TEST

internette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi??

tearsofangels
14-06-11, 14:06
ya internetten alışveriş yapmayı düşünüyorum ama sitedeki bazı yorumları okudum ve yorumlarda bazı ürünlerin sahte oldugu falan yazıyor. sizce en iyi alışveriş siteleri hangileri. yani kalite olsun orijinallik olsun ve tabiki ucuz olsun :KK70::KK70: paylaşırsanız sevinirim =)):KK64::KK64:

snm79
30-06-11, 09:06
Ben yeme içme eğlence konularında Foristanbul sitesini takip ediyorum ,kullandığım fırsatlardan da çok memnunum diğer sitelerdeki gibi siz indirim sitesinin müşterisiniz diye 2. sınıf muamele yapılmadı hiç birinde ve hepsinde fırsatımızın içeriğinden daha fazlası sunuldu; birikmiş 7 fırsatım daha var. :))Kıyafet konusunda da Trendyol u tek geçiyorum herhangi bir sorun olduğunda anında dönüş yapılıyor :))

Caylan87
30-06-11, 13:06
Gittigidiyor bence. çeşit çok,kredikartı açısındanda güvenilir .. bence..

baal_zebub
30-06-11, 14:06
hepsiburada da güvenilir sitelerden

anzilhaa
30-06-11, 15:06
eğer lens yada güneş gözlüğü alacaksan tabiki en güveniliri benim :)

sweet_november
6-07-11, 17:07
hızlıal sitesini önerebilirim, hepsiburada dan artık kesinlikle alışveriş yapmıyorum
sebebine gelince, tamam güvenli ama, ürünleri göndermeleri haftalar alıyor.

simorgh
6-07-11, 18:07
hepsi burada dan 2 defa alışveriş yaptım çok memnun kaldım tavsiye ederim

Suunay
15-07-11, 10:07
sweet_november
hızlıal sitesini önerebilirim, hepsiburada dan artık kesinlikle alışveriş yapmıyorum
sebebine gelince, tamam güvenli ama, ürünleri göndermeleri haftalar alıyor.
Hepsiburada kadar kazık başka site var mı ya bire aldığını beş liraya satıyor en az. Eşim beyaz eşya mağazası işletiyor icf ankastre seti müşteri gelmiş hepsiburada da fiyatı 970 lira siz bayisisiniz sizde ne kadar demiş 870 liraya bizde üzerine kâr marjını ekleyerek sattık gerisini siz düşünün artık birde ankastre set takımı %30 indirimli ve kampanya ürünü imiş:))

snm79
17-07-11, 21:07
Suunay
Hepsiburada kadar kazık başka site var mı ya bire aldığını beş liraya satıyor en az. Eşim beyaz eşya mağazası işletiyor icf ankastre seti müşteri gelmiş hepsiburada da fiyatı 970 lira siz bayisisiniz sizde ne kadar demiş 870 liraya bizde üzerine kâr marjını ekleyerek sattık gerisini siz düşünün artık birde ankastre set takımı %30 indirimli ve kampanya ürünü imiş:))
tabi ürünün ne zaman alındığı da önemli, 1 ayda bile büyük farklar olabiliyor ben su geçirmeyen sırt çantasını 180 tl ye aldım ve en az 2 -3 yerde araştırdım fiyatını 300 diyen bile vardı aldım ama 1 ay içinde kenarı yırtıldı gerçi benim de hatam vardı ama gık demeden değiştirdiler ayrıca değiştirme istemezsem hesabıma para yüklemeyi de kabul etmişlerdi.

sbaran
17-07-11, 21:07
Hepsiburada.com:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Sıkıntı Yaşamazsın:KK34:
Bana Güven :KK34:

pakis
11-09-11, 15:09
Hepsiburadadan defalarca alisveris yaptim en buyuk problemim urunun 1-3 gun gecikmesi oldu guvenilirligini tavsiye ederim

15beyonce
11-09-11, 15:09
hepsiburada.comu asla tavsiye etmem kitap aldım kitap 700 sayfalıktı bana 300 sayfalık geldi önceki alışverşimdede aldığım flash disk yoktu beni beklettiler ne kadar yolladılar baya sonra

gokhmer
10-10-11, 13:10
ben yeni bir site buldum parapuan kazanılıyor birçokta etkinlik olucakmış bakın isterseniz reklam izle

sidartayabanci
biz ailecek yıllardır hepsiburdadan alışveriş yapıyoruz...hatta az önce kargom geldi...kişisel aletlerden , mikrodalgaya, oyuna rafa, nevresime, cep telefonuna,ütü, halı yıkama makinasına,spor aletine varana kadar bir çookkk ürün aldık..çok şükür şimdiye kadar bir problem yaşamadık...

dolun
kesinlikle HEPSİBURADA.hem güvenilir hem ucuz.ben sürekli bu siteden alışveriş yaparım

sidartayabanci
gittigidiyor site olarak güvenilir...lakin satıcılar önemli ordada...her satıcıdan almammak gerekiyor...ordanda yıllardır alışveriş yaparım...sadece bir kere ürünümü adam yollamadı...yolladım dedi ...kargo takip numaraası falan girmiş...alında uğraşsam paramı alırdım ama 10 tllik falan bişeydi çok uğraşmak istemedim...ama çok kaliteli çok iyi satıcı veya mağazalarda var...ordan alırken yorumları iyi okumak lazımmm....

sidartayabanci
10-10-11, 14:10
giyim olarakta markafoni, trendyol ve limangodan çok memnunum...

yeniber
10-10-11, 18:10
selam arkadaşlar ben GG ve Hepsiburadadan en az 60dan fazla ürün aldım bence interneti kullanmasını bilen herkes kolayca alışveriş yapabilir herkese öneririm. Ancak GG'den pahalı bir ürün satacaksanız çok dikkatli olun çünkü acayip sıkıntı çıkıyor. Benim başıma geldi. Laptop sattım alan kişi sorunlu bu dedi iade etmeye kalktı sitede adamı haklı buldu en son yoğun uğraşlar sonunda alan kişi fiyatta biraz indir alayım dedi(zaten amacı buymuş). Yani aslında satan kişilerin hiçbir sıfır risk gibi bir güvencesi yok bence. Eğer bir ürün satacaksanız ilana deyinki "kargocudan tutanak tutturulmayan hiçbir ürün geri alınmaz, hatta bu yüzden ürünü daha uzun incelemek adına ürününüzü kargo şubesine yollamak ilk tercihimdir" ekleyin rahat edin :) biraz uzun yazdım galiba affedin:KK61:

herkese hayırlıakşamlar

saygılarımla
...(-yeniber-)

matlub
13-10-11, 20:10
hepsiburada en güvenilir sitelerden biri.. birde clupbon var, oda iyi ama aldığın ürün geç geliyor..

matrix
17-10-11, 08:10
Bende bu siteden 5 defa alışveriş yaptım güzel fırsatlar çıkıyor gerçekten.. En son çamaşır yıkama topu aldım ürün diğer ürünler gibi zamanında geldi.. firsatpencerem.com burayı da takip etmenizi öneririm...

matrix
17-10-11, 09:10
bu arada çamaşır yıkama topu kullanan var mı aranızda? sonuçları merak ediyorum

_ELA_06
18-10-11, 11:10
matrix
bu arada çamaşır yıkama topu kullanan var mı aranızda? sonuçları merak ediyorum
ewt kısa bi süre önce aldım ve kullanıyorum şimdilik memnunum :)bilhassa renklilerde tercih ediyorum

nazlihilal
25-11-11, 18:11
gittigidiyorda kapıda ödeme var mı

kuzgunsiyah
29-11-11, 08:11
Bende internetten alışveriş yapanlardanım. Yeni keşfettiğim bir site karşılaştırmada daha ekonomik buldum. Alışverişte yaptım. Sitenin ismi sanalpazar gold bilgisayar firmasının sitesiymiş.hepsiburada.com siteside güvenilir bence.

DamlaSakizliKahve
29-11-11, 19:11
limango, markafoni, trendyol, hepsiburada benim gözüm kapalı alışveriş yaptığım siteler... güveninden kuşkun olmasın.

jasmeen
29-11-11, 20:11
Limango , markafoni , esse , tchibo , gittigidiyor , bitenekadar , yakaladınyakaladın , mudo . Hepsinden online alışweriş yaptım , çok memnun kaldım :KK70:

cansusever
2-12-11, 12:12
freeshp com dan alışveriş yapıorum. tavsiye ederim çok güzel ürünler var

papatya212
2-12-11, 16:12
lilabon com'dan alışveriş yapıyorum...aynı gün kargo yapıyorlar , kapıda ödeme sistemleri var , telefonla sipariş verebiliyorum , her alışverişime % 5 para puan veriyorlar...gayet kaliteli , güleryüzlü , samimi bir site..

nazlihilal
4-12-11, 13:12
Kapıda ödeme yapılan siteler arıyorum biri yardım etsin:KK43:

cansusever
5-12-11, 09:12
freeshp.com ve vipberry.com kapıda ödeme imkanı sağlıyo canım.

fatma34
6-12-11, 23:12
Kesinlikle hepsiburada yı tavsiye ederim. Birçok yerde baktığım 80-90 liralık eşyayı 33 liraya aldım. Ve iki gün sonra elime geçti.

papatya212
8-12-11, 09:12
lilabon.com 'da kapıda ödeme var canım..kapıda ister kredi kartı ile ister nakit ödeyebiliyorsun...

nazlihilal
8-12-11, 18:12
Tamam kızlar teşekkür eederimm

nargiza
8-12-11, 19:12
internette en memnun kaldgm siteler markapon.com,grupfoni.com,grupon.com hepsinden aldigim firsatlardan çoooooook memnunum

yasemenozal
11-12-11, 17:12
bence en güvenilir siteler büyük ve köklü olmalarından dolayı hepsiburada.com ve ereyon.com ben mutlaka bunlardan birisini tercih ediyorum birşey satın alırken. bir de canım alacağın ürün elektronikse eğer vatan.com.tr ye bak derim bazen özellikle world card a %25 indirim yapıyorlar inanılmaz hesaplı oluyor ürünler.

cansusever
12-12-11, 11:12
ben freeshp com ve vipberry com dan alışveriş yapıyorum. İstediğim ürünleri bulabiliyorum.

feryy16
15-12-11, 20:12
kesinlikle markafonii arkadaşlarr en güvenilmezde vipdükkan diyebilirim

filozofcan
hepsiburada.com hep oradan alışveriş yapıyorum ve memnunum.

prensesleia
ben yaklasik 5 aydir falan markafoniden ve de trendyoldan alisveris yaaprim neredeyse her hafta bir urun alirim, ve su zamana kadar herhangi bir sorunla karsilasmadim, musteri servisinin de kaliteli oldugunu dusunuyorum.

sechilllll
17-12-11, 19:12
markafoni ve limango hepsiburada işlerini ciddiye alarak profesyonel şekilde yapıyorlar tavsiye ederim.

yagmury
19-12-11, 08:12
markafoni,trendyol,limango siteleinden yaptığım alışverişlerimde hiç sorun yaşamadım.
1V1Y Sitesine yeni üye olmuştum. Kızkardeşime hediye olarak bir çanta siparişi verdİM.Doğum günü bu ayın 27 si. Ben siparişi ayın 2 sinde verdim. Hala gelmedi.Sonradan okudum şikayetçi çokmuş ya geç geliyormuş yada tedarik edilemedi diye göndermiyorlarmış. Yani yurt dışından sipariş verseydim şimdiye gelirdi. Bakalım gelecekmi ay sonuna kadar.

sedesa
23-12-11, 21:12
Arkadaşlar, internetten araştırın gidin gözünüzle görerek alın derim. bir sürü site var. Ben Almanya'dayım burada www.kaufda.de, www.meinprospekt.de gibi siteler var. markaların fırsat broşürlerine kataloglarına bakabiliyorsunuz , şubelerini de gösteriyor gidip alıyorsun. Türkiye'de de www.ebrosur.com var sanırım.

candansan
11-04-12, 20:04
arkadaşlar internetten alışverişte güvenlik en önemli unsurlardan birisi. günümüzde pek çok site gerekli güvenlik önlemlerini alsa da halen ortalıkta birsürü dolandırıcı site var. örneğin kredi kartı pos sayfası olmayan ya da kredi kartı ödeme sayfasında kilit işareti olmayan sitelerden kesinlikle kaçınmanızı öneririm. basit bir kaç önlemi aldıktan sonra interntten alışveriş bence kesinlikle güvenli. yıllardır kullanırım hiçbir sorun yaşamadım. aşağıdaki sitede daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.
blog(nokta)nettpazar(nokta)com

akbn
15-04-12, 22:04
sanal kart diye birşey var ek kart gibi birşey alış veriş yaparken verdiğiniz bilgiler işte kart numarası visa master olup olmadığı son kullanma tarihi gibi bilgiler size başka bir kart numarası tahsis edio banka işte en güzel yanıda ana kartınızdan süresini ve limitini belirleyebiliyorsunuz 1 saatliğine 28 tl limit olsun diyorsunuz hem site karttan fazla miktar çekmemiş olur hemde sistemlerinde kayıt dahi etseler 1 saat sonra o limit geçerli olmuyacak tavsiye ederim...

seherv
15-04-12, 22:04
şuana kadar 2 alışveriş sitesini kullandım bir sorun yaşamadım ama hackerlar konusunda dikkatli olmak lazım

hulyaa28
16-04-12, 11:04
eğer ki kiloluysan tombulfistik.com :-)

kadinlar_kulubu
2-05-12, 12:05
hepsiburada...markafoni..
tabikii bir çok site var ama işlerini en iyi yapanlar bunlar bence..

xthefelix
6-05-12, 19:05
trendyol-markafoni-limango ve morhipo. Bunlar bence oldukça iyi, hem orjinal ürün hem fiyatlar makul. Trendyol ve morhipo oldukça hızlı da sayılır.

akbn
8-05-12, 15:05
trendyol başka bir giyim sitesi açmış adını unuttum bilen var mı...

boutique8
8-05-12, 18:05
Gittigidiyor'da hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlar bulmak mümkün.