Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar

aybuke38
11-09-11, 14:09
A m o n r a
Kızlar şimdiye kadar bi çok şampuanı denedim en iyisi denilen loreal profesyonel seriden tutunda Kerastase' a kadar
market şampuanlarının en ucuzundan en pahalısına kadar da.

ama son 3 gündür gliss' in yeni çıkardığı seriyi kullanıyorum
belki karar vermek için kısa bi süre ama
gerçekten sanıyorum ki aradığım şampuan bu
saç tipim kalın telli gür inatçı ve sert
bunun üstüne boyama saç açma işlemleri de eklenince
içinden çıkılmaz bi durum aldı saçlarım

ilk kullanımda pek fark etmedim yıkarken
kreminin değişik bi yapısı var su gibi ama çok etkili
saçlarım ıslakken al işte şampuan mezarlığına el sabunu olmak üzere gidecek
bi şampuan daha dedim kendi kendime

ama saçlarım kuruduktan sonra bi yatışmış sakinleşmiş o yıpranan yerlerin daha uslu
başlı durduklarını gördüm
ertesi gün maskesini de denedim sonuç bu kez daha iyiydi ıslakken
kuruduğunda yine şık bi manzara
ben 3 ürünü kapmanya vardı 21 liraya aldım aldığım yerde sıvı durulanmayan saç kremi yoktu
bulursam onu da denerim sanırım

ürünün görseli ve açıklamsı bu şeklilde
benden başka kullanan var mı ve yorumlar nasıl merak ediyorum

Eki Görüntüle 229967

Saç bakım uzmanı Schwarzkopf tecrübesiyle Gliss’in yeni serisi Gliss Ultimate Repair saçlarınıza her yıkamada profesyonel bir bakım ve onarım sunuyor. Çok Yıpranmış, kuru ve ekstra hasara uğramış saçlar bile, içeriğindeki 3 kat sıvılaştırılmış keratin ile ilk yıkamadan itibaren saça güçlü, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor. Şampuan, saç kremi, onarım ve parlaklık çift fazlı bakım spreyi ve saç bakım maskesi ürünleri ile komple bakım ve onarışampuanm sağlayan Gliss Ultimate Repair, saçlarınızın en güvenilir dostlarından. Yüksek ısılı, güneş ışınları ve denizden ciddi şekilde hasar gören saçlar yüzde 100’e varan göz görülür farklılık kazanıyor. Gliss Ultimate Repair, saç kökünden ucana kadar daha hızlı ve kolay nüfuz ederek ekstra onarım sağlıyor ve saçı sağlığına geri kavuşturuyor. Özelliklede yazın ihtiyaç duyacağınız bu seri ile daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz
Canım ben de sadece şampuanı var daha yeni kullnıyorum..sen hala kullanıyo musun etkili mi gerçekten:KK59:

theworldismine
11-09-11, 20:09
A m o n r a
bu şampuanın hedef kitlesi çok kuru ve yıpranmış saçlılar
eğer saçlarınız böyle değilse fayda görmemeniz normal
ben saç dökülmesi sorunu yaşamadım
benim saçlarımda boyadan dolayı yıpranmış ve kuruydu ama fayda etmedi ne yazıkki..

şampuanın abartıldığını düşünüyorum, çoğu yerde hemen bitmiş bulunamıyor bile yazık insanların parasına..

Amonra
11-09-11, 20:09
aybuke38
Canım ben de sadece şampuanı var daha yeni kullnıyorum..sen hala kullanıyo musun etkili mi gerçekten:KK59:

canım benim aldığım set bitti sadece saç kremi kaldı
ben memnun kalmıştım tek menuniyetsizliğim ürünü bulamamak
kolay ulaşılabilir bi ürün değil can sıkıcı bi durum
başka bi şampuan alıcam mecburen
kaç yere baktıysam yok

theworldismine
benim saçlarımda boyadan dolayı yıpranmış ve kuruydu ama fayda etmedi ne yazıkki..

şampuanın abartıldığını düşünüyorum, çoğu yerde hemen bitmiş bulunamıyor bile yazık insanların parasına..
herkesde fark edebilir
benim öncesi sonrası fotoğraflarım da olduğu için farkı takip etmem kolay oldu
ciddi anlamda toparladı saçımı
ama o seri dışında şampuan kullandığımda gördüm ki başa dönmüşüm

aybuke38
12-09-11, 10:09
hadi yaa bana halam almanyadan getirmişti bu yaz ama ben daha bikaç defa kullandım..zor bulunan bi ürünolduğunu bilseydim çokca isterdim:44: internetten falan siparişi var mı acaba canım bi bilgin var mı

dunyaadursana7111
12-09-11, 13:09
A m o n r a
http://www.kadinlarkulubu.com/sac-b...yipranmis-kuru-saclara-bakim-suyu-tarifi.html

tarif burda canım:KK34:
teşekkür ederim canım :KK16:

haziran22
12-09-11, 14:09
aybuke38
hadi yaa bana halam almanyadan getirmişti bu yaz ama ben daha bikaç defa kullandım..zor bulunan bi ürünolduğunu bilseydim çokca isterdim:44: internetten falan siparişi var mı acaba canım bi bilgin var mı
kangurum.com da şampuanı ve maskesi var:81:

sirine_55
12-09-11, 14:09
ben bu seriyi çok aramama ramen bulamadım.yoğun onarıcı bir şampuan ararken syoss diye bir şampuan gördüm tv de.dün gittim markete aldım elime syoss şampuan ve kremini bir baktım annem bana gliss in bu şampuanını sallıyor elinde.hemen bıraktım ve glissi aldım tabiki :KK76: :KK76: :KK76: ama maskesini felan bulamadım hala :KK59:

Amonra
12-09-11, 15:09
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...erisi-quota-m-o-n-r-aquot-8.html#post20865722

beni yalnız bırakmayın kızlar:KK6:

haziran22
12-09-11, 15:09
ben de bugün kremini ve maskesini kullandım saçlarım kuruyunca tarayacağım bakalım nasıl olmuş saçlar yumuşamış mı:95:bir de keşke bu serinin sıvı saç kremi türkiyede de olsa ya kaç yere sordum yok:KK50: inşallah gelir buraya da

aybuke38
13-09-11, 13:09
haziran22
ben de bugün kremini ve maskesini kullandım saçlarım kuruyunca tarayacağım bakalım nasıl olmuş saçlar yumuşamış mı:95:bir de keşke bu serinin sıvı saç kremi türkiyede de olsa ya kaç yere sordum yok:KK50: inşallah gelir buraya da
Canım nası oldu faydalı oldu mu sana

aybuke38
13-09-11, 13:09
haziran22
kangurum.com da şampuanı ve maskesi var:81:
Sağol canım olmazsa ordan alırım

Amonra
13-09-11, 14:09
haziran22
ben sıvı saç kremini sonradan aldım
ama şampuanı bulamayınca
nude aldım onu denicem bakalım
hakkında iyi şeyler okudum
gıcık oldum glisse çıkardıkları ürün
doğru düzgün hiç bi yerde yok
bi şampaun içinde netten alış veriş yapamam
astarı yüzünden pahalıya gelicek yoksa:KK19:

teamcoco
13-09-11, 17:09
Kızlar ben de sizlerin yazdıklarınızı okuyup almaya karar verdim. Bulamam sanıyordum ama ilk gittiğim parfümeride buldum ve hemen şampuan ve serumunu aldım akşam kullanacağım inşallah iyi gelir saçlarıma.

haziran22
13-09-11, 20:09
A m o n r a
ben sıvı saç kremini sonradan aldım
ama şampuanı bulamayınca
nude aldım onu denicem bakalım
hakkında iyi şeyler okudum
gıcık oldum glisse çıkardıkları ürün
doğru düzgün hiç bi yerde yok
bi şampaun içinde netten alış veriş yapamam
astarı yüzünden pahalıya gelicek yoksa:KK19:
sıvı saç kremi varmıymış:26:ben nereye sorduysam yok dediler bana bunu gösterdiler senin aldığında bu mu

Eki Görüntüle 255954

haziran22
13-09-11, 20:09
aybuke38
Canım nası oldu faydalı oldu mu sana
henüz pek birşey farketmedi sanki sanırım henüz erken

teamcoco
13-09-11, 21:09
haziran22
sıvı saç kremi varmıymış:26:ben nereye sorduysam yok dediler bana bunu gösterdiler senin aldığında bu mu

Eki Görüntüle 255954
Ben bundan aldım serum olarak verdiler bana. Haftada bir kere kullanılıyormuş sadece saç uçlarına.

ppapatyaa
14-09-11, 05:09
benm saçlarım okadar kötü ki eminim benim saçlarm kadar yıpranmış saç yoktur geçen hafta migrostan şampuan saç kremi we maskeyi 20 tl ye aldm ama saçımı boyadm falan derken henüz kullanmadım bugün denicm çk merak ediyorm gecen gün de eminönünde özbakırcılar die bi kozmetik market war serinin bütün ürünleri fazlasıyla mewcut bulamayanlar oraya bakabilirler

aybuke38
14-09-11, 09:09
Ya kızlar ben sanmıyorum bu yıpranmış saçlara bunların bakım yapcanı..şöyle adamakıllı bi bakım olsa da bianda kutulsak kırıklardan falan ya offf:KK43:

haziran22
14-09-11, 15:09
aybuke38
Ya kızlar ben sanmıyorum bu yıpranmış saçlara bunların bakım yapcanı..şöyle adamakıllı bi bakım olsa da bianda kutulsak kırıklardan falan ya offf:KK43:
kırıklardan kestirmeden kurtulmak mümkün değil önce kestirip sonra bunları kullanıp yıpranmasını engelleyebiliriz

haziran22
teamcoco
Ben bundan aldım serum olarak verdiler bana. Haftada bir kere kullanılıyormuş sadece saç uçlarına.
kullanım şekli nasıl canım ve kaç liraya aldın:26:

Amonra
haziran22

Eki Görüntüle 255954
evet canım bu benim de aldığım
serum diyolar ama alakası yok
çift fazlı sıvı bişey
kokusunu beğenmedim
15,90 aldım ben

teamcoco
Ben amonra gibi düşünmüyorum dün kullandım benim saçlarıma iyi geldi gibi geldi ama bakalım haftada bir kere sade saç uçlarına kullanılacak. Ben 12 liraya aldım.

haziran22
pahalı geldi bana ya zaten şişesi de küçücük benim saçta zaten çok uzun ve gür:nazar: hemen biter o ya sıvı saç kremi olsa çok iyi olacaktı hem şişesi büyük hem de daha hesaplı

Amonra
teamcoco
Ben amonra gibi düşünmüyorum dün kullandım benim saçlarıma iyi geldi gibi geldi ama bakalım haftada bir kere sade saç uçlarına kullanılacak. Ben 12 liraya aldım.

sana yaraması ne güzel
ben kokusundan dolayı sıkmak bile istemiyorum valla:78:

haziran22
pahalı geldi bana ya zaten şişesi de küçücük benim saçta zaten çok uzun ve gür:nazar: hemen biter o ya sıvı saç kremi olsa çok iyi olacaktı hem şişesi büyük hem de daha hesaplı
canım şişesi küçük ama serum gibi koyu kıvamlı değil
sıvı saç spreyi gibi aynı çalkalıyosun o çift faz karışıyo birbirine
şişesi küçük ama 1-2 fıs yetiyo zaten

teamcoco
Sadece haftada bir kere ve uçlarına kullanıldığı için çok gider diye düşünüyorum.

Amonra
14-09-11, 16:09
teamcoco
Sadece haftada bir kere ve uçlarına kullanıldığı için çok gider diye düşünüyorum.
hafta da 1 kez miymiş
benimkinin üzerinde hiç bi açıklama dahi yok
ya da ben mi göremedim acaba ingilizce yazılara da dikkat etmedim
hafta bir için uzun gider evet
bi de daha güzel koksaymış:2:

teamcoco
14-09-11, 16:09
Bana satın aldığım yerde çalışan bayan söyledi bir kere diye. İngilizcesini ben de okumadım çıkartıp okumak lazım.

haziran22
15-09-11, 17:09
ben de bugün dayanamadım aldım bundan henüz kullanmadım yarın kullanırım herhalde 13 liraya aldım ben ve kokladım da kokusu gerçekten çok kötü ilaç kokusu gibi geldi bana:KK25:

Eki Görüntüle 256938

teamcoco
Benim hoşuma gidiyor kokusu ben garibim galiba. Dene inşallah işe yarar. ben bu sabah fark ettim saçlarım yumuşacık ya çok şaşırdım.

Amonra
haziran22
ben de bugün dayanamadım aldım bundan henüz kullanmadım yarın kullanırım herhalde 13 liraya aldım ben ve kokladım da kokusu gerçekten çok kötü ilaç kokusu gibi geldi bana:KK25:

Eki Görüntüle 256938
bana da bemiks ampül gibi geliyo kokusu
ya da saçıma yaptığım bemiksli bakım yüzünden
böyle kokuyo diyodum ama saçıma sıkmadan da bemiks gibi kokuyo

sirine_55
16-09-11, 14:09
A m o n r a
bana da bemiks ampül gibi geliyo kokusu
ya da saçıma yaptığım bemiksli bakım yüzünden
böyle kokuyo diyodum ama saçıma sıkmadan da bemiks gibi kokuyo
ıyyykk bemiks mi:KK37: ben onunla bakım da yapamıyorum.çok kötü kokuyor.o zaman hiç aramayayım ben bunu boşuna :KK19:

DicleNaz
17-09-11, 15:09
Çok yoğun ve ağır bir kokusu var. Fısfıs-Krem-Şampuanı 18 Liraya aldım. Maske almadım çünkü Total Repair 19'un maskesi vardı bende. Yarın duş alınca isze sonuçları yazacağım. Teşekkürler Amonra. :21:

DicleNaz
17-09-11, 15:09
O fısfıs 13 lira mıı :O Ben 3ünü 18e aldım. Watsonstan .

teamcoco
18-09-11, 10:09
Kızlar 4 kullanımda farketti saçımda. Kendine geldi saçlarım. Amonra allah senden razı olsun valla. Bu kadar çabuk etki edeceğini ben de tahmin etmezdim...

DicleNaz
Ben fısfıstan çok kremi beğendim. Süper-süperr!

Amonra
teamcoco
Kızlar 4 kullanımda farketti saçımda. Kendine geldi saçlarım. Amonra allah senden razı olsun valla. Bu kadar çabuk etki edeceğini ben de tahmin etmezdim...
canım memnun kalmana çok sevindim
ciddi yıpranmış saçları adam ediyo gerçekten
yatışıyo parlıyo daha canlı ve sağlıklı gösteriyo
ama ben bulamadığım için nude geçtim
o da kepek yaptı bana
bi bulsam şu siyah glissi stok yapcam valla:KK31:

Amonra
DicleNaz
O fısfıs 13 lira mıı :O Ben 3ünü 18e aldım. Watsonstan .
sen baya ucuz almışsın ben sadece fısfısa 15 lira bayıldım:KK53:

teamcoco
Bizim buralarda baya var valla ilk gittiğim yerde buldum inşallah bulursun. Ben uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum. Doktora gitmiştim saçım için o 6 ay sonra değiştir dedi. Bakalım o zaman da buluruz güzel bir şampuan buralardan.

DicleNaz
18-09-11, 11:09
Canım Watsonsta bi fermuarlı ambalajın içine sıkıştırmışlar 3ünüde. Orda bulabilirsin 18.60 dı dün.:)

Amonra
DicleNaz
Canım Watsonsta bi fermuarlı ambalajın içine sıkıştırmışlar 3ünüde. Orda bulabilirsin 18.60 dı dün.:)
şampuan saç kremi ve fısfısı var öyle mi
maskem var zaten fısfıs da kremle şampuanı bulsam yeter
yarın gideyim olmazsa indirimdeyken alayım 2 set
saol canım haber verdiğin için
:KK34:

Amonra
teamcoco
Bizim buralarda baya var valla ilk gittiğim yerde buldum inşallah bulursun. Ben uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum. Doktora gitmiştim saçım için o 6 ay sonra değiştir dedi. Bakalım o zaman da buluruz güzel bir şampuan buralardan.
6 aya kadar yeni bişiyler çıkar zaten:KK1:

DicleNaz
18-09-11, 14:09
A m o n r a
şampuan saç kremi ve fısfısı var öyle mi
maskem var zaten fısfıs da kremle şampuanı bulsam yeter
yarın gideyim olmazsa indirimdeyken alayım 2 set
saol canım haber verdiğin için
:KK34:
Evet canım maskesi yok :) Rica ederim canım ne demek. Dur şimdi foto çekip koyayım sana bulursun zatende işi garantiye alalım :)

DicleNaz

Eki Görüntüle 258384

Böyle canım :)

Amonra
DicleNaz

Eki Görüntüle 258384

Böyle canım :)
süpersin
yarın o zaman üşenmeyip
foruma gitmem lazım:KK34:

DicleNaz
18-09-11, 15:09
Umarım bulursun canım. Kapış kapış satılıyodu çünkü burda :) Ayrıca Watsonsun internet sitsine bi göz at kampanya bitmiş mi diye. Gerçi dün aldım bitmemiştir ama garantiye al, boşuna da gitme yani :)

orchidea
18-09-11, 17:09
şampuan ve saç maskesini buldum ben de.
evde litrelerce şampuan var ve memnunum şampuanımdan,zaten benim için önemli olan saç maskesi,çünkü saçım apısal olarak da kuru.
şimdiye kadar en memnun kaldığım saç maskesi john freida idi.
ilk defa az önce maskeyi kullandım,etkili gibi.
en iyi yorumu birkaç kullanımdan sonra yaparım.

YasminB
18-09-11, 18:09
Ben bu yeni seriyi baya aradım ama bulamadım henüz ..

En olmadı internetten sipariş vereceğim sanırım.

DicleNaz
Canım sana en yakın avmde eminim bir watsons vardır. Orada satılır. Hemde 3 al 2 öde kampanyası var glisslerde. Kalmamışsa (Fısfıs-Şampuan-Krem) 19 Liraya satılıyor. Resmi yukarda paylaştım.

karprenses
hep kullananlar olumlu yorum yapmış sanırım bu paketin içindekiler iyi gelicek saçlara umarım kampanya bitmemiştir :KK59:

zeynepmerveg
25-09-11, 12:09
kızlar selam herkes harıka yorumlar yapmıs ama bn cok yıpranmıs sacıma hıcde ıyı gelmedı bu yaa dha kuru kuru oldu su an kazık gıbıı yaaa lanet olsun verdıgım parayaaa..:KK36: