TEST

2012 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

sevda__
31-10-11, 09:10
mavilef
canım hoşgeldin sende..
hayırlısı bakalım.. sanırım yarın haber veririm.. önce sağlık gerisi teferruat ama işte insan merak ediyor.:122:
evet önce sağlık canım herşeyını öğen kaç grammış kaç cm miş :))

PetunyaPet
benim uykum var, göz kapaklarım bi inii, bi çıkıii:KK53::KK53:
of benımde kızım elımı çekiştiriyo rahat yok bana o uyuduğunda gelirim şimdi onunla azıcık temızlık yapalım o dağıtsın ben toplıyim:)):KK53:

HaticeCan
merhaba Kizlar,

nasilsiniz iyimisiniz???? Hafta sonunuz nasil gecti, bebisler falan nasil iyimi??? hareketlerini hissetmeye basladiniz mi ? Ben arada biseyler hissediyorum sanirim ama halen netlestiremedim :KK1:.

Diger Nisan anneleri paylasim alani vardi, orada ki konu kapatilmis, sanirim hepimiz artik burada toplanacagiz...

Simdiden hayirli muhabbetler insallah :KK46::nazar:

Güzel bir hafta olmasi dileklerimle....

denizimucizem
günaydın anneciklerimmmmmm

bis geldikkk doktordannn

doktor amcamız minik bir hanımefendi geliyor dediiiii

çok mutluyuzzzzzz

:21::21::21:

HaticeCan
kk_bayansu
evetttt petucuuum...pazar günü ben doktordaydım ve herşeyy kesinleştii..
o kadar tarifsiz bir mutluluk ki anlatamam...
evde bir prensim varken şimdi birde pransesim olacakk..
şükürler olsun allahıma bana ne istediysem verdi şimdiye kadar:nazar:
doktor bebeğimi kontrol ederken oğlum yanımıza gelip;bence kızzz dedi...doktor amcamızz evet kaaan haklısın bencede kızzz dedi..o an kendimi zor tuttum ağlamamak içinn..nasıl bir duygu allahımmm he:nazar:kese nasip etsin.
bebeişimin kilosu 150g,boyu ise 11,8cm:nazar:
herşey çok olumlu vee bende geç döllenme olduğu için bdt bir türlü kesinleşmiyordu ama bu defa o da kesinleşti...çizelgem fln değişcek çünkü 12 nisan doğumum şu an 16 haftamızdayız...
amaaa şimdi çıkmam gerek arkadaşımın mevlütü var...hepinizi öpüyorumm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
günaydin canim,

hayirli olsun prensesin, insallah sag salim kucagina alirsin... yani hepimiz aliriz insallah...

Menzil
günayddıınnn kuzucuklarrııımmmm.. (tabi bana gunaydın siz nerdeyse öğle yemegine cıkacaksınız :)
ay nasıl heyecanlanıyorum nasıl mutlu oluyorum yaa bayansu tebrik ederim canım ve butun iyi hbr alan annaleri tebrik ediyorum..
gözlerim yollarda tunicimi bekl,yorum cok merak ediyorum yaaa..
petuş yani kesin bebikmiş dimi oynayan :) aayyhh bende sanki cumartesi bi kaç kere birer pıt hissettim ama arkadasım imkansız cok erken dedi sanırım psikolojik sana cok sevinmiştim bende cok istiyorum ya hissetmek ondan sanırım..
yeni gelen annişşşler sizlerde aramıza hoş geldinizz..

luckyincident
zeynepmeynep

bis geldikkk doktordannn

çok mutluyuzzzzzz

hayırlı olsun cnm sağlıkla al inşallah kucağına :KK70:

PetunyaPet
zeynepmeynep

bis geldikkk doktordannn

çok mutluyuzzzzzz

yisinler o hanımefendiyi....tebrikler cnm:nazar::nazar::nazar:

Menzil
zeynepmeynep

bis geldikkk doktordannn

çok mutluyuzzzzzz

canıımmmm tebrikler gözünuz aydııınn.. o küçük hanfendiciği minik oğluma alıyım buyuyunce :)

denizimucizem
luckyincident
hayırlı olsun cnm sağlıkla al inşallah kucağına :KK70:
çok sağol canım :KK54::KK54:

denizimucizem
PetunyaPet
yisinler o hanımefendiyi....tebrikler cnm:nazar::nazar::nazar:
efetttt hep beraber yiyek :KK39::KK39::KK39:

denizimucizem
Menzil
canıımmmm tebrikler gözünuz aydııınn.. o küçük hanfendiciği minik oğluma alıyım buyuyunce :)
:)))
ayy kertelimmmm onlarıııı
:21::21:

PetunyaPet
Menzil
günayddıınnn kuzucuklarrııımmmm.. (tabi bana gunaydın siz nerdeyse öğle yemegine cıkacaksınız :)
ay nasıl heyecanlanıyorum nasıl mutlu oluyorum yaa bayansu tebrik ederim canım ve butun iyi hbr alan annaleri tebrik ediyorum..
gözlerim yollarda tunicimi bekl,yorum cok merak ediyorum yaaa..
petuş yani kesin bebikmiş dimi oynayan :) aayyhh bende sanki cumartesi bi kaç kere birer pıt hissettim ama arkadasım imkansız cok erken dedi sanırım psikolojik sana cok sevinmiştim bende cok istiyorum ya hissetmek ondan sanırım..
yeni gelen annişşşler sizlerde aramıza hoş geldinizz..
kesin bebik cnm..çünkü daha önce hiç hissetmediğim bişi..günde 1-2 kere olyo...özellikle dün akşam ayaklarımı duvara dayamış yatıodum koltukta rahata geldi heralde 2-3 kere pıtırdadı:)) banada dr um 20 den önce hissetmezsin demişti ama nette 16-22. hafta arası dio kişinin hassasiyetine göre değişyomuş..bu günlerde normal artık sanırım 18. haftadayım, hatta ultrasona göre 19. haftamızın ortasındayız şu anda...:KK46::KK46:

Menzil
zeynepmeynep
:)))
ayy kertelimmmm onlarıııı
:21::21:
aayyh Allah buyudukleri evlendikleri gunleride göstersin inşallahh. Kızlar bana gülmeyin ama oğlumun askere gidecegini dusundukce aglayasım geliyo yaa

PetunyaPet
Menzil
aayyh Allah buyudukleri evlendikleri gunleride göstersin inşallahh. Kızlar bana gülmeyin ama oğlumun askere gidecegini dusundukce aglayasım geliyo yaa
ablamda daha oğlu akrnındayken sürekli nasıl askere göndercem die ağlıodu:KK1::KK1::KK1::KK1:
normal sanırım cnm:21::21:

Menzil
PetunyaPet
kesin bebik cnm..çünkü daha önce hiç hissetmediğim bişi..günde 1-2 kere olyo...özellikle dün akşam ayaklarımı duvara dayamış yatıodum koltukta rahata geldi heralde 2-3 kere pıtırdadı:)) banada dr um 20 den önce hissetmezsin demişti ama nette 16-22. hafta arası dio kişinin hassasiyetine göre değişyomuş..bu günlerde normal artık sanırım 18. haftadayım, hatta ultrasona göre 19. haftamızın ortasındayız şu anda...:KK46::KK46:
ben daha 16. haftama bile girmedim ki :)

denizimucizem
Menzil
normaldir canım
helede şu dönemlerde .....

denizimucizem
benim karnımda kırmızı kırmızı isilik gibi noktalad vardı...
biri dahha benim gibiydi
doktora gidersen sor canım bende merak ediyorum demişti harılayamadım kim olduğunu

bunun için cildiyeye gideceğim kan tahlili ypılmasın gerekiyormuş .....

heh eski mesajlardan buldumm CHEERFULSKY canımmmmm
cildiyeye gideceğim ben

sbilyana
kızlar merhabalar hepinize,

sık sık yazamaz oldum bu aralar işler yoğunlaştı bende biraz ağırlaştım galiba:KK1: Ama hep buradayım yorum yapamasamda okuyorum hemen hemen her yazdıklarınızı...

cinsiyeti belli olan arkadaşlarıma tek tek gözünüz aydın diorum, allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...

Bende yarın için randevu aldım doktordan inşallah hepmizi güzel haberlerle geliriz...
Daha gidip yarın için izin alıcam müdürdün öff:KK17:

Menzil
31-10-11, 10:10
zeynepmeynep
benim karnımda kırmızı kırmızı isilik gibi noktalad vardı...
biri dahha benim gibiydi
doktora gidersen sor canım bende merak ediyorum demişti harılayamadım kim olduğunu

bunun için cildiyeye gideceğim kan tahlili ypılmasın gerekiyormuş .....
canım bişeyler kullanıyo musun nemlendirmek için? ben badem yagı ve bebe yagı kullanıyodum bebe yagım komiliydi badem yagını surunce bişey yok ama o komiliyi surunce benimde gogus altımdan kasıklarıma kadar isilik basıyodu yakıyodu o beni. normalde butun bebe yagları badem yagı içerirmiş komili ise z.yagı o yakmıstı beni şimdi nivea kullanıyorum bi problem yok. kullandıgın bişiye karsı cildin reaksiyon gösteriyorda olabilir.

pancem
slm güzel annneler cinsiyeti belli olanlara tebrikler yeni gelenlerde hoşgeldiniz:KK71:

Menzil
sbilyana
kızlar merhabalar hepinize,

sık sık yazamaz oldum bu aralar işler yoğunlaştı bende biraz ağırlaştım galiba:KK1: Ama hep buradayım yorum yapamasamda okuyorum hemen hemen her yazdıklarınızı...

cinsiyeti belli olan arkadaşlarıma tek tek gözünüz aydın diorum, allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin...

Bende yarın için randevu aldım doktordan inşallah hepmizi güzel haberlerle geliriz...
Daha gidip yarın için izin alıcam müdürdün öff:KK17:
inşallah canım senin bebikin cinsiyeti belli olmamış mıydı daha? A.llah gönlunuze göre versin..

Menzil
pancem
slm güzel annneler cinsiyeti belli olanlara tebrikler yeni gelenlerde hoşgeldiniz:KK71:
kocişin nerde kuzum yoksa asker mi?

HaticeCan
pancem
tesekkürler pancem, hosbulduk canim..

Senin bebisin cinsiyeti belli mi?:KK46::nazar:

sbilyana
Menzil
inşallah canım senin bebikin cinsiyeti belli olmamış mıydı daha? A.llah gönlunuze göre versin..
belli belli canım , şehzademiz geliyo :KK46: :KK1::KK1:
bakalım dr teyzemiz bidaha baksın keyfimiz yerinde mi? sağlıklı mıyız? cinsiyeti doğru görebilmiş mi? Artık kesin olur bu sefer :KK49:

Allahım herkezin gönlüne göre versin..

denizimucizem
Menzil
canım bişeyler kullanıyo musun nemlendirmek için? ben badem yagı ve bebe yagı kullanıyodum bebe yagım komiliydi badem yagını surunce bişey yok ama o komiliyi surunce benimde gogus altımdan kasıklarıma kadar isilik basıyodu yakıyodu o beni. normalde butun bebe yagları badem yagı içerirmiş komili ise z.yagı o yakmıstı beni şimdi nivea kullanıyorum bi problem yok. kullandıgın bişiye karsı cildin reaksiyon gösteriyorda olabilir.
aaaaa evettt
bende komili kullanıyorummm
ondan mı dersin değiştireyim bi bakayım o zaman ....

Menzil
sbilyana
belli belli canım , şehzademiz geliyo :KK46: :KK1::KK1:
bakalım dr teyzemiz bidaha baksın keyfimiz yerinde mi? sağlıklı mıyız? cinsiyeti doğru görebilmiş mi? Artık kesin olur bu sefer :KK49:

Allahım herkezin gönlüne göre versin..
ayh öyle bi ihtimalde var dimi bizim randevumuzda 16sında şimdi dr dogru görememişse dogru göremeyen göslerine yumyukları indirirm heaa. ben 20 gundur oğlum die alıştım öyle sefiorum bebikimi mavişleri depoladık babasıyla.. ay pardon kızmış dese ne olur caktırmadan sevinebilirimde kızlara askerlik yok :)

pancem
Menzil
kocişin nerde kuzum yoksa asker mi?
evet canım tayinimiz güneydoğuya çıktı eş götürülmeyen yer olunca ben yalnız kaldım:KK14:

HaticeCan
tesekkürler pancem, hosbulduk canim..

Senin bebisin cinsiyeti belli mi?:KK46::nazar:
evet canım benim Allah nasip ederse prensesim olacak 17.haftadayız senin belli mi?:nazar:

Menzil
zeynepmeynep
aaaaa evettt
bende komili kullanıyorummm
ondan mı dersin değiştireyim bi bakayım o zaman ....
kullanma canım benimki kesinlikle ondandı. hatta bi keresinde hava sıcaktı ben dus almış yagımı surmus hastaneye gitmiştim kalabalık sıcak terleyip bunlamıstım eve geldigimde ten rengim görunmuyordu isilikten hemen test yaptırma istersen bi dene bence buyuk ihtimal ondandır simdi gereksiz ilaç falan kullanmamıs olursun. nivea kullan sebamedde cok iyiymiş hassas ciltler için kuzum

PEMBEGREYFURT
kızlar merhaba doktordan geldim şimdi kızımız oluyor dedi doktorum :) içimde kelebekler uçuyor sanki çok heyecanlıyım

Menzil
pancem
evet canım tayinimiz güneydoğuya çıktı eş götürülmeyen yer olunca ben yalnız kaldım:KK14:

üzülmeee.. kubban oluyum sana içim cız etti. ne zaman gelcek

sbilyana
Menzil
ayh öyle bi ihtimalde var dimi bizim randevumuzda 16sında şimdi dr dogru görememişse dogru göremeyen göslerine yumyukları indirirm heaa. ben 20 gundur oğlum die alıştım öyle sefiorum bebikimi mavişleri depoladık babasıyla.. ay pardon kızmış dese ne olur caktırmadan sevinebilirimde kızlara askerlik yok :)
az da olsa ihtimal var yani.. ne bilim benmi evham yapıyorum. ya diilse, ya diiilse, ya kordonu görüp pipi sandıysa kızımıza ayıp etmiş oluruz diye yafrumu unısex seviyom :KK1: arada oğlummm paşaammm da diyorum ama çekiniyorum sanki demeye :KK1: bu seferde erkek derse allaaahhh ondan sonra cicilere başlarım artıkınn.. daha bi iğne almadım yafrumaaa...
babamız ilk iş bi beşiktaş forması alır herhalde :))

luckyincident
Menzil
Canım bizim de 17 kasımda 4 boyutlu var ben de oğluşum diye geziyorum ama emin de olamıyorum son anda değişir mi diye.Bakalım 17 kasımı bekliyorum tam anlamıyla emin olmak için :))) Ben henüz hiçbir şey almadım bebeğime :))

Menzil
PEMBEGREYFURT
kızlar merhaba doktordan geldim şimdi kızımız oluyor dedi doktorum :) içimde kelebekler uçuyor sanki çok heyecanlıyım
gözleriniiizzz aysınnnn.. Allah geceleri uykusuz bırakıp bizi yataktan kaldıracakları gunleri gormemizide nasip etsinnn :KK70:

denizimucizem
Menzil
kullanma canım benimki kesinlikle ondandı. hatta bi keresinde hava sıcaktı ben dus almış yagımı surmus hastaneye gitmiştim kalabalık sıcak terleyip bunlamıstım eve geldigimde ten rengim görunmuyordu isilikten hemen test yaptırma istersen bi dene bence buyuk ihtimal ondandır simdi gereksiz ilaç falan kullanmamıs olursun. nivea kullan sebamedde cok iyiymiş hassas ciltler için kuzum
evet canım haklısın ben değiştireyim onu en iyisi....

Menzil
luckyincident
Canım bizim de 17 kasımda 4 boyutlu var ben de oğluşum diye geziyorum ama emin de olamıyorum son anda değişir mi diye.Bakalım 17 kasımı bekliyorum tam anlamıyla emin olmak için :))) Ben henüz hiçbir şey almadım bebeğime :))
benim alacagım park yatagı kaldı bi tek bide arabası :KK70:

sbilyana
PEMBEGREYFURT
gözünaydın canım.. Tebriklerr :21::21::21::21::21:

sbilyana
Menzil
maşallahh sana :nazar:

ee şimdi ne ile meşgul edeceksin kendini :KK36::KK36:

PetunyaPet
PEMBEGREYFURT
ne kaa çok kız annesi olduk maşallah:nazar::nazar: tebrikler cnm gözün aydın, allah sağlık versin:nazar::nazar:

Menzil
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Menzil
battaniye örecez oğlumla :KK70: yapılcak cok sey var kızlar yaa biraz daha cıtcıtlı zıbınlardan alıcam cok işe yarıyomus napiyim kız kardesim dolduruyo abla sunu aldım abla bunu aldım die kızamıyorumda bornozu bilem var hatta sumuk pompası ates ölceri tırnak makasına varana kadar..

mmavilimm
kızlar merhabaa
biz salı günü talihsiz bir olay yaşadık malesefff
duşa girdiğimde kanamam olduğunu farkettim
kötü günler geçirdik şimdi çok şükür bebeğimiz ve ben iyiyiz
cinsiyetinide öğrendik 2 gün erkenden
prensesimiz oluyorr ama ben alışverişveriş yapamıyorum yataktan çıkmak yasak
4-5gün hastanedeydik aman dikkat edin kendinize
ben hergün nar yiyordum şuan sebep tek o gibi
bilginiz olsun

Menzil
tunihaaannn nerde kaldı yaa catlıcam meraktan hadi tahmin yurutelim o gelmeden kızlar bence erkek göbiki var bu kızda acep onunda mı oglu olcek?

luckyincident
güle güle kullansın menzilcim bebeğin...ben yılbaşından önce pek fazla bir şey almayı düşünmüyorum en azından 17 kasımı bekleyeceğim..

nefrazen
kk_bayansu
evetttt petucuuum...pazar günü ben doktordaydım ve herşeyy kesinleştii..
o kadar tarifsiz bir mutluluk ki anlatamam...
evde bir prensim varken şimdi birde pransesim olacakk..
şükürler olsun allahıma bana ne istediysem verdi şimdiye kadar:nazar:
doktor bebeğimi kontrol ederken oğlum yanımıza gelip;bence kızzz dedi...doktor amcamızz evet kaaan haklısın bencede kızzz dedi..o an kendimi zor tuttum ağlamamak içinn..nasıl bir duygu allahımmm he:nazar:kese nasip etsin.
bebeişimin kilosu 150g,boyu ise 11,8cm:nazar:
herşey çok olumlu vee bende geç döllenme olduğu için bdt bir türlü kesinleşmiyordu ama bu defa o da kesinleşti...çizelgem fln değişcek çünkü 12 nisan doğumum şu an 16 haftamızdayız...
amaaa şimdi çıkmam gerek arkadaşımın mevlütü var...hepinizi öpüyorumm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
tebrikler canım, ama ama ben üzülüyorum ama, çok mu duygusuzum yoksa ben ruhsuz muyum :KK3::44::KK43::KK53:
bebeğimle ilgili detaylar sadece gülümsetecek kadar mutlu ediyor beni, ağlamak filan gelmiyor içimden:26::26:

zeynepmeynep

bis geldikkk doktordannn

çok mutluyuzzzzzz

tebrikler canım, benim kızın arkadaşları bol olacak :13::13:

Menzil
mmavilimm
kızlar merhabaa
bilginiz olsun

caannnıımmm cok gecmiş olsunnn Allah yavrunuzu size bagıslasınn dikkat et lutfen. drun ne dedi nar mı dedi?

luckyincident
mmavilimm
kızlar merhabaa
bilginiz olsun
canımm çok geçmiş olsun rabbim tekrar yaşatmasın inşallah.gözün aydın prensesin için de.evet cnm narın o etkisini ben de duymuştum düşüğe sebep diye ama çok umursamamıştım zaten çok sık yemediğim için ama dün yarım nardan biraz fazla yedim resmen rahmin kasıldığını hissettim saatlerce çok korktum bi daha yemem dedim

PetunyaPet
mmavilimm
kızlar merhabaa
bilginiz olsun
aaa cnm geçmiş olsun....dr mu söyledi tek sebep nar olabilir die? yani neye neden olmuş?
çook geçmiş olsun çok dikkat et kendine..alışverişi yaparsın cnm daha çook günler var önümüzde...kızımızda hayırlı olsun inş:nazar::nazar:

kadifegul
HaticeCan
merhaba Kizlar,

nasilsiniz iyimisiniz???? Hafta sonunuz nasil gecti, bebisler falan nasil iyimi??? hareketlerini hissetmeye basladiniz mi ? Ben arada biseyler hissediyorum sanirim ama halen netlestiremedim :KK1:.

Diger Nisan anneleri paylasim alani vardi, orada ki konu kapatilmis, sanirim hepimiz artik burada toplanacagiz...

Simdiden hayirli muhabbetler insallah :KK46::nazar:

Güzel bir hafta olmasi dileklerimle....
merhaba Haticecan,
ben iyiyim.maalesef cırcır sorunumu çözemedim o devam ediyo ama yarın için randevu aldım gayta testi yaptıracağım inş. ciddi bişi değildir.onun dışında bir sorun yok. benim kız müziğe tepki veriyo dizi izlerken dizinin müziği girdi tabi biraz sesli oluyorya normal dizi konuşmalarından baktım benimkinde bi hareketlenme çok hoştu.
diğer tarafa gittim önce dediğin gibi toplanalım diye buraya taşınmışız.bütüün nisan anneleri burada olacağız bu güzel ama kalabalıktan birbirimizin konuşmalarını kaçırma düzenli takip edememe problemide olacak.neyse artık iyi yanıyla zor yanıyla artık tüüm anneler buradayız.

nefrazen
sbilyana
az da olsa ihtimal var yani.. ne bilim benmi evham yapıyorum. ya diilse, ya diiilse, ya kordonu görüp pipi sandıysa kızımıza ayıp etmiş oluruz diye yafrumu unısex seviyom :KK1: arada oğlummm paşaammm da diyorum ama çekiniyorum sanki demeye :KK1: bu seferde erkek derse allaaahhh ondan sonra cicilere başlarım artıkınn.. daha bi iğne almadım yafrumaaa...
babamız ilk iş bi beşiktaş forması alır herhalde :))
bizim babacık daha bebek 12 haftalıkken cinsiyet minsiyet ortada yokken aldı bjk tulumunu, ben de sesimi çıkarmamıştım şimdi öğrendik ki kızmış ama olsun annesi gibi erkek fatma olur kızım :KK55::KK55:

mmavilimm
kızlar merhabaa
bilginiz olsun
geçmiş olsun canım, allah bi daha yaşatmasın, o kanama yok mu o kanama... ben o gün üzerimde olan eşofmanı her gördüğümde o kötü olay aklıma geliyodu çöpe attım hem iç çamaşırımı hem de eşofmanımı:KK3:

luckyincident
biz kaçtık güzel anne adayları geliriz daha sonra yine

vildan_drs
arkadaşlar doktorunuz hastalık halinde kullanabileceginiz bir ilaç ismi söyledimi? ben ne yazııkki grip oluyorum.her yerim ağrıyo ..ilk haftalarımızda dikkat etmemiz gereken şeyleri söylerken doktorum parol kullanabilirsin demişti diye hatırlıyorum ama ilaçın isminden emin olamadım..doktoruma ulaşamadığım için soramadım.parol kullanılabiliyormuydu yoksa bir başka ilaç mı? sizlere bu konu ile ilgili birşey söyledimi doktorunuz