2012 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

saremiss
27-10-11, 14:10
pancem
yuh sıfatsız terbiyesiz herif.................................................:KK57:

:KK19: :KK19: :KK19: :KK19: bi şey söyleyince ağlamaya başlıyorum o kadar sinirlerim bozuldu...

perigul
zeynepmeynep
hakkatten yaaaaa
:KK53::KK53:
canm senin cinsiyet belli oldumu okuyamadım önceki sayfaları belki yazmışsındır diye soruyorum

mavilef
PetunyaPet
Bazı anne adaylarının "karınları" kendi "haftadaşlarına" göre daha büyük olabilir. Bunun en muhtemel nedeni bağırsaklar içinde biriken gazdır. "Karnı" daha küçük gösteren anne adaylarında ise muhtemel neden karın ciltlerinin sıkı olmasıdır.
teşekkür ederim tatlişkom..
muhtemel neden değil o kuzum kesin sebep.. sıkıyım ben..:KK37:
adam diyo bu nasıl hamilelik böyle.. neyi sevicem ben diyoo..
akşam diyeyim sıkıyım ben.. sıkma beni..

pancem
saremiss
:KK19: :KK19: :KK19: :KK19: bi şey söyleyince ağlamaya başlıyorum o kadar sinirlerim bozuldu...
sen ne dedin canım yüzüne atsaydın kağıdı ne dion be sen diye:KK47::KK57:

nihaLite
arkadaşlar boğazımın ağrısından duramıyorum çok fena grip oluyorum :KK43: siz gripken naptınız nasıl atlattınız banada taktik verin

NiSA_
kızlar oğlum uyandı iki saattir kapıda kedi kovalıyruz...hele yeni doğmuş daha 3 günlük yavru kedi varki sormayın sanırım annesi terk etmiş..oğlumu zor ayırdım başından..

pancem
kızlar duyun sesimiiiiii benim gibi akıntısı olan yok mu aranızda:KK5:

mavilef
giderim artıkın.. kimseler tutamaz beni..
öperim baş baş..

nihaLite
NiSA_
kızlar oğlum uyandı iki saattir kapıda kedi kovalıyruz...hele yeni doğmuş daha 3 günlük yavru kedi varki sormayın sanırım annesi terk etmiş..oğlumu zor ayırdım başından..
oğlun haklı canım bende minnacık şeylere hiç dayanamıyorum özellikle yavru kedi köpek görsemde sevsem dıye can atıyorum ama hiç denk gelmiyor ben orda olsam herhalde bende kedinin peşinden ayrılmazdım :)

nihaLite
pancem
canım bendede akıntı var ama ben öyle hissetmiyorum akıntının geldiğini sadece tuvalete gittiğimde görüyorum oda kokulu ve sarı oluyor çoğu zaman sürekli iltihap kapıyor sanırım vucudum o yüzden akıntı sarı oluyor diye düşünüyorum..

denizimucizem
perigul
canm senin cinsiyet belli oldumu okuyamadım önceki sayfaları belki yazmışsındır diye soruyorum
yok dadlummm olmadı daha
pazartesi günü gidicez
inşallah gösterir

şekerli su içip
çikolata yiyip baklava yiyip gidicem sıpa göstersin diye
:KK9::KK9::KK9::KK37::KK37:

denizimucizem
pancem
canım bendede başladı 2 gündür ama bende kaşıntı da var
galiba mantarım tekrarladı
:18::18:

denizimucizem
bende giderim minik kuşarımmmmmm
öpüyorum sizi

pancem
zeynepmeynep
canım bendede başladı 2 gündür ama bende kaşıntı da var
galiba mantarım tekrarladı
:18::18:
nihaLite
canım bendede akıntı var ama ben öyle hissetmiyorum akıntının geldiğini sadece tuvalete gittiğimde görüyorum oda kokulu ve sarı oluyor çoğu zaman sürekli iltihap kapıyor sanırım vucudum o yüzden akıntı sarı oluyor diye düşünüyorum..
canım sizinki mantar anladığım kadarıyla doktora söyleyin fitil veriyo yoksa o kaşıntıya dayanılmaz bende olmuştum daha önce.benim öyle değil beyaz aniden geliyo günlük ped kullanıyorum geldiğini hissediyorum bariz doktora sordum herşeye olduğu gibi bunada normal dedi:KK53:

perigul
zeynepmeynep
yok dadlummm olmadı daha
pazartesi günü gidicez
inşallah gösterir

şekerli su içip
çikolata yiyip baklava yiyip gidicem sıpa göstersin diye
:KK9::KK9::KK9::KK37::KK37:
hadi bakalım hayırlısı olsun canm gösterir merak etme :KK16:

saremiss
pancem
sen ne dedin canım yüzüne atsaydın kağıdı ne dion be sen diye:KK47::KK57:
almadım... üstlerine şikayet ettim... ama umudum yok... al birini vur ötekine... çok salak bi gündü ya...

ktg
teyzeleri bn bebişimn hareketlerini hissetmeye basladım bugun özellkle denedm cikolata yiyip gercekten bi kıpırtı gibi cok güzel erken hissederim die düsünüyodum bnde zaten bn masallh vucudumu cok dinlerim oncedende kist cıkardı bn doktra bnm sagda kist var die giderdim nerden biliyosun derdi bakardı gercektende olurdu :)

guncekiz
saremiss
almadım... üstlerine şikayet ettim... ama umudum yok... al birini vur ötekine... çok salak bi gündü ya...

ne kadar lüzumsuz insan var şu dünyada ya.sen sıkma canını şekerim.Allah yardımcın olsun.o da Allahından bulsun.

saremiss
guncekiz
ne kadar lüzumsuz insan var şu dünyada ya.sen sıkma canını şekerim.Allah yardımcın olsun.o da Allahından bulsun.
saolasın tatlım... amiiiiin inş....

PetunyaPet
herkese bai bai, kapatyoz tükkanı :KK3:

NiSA_
mavilef
nisacım yazdım sana görmedin herhalde..
ben pek anlayamadım da.. :KK53: son hamileliğinin başında ikiz bebek bekliyordun ama bi tanesini kaybettin..:KK53: ama öteki seninle öyle mi:KK53::KK53: mucizenin ta kendisi yanee.. yanlış mı anlamışım?:KK53:
KUSURA BAKMA görmemişim canım..evet doğru anlamışsın canım..yani herşey hastahanede yattığım süreçte ve hamileliğimin başlarında oldu 1.5 aylık falandı

NiSA_
27-10-11, 15:10
PetunyaPet
herkese bai bai, kapatyoz tükkanı :KK3:
petuşçum gitmeden yetişeyim sana ..bugün prensesin hareketlerini hissettiğini okudum..ne güzel :))))))))))Allah zıplamalarını görmeyi nasip etsin canım inşallah..ablanın söyledikleri bana da uydu canım..oğlum ilk başta kelebeğin kanatları gibiydi okşuyrdu sanki karnımı, sonraları balık gibi kayıyrdu..şimdi bu da kelebeğin kanat çırpınşlrı gibi dur bakalım yarın belli olacak...

NiSA_
petuş gitmiş yetişememişim

NiSA_
pancem
kızlar sizdede akıntı oluyor mu bayağa akıntım oluyo benim beyaz renkli kanamam mı var diye koşuyorum bakıyorum akıntı
evet canım bazen aynı durumu ben de yaŞıyrm..genelde akıntı oluyr zaten ama bazen gerçekten kanama olyrmş gibi his veriyr

NiSA_
nihaLite
arkadaşlar boğazımın ağrısından duramıyorum çok fena grip oluyorum :KK43: siz gripken naptınız nasıl atlattınız banada taktik verin
canım ben daha topiğe kayıt olmadğm günlerde ..işte muhtamelen 2 aylık falaNken yakalandm gribe boğaz ağrsyla başlamştkii ben en ufak boğaz ağrsndan sonra ağır grip geçiririm ..dr.a gittim ilaç verdi ama kullanmadm..rapor aldm işe gidemedim zaten..dinlendim..evde kız kardeşim vardı oğlumla ve evle o ilgilendi..mandalina meyve ,ıhlamura elma dilimleyip çay yaptm onu içtm.......işin kötüsü benim bugün de deli gibi boğazım ağrıyr..sonu ötekiler gibi grip olrsa....ama bukadar sık arayla grip olmam diye seviniyrdm bir de..