Eltimin sorumsuzlugu yuvami huzursuz ediyor

innuk
25-07-11, 10:07
Hiç sonuç aynı olurmu canım yaa sen yapmadıktan sonra 1 ısrar eder 2 ısrar eder 3. edemez.. ama sen önce hayır deyip sonra yaparsan ee o zaman sonuç elbette değişmez..
kesinlikle reddetmen gerek.. yani hiç açık uç bırakmıycaksın..

lal32
elfkaya
kocası yokmu eltinin kendi eli kolu yokmu yada sana kalana kadar yaa
kocasinin eli armut topluyor canim...

elfkaya
bende biraz önce uyus oldum eltime ve kaynıma da ondan sinir küpüyüm şuan:KK57::KK57::KK57:

sena01
Eltiniz ne kadar israrcıysa siz de kabul etmemek konusunda o kadar israrcı olun. Telefondaysanız, gerekirse hat çekmiyor, duyamıyorum falan deyip konuşmayı sonlandırın. Eşiniz israra dayanamayıp bir teklifini kabul ettiyse başına kakmayın, tersine ah, canım, bu iş olmasaydı ne güzel şunu yapardık gibi laflarla bir dahaki sefere kabul etmesini engellemeye yönelik tohumlar atın.

Eltiniz madem israrcı bir tip, ona sinirlenmekle bir yere ulaşamazsınız. Biran önce sinirinizi yenip, bu veya aklınıza gelebilecek diğer taktikleri uygulamaya gayret edin. Eltiniz baktı artık sizden iş çıkmıyor, başka bir emireri bulur kendine. Siz kendinizi kurtarın, ondan sonra eltiniz kimi kullanırsa kullansın hiç bunu kafaya takmayın.

lal32
sena01
Eltiniz ne kadar israrcıysa siz de kabul etmemek konusunda o kadar israrcı olun. Telefondaysanız, gerekirse hat çekmiyor, duyamıyorum falan deyip konuşmayı sonlandırın. Eşiniz israra dayanamayıp bir teklifini kabul ettiyse başına kakmayın, tersine ah, canım, bu iş olmasaydı ne güzel şunu yapardık gibi laflarla bir dahaki sefere kabul etmesini engellemeye yönelik tohumlar atın.

Eltiniz madem israrcı bir tip, ona sinirlenmekle bir yere ulaşamazsınız. Biran önce sinirinizi yenip, bu veya aklınıza gelebilecek diğer taktikleri uygulamaya gayret edin. Eltiniz baktı artık sizden iş çıkmıyor, başka bir emireri bulur kendine. Siz kendinizi kurtarın, ondan sonra eltiniz kimi kullanırsa kullansın hiç bunu kafaya takmayın.
dediklerinizi uygulamaya calisacagim...

birde isin acigi...o kadinin ne cesaretle esimden böyle birsey istemesiydi sinirime giden...

ne alaka ya düsünün ben gidip o kadinin kocasindan böyle birsey isteyecegim....ne sacma...

lal32
elfkaya
bende biraz önce uyus oldum eltime ve kaynıma da ondan sinir küpüyüm şuan:KK57::KK57::KK57:
canim sizde problem nedir?

sena01
lal32
dediklerinizi uygulamaya calisacagim...

birde isin acigi...o kadinin ne cesaretle esimden böyle birsey istemesiydi sinirime giden...

ne alaka ya düsünün ben gidip o kadinin kocasindan böyle birsey isteyecegim....ne sacma...
Belki sizin evliliğiniz öncesi dönemden kalma bir alışkanlıktır. Bazı insanlar böyle oluyor maalesef, onları değiştirmek elimizde değil. Saçma, sinir bozucu ama, bizim yapabileceğimiz tek şey onlara karşı gardımızı alıp, kendi işimize bakmak.

selinnn6161
25-07-11, 12:07
yok canımmm yokk bu eltilerle falan çok samimi olmıcaksın en iyisi araya mesafe koymakkk sonra çekiyoruzz böle işte

lal32
25-07-11, 13:07
selinnn6161
yok canımmm yokk bu eltilerle falan çok samimi olmıcaksın en iyisi araya mesafe koymakkk sonra çekiyoruzz böle işte
aman hic sorma ya...sende muzdaripsin galiba?

selinnn6161
evet bende muzdariptimm ama artık onlarla hiç bir bağım kalmadı.evliliğim 2 ay önce bitti

lal32
selinnn6161
evet bende muzdariptimm ama artık onlarla hiç bir bağım kalmadı.evliliğim 2 ay önce bitti
problem esinlemiydi yoksa ailesiyle mi...hakkinda hayirlisi olsun

olimbera
hani eltin istese bi yere kadar okeyde dıdının dıdısı derler ya ...sinirlenmekte hklısın eltin kafasızlık yapmış cnm........sevap işleme konusuna gelince karı koca arasında huzurluk çıkarmaya sebep olarak o büyük günaha girdi:))haberi yok...

lal32
mahrum
hani eltin istese bi yere kadar okeyde dıdının dıdısı derler ya ...sinirlenmekte hklısın eltin kafasızlık yapmış cnm........sevap işleme konusuna gelince karı koca arasında huzurluk çıkarmaya sebep olarak o büyük günaha girdi:))haberi yok...
ya zaten esimin ailesinin bi ferdinin bi ihtiyaci olsa zaten genelde esimden önce neredeyse ben yola düsüyorum...ama yabanci biri icin olmasi cok canimi sikti canim

olimbera
lal32
ya zaten esimin ailesinin bi ferdinin bi ihtiyaci olsa zaten genelde esimden önce neredeyse ben yola düsüyorum...ama yabanci biri icin olmasi cok canimi sikti canim
valla aynı şeyi yaparsa uyar derim....anladığım kadarıyla biraz fikirsiz bi eltin var...alınacaklar mevlüt için malzeme taşıması fln hani küçük bişi olur alırsında ne bileyim bende
gıcık olurdum heralde...insanların düşüncesizliğine tahammül edemiyorum.....
bigün misafirim gelicek manav uzak sadece maydonaz olmak için koştur koştur gitmiştim gelicek olan samimi idi üstelik olurya yanında parası fln olmaz aşağılanmış gibi hissetmesin
diye demedim herkez benm gibi olsun istiyorum bu konuda...

selinnn6161
sağol canım.Sorunum eşimleydi ama ailesiylede son zamanlarda büyük problemler oldu.

lal32
mahrum
valla aynı şeyi yaparsa uyar derim....anladığım kadarıyla biraz fikirsiz bi eltin var...alınacaklar mevlüt için malzeme taşıması fln hani küçük bişi olur alırsında ne bileyim bende
bigün misafirim gelicek manav uzak sadece maydonaz olmak için koştur koştur gitmiştim gelicek olan samimi idi üstelik olurya yanında parası fln olmaz aşağılanmış gibi hissetmesin
ya bende öyleyim...samimi tanidigim biri olsa bile demem kendi isimi kendim görürüm degilki didinin didisi...

EBRU 72
Bu hadsiz eltinize fırsat vermeyin bir daha.
Sizin söyleyemediğinizi eşiniz de söyleyemedi diye neden eşinize sardırıyorsunuz ki.
Sebep olana çatın

lal32
26-07-11, 08:07
eltimden ses seda yok ama bende aramadim aramicam....

dostcity
26-07-11, 08:07
lal32
canim cocuk mevzusuyla basladi ama onu cok fazla takmadim cünkü esim devreye girdi ve konu kapandi...

biz eltimin arkadasinin alisverisini yaptik...kadin uzak bir yere gitmis...ve yetisemeyecekmis...pazar günü de heryer kapali oldugu icin eltimi aramis...kimseyi bulamadim...sen kaynina söylesene diye....

evet sinirliyim ne cürretle yaaa

Hakikaten bu ne cürret ya. Eltine sormadın mı "eşin nerde o niye almıyor" diye. yada " alışverişi yapacak kadar paramız yok bizemi güvendiniz" neden demedin.

dostcity
26-07-11, 09:07
mahrum
haklısın arkadaşım. insanın üzerinde parası olur olmaz. bende senin dediğin gibi 40 yıllık samimi arkadaşım bile geldiğinde bişeye ihtiyacım varsa ona bile söyleyemem. bazen gelmeden kendisi arar bişey lazımsa uğrayıp alayım çocukla çıkamamışsındır der ozaman bile sıkıla sıkıla şunu alırmısın zor derim (süt, ekmek gibi küçük şeyler bide)

olimbera
dostcity
Hakikaten bu ne cürret ya. Eltine sormadın mı "eşin nerde o niye almıyor" diye. yada " alışverişi yapacak kadar paramız yok bizemi güvendiniz" neden demedin.
işin bde bu boyutu var valla aklıma gelmemişti yanında ona yetecek kadar para olduğundanda emin yani....belki parası yok yada başka harcamalar yapar diye aklına bile
gelmiyor ,dedimya fikirsiz:)))

Mihriban
benimde sorumsuz kaynım yüzünden sürekli sinirlerim zıplıyor:KK23:eşim hayır diyemediği için:KK47:
sen şanslısın en azından eşin sana bu şansı veriyor hayır deyip kestir at:KK31:

lal32
dostcity
hayir sormadim canim cünkü kocasi kilini kipirdatmaz biliyorum....para mevzusuna gelince biz para basiyoruz canim...

lal32
26-07-11, 10:07
mahrum
işin bde bu boyutu var valla aklıma gelmemişti yanında ona yetecek kadar para olduğundanda emin yani....belki parası yok yada başka harcamalar yapar diye aklına bile
gelmiyor ,dedimya fikirsiz:)))
ona göre bizde cookkkk...kendi bi serveti yetiremiyor ama....

lal32
27-07-11, 10:07
dün eltim esimi aramis...laf sokmadimi dedim hayir birsey demedi dedi....icim icimi yedi...surat astim tabi...esimi aramasi beni ilk defa rahatsiz etti...surat astim esim neyin var diye sordu sustum birsey demedim....