2012 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

nicole78
29-09-11, 12:09
mavilef
amin yarabbi.. geçenlerde eşimin bi arkadaşıyla karşılaştık.. 3 yaşında oğlu var.. biz görmeyeli bi de kızı olmuş.. 6- 7 aylıktı.. adam diyo ki kızı olmayan evladım var demesin.. kız bambaşka..bunu bi baba söylüyür.. hele anne için daha da başkadır..
evlat kızda erkekte olsa farketmiyordur bence..ama kız evlat büyüyünce daha bi destek oluyor ailesine...erkek evlenene kadar kız ölene kadar evlat derler...tabi benim eşim gibiler istisna...

PetunyaPet
mavilef
e yani.. tabe sana .. kime olcekti.. o zaman doktorunun içine de pargalı kaçmıştır senin..
yeaa ben şehzade doğurcam sende görcen..alcam sizin kızların hepsini şehzademede, pehh:KK64::KK64: o toktorunda ben taa...:KK67:

htcydmr
nicole78
allah bahtını güzel etsin...kız evlat berekettir derler...rabbim hepimize 1 kız evlat nasip etsin inşallah...
Amin canım hepsi bir o eski kafalı insanları geri düşüncesi işte.

mmavilimm
nicole78
evlat kızda erkekte olsa farketmiyordur bence..ama kız evlat büyüyünce daha bi destek oluyor ailesine...erkek evlenene kadar kız ölene kadar evlat derler...tabi benim eşim gibiler istisna...
canım senin eşin istisna benimde halamlar istisna Allah hayorlı evlatlar nasip etsin hepimize kızı erkeği yok artık sadece hayırlı evlat olsunlar vatanına milletine bayrağına dinine ailesine bağlı

htcydmr
PetunyaPet
yeaa ben şehzade doğurcam sende görcen..alcam sizin kızların hepsini şehzademede, pehh:KK64::KK64: o toktorunda ben taa...:KK67:
Bak hele bak bak damarıma bastın şimdi :63::63: Kızımı kimseye vermem evde kalsın hıh :KK36::KK36:
Sen bayağı şehzade havasına girmişsin harem kurcak kızlarımızla aaaaaaa...:KK60::KK60::KK60:

mavilef
PetunyaPet
ooo sende bulduğun kıza söz veriyon.. oğluna harem kuracak kadın yaa.. padişah soyundan geliyon sen kesin..:KK35:

akasya22
PetunyaPet
allahtan hürrem gibi 9 ay beklemiyoruz cinsiyeti için yoksa sen çıldırırdın doğana kadar :KK60: ben ümidi kestim dr ukmdan 16. haftadan önce hiççççbişey demez

mavilef
elçin bugün teste gidecekti değil mi kızlar.. hala ses seda yok.. oradan da dolar gününe mi geçti ne:KK37:

PetunyaPet
o toktor beni böyle yaptı..hıhh..:63:
12+2 görülür söylenir yani, bakmadı bile, bakaydı göreydi ben şimdi böyle sıyırtmayacaktım:KK52:
yaf ben hepsini yirim onların kollarını totolarını...sağlıklı olsunlarda bizim olsun.bütün dediğiniz dualara katılıom yefrularım..
ama ben yinede şehzade doğurcam:KK36:

PetunyaPet
mavilef
elçin bugün teste gidecekti değil mi kızlar.. hala ses seda yok.. oradan da dolar gününe mi geçti ne:KK37:
evet o yok bugün bide deniz nicki bi arkadaş vardı...oda 3 gündür yok topicde..??

akasya22
PetunyaPet
o toktor beni böyle yaptı..hıhh..:63:
12+2 görülür söylenir yani, bakmadı bile, bakaydı göreydi ben şimdi böyle sıyırtmayacaktım:KK52:
yaf ben hepsini yirim onların kollarını totolarını...sağlıklı olsunlarda bizim olsun.bütün dediğiniz dualara katılıom yefrularım..
ama ben yinede şehzade doğurcam:KK36:
:KK60::KK60: diye diye doğuracannnn

nicole78
htcydmr
Amin canım hepsi bir o eski kafalı insanları geri düşüncesi işte.
mmavilimm
canım senin eşin istisna benimde halamlar istisna Allah hayorlı evlatlar nasip etsin hepimize kızı erkeği yok artık sadece hayırlı evlat olsunlar vatanına milletine bayrağına dinine ailesine bağlı
ilk önce sağlıklı olsun..sonra da hayırlı olsun tabii...ama insan merak ediyo işte...oğlum var ya bir de kız evlat güzelliğini yaşiim istiyorum allah biliyo ya...

mavilef
PetunyaPet
evet o yok bugün bide deniz nicki bi arkadaş vardı...oda 3 gündür yok topicde..??
alla alla.. alıştırıp alıştırıp nere gidiyo bu gacılar yaf:KK30:

nicole78
yaa benim ikili teste 2 hafta var..ama bu pazartesi doktor kontrolüm var..minik kuşumu görcem..çok heyecanlıyım..

mmavilimm
nicole78
ilk önce sağlıklı olsun..sonra da hayırlı olsun tabii...ama insan merak ediyo işte...oğlum var ya bir de kız evlat güzelliğini yaşiim istiyorum allah biliyo ya...
inş. canım Allah birtanede kız çocuğu ile taçlandırsın seni

htcydmr
mmavilimm
kesinlikle çok saçma ben öyle duydum bi çok kişiden...

ve ben çok sevindim kızım olacağı için doktor ayrıntılıda gösterdi poposunu biraz şişlik olursa erkek olabilir ama şuan öle bişey yok ama bazen küçük oluyormuş pipileri o yüzden daha geç belli oluyormuş bende rüyamda görmüştüm pembe oda yapıyordum çok heveslendim ama doktor bekleyelim 4. aya kadar garanti olsun dedi.

en çok ta eşimin annesi erkek olcak erkek olcak diyordu Allah ım deli ediyodu beni gidip erkek kıyafetleri almış çıldırıyodum hep dua ettim kzıım olsun ve öyle de oldu:)
Ben ilk zamanlar hatta bekarlığımda da kız istiyorum diyordum. Kız bebek ayrı geliyordu. Hamile kalınca rüyamda şirin bir erkek bebek gördüm birde pek bulantı olmazmış. Ondan kendimi erkek bebeğe hazırladım. Kız olabilir deyince afalladım. Kendime kızıyorum şimdi de yeterince sevinmedim diye :KK50::KK50:
Kaynana işte aman boşver gönlündeki olmuş ne güzel.

PetunyaPet
akasya22
:KK60::KK60: diye diye doğuracannnn
22 ekimde belli olcak bakalım kısmetse..o tarihden sonra topige girmezsem siz anlayın artık:))
htcydmr
Ben ilk zamanlar hatta bekarlığımda da kız istiyorum diyordum. Kız bebek ayrı geliyordu. Hamile kalınca rüyamda şirin bir erkek bebek gördüm birde pek bulantı olmazmış. Ondan kendimi erkek bebeğe hazırladım. Kız olabilir deyince afalladım. Kendime kızıyorum şimdi de yeterince sevinmedim diye :KK50::KK50:
Kaynana işte aman boşver gönlündeki olmuş ne güzel.
ya bende bundan 4 sene önce ablamın bebeğinin cinsiyetini öğrendiğimizde ablam erkek dediğinde ağlamıştım, abla nasıl bakcan nasıl sahip çıkcan çok zor erkek die..ya benim erkek erkek demem kocamı çok sevyom ben ya sanki ona benzicekmiş gibi gelio, huyus suyu tipi..bide etrafdan hep diolar erkek olcak seninki kafamda ona yer oldu benimde..yoksa aman ya ilk bebemiz kız olsun erkek olsun ne farkeder hertürlü evimize bi neşe daha eklencek, her türlü biz onu çok sevcez:)) ama yinede.....

nicole78
mmavilimm
inş. canım Allah birtanede kız çocuğu ile taçlandırsın seni
inşallah hayatım hayırlısıyla...

nicole78
PetunyaPet
22 ekimde belli olcak bakalım kısmetse..o tarihden sonra topige girmezsem siz anlayın artık:))

ya bende bundan 4 sene önce ablamın bebeğinin cinsiyetini öğrendiğimizde ablam erkek dediğinde ağlamıştım, abla nasıl bakcan nasıl sahip çıkcan çok zor erkek die..ya benim erkek erkek demem kocamı çok sevyom ben ya sanki ona benzicekmiş gibi gelio, huyus suyu tipi..bide etrafdan hep diolar erkek olcak seninki kafamda ona yer oldu benimde..yoksa aman ya ilk bebemiz kız olsun erkek olsun ne farkeder hertürlü evimize bi neşe daha eklencek, her türlü biz onu çok sevcez:)) ama yinede.....
petunyacım bende ilk bebeğimi hep erkek hissetmiştim yada senin gibi erkek olmasını istediğim içindi..rabbim gönlüme göre verdi çok şükür..altın saçlı maviş bi oğlum oldu..inşallah rabbim senin de gönlündekini verir...

akasya22
PetunyaPet

:KK60::KK60: bende eşim çok istiyor diye erkek teydi aklım biraz ama benim gönlüm kızdan yana. benimki yanına eleman arıyormuş oğlum olsada eline versem diyor aletleri öğretsem. hevesi o. geçen dedim ama kızlar babalarına daha düşkün olur. o günden beri oda kıza yatkın şimdi :KK60:

PetunyaPet
29-09-11, 13:09
nicole78
petunyacım bende ilk bebeğimi hep erkek hissetmiştim yada senin gibi erkek olmasını istediğim içindi..rabbim gönlüme göre verdi çok şükür..altın saçlı maviş bi oğlum oldu..inşallah rabbim senin de gönlündekini verir...
amin canım...sağlıklı hayırlı olsunlarda..
akasya22
:KK60::KK60: bende eşim çok istiyor diye erkek teydi aklım biraz ama benim gönlüm kızdan yana. benimki yanına eleman arıyormuş oğlum olsada eline versem diyor aletleri öğretsem. hevesi o. geçen dedim ama kızlar babalarına daha düşkün olur. o günden beri oda kıza yatkın şimdi :KK60:
he hee bizimkide ilk başta kız istiodu, kız olursa onu daha çok sevcekmiş derdi o:)) şimdi oda gaza geldi erkek istio, maça götürcekmiş...hoş kız olsada maça götürcekmiş ya , hayırlısı:KK9:

guncekiz
nicole78
yaa benim ikili teste 2 hafta var..ama bu pazartesi doktor kontrolüm var..minik kuşumu görcem..çok heyecanlıyım..

hadi bakalım hayırlısı.ben de cumartesi ikili testin sonucunu alcam git gide heyecanım artıyor.

guncekiz
he hee bizimkide ilk başta kız istiodu, kız olursa onu daha çok sevcekmiş derdi o:)) şimdi oda gaza geldi erkek istio, maça götürcekmiş...hoş kız olsada maça götürcekmiş ya , hayırlısı:KK9:[/QUOTE]

valla benim de gönlümden geçen kız.eşim de önceden hep kız diyordu ama şimdi bişiy demiyo.erkek olursa diye söylemiyo bence.

nicole78
PetunyaPet
amin canım...sağlıklı hayırlı olsunlarda..

he hee bizimkide ilk başta kız istiodu, kız olursa onu daha çok sevcekmiş derdi o:)) şimdi oda gaza geldi erkek istio, maça götürcekmiş...hoş kız olsada maça götürcekmiş ya , hayırlısı:KK9:
evet ahyırlısı canım..kız da olsa götürür maça merak etme...
guncekiz
hadi bakalım hayırlısı.ben de cumartesi ikili testin sonucunu alcam git gide heyecanım artıyor.
hayırlı haberle alırsın inşallah canım..darısı benim gibi daha yaptırmayanlara olsun..

ay_cicek
ikili testi beklemek ne kadarda zormuş.. allah sabır versin hepimize :KK30: