Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Süper Anneler - 2011

seyhan12383
4-02-12, 08:02
bu arada dr bugün çağırdı çatlayıp çatlmadığına bakacakkkk

psci
seyhan12383
ayyy inşallahhhhh
drda dedi zaten inan yürekten dedi
hayır cnm kızıma hemen hamile kalmıştım ben kızımda bu arada 10 yaşında :KK1::KK1:
2 yum vardı bide düşünsene 1 kız 1 oğlan :KK53::KK53:
yaaa ne güzel olur ikiz olsa..
bak demek ki stres yapıosun kızına hemen hamile kalmışsan sağlık sorunun yoktur
kafana taktıgın için hormonların izin vermiodur gebeliğin gerçekleşmesine
bu sefer öyle olma..
ben de ikiz isterdim aslında
ama ilaç kullanmadım tek yumurtam var ve bu ay hamile olmak istiyorum
ilşkiden sonra 4. günümdeyim
8 gün sonra test yapıcam :18:

seyhan12383
psci
yaaa ne güzel olur ikiz olsa..
bak demek ki stres yapıosun kızına hemen hamile kalmışsan sağlık sorunun yoktur
kafana taktıgın için hormonların izin vermiodur gebeliğin gerçekleşmesine
bu sefer öyle olma..
ben de ikiz isterdim aslında
ama ilaç kullanmadım tek yumurtam var ve bu ay hamile olmak istiyorum
ilşkiden sonra 4. günümdeyim
8 gün sonra test yapıcam :18:

işte insan ister istemez takıyo fsh de yüksek benim kısmet bakalım yaş ilerledikçe sorunlarda artıyo sanırım :KK31:

geçer 8 gün sıkma kendini , bence adetini bekle test için ayrıca ateşde ölçebilirsin

psci
seyhan12383
işte insan ister istemez takıyo fsh de yüksek benim kısmet bakalım yaş ilerledikçe sorunlarda artıyo sanırım :KK31:

geçer 8 gün sıkma kendini , bence adetini bekle test için ayrıca ateşde ölçebilirsin
baştan ölçmedim ya ateş geçti artık
cuma günü tatile gidiorum
orda unuturum inşallah :KK70: evde olunca kafaya takıosun ister istemez

seyhan12383
psci
baştan ölçmedim ya ateş geçti artık
cuma günü tatile gidiorum
orda unuturum inşallah :KK70: evde olunca kafaya takıosun ister istemez
HAYIRLISI CNM
doğum ile ölümün saati değişmezmişş , herşeyin zamanı yazılı bence
bekleyeceğiz sabırlaaaa

pehlivanson
seyhan12383
ayyy inşallahhhhh
drda dedi zaten inan yürekten dedi
hayır cnm kızıma hemen hamile kalmıştım ben kızımda bu arada 10 yaşında :KK1::KK1:
2 yum vardı bide düşünsene 1 kız 1 oğlan :KK53::KK53:
günaydın herkese.
ayyyy allah bana da ikiz versin
biri ız biri erkek olsun çok istiyorum.
canım hayırlısı olsun hakkında.
inşallah bebiş seninledir.

seyhan12383
pehlivanson
günaydın herkese.
şimdiden bişey söylemek için çok erken amakızlar ikiz düşüncesi korkutur beni valla :KK53:
psci ve sana versin mevlam :KK1:
sağlıklı hayırlı bi oğluşum olsa başka bişey istemem:KK16:

pehlivanson
seyhan12383
şimdiden bişey söylemek için çok erken amakızlar ikiz düşüncesi korkutur beni valla :KK53:
psci ve sana versin mevlam :KK1:
sağlıklı hayırlı bi oğluşum olsa başka bişey istemem:KK16:
korkma canım ya. ilk bir yıl biraz sıkıntılı geçer muhakkak.
ama sonrasında onlar beraber oynuyorlar.
çok zevkli bir şey.
tabii ki rabbim hayırlısını versin.

GurbetGuzeli
4-02-12, 09:02
seyhan12383
günaydınnnnn

bende denememi akşam yaptım 37. saaatte inşallah bu son olur inşallah tutarrrrrrrrrrrr :KK16:
seyhanim temeli atmisin insAllah hemen hamis kalirsin ve gonlundeki gobusune yerlesir guzelim bnmmmmm

nesliirem
4-02-12, 09:02
yELiiizz
yapmıcam ben artık canım hamile kalamıyorum .eşim spermler nasıl ulaşsın orda sıvı varken hem karbonat öldürür falan diyo vazgeçtim yapmıcam ben hayırlısı olsun beslenme diyetini falan da bıraktık biz peynir yoğurt yemeyelim geberip gitçez tek yumurtlama gününe bakıcam ben başka bişeye değil
olabilir karbonat hem spermlerin morfolojisini bozabilir.zaten suni besleniyoruz.doğacak bebeklerin sağlıklı olma garantisi yok.doğal olan bişeyi değiştirmek mantıklı değil.ben en başından düşünmüyordum ama acabamı diye geçiyorduda içimden.

suzan361
4-02-12, 11:02
seyhan12383
günaydınnnnn

bende denememi akşam yaptım 37. saaatte inşallah bu son olur inşallah tutarrrrrrrrrrrr :KK16:
amin canım amin işallah gönlündeki olmuştur....
bu arada kandilde dualarımı yaptım kendime kızkardeşlerime ve burda tanıdığım tüm isteyen kardeşlerime kız isteyene kız erkek isteyene erkek bebeğide tattır diye.....istiare yaptım 818 defa ''SELAMÜN KAVLEM MİR RABBİR RAHİM'' okudum dualarımı yaptım rüyada görmek istediğim şeyi sordum ama net değildi ben 6-7 aylık hamile gördüm kendimi ,cinsiyeti bilmiyormuşum.beni görenler yok kız yok erkek göbeği diyorlar bunalıyorum kaçıyorum oradan evimi yatakodasında oluyorum birden açıp karnıma bakıyorum kız karnı gibi diğerleride böyleydi diyorum kızım olacak sonra biraz daha inceliyorum bu sefer karnım yukarı doğru kalkmış toplanmış yok be böylee kız karnı mı olur bu bariz erkek diyorum böyle böyle derken uyandım....eyvahlar olsun dedim uyanınca ilk kızım hiç dönmemişti kafası yukarıda bacaklarının üzerinde oturur vaziyette olduğundan 7. ayın ortalarında doktor zorla görebilmişti canımı yaka yaka bu hamileliğimde böyle olacak ve ben aylarca çıldıracam yine rüyamı böyle yorumladım yarın birgün namazla yapılan istiareyi deneyecem renk gördüğümüz ...
rüyam beni gerçekten sıktı erkek isterken aylarca öğrenememek beni yıkar .....​

teravet
psci
günaydın kızlar
dün gece hepimize nicklerimizle dua ettim
orkişin dediği gibi biras komik oldu ama Rabbim gönlümüzü bilio
Allahım hepimizin gönlüne göre versin
teroş o zaman yumurta takibinin çatlatma iğnesinin yanında muhakkak ovülasyon testi de yapmak gerekio
ve yumurta 18mm e gelmeden ovülasyon testlerine başlamak lazım:KK31:
diğer aya bunları denerim demek istemiyorum
umarım hamileyimdir.. :26:
dün sabah 5 te lh negatifti
14.20 de iğne oldum
17.45te gülenyüz yine negatifti
gece 02.30 da gülenyüz pozitif çıktı

teravet
seyhan12383
günaydınnnnn

bacım çatlatma iğnesi mi oldun?
cinsiyet için mi?
kaç yumurta vardır? kaç mm idi?
iğneden 37 saat sonra tek ilişki mi?

teravet
seyhan12383
ahh cnm benimmm:KK19:
çatlatma iğnesi zaten sancı yapıyo son saatlerde yani ya çatlama sancısı yada iğneden bilemiyorum artık
ara ara sancılarım oldu 30. saatten sonra 37. saate ilişkim oldu yarım saat bacaklarımı dikip yattım , sonrada sağa dönüp 3 saat yattım
cnm ben bişey uygulamadım çünkü ben nerdeyse 2 yıl olacaka bebişimiz olmuyo
yani anlayacağın benim için önemli olan hamile kalmak ha tabi bide oğluş olursa varya ballı börekk olur :KK16::KK16:
mevla biliyo çok istiyorum ama ne gelirse ondan razıyım , inşallah hamiş kalırımm :KK49:
bacım hamile kalamıyosan nden 37. saati bekledin?
2 günde bir çalışmanız lazım sizin

teravet
teravet
bacım çatlatma iğnesi mi oldun?
cinsiyet için mi?
kaç yumurta vardır? kaç mm idi?
iğneden 37 saat sonra tek ilişki mi?
pardon yazmışsın yukarıda

ORKDM
4-02-12, 15:02
teravettt gece boyu testmi yaptin anam
nasil anladin peki deisiklikler varmiydi
benim test negatif bugun yapmadim
atesim ayni akintida yok kuruyum
sanirim yumurtlama olmadi yada olmayacak :KK43:

emremirimm
selam canlarrr,ben de dün bol bol dua ettim,hepimiz için...rabbim inşaallah kabul eyler
ben birşey sormak istiyorum bilen cevaplarsa çok sevinirim...
benim sol kasığım sürekli ağrıyor,bazen kesintisiz,bazen arayla ama hep ağrı var
şu an adetimin 19.günü,geçen ay da böyle olmasa acaba hamilemiyim diicem ama değil....
ben adetimin 12.günü yumurtluyom
ikinci kez yumurtluyorum desem akıntı falan hiç yok....
sizce bu bir hastalık belirtisi olabilirmi yaaaa.............

ORKDM
emremm gecen ay bende tipki senin gibi oldum hatta gulen yuz yaptimm negatifti ama nasil diyimm resmen yumurtam caatliyor dedim
ya iltihap var cnm yada usuttun ondandir buyuk ihtimmalle iltihap olmasi iyi senin acindan tedavi olma :))

kizlar benim ates tablom soyle yorumlarsaniz sevinirim

25 ocak regl tarihim

2.gun 35.9
3. gun 36.0
4. gun 36.1
5. gun 36.0
6.gun 35.9
7. gun 36.0
8.gun 36.1
9. gun 36.0
10.gun 36.0
11.gun 36.0

helenx
selam kızlar..bende dun namazımı kılıp hepınımze duamı yaptım.nicklerını bıldıklerımı tek tek sonrada toplu duamı ettım..rabbım kabul etsın.herkesın yuzunu guldursun ınşallh..ben dayanamıyorum bu istegım deli edıyo beı..sanırım seneye bende deneyecegım istersen kocam istemesın.2.yı buyuten 3 yude buyutur..rabbimin diledigi olacak elbet.çok hevesim var gecen dugunde komşu ogluna gömlek kravat takmış.kimi papyon..ne hevesim var benımde şunları boyle gıyındırmeye:KK4: rabbim herkesin yuzunu guldursun.yalnız teravet gıbı benımde çok şuphem var şu sperm hareketlılıgınden.ne yapacagım allahım benim koca gıdıp sperm testı bıle vermez artık..:KK50:

helenx
suzam361 kız sen beni tekıloyon.rabbım sanada nasıp etsın.senınde nıckını unutmadım:)) acele etme bence..tabı çok bekleme yaş gecmesın ama herşeyıde yapmaya calış bu sefer bak bunlar bızım son şansımız:KK43:( off..benım kkocamda ıstemıyo çocuk ama benımkı gene kız olur korkusuyla yanaşmıyo..senınkının tabı oglu var nıye ıstesın:KK43:(

suzan361
helenx
selam kızlar..bende dun namazımı kılıp hepınımze duamı yaptım.nicklerını bıldıklerımı tek tek sonrada toplu duamı ettım..rabbım kabul etsın.herkesın yuzunu guldursun ınşallh..ben dayanamıyorum bu istegım deli edıyo beı..sanırım seneye bende deneyecegım istersen kocam istemesın.2.yı buyuten 3 yude buyutur..rabbimin diledigi olacak elbet.çok hevesim var gecen dugunde komşu ogluna gömlek kravat takmış.kimi papyon..ne hevesim var benımde şunları boyle gıyındırmeye:KK4: rabbim herkesin yuzunu guldursun.yalnız teravet gıbı benımde çok şuphem var şu sperm hareketlılıgınden.ne yapacagım allahım benim koca gıdıp sperm testı bıle vermez artık..:KK50:
canım benim eşim istemiyor üçüncüyü 2 kız yeter diyo ama ben sevgili gurbetimden teyit ettiğim bi kaç yöntem deneyecem illegal bu yüzden spermisid içermeyen bi prezervatif markası bile buldum ...kadın istedikten sonra erkeğe söz söylemek düşmez bence nasıl oldu diye sorarsa direk söyleyecem yüzüne böle böle yaptım diye :KK47:

helenx
suzan361
canım benim eşim istemiyor üçüncüyü 2 kız yeter diyo ama ben sevgili gurbetimden teyit ettiğim bi kaç yöntem deneyecem illegal bu yüzden spermisid içermeyen bi prezervatif markası bile buldum ...kadın istedikten sonra erkeğe söz söylemek düşmez bence nasıl oldu diye sorarsa direk söyleyecem yüzüne böle böle yaptım diye :KK47:
hadi bakalım.rabbım dıledıgını versın..sendemi takke deleceksın:KK1:

suzan361
helenx
suzam361 kız sen beni tekıloyon.rabbım sanada nasıp etsın.senınde nıckını unutmadım:)) acele etme bence..tabı çok bekleme yaş gecmesın ama herşeyıde yapmaya calış bu sefer bak bunlar bızım son şansımız:KK43:( off..benım kkocamda ıstemıyo çocuk ama benımkı gene kız olur korkusuyla yanaşmıyo..senınkının tabı oglu var nıye ıstesın:KK43:(
sağol canım Allah razı olsun beklesem beklesem hazirana kadar beklerim daha fazla olmaz canım benimkide kız olacak diye istemiyor zaten ama biliyorum onun içinde de hep ukte kalacak belki bana kızacak içten içe ama napalım İşallah 3.lerimiz erkek olur canım ​

helenx
suzan361
sağol canım Allah razı olsun beklesem beklesem hazirana kadar beklerim daha fazla olmaz canım benimkide kız olacak diye istemiyor zaten ama biliyorum onun içinde de hep ukte kalacak belki bana kızacak içten içe ama napalım İşallah 3.lerimiz erkek olur canım ​
sagol canım.inşallh amın amın..herkesın ıstegı olusn ınşallh..bundan sonra daha sık gelmeye calışacagım..benım kuçuk fırsat vermıyohıç.bıde pc cocukların odasında .çok zor oluyo of

suzan361
helenx
hadi bakalım.rabbım dıledıgını versın..sendemi takke deleceksın:KK1:
:KK52::KK52:yok ben daha marjinal bi şeyler düşünüyorum yumurta akı falan da olacak takke delinirse benimki anlar diye vazgeçtim:KK50:

helenx
yeni hamilelerıde okudum.hayırlı olsun rabbım kucagınızada nasıp etsın.mimoza dogru dıyı epey karışık.kım hamıle artık iyice bılıp takıp edelım:)) mimoza ne zaman gıdıyosun doktora

ORKDM
helenx

beni unuttunmu yoksaaaa:KK43::KK43::KK43:

helenx
suzan361
:KK52::KK52:yok ben daha marjinal bi şeyler düşünüyorum yumurta akı falan da olacak takke delinirse benimki anlar diye vazgeçtim:KK50:
:KK1: kız bende senden tıyo alacaktım nasıl edeceksındıye.şayet beınkıde bılır..çunku onune arkasına her yonune bakıp test edıyoda:KK9:

suzan361
ORKDM
unutulurmusun kız sen unutmamıştır bende unutmadım canım valla sen dene arkandan ben gelecem işallah bir tek egeada ile esemetekin ne istediğini bilmediğimden gönlündekileri ver dedim aslında liste şart bize bazen kim ne istiyor hamile mi değilmi unutuyoruz...

helenx
ORKDM
kızzz canım kuzumm.seni unuturmuyum hiçç..isim vermek ıstemedım ama dedımya tek tek isim verdıklerım oldu dıye..ah benım canımsın sen.seni teravatı unuturmuyum..senelerdır buralardayız..allahım yüzümüzü güldürsün hepimizin:KK19:

helenx
benim küçük kız acıktı.az oyaladım ama yok durmuyo.ıyı akşamlar size.inşallh sık ugramaya calışacagım.

ORKDM
suzan361
unutulurmusun kız sen unutmamıştır bende unutmadım canım valla sen dene arkandan ben gelecem işallah bir tek egeada ile esemetekin ne istediğini bilmediğimden gönlündekileri ver dedim aslında liste şart bize bazen kim ne istiyor hamile mi değilmi unutuyoruz...

allah razi olsun cnmm
gonul isterkii elimizden gelse herkese birer oglan kiz cocugu yapabilsek
ama onun kapisi herzaman acik ve o boolca bagislayan ve verendir hic suphem yokk
inaniyorumm olacakk artikk iyice inaniyorumm:KK16::KK16:

bernur
4-02-12, 16:02
seyhan12383
günaydınnnnn

AY İNŞALLAH BACIM BU KEZ TUTAR DA SENDE HAMİŞLER LİSTESİNE GİRERSİN HAYIRLISIYLA

pehlivanson
günaydın herkese.
bende isterim Rabbim den inş. hemde çokkkkkk

suzan361
4-02-12, 17:02
Alkalife Türkiye - alkalife Blogcu Sayfası - Blogcu.com
kızlar bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz vücut ph ını yükseltmek için kullanılabilir mi?

teravet
iğneden sonra 30. saatteyim.
hiç akıntım yok acayip kuruyum.
hiçbir yumurtlama belirtisi yok.:KK14::KK43:

nur_sey_nur
iyi akşamlar kızlar nasılsınız?