TEST

Süper Anneler - 2011

GurbetGuzeli
28-11-11, 21:11
ORKDM
gurbet ablcm nasilsin cnm esin nasil olduu
listemiz cok guzel olmuss diger topiktee emegine saglikk vallaaa soyle su smilleri eklersin insallahh
oglan;:KK55:
kizada bunu;:KK8:

ne guzel olur dimi yavv :KK52::KK52:
Nasil olsun yogun bakimdan ciktigi gunku gibiydi yine kusmaya baslamis uyuyordu surekli ya 4 saat kaldim hic acmadi gozunu ya:KK50::KK43:
Ins sizlerinde birer ogul ve kizlari olur cnlar bn persembe test yapmak istiyorum gunume 3 gun kala bakalim hayirlisi

ORKDM
GurbetGuzeli
Nasil olsun yogun bakimdan ciktigi gunku gibiydi yine kusmaya baslamis uyuyordu surekli ya 4 saat kaldim hic acmadi gozunu ya:KK50::KK43:
Ins sizlerinde birer ogul ve kizlari olur cnlar bn persembe test yapmak istiyorum gunume 3 gun kala bakalim hayirlisi

nasil yanii durumu iyi deilmi
drlar ne diyoo :KK53::KK53:
rabbim sifa versin insallahh

eylule
ORKDM
cnm antepte sanirim isine yararmiki fransa.................antepp :44:
yokkiz belki k bayindirdir dedim ben onunla telfonlada gorustum kackere yani baskasiysa hic degilse belki telfonla gorusurduk:KK76:

dimusevmer
ORKDM
dimu canparcami biliyomusun cnm iki kizi vardi kucuk 4 aylikken gozunu karartip yontemlerin bi kacini uygulayip ogluna hamile kaldii en son ikiz gibi oldular diyoduu dusunsene seninde oyle olurmuss insallahhhh
yaw göze alırım vallahi ama onunkidemi sezeryan acaba
bide benim bu 3.canım 4.de tırsıyorum sezeryan konusunda
fakat doktor dediki dikişlerin iyi olursa neden olmasın dedi
bide kadının biri 3.sezeryandan sonra 4.yü yaptı 3.cüsü 10 aylıkken kaldı hemde ününde araları 2 yaş bile yokkkk bide bünyemidir nedir onuda bilmiyorum yalnız şunu biliyorum çok fazla kilo almzsan 4 5 6 bile yapabilirmişsin
haaaayyyy maşşşşaaallllaaaahhhhh

ORKDM
kizlar birde soyle bisey varmis duyaniniz varmi
kimi vucud erkek bebegi tasiyamazmis yani bi sekilde oldururmus
ya ilk haftalarda ya son haftalarda
benim 7 haftalikken bebegimin kalbi durdu bu urpertiyor beni :KK43:

ORKDM
dimusevmer
bide kadının biri 3.sezeryandan sonra 4.yü yaptı 3.cüsü 10 aylıkken kaldı hemde ününde araları 2 yaş bile yokkkk bide bünyemidir nedir onuda bilmiyorum yalnız şunu biliyorum çok fazla kilo almzsan 4 5 6 bile yapabilirmişsin
haaaayyyy maşşşşaaallllaaaahhhhh[

normaldi sanirim ama emin deilim cnm
sen dikkat et simdi fazla kilo almamaya ozen goster
kizimiz bi dogsun bi 4 5 aylik olsun

inann sirf senin icin hamile olsamda bebegim olsada yine girer yazarim yardimci olurum
bide dogum aninda bollll boll dua et insallahh

gulnevam
ORKDM
yok ya sanmam o bebişin yazısında yasamak yoksa yasamaz o yazı benceee allah öle yazı vermesinnnn senin bedenin alkalik bide yasar rabbim o bebeği dünyaya yollarsa sağlıcakla sen imanlı bir insansın bol bol dua et hepsi aynı olmazz canımmm sağlıcakla al bebişini kucana

ORKDM
gulnevam
yok ya sanmam o bebişin yazısında yasamak yoksa yasamaz o yazı benceee allah öle yazı vermesinnnn senin bedenin alkalik bide yasar rabbim o bebeği dünyaya yollarsa sağlıcakla sen imanlı bir insansın bol bol dua et hepsi aynı olmazz canımmm sağlıcakla al bebişini kucana
haklisin canim rabbim affetsinn ayyy iyice paranoyak oldummmm :KK14::KK14::KK14:

eylule
dimusevmer
inşallah canım benim inş.baksana girmiyorlar bile siteye Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin
ayy keskee aradaa girselerryaaa,barii yaptiklariniii yinee paylasirlarrrr,neebilimmmmm:2:

dimusevmer
ORKDM
Allah korusundaa be nde böyle şeyler duydum fakat arkadaşın annesi 6 kızdan sonra 7 yi erkek doğurdu
doğuran doğuruyo anacım
güzel düşünelim güzel olsun

mulberry8092
GurbetGuzeli
canım inşallah iyi olur eşinn...
bende 2-3 kala test yapçam valla dayanamıcam.

ORKDM
canım bende duydum dediğini...
burda komşumuz var 3 kızı var.oğlum yok fdalan diye konuşuyoduk.2 tane düşük yapmış 2 side erkekmiş :26::26:
kızlar düşmemiş doğmuş erkekler tutuna mamış...
bide köyde var bizim.kadın 7-8 kere hamile kaldı 4 kızı var.arada düşenler yada erken doğup ölenler var onlar erkek...

ORKDM
eylule
ayy keskee aradaa girselerryaaa,barii yaptiklariniii yinee paylasirlarrrr,neebilimmmmm:2:

cnm zatenn hep yazdilar yaptiklari belli
catlatma iignesi
vajinal dus
sert kahve
soguk testis dusu
orgazm var yada yok kimisinde
bunlar yaniii

dimusevmer
Allah korusundaa be nde böyle şeyler duydum fakat arkadaşın annesi 6 kızdan sonra 7 yi erkek doğurdu
doğuran doğuruyo anacım
insallahh cnm guzel olur insallahhhhhhh

mulberry8092

burda komşumuz var 3 kızı var.oğlum yok fdalan diye konuşuyoduk.2 tane düşük yapmış 2 side erkekmiş :26::26:
bide köyde var bizim.kadın 7-8 kere hamile kaldı 4 kızı var.arada düşenler yada erken doğup ölenler var onlar erkek...
ummu subyan mi diyolar ona
:44:

teravet
bernur
teroşşş
risk var demişsin :KK52::KK52::KK52::KK52:
ya nedense içim serin benim olmaz gibi gelioyr ama

sence risk varsa hangi cinsiyete daha yatkın ilişki günü?
hadi tahminde bulun bacı
düşük de olsa hamile kalabileceğin bi gün 17. gün. ama bence kalmazsın.

ORKDM
eylule

catlatma iignesi
vajinal dus
sert kahve
soguk testis dusu
bunlar yaniii

dimusevmer
doğuran doğuruyo anacım

mulberry8092

gulnevam
mulberry8092

ya ben ce insan üstüne getirmemeli pozitif olmalı diorummm ii düşünmek insanı iyi iyi gelirr.

dimusevmer
ORKDM
dimusevmer
haaaayyyy maşşşşaaallllaaaahhhhh[

normaldi sanirim ama emin deilim cnm
sen dikkat et simdi fazla kilo almamaya ozen goster
kizimiz bi dogsun bi 4 5 aylik olsun

inann sirf senin icin hamile olsamda bebegim olsada yine girer yazarim yardimci olurum
bide dogum aninda bollll boll dua et insallahh

teşekkür ederim canım Allah razı olsun çok duyarlısın
dua edicem inş.2.cide öyle güzel geçtiki doğumum hep pozitif olmuştum da ondan
hatta günlük yazmıştım onunda çok etkisi vardı
bilinçaltım çok güzel motive olmuştu girerken doğuma espirük bile yapmıştım beni kesen doktora gülüşmüştük çıkarken de gülerek çıkmışım zaten

mulberry8092
ORKDM
catlatma iignesi
vajinal dus
sert kahve
soguk testis dusu
bunlar yaniii

valla bilemiyom onu...
ama bi yerde de okumuştum ama şimdi nerde bilemicem.tıbben böle bişi varmış.dur bulursam yazarım burdan....

teravet
ORKDM
hadi yaaaa hey guzel allahim o imkan yok bendee ne yapcam bennnn sen buyuksun allahim ol dedimi hersey oluverir yardimini esirgeme:KK43::KK43::KK43:
imakni olanlar gitsin kizlar teravet yukaridaki kirmiziladigim yerlerin aynisini kk dan biri dedi bana oglu olacakmis fakat doguma bi kac hafta kala kalbi durmus :KK14:
bacım doktora gidip kızı olan bi sürü kişi var. Kısmet her şey.
benden sana tavsiye. orada çatlatma iğnesi için ikna edebileceğin türk doktor mutlaka bulursun bence. araştır.

teravet
ORKDM
duyurdunuz bile hain karilarr

:KK1::KK1::KK1:

aman kizlar saka bi yana ozelden falan isim isteyen olur tanimayan kisiler vermeyin yazik gunah adam isinden olur
evet ben de öyle düşünüyorum. mesela demin bernur diye bir üye doktorun ismini istemiş bu sayfada. kimse artık bu karu??:KK1::KK1::KK1::KK1:

eylule
ORKDM
tamam iste kiz teravet var yaa yazmis ya gidince sizinle paylasicam dedii
dur bakalim neler diycek drr
teros bide saracogluyla gorusecektii
bu arada teravettttt
o anverse var yaa onunda kapsulu buldum kiz bugun demeyi unuttummmmm
cnm anverse ne ise yariyoo?:KK53:kizz balik yaginidami aldin eczaneden oda tablatmi:44:

mulberry8092
gulnevam
ya ben ce insan üstüne getirmemeli pozitif olmalı diorummm ii düşünmek insanı iyi iyi gelirr.
haklısın canım ama oldumuda oluyo işte..düşük yapan istermi düşşün bebeği kondururmu kendine yani...

Takdiri ilahi bence neyle sınav edileceğimiz belli değil dünyada.Allahım evlatlarımızla sınav etmesin inşallahhh

dimusevmer
teravet
benden sana tavsiye. orada çatlatma iğnesi için ikna edebileceğin türk doktor mutlaka bulursun bence. araştır.
o arkadaşımda zaten bana ikide bir git çatlatma iğnesi vurdur deyip duruyordu hemde kendi doktoruna o anlıyo diyordu
onun zamanında o doktora iğne vurulanların hepsinin bebekleri erkekmiş oda bi seviniyorduki benimde erkek olcak diye
hakkaten oldu da ha

ORKDM
eylule
dimusevmer
doğuran doğuruyo anacım
teravet
dr var cnm yok deilde yaparmi cok cekiniyorum
igne olmasada misal sadece takip yaptirsam o olmazmi

teravet
28-11-11, 22:11
ORKDM
tamam iste kiz teravet var yaa yazmis ya gidince sizinle paylasicam dedii
dur bakalim neler diycek drr
teros bide saracogluyla gorusecektii
bu arada teravettttt
o anverse var yaa onunda kapsulu buldum kiz bugun demeyi unuttummmmm
neyin kapsülü?anverse ne demek?

ORKDM
eylule
cnm anverse ne ise yariyoo?:KK53:kizz balik yaginidami aldin eczaneden oda tablatmi:44:
anverse daha belli deil cnm ne ise yaradigi bi kac turu varmiss:KK9::KK9:

balik yaogida omega 3 aldim 1000 mg

gulnevam
mulberry8092
haklısın canım ama oldumuda oluyo işte..düşük yapan istermi düşşün bebeği kondururmu kendine yani...

Takdiri ilahi bence neyle sınav edileceğimiz belli değil dünyada.Allahım evlatlarımızla sınav etmesin inşallahhh

ayy rabbim esirgesinn her acı ayrıdırda evlett bilmiorum düşünmek bile nefesimi kesiyor kalbim içimde kocaman oluyorr allahım kimseyi ama hiç kimseyi evlat la denemesinnnn ben doğduğunda tattım onuu çok acı bisey şükürki hersey yolundaa

ORKDM
teravet
neyin kapsülü?anverse ne demek?
kiz o kur varya egteum anverse miydi neydi
yani at kuyrugu haaaa

ORKDM
teravettttttttt az once rehbere baktimm bi suru turk dr u buldummmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52:

ayyyy heyecan yaptim simdi ben bunlarin erkek olanlarini arayayim once kadin olanlarinimii
hangisi anlayisli olurr
bidee ne diycem ben:44:

dimusevmer
ORKDM
dr var cnm yok deilde yaparmi cok cekiniyorum
igne olmasada misal sadece takip yaptirsam o olmazmi
doktora gitsen ben bebek istiyorum muayene olmak istiyorum de bebek için bi engel varmı de onda takip ol zaten bebek için önceden 3 ay önce yani kalsiyum demir kan falan ilaç veriyorlar sende öyle yap birde benim 2 kızım varde 3.erkek istiyorum neyapmam gerekir felan de belki yardımcı olur yada daha önce gittiğin belli doktor yokmuydu diğer bebeklerin için

ORKDM
dimusevmer
doktora gitsen ben bebek istiyorum muayene olmak istiyorum de bebek için bi engel varmı de onda takip ol zaten bebek için önceden 3 ay önce yani kalsiyum demir kan falan ilaç veriyorlar sende öyle yap birde benim 2 kızım varde 3.erkek istiyorum neyapmam gerekir felan de belki yardımcı olur yada daha önce gittiğin belli doktor yokmuydu diğer bebeklerin için
yok cnmm devamli bir dr um yok oyle
olsada gavur anlamaz bakmaz bilee turkmusun tamammmm

aslinda once tlfnda desemki yumurta takibi yapiyomusunuz komik mi olur:26:

teravet
ORKDM
catlatma iignesi
vajinal dus
sert kahve
soguk testis dusu
bunlar yaniii

onların hepsi çatlatma iğnesi yaptılar ve hepsi erkek oldu. ben de çatlatma iğnesinbe sıcak bakıyorum. çatlatma iğnesi ve 36 saat sonra muayene.

gulnevam
emremirimm
SELAM CANLARRR,işlerimin yoğunluğundan dolayı uzun zamandır giremedim,
bu yüzden cevap da yazamadım...

GÜLNEVAM,eşinin doğum tarihi gün olarak bilinmediğinden ona bakmamız mümkün değil canım..
ama üzülme genelde doğru çıkan kadının biosu.seninki,
2-6 mart erkek,18-22 mart erkeğe yatkın,
10-21 nisan erkeğe yatkın,3-10 mayıs erkek,
11,12 mayıs erkeğe yatkın,
26 mayıs-6 haziran erkek,
22-29 haziran erkek günün
canım benim çok sağoll allah razı olsunn bu kadar yoğunken bizler için uğrastın rabbim gönlündekini versinnnn çok sağoll hoşcakallll

ORKDM
teravet
onların hepsi çatlatma iğnesi yaptılar ve hepsi erkek oldu. ben de çatlatma iğnesinbe sıcak bakıyorum. çatlatma iğnesi ve 36 saat sonra muayene.
teravett catlatma olmadan olmazmii bi insan bilemezmi yani ne biliyim yaa akinti testler sen ustelik monitor falanda aldin

hadi igneyi anladikta sonrasindadami muayene gerek

eee cok duyuyoruzz dr yumurtan catlamiss tamamm demis
gidiyo iliski oluyo sonuc kiz bu ne

gulnevam
arkideşler ben kaçıyorumm yorgunum buğünnn bayaaa sanırım grib olcammm

bol rüyalar ii gecelerrrr öptüm siziii:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

mulberry8092
ORKDM
teravett catlatma olmadan olmazmii bi insan bilemezmi yani ne biliyim yaa akinti testler sen ustelik monitor falanda aldin

hadi igneyi anladikta sonrasindadami muayene gerek

eee cok duyuyoruzz dr yumurtan catlamiss tamamm demis
gidiyo iliski oluyo sonuc kiz bu ne
Allahım onlara erkek bebek nasip etmeyecek demek oluyo :26::26:

ORKDM
mulberry8092
Allahım onlara erkek bebek nasip etmeyecek demek oluyo :26::26:

iste bende onu diyorum hanii ne yaparsak yapalim kaderde olani gorecezz ama iste bir umuttt

dimusevmer
gulnevam
arkideşler ben kaçıyorumm yorgunum buğünnn bayaaa sanırım grib olcammm

bol rüyalar ii gecelerrrr öptüm siziii:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
kızlar bende yatıyorum kocişimi erken kaldırıcam Allaha emanet olun Allah rahatlık versin

mulberry8092
Allah rahatlık versin herkese eşim işten gelecek bende kaçar....,
:KK54::KK54:

yELiiizz
kızlar ben de bugün yarın regl olucam yani büyük güne 10 12 gün kaldı bakalım nolucak yaa.çok heyecanlıyım..inşallah yumurtam tam büyür ve çatlar

nisam05
28-11-11, 23:11
mycupcake
canım nesinden korkuyosun anlamadım.
ben tamamen doğal gnc nin kini kullandım eşimle birlikte.

doğal olanında al arkadaşım.solgar yada gnc alabilirsin bence.

eşleriniz niye böyle yapıyo anlam veremedim.Sizler elinizden geleni yaparsınız,tabiki de takdir yüce rabbimin.
Size destek olsunlar.
mesela ben bi kaç kere misafirlikte çay içtim ama eşim o kadar dikkat ediyorduki,bi kere bi küçük bardak içmiş bi yerde ikram edilince
hemen bana tel. açıp söyledi.Bişey olur mu die.
Ama yinede çok teslimiyetlidir.Dieti bitirdik,ilşkiden sonra,hiç konusunu bile açmadı,kızolur,erkek mi olur die.
canım bende gnc nin ürünlerinden almak istiyorum özellikle almam gereken bir ürün varsa ismini yazarmısın.

nisam05
emremirimm
Selam NİSAM05,
28 kasım- 9 aralık arası erkeğe yatkın,
21-30 aralık arası erkek ,1 ocak erkeğe yatkın,
13 -24 ocak arası erkek,8-16 şubat erkek,
28 şubat-2mart erkeğe yatkın,4-10 mart erkek günün…..

Selam güzeller,cinsiyeti baba adayının spermi belirliyorsa biz ne diye kadının biosuna bakıp duruyoruz kiiii???:KK37:
bildiğimiz doğrular yanlışmı çıkıyor???? inanın benim bişeye inancım kalmadı:KK19:
zaten bizim ailede durum çok vahimm….abimin 3 oğlu,ablamın 4 kızı, ablamın 3 oğlu,diğer ablamın 2 oğlu veee benim 2 oğlum var:KK52:
bunu nasıl açıklarsınız kızlar yaaaa…benim sonum belli gibi görünüyor ama gene de insan umutsuz yaşayamıyor:KK14: :KK36::KK36:
naz81,SARAÇOĞLU na soran oldumu acaba kız bebek kürü nekadarmışşş,neler içeriyormuş?
emremirinim zaman ayırıp baktıgın için çok sagol ALLAH razı olsun.umarım RABBİM gönlümüzden geçenleri hepimize nasip eder.

nisam05
mulberry8092
müslümanın müslüman kardeşine duası kabul olur...
bende her namazımda hem kendim hem isteyen herkes için dua ediyorum.
Allahım evladı olmayanlara haklarında hayırlıysa hayırlı evlatlar nasip et,
kız isteyene kız -erkek isteyene erkek nasip et.herkese gönlündekini haklarında hayırlıysa nasip et Allahım.
Allahım kabul etsin inşallah.
burda bunları duymak müthiş birsey nasıl kenetlenilmiş.bravo sizlere.burada fazla yazamasamda sizlere emin olun bütün geçmişi okuyorum.aynı duyguları hisseden benim duygularıma ortak bir çok kadınız diyor dualarıma sizleride misafir ediyorum.RABBİM dualarımızı kabul eder inşallah.

Turkiyem
29-11-11, 08:11
gunadin kizlar dun gece ole bi ruya gordumki off,ruyamda ben mutfaktaim yanimda arkadasimda var,tezgahin ustunde salata yapmak icin marul felan var oraya bakarken tam,arkasindan bi bebek kolu goruyorm,kopmus bebek kolu,ve hareket ediyo o,bagiriyorm arkadasima sesleniyorm surda bebek kolu var diye,at onu diyorm,oda biseyin içine aliyo balkona atmaya cikiyor,ve hala hareket ediyodu atti balkondan,cok korktm ya bu ne demek acaba,dun iste cok yoruldum bu yuzdenmi bilmiyorm, kizlar gurbetin kocasindan haber varmi nasilmis?

GurbetGuzeli
29-11-11, 08:11
ORKDM
nasil yanii durumu iyi deilmi
drlar ne diyoo :KK53::KK53:
rabbim sifa versin insallahh
amin guzlim yemsi lazimmis ayaklansin oda kusuyorum diye yemiyor sasirmis durumdayim yaaaa
mulberry8092

...
bakalim yaaaa bende stresli donem geciriyom gece hic uyumadim yaa Allhim ya sabir

dimusevmer
29-11-11, 09:11
GurbetGuzeli
amin guzlim yemsi lazimmis ayaklansin oda kusuyorum diye yemiyor sasirmis durumdayim yaaaa

bakalim yaaaa bende stresli donem geciriyom gece hic uyumadim yaa Allhim ya sabir
Rabbim yar ve yardımcın olsun Allah acil şifalar versin inş.Tez zamanda kalksın eşin sağlıcakla inş.

EGEM_2011
29-11-11, 11:11
Merhaba arkadaşlar,benim arkadaşım benden klomen ve çatlatma iğnesiyle erkek bebek için duymuştu.Doktora gitmiş ben hamile kalamıyorum demiş ,çatlatma iğnesi klomen istemiş sonra hamile kaldı.Az önce beni aradı ikizmiş,iki tane kızı olursa diye şimdi üzülüyorum benim yüzümden oldu diye..ALLAHIM günaha girmiş olur muyum?İnşallah iki oğlu olur.

CANSUDE
kızlar sizi hergün sabırlı okumaya devam ettim bşadaki sayfalardan beni hatırlayan olur belki hep birgün bizde şehzade annesi olacaz falan diyodum ya biz eşimle karar verdik bebiş için çok heyecanlıyım bir bilseniz ama doktor arıyorum nasıl hemde şu antepteki doktoru banada yazın özelden çünki antep bize 4 saat falan valla giderim
bide kızlar lütfeeeeen biri bioma baksın çünki ben üzerime düşeni yapıp gerisini rabbime bırakmak istiyorum benim doğum tarihim 03.02.1985
eşiminki 24.03.1983 bide bu çin takvimine göre yaş farklı hesaplanıyo ya sizce onuda dikkate alayım mı bide kış günlerinde dolunay belli olmuyo o işi nasıl ayarlayacaz.nolur sorularımı cevapsız bırakmayın ben tevriciyeyede başlayacam rabbim gönüllerimizdekini kucağımıza almayı nasip etsin.amin

MRM01
EGEM_2011
Merhaba arkadaşlar,benim arkadaşım benden klomen ve çatlatma iğnesiyle erkek bebek için duymuştu.Doktora gitmiş ben hamile kalamıyorum demiş ,çatlatma iğnesi klomen istemiş sonra hamile kaldı.Az önce beni aradı ikizmiş,iki tane kızı olursa diye şimdi üzülüyorum benim yüzümden oldu diye..ALLAHIM günaha girmiş olur muyum?İnşallah iki oğlu olur.
egemcım nedne gunaha gırmıs olursun ccnm öle dusunme rabbım ıkızlerı zaten verecekmıs onlara oda bır vesıle olmus ıns oglu olur kac kızı var bıde tek ılıskımı olmus ıgneden kac saat sonra ılıksı dıyet felan yaptımı? ıns gonlundekı olur ıkız ogulları ondan sonra bızde denermısız hepımızın ıkız ogulları:) ay super kızlar dımı:)ıns

EGEM_2011
MRM01
egemcım nedne gunaha gırmıs olursun ccnm öle dusunme rabbım ıkızlerı zaten verecekmıs onlara oda bır vesıle olmus ıns oglu olur kac kızı var bıde tek ılıskımı olmus ıgneden kac saat sonra ılıksı dıyet felan yaptımı? ıns gonlundekı olur ıkız ogulları ondan sonra bızde denermısız hepımızın ıkız ogulları:) ay super kızlar dımı:)ıns
CANIM 1 tane kızı var..Bende şimdi korkuyorum hep dua ediyorum oğlan olsun diye..38.saatten sonra üç gün boyunca hergün denemiş galiba .akşam arar ayrıntı sorarım..

MRM01
29-11-11, 12:11
EGEM_2011
CANIM 1 tane kızı var..Bende şimdi korkuyorum hep dua ediyorum oğlan olsun diye..38.saatten sonra üç gün boyunca hergün denemiş galiba .akşam arar ayrıntı sorarım..
Keske tek ılıskı olsaydı ama ısde nasıp. En azından bırı erkekdır INŞ.