Süper Anneler - 2011

duyum
8-01-12, 21:01
GurbetGuzeli
Dua ve namaz la gelen ogluslarımın hıkayelerı...........

DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI...........

canlarim benim ilk cocugum benim kiz oldu...
ondan sonra dogal olarak erkek bebek istedim ve rabbime diledim iki erkek sahibi oldum allahin emaneti onlar bana ins...
ben duaya cok inaniyorum duanin gücünede...
(mecburriyyeten böyle birseye kalkistim bunuda belirtmek isterim)ben bekarken bir kitap okumustum...
kitapta aynen söyle yaziyordu:erkek bebek isteyenler Allah rizasi icin iki rekat namaz kilsin namaz bitince sonunda ayetel kürsi okusun ve bittikten sonra ALLAHIM BANA HAYIRLISINDAN ERKEK EVLAT NASIP ET DESIN diye yaziyordu.....
evlendik bir kiz cocugu sahibi olduk ben ikinciyi istedim ve aklima bu dua geldi.
yapicam dedim ve ayni sekilde uyguladim. yalniz illaki erkek olsun diye degil ben her zaman önce saglikli sonra hayirli bir evlat istedim.
esim bebek istemiyordu ben istedim hamile oldugumu duyunca kizacak diye böyle bir sey yaptim onun haberi yoktu cünkü ben korunuyordum.tabi erkek bebekleri seviyordu o yüzden böyle brsey yaptim rabbimden gelene raziyim her zaman... iki ay sonra dr. bana erkek bebegin olacak dedi cok mutlu oldum.....bu yöntemi teyzemede önerdim onunda bir kizi vardi ikinciyi erkek istiyordu oda uyguladi ve onunda oglu oldu ins.......
4 sene gecti ben dedim bir daha istiyorum ve ayni sekilde namazimi kildim duami ettim ve iki ay sonra dr. oglun olacak dedi.gerci dr.a gitmeden ben rüyamda gördüm..
6 haftalikti bebisim karnimda
rüyami anlatayim sizlere...
rüyamda dr.a kontrole gitmisim..ve orada siyah tenli bir bayan hamile esiyle sira bekliyorlar.bende bekliyorum ve orada kücük boylu birisi cikti ve dediki cinsiyetini secemedim kadinmi erkek mi... SENIN DEDI OGLUN OLACAK ADIDA YUSUF OLACAK DEDI BEN ISTEMEDIM KOMSUMUN OGLU YUSUF DEDIM ISRAR ETTI YUSUF OLACAK DIYE rüyadan uyandim esim hamile oldugumu bilmiyor tabi ona dedim böyleyken böyle oda dedi sacmalama dedi...... neyse
randevüyü aldim gittim dr.a inanmayacaksiniz fakat orada hindistanli siyah tenli bir kadin oturuyor hamile ve esiyle sira bekliyor.ben iceri girdim dr. demesinmi oglun olacak diye .......bende rüyami dr.a anlattim oda güldü..(bu arada dr.umda kücük boylu birisiydi iki aylikken cinsiyetini söylerdi)...adi dedim yusuf olacak resmini cekti verdi bana esime gösterdim...oglun olacakmis diye cünkü hic ihmal vermiyordu bebek gelecegine ve cok mutlu oldu tabiii inanamadi resmin tarihine bakti ve ayni gün cekilmisti....
Rabbim her isteyenin dilegini versin kollarini bos birakmasin ins...
benden tavsiye yapin sizinde pipiliniz olsun ins bu arad gönülden isteyin bu namazi karsilikli eslerde kilabilirlerr.. 4. istiyorum fakat kiz istiyorum...
bunuda yazdim listeye:)

mimoza
8-01-12, 21:01
ORKDM
matematik
mycupcake
momof
mutluelif

bunlar benim favorilerim bu yonyemlerle hamis kaldilar hepsininde ogluslari olduuu(daha cok kisi var ama bunlar birebir uyanlar)
mimoza heheh:KK1:

gulnevam
8-01-12, 23:01
ayy 2 gün giremedim baya seyler yasmışşınız kıslarr oku oku anca bitti (2 saaat ) arkadaşlar sanırım ben ocakta deneme yapmaktan caydım yazın evimizi taşıyacağız inş.yeni evimde hamiş olucam rabbimde verirse napalımm yzaında ph yüksek sebze ve meyveleri annemin bahcesinden bolca yiyip hamiş kalırım inş.. napalımmm.bu arada kendi evime taşınmam için dualarınızı istiyorum .benim dualarım topiğimdeki ve olmayan arkaslarım için herkese versin rabbim dileyene dileğdiğini versin inşallah ....ara ara giremiyorum kızım 1,sınıf ders yapıyoruz çok zor cıldırak gibi oluyorm bazennn...rbbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inş...

psci
8-01-12, 23:01
ORKDM
eveet kizlarr hemeennn nicklerinizin baslarina M harfi getiriyosunuzz :KK9::KK9::KK9::KK9:
isin sirrii cozulduu
benim adim MORKIDEM bak benimki garanti oldi basida sonuda m yuuuupppiiiiiii:KK1::KK1::KK1::KK1:
mimoza
mimoza heheh:KK1:
ayyy öldümmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
çok komiksiniz kızlar yaaa
ben de mpsci

mimoza seni mrk ediyorum canm seni çok takip ettim ben
neden az giriosun
daha çok gel :KK1:

mimoza
9-01-12, 06:01
caım ya ben çok giremiyorum.evet.benimde bazı özel sebeplerim var...ama cepten muhakkak okuyorum sizi...pc yanımda oluncada cevap yazıyorum..
yeni hamişler var çok sevindim kızlar.allah kallbinize göre versin inşalalh..
gelinciküzülme canım ikinci oğlan olursa bana verirsin:KK1:
şaka bi yana geçen bi tanıdığım aynı senin gibi olmuş anlattı.regli 8 gün 10.gün sabahı tek ilişki...kızı var..adeti 28 29 muş...
orkiş inşalalh o tablo gerçek değildir.hani 5 gün öncesi erkek 4 ila 2 gün kıztek gün kalla ve yumurtlama günü 12 saat sonrasına kadar erkek olan tablo..
hatırla aregon truf bunlar ovulasyon testi pozitif olunca yani yum en fazla bi gün önce denedi...kızları var.
naz 81 o kadına burdan bizim tarihlerimizi liste yapıp sorsan:KK1:bak ben o karuya nedense inanasım gelor..
sabah sabah uyku tutmadı iki kelam yazdım..şimdilik görüşürüz kızlar

bahar0606
9-01-12, 06:01
GurbetGuzeli
Dua ve namaz la gelen ogluslarımın hıkayelerı...........

DUA VE NAMAZ LA GELEN OGLUSLARIMIN HIKAYELERI...........

canlarim benim ilk cocugum benim kiz oldu...
ondan sonra dogal olarak erkek bebek istedim ve rabbime diledim iki erkek sahibi oldum allahin emaneti onlar bana ins...
ben duaya cok inaniyorum duanin gücünede...
(mecburriyyeten böyle birseye kalkistim bunuda belirtmek isterim)ben bekarken bir kitap okumustum...
kitapta aynen söyle yaziyordu:erkek bebek isteyenler Allah rizasi icin iki rekat namaz kilsin namaz bitince sonunda ayetel kürsi okusun ve bittikten sonra ALLAHIM BANA HAYIRLISINDAN ERKEK EVLAT NASIP ET DESIN diye yaziyordu.....
evlendik bir kiz cocugu sahibi olduk ben ikinciyi istedim ve aklima bu dua geldi.
yapicam dedim ve ayni sekilde uyguladim. yalniz illaki erkek olsun diye degil ben her zaman önce saglikli sonra hayirli bir evlat istedim.
esim bebek istemiyordu ben istedim hamile oldugumu duyunca kizacak diye böyle bir sey yaptim onun haberi yoktu cünkü ben korunuyordum.tabi erkek bebekleri seviyordu o yüzden böyle brsey yaptim rabbimden gelene raziyim her zaman... iki ay sonra dr. bana erkek bebegin olacak dedi cok mutlu oldum.....bu yöntemi teyzemede önerdim onunda bir kizi vardi ikinciyi erkek istiyordu oda uyguladi ve onunda oglu oldu ins.......
4 sene gecti ben dedim bir daha istiyorum ve ayni sekilde namazimi kildim duami ettim ve iki ay sonra dr. oglun olacak dedi.gerci dr.a gitmeden ben rüyamda gördüm..
6 haftalikti bebisim karnimda
rüyami anlatayim sizlere...
rüyamda dr.a kontrole gitmisim..ve orada siyah tenli bir bayan hamile esiyle sira bekliyorlar.bende bekliyorum ve orada kücük boylu birisi cikti ve dediki cinsiyetini secemedim kadinmi erkek mi... SENIN DEDI OGLUN OLACAK ADIDA YUSUF OLACAK DEDI BEN ISTEMEDIM KOMSUMUN OGLU YUSUF DEDIM ISRAR ETTI YUSUF OLACAK DIYE rüyadan uyandim esim hamile oldugumu bilmiyor tabi ona dedim böyleyken böyle oda dedi sacmalama dedi...... neyse
randevüyü aldim gittim dr.a inanmayacaksiniz fakat orada hindistanli siyah tenli bir kadin oturuyor hamile ve esiyle sira bekliyor.ben iceri girdim dr. demesinmi oglun olacak diye .......bende rüyami dr.a anlattim oda güldü..(bu arada dr.umda kücük boylu birisiydi iki aylikken cinsiyetini söylerdi)...adi dedim yusuf olacak resmini cekti verdi bana esime gösterdim...oglun olacakmis diye cünkü hic ihmal vermiyordu bebek gelecegine ve cok mutlu oldu tabiii inanamadi resmin tarihine bakti ve ayni gün cekilmisti....
Rabbim her isteyenin dilegini versin kollarini bos birakmasin ins...
benden tavsiye yapin sizinde pipiliniz olsun ins bu arad gönülden isteyin bu namazi karsilikli eslerde kilabilirlerr.. 4. istiyorum fakat kiz istiyorum...
merhaba kızlar hepinize günaydın
gurbet güzeli arkadaşım sana bir sorum olucak namazın arkasından kaç defa okudun ayetel kürsiyi bie gece yarısımı kıldın namazı cevap verirsen çok sevinirim benimde 3 tane kızım var ve eşim çocuk istemiyor diğer sayfada bir tane arkadaş daha yazmış 3 kısdan 2 tane daha iyidir diye benim eşimde bazen aynısını söylüyor 4 kızdan 3 tane daha iyi diye bakalım ben istiyorum oğlumun olmasını ama nasip
bu sayfada okadar uğraş veren bütün arkadaşların Allahım gönlüne göre versin inşallah

GurbetGuzeli
9-01-12, 07:01
bahar0606
merhaba kızlar hepinize günaydın
gurbet güzeli arkadaşım sana bir sorum olucak namazın arkasından kaç defa okudun ayetel kürsiyi bie gece yarısımı kıldın namazı cevap verirsen çok sevinirim benimde 3 tane kızım var ve eşim çocuk istemiyor diğer sayfada bir tane arkadaş daha yazmış 3 kısdan 2 tane daha iyidir diye benim eşimde bazen aynısını söylüyor 4 kızdan 3 tane daha iyi diye bakalım ben istiyorum oğlumun olmasını ama nasip
bu sayfada okadar uğraş veren bütün arkadaşların Allahım gönlüne göre versin inşallah
cnm bnm yatsi namazindan sonra kilmistim bn namazi ve cinsiyeti belli olana kadar kildim erkek oldugunu ogrenince sukur namazimi kildim allah omurlerini versin cok bunaldigim zaman oyle bir dua ettim ki Rabbim geri cevirmedi Allahim yeterki hayirli evlat etsin insAllah

bahar0606
9-01-12, 07:01
GurbetGuzeli
cnm bnm yatsi namazindan sonra kilmistim bn namazi ve cinsiyeti belli olana kadar kildim erkek oldugunu ogrenince sukur namazimi kildim allah omurlerini versin cok bunaldigim zaman oyle bir dua ettim ki Rabbim geri cevirmedi Allahim yeterki hayirli evlat etsin insAllah
inşallah canım çok sağol cevabın için rabbim tüm isteyenlere nasip etsin .gurbetgüzeli senin hem kızın hem oğlun varmış:) Allahım hayırlı ömür versin bu ilişki durumu nasıl oluyo yani erkek bebek için orgazm olmakmı gerekiyo yoksa olmamakma mı bem kızlarıma nasıl hamile kaldığımı hiç hatırlamıyorum kadın istekli olursa kız olurmuş ben pek inanamıyorum ama sizin yorumunuz ne ?

GurbetGuzeli
9-01-12, 08:01
bahar0606
inşallah canım çok sağol cevabın için rabbim tüm isteyenlere nasip etsin .gurbetgüzeli senin hem kızın hem oğlun varmış:) Allahım hayırlı ömür versin bu ilişki durumu nasıl oluyo yani erkek bebek için orgazm olmakmı gerekiyo yoksa olmamakma mı bem kızlarıma nasıl hamile kaldığımı hiç hatırlamıyorum kadın istekli olursa kız olurmuş ben pek inanamıyorum ama sizin yorumunuz ne ?
kadin pasif olmasi gerekir cunku bacim kizinda
hem ustteydi hemde yumurtlamadan 3 gun once oldu ve bacimda orgazm olmus ve kizi var su anda
allahim hayirli uzun omurler versin ins hepimizinkine

ezgin
sevil_8
bernurcum nasilsin?iyiki geldin ozel mesajimi adinmi dun?Ne var ne yok?
Yarin ins doktora gidicem bakalim baska doktor ne diycek bebegim hakkinda ama acayip stresler yasadim son gunler.Ins bebegime bisey olmamistir.Vucudum sanki dayak yemis gibi.Hic keyfim yok arkadaslar cok kotu bir hamilelik.Bi yardimciya o kadar ihtiyacim var ki.Keske yalniz yasasam oyle tutardimki yardimciyi.(((
opuyorum dualarinizi eksik etmeyin...:nazar:

Insallah güzel bir haberle gelirsin canim....öptüm dogum Tarihin ne zaman?

ezgin
GurbetGuzeli
Hep yatsi namazinda SONRAMI KILDIN CANIM SEN BANA YAZMISDIN NE OKUDUYUNU AMA BULAMIYORUM
yazabilirmisin ne okuduyunu 2 rekatda öptüm

ezgin
9-01-12, 09:01
ezgin
Hep yatsi namazinda SONRAMI KILDIN CANIM SEN BANA YAZMISDIN NE OKUDUYUNU AMA BULAMIYORUM
bunuda buldum canlarim hayirlisi insAllah

Erkek çocuk Sahibi Olmak Için Okunacak Dua

Erkek çocuk Sahibi Olmak Için Okunacak Dua

ERKEK ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN OKUNACAK DUA

"Oğlan olsun kız olsun eli-yüzü düz olsun" sözü çok Önemli bir gerçeği ifade etmektedir. Gerçekten de oğlanın mı yoksa kızın mı hakkımızda hayırlı olacağını bilemeyiz. Al-lah'tan çocuğun da hayırlısını istemeliyiz. Erkek de kız da is-teyebiliriz. Ama bu konuda da ısrarcı olmamalıyız. Bu konu-da şöyle demelidir:

"Allahım Senden erkek (veya kız) çocuğu istiyoruz. Ama Sen daha iyi bilirsin. Hakkımızda hangisi ha-yırlı ise onu ver". Evet böyle demeli ve doğan çocuk ister erkek ister kız olsun asla itiraz etmemeli veya memnuniyetsizlik gös-termemelidir. Zaten bunun faydası da yoktur. Zira bu kimse-nin elinde olan birşey değildir. Tamamen Allahın takdiridir. O'nun takdirine itiraz ise kimsenin haddi değildir. Bu durum kulluklamüslümanlıkla asla bağdaşmaz. Allahın takdirine gönül rızası ile boyun eğmek bize verdiğini baş-goz üstüne ka-bul etmek gerekir. Baştaki cümleyi bir kere daha tekrarlaya-lım: "Oğlan olsun kız olsun eli-yüzü düz olsun" Amin.

Erkek çocuk isteyen birleşme öncesinde besmele ile üç defa ihlâs sûresini sonra da şu duayı okur:

"Allahümmec alnî min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutîaten."

ANLAMI: "Allahım bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle."

(Bilal Eren Açıklamalı Büyük Dua Hazinesi sh. 165-

ORKDM
9-01-12, 10:01
kizlarr vj halaa kuru benim atesim ise soyle

ates tablom

1. gunu 36.2
2.gun 36.3
3.gun 36.2
4.gun________
5.gun________
6. gun 36.2
7. gun 36.1
8. gun 36.1
9. gun 36.2
10. gun 36.2
11.gun 36.2
12. gun 36.2
13. gun 36.0

ezgin
ORKDM

ates tablom

1. gunu 36.2
2.gun 36.3
3.gun 36.2
4.gun________
5.gun________
6. gun 36.2
7. gun 36.1
8. gun 36.1
9. gun 36.2
10. gun 36.2
11.gun 36.2
12. gun 36.2
13. gun 36.0
Canim 13.gün düsmüs canim bugün mü ölcdün yarin bak nasil cikacak agrin varmi?

mulberry8092
ORKDM

ates tablom

1. gunu 36.2
2.gun 36.3
3.gun 36.2
4.gun________
5.gun________
6. gun 36.2
7. gun 36.1
8. gun 36.1
9. gun 36.2
10. gun 36.2
11.gun 36.2
12. gun 36.2
13. gun 36.0
canım bugün ateşin daha düşmüş sanki...
yarın yükselişe geçebilir bence..bende öle oluyo ama bilemem....
ov. testi ne diyo bu duruma????
benim
36.1
36.1
35.9
36.2
36.3 şeklinde artışa geçiyo kademeli yaniiii

ORKDM
9-01-12, 11:01
ezgin
Canim 13.gün düsmüs canim bugün mü ölcdün yarin bak nasil cikacak agrin varmi?
maalesef agrim yok ama kremsi akintim geldi sunmeyen

mulberry8092
canım bugün ateşin daha düşmüş sanki...
yarın yükselişe geçebilir bence..bende öle oluyo ama bilemem....
ov. testi ne diyo bu duruma????
benim
36.1
36.1
35.9
36.2
36.3 şeklinde artışa geçiyo kademeli yaniiii
test yapmadim yapsammi gelecek aya sakliyordum :26:

bernur
orkişşşşşşşş

daha yımırtlamamışsın cano bence
yarını bekle engeç öbür günü

bernur
2-3 kızı olan bacılar

ne olur çok okumadan araştırmadan uygulama yapmayın
bunu yazarak günahamı giriyorum bilmiyorum öyleyse Rabbim affetsin ama
inanın bende siz yazdıkça daha çok istiyorum sizin adınıza
neyi uygulayacaksanız iyice okuyun
kafanıza yatmayanı sorularınızı mutlaka sorun
Önce Allah nasip etsin inşallahhhhhhhh
sonra da siz elinizden geleni yapın

iyi niyetime inanıyorsunuz diye yazdım canlar
Allahım hepimizin gönlündekileri versin inşallah sağlıkla hayırla
dua ve namazı herkes yapsın kız isteyen de
erkek isteyen de....herşey dua ile unutmayalım

hepinizi seviyorum:KK54::KK54::KK54::KK54:

GurbetGuzeli
ezgin
Evet cnm
Hacet namazi iki rekat ilk rekat kafirun ikinci rekat ihlas namaz bitince ayetel kursu okuyacaksin ole bor yurekten yalvaracaksinki kabul olsun yurekten edilen dua geri cevrilmez

rabia01
Egem hamileymissin ben lekenlenme gördün icin tutmaz saniyordum ama hamissin :KK9: hayirli ugurlu olsun canim ALLAH saglikli hayirli evlat nasip etsin :nazar:

mulberry8092
ORKDM
maalesef agrim yok ama kremsi akintim geldi sunmeyen

test yapmadim yapsammi gelecek aya sakliyordum :26:
canım gelecek aya saklama bence bu ay yapki yumurtanın çatlama olayı nasıl oluşuyo sende gör....

bidahaki ay garanti olsun bence...bence senin ateş kademeli yükselecek gibi ateş düşük send de...yarın yada öbür gün kesin senin yımırtlama olur bence...Allah bilir ama

ben ilk ay ov. testi kullanıp hamile kaldığım için üzülüyorum bazen...keşke denmez ama bi ay bekleseydim şu yumurtanın seyrini net görseydim diyorum...
bende 18 saat sonra ilişki oldu..yumurtanın durumuna göre daha geç yapabilirdim ama tam blmediğim için kaçırmak istemedim.....:KK14:

nur_sey_nur
9-01-12, 12:01
EGEM_2011
kız anneleri hep kız görürler bilinçaltıdır.Ben yılbaşı akşamı 11 gibi yattım.Rüyamda yumurtanın spermle birleştikten sonra birşeyler gördüm.Sonra bir ses gözünaydın oğlun yola çıktı dedi.saat 2 de bir uyandım bir daha uyuyamadım..Geçen akşam da kız bebek ayakkabısı giydirdim ...yani hangisi doğru bilinçaltıdır diyorum.İstare namazı falan tam olarak nasıldı?
egemcim,benim çevremde çoğu kişi hamiş kalınca hemen istiareye yatıp cinsiyetini öğrendiler canım. eltim,eltimin kardeşi,teyzemin kızı.... ama bir tevafukmuydu bilemiyorum. ayrıca istiareye cinsiyet öğrenmek için yattıklarında ben de uyardım;istiarenin amacı bu değil diye ama hepsi de tuttu. garip...

karakedi84
karakedi84
valla su karbonat olayına cok guldum hee allammm yaa karbonata nasıl buladın kendını oyle vallaa bravo tammam bende yaptım ama karbonatı azcık suya koyup vajınayı derınlemesıne yıkadımm ılıskıden 15 dk once felann
orkıdem 4 dr kız dedı enson dopllere gırdım oda erkek dedı kız hıc aklıma teravet gıbı esıme sperm testı yaptırmak falan gelmedı hee acele ettık be keske yaptıraydık vallaaa
bırazda ben surundururdummm neyse dorduncude akmı karamı bellı olurrr:p
yaww yanlıs yazmısım dopplerdede kız dedıyazcaktım Allahmı solettı ne erkek yazmısımm keske Allahıum keskeeee ahhh ahhhhh kızım olcak yanı doplerdede kıız dedı dr..

karakedi84
bısı dıımmıı gurbetım senın o namazı ben cok kıldım hala da kılarım arada hıc unutmuyorum uykudan uyanıp gecenın bı vaktı ben o namazı aglayarak kıldım duaları aglayarak okudum allahu ekberı aglamaktan zor dedımm secdede aglamaktan kalkamadım evet bende cooookkk ıctenn ettıımm elbet bırgun kabuıl gorecek bırsekılde mevla yazmıssa oluyor belkıde cokk derınden aglayıp ıstemem mevlanın hosuna gıttı bu yuzden vermedı bıraz daha dua edeyım dıye ılk dr erkek deyınce sukur namazı kıldımm devam ettım namaza sonra kız oldugunu ogrendım yıne kılıorum arada bu cıhanda olmasqa bıle ahırette mukafatını verır yaradan dıyorum ve sabırla dua edıyorum ben ve benım gıbı olanlaraa...............

mulberry8092
9-01-12, 13:01
nur_sey_nur
egemcim,benim çevremde çoğu kişi hamiş kalınca hemen istiareye yatıp cinsiyetini öğrendiler canım. eltim,eltimin kardeşi,teyzemin kızı.... ama bir tevafukmuydu bilemiyorum. ayrıca istiareye cinsiyet öğrenmek için yattıklarında ben de uyardım;istiarenin amacı bu değil diye ama hepsi de tuttu. garip...
ee canım nasıl niyet ediyolar???kız mı erkek mi diyeee mi?*
ne görünce kız ne görünce erkek oluuyooo?
açık açık anlatsana deneriz bizde...