2012 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cute_poison
6-09-11, 08:09
PULPY
akıntıyla karsılasmadım ama benimde birkaç gündür gögüslerimde çatlamaya meyil farkettim
sanırm gögsümde çatlaklarım olacak suan hafif kırmızımsı cizgiler seklinde :KK43:
ahh ahh çok kötü yaaa:KK43:( göğüslerde de kötü durur yanii. ben karnıma sürdüğüm çatlak kreminden göğüslerimede sürüyorum ama çatlayana kadar sürmemiştim birşey olmaz diye. süt olayınada baktım bazı hamilelerde 16. haftadan sonra süt gelebiliyormuş.. bende hiç bilmiyordum.

hlycn
Nasilsiniz kizlar..bende de oluo uzun surrdir tikaniklik ve Hep kanli akinti oluo burnumda..SIZE BISEY SORCAMM..ben 19 hafta 4gunluj hamileyim drum izinde gidemedim kntrole..ancak haftaya persembe gtcem..sadece elevit kullaniorumm ben..bnm aylarimda olup baska ilac kullanmaya baskayan var miii???????
Bi de basim acayip donnuyor son bi haftadir acep kansizlik filan mi olduuu????diorum demir hapi zamani geldi ve ben icmdigim icin mi basim donuyorrr???
Simdiden cvp veren herkese tesekkur ederim:KK16:
bana dr. folikten sonra kan hapı vermişti ferrum fort u, hergün kullanılacak dedi 1bucuk aydırda elevit kullanıyorum ama 3 günde bir dedi. yine 3 günde bir omega 3 kullanıyorum. yani 3 tane vitaminim var. her dr. un kendi tarzı oluyor işte hepside doğru

_HaYaTiM_
Organik Ürünler,NAR BEBE

chicco'nun organik ürünleri burda da başka fiyatta

hlycn
_HaYaTiM_
tickerı yaparken karıştırdım ama takip ederken karıştırmam diyosun yani :KK1:
Aynenn oleediorumm:KK1:

mirage9_2
_HaYaTiM_
yok canım ben hissetmiyorum daha
hissizim galiba biraz
bende yeni yeni hissetmeye başladım sende de olur merak etme

ayyildizim
kızlar benim gibi gün gün sürekli düşünene var mı ? birgün içinde 23+4 üm diyorum şu kadar kaldı diyorum
:KK37: sürekli aklımda benim ,gece yatarken bir gün daha gitti diyorum şöyle böyle kafamda süreki gün hesplama falan var.
aralık annelerinde arkadaşımın birisinin suyu gelmiş 26 haftasında şimdi iyice tedirgin olmaya başladım :18: geçen de bir arkadaş erken doğum kafamda süreki onu araştırıyorum demişti neoluyo anlamadım bende çıkıcam az dinlenim arkadaşımza cevşen okucam öptük kızımla sizleri :KK69:
bende durum farklı hep hamile kalmak istiyorum ben çok korkuyorum nasıl bakacağım bebişime diye

esmy
Kızlar buarada biz kızımın ismini kısmetse BERİL koyacağız...
anlamıda guzelmiş
arındırılmış saf
aslında benım begendıgım ısımler bunlardı

ece
ada
eda
alya
efsa
ceylin
dila
berra
azra
bade
ela
naz

ama kocacım beril diyordu bende okey dedım nasıl sızce?

lymonata
6-09-11, 09:09
mirage9_2

bende durum farklı hep hamile kalmak istiyorum ben çok korkuyorum nasıl bakacağım bebişime diye
ben de biran önce çıksın da hep yanımda olsun diyorum bi yandanda senin gibi nasıl bakıcam biraz daha kalsın iyi orda diyorum korkuyorum nasıl bakıcam diye okadar miniklerki:18: bu arada kızlar size de oluyormu ben hep bir endişe halindeyim hele ki doktor randevumuzdan önce karnıma ağrılar giriyor resmen doktorada hep ilk sorduğum soru bebeğim iyimi ya da hareket etmiyormu noluyor oluyor:KK59: bendemi bir gariplik var yoksa normal bir koruma içgüdüsümü bilemiyorum tam olarak hissedene kadar bebişimi hep böyle olucam galiba ya:KK50:

esmy
_HaYaTiM_
Organik Ürünler,NAR BEBE

chicco'nun organik ürünleri burda da başka fiyatta
bakayım ben bi
kayyum
Günaydınnnn annişlerrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!1

nasılsınızzzzzz???????????? Az önceeeee sezeryan doğum izledim ya anne nasıl duygusal nasıl ağlıyooo anlatamammm. Tutamadım bende zırıl zırıl ağladımmmmmm
ay benm cesaretım yok cnm ızlemeye
ayyildizim
kızlar benim gibi gün gün sürekli düşünene var mı ? birgün içinde 23+4 üm diyorum şu kadar kaldı diyorum
:KK37: sürekli aklımda benim ,gece yatarken bir gün daha gitti diyorum şöyle böyle kafamda süreki gün hesplama falan var.
aralık annelerinde arkadaşımın birisinin suyu gelmiş 26 haftasında şimdi iyice tedirgin olmaya başladım :18: geçen de bir arkadaş erken doğum kafamda süreki onu araştırıyorum demişti neoluyo anlamadım bende çıkıcam az dinlenim arkadaşımza cevşen okucam öptük kızımla sizleri :KK69:
cnm bu kadar dusunme bence
ben öyole degılım
hamişliğin tadını cıkart
başkaşeyle mesgul ol

mirage9_2
kızlar benin karnım acıyor sanki yırtılıyor içinden sizde de oluyor mu bazen çok acıyor dayanılmaz oluyor anne olmak gerçekten zormuş:KK17:

nihant
esmy
anlamıda guzelmiş
arındırılmış saf

ece
ada
eda
alya
efsa
ceylin
dila
berra
azra
bade
ela
naz

Bizde ikizlerime ismi kesin karar verdik. NEVA ve DİLA:):KK9:

serem5
PULPY
kızlarrrrrrrrr
çok şükür çok güzel haberlerle geldim bugece,
siz yazmak ,sevincimi paylaşmak için sabırsızlandım,
binlerce şükür rabbime, testimizin sonucu çıktı bugün, hiç bir sorun yok maşallahhh :Nazar: :KK52:
canım çok çok sevindim gözün aydın...
umarım bundan sonra senin ve bebeğin için herşey daha güzel olur...:KK71:

ayyildizim
_HaYaTiM_
evet 3 kg. yani suyu keseyi falan düşündüğünde iyi gibi duruyo inşallah :nazar:

sen 19+4 müsün 20+5 mi?

senin ikinci bebek dimi ayyıldızım? demek her bebekte aynı heyecan yaşanıyor ne güzel
ben de hergün günümü hesaplıyorum bi türlü 20lere gelemedim diye sinir oluyorum günler geçmiyo sanki :KK1:
evlencemiz zaman da böyle geçmezdi
evlilik topiğinden arkadaşlarım bilir gün gün saydık
bak üstüne kaç yıl geçti herşey değişti
artık başka başka şeyler sayıyoruz
evet canım aynı heyecan oluyor aslında merakım hani doğuma ne kadar kaldı gün geçiyor mu diye :KK52: insan elinde olmadan sayıyor bazen arkadaşlarıma soruyorum kaç haftalıksın diye bir hesaplayayım diyolar :KK1:

mirage9_2

merk etme canım bakarsın :KK61: zaten sürekli uyuyorlar 2 haftadan sonra ele avuca geliveriyorlar kokla mis gibi ,melek onlar ya ben onun sabırsızlıgındayım bebek kokusu harika oluyor :KK23:

esmy
anlamıda guzelmiş
arındırılmış saf

ece
ada
eda
alya
efsa
ceylin
dila
berra
azra
bade
ela
naz

beril ismi gayet güzel canım ama berra ismi daha tutuluyor .hanzade ismini koymuş arkadaşım arkasına berra koymuş ilginç geldi anlamı ne bilmiyorum ama hanzade diyince şaşırmıştım

esmy
nihant
gayet guzel ve uyumluı bence
ayyildizim
evet canım aynı heyecan oluyor aslında merakım hani doğuma ne kadar kaldı gün geçiyor mu diye :KK52: insan elinde olmadan sayıyor bazen arkadaşlarıma soruyorum kaç haftalıksın diye bir hesaplayayım diyolar :KK1:

merk etme canım bakarsın :KK61: zaten sürekli uyuyorlar 2 haftadan sonra ele avuca geliveriyorlar kokla mis gibi ,melek onlar ya ben onun sabırsızlıgındayım bebek kokusu harika oluyor :KK23:

beril ismi gayet güzel canım ama berra ismi daha tutuluyor .hanzade ismini koymuş arkadaşım arkasına berra koymuş ilginç geldi anlamı ne bilmiyorum ama hanzade diyince şaşırmıştım
berra guzel evet
hanzede duydum ama ıı sevmedım

lymonata
kızlar bu çizelgeleri nasıl ekliyoruz ben lilypie sitesinde yaptım bi tane ama buraya nasıl eklicem onu

_HaYaTiM_
mirage9_2

canım ben bişeyler hissediyorum ama öyle tekme gibi değil bi hareket oluyo ama konduramıyorum bi türlü :KK9:

esmy
anlamıda guzelmiş
arındırılmış saf

ece
ada
eda
alya
efsa
ceylin
dila
berra
azra
bade
ela
naz

beril ismini sevmiyorum
senin dediklerinden söylicek olursam

ada
bade

lymonata
ben de biran önce çıksın da hep yanımda olsun diyorum bi yandanda senin gibi nasıl bakıcam biraz daha kalsın iyi orda diyorum korkuyorum nasıl bakıcam diye okadar miniklerki:18: bu arada kızlar size de oluyormu ben hep bir endişe halindeyim hele ki doktor randevumuzdan önce karnıma ağrılar giriyor resmen doktorada hep ilk sorduğum soru bebeğim iyimi ya da hareket etmiyormu noluyor oluyor:KK59: bendemi bir gariplik var yoksa normal bir koruma içgüdüsümü bilemiyorum tam olarak hissedene kadar bebişimi hep böyle olucam galiba ya:KK50:
ben de öyleyim canım
her randevuda yatağa uzandığımda kalbim küt küt atıyo önce ekrana bakamıyorum gözlerimi kapatıyorum
sonra ilk sorum yaşıyor muu?
evet cevabını alınca rahatlıyorum
ama yine de normal mi iyi mi nasıl :26:

mirage9_2
kızlar benin karnım acıyor sanki yırtılıyor içinden sizde de oluyor mu bazen çok acıyor dayanılmaz oluyor anne olmak gerçekten zormuş:KK17:
benim olmuyo canım sen kaç haftalıktın

nihant
hayırlı olsun :nazar:

ayyildizim

evet ben de kime sorsam 50 saat düşünüp cevap veriyor :KK1:
ay Allah kısmet ederse resmen ocak ayında hepimizin kucağında bebik olacak ne heyecanlı yaaaa inanamıyorum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

lymonata
kızlar bu çizelgeleri nasıl ekliyoruz ben lilypie sitesinde yaptım bi tane ama buraya nasıl eklicem onu
kontrol panelinde çezelge bölümüne urlyi yapıştırıyosun canım

ayyildizim
lymonata
kontol paneline gir profil düzenle de imza olan yere http://lbdf.lilypie boyle başlayan yerrden png ile biten yere kadar olan kısmı yapıştır canım .olur

esmy
_HaYaTiM_
canım ben bişeyler hissediyorum ama öyle tekme gibi değil bi hareket oluyo ama konduramıyorum bi türlü :KK9:

beril ismini sevmiyorum
senin dediklerinden söylicek olursam

ada
bade

ben de öyleyim canım
her randevuda yatağa uzandığımda kalbim küt küt atıyo önce ekrana bakamıyorum gözlerimi kapatıyorum
sonra ilk sorum yaşıyor muu?
evet cevabını alınca rahatlıyorum
ama yine de normal mi iyi mi nasıl :26:

benim olmuyo canım sen kaç haftalıktın

hayırlı olsun :nazar:

evet ben de kime sorsam 50 saat düşünüp cevap veriyor :KK1:
ay Allah kısmet ederse resmen ocak ayında hepimizin kucağında bebik olacak ne heyecanlı yaaaa inanamıyorum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kontrol panelinde çezelge bölümüne urlyi yapıştırıyosun canım
hmm sevmedinmi:KK3:

_HaYaTiM_
esmy
hmm sevmedinmi:KK3:
sevmedim :KK17:

pril der gibi oluyo sanki :KK37:

mirage9_2
lymonata benim korkularım çok fazla manyağım bu konuda

ayyıldızım canım çekti ne güzel anlattın öyle

hayatım seninle aynı haftadayız bebişimin yer değiştirdiğini falan hissediyorum sende de olur merak etme
inanılmaz acı veriyor karnımın içini birisi kesiyor sanki öyle bir acı

_HaYaTiM_
mirage9_2

hayatım seninle aynı haftadayız bebişimin yer değiştirdiğini falan hissediyorum sende de olur merak etme

bazen sertleşiyo gibi oluyo ama acaba o sıra yer mi değiştiriyo bilmiyorum
off şu ctesi gelse de dra gitsem meraktan çatlıcam yahu

lymonata
mirage9_2

ben de durup durup bebeğim duruyordur dimi yaşıyordur dimi diyorum eşime o da çok kızıyor aklına neden hep böyle şeyler getiriyosun diye ama napayım elimde değil bir bilinmezlik var ve bu insanın canını sıkıyor hep iyi olduğunu bilmek istiyorum aklım hep meleğimde:KK69:

ayyildizim
_HaYaTiM_
evet canım hareketliyken sertlik oluşuyor :KK53: ben hemen anlıyorum uyandığını falan benim kızda gececi şuanda oynaşıyo içimde depremler oluşuyo :KK52: kızcezimin kafası nerde onu anlamıyorum ama vurduğu yer olarak göbek üstü ve mesanemm sanırım benim kız karete yapıyor :KK1:
cumartesiyi iple çekiyorum inşallah görücem kızcemi 2. doz tetanoz aşımda var ben labaratuvarı aradım şu 4 boyutlu için ultrasona girmek istiyorum diye .28. hafta bebiş yüzü net olarak güzel görünür dediler o yüzden 25.hafta gidicektik vazgeçtim 29. haftamda gideceğim :KK61: profilini çok merak ediyorum oğlumun gözleri iriydi direk gözlerine bakıcam zaten nasılmış diye oğluma benzemesini çok istiyorum sürekli oğluşu izliyorum :KK16: gerçek değil ama bakalım

mirage9_2
lymonata
ben de durup durup bebeğim duruyordur dimi yaşıyordur dimi diyorum eşime o da çok kızıyor aklına neden hep böyle şeyler getiriyosun diye ama napayım elimde değil bir bilinmezlik var ve bu insanın canını sıkıyor hep iyi olduğunu bilmek istiyorum aklım hep meleğimde:KK69:
eşlerimiz bu konuda bizi anlamıyor en azından benim eşim öyle ama bu kaygıların normal olduğunu biliyorum birde kişilik le alakalı normalde de abartılı biriysen hamileyken daha fazla oluyor diye düşünüyorum

aylint
6-09-11, 10:09
selam kıslar
nasılsınız?

ayyildizim
aylint
selam kıslar
nasılsınız?
selam canım iyiyiz asıl sen nerdesin ne yapıyorsun ?nasıl 3 bebiş anlat bakalım.bir ramazanda evde olmayacağım dedin gittin gidiş o gidiş iyisinizdir inşallah .keyifler yerindedir .

feryad
62sinem
ya kizlar benim burnum cok tikaniyor. Sizlerde de oluyor mu geceleri oluyor

Hamilelikte normalmis.

persembe günü Dr. Gidicem bir sorim bakim.
Bende de oluyor canım 3. aydan sonra başladı bazen nefes almakta zorlanıyorum..birde burnum sürekli kanamaya meyilli...
hlycn
Nasilsiniz kizlar..bende de oluo uzun surrdir tikaniklik ve Hep kanli akinti oluo burnumda..SIZE BISEY SORCAMM..ben 19 hafta 4gunluj hamileyim drum izinde gidemedim kntrole..ancak haftaya persembe gtcem..sadece elevit kullaniorumm ben..bnm aylarimda olup baska ilac kullanmaya baskayan var miii???????
Bi de basim acayip donnuyor son bi haftadir acep kansizlik filan mi olduuu????diorum demir hapi zamani geldi ve ben icmdigim icin mi basim donuyorrr???
Simdiden cvp veren herkese tesekkur ederim:KK16:
Ben de senle aynı haftadayım elevitle devam edecez dedi doktor bey..içinde demir de var o seni idare edecek durumda dedi.hemoglobinimiz de şimdilik güzel çok şükür:nazar:
ayyildizim
Canım ben gün saymıyorum ...onu taşımak çok büyük bir arzuydu benim için ..çok acılarla sahip oldum oğluma onun bende olduğunu bilmek benim için paha biçilemez evet koklamayı da istiyorum ama kıpırtılarını çok seviyorum bende kalsın istiyorum hep :KK52:
mirage9_2

bende hissediyorum bazen hatta yer değiştirdiğini hissetmesem de etimde acı oluyor bazen ve orda sertlik oluyor biliyorum ki orda bende ordan seviyorum oğlumu :KK9:
_HaYaTiM_
belli bir bölgede sertlik oluyorsa miniğin ordadır canım:KK34:
aylint
selam kıslar
nasılsınız?
hoşgeldin aylin nasılsın?

aylint
ayyildizim
selam canım iyiyiz asıl sen nerdesin ne yapıyorsun ?nasıl 3 bebiş anlat bakalım.bir ramazanda evde olmayacağım dedin gittin gidiş o gidiş iyisinizdir inşallah .keyifler yerindedir .
feryad
hoşgeldin aylin nasılsın?
iyiyiz çok şükür kızlar, ağırlaştım epeyce artık.. yarın detaylı ultrasona gidicez, ordan da güzel haberler alırız inşallah.
hala kayınvalidemlerde kalıyoruz.tekme yiyorum işte sağlı sollu :))

PULPY
mirage9_2

canım bunu duymuştum,
iç karın yırtılması oluyomuş, ağrının sebebi bu genişlemeymiş
benimde kuzenim anlatmıstı ama bende olmadı

aylint
bu arada bayramda giremedim, geçmiş bayramınız mübarek olsun

feryad
aylint
iyiyiz çok şükür kızlar, ağırlaştım epeyce artık.. yarın detaylı ultrasona gidicez, ordan da güzel haberler alırız inşallah.
doğumdan sonra senin iç organları düşünemiyorum kore gazisi gibi olmasınlar sonra :)) rabbim hepsine sağlık sıhhat versin hepinize ...detaylı ultrasonun inş. çok güzel çıkar bizim daha 3 haftamız var onun için :KK43:
aylint
bu arada bayramda giremedim, geçmiş bayramınız mübarek olsun
senin de geçmiş bayramın mubarek olsun canım

PULPY
simran
canım geçmişi okuyamadım ama bu mesajından anladııma göre amniyosentez sonucun iyi çıktı dimiiii çok sevindim, sana nazar boncuğu ve oynayan halay çeken bebek yollamaya çalıştım ama beceremedim. görünmüyor simgeler. maşalllah canım, bundan sonrası da hep iyi haaberlerle dolu olur inşallah:))
canımmm
çok tsk ederim, :nazar:
sonucumuz çok sükür iyi çıktı, insallah hep güzel haberleri paylasırız burdan
ömrümden ömür gitti inanki su 3 haftada

PULPY
esmy
anlamıda guzelmiş
arındırılmış saf

ece
ada
eda
alya
efsa
ceylin
dila
berra
azra
bade
ela
naz

bence senin bulduğun isimler daha hoş
Alya nın manası da yıldızı da yüksek bi isimmiş ,ama Ayla derler diye vazgeçtim ben
Berra çok beğendiğim isimlerden
Efsa da hoş geliyo kulağa:KK3:

ayyildizim
aylint
hadi inşallah güzel haberler getir bize ,ben kızıımın tekmelerini hissedince bazene aylin napiyo acep 3 tane ordan burdan yiyodur diyorum :KK1: nereye gidiceksin detaylıya kendi doktoruna mı ?

aylint
feryad
doğumdan sonra senin iç organları düşünemiyorum kore gazisi gibi olmasınlar sonra :)) rabbim hepsine sağlık sıhhat versin hepinize ...detaylı ultrasonun inş. çok güzel çıkar bizim daha 3 haftamız var onun için :KK43:

senin de geçmiş bayramın mubarek olsun canım
:)) şimdilik iyi de büyüdüklerinde napcam bilmiyorum
amin canım.. hepimizin herşey güzel olur inşallah
PULPY
bence senin bulduğun isimler daha hoş
Alya nın manası da yıldızı da yüksek bi isimmiş ,ama Ayla derler diye vazgeçtim ben
Berra çok beğendiğim isimlerden
Efsa da hoş geliyo kulağa:KK3:
pulpy amniyosentez yapılmış sanırım ve iyi çıkmış, gözün aydın canım, çok şükür
kızlara isim arıyorum ben de, babaları birine azra koyalım diyo ama ben kararsızım
ayyildizim
hadi inşallah güzel haberler getir bize ,ben kızıımın tekmelerini hissedince bazene aylin napiyo acep 3 tane ordan burdan yiyodur diyorum :KK1: nereye gidiceksin detaylıya kendi doktoruna mı ?
inşallah ayyıldızım..
detaylı dışarda çok pahalı yaparlar bi de üçüz dedi dr, kendi hastanesinde randevu aldırdı. kendi yapmıyor sanırım, riskli gebelik uzmanlarından biri yapacak sanırım.

PULPY
dün doktoruma sordum tetenoz aşısını olmana gerek yok dedi
ben yaptırmıycam, artık doktorumun sözünden çıkmak yookk :KK8:

PULPY
Bebişlerimizin alışverişi ile ilgili neler gerekli neler değil
bi liste hazırlasak şöyle karısık olmayan gereksiz seylerin bulunmadığı?
nasıl olur?
ciddi anlamda alısverise baslama zamanlarımız artık geliyor çünkü:86::87:

mirage9_2
6-09-11, 11:09
PULPY
canım bunu duymuştum,
iç karın yırtılması oluyomuş, ağrının sebebi bu genişlemeymiş
benimde kuzenim anlatmıstı ama bende olmadı
iç karnı dar falan diyorlar ya ben ondanım sanırım aman kimsede olmasın çok acı hissediyorum çaresi de yok bakalım ne kadar devam edecek

hpt_honey
slm anişler kızlar benimde 2 gündr sabah mide bunaltım başladı bugün böğ yaptım dün kalsiyum ve vitamine başladım tetnozumuda oldum akşam erkenden uyumuşum :)ohh ne iyi geldi valla top patlamış haberim yok eşim söledi bırt yapmıiım:KK9::86::86::86::86::86::86:kendi uykumdaki yaptığım bırt tan korkardım oo hiç uyanmadım bile eşimde gülüyo :)))))uyku tetozdan oluyomuş çok hoşuma giti

ayyildizim
aylint
:)) şimdilik iyi de büyüdüklerinde napcam bilmiyorum
amin canım.. hepimizin herşey güzel olur inşallah

pulpy amniyosentez yapılmış sanırım ve iyi çıkmış, gözün aydın canım, çok şükür
kızlara isim arıyorum ben de, babaları birine azra koyalım diyo ama ben kararsızım

inşallah ayyıldızım..
detaylı dışarda çok pahalı yaparlar bi de üçüz dedi dr, kendi hastanesinde randevu aldırdı. kendi yapmıyor sanırım, riskli gebelik uzmanlarından biri yapacak sanırım.
iyi canım hadi bakalım güzel sonuçlarla gel .seninkinin hepsinin cinsiyeti belli oldumu en son birinin ki belli değildi sanki hı

hpt_honey
slm anişler kızlar benimde 2 gündr sabah mide bunaltım başladı bugün böğ yaptım dün kalsiyum ve vitamine başladım tetnozumuda oldum akşam erkenden uyumuşum :)ohh ne iyi geldi valla top patlamış haberim yok eşim söledi bırt yapmıiım:KK9::86::86::86::86::86::86:kendi uykumdaki yaptığım bırt tan korkardım oo hiç uyanmadım bile eşimde gülüyo :)))))uyku tetozdan oluyomuş çok hoşuma giti
:KK1: olur öyle şeyler canım .hele az daha ilerlesin ansızın bir pırt duyabilirsiniz bebiş baskı yaptığı için kontrol mekanizmamızı bozuyo bıdıklar

ayyildizim
mirage9_2
iç karnı dar falan diyorlar ya ben ondanım sanırım aman kimsede olmasın çok acı hissediyorum çaresi de yok bakalım ne kadar devam edecek
bendede oluyor canım arada ama direk yağlanıyorum anca rahatlıyorum bazen gerim gerim geliyor ,inşallah geçiçek bunlar

hpt_honey
valla benim bırtı hiç duymazdı koç,i arada kaza yapıyorum elimde olmadan komik oluyo erkekler için normalde ben utanıyorum ne bilim ayyıldızm bende kızın yaptı diyorum hehehehehe:86::89::90:

hpt_honey
valla benim bırtı hiç duymazdı koçiş arada kaza yapıyorum elimde olmadan komik oluyo erkekler için normalde ben utanıyorum ne bilim ayyıldızm bende kızın yaptı diyorum hehehehehe:86::89::90:

hpt_honey
aylin hoş geldin tatlım valla 3 bebeb kaç kol bacak tekme yiyosun allah bilir hehehe çok şekerr:86:

hpt_honey
bugün mutluyum evimi seviyorum ama komşu apartman peh hiç sevmiyorum eşimde başka yere av yapılcakmış konuşmaya gitti bu evide bi rada satarız inşşşlah herşey daha güzel olcak bu evimde yeni büyük dublex ama yazın sıcak kışın soğuk tek kat ve büyük olsun istiyorum beyendiğimiz inşaat öle inşşlah eşim hayrlı haberlerle gelir komşu ve semt yüzündednde yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım ondanda korkuyorum eşimin aklına ben girdim de :KK43:
inşşlh kızım uğurlu gelir

_HaYaTiM_
ayyildizim
evet canım hareketliyken sertlik oluşuyor :KK53: ben hemen anlıyorum uyandığını falan benim kızda gececi şuanda oynaşıyo içimde depremler oluşuyo :KK52: kızcezimin kafası nerde onu anlamıyorum ama vurduğu yer olarak göbek üstü ve mesanemm sanırım benim kız karete yapıyor :KK1:
cumartesiyi iple çekiyorum inşallah görücem kızcemi 2. doz tetanoz aşımda var ben labaratuvarı aradım şu 4 boyutlu için ultrasona girmek istiyorum diye .28. hafta bebiş yüzü net olarak güzel görünür dediler o yüzden 25.hafta gidicektik vazgeçtim 29. haftamda gideceğim :KK61: profilini çok merak ediyorum oğlumun gözleri iriydi direk gözlerine bakıcam zaten nasılmış diye oğluma benzemesini çok istiyorum sürekli oğluşu izliyorum :KK16: gerçek değil ama bakalım
bebeğimse o zaman :KK66:
ben daha hiç olmadım tetanoz aşısı

aylint
selam kıslar
nasılsınız?
selam sen nasılsın
Allah sana kolaylık versin biz bitaneden korkuyoruz
ama çok süper bişey ya çok şanslısın 3 tane birden

feryad
belli bir bölgede sertlik oluyorsa miniğin ordadır canım:KK34:
:KK46::nazar:

hpt_honey
geçmiş olsun :KK71:

ayyildizim
hpt_honey
valla benim bırtı hiç duymazdı koç,i arada kaza yapıyorum elimde olmadan komik oluyo erkekler için normalde ben utanıyorum ne bilim ayyıldızm bende kızın yaptı diyorum hehehehehe:86::89::90:
evet canım erkekler için çok normal hele benim minnak oğllum için daha normal ,ayıp oğlum diyorum ben yapmadım diyor :KK1: enesteyken pek gazlı değildim ama bu kızda gaz oluyo arada ve şuana kadar yakalanmadım yakalanırsam enesin üstüne atıveririm :KK52::KK1:

hpt_honey
bugün mutluyum evimi seviyorum ama komşu apartman peh hiç sevmiyorum eşimde başka yere av yapılcakmış konuşmaya gitti bu evide bi rada satarız inşşşlah herşey daha güzel olcak bu evimde yeni büyük dublex ama yazın sıcak kışın soğuk tek kat ve büyük olsun istiyorum beyendiğimiz inşaat öle inşşlah eşim hayrlı haberlerle gelir komşu ve semt yüzündednde yağmurdan kaçarken doluya tutulmayalım ondanda korkuyorum eşimin aklına ben girdim de :KK43:
inşşlh kızım uğurlu gelir
iyi yapmışsınız canım dublex soğuk olur bir de bebek için tehlikeli merdivenler falan ,evin kutu gibi olsun sıcacık olsun ,daha iyi olur ,

mirage9_2
ayyildizim
bendede oluyor canım arada ama direk yağlanıyorum anca rahatlıyorum bazen gerim gerim geliyor ,inşallah geçiçek bunlar
yok canım benimki içinden krem falan fayda etmiyor günde bir defa lierac sürüyorum bakalım faydası olacakmı

hpt_honey
gaz problemi iğrenç gerçekten 30 yaşıma kadar böyle bir sorunum olmamıştı hamilelikte beni rahatsız eden tek şey diyebilirim

SEYDAFERHAT

Selam kızlar nasılsınızz?
Benim evde temizlik var.. Ama ben bişey yapmıyorum hihihihiihi :KK1:
Sağlık ocağını aradım bu hafta içi gelicem diye hastaneyi aradım randevumuda aldım ohh içim rahatladı hafifledim sanki..
Şimdi ayın 15i olsun istiyorum bir an önceeeeeeeeeeeee :KK52:

a_happy
selam kızlar dün detaylıya girdik ve çok moralim bozuk :KK43::KK43: herşeyimiz normalmiş ama tek bir sorun var... kalbimiz kan kaçırıyomuş :KK43::KK43: 2 hafta sonra tekrar gidicez... çok rastlanan bi durum değilmiş ama hiç rastlanmıyoda değilmiş belki 2 hafta sonra geçmiş olur bilemeyiz dedi... doğuma kadar geçebilirmişte geçmeyebilirmişte... geçmezse doğumdan sonra çocuk doktorumuzu bilgilendiricez ve o gerekli işlemleri yapar dedi.... Allah'ım inşallah bi sorun olmazda geçer... dualarınıza ihtiyacım var kızlar dünden beri salak gibiyim:KK43::KK43::KK43:

yosun_
a_happy
selam kızlar dün detaylıya girdik ve çok moralim bozuk :KK43::KK43: herşeyimiz normalmiş ama tek bir sorun var... kalbimiz kan kaçırıyomuş :KK43::KK43: 2 hafta sonra tekrar gidicez... çok rastlanan bi durum değilmiş ama hiç rastlanmıyoda değilmiş belki 2 hafta sonra geçmiş olur bilemeyiz dedi... doğuma kadar geçebilirmişte geçmeyebilirmişte... geçmezse doğumdan sonra çocuk doktorumuzu bilgilendiricez ve o gerekli işlemleri yapar dedi.... Allah'ım inşallah bi sorun olmazda geçer... dualarınıza ihtiyacım var kızlar dünden beri salak gibiyim:KK43::KK43::KK43:
a.s canım.Bu tür sorunlar büyük ihtimalle düzelir.İnşallah senin bebişinde düzelir canım.Kendini çok strese sokmamaya çalış.Benim arkadaşımada çok şey söylediler sonra gayet iyi doğdu bebişi.

a_happy
6-09-11, 12:09
yosun_
a.s canım.Bu tür sorunlar büyük ihtimalle düzelir.İnşallah senin bebişinde düzelir canım.Kendini çok strese sokmamaya çalış.Benim arkadaşımada çok şey söylediler sonra gayet iyi doğdu bebişi.
inşallah canım benim... inşallah düzelir doğuma kadar... sağlıklıca kızımı kucağıma alırım inşallah :KK43: