Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Süper Anneler - 2011

teravet
3-11-11, 19:11
ORKDM
teravet sana keciboynuzunuda onermismiydi o kurun yaninda eyvahlar olsun onu almayi unuttumm :KK43:(
ben sordum. dedim ki aynı anda kçiboynuzunu da yapsak olur mu? evet olur dedi. mutlaka yap demedi ama.

teravet
3-11-11, 19:11
ORKDM
teravet sana keciboynuzunuda onermismiydi o kurun yaninda eyvahlar olsun onu almayi unuttumm :KK43:(
orkiş bacı istersen gönderirim sana.

ORKDM
3-11-11, 20:11
iyide teros karakediye niye onu vermemis yada niye yanlis tarif etmis ben iki turlusunude aldim biri koklu digeri yaprak iki turu var yanilmiyosam

hem 3 paket gerek o kadar parayi vericez haa 800 tl ediyo yaklasik niye okadar pahaliysa alttarafi ot yahuu

ORKDM
teravet
orkiş bacı istersen gönderirim sana.
cnm ne iyisin cok sagolasin paypalinda vardi dimi iyi olur vallaa
ellerim titriyoo daha zamani bile deil ama heyecan yaptim allah yardimcimiz olsun

mulberry8092
ORKDM
iyide teros karakediye niye onu vermemis yada niye yanlis tarif etmis ben iki turlusunude aldim biri koklu digeri yaprak iki turu var yanilmiyosam

hem 3 paket gerek o kadar parayi vericez haa 800 tl ediyo yaklasik niye okadar pahaliysa alttarafi ot yahuu
merakımı mazur görün.
bu otlar ne için kızlar yahuuu

ORKDM
aysenur2009
merakımı mazur görün.
bu otlar ne için kızlar yahuuu
cnm erkek bebek isteyenlere sperme etki eden otmus arastirma evresindeyiz insallahh allahin izniylee olucak

bernur
Orkişşşşşşş

Gülnisadan haber varmı?

çok merak ediyorum ne yaptı?

tlf. varsa arasana kızzzzzz

ORKDM
bernur
Orkişşşşşşş

Gülnisadan haber varmı?

çok merak ediyorum ne yaptı?

tlf. varsa arasana kızzzzzz
maalesef canim tlf falan hic bisiy yok

her girdigimde son girisi tarihine bakiyorum acaba geldimi diye ama yokk
hic bisey dusunemiyodu aslinda bi fircam var ona inssan bi tlf birakir yaa ama tr yeye gidicem demisti tlfnu buyuk ihtimalle olmayabilirdi yada esinin olabilirdi

teravet
3-11-11, 21:11
ORKDM

bacım hamile kalırsan 3. kür alınmasına gerek kalmıyomuş. her neyse araştıralım bakalım. bu kürü şu an da kullanan 2 kişi var. hamile kaldılar mı acaba?:44:

mulberry8092
3-11-11, 21:11
ORKDM
cnm erkek bebek isteyenlere sperme etki eden otmus arastirma evresindeyiz insallahh allahin izniylee olucak
hııı anladım bende erkek istiyorum ama o fiyat ne öle...çocuğu doğurtup elimize mi vercekler :KK52:

kullanan yok mu hiç?sonuç ne oluyo belli değil yani araştırma aşamasında olduğunuza göre :26:

yavuz
4-11-11, 08:11
kızlar bu kürün cinsiyetle alakası nedir?

ORKDM
yavuz
gunaydin cnm
erkekdeki y spermine etki ediyomus yavuzcum cogaltiyomuymus guclendiriyomuymus oyle biseyy
eger dogruysa alicam insallahh

ORKDM
aysenur2009
hııı anladım bende erkek istiyorum ama o fiyat ne öle...çocuğu doğurtup elimize mi vercekler :KK52:

kullanan yok mu hiç?sonuç ne oluyo belli değil yani araştırma aşamasında olduğunuza göre :26:
varmi oyle kolay yol kiz:KK1:
arastirma evresindeyiz evet bakalim sonuc ne olacakk saracoglu cok yuksek bir yuzdelik oran veriyomus bana gelip bunu kullanipta oglu olmayan kalmadi diyomuss
aklima ne geldi kizlar
doktor civanimda saban cocugu olmayan bir adama otlar sayiyo bisuru onun icinde kirkkilit otut=da var yani at kuyrugu ve adamin oglu oluyo 50 sinden sonra hatirladinizmi

ORKDM
pervaneeee canim nasilsin tosuncugun nasill halimize bak kuzum yaa dua et bize ne olurr
kizlarrr bugun tevriye gunuu ne olur dua edin yalvariyorum dua dua duaaaaaaa

yavuz
saol orkidem, sanada günaydın.
yani açıklamada cinsiyet yazmıyorya ondan. telefonda mı söylemiş? karakedi bundan mı kullanmıştı

ORKDM
yavuz
saol orkidem, sanada günaydın.
yani açıklamada cinsiyet yazmıyorya ondan. telefonda mı söylemiş? karakedi bundan mı kullanmıştı

evet sperm arttiriyo demis y e ye etkti eden tek kurmus
telefonda diyor cinsiyet ile ilgili oldugunu tepki alirim diye soylemiyo bence acikca

karakediye haftada iki gun demis oysa hergun icilicekmis cnm dr un hatasi var yani

yavuz
4-11-11, 09:11
saol canım beniiim..
bu arada senin de bir dimi bebişin

EGEM_2011
4-11-11, 11:11
ORKDM
egemcim sen alinca icindekilere dikkatlke bakarmisin cnm yabancida olsa ne yaziyo acaba
canım ben sipariş verdim gelince yazarım ..yalnız ben eşime nasıl içireceğim.ALLAHın işine karışıyorsun diye çok kızıyor
gizliden normal çayla karıştırıp içirsem:)

EGEM_2011
4-11-11, 11:11
hilalyas
egem nasıl bi kür önerdi acaba yazarmısın lütfen
gülüm dediki sana bir kür gönderceğim,çay gibi demlenip içilecek hergün akşam yemeğinden iki saat sonra ılık olarak eşin içicek dedi.Bende sorun eşime nasıl içireceğim:) hatta hocaya ben içsem olmaz mı dedim.Güldü kızım cinsiyeti erkeğin belirlediğini bilmiyor musun dedi.

yalnız bence açık açık içindekileri yazacağını hiç zannetmiyorum..çünkü o zaman onun kürüne kimse ihtiyaç duymaz aktardan alır.

teravet
4-11-11, 13:11
yavuz
bana , hakimiyeti y lere veriyor dedi.:44:

teravet
ORKDM
evet sperm arttiriyo demis y e ye etkti eden tek kurmus
telefonda diyor cinsiyet ile ilgili oldugunu tepki alirim diye soylemiyo bence acikca

karakediye haftada iki gun demis oysa hergun icilicekmis cnm dr un hatasi var yani
hayır farklı kürler. dedi ki bana . cinsiyet kürü sitede yok dedi. sitedeki sperm artırma kürü dedi.

teravet
EGEM_2011
gülüm dediki sana bir kür gönderceğim,çay gibi demlenip içilecek hergün akşam yemeğinden iki saat sonra ılık olarak eşin içicek dedi.Bende sorun eşime nasıl içireceğim:) hatta hocaya ben içsem olmaz mı dedim.Güldü kızım cinsiyeti erkeğin belirlediğini bilmiyor musun dedi.

yalnız bence açık açık içindekileri yazacağını hiç zannetmiyorum..çünkü o zaman onun kürüne kimse ihtiyaç duymaz aktardan alır.
bana her akşam 1 tane dedi. yemekten sonra falan demedi. emin misin yemekten 2 saat sonra mı içilecek.
bana 5 dk demlenecek dedi.ılık mı içilecek miş?
egem senin eşin takviye olarak başka ne alıyor?

Gelincik
x lerede kür varmıki ?

teravet
Gelincik
x lerede kür varmıki ?
vardır muhakkak sormak lazım

Gelincik
ya teravet ne yediğim belli neiçtiğim belli korkuma aç doşaıyom gibi bişey oldu bacım asidik yıyeceklerın hepsini bilmeyince kaldım mesela patlıcan kabak ıspanak elma havuç karnabahar soğan bunları merak edıyorum yesemmı yemesemmi

teravet
Gelincik
ya teravet ne yediğim belli neiçtiğim belli korkuma aç doşaıyom gibi bişey oldu bacım asidik yıyeceklerın hepsini bilmeyince kaldım mesela patlıcan kabak ıspanak elma havuç karnabahar soğan bunları merak edıyorum yesemmı yemesemmi

bildiğim kadarıyla şunları bol yemelisin:

yumurta, ıspanak, lahana, marul, nane, maydonoz, salatalık, asma yaprağı, susam, bal, fındık, ceviz, ahududu, kızılcık, böğürtlen, brokoli, maya, tahin, hamur işleri, pazı, tere, haşlanmış sebzeler, aspartam...

teravet
ama sanki biz boşuna diyet yapıyomuşuz gibi :))))

Gelincik
teravet
ama sanki biz boşuna diyet yapıyomuşuz gibi :))))
niye boşuna teroş diyet olayına inanmıyormusun yoksa kür olduğundanmı gerek duymadın?

EGEM_2011
4-11-11, 14:11
teravet
bana her akşam 1 tane dedi. yemekten sonra falan demedi. emin misin yemekten 2 saat sonra mı içilecek.
bana 5 dk demlenecek dedi.ılık mı içilecek miş?
egem senin eşin takviye olarak başka ne alıyor?

bana 3 dk.dedi eşim takviye olarak birşey almıyor inşallah bunu içiririm içmezse boşuna

teravet
Gelincik
niye boşuna teroş diyet olayına inanmıyormusun yoksa kür olduğundanmı gerek duymadın?
yok ya diyet yapan çoğu kişide sonuç değişmiyo o yüzden.

teravet
egem senin kaç kızın var?

GurbetGuzeli
Gelincik yavrum sen deneme yaptin dimi

ORKDM
4-11-11, 15:11
yavuz
saol canım beniiim..
bu arada senin de bir dimi bebişin
bir kizim var cnm senin gibi :))

EGEM_2011
canım ben sipariş verdim gelince yazarım ..yalnız ben eşime nasıl içireceğim.ALLAHın işine karışıyorsun diye çok kızıyor
gizliden normal çayla karıştırıp içirsem:)

aslaa o cayi tek kullan hayatimm bitki cayi de sende onunla birlikte yesilcay sallamasini ic onune cerez falan biseylerde getir durumu cakmasin:KK1:

ORKDM
teravet
hayır farklı kürler. dedi ki bana . cinsiyet kürü sitede yok dedi. sitedeki sperm artırma kürü dedi.

yavv teravetimm aklim almiyoo nasil yok
resmen karakediye bunu yollamis
o zaman onu kandirdi bu ne perhiz bu ne lahana tursusu
hem yok diyo hemde o kadina yolladigi onun aynisii
sana bes dk diyo egeme 3 bu nedir

mimoza
karakedinin kesinleştimiki orkiş.belli olmaz ya....
ama benim oğlum olacak gün aşırı deniyorum:KK9::KK9:
allah önce sağlıklı versinde ben zaten gebe kalamyım...bebişim olsunda ben bıraktım bu işleri gelin doğru yolda buluşalım:KK53::KK9::KK9:

Gelincik
4-11-11, 16:11
GurbetGuzeli
Gelincik yavrum sen deneme yaptin dimi
yaptım gurbet abla fakat içimden tutmadığına dair 6.hissim bağırıyor sankı yınede rabbım bılır tutarsada büyük süpriz olur valla çünkü denemeden tam 1hafta sonra çatladım nerdeyse tutma ihtimalı nedir sizce?