Süper Anneler - 2011

bernur
23-09-11, 09:09
paşam nasıl bu arada

güzel kızımız okula gidiyor mu?

ayyyyyyyyyyyyyyyy ben hep oldum olası 1 kız 1 erkek olanları şanslı görürürm

sende oşanslılar arasına girdin çok şükür

darısı tüm isteyenlerin başına

naz81
cennetgozlu
2 gündür nette sorun vardı giremiyordum.kızlarrrr hamileyimmmmmmmmmmm.çok mutluyum darısı isteyenlerin başına.
Eki Görüntüle 261638
:KK49:
gözün aydin canim....darisi basima..inallah yüce rabbim kiz nasip eder sana bana ver isteyen arkadaslarimiza...

Sen namaz kildinmi iliskiden önce...bana yaptiklarini yazarmisin canim...

seyhan12383
cennetgozlu
2 gündür nette sorun vardı giremiyordum.kızlarrrr hamileyimmmmmmmmmmm.çok mutluyum darısı isteyenlerin başına.
Eki Görüntüle 261638
canım hayırlı uğurlu olsunnn mevlam gönlüne göre versin inşallhhh

teravet
iğne olduğunda yumurtan kaç mm idi?
kaç saat sonra ilişki oldu?
ikiside 18 mm di
ilişkiler biri 32 diğeri 36 saat sonra oldu
ama sorun bende sanırım iğnelerde değil :KK1::KK1:

Gelincik
23-09-11, 11:09
cennetgozlu
Eki Görüntüle 261638

hayırlı olsun canımmmm :KK52:
darısı bizim başımıza inşşşşşşşşşş sağğlıklı hayırlı kızını kucağına alırsın amınnnnn
kız dua et bizede emi cennetgözlü tebrik edıyorum seni 3 ayı iple çekicez :KK49:

teravet
ezgin
Merhaba benim 2 kizim var Allah hepimizin bagislasin bende 1 erkek isziyorum hep dua ediyorum yeme konusu

su an hic süt yemek istemiyorum cok zor valla cikolatta kek pasta türleri zor oluyor benim icin#
kahvaltida peynir yasak salam sucuk tereyagi ne yiyecek kizlar???

zeytin serbes mi???

siz neyler yiyiyorsunuz??

öptüm
kahvaltıda kızartılmış pastates
sucuk salam sosik
siyah zeytin
bol domates

naz81
bernur
tonbilimmmmmmmmmmmm

siklus bu ay bir düştü ki tam istediğimiz gibi 26 küsür
ama birkaç ay daha aynı düzende gitmesi lazım dua edin inşallah aynı düzende gitsin....ama soğuklar geliyor yavaş yavaş umarım yine aksamaz.....
birde ilaç kullanmıştık eşimle beraber
ilaç kullandık diye de bekleyecez....osman emmim böyle dedi :))))))))))
bennur doktora gittim bugün...yumurtlamam erken olucak galiba...1,4 cm olmus...

yavuz
teravet sen ikincisinde diyet yapmış mıydın?

teravet
postasyum ve sodyum ağırlıklı olan yiyeceklere baktım. tüm meyveler potasyum deposu, brokoli, lahana, pırasa ıspanak dışında tüm sebzeler postasyum deposu. yiyeceklerin % 75-80 i erkek bebek için denilmiş. bu durumda toplumda erkeklerin çok daha fazla olması lazım aslında. diyet olayı pek kafama yatmıyo ama uygulamaktan da zarar gelmez. uygulayalım bari En Büyük TÜRKİYE

teravet
yavuz
teravet sen ikincisinde diyet yapmış mıydın?
hayır yapmamıştım.

yavuz
bencede asıl önemli diyet değil vajinal duş

yavuz
ha birde mutlaka yumurtlama günü en az beş günlük perhiz sonrası ilişki
kız için mutlaka yum öncesi gün aşırı ilişki

yavuz
23-09-11, 12:09
çevremde çocuk yapmaya çalışan herkesin kızı oluyor, kim kazara hamile kaldıysa oğlu!!! sanırım ilişki sıklığıda bunda çok önemli

Gelincik
teravet
postasyum ve sodyum ağırlıklı olan yiyeceklere baktım. tüm meyveler potasyum deposu, brokoli, lahana, pırasa ıspanak dışında tüm sebzeler postasyum deposu. yiyeceklerin % 75-80 i erkek bebek için denilmiş. bu durumda toplumda erkeklerin çok daha fazla olması lazım aslında. diyet olayı pek kafama yatmıyo ama uygulamaktan da zarar gelmez. uygulayalım bari En Büyük TÜRKİYE
ay evet teravet yyaaa dolabı açıyorum herşey erkek bebeğe e bız ne yıyeceğiz kahvaltıdada zengin erkek.
aç kalıyorum valla ne yıyeceğimi bılemıyorum

Gelincik
naz81
2cm demi çatlıyordu naz81 yumurta budurumda sen nezaman çatlarsınki reglin daha yenı bitti ne çabuk

naz81
23-09-11, 14:09
Haftanın basında catlar dedi tahmine Pazartesi....sirke alıp geldim daha yeni...gülen yüz adam aldım eczaneden bide tam emin olmak için ne zaman catlicagi..
Evet doktorda şaşırdı ....
Gelincik msjni aldım....cok sagol....cennetgözluyede sorunum bı yaptimi...

naz81
cennetgozlu
kimsenin lafına bakma herşeyin en iyisini ALLAH bilir.biz birbirimize yeteriz.bende çok yalnızım eşimin işi dolayısıyla gezmek zorundayım.kimseylede arkadaşlık kuramıyorsun kurtmu kuzumu?ben zaten buraya takılınca biraz mutlu oluyorum.bilgilerimizi paylaşıyoruz.sen hep ALLAHA dua et canım:KK16:

Aynen canım iyki buldum sizi, siz beni ben sizi anlıyorum bu konuda...hersaat her saniye dua ediyorum canım...hepimiz için....

naz81
GurbetGuzeli
umudum cok cok kararsizim anacim bilemyiorum yaaaa ne yapcam bir aarda bir derede kadim guzelim deneme yapiyorsun sen degilmi bitanem

Gurbet güzeli sende galiba kız için namaz ve dua varmış banada yazarmisin nasıl yapıldığın yani 2 rekatimiz ve hangi dualar...acil yazarsan sevinirim

gamtek
23-09-11, 15:09
cennetgozlu
Eki Görüntüle 261638

allaahhhh topiğin ilk kızı gelıyooo inşallah..gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin...

gamtek
cennetgozlu
Eki Görüntüle 261638

allaahhhh topiğin ilk kızı gelıyooo inşallah..gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin...

tombilibu
bernur
tonbilimmmmmmmmmmmm

siklus bu ay bir düştü ki tam istediğimiz gibi 26 küsür
ama birkaç ay daha aynı düzende gitmesi lazım dua edin inşallah aynı düzende gitsin....ama soğuklar geliyor yavaş yavaş umarım yine aksamaz.....
birde ilaç kullanmıştık eşimle beraber
ilaç kullandık diye de bekleyecez....osman emmim böyle dedi :))))))))))
osman emmiyi dinle ozaman ne diyosa doğru diyodur:)
ama dediğin gibi havalar soğuyo inşallah etkilenmezsin
ben çok etkilenirim havalardan

bernur
paşam nasıl bu arada

güzel kızımız okula gidiyor mu?

ayyyyyyyyyyyyyyyy ben hep oldum olası 1 kız 1 erkek olanları şanslı görürürm

sende oşanslılar arasına girdin çok şükür

darısı tüm isteyenlerin başına
valla paşa feci yaramaz bi çocuk
ALLAH sağlık versin ama dayanamadığım zamanlar oluyo
eşime ne zaman bittim desem
erkek çocuk diye yırtındın al sana erkek diyo:))))
akşama kadar eline ne geçirse banada kızımada vuruyo
bağırıncada anneeeeeeeee diyo kibar bi sesleeeee:) ozaman bitiyorum işte:))))))))))))))))))))))
kızım okula başladı anaokulu ama
montessori sınıfında güzel bir eğitim alıyo
seneyede ilk okul öncesi ana okuluna gidecek ama şimdiden bakıyoruz okul
özelmi devletmi çok kararsızım
valla bende kendimi şanslı hissediyorum ama ya hiç çocuğum olmasaydıııııııı dediğimde olmuyo değil yani
hem sende o şanslılardansın:)))))))
inşallah 2 katı şanslı olucaksın
2 kız
2 erkek:)

gamtek
naz81
Haftanın basında catlar dedi tahmine Pazartesi....sirke alıp geldim daha yeni...gülen yüz adam aldım eczaneden bide tam emin olmak için ne zaman catlicagi..

cnm malzemeleri toplamışşın ptesi yumurtada çatlıomuş bu akşam seni ummalı bi çalışma bekliyor artık:)))cennet gözlü hamile, inşallah sıra sende hadi bakalım gelsin kız bebişler sırada gelincik var ayy sizin olsun gaza gelip bende yapıcamm inşallah...

canobebek
23-09-11, 17:09
naz81
ben de bu ay deniycem kız bebiş için hadi bakalım.... çok heyecanlıyım... ama vajinal duş yapmaya cesaret edemiyorum :KK43:(((

canobebek
cennetgozlu
Eki Görüntüle 261638
hadi hayırlısıi inşallah bir kızın olur... sen yumurtlama gününü nasıl tespit etmiştin...

suzan361
kev
meraba canım bende sendenim benimde bu konuda çok gel git yaşıyorum acaba yaptırsammı sonra yok günahmı hep kafamın bi köşesinde duruyo bu da son şansım benim üç kızım var allah bagışlarsa yumurta takibide tam garanti degil aah bilmiyorum canım kocam yaptıralım diyo ben yok diyorum onunda tutup tutmayacagı belli degil okadar zorki tüp bebek sonra tumazsa hepsi çöpe galiba biz oglanı bulana kadar kafayı çatlatıcık canım dogru söylemişsin biyandan diyet takviye yumurta takibi çat ignesi yapıp allahtan istiyecegim dualar var onları okucum inşallah olur allah istiyen herkesin göynüne göre versin bu cuma günü yüzü suyu hörmetine amin
amin canım bu aziz cuma akşamı Allah işallah hepimizin yüzünü güldürür...

naz81
23-09-11, 18:09
gamtek
cnm malzemeleri toplamışşın ptesi yumurtada çatlıomuş bu akşam seni ummalı bi çalışma bekliyor artık:)))cennet gözlü hamile, inşallah sıra sende hadi bakalım gelsin kız bebişler sırada gelincik var ayy sizin olsun gaza gelip bende yapıcamm inşallah...

insallah canim cok sagol insallah dualarimiz kabul olur...

canobebek
ben de bu ay deniycem kız bebiş için hadi bakalım.... çok heyecanlıyım... ama vajinal duş yapmaya cesaret edemiyorum :KK43:(((
bende vajinal dus yapmaya korktum yaptim ama tek vajina girisine akittim ne yapim ya korktum...

canobebek
23-09-11, 18:09
naz81
insallah canim cok sagol insallah dualarimiz kabul olur...

bende vajinal dus yapmaya korktum yaptim ama tek vajina girisine akittim ne yapim ya korktum...
gülen yüz aldım demişsin. o ne ki

naz81
23-09-11, 19:09
canobebek
gülen yüz aldım demişsin. o ne ki

ovulusion testi clearblue adi...

bernur
naz81
canım ne demiştim sana ben
bugün kaçıncı günün...

tombilibu
osman emmiyi dinle ozaman ne diyosa doğru diyodur:)
ama dediğin gibi havalar soğuyo inşallah etkilenmezsin
ben çok etkilenirim havalardan

valla paşa feci yaramaz bi çocuk
ALLAH sağlık versin ama dayanamadığım zamanlar oluyo
eşime ne zaman bittim desem
erkek çocuk diye yırtındın al sana erkek diyo:))))
akşama kadar eline ne geçirse banada kızımada vuruyo
bağırıncada anneeeeeeeee diyo kibar bi sesleeeee:) ozaman bitiyorum işte:))))))))))))))))))))))
kızım okula başladı anaokulu ama
montessori sınıfında güzel bir eğitim alıyo
seneyede ilk okul öncesi ana okuluna gidecek ama şimdiden bakıyoruz okul
özelmi devletmi çok kararsızım
valla bende kendimi şanslı hissediyorum ama ya hiç çocuğum olmasaydıııııııı dediğimde olmuyo değil yani
hem sende o şanslılardansın:)))))))
inşallah 2 katı şanslı olucaksın
2 kız
2 erkek:)
ayyyyyyyyyyy inşallah canım inşallahhhhhhhhhhhhhhh

özel okul imkanın varsa gitsin bence....mutlaka etkisi oluyor
biz 6.sınıftan sonra dershane düşünüyoruz...ama dershaneler bile ateş pahası....tüm imkanları kullanacam...herşey yavrularımız için ......

Gelincik
kızlar bende şırınga,kalsıyum tablet,aspartam tatlandırıcı aldım gülen adamı bulamadım
gamtek takıp et gaza gelırsın inş. :KK61: :KK49:
naz81 mutlaka yap vjınal duşu bence, şırıngayıda onun için aldım sanırım onunla yapıyorlar öyle değilmi kızlar yapanlar söyler belkı

bernur
evet sanıyorum şırıngayla....ama kızlar ya...sirke zarar etmez mi...az koyun bari ...yakmayın biryerlerinizi :KK9::KK9::KK9::KK9:

naz81
Gelincik
kızlar bende şırınga,kalsıyum tablet,aspartam tatlandırıcı aldım gülen adamı bulamadım
gamtek takıp et gaza gelırsın inş. :KK61: :KK49:
naz81 mutlaka yap vjınal duşu bence, şırıngayıda onun için aldım sanırım onunla yapıyorlar öyle değilmi kızlar yapanlar söyler belkı
evet bende siringayla yaptim bugün ama bi cay kasigi sirke az ben ölctüm 5-6 ph cikti....

naz81
bernur
canım ne demiştim sana ben
bugün kaçıncı günün...

bugün 6.günüm doktor cok sasirdi bakti evet dedi bu kez erken olacak dedi...o bana pazar yap dedi...pazar yapmam dedim cok erken yumurtlamaya dedim...

canobebek
naz81
ovulusion testi clearblue adi...
ne kadara aldın peki.... gülengüzü görünce mi ilişki olması gerekiyormuş...

bernur
Pazar günü bence de olmasın

kız bnu kadar erken olur mu kiiiiiiiiiii hayrettttttt

kaçıncı günün bugün canım?

naz81
23-09-11, 20:09
canobebek
ne kadara aldın peki.... gülengüzü görünce mi ilişki olması gerekiyormuş...

30 euroya aldim ben 10 tane cikiyor icinde..gülen yüz cikinca 24-48 saat icinde yumurtlaman oluyor..ben kiz istiyorum ben sadece aldim yumurtlamam tam nezaman olucak diye.emin olmak icin...

naz81
bernur
Pazar günü bence de olmasın

kız bnu kadar erken olur mu kiiiiiiiiiii hayrettttttt

kaçıncı günün bugün canım?
yarin son canim pazar yapmam kesinlikle...ne bilim gi bu kez cok erken oldu..artik vucudumu gercekten iyi tanidim kac aydir takipteyim...bugün 6.günüm canim...

canobebek
naz81
30 euroya aldim ben 10 tane cikiyor icinde..gülen yüz cikinca 24-48 saat icinde yumurtlaman oluyor..ben kiz istiyorum ben sadece aldim yumurtlamam tam nezaman olucak diye.emin olmak icin...
inşallah hepimizin kızı olur.... ben o kadar çok istiyorum ki...

naz81
canobebek
inşallah hepimizin kızı olur.... ben o kadar çok istiyorum ki...

inanirim canim..ben ve ömür arkadaslarda cok istiyor...hayal kurmak istemiyorum ya olmazsa diye...
Birbirimize dua edelim canim, biz onu bunu sunu yapiyoruz inanarak ama en önemlisi Allaha dua etmek o herseyi veren bilendir canim...

canobebek
naz81
inanirim canim..ben ve ömür arkadaslarda cok istiyor...hayal kurmak istemiyorum ya olmazsa diye...
Birbirimize dua edelim canim, biz onu bunu sunu yapiyoruz inanarak ama en önemlisi Allaha dua etmek o herseyi veren bilendir canim...
ben sürekli hayal kuruyorum , dua ediyorum ama olmazmış gibi geliyor nedense... herşeyi yapıyorum ama vajinal duşu yapmak istemiyorum nedense...obiraz tuhaf geliyor..

bernur
canım demekki senin için 9-10.günler kesinlikle yasak...8.günde riskli....5-6-7 olmalı sende

ki zaten öyle konuşmuştuk sanırım....

allah hepimizin gönlünce versin

sizlere de hayırlıısyla kız evlatları nasip etsin inşalllahhhhhhhhh

Gelincik
canobebek
ben sürekli hayal kuruyorum , dua ediyorum ama olmazmış gibi geliyor nedense... herşeyi yapıyorum ama vajinal duşu yapmak istemiyorum nedense...obiraz tuhaf geliyor..
aynı duyguyu bende tasıyorum canobebek korkuyorum ya olmazsa kızım dıye :KK43:
ne yaparsam yapayım dıyet vajınal duş vs sankı eksıkmiş vede tutmazmış gibi gelıyor korkuma ertelıyorum yaaa :KK59:

mimoza
selam kızar ben regl oldum.iğneye rağmen yumurtam çatlamamış.kist olmuş.inanabiliyormusunuz:KK59::KK14:.ben pes ettim valla.allah hamilelere hayırı evlatlar versin.artık saldım çayıra yapcam....hamile kalırsam yazarım:KK5:

naz81
canobebek
bende yapmam dedim ama zaten icine sikmadim ne yalan söyliyim...biz genede duamizi edelim canim bakarsin biranda gerceklesir hayalimiz..

bernur
canım demekki senin için 9-10.günler kesinlikle yasak...8.günde riskli....5-6-7 olmalı sende

ki zaten öyle konuşmuştuk sanırım....

allah hepimizin gönlünce versin

sizlere de hayırlıısyla kız evlatları nasip etsin inşalllahhhhhhhhh
evet canim öylen yazismistik yarin son zaten günde 2 kez teste yapiyorum..ben herseyi elime almisim takipteyim yani:KK66:
insallah bu kez tutar canim....
AMIN canim....

ben yatiyorum iceride iki bebisim var uyuttum onlari biri oglum biride arkadasi....yarin sabahin köründe kalkip uyandirirlar beni simdi..

HAyirli geceler arkadaslar

mimoza
olmaz olmaz demeyin oluyor işte...yani iğneye bile güvenmemek lazımmış.drum tahlil falan dedi.moralim o kadar bozukki çıktım geldim...çok şanssızım ben ya:KK14::KK14:

bernur
................ iki kez yazmışım

mimoza
bernurcum bu kadarda omaz çok yıkıdım
reglime daha çok vardı 4 5 gün vardı şokla gittim dra...
alttan bakınca demezmi 4 cmlik kist var.
çatlamamış.
reglin bitince 10.gün ge bakalım atmışmısın atmamışmısın dedi.yani kist gidermi gitmezmi belli değil.gitmezse bir dahaki reglde yasmin kulancaz...

bernur
mimozammmmmm

bence artık iğnesiz deneme yap....iğne sende aynı hüsran oldu hep....

artık vücudunu bence tanıdın....sonra keşke deneseydim deme ....ama sen bilirsin yine de....

herşeyde bir hayır vardır ...belkide hakkına bu hayırlı olacak....

mimoza
drumu değişcem.aynı hastanede erkek dr var çok övüyorlar.bide ona gitcem.iğneyi yanış zamandamı yaptırdı anamadım ben neden oldu

mimoza
l de sorun var bazen yazmıyo:)))
ne bileyim iğne garanti dedik ya hep al bana garanti:KK14:

bernur
gelincik

profil resmine şimdi dikkat ettim de

Rabbim hepinize öyle pembe pembe giydireceğiniz hayırlı, sağlıklı kız bebekler nasip etsin

çok şeker çokkkkkkkkk