Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Süper Anneler - 2011

teravet
11-01-12, 20:01
EGEM_2011
26 ve 28 aralık ama ben 26 aralık diye düşünüyorum çünkü diğeri biraz geç kalmıştım ..sitenin adresini bana da atar mısın özelden veya burdan
Moon Angle Calculator - Moon Sign Calendar
adresinden bakıyorum.

26 aralık kız
28 aralık erkek günüymüş.

Merrtt12
EGEM_2011
sağol gülüm.ALLAH inşallah en kısa zamanda sana ve tüm isteyenlere nasip etsin.
Tesekkurler:KK16:
Aminnnnnnnnnnnnnnnnn...

EGEM_2011
teravet
Moon Angle Calculator - Moon Sign Calendar
adresinden bakıyorum.

26 aralık kız
28 aralık erkek günüymüş.
sağol canım ..içim birv tuhaf oldu.

teravet
Hayat_Acil
:):):)

Bacim ben doktorlar ve saglik sitelerine soramicagima gore sen yazinca bi kac kez sana sorim dedim:KK1::KK1: Acaba dedim israrla yaziyor yoksa birseymi var diye...ama ben suan eminikmi herkesin bunyesine hormonlarina gore degisebiliyor bu sure,yani yumurtlama zamani..mantiken de boyle olmasi normal zaten:KK34:

Buarada okudum yazini sanirim yumurtlamayi kacirmissin.
Bacisi senin elinde monitorun var ayrica + gulen yuzunde varken doktora ne ihtiyacin varki?bak monitorde 3.seviyeyi gormussun ama gulen yuzun negatif cikmis,monitorde 3.seviyeyi gordukten sonra ki gun genelde yumurtlama olur deniyor ama yine diyorum kisi kendini en iyi bilir bu demelere pek bakmayip ikisiini birarada takip etmek gerekir yani hem sendeki belirtiler hem arac-gerecler(ovu testi,monitor) birlikte takip etmek gerekiyor bence:KK34: eger imkan varsa tabi..ve sanirim seninde monitorde 3.seviyeyi gordugun ertesi gun belirtilerinle beraber yumrtlama olmus..peki o gun gulen yuz yapmismiydin? gulen yuzun ne diyodu?

Bende henuz hamilelik olmayinca olmadigi aylarda ister istemez bunlar deneyim oluyor,tanimaya calisiyor insan vucudunu..o yuzden biraz tecrube ettim diyebilirim:KK34:ama ins biranonce hamile kalabilirimde bu deneyimlerim biter:KK34:zaten bu ayda olmazsa artik esimin sperm testlerine batirmayi dusunuyoruz,bakalim hayirlisi..ins duani beklerim:KK34:
Buarada senin bacisi lafin cok hosuma gidiyor bende yazdim musadenle:KK34::KK34:

hii bide esim p.tesi urologa gidip test sonuclarini gostericek demissin ya cnm,ne cikti sonuca gore morfoloji hiz falan bir sorun varmiymis cnm?
monitöre gün yumurtlama günüydü ve doğru bildi. gülen yüzü dün uyguladım negatifti.
bugün farklı merkezdeyaptırdı eşim tahlil. genel olarak sorun yok hamilelik olur dediler. ama ileri hızlı hareketli düşük çıkmış. ürolog tedaviye veya ilaca gerek yok. demiş.

teravet
egeada
yani diğer ikisine göre daha silik gibi ya diğer ikisi daha koyuu offf eşim de uyuyor. napcam ben ya 21mm olmuş yumurta yarına gündüz çatlarsa yetişemem. offfffffff:KK43:(((((((
bence bu gece değil yarın akşam olmalı ilişki. ama akıntını falan kontrol et işte. :)

teravet
kızlar sperm morfolojisini ve hızını kalitelileştiren bildiğiniz takviye var mı?
bir doktor polen çok iyi demiş.
bir de çam kabuğu extresi...

Merrtt12
teravet
monitöre gün yumurtlama günüydü ve doğru bildi. gülen yüzü dün uyguladım negatifti.
bugün farklı merkezdeyaptırdı eşim tahlil. genel olarak sorun yok hamilelik olur dediler. ama ileri hızlı hareketli düşük çıkmış. ürolog tedaviye veya ilaca gerek yok. demiş.
Monitorun dogru bildigi gun gulen yuz yapmismiydin peki?yaptiysan gulen yuz varmiydi?

EGEM_2011
teravet
kızlar sperm morfolojisini ve hızını kalitelileştiren bildiğiniz takviye var mı?
canım keçi boynuzu kürü ile pekmezinini aynı anda denenecek diye duydum.Şu jonasa nasıl bakıyorsun ilişki tarihine gün ekliyormusun direkt ilşki gününe mi bakıyorsun

Merrtt12
teravet
Buarada belkide ileri hiz hareket problemini ortadan kaldirinca hamile kalicaksin kimbilir,bu ay yumurtlamayi kacirmandada vardir bir hayir belki:KK34:
Doktor polen demisse bence polen alip yedirebilirsin esine bacisi...
Arisutu-bal-polen karisiminin cok bircokseye faydali oldugunu okumustum bende..

teravet
Hayat_Acil
Monitorun dogru bildigi gun gulen yuz yapmismiydin peki?yaptiysan gulen yuz varmiydi?
gülenyüz o gün negatif çıktı.

teravet
11-01-12, 21:01
EGEM_2011
canım keçi boynuzu kürü ile pekmezinini aynı anda denenecek diye duydum.Şu jonasa nasıl bakıyorsun ilişki tarihine gün ekliyormusun direkt ilşki gününe mi bakıyorsun
yumurtlama gününe bakıyorum ben. ben bu konuda çok bilgili değilim. döllenme günü önemli diye biliyorum.

EGEM_2011
teravet
yumurtlama gününe bakıyorum ben. ben bu konuda çok bilgili değilim. döllenme günü önemli diye biliyorum.
tamam canım sağol.zaten jonasta annenin yaşı ve doğum saati olamdan yapılmıyor diye okudum o adam tabloyu buna göre hazırlıyormuş...lütfen eşine şu soğuk duş olayını uygula..

Merrtt12
teravet
:KK19::KK19::KK19: Ama nasil olur,gulen yuzunde pozitif cikmasi lazim dimi?

Peki yani gulen yuz bu ay sana hic gulmedimi cnm? kusura bakma cok sordum ama bende hep gulen yuz kullaniyorum,ve kismetse bu ay yine gulen yuz kullanicam,sen simdi boyle yazinca kafam karisti:KK43:
Monitorun 3.seviyede oldugu gun gulen yuzunde pozitif olmasi lazimdi..
yada monitorun 3.seviyede oldugu gunun ertesi gunu gule yuzun pozitif olmaliydi..

Sende nasil cikmadiki anlamadim:26::26:

Gelincik
Turkiyem
canim benim sagol ilgin için,inanki hep dua ediyorm Allahim insallah tez zamanda nasip eder sana ve tum isteyenlere,ne bilim iste kendimi kiza alistirmisim:KK66:duzelirim insallah:KK46:
anlıyorum senı bakalım yarın ben nasıl olucam ot gibimi cin gibimi zamanla alışılır herhalde rabbım hayırlı kılsın canım
teravet bu jonasmı ne banada bakarmısın canım anlamadım ben abancı dil olduğu için
ilişki tarıhımı yazılıyor ne

psci
ORKDM
yaa teravett benim sabah ikinarak getirdigim bir seffaf akintim var ama cok az iki parmak arasina alinacak kadar onuda zorla getirdim

simdi o akintinin yogunmu olmasi gerekk tam iliski icinn

Allah seni napmasın :KK1::KK1:
ıkındım diyo yaaaaaa
deli kadın:KK1:
ıkınmayla akıntı mı getiriosun :KK1:

teravet
sperm morfolojisi çözülmesi ennnn zor konu
proxeed plus düşünülebilir en kopmleks vitamin
polen süper
en başından beri söylüorum
hıza ii gelir..
morfolojisine takılma derim neden
diyelim ki morf %2 çıktı ki bu çok düşük bir rakam
100 spermden 2 tanesi normal 98 tanesi anormaldir
sayı ne kadar iyiyse kaliteli sperm sayısı artar
ve morfoloji sorun yaratmaz

Gelincik
anlıyorum senı bakalım yarın ben nasıl olucam ot gibimi cin gibimi zamanla alışılır herhalde rabbım hayırlı kılsın canım
teravet bu jonasmı ne banada bakarmısın canım anlamadım ben abancı dil olduğu için
ilişki tarıhımı yazılıyor ne

psci
gelincik inşallah kızın olucak ben inanıyorum
yarın inşallah harika bi haber alıcaksın tatlım

ezgin
Hayat_Acil
Kizlar buarada hamile olan arkadaslari tebrik ederim..egem ezgin ismini unuttuklarim yada bilmediklerim kusura bakmayin:26: sag salim kucaginiza alin,gonlunuzdekiler olsun ins..

Banada dua edin ne olur..bende hamis olabiimm ins..:KK5::KK5:
amin canim cok sag ol Allah sanasa yakinda hamilelik ve gönlündekini versin canim

Merrtt12
teravet
ezgin
amin canim cok sag ol Allah sanasa yakinda hamilelik ve gönlündekini versin canim
Aminnnnnn...Allah razi olsun cnm..seninde gonlundeki olsun ins...

ezgin
ezgin

Gelincik canim benim insAllah hayirlisinla kizin yolldadir canim dua edelim kizlar

Türkiyem hayirli olsun oglusun Allah kucayina nasip etsin canim

herkeze Allah gönlündekini versin canlarim

teravet
11-01-12, 22:01
Hayat_Acil
:KK19::KK19::KK19: Ama nasil olur,gulen yuzunde pozitif cikmasi lazim dimi?

Peki yani gulen yuz bu ay sana hic gulmedimi cnm? kusura bakma cok sordum ama bende hep gulen yuz kullaniyorum,ve kismetse bu ay yine gulen yuz kullanicam,sen simdi boyle yazinca kafam karisti:KK43:
Monitorun 3.seviyede oldugu gun gulen yuzunde pozitif olmasi lazimdi..
yada monitorun 3.seviyede oldugu gunun ertesi gunu gule yuzun pozitif olmaliydi..

Sende nasil cikmadiki anlamadim:26::26:
ben de şaşırdım. belki de arızalıydı o test. bilemiyorum.

teravet
psci
Allah seni napmasın :KK1::KK1:
ıkındım diyo yaaaaaa
deli kadın:KK1:
ıkınmayla akıntı mı getiriosun :KK1:

sperm morfolojisi çözülmesi ennnn zor konu
proxeed plus düşünülebilir en kopmleks vitamin
polen süper
en başından beri söylüorum
hıza ii gelir..
morfolojisine takılma derim neden
diyelim ki morf %2 çıktı ki bu çok düşük bir rakam
100 spermden 2 tanesi normal 98 tanesi anormaldir
sayı ne kadar iyiyse kaliteli sperm sayısı artar
ve morfoloji sorun yaratmaz
gerçek polen nerede bulabilirim?

ORKDM
Kızlar tlf.dan yazıyorum uyumaak uzreydik kasikagrim başladı ama hala kuruyum:KK43:

psci
teravet
gerçek polen nerede bulabilirim?
ya ben ii bi aktardan aldım bal arı sütü polen karışımı
minnacık bişey 45 liraydı
yemio ama bizimkisi cins
ama int den araştırabilirsin

psci
teravet sizin morfoloji kaç çıktı
krugger e göre mi ölçüldü

mimoza
12-01-12, 09:01
kızlar bu ay regl olursam çok ii bi dr buldum.klomen ve iğne kullanıcak...
zaten gaz şikayetlerim başladı.4 5güne regl olurum....

ezgin
Canlarim simdi doktordan geldim Allaha sükür hersey yollunda ama idrarda kan ve intahap olmus bol su ic dedi belimde belki ondan agriyordur dedi
Cok korkdum kizlar insAllah birsey olmaz hayirlisi artik insAllah
Doktorum Türk insAllah birde oglun olur dedi :KK9:

Hayirlisi canlarim

Gelincik sana bugün dua etdim canim :KK34:

seyhan12383
mimoza
kızlar bu ay regl olursam çok ii bi dr buldum.klomen ve iğne kullanıcak...
zaten gaz şikayetlerim başladı.4 5güne regl olurum....
bende kistimden kurtulmuşsam eğer klomen ve büyük ihtimal sonrasında iğne uygulayack dr.

kardelen074
herkese merhabalar.ben bişey sormak istiyorum.benimde iki kızım var.üçüncü erkekti. doğuma iki gün kala karnımda öldü.şimdi düşünüyorum olmuyor.bana ankara tavsiye edebileceğiniz doktor varmı.

ezgin
12-01-12, 10:01
kardelen074
herkese merhabalar.ben bişey sormak istiyorum.benimde iki kızım var.üçüncü erkekti. doğuma iki gün kala karnımda öldü.şimdi düşünüyorum olmuyor.bana ankara tavsiye edebileceğiniz doktor varmı.

Canim Allah sabir versin canim .....insAllah yakinda yine kalirsin tekrar ve oglusunu alirsin kucayina canim benim

kardelen074
ezgin
Canim Allah sabir versin canim .....insAllah yakinda yine kalirsin tekrar ve oglusunu alirsin kucayina canim benim
çok teşekkür ederim.

psci
kardelen Allah sabır versin canım..
sebebi neydi peki?
sebebini bulmadan ve çözmeden 3 yü düşünme bence
umarım ankarada yaşayan arkadaşlar sana yardımcı olurlar..

mimozaaaa kız hadi inşallah bu klomen ve iğne son olsun oğlun göbüşüne konsun :KK70:

kardelen074
psci
kardelen Allah sabır versin canım..
sebebi neydi peki?
sebebini bulmadan ve çözmeden 3 yü düşünme bence
umarım ankarada yaşayan arkadaşlar sana yardımcı olurlar..

mimozaaaa kız hadi inşallah bu klomen ve iğne son olsun oğlun göbüşüne konsun :KK70:
su azalmış dedi doktorun biri.diğeri bişey yok dedi.bazen sebepsiz ölümler olabiliyor dedi.

bernur
12-01-12, 11:01
Hayat_Acil
:):):)

Bacim ben doktorlar ve saglik sitelerine soramicagima gore sen yazinca bi kac kez sana sorim dedim:KK1::KK1: Acaba dedim israrla yaziyor yoksa birseymi var diye...ama ben suan eminikmi herkesin bunyesine hormonlarina gore degisebiliyor bu sure,yani yumurtlama zamani..mantiken de boyle olmasi normal zaten:KK34:

Buarada okudum yazini sanirim yumurtlamayi kacirmissin.
Bacisi senin elinde monitorun var ayrica + gulen yuzunde varken doktora ne ihtiyacin varki?bak monitorde 3.seviyeyi gormussun ama gulen yuzun negatif cikmis,monitorde 3.seviyeyi gordukten sonra ki gun genelde yumurtlama olur deniyor ama yine diyorum kisi kendini en iyi bilir bu demelere pek bakmayip ikisiini birarada takip etmek gerekir yani hem sendeki belirtiler hem arac-gerecler(ovu testi,monitor) birlikte takip etmek gerekiyor bence:KK34: eger imkan varsa tabi..ve sanirim seninde monitorde 3.seviyeyi gordugun ertesi gun belirtilerinle beraber yumrtlama olmus..peki o gun gulen yuz yapmismiydin? gulen yuzun ne diyodu?

Bende henuz hamilelik olmayinca olmadigi aylarda ister istemez bunlar deneyim oluyor,tanimaya calisiyor insan vucudunu..o yuzden biraz tecrube ettim diyebilirim:KK34:ama ins biranonce hamile kalabilirimde bu deneyimlerim biter:KK34:zaten bu ayda olmazsa artik esimin sperm testlerine batirmayi dusunuyoruz,bakalim hayirlisi..ins duani beklerim:KK34:
Buarada senin bacisi lafin cok hosuma gidiyor bende yazdim musadenle:KK34::KK34:

hii bide esim p.tesi urologa gidip test sonuclarini gostericek demissin ya cnm,ne cikti sonuca gore morfoloji hiz falan bir sorun varmiymis cnm?

bence de...
ve bana göre teroş doktordan bile daha bilgili :KK9::KK9::KK9::KK9:

gerçekten de kendi vucudunu sen herkesten daha iyi biliyorsun
monitör+gülenyüz gayet iyi ikili ve daha iyi bir sonuca götürür kullanıcıyı
ama tabiki teroş kendi daha iyi bilir

bu arada Rabbim seninde gönlüne göre verir inşallahhhhhhhhhhh
hoşgeldin aramıza

bernur
kardelen074
su azalmış dedi doktorun biri.diğeri bişey yok dedi.bazen sebepsiz ölümler olabiliyor dedi.

herşeye sebep vardır
ama bilinmeyen vardır
doktorlaın bilemediği sebepler gibi
sebepsiz deyip geçiyorlar işte
Rabbim bir daha yaşatmasın
Yeniden sağsalim yollasın oğluşunu sana inşallahhhhhhhhhh

bernur
gelincikkkkkkkkkkkkkkkk

çabuk gel bacımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ORKDM