak kendimide hazır hissediyorum ama eşim benimle aynı düşünmüyor..size saygı duyuyor ancak benim kapanmamı istemiyor..aileside aynı şekilde..bişey diyemiyorum bende..Eninde sonunda olacak inşallah ama ne zaman..bakalım..
En kısa zamanda kapanırsın inşallah canım eşinin istememesi can sıkıcı tabi:KK31:

pelinila
skopca
En kısa zamanda kapanırsın inşallah canım eşinin istememesi can sıkıcı tabi:KK31:
inşallah canım evet hemde çok canımı sıkıyor bu durum..aslında geçen her ana yazık..

estalmus
20-09-11, 12:09
ilknurcuk
ben de bu dertden muzdariptim çok sağol arkadaşım:KK16:

Berrak
22-09-11, 14:09
NYORKER
Arkadaslar linkde gelinlik modelimi bulabilirsiniz..
gelinlik resmini göremiorum bir sorun var sanırım...

speedy-gonzales
22-09-11, 14:09
MErhaba arkadaşlar,
arkadaşımızın eklediği linkte herhangi bi problem yoktu. yalnız yasak olduğu için kaldırdım..
Resim olarak ekleyebilirseniz sevinirim. site içinde link vermek yasaktır :KK71:

hfceren
22-09-11, 18:09
selam kızlarr yardım istiyorumm sizden:)izmirde yaşıyorum düğünüme uzun bı süre olamsına ragmen arayışlardayım izmirli olup yada ne bıleyım önrebılecek biri varmıı gelin başıı için türbanlıı off kara kara düşünüyorum:KK43:(

delta0
23-09-11, 18:09
merhaba arkadaslar. bilmiyorum burda uygun mu degil mi ama ben tesettur abiyemi satmak istiyorum. cunku diktirdim giydim ve bidaha giyemicem biyerde. elbise modeli şu : isteyen olursa özeline-mailine kendi fotografımı da gonmderirim giyilmiş halini. 36 bedenim. tesekkürler

delta0
link cıkmamış.

link vermek yasak Editlendi

delta0
link cıkmamış.burdaki narcicegi elbise.

Berrak
24-09-11, 11:09
sayfaya baktım bir sürü model var hangisi senin tercihin...

AGK
28-09-11, 11:09
HErkese Merhaba,

Saks mavisi uzun bir elbiseyle ne renk bir şal kullanabilirim.( Şal ve bone rengide belirtin lütfen :) )
Ben gri düşündüm gri çanta ve ayakkabıylada tamamlarım dedim ama lütfen sizde fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

AGK
29-09-11, 06:09
Kimse fikrini söylemek istemiyor sanırım :KK25: