Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2012 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kimse
11-08-11, 13:08
kızlar yeğenim erdem aynı serem5 in avatarındaki bebeğe benziyor resmini koyayım ister misiniz ?

SEYDAFERHAT
leloss
kızlar öldüm bittim çok yoruldum yollarda kavga ettim off çok aksiyonlu bi gün oldu :KK60:
okmeydanına gittik oğlum için ellerinde sigiller çıktı ikinci gidişimiz bu yakıyolar siğilleri koca hastanede azot kalmadı dediler :KK53: hafta içi tel. edin geldiyse gelin dediler boşuna gitmiş olduk . Zaten yagmur yagıyo yol 45 dk. sürüyo arabada zor bulduk boşuna gitmiş olduk. Arabaya bindik halk otobüsü ücreti veriyorum kadının biriyle banko arasına sıkıştım nasıl bagırdım bilmiyorum resmen canım yandı yaa bi dur veriyim paramı geçiyim dimi ne eziyosun bak sana dedim sagına soluna hastamıyım sakatmıyım hamilemiyim niye sıkıştırıyosun hiç sustu cvp vermedi insan bi özür diler. :63: kızçemi sıkıştırdı yaa :KK49:

Oyy kısçenimi sıkıştırdı hatun seninnn :KK20:
Bende hemen hemen her dışarı çıktığımda kavga ediyorum birileriyle :KK19:

leloss
SEYDAFERHAT

Oyy kısçenimi sıkıştırdı hatun seninnn :KK20:
Bende hemen hemen her dışarı çıktığımda kavga ediyorum birileriyle :KK19:
Oğlum evden çıkarken anne babamın aldıgı o bebek resimli tişörtünü giy sana yer versinler geçen nasıl yer verdiler dedi :KK1: güldüm çocuga ama bu kadına resimli tişörtte tırs gelirdi kızz öle bi hınçlı geçmeye kalktı ki koca götlü yaa benimkide farklı sayılmaz sıkıştık öle cırlamamla geri çekildi . :KK52:

serem5
kimse
kızlar yeğenim erdem aynı serem5 in avatarındaki bebeğe benziyor resmini koyayayım ister misiniz ?
canım koysana bakalım yeğenine bol bol:KK16:

kimse
leloss
Oğlum evden çıkarken anne babamın aldıgı o bebek resimli tişörtünü giy sana yer versinler geçen nasıl yer verdiler dedi :KK1: güldüm çocuga ama bu kadına resimli tişörtte tırs gelirdi kızz öle bi hınçlı geçmeye kalktı ki koca götlü yaa benimkide farklı sayılmaz sıkıştık öle cırlamamla geri çekildi . :KK52:
canım allahtan birşey olmadı kuzuna..geçmiş olsun.
senin karnın daha çıkmadı mı,kendini belli etmiyor mu ? kaç haftalıktın ?
cırlama kelimesini bildiğim kadarıyla karadenizliler kullanıyor,haçen lazmisun ? :))

leloss
kimse
canım allahtan birşey olmadı kuzuna..geçmiş olsun.
senin karnın daha çıkmadı mı,kendini belli etmiyor mu ? kaç haftalıktın ?
cırlama kelimesini bildiğim kadarıyla karadenizliler kullanıyor,haçen lazmisun ? :))
yok cnm bulgaristan göçmeniyim :KK1:
20. haftadayım cnm çıkmaz olurmu çıktı tabi ama bakan görür sanki benden önce binicekte ne olucak insanların bir birine saygısı nezaketi kalmadı hayatım

SEYDAFERHAT
leloss

Tüh bak keşke oğluşunu dinleseymişsin cnm yaa..
Neyse boşver geçti dengesiz çok sokakta bide ramazan oruç herkesin başına vurmuş durumda..

kimse
leloss
yok cnm bulgaristan göçmeniyim :KK1:
20. haftadayım cnm çıkmaz olurmu çıktı tabi ama bakan görür sanki benden önce binicekte ne olucak insanların bir birine saygısı nezaketi kalmadı hayatım
doğru söylüyorsun canım.var öyleleri ne yazıkki
serem5
canım koysana bakalım yeğenine bol bol:KK16:
tamam canım ekleim şimdi :)

kimse
Eki Görüntüle 239241

Eki Görüntüle 239242

kızlar maşaallah demeyi unutmayın zaten hasta kuzum..
birde alıntı yapmazsanız sevinirim malum ablamın haberi yok.kızarsa kaldırırım..:KK70:

leloss
SEYDAFERHAT

Tüh bak keşke oğluşunu dinleseymişsin cnm yaa..
Neyse boşver geçti dengesiz çok sokakta bide ramazan oruç herkesin başına vurmuş durumda..
oda öle dedi ben sana dedim beni dinlemezsinki dedi :KK1:
çamaşır astım hazırlandım hadi gidelim diye içeri bi gittim benim astıgım çamaşırları toplamış yagmur yagıyo ıslanır diyo balkona yagmur gelmiyoki oğlum niye topladınn dedim sanada iyilik yaramıyo ya yorulma diye dedi. Ayy aynı çamaşırları geri astım şimdi :KK24:

ayyildizim
11-08-11, 14:08
lady_gargara_
bornoz, iki tane de önlük, bir de 6 aylık tulum aldım..çeki görünce dayanamadım. şimdi bir de kargonuz bizden diye çek verdi ama daha almıcam artık:KK34::KK34: bu arada arkadaşıma aktar diye b ir buton var alışveriş yapacak olan varsa kargosu benden olsun :KK34: :KK34:
o çekler cazip görünüp insanları alışverişe sevkediyo canım ya .güle güle giysin minnoşun bornozu havlu tipi mi aldın 1 yaş sonrası için mi aldın ,bir tane kahverengi gibi var ondan aldıysan güzel beğendim onu .bu arada ben sana yolllarım çek çok oluyor ama kargo çeki .

seyyah2806
benım emektar bi muhallebı tarifim var br hep onu yapıyorum. bazen kakao katıyorum bazen sade bazen muzlu. . bazen kuplara koyuyorum bazen tepsiye döküyorum bazen arasına bisküvi koyuyorum. oynuyorum işte kafama göre. e malum elınım lezzeti de henüz yerleşmedi oyuzden her seferınde farklı bi tat çıkıyo. dolayısıyla kocişim de yaa yıne mı aynı tatlı demiyo. bide tde yalancı tavuk gögsü tarifi var üzerine çıkolata sosu döktüm mu kocamdan mutlusu yok :KK1: benım kocamı mutlu etmek çokk klay ya tipik bir maraşlı. daya önüne bi tencere bulgur pilavıyla cacığı dünyalar onun olur :KK1:
tipik maraşlı mı :KK1: öyle demek kız önemli olan maraşın kültürünü taşımamak ,kayınvalideleri çok feci mesela ,benim annem öyle değildir çok iyimserdir karışmaz şimdi kardeşim sözlü ,bayramda gidicekmiş telaşlı ,bir de çok sever arıyo kızı sürekli ,yemek konusudna öyleyizdir çeşit çok istemeyiz ,tek çeşit olsun güzel olsun ,yaprak sarması olsun yoğurtlayın şöyle üstüne sıcak sos ,yanında kolayla falan yeme yat yanına,ben çerkez yemeklerini çok yaparım .cirgingiş var hamur :KK1: eşin bilir belki sraımsak soslu falan yapıyoruz tavukla yapan var ben sevmiyorum tavuklu .bir de mümbar var ondanda tiksinirim hiç yemedim bizim oralar ölürr bu yemeğe
seyyah2806
bende sabah aç karnına tartıldım 61,2 çıktım. doktor nasıl 63 çıkartıyo anlamadım. onunkıde dıjıtal. ve ona da hep sabah aç karnına gidiyorum
canım senin gerçek kilon 61.2 dir .kıyafetler falan az mı ,atlet bile 100 gram geliyor bende :KK1:

leloss
kızzz gözleride renkli maşşallah sen bol bol bak bu bebişede seninkide ona benzesin geçmiş olsun nesi var ?

ayyildizim
pasta falan hikaye oldu kızlar .
enes iş yapıcana çiş yaptı :KK37:
çamaşır makinesine siyahları dolduruyorduk ,yardım edimmi anne dedi gel et oğlum dedim .
ben çamaşır sepetinden önüne koydum o makineye doldurdu :KK30: hangi ara tuvalet kağıdını koydu içine bilmem.daha yeni tüm kocaman yani
çamaşırları çıkartmaya gidiyordum sonra buda koştu geldi ,anaaaa bembeyaz olmuş benim çamaşırlar :KK4:
kudurdum ayyy bana diyo ki ben yaptım diyor pis olmuş bu yine yıka diyo :44:
çabuk geç yatağına yat geldiğimde uyanık görmücem valla pataklarım ha dedim ,çişini yaptı gitti yattı
ben zavallıda suda tek tek elimle duruladım ,tuvalet kağıtları yapışmış bazen topaklanmış ,
geri makineye attım yıkanıyor şimdi ,pasta isteğim falan akşamdan sonra dışarı çıkıp alacağım ,güya çamaşırları makineye koyduktan sonra markete gidelim bisküvi alalım dedim ya bana yardıma geldi ki erken bitsin gidelim diye :nazar: güzellik uykusunda şimdi :KK24:

serem5
canım maşallah yiğenine :nazar:çok sevimli ve benziyor da resme hakikaten....geçmiş olsun bu arada:KK71:

leloss
ayyildizim
çamaşır makinesine siyahları dolduruyorduk ,yardım edimmi anne dedi gel et oğlum dedim .
ben çamaşır sepetinden önüne koydum o makineye doldurdu :KK30: hangi ara tuvalet kağıdını koydu içine bilmem.daha yeni tüm kocaman yani
çamaşırları çıkartmaya gidiyordum sonra buda koştu geldi ,anaaaa bembeyaz olmuş benim çamaşırlar :KK4:
çabuk geç yatağına yat geldiğimde uyanık görmücem valla pataklarım ha dedim ,çişini yaptı gitti yattı
ben zavallıda suda tek tek elimle duruladım ,tuvalet kağıtları yapışmış bazen topaklanmış ,
geri makineye attım yıkanıyor şimdi ,pasta isteğim falan akşamdan sonra dışarı çıkıp alacağım ,güya çamaşırları makineye koyduktan sonra markete gidelim bisküvi alalım dedim ya bana yardıma geldi ki erken bitsin gidelim diye :nazar: güzellik uykusunda şimdi :KK24:
:KK60: :KK60: :KK60: ayy seninki daha berbat olmuş ben gene aynı çamaşırları astım diye söleniyorum . Kızlar okuyun bunları ve hazırlıklı olun :KK60:

SEYDAFERHAT
kimse
kızlar maşaallah demeyi unutmayın zaten hasta kuzum..
birde alıntı yapmazsanız sevinirim malum ablamın haberi yok.kızarsa kaldırırım..:KK70:

Geçmiş olsun yiğenine cnm maşallah çoooook tatlııı... :nazar: :nazar: :nazar:

leloss
çamaşır astım hazırlandım hadi gidelim diye içeri bi gittim benim astıgım çamaşırları toplamış yagmur yagıyo ıslanır diyo balkona yagmur gelmiyoki oğlum niye topladınn dedim sanada iyilik yaramıyo ya yorulma diye dedi. Ayy aynı çamaşırları geri astım şimdi :KK24:
ayyildizim

Sizin afacanlar başınıza iş açtı desenize :KK1:

kimse
leloss
ay çok güldüm ya.yerim onu..
leloss
kızzz gözleride renkli maşşallah sen bol bol bak bu bebişede seninkide ona benzesin geçmiş olsun nesi var ?
gözleri mavi.kardeşiminde bu aylarında maviydi şimdi yeşil oldu.sanırım bununda yeşile döner.ama eşimin gözleri mavi babasına benzeyebilir.
serem5
canım maşallah yiğenine :nazar:çok sevimli ve benziyor da resme hakikaten....geçmiş olsun bu arada:KK71:
sünnet oldu bi kaç ay önce.diş çıkarttı ve bademcikleri şişti bunun üztüne hava değişikliğide eklenince çocuk dayanamadı artık.10 gündür buradaydılar.salı günü yolcu ettim.çok zor ayrılmak insan hemen alışıyor.9 aylık.

nurrose
lady_gargara_
bornoz, iki tane de önlük, bir de 6 aylık tulum aldım..çeki görünce dayanamadım. şimdi bir de kargonuz bizden diye çek verdi ama daha almıcam artık:KK34::KK34: bu arada arkadaşıma aktar diye b ir buton var alışveriş yapacak olan varsa kargosu benden olsun :KK34: :KK34:
cnm sen hep internetten alıyosun gördüğüm kadarıyla ama böyle dokunaraaaaaak almak daha güzel değil mi :) Benim aldığım şeye dokunmam ,yakından görmem lazım :):KK53:

poyyeb
ayyildizim
çok tatlıymış çok güldüm...allah bağışlasın oğlunuzu...

leloss
kimse
ay çok güldüm ya.yerim onu..

gözleri mavi.kardeşiminde bu aylarında maviydi şimdi yeşil oldu.sanırım bununda yeşile döner.ama eşimin gözleri mavi babasına benzeyebilir.

sünnet oldu bi kaç ay önce.diş çıkarttı ve bademcikleri şişti bunun üztüne hava değişikliğide eklenince çocuk dayanamadı artık.10 gündür buradaydılar.salı günü yolcu ettim.çok zor ayrılmak insan hemen alışıyor.9 aylık.
alışmaz olurmu insan kardeşinin çocugu insanın kendisinin ki kadar tatlı geliyo ya kız kardeşimde bu gün işe başladı oğlu 7,5 aylık annem bakıcak bakalım nasıl baş edicek tam hareketli zamanı dün akşam görüştük annesine bi sarılışı var annemmm diyo yananı öpüyo aglamamak için zor duruyodu kardeşimde ilk zamanlar zor gelicek tabiki oğlumda hastaneden gelince hemen gitti Efeye gidiyim bakıyım oynatıyımda annesiz kaldı diye aglamasın dedi gitti.

kimse
bu da kardeşim mert

Eki Görüntüle 239247

lady_gargara_
nurrose
cnm sen hep internetten alıyosun gördüğüm kadarıyla ama böyle dokunaraaaaaak almak daha güzel değil mi :) Benim aldığım şeye dokunmam ,yakından görmem lazım :):KK53:
tabi canım dokunarak almak daha güzel de ne bilim görünce de dayanamıyorum işte. dışardan da alıyorum ama.. ama artık bebişe alışveriş yapmıcam.. yeter şimdilik artık kendime alıcam hamiş kıyafetleri.. dışarı çıkıcam zaman giycek doğru düzgün kıyafetim kalmadı. geçen bi pantolonum düğmesini kapamayadım, minik çengelli iğne taktım , üstünü de tişörtümle kapadım. eşime gösteriyorum ay kıyamam çok üzüldüm şimdi diyor..

nurrose
lady_gargara_
tabi canım dokunarak almak daha güzel de ne bilim görünce de dayanamıyorum işte. dışardan da alıyorum ama.. ama artık bebişe alışveriş yapmıcam.. yeter şimdilik artık kendime alıcam hamiş kıyafetleri.. dışarı çıkıcam zaman giycek doğru düzgün kıyafetim kalmadı. geçen bi pantolonum düğmesini kapamayadım, minik çengelli iğne taktım , üstünü de tişörtümle kapadım. eşime gösteriyorum ay kıyamam çok üzüldüm şimdi diyor..
bnm de pantolonlarım fln olmuyo,2 tane elbisem var bi de oxxodan almıştım beli lastikli pantolon hep onları giyiyorum:KK59::KK59: ben de bişeyler alıcam kendime.Belimizz omuz hizasına kdr kalınlaşıyomuş :KK53:

nurrose
Bu arada sabahtan beri olduğum yerdeyim kertenkele korkusundan :) uyumuşum şimdi uyandım bişey bile yiyemedm bugun doğru düzgün açım :KK56:

lady_gargara_
ayyildizim
o çekler cazip görünüp insanları alışverişe sevkediyo canım ya .güle güle giysin minnoşun bornozu havlu tipi mi aldın 1 yaş sonrası için mi aldın ,bir tane kahverengi gibi var ondan aldıysan güzel beğendim onu .bu arada ben sana yolllarım çek çok oluyor ama kargo çeki .

:KK1:
evet canım işte bana çıkan ilk çek olunca tuzağa düştüm herhalde...:KK1::KK1::KK1: kahverengi köpekli bir bornoz var onu aldım.. 1-2 yaş erkek bornozu diyor..

kimse
nurrose
bnm de pantolonlarım fln olmuyo,2 tane elbisem var bi de oxxodan almıştım beli lastikli pantolon hep onları giyiyorum:KK59::KK59: ben de bişeyler alıcam kendime.Belimizz omuz hizasına kdr kalınlaşıyomuş :KK53:
yok daha neler kız düşünsene ne biçim bir görüntü olur:KK37:

kimse
lady_gargara_
evet canım işte bana çıkan ilk çek olunca tuzağa düştüm herhalde...:KK1::KK1::KK1: kahverengi köpekli bir bornoz var onu aldım.. 1-2 yaş erkek bornozu diyor..
canım aldıklarını merak ettim.ekle görelim yaww

nurrose
kimse
yok daha neler kız düşünsene ne biçim bir görüntü olur:KK37:
cnm karnın kocaman olunca farkedilmio ,herkesin öyleymiş dün biyerde okudum ya internette gezinirken

kimse
nurrose
cnm karnın kocaman olunca farkedilmio ,herkesin öyleymiş dün biyerde okudum ya internette gezinirken
aman allahım..:KK25:

parrhisia
nurrose
ayy öle olması iyidir belki nasıl doğurcaz sonra..dün okudum biraz hikayelerden de sonra başım dönmeye başladı..aslında güzelde doğurmuşlar ama ben nedense böle şeyleri kaldıramıyorum..hemen bayılıyorumm..ayyy ben nasıl doğurcam..:KK9:

hlycn
parrhisia
ayy öle olması iyidir belki nasıl doğurcaz sonra..dün okudum biraz hikayelerden de sonra başım dönmeye başladı..aslında güzelde doğurmuşlar ama ben nedense böle şeyleri kaldıramıyorum..hemen bayılıyorumm..ayyy ben nasıl doğurcam..:KK9:
Ayyyy bn de bilmem nasssiii dogurcemmmm..aman allahim

nurrose
parrhisia
ben geçen hafta normal doğum ve sezeryan izledim :) daha önce de izlemiştim zaten.Ben doğurmaya doğururum da umarım sezeryan olmak zorunda kalmam:KK51:
Belki epidural alabilirim ama o anki ağrı durumumla ilgili baktım fazla bişey yok bağıra bağıra doğururum artık kendime güveniyorum:82:

parrhisia
hlycn
Ayyyy bn de bilmem nasssiii dogurcemmmm..aman allahim
doktora dedim ama nasıl olcek diyeee..daha erken bunları konuşmak için dediii..
bazı hikayelerde ne güzel doğurmuşlar..sanırım tek zorlayan sancısı oluyor..çıkarken hissedilmiyormuş bile..pıırrtt diye çıkıyormuş...:KK9:

parrhisia
nurrose
ben geçen hafta normal doğum ve sezeryan izledim :) daha önce de izlemiştim zaten.Ben doğurmaya doğururum da umarım sezeryan olmak zorunda kalmam:KK51:
Belki epidural alabilirim ama o anki ağrı durumumla ilgili baktım fazla bişey yok bağıra bağıra doğururum artık kendime güveniyorum:82:
nee:KK53::KK53:izlendin mi?ben heralde izlesem iki gün kaldıramam kafamı..okuyunca fenalık geldi..akşam başım dönmeye başladı hemen..:KK9:
ama bende doğurcam tabi mecbur yani..içimizde kalmıycakk..:KK49:
epidural bende istiyorum ama onda da zaten az veriyorlarmış sancıyı hissedip ıkınabil diyeee..olmadı bağıra bağıra deşarj oluruz:KK52::KK52::KK52:

ayduman
nurrose
maşallah sana benim yemiyo öle bağıra bağıra ben direk kolay yol sezaryanı düşünüyorum canım çok az psikolajim alt üst olur o masada :KK1::KK1: sağlık açısından normal doğum iyide sezaryan yapanlarda köt kütük hasta değillerya onlarda gayet sağlıklı :KK1:

hlycn
parrhisia
doktora dedim ama nasıl olcek diyeee..daha erken bunları konuşmak için dediii..
bazı hikayelerde ne güzel doğurmuşlar..sanırım tek zorlayan sancısı oluyor..çıkarken hissedilmiyormuş bile..pıırrtt diye çıkıyormuş...:KK9:
Ahhh cnm is cikmaya glsin cikar o kdr sancidan snra o neki..ama ben su hani ellemelri acilmayi kntrol etmelri korkutuoo ..bi de bebek zorlanir ve cekme esnasinda bisey olursa die korkuorum..tabiki allahim korusun cnm hepimizi ve bebklerimizi