TEST

hayatınızda neler değişti

dulcemaria
11-08-11, 17:08
lütfen sorumu yanlış anlamayın arkadaşlar şunu çok merak ediyorum burun ameliyatınız sonrasında ya da diğer estetik ameliyatlar sonrası hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu çevreniz nasıl karşıladı size ilgi duyanlar daha mı arttı iş hayatınızda dahamı başaarılısınız yoksa .. bilmiyorum işte çok merak ediyorum :)

helen90
11-08-11, 20:08
Çevrenin söylemleri biraz da burnunun sana kattığı havaya bağlı bazısında çok da iyi olmuyor ve çok eleştiriliyorsun güzel olayım derken batırdı gibi ama bazısında muthiş bir değişim oluyor yaşı 10 yaş küçülüyor... kendi adıma şöyle söyleyebilirim daha özgüvenli bir insan oldum eskiden herkes burnuma bakıyormuş gibi gelirdi yüzüm daha kibar oldu ve herkes benim için çok soğuk derdi(gerçi o hala çok değişmedi ama:KK1:) çünkü yüz hatlarım çok sert görünüyordu ve herkes bana iyi ki oldun dedi hocalarım beni tanıyamadı yatay geçişle mi geldin diyorlardı :-) yalnız güzel yanlarının dışında şöyle bir dezavantajı da var artık başka kusurlar bulmaya başlıyorsun ben dudaklarımı küçük buluyorum mesela hatta annemi hep korkutuyorum ama yok o da böyle kalsın:KK1:iş başvurusunda falan hiç bulunmadım ama güzelsen 1-0 öndesin bu hayatta çevremden biri eskiden yüzüme bakılmazdı iş başvurusu yaptığımda ama şimdi öyle değil insan yerine koyuluyorsun dedi.bu çok yanlış bir zihniyet çünkü burnunla insan olmuyorsun ya da başka bir şeyle ne yapalım acı ama gerçek!

zgedgn
12-08-11, 07:08
Ben çirkin olup cazivesi olduğunu sanan ve kendine güveni tavan yapmış insanları görüyorum yani bunun güzellikle ilgisi yok diye düşünüyorum tamamen kendine güvenmekle ilgili... Burnumu yaptırdığımdan beri pek bişey değişmedi hayatımda tek değişen yan profilden resim çektirmekten çekinmiyorum aynaya baktığımda yüzüm daha sevimli geliyor :) onun dışında iş hayatımda yada özel hayatımda hiç bir değişiklik olmadı. Belki silikon taktırmış olsam bir değişiklik olabilirdi :KK70:

aslii
12-08-11, 09:08
burundaki şekıl bozukluğu ınsanın kendine olan güvenını etkılıyor kı en başta, yandan fotograf cekılemıyoruz, ben önden cekılen fotograflarda burun ucum düştüğü için gulemıyorum, benı yandan kımsenın gormemesı ıcın mılletın tam karsısında durmaya calısıyorum, burun ya da estetik muhabbetı acılsa hemen bozulup konuyu değiştirmeye çalısıyorum vs vs...:) yanitakıntı haline geldıgı ıcın psıkolojık olark da senı etkılıyor, kendıne de guvenmıyorsun, kendını guzel olarak da hıssetmıyorsun haliyle, bu da enerjıne tavrına yansıyor, burun estetıgı bu bakımlardan faydalı olacaktır bence, sadece burun estetıgı degıl takıntı yapılan her organdakı estetık mudaheler...

mefee
12-08-11, 10:08
bende yandan foto çektiremiyorum...fotoğraf çekilirkende ayy acaba burnum nasıl çıktı , kötümü çıktı diye düşünüyorum...geriliyorum resmen :78:

dulcemaria
12-08-11, 20:08
sağolun arkadaşlar :) cevaplarınız için sizi seviyorum

aslii
dulcemaria
sağolun arkadaşlar :) cevaplarınız için sizi seviyorum

rica ederız canım:) guzel bir başlık ama burun estetıgı olanların yazması cok daha faydalı olur:KK34:

lavanta84
benim bugün 32. günüm, henüz bi değişiklik yok :))))) aslında tatilde olduğumdan evden pek çıkmıyorum. sadece aileden bikaç kişi gördü o yuzden tepkileri henüz almadım sayılır.

aslii
lavanta84
benim bugün 32. günüm, henüz bi değişiklik yok :))))) aslında tatilde olduğumdan evden pek çıkmıyorum. sadece aileden bikaç kişi gördü o yuzden tepkileri henüz almadım sayılır.
sen hele bir çık dışarı salın şöyle, bak gör o vakit:)

dulcemaria
13-08-11, 21:08
ben bilmiyorum aslında çok ta korkuyorum yani size tuaf gelebilir bir yandan o kadr istiyorum ki ameliyat olmayı ergenliğimin tavan yaptığı zamanlarda daha çok takmıştım kafama .. böyle olsa daha iyi olur yok böyle daha iyi gibi
bir yandanda diyorum ki günahmı acaba ki günah yanını kabul de ediyorum
şimdi bir yandan piskolojimi etkiliyor diyorum ve bu beni o kadr etkiliyor ki herşeye yaklaşımım değişik diğer yandan da Allah ın yarattığını neden kabul etmiyorsun bir insana yaptırıyorsun şirke giriyor diyorum ve birde bende horlama sorunu var horlama için randevu aldım ama burnumda etkiliyorsa bu durumu ameliyatta olmak istiyorum ama diyorum ki burnum olursa peki başka bi yerimi Allah alırsa benden ( töbe töbe Allah korusun ) obsesifleştim iyice .. sonra geçenlerde sivri sinek ısırdı beni bu sebepten mikrop kaptım ve ayağım fena iltihaplanıp şişti bu yüzden bi randevuma gidemicem mesela ya ayağıma bişi olrsa :S
ya ben ne yapıcam yaa ne yapıcaaaam çok korkuyorumm

SSeCiLL
bugün alçım alındı. geçen cumartesi ameliyat oldum. çok bunalmıştım ve akşam gezmeye çıktım. şu değişti hayatımda, eski burnumda eğrilik vardı ama şuanki burnum eskisinden daha beter, daha eğri ve daha yamuk. ucu bir garip şekil şemal yok. insanlar bir morluklarıma bir garip burnuma bakıyor. insanların ilgisini çekiyorum yani bu değişti.

İnanırmısınız şuanki burnum eskisinden daha kötü:KK43: Yamuk yumuk resmen S şeklinde!

Deliklerin biri bi yana bakıyor biri dik duruyor (burna aşağıdan bakınca)

Burun deliklerini birleştiren alttaki kemer varya, onun altına tam dudak üstünde resmen ufak bir top var, dikişin üst kısmı da içerde. böyle garip olmuş orası yandan,önden çok kötü duruyor. içeri kıkırdak koymuş doktor ama çok fena görünüyor.

ne olur birşeyler deyin benim gibi olan varmı:KK43:

birde az önce hapşırdım istemdışı, acayip bir şey oldu,sanki burnumda birşey patladı bom diye. birşey olurmu:KK43:

oturup ağlayacağım neredeyse, ameliyattan önce son halimi çekmiştim, o deviasyonlu burnum bile bundan daha güzel... of çok kötüyüm:KK43:

keleback
dulcemaria
ben bilmiyorum aslında çok ta korkuyorum yani size tuaf gelebilir bir yandan o kadr istiyorum ki ameliyat olmayı ergenliğimin tavan yaptığı zamanlarda daha çok takmıştım kafama .. böyle olsa daha iyi olur yok böyle daha iyi gibi
şimdi bir yandan piskolojimi etkiliyor diyorum ve bu beni o kadr etkiliyor ki herşeye yaklaşımım değişik diğer yandan da Allah ın yarattığını neden kabul etmiyorsun bir insana yaptırıyorsun şirke giriyor diyorum ve birde bende horlama sorunu var horlama için randevu aldım ama burnumda etkiliyorsa bu durumu ameliyatta olmak istiyorum ama diyorum ki burnum olursa peki başka bi yerimi Allah alırsa benden ( töbe töbe Allah korusun ) obsesifleştim iyice .. sonra geçenlerde sivri sinek ısırdı beni bu sebepten mikrop kaptım ve ayağım fena iltihaplanıp şişti bu yüzden bi randevuma gidemicem mesela ya ayağıma bişi olrsa :S
senı çok ıyı anlıyorum bende yenı ameliyatlı bırı olrak soyleyebılırımkı ağır bır psıkoloji bı anda benım hiç derdım yokmus dert aradım buldum dıyosun mesela ben uykusuz geceler geçiriyorum ha burnum kotumu deıl ama alısamadım eskı halımı ozledım sağlıklı gunlerımı ozledım :KK43: senın yerınde olsam sımdı kesınlıkle girişmezdım horlamanın çok baska tedavı yontemlerı var sağlıklı ınsalr bıle horluyor hele bunun ıcın hiç kalkısma herkesde ıyı karar versın zor bır sureç sonradan keske demek çok ağır :KK59:

lavanta84
SSeCiLL
bugün alçım alındı. geçen cumartesi ameliyat oldum. çok bunalmıştım ve akşam gezmeye çıktım. şu değişti hayatımda, eski burnumda eğrilik vardı ama şuanki burnum eskisinden daha beter, daha eğri ve daha yamuk. ucu bir garip şekil şemal yok. insanlar bir morluklarıma bir garip burnuma bakıyor. insanların ilgisini çekiyorum yani bu değişti.

İnanırmısınız şuanki burnum eskisinden daha kötü:KK43: Yamuk yumuk resmen S şeklinde!

Burun deliklerini birleştiren alttaki kemer varya, onun altına tam dudak üstünde resmen ufak bir top var, dikişin üst kısmı da içerde. böyle garip olmuş orası yandan,önden çok kötü duruyor. içeri kıkırdak koymuş doktor ama çok fena görünüyor.

birde az önce hapşırdım istemdışı, acayip bir şey oldu,sanki burnumda birşey patladı bom diye. birşey olurmu:KK43:

oturup ağlayacağım neredeyse, ameliyattan önce son halimi çekmiştim, o deviasyonlu burnum bile bundan daha güzel... of çok kötüyüm:KK43:
canım ya bence boşuna üzülme. benimde ilk alçı çıktığında şok olmuştum resmen yamuk yumuktu. burun deliklerim fln aynı senin anlattığın gibiydi ve burun ucun resmen sola dönüktü. bende pişman olmuştum çok üzülüyordum ama 10 gün geçti % 30 düzeldi zaten doktor şişlerden dolayı yamuk görünüyor demiş. ödemler indikçe burun düzeliyor. bence canını boşuna sıkma.

oz_gul
canım üzülme daha yenı alçın cıkmıs normaldır muhakkak toparlayacaktır burnunu,doktorunla teması kesme hemen umıtsızlıge dusmee..ılk gunlerde odem oluyorr burundaa ve egrılıkler olabılıyor...

lavanta84
SSeCiLL

canım ya bence boşuna üzülme. benimde ilk alçı çıktığında şok olmuştum resmen yamuk yumuktu. burun deliklerim fln aynı senin anlattığın gibiydi ve burun ucun resmen sola dönüktü. bende pişman olmuştum çok üzülüyordum ama 10 gün geçti % 30 düzeldi zaten doktor şişlerden dolayı yamuk görünüyor demişti. ödemler indikçe burun düzeliyor. bence canını boşuna sıkma.

lavanta84
SSeCiLL

canım ya bence boşuna üzülme. benimde ilk alçı çıktığında şok olmuştum resmen yamuk yumuktu. burun deliklerim fln aynı senin anlattığın gibiydi ve burun ucun resmen sola dönüktü. bende pişman olmuştum çok üzülüyordum ama 10 gün geçti % 30 düzeldi zaten doktor şişlerden dolayı yamuk görünüyor demişti. ödemler indikçe burun düzeliyor. bence canını boşuna sıkma.

SSeCiLL
lavanta84
peki burnun alt kısmındaki yer için ne diyorsun? ödem değil bahsettiğim top, sert kıkırdak, kemik gibi. dışarı doğru duruyor. önden yandan her açıdan belli.

burnumun altının şekli resmen böyle:
http://a1108.hizliresim.com/11/8/14/898.png

lavanta84
13-08-11, 22:08
SSeCiLL
peki burnun alt kısmındaki yer için ne diyorsun? ödem değil bahsettiğim top, sert kıkırdak, kemik gibi. dışarı doğru duruyor. önden yandan her açıdan belli.

burnumun altının şekli resmen böyle:

http://a1108.hizliresim.com/11/8/14/898.png
büyük ihtimalle ödemdir o.. zaten oraya doktor tutup ta kıkırdak yada kemik eklemez ki. niye bole bişe yapsın. forumda arkadasların kemik gibi sert ödemleri vardı da masaj yapa yapa yok oldu. bence doktoruna git en yakın zamanda. ben bandajı randevumdan bigün önce eevde açıp bakmıştım ve şok olmuştum hemen doktora gittim. doktor düzeleceğini ödemden olduğunu soylemişti ve gerçekten baya bi düzeldi. eski halinden bu haline geldiyse demekki daha da düzelecek. bence en yaın zamanda doktoruna git ve canını sıkma

SSeCiLL
lavanta84
büyük ihtimalle ödemdir o.. zaten oraya doktor tutup ta kıkırdak yada kemik eklemez ki. niye bole bişe yapsın. forumda arkadasların kemik gibi sert ödemleri vardı da masaj yapa yapa yok oldu. bence doktoruna git en yakın zamanda. ben bandajı randevumdan bigün önce eevde açıp bakmıştım ve şok olmuştum hemen doktora gittim. doktor düzeleceğini ödemden olduğunu soylemişti ve gerçekten baya bi düzeldi. eski halinden bu haline geldiyse demekki daha da düzelecek. bence en yaın zamanda doktoruna git ve canını sıkma
bugün alçı çıktından burnum çıplak kaldıktan sonra söyledim. uç kısmı böle böle diye. burnunu kaldırmam için yukarı çekmem lazımdı. çektim, çekerkende alt kısmına kıkırdak koyup uzattım dedi. kendi ağzıyla söyledi be canım.

tesellin için teşkkür ediyorum. inşallah dediğin gibi ödemdir. inşallah geçer dağılır düzelir...

rosecollects
SSeCiLL

canım kesinlikle bunalıma girme. aynanın karşısına sık gitme. şimdi şişlikler olduğu için sana değişik geliyo. burnunun ucunun top gibi olmasıda şişlikten. benimde oğlum deviasyon ameliyatı olmuştu. 3 ay gözünde yaş kalmadı. aynı durumları yaşadı. kötü bile olsa şunu unutma düzelmeyecek hiçbir vaka yok ama sabırlı olmalısın. burnunun şekli zamanla ortaya çıkacak. değişime herkes aynı anda alışamaz.Allah kolaylık versin.

lavanta84
SSeCiLL
bugün alçı çıktından burnum çıplak kaldıktan sonra söyledim. uç kısmı böle böle diye. burnunu kaldırmam için yukarı çekmem lazımdı. çektim, çekerkende alt kısmına kıkırdak koyup uzattım dedi. kendi ağzıyla söyledi be canım.

tesellin için teşkkür ediyorum. inşallah dediğin gibi ödemdir. inşallah geçer dağılır düzelir...
alçın henüz yeni çıktığına göre demekki çok geçmemiş ameliyat olalı. benim bandaj 20 gün sonra çıkmıştı ve yamuktu. en az bi ay geçmesi gerekiyor. tabi bazılarının oyle olmuyor bünye meselesi heralde. mesela benim suan sola dönüktü resmen ve doktorun verdiği burun ucu masajını yaptığımdan beri ortaladı diyebilirim. az kadı eğimi yani.sabretmek gerek inşallah biran önce düzelir burunlarımız

SSeCiLL
bir de bugün 8. günüm. hala bir yanımdam kanlı sızıntı geliyor. burnum sızlıyor. ve hala tıkalı nefes alamıyorum. bunlar normal mi arkadaşlar?

xxdyguxx
14-08-11, 03:08
SSeCiLL

canım cvp vermeden geçemedim ben alçıdaan ilk çıkan halini hatrlıyorum daa hiç bir şeye benzemiyordu evet buruna bile benzemiyordu çok ciddiyim o kadar ödemli şiştiki aynanın karşısında şok içindee kaldım tabi bi süre bantla kaldı bantı çıkardım yine şiş ama zamanla değişti şuan 1 ayı doldurmasına az kaldı ama önden halaa iyi değil ama sabırla bekliyorum moralimi bozmamaya çalışıyorum biliyorum ki düzelicek yani buna inandırmaya çalışıyorum kendimi sende öyle yap sıkmamaya düşünmemeye çalış daha çok yenii seninkii 2 3 ay sonrasını düşün düzelicek herşeey sadece sabıırr :))))

xxdyguxx
14-08-11, 03:08
SSeCiLL
bir de bugün 8. günüm. hala bir yanımdam kanlı sızıntı geliyor. burnum sızlıyor. ve hala tıkalı nefes alamıyorum. bunlar normal mi arkadaşlar?
kanlı sızıntı ilk günlerdeki gibi koyu gelmiyorsa normal cnmm bnde nefes alamıyordum ilk haftalar zamanla onlarda düzelicektir..

dulcemaria
14-08-11, 08:08
siz hangi doktorda ameliyat oldunuz ki arkadaşlar

helen90
dulcemaria
seni çok çok iyi anlıyorum ameliyattan önce ki gece kendi kendime hep yapma boşver ,girme bu günaha ,sen mimarını mı beğenmiyorsun ne haddine diyordum ve ben de başıma kötü bir şey geleceğini düşünürdüm hep çok çok korkuyordum günah boyutundan ama bir baktım ameliyata gidiyorum hatta o kadar alıştım ki 2 kez oldum :-) böyle güldüğüme bakma çok acı çektim çok doktorumda hep söyler sen çok çektin diye inşallah günahlarıma kefaret olmuştur....ama ben hep söylerim burnun yüzünde çok sırıtmıyorsa bu ameliyatı olma benim burnuma takılan çok olurdu yani çok kemerliydi ve büyüktü sürekli arkadaşlarım durduğumuz yerde söylerdi yani benim suçum yok hepsi onların suçu:KK1:seni belki pek rahatlatamadım ama artık şöyle düşünebilrsin bu evrelerim normal:KK34:

dulcemaria
helen90
seni çok çok iyi anlıyorum ameliyattan önce ki gece kendi kendime hep yapma boşver ,girme bu günaha ,sen mimarını mı beğenmiyorsun ne haddine diyordum ve ben de başıma kötü bir şey geleceğini düşünürdüm hep çok çok korkuyordum günah boyutundan ama bir baktım ameliyata gidiyorum hatta o kadar alıştım ki 2 kez oldum :-) böyle güldüğüme bakma çok acı çektim çok doktorumda hep söyler sen çok çektin diye inşallah günahlarıma kefaret olmuştur....ama ben hep söylerim burnun yüzünde çok sırıtmıyorsa bu ameliyatı olma benim burnuma takılan çok olurdu yani çok kemerliydi ve büyüktü sürekli arkadaşlarım durduğumuz yerde söylerdi yani benim suçum yok hepsi onların suçu:KK1:seni belki pek rahatlatamadım ama artık şöyle düşünebilrsin bu evrelerim normal:KK34:
çok sağol :) anlıyorum hayırlısı işte hayırlısııı

sadelina
14-08-11, 13:08
4 ay oldu amelıyat oldugum açıkçası kendıme guvenım geldı bebeksı yuzum oldu,artık yan profıl çekılebılıyorum resımlerı:KK66:

evallinda
bence de konu oldukça güzel.acan arkadasa tesekkür ediyorum.öncelikle şunu söyleyebilirim ki insan kafasındaki,hayatındaki takıntılardan kurtulmalı,yani eşse sorun eşini değiştirmeli güzellikse sorunu elinden geleni yapmalı veya kariyerse onun için de caba sarfetmeli.hayatı yasanabilir kılmalı.

konumuz burun oldugu için ben de nacizhane su kadarını söyleyebilirim ki,burnunu takıntı yapmıs ne biliym fotograf cektirirken endişe duyma veya insanlarla konusurken acaba burnum cok mu dikkatini çekti diye düşünmektense bi ameliyat zaten en fazla 2 saat sürüyo yapptır kurtul diyorum.böylece kendine güvenin artar iş verimin yükselir,insan ilişkilerinde daha saglıklı ilişkiler kurabilir,aşk hayatında da kendine olan özgüvenin seni daha mutlu bi yuvaya kavusturabilir diyorum.

çünkü hayatta her sey kendinizle barısık olmakta yatıyor gercekten.:KK71:

keleback
sadelina
4 ay oldu amelıyat oldugum açıkçası kendıme guvenım geldı bebeksı yuzum oldu,artık yan profıl çekılebılıyorum resımlerı:KK66:
senın ıcın sevındım ıstediğine kavusmussun :) ama merak ettım ilk aylarda da boylemı dusunuyordum, bence yan profılden çok onden yuzun ön goruntusu daha onemli oluyor

evallinda
SSeCiLL

canım agzından hapırmalısın.ama korkma bişey olmamıstır,sık sık hapşırmak isteyebilirisin bu cok normal fakat mutlaka agzını kullan canım.

schenay
helen90
Çevrenin söylemleri biraz da burnunun sana kattığı havaya bağlı bazısında çok da iyi olmuyor ve çok eleştiriliyorsun güzel olayım derken batırdı gibi ama bazısında muthiş bir değişim oluyor yaşı 10 yaş küçülüyor... kendi adıma şöyle söyleyebilirim daha özgüvenli bir insan oldum eskiden herkes burnuma bakıyormuş gibi gelirdi yüzüm daha kibar oldu ve herkes benim için çok soğuk derdi(gerçi o hala çok değişmedi ama:KK1:) çünkü yüz hatlarım çok sert görünüyordu ve herkes bana iyi ki oldun dedi hocalarım beni tanıyamadı yatay geçişle mi geldin diyorlardı :-) yalnız güzel yanlarının dışında şöyle bir dezavantajı da var artık başka kusurlar bulmaya başlıyorsun ben dudaklarımı küçük buluyorum mesela hatta annemi hep korkutuyorum ama yok o da böyle kalsın:KK1:iş başvurusunda falan hiç bulunmadım ama güzelsen 1-0 öndesin bu hayatta çevremden biri eskiden yüzüme bakılmazdı iş başvurusu yaptığımda ama şimdi öyle değil insan yerine koyuluyorsun dedi.bu çok yanlış bir zihniyet çünkü burnunla insan olmuyorsun ya da başka bir şeyle ne yapalım acı ama gerçek!
evet ben daha güzel olayım derken pişmanlık duyanlardanım! :KK58:

schenay
sesecill cım bu kadar üzme kendini henüz ameliyatın çok yeni, bazı doktorların yaptıkları başta iyi durmaz sonra toparlar, kimininki de tam tersi önce güzel gibi duru sonra dağılır. Sen kime ameliyat olmuştun?

SSeCiLL
schenay
sesecill cım bu kadar üzme kendini henüz ameliyatın çok yeni, bazı doktorların yaptıkları başta iyi durmaz sonra toparlar, kimininki de tam tersi önce güzel gibi duru sonra dağılır. Sen kime ameliyat olmuştun?
inşallah ilk dediğin olur. ama benim derdim şu. biri de çıkıp resmime bakıp ARKADAŞIM BENİMKİ DE BÖYLEYDİ SONRADAN DÜZELDİ dese, rahatlayacağım inan. ama yok arkadaş kimsede böyle birşey yok.

dulcemaria
evallinda
bence de konu oldukça güzel.acan arkadasa tesekkür ediyorum.öncelikle şunu söyleyebilirim ki insan kafasındaki,hayatındaki takıntılardan kurtulmalı,yani eşse sorun eşini değiştirmeli güzellikse sorunu elinden geleni yapmalı veya kariyerse onun için de caba sarfetmeli.hayatı yasanabilir kılmalı.

konumuz burun oldugu için ben de nacizhane su kadarını söyleyebilirim ki,burnunu takıntı yapmıs ne biliym fotograf cektirirken endişe duyma veya insanlarla konusurken acaba burnum cok mu dikkatini çekti diye düşünmektense bi ameliyat zaten en fazla 2 saat sürüyo yapptır kurtul diyorum.böylece kendine güvenin artar iş verimin yükselir,insan ilişkilerinde daha saglıklı ilişkiler kurabilir,aşk hayatında da kendine olan özgüvenin seni daha mutlu bi yuvaya kavusturabilir diyorum.

çünkü hayatta her sey kendinizle barısık olmakta yatıyor gercekten.:KK71:
:) ben teşekkür ederim

bianco
14-08-11, 14:08
Burnum ilk açıldığında doktor aynaya bakmamı istedi hayır olmaz bakamam dedim:)))) ısrar edince baktım şok oldum:KK52: :)) sanki burnumun kemiği s bedenmiş de xxl beden deri kaplanmış gibi:)) anlatabildim mi bilemiyorum. Sonra daha ufak bir alçıya geçtik, Hey Allah ım nasıl yarattıysa o kadar deri nasıl toparlandı anlayamadım. Panik biri olmama rağmen burnuma karşı koyduğum sakin tavır beni bile şaşırttı, sakınmadım, çöpte batmadı:)) tabi şimdilik:KK1:

hzl23
sadelina
ameliyatını kime oldun? :)

dulcemaria
schenay
evet ben daha güzel olayım derken pişmanlık duyanlardanım! :KK58:
canım sen ne zaman ve kime ameliyat oldun bu arada eski ve yeni fotoğrafın varmı eklermisin merak ettim

Dilshad
kızlar ben iyi ki olmuşum diyenlerdenim çok mutluyum çoook :KK66: 7 ayım bitti 8. ayıma girdim ameliyat olalı yıllarca ameliyat korkumdan boşuna ertelemişim ne ağrı sızı hiçbişey olmadı alçı ilk çıktığında resmen havaya uçtum mutluluktan çok beğenmiştim :KK66: hem sağlık açısından hemde görünüm açısından şikayetçiydim nerdeyse hiç nefes alamıyordum tek ameliyatta hepsinden kurtuldum hemde yüzüme yakışmayan o hafif kemerden hemde içerdeki sorunlardan sağlık sorunu yaratmasaydıda yine olurdum zaten direk estetik drna gitmiştim ani bir kararla :87: hayatımda sadece olumlu yönde değişiklikler oldu herkes çok beğendi iyi ki olmuşun dediler gözlerinin güzelliği ortaya çıkmış dediler burun kemerli olunca yüzün güzelliğini kapatıyor ve yüz hatlarım inanılmaz yumuşadı şu kadarını söylim ilgi alaka % 100 artıyor yeter ki yüzüne yakışan burun olsun :87: olmak isteyen herkese korkmayın hemen olun derim darısı tüm ameliyat olmak isteyenlerin başına :nazar:

hzl23
Dilşad
kızlar ben iyi ki olmuşum diyenlerdenim çok mutluyum çoook :KK66: 7 ayım bitti 8. ayıma girdim ameliyat olalı yıllarca ameliyat korkumdan boşuna ertelemişim ne ağrı sızı hiçbişey olmadı alçı ilk çıktığında resmen havaya uçtum mutluluktan çok beğenmiştim :KK66: hem sağlık açısından hemde görünüm açısından şikayetçiydim nerdeyse hiç nefes alamıyordum tek ameliyatta hepsinden kurtuldum hemde yüzüme yakışmayan o hafif kemerden hemde içerdeki sorunlardan sağlık sorunu yaratmasaydıda yine olurdum zaten direk estetik drna gitmiştim ani bir kararla :87: hayatımda sadece olumlu yönde değişiklikler oldu herkes çok beğendi iyi ki olmuşun dediler gözlerinin güzelliği ortaya çıkmış dediler burun kemerli olunca yüzün güzelliğini kapatıyor ve yüz hatlarım inanılmaz yumuşadı şu kadarını söylim ilgi alaka % 100 artıyor yeter ki yüzüne yakışan burun olsun :87: olmak isteyen herkese korkmayın hemen olun derim darısı tüm ameliyat olmak isteyenlerin başına :nazar:
ameliyatını kime oldun?eski burnunla his olarak arada herhangi bi fark var mı?:)

Dilshad
cnm drm cengiz bozkurt beye oldum ameliyatımı aynı anda kbb dr da girdi ameliyatıma his olarak ilk başlarda biraz uyuşukluk oluyor sonra ödemler indikçe o da geçiyor alışıyorsun cnm :KK68:

hzl23
14-08-11, 15:08
Dilşad
cnm drm cengiz bozkurt beye oldum ameliyatımı aynı anda kbb dr da girdi ameliyatıma his olarak ilk başlarda biraz uyuşukluk oluyor sonra ödemler indikçe o da geçiyor alışıyorsun cnm :KK68:
çok teşekkür ederim:) benim en büyük korkum başka bi burun gibi gelme ihtimali.

helen90
14-08-11, 17:08
şunu söylemeden geçemiycem sadece kendi hayatın değişmiyor başkalarının hayatını da değiştirebiliyorsun...bizim sınıfta bir çocuk vardı onu ne zaman görsem kızlar bu çocuğunda ihtiyacı var derdim aradan 1 ya da 1 buçuk ay geçti bir baktım burnu bandajlı (kızlarla görünce bir güldük ki çocuk görmedi ama çok şükür) benden cesaret alıp estetik oldu diye düşündük sonuçta onun da hayatı değişti:KK1:

Ha bu arada bende ki değişimi fark etmemek mümkün değildi o yüzden benden etkilendi diye düşündük:KK61:

Dilshad
14-08-11, 17:08
helen90
şunu söylemeden geçemiycem sadece kendi hayatın değişmiyor başkalarının hayatını da değiştirebiliyorsun...bizim sınıfta bir çocuk vardı onu ne zaman görsem kızlar bu çocuğunda ihtiyacı var derdim aradan 1 ya da 1 buçuk ay geçti bir baktım burnu bandajlı (kızlarla görünce bir güldük ki çocuk görmedi ama çok şükür) benden cesaret alıp estetik oldu diye düşündük sonuçta onun da hayatı değişti:KK1:

Ha bu arada bende ki değişimi fark etmemek mümkün değildi o yüzden benden etkilendi diye düşündük:KK61:
cnm senin resimlerin yok mu merak ettim :13:

helen90
14-08-11, 18:08
Dilşad
cnm senin resimlerin yok mu merak ettim :13:
canım benim kart okuyucu bozuldu o yüzden ekleyemiyorum o problemi halledersem eklerim hemen ....

Dilshad
14-08-11, 18:08
helen90
canım benim kart okuyucu bozuldu o yüzden ekleyemiyorum o problemi halledersem eklerim hemen ....
anladım cnm eklersen bakarız artık senin kaç aylık oldu :nazar:

yasmin280
14-08-11, 19:08
burnum pek deyişmediği için hayatımdada bi deyişiklik olmadı

yasmin280
kendim tasarım yapmıştım tasarımdaki gibi olsaydı harika olurdu eminim

SSeCiLL
yasmin280
kendim tasarım yapmıştım tasarımdaki gibi olsaydı harika olurdu eminim
nası oldu ki?

dulcemaria
14-08-11, 20:08
bide şunu merak ediyorum eski erkek arkadaşlarınız gördüğünde ne oldu :S yani düşünsenize belki burnunuzdaki bi karakteristik olgu hoşuna gitmişti fiziksel olarak ama o değişti :S ne garip