Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2014 / 2015 Gelini Olacak Olanlar , Sohbete Buyrun , Dilerim yalnız değilimdir....

tgc_
12-05-13, 21:05
edaa91
Tabi ki canım iyi ki varlarrr :KK69: Amin :KK54:

Aklına koyduysan kesin o senindir kuzum :KK16::KK1:
edaa91
Tamam canım iyi geceler:KK16:

En mantıklısı canım biraz bekle ne kadar demisti o takıma :44:
tatlım daha tam fiyat almadım bidahaki gidişimde alacağım etiket fiyatı 379 tl ama baya düşürüyolar herseyi mutlaka düşer onunda fiyatı

MutluBulut_
tgc_
tatlım daha tam fiyat almadım bidahaki gidişimde alacağım etiket fiyatı 379 tl ama baya düşürüyolar herseyi mutlaka düşer onunda fiyatı
baya pahalıymıs canım 6 kisilik için :KK31:

tgc_
edaa91
baya pahalıymıs canım 6 kisilik için :KK31:
evet canım ya ama 47 parça o yüzden pahalı sanırım hem kahaltı takımı hem yemek takımı ama napyım ya bikere alcam istediğim olsun tam net fiyata göre karar vereceğim zaten taksitle alcam o yüzden sıkıntı olmaz diye düşünüyorum bakalım tam karar vermedim daha

MutluBulut_
12-05-13, 22:05
tgc_
evet canım ya ama 47 parça o yüzden pahalı sanırım hem kahaltı takımı hem yemek takımı ama napyım ya bikere alcam istediğim olsun tam net fiyata göre karar vereceğim zaten taksitle alcam o yüzden sıkıntı olmaz diye düşünüyorum bakalım tam karar vermedim daha
baya parcası varmıs cidden canım inşallah güzelde bir indirim yaparlar canım hep aynı yerden alıyorsun sonucta :KK16:
Canım ben cıkıyım gözlerim kapanıyor öpüyorum seni sende yat yarın nöbetin var..iyi uykularr :KK16: :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

tgc_
12-05-13, 22:05
edaa91
baya parcası varmıs cidden canım inşallah güzelde bir indirim yaparlar canım hep aynı yerden alıyorsun sonucta :KK16:
Canım ben cıkıyım gözlerim kapanıyor öpüyorum seni sende yat yarın nöbetin var..iyi uykularr :KK16: :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
bende çıkıyorum tatlım aynen benimde gözlerim kapanır durumda :KK16: iyi uykular ruyalarımızda sevdıklerimizi görürüz inşallah :KK16:

Mutella
13-05-13, 06:05
tgc_
bende çıkıyorum tatlım aynen benimde gözlerim kapanır durumda :KK16: iyi uykular ruyalarımızda sevdıklerimizi görürüz inşallah :KK16:
Tuğçem bak neler buldum :KK1: Direk sen aklıma geliyorsun artık :KK1:
http://www.evim.net/kutahya-porselen_k12225

MutluBulut_
13-05-13, 07:05
Günaydınnnn :KK16:

envyme
Günaydın güzellerimmmm:KK16::KK16: Nasılsınız bakalım?
Bi 20 sayfa kadar geriye gitmem gerekti, hızınıza yetişilmiyor yani :KK66: Maşallah güzel gelinciklere :))
Yalnız başım döndü okumaktan o kadar sayfayı, alıntı filan yapmadan toluca bir mesaj yazıyorum :)
Yeni gelen arkadaşlarımız olmuş, hoş gelmişler aramıza :)) Ne güzel zaman yaklaştıkça kalabalıklaşıyoruz :KK16::KK16:
Ben de kısa bir özet geçeyim haftasonundan, cumartesi çeyizime yeni ciciler eklendi, hem de büyük parçalardan.. pek mutlu oldum:KK16::KK16: kahvaltı takımımı, günlük yemek takımımı ve bornoz takımı aldım:KK16::KK16: çeyizime beklerim :KK66:
anneler günü için kayınvalideciğime çiçek göndermiştim çok büyük çabalar sonucu :))(çiçekçi baya abartmış yalnız, kocamaaaaaaaaan bir çiçek gitmiş :) çooook mutlu olmuş, aradı teşekkür etti,konuştuk biraz. pek tatlıyız şimdilik Allah bozmasın inşallah :KK66::nazar::nazar::nazar:

MutluBulut_
envyme
Günaydın güzellerimmmm:KK16::KK16: Nasılsınız bakalım?
Bi 20 sayfa kadar geriye gitmem gerekti, hızınıza yetişilmiyor yani :KK66: Maşallah güzel gelinciklere :))
Yalnız başım döndü okumaktan o kadar sayfayı, alıntı filan yapmadan toluca bir mesaj yazıyorum :)
Yeni gelen arkadaşlarımız olmuş, hoş gelmişler aramıza :)) Ne güzel zaman yaklaştıkça kalabalıklaşıyoruz :KK16::KK16:
Ben de kısa bir özet geçeyim haftasonundan, cumartesi çeyizime yeni ciciler eklendi, hem de büyük parçalardan.. pek mutlu oldum:KK16::KK16: kahvaltı takımımı, günlük yemek takımımı ve bornoz takımı aldım:KK16::KK16: çeyizime beklerim :KK66:
anneler günü için kayınvalideciğime çiçek göndermiştim çok büyük çabalar sonucu :))(çiçekçi baya abartmış yalnız, kocamaaaaaaaaan bir çiçek gitmiş :) çooook mutlu olmuş, aradı teşekkür etti,konuştuk biraz. pek tatlıyız şimdilik Allah bozmasın inşallah :KK66::nazar::nazar::nazar:
İyi canım sen nasılsın :)
Evet inşallah bundan sonrada hep böyle kalabalık oluruz :KK1:
Ne güzel canım hemen bakıyorum topigine :KK16:
Maşallah canım Allah bozmasın :KK54:

envyme
edaa91
İyi canım sen nasılsın :)
Evet inşallah bundan sonrada hep böyle kalabalık oluruz :KK1:
Ne güzel canım hemen bakıyorum topigine :KK16:
Maşallah canım Allah bozmasın :KK54:
ben de iyiyim tatlım.. işteyim, buradaki son günlerimin tadını çıkarmaya çalışıyorum :KK66: ne zaman izmire gideceğim diye beklemedeyim, inşallah 3 haftadan önce olmaz ama :KK66:

İnşallah tatlımm, inşallah :) sen ne yaptın? iş mevzularını? var mı bir gelişme?

MutluBulut_
13-05-13, 08:05
envyme
ben de iyiyim tatlım.. işteyim, buradaki son günlerimin tadını çıkarmaya çalışıyorum :KK66: ne zaman izmire gideceğim diye beklemedeyim, inşallah 3 haftadan önce olmaz ama :KK66:

İnşallah tatlımm, inşallah :) sen ne yaptın? iş mevzularını? var mı bir gelişme?
İnşallah gönlündeki gibi olur canım iş konusu :KK16:
Canım gecen cuma günü ilk görüsmeye gittim şartlar çok iyiydi ama neye göre iyiydi anlamadım bos 2 masa için 1000+yemek+ssk hafta sonu yok vs vs ama içime hic sinmedi hı hı diyip cıktım arayacaklarını düşünüyorum ama gitmem sapık gibi bir adamdı :KK31: ondan sonrada bakmadım henüz iş neden bilmiyorum bu sefer evde cok mutluum hic böyle olmamıstım fena alıstım eve :KK1: ama calısmam lazım yoksa ceyizde bitmez :KK1:

envyme
edaa91
İnşallah gönlündeki gibi olur canım iş konusu :KK16:
Canım gecen cuma günü ilk görüsmeye gittim şartlar çok iyiydi ama neye göre iyiydi anlamadım bos 2 masa için 1000+yemek+ssk hafta sonu yok vs vs ama içime hic sinmedi hı hı diyip cıktım arayacaklarını düşünüyorum ama gitmem sapık gibi bir adamdı :KK31: ondan sonrada bakmadım henüz iş neden bilmiyorum bu sefer evde cok mutluum hic böyle olmamıstım fena alıstım eve :KK1: ama calısmam lazım yoksa ceyizde bitmez :KK1:
Hakkında hayırlısı olur inşallah canım, şartlar iyi gibi görünüyor ama içine sinmeyen bir yerde çalışma tabii.. ama dediğin gibi çeyizlerimizi gönlümüzce almak için de çalışmak zorundayız...

MutluBulut_
envyme
Hakkında hayırlısı olur inşallah canım, şartlar iyi gibi görünüyor ama içine sinmeyen bir yerde çalışma tabii.. ama dediğin gibi çeyizlerimizi gönlümüzce almak için de çalışmak zorundayız...
Nasıl birsey bu ceyiz hala anlamadım aldıkca insanın daha cok alası geliyor :KK1:

Mutella
Günaydın kızlaar :KK3:
Akşama görüşürüz kısmet olursa :KK1:

bal_hatun
Günaydıııııııınnnn :KK1:

Sonunda regl oldum valla rahatladım.. ÜZgünüm kızlar teyze olamıyorsunuz :p Dr.a gidiyorum kuzularım öpüyorum sizleri..:KK16:

envyme
edaa91
Nasıl birsey bu ceyiz hala anlamadım aldıkca insanın daha cok alası geliyor :KK1:
aynen öyle canım, hiç doyulmuyor.. her gördüğümü alasım geliyor.. cmt günü bir de pike takımı alacaktım ama annem dur artık dedi :) bir öde bunları , sonra alırsın.. durdurmasa onu da alacaktım :)

Mutella
günaydın canım.. inşalalh :KK66:

MutluBulut_
Mutella
Neden aksam canım nereye gidiyorsun

bal_hatun

Sonunda regl oldum valla rahatladım.. ÜZgünüm kızlar teyze olamıyorsunuz :p Dr.a gidiyorum kuzularım öpüyorum sizleri..:KK16:
Çok şükür canım :KK1:

envyme
aynen öyle canım, hiç doyulmuyor.. her gördüğümü alasım geliyor.. cmt günü bir de pike takımı alacaktım ama annem dur artık dedi :) bir öde bunları , sonra alırsın.. durdurmasa onu da alacaktım :)

günaydın canım.. inşalalh :KK66:
Hangi markaydı canım sanırım tacta indirim var bir alana 2. %50 diye okumustum :44:

Mutella
edaa91

Hangi markaydı canım sanırım tacta indirim var bir alana 2. %50 diye okumustum :44:
Benim bey memur ya balım, öğlen yemeğini birlikte yiyelim diye süpriz yapacağım :KK16:
Ordan da okula geçerim sanırım. O yüzden akşam yani :KK1:

MutluBulut_
Mutella
Benim bey memur ya balım, öğlen yemeğini birlikte yiyelim diye süpriz yapacağım :KK16:
Ordan da okula geçerim sanırım. O yüzden akşam yani :KK1:
He tamam canım afiyet olsun size :KK16:

MutluBulut_
13-05-13, 09:05
Nazar mı degdirdik :KK31: bugün nerelerdesiniz :KK31:

_umutlu
13-05-13, 10:05
edaa91
ben buralrdaym valla okuldan geldm şimdi :KK16:
gelirkende kahvaltılık ve tuzluk karabibrlk aldm ilk çeyizlermi almaya basladm dyebilirm :KK31: :KK1:

MutluBulut_
13-05-13, 10:05
_umutlu
gelirkende kahvaltılık ve tuzluk karabibrlk aldm ilk çeyizlermi almaya basladm dyebilirm :KK31: :KK1:
Hosgeldin canım :KK16:
İlk ceyizlerin hayırlı olsun canım eee bize göstermeyecekmisin hani resimleri :KK43:

bal_hatun
13-05-13, 11:05
Kuzular yarın gidip hormon tahlili vereceğim herşey çıkacak bakalım...

bal_hatun
_umutlu
Ooo hayırlı olsun canım :KK69:

envyme
bal_hatun

o kadar da heveslenmiştik teyze oluyoruz diye :p şaka bir yana inşallah önemli bir şey yoktur tatlım, olur arada böyle düzensizlikler stresten filan :KK66: bir de kaç yaşındaydın sen? bir de benim de baya düzensizdi bir iki sene öncesine kadar, son iki senedir düzenli diyebilirim.. kendi kendine bir düzene oturdu.. (şuan 27 yaşındayım)

edaa91

dantela markasınındı o da canım... 336ydı etiket fiyatı ama, 240 a inmişti adam..

çok net belli olmasalar da burada, bunlardı işte: (rengine de karar verememiştim gerçi :KK1: )
Eki Görüntüle 710214 Eki Görüntüle 710215

edaa91
burdayım tatlişkom, öğlen dışarı çıkmıştım biraz, bir de arada işler yoğunlaşıyor, yazamıyorum..

_umutlu
hayırlı olsun ilk çeyizlerin, bir başladıysan gerisi çok hızlı gelir canım :KK66:

Sedef1
13-05-13, 12:05
Selam kızlarrrrr nasılsınız (:-)
Bu gün spora başladım ilk gün cok güzel geçti yarın yine gidicem (:-)

bal_hatun

Senin adına sevindim canım, düzene girer inşallah.. :-)

_umutlu
Hayırlı olsun ilk çeyizlerin canım güle güle kullanmanı dilerim, inşallah gönlünün istediği gibi bi gün bittiğinide paylaşırsın bizlerle (:-)

envyme
dantela markasınındı o da canım... 336ydı etiket fiyatı ama, 240 a inmişti adam..

çok net belli olmasalar da burada, bunlardı işte: (rengine de karar verememiştim gerçi :KK1: )
Bunlar cok güzelmiş canım güle güle kullan, bende bu tarzı beğeniyorum en azından bir takım olucak asil duruyor :-)

envyme
13-05-13, 12:05
Sedef1

Bunlar cok güzelmiş canım güle güle kullan, bende bu tarzı beğeniyorum en azından bir takım olucak asil duruyor :-)

merhaba canım :) beğenmene sevindim ama henüz almadım bunu.. hem renge karar veremedim, hem de bu hafta sonu baya masraf yaptım, kahvaltı takımı, yemek takımı, bornoz takımı.. o yüzden bu birazcık bekleyecek artık...

devamı da hep böyle gelsin inşallah canım, böyle istekli git her zaman spora:KK66: benim hiç yapamadığım bir şey :KK1: hevesle ilk hafta gidip sonra sıkılıyorum :KK1:

Sedef1
13-05-13, 13:05
envyme
merhaba canım :) beğenmene sevindim ama henüz almadım bunu.. hem renge karar veremedim, hem de bu hafta sonu baya masraf yaptım, kahvaltı takımı, yemek takımı, bornoz takımı.. o yüzden bu birazcık bekleyecek artık...

devamı da hep böyle gelsin inşallah canım, böyle istekli git her zaman spora:KK66: benim hiç yapamadığım bir şey :KK1: hevesle ilk hafta gidip sonra sıkılıyorum :KK1:
Olsun canım onuda alırsın, ben olsam 1.yi tercih ederdim tabi secim senin :-)

Ayy inşallah canım ya, kiloların gitmesi lazım yağ oranım yüksek cıktı bide sakıncalı yani.
Ablamıda heveslendirdim oda başlıcak birlikte motive oluruz (:-)

bal_hatun
envyme
o kadar da heveslenmiştik teyze oluyoruz diye :p şaka bir yana inşallah önemli bir şey yoktur tatlım, olur arada böyle düzensizlikler stresten filan :KK66: bir de kaç yaşındaydın sen? bir de benim de baya düzensizdi bir iki sene öncesine kadar, son iki senedir düzenli diyebilirim.. kendi kendine bir düzene oturdu.. (şuan 27 yaşındayım)

burdayım tatlişkom, öğlen dışarı çıkmıştım biraz, bir de arada işler yoğunlaşıyor, yazamıyorum..

hayırlı olsun ilk çeyizlerin, bir başladıysan gerisi çok hızlı gelir canım :KK66:
23 yaşındayım canım valla inşallah düzelir :)))

MutluBulut_
bal_hatun
İnşallah temiz cıkar canım

envyme

1. daha güzel sanki canım bayada indirim yapmıs ama demek her zaman yapabilir indirim
Az önce bi sıkıldım bi sıkıldım yoktunuz :KK5:

envyme
13-05-13, 14:05
Sedef1
Olsun canım onuda alırsın, ben olsam 1.yi tercih ederdim tabi secim senin :-)

Ayy inşallah canım ya, kiloların gitmesi lazım yağ oranım yüksek cıktı bide sakıncalı yani.
Ablamıda heveslendirdim oda başlıcak birlikte motive oluruz (:-)
birlikte gidin, birbirinizi daha iyi motive edersiniz tabii... kaytaramazsınız hiç :KK66: benim de gönlüm 1.den yana :)

bal_hatun
23 yaşındayım canım valla inşallah düzelir :)))
düzelir inşallah tatlım, önemli bir şey çıkmaz inşallah :)

edaa91
1. daha güzel sanki canım bayada indirim yapmıs ama demek her zaman yapabilir indirim
Az önce bi sıkıldım bi sıkıldım yoktunuz :KK5:
evet güzel indirim yaptı :) bornozu da baya uyguna aldım sanırım, 200 e indi onu da..
benim de 1. daha ağır basıyor..
bu arada sizlere de danışayım bir konuda.. annemin yıllar önce yaptırdığı danteller var,daha dikilmemiş.. modelleri çok güzel ama, eski usul olarak 2 yastık 2 de karyola eteği şeklinde yapılmış.. ben de diyorum ki, acaba o etek dantellerini birini pikeye birini nevresime şeklinde nevresimli pike takımı mı yaptırsak ki? ne dersiniz güzel olur mu ki acep?

_umutlu
edaa91
Hosgeldin canım :KK16:
İlk ceyizlerin hayırlı olsun canım eee bize göstermeyecekmisin hani resimleri :KK43:
sağol canım iyi dedin de nasıl resim eklendiği konusunda hiç bi fikrim yok :KK1:

envyme
_umutlu
sağol canım iyi dedin de nasıl resim eklendiği konusunda hiç bi fikrim yok :KK1:
tatlım mesaj yazarken üstten 2. sıradaki sağdan 5. simge var ya, 'insert image' yazan, ona tıklıyorsun, bilgisayardan resim seçmek istersen, 'from computer' kısmından dosyaları seç deyip, eklentiyi yükle diyorsun.. ya da internetten bir resim seçeceksen, internetteki görselin üzerine sağ tıklayıp 'resim url'sini kopyala' deyip, sonra yine insert image deyip, from url diyorsun bu sefer.. kopyaladığın url yi yapıştırıyorsun.. işte bu kadaar :)) bazen internetten aldıklarına geçersiz dosya tipi diyebilir, bu durumda da resmi bilgisayara kaydedip, öyle yükleyebilirsin..

Perim35
Topiğimize Tuğçemde gelmiş, hoş gelmiş nasıl mutlu oldummm .:KK16:

Kızlar nasılsınızzzzzzz :KK16:
geçmişi okuyamadım. 2 gün çok yoğunum quizler vb.
O yüzden bir geliyor bir giderim. K.bakmayın nolur. Çarşamba geri geleceğime emin olabilirsiniz:KK16:

Mutella
Selam kızlaar, ben geldim :KK3:

bal_hatun
Canım aynı sıkıntı bende de var, sürekli düzensizlik yaşıyorum. Bi tek bu ay tam gününde oldu. Acaba bende mi test yaptırmalıyım :KK31:

Sedef1

Senin adına sevindim canım, düzene girer inşallah.. :-)

Hayırlı olsun ilk çeyizlerin canım güle güle kullanmanı dilerim, inşallah gönlünün istediği gibi bi gün bittiğinide paylaşırsın bizlerle (:-)

Hayırlı olsun sedeef :KK1:
Başladıysan bırakmamanı öneririm, bırakınca vücut salıyor kendini çünkü maalesef.

Mutella
13-05-13, 15:05
Perim35
Topiğimize Tuğçemde gelmiş, hoş gelmiş nasıl mutlu oldummm .:KK16:

Kızlar nasılsınızzzzzzz :KK16:
geçmişi okuyamadım. 2 gün çok yoğunum quizler vb.
O yüzden bir geliyor bir giderim. K.bakmayın nolur. Çarşamba geri geleceğime emin olabilirsiniz:KK16:
İyidir kuzu sen nasılsın?
Kolay gelsin :KK1: