Mucize Zayıflama İksiri

gulshen
7-01-08, 19:01
_eZeL_
Malzemeleri aldım ve yaptım hatta akşam yemeğinden sonra bir kupa içtim tadı hoş kokusu bi harika buram buram karanfil koktu heryer ama hala kararsızım yemekten öncemi sonramı diye fikri olan varsa lütfen yardımcı olsun...
ben icdim 8kilo verdim yemekden sonra icirdim ben bende cok ise yaradi

FlowerPurple
10-01-08, 12:01
ilaydax25
merhabalar zencefili araştırdım iştah açar yazıyo metabolizmayla ilgili hiç bişey demiyo:teytey:
ilaydacım ben bunu ender saraçtan duymuştum dobra dobrada kök zencefil metabolizmayı hızlandırır demişti a.sve aynı zamanda nette gezinirken bunu deneyen arkadaşın yorumunu okumuştum ama sen bilirsin ben katıyorum ayrıca angelia jolie zayıflamak için zencefil çayı içmiş 3 hafta gibi sürede 11 kilo vermiş tabi sporla berabera.s

Berith
11-01-08, 17:01
Tarife uygun hazırladığın zaman 2-3 litre içecek oluyor. 4-5 gün kadar gidiyor o da...

redboomm
13-01-08, 14:01
gulshen
ben icdim 8kilo verdim yemekden sonra icirdim ben bende cok ise yaradi
tebık ederım senı 8 kılo yalmızca bu karısımlamı verdın yok sa takvıye kullandınmı artı dıyet yaptın canım tesekkur ederım

Asortie
14-01-08, 14:01
_eZeL_
Malzemeleri aldım ve yaptım hatta akşam yemeğinden sonra bir kupa içtim tadı hoş kokusu bi harika buram buram karanfil koktu heryer ama hala kararsızım yemekten öncemi sonramı diye fikri olan varsa lütfen yardımcı olsun...
canım bence yemekten önce daha ii çünkü o seni şişireceği için hemde az yemek yedirecektir daha faydalı bence

gulum34
14-01-08, 19:01
bende bugün yaptım içtim 1 bardak güzel inşallah faydası olur 4 kilo verdim doğumdan kalan 17 kilo daha var

gulshen
15-01-08, 14:01
redboomm
tebık ederım senı 8 kılo yalmızca bu karısımlamı verdın yok sa takvıye kullandınmı artı dıyet yaptın canım tesekkur ederım
tesekkur ederim kendi diyetimi kendim yapdim yediklerimi azaltdim 6en gec de 7den sonra hic bir sey yemedim

Ur$uLa
15-01-08, 18:01
sadece bi kaç kere içebildim dahada içemedim..faydası gerçekten var yaa
ilgisini çekenlere tavsiyemiz muhakkak içmelisiniz (=

azrasıla
16-01-08, 09:01
arkadaşlar bu iksiri yaptıktan sonra kaç gün buzdolabında saklayabilirim?

gulum34
16-01-08, 23:01
valla şişe elimde su niyetine içiyorum tadı çok hoş yılbaşından beri 4 kilo verdim

FlowerPurple
17-01-08, 13:01
gulum34
valla şişe elimde su niyetine içiyorum tadı çok hoş yılbaşından beri 4 kilo verdim
Gülüm iksiri içerken günde belirli bir ölçün varmı canım birde yenil yıldan bu yana tam 17 gün oldu 17 günde diyetsizmi verdin bu 4 kiloyu cevaplarsan sevinirima.s

sütlü gayfe
17-01-08, 13:01
bunu içerken diyet yapılıyormu bende merak ettim

Ur$uLa
17-01-08, 17:01
yemeklerden sonra içiliyo , bağırsakları çalıştırma niyetiyle ama zayıflatıcı etkiside var sanırım :)
diyet yapılıyomu bilmiyorum ama yediklerinize dikkat ederseniz dahada iyi sonuç alınır..
bende yeniden yapmayı düşünüyorum..Bu sefer bende su niyetine içicem :KK70:

gulum34
17-01-08, 17:01
benli canım diyette yapıyorum ama spor yapmıyorum

FlowerPurple
17-01-08, 20:01
cevap için tşkler canıma.s bende kullanmaya başladım tam bir hafta oldu bir kilo gitti:dance: ama soğan suyundanmı,elma sirkesindenmi yoksa bundan mı bilmiyoruma.s.

sarikizim
19-01-08, 00:01
ben yaptim ama icemedim migdemi cok bulandirdikafamçokkarıştı,zeten elma sirkeside cok bulandiriyo icemiyorum,en iyisi ben su iceyim:içelim:

ilayda26
19-01-08, 07:01
Bu sabah yaptim kokusu çok hos evin içine yayildi. ASure koktu sanki burnuma:bbo: Tarçinden kaynaklanirdir:1closedeyes:Umarim ise yarar

EBRULUM
19-01-08, 13:01
sarikizim
ben yaptim ama icemedim migdemi cok bulandirdikafamçokkarıştı,zeten elma sirkeside cok bulandiriyo icemiyorum,en iyisi ben su iceyim:içelim:
Ay şekerim aslında tadı çok güzel bende ilk zamnlar düzenli yapıyordum sonra bıraktım yaaa elma sirkesi içiyorum ama kesinlikle elma sirkesinden daha güzel toz karabiber kullanmıyorsun degilmi tatlım

sweetler
19-01-08, 18:01
bende tarife balıklama atladım amaaaa toz karabiber attım büyük bi hevesle içeyim dedim öğğğğ tatlicadiarzu oda ne .....sen şişkosun iç bunu bu sana ceza dercesine bi tattı:eek:klava::roflol:

tane karabibermi olmalıydı ama yazmıyokiiii
neyse bide öyle deneyelim ama tarif 1 tatalı kaşığı diyo tadı güzel diyen arkadaşlar bana da yazın nasıl yaptığınızı

Dishe
20-01-08, 17:01
sweetler
bende tarife balıklama atladım amaaaa toz karabiber attım büyük bi hevesle içeyim dedim öğğğğ tatlicadiarzu oda ne .....sen şişkosun iç bunu bu sana ceza dercesine bi tattı:eek:klava::roflol:

neyse bide öyle deneyelim ama tarif 1 tatalı kaşığı diyo tadı güzel diyen arkadaşlar bana da yazın nasıl yaptığınızı
hayatım tane karabıber olucak toz deıl..yerimseniben
ve ınan tadı cok hos..:kahve:

melniz
20-01-08, 18:01
sweetler

merhaba canım .ben bıraz once yaptım ve ılk bardagımı ıçtım tadı oyle acı falanda deıl tarcın elma ve lımon kokuyo ve tadı acı deıl sadece tatsız meyve cayı gıbı.2.5-3 lıtre kaynar suya 2 elma(soymadan ıçını temızlemeden 4 e bolup),1 limon(aynı elmalar gıbı 4 e boldum),1 tatlı kaşıgı tane karabıber,1 dal tarcın(rulo seklınde oluyo),1 tatlı kasıgı karanfıl koydum kaynattım elmalar yumusayınca atesten aldım ve suzdum.hepsı bu kadar bence tekrar dene acı olmuyo cunku..yerimseniben

ilayda26
20-01-08, 18:01
Bende denedim, karabiberi tane olarak atim yinede aci yaa kafamçokkarıştı üstelik eksi. ama inadim inat iste, yinede içiyorum. Tadini alamadan yudumluyorum. Bunu nasil basariyorsunu diye sormayin, bende bilmiyorum a.s

FlowerPurple
23-01-08, 09:01
???eren???
kilo veren yok mu ya neden cevap yazmıyosunuz):
eren cim çok faydası var gerçekten metabolizmayı hızlandırıyor ve bağırsakların acayip hareketleniyor ama çok ciddi kilo kaybım olmadıa.s

Ur$uLa
24-01-08, 19:01
BENLİ
eren cim çok faydası var gerçekten metabolizmayı hızlandırıyor ve bağırsakların acayip hareketleniyor ama çok ciddi kilo kaybım olmadıa.s
ben içtim ama metabolizmam çalışmadı.. yada bilmiyorum çalışmıştır belkide, wcye filan gittiğimi hatırlamıyorum iksiri içtiğimde:KK70:
ama normalde giderim..
hımm.. ilginç bi içecek..ama olsun tadı hoş

Honest
25-01-08, 09:01
:teytey:arkadaşlar merhaba...ben iksiri 2.5 haftadır içiyorum veeeee sonuç süper:dance:yediklerimede dikkat ederk 3.5 kilo verdim hemde her istediğimi yiyerek börek kek bile hehe:sm_cool:dün komşular toplanmıştı annemin yanına gittim herkes aaaaaa ne kadar zayıflamışsın dedi formülü ne dediler iki saat onblarada anlattımtatlicadiarzu:smiley-cool:artı sporda yapıyorum ben vücudum sıkılaştı bu sayede şekillendi süpper bişi:icecream:
herşey bi yana bu tarifi bize öğretene ve kadınlar kulübünü yaratan kişilere teşekkürler:enbuyukkk:a.s.:nazar::1hug:

İzotop
27-01-08, 21:01
Merhaba kızlar,
2. doğumu yaptım ve kilolarımın bir kısmını vermiştim.Kızım 6 aylıkken dayımın çektiği bir bir fotoğrafı görünceye kadar her şey normaldi benim için.Dayımla aramdaki diyalog aynen şudur;
-aa dayı bu kim(arkam dönük yüzümü göremiyorum)
-sensin
-....
-hayır ben olamam

o ne popoydu öyle.
Hayatım boyunca kilo almak için bir sürü yol denemiştim.Kara mizah gibisenağlama

Verdiğim kiloları geri almakla kalmamış üstüne de eklemişim maaşallah.1 haftadır elma sirkesi+bal karışımını içiyordum.Ayrıca yediklerime dikkat ediyordum.Ayrıca günde 90 mekik.Bir de emziriyorum.1 haftada 2 kilo gitmiş.Yani tüm bu yaptıklarımla bence sirkesiz de verirdim gibi geliyor.ama tabii yağdan mı gitti bilemiyorum.
Ancaaakk...En sonunda olan oldu.Yediklerime dikkat ediyordum fakat bir gün mutfağa bir daldım dalış o dalışKötü Kazen...hafta sonum tıkınmakla geçti.Yani çok abartmadım elbette ama çikolata yedim hem de bayıla bayıla.sonra cips ohh.
Şimdi ise pişmanım:çok üzgünüm:İrademle övünüyordum halime bakın.
Bir de bu iksiri deneyeceğim.Elma sirkesine daha fazla tahammül edemeyeceğim.Ama hangisi işe yarıyor acep?Bana hem tok tutacak hem de metobalizmayı hızlandıracak bir şey lazım.

Sizi gelişmelerden haberdar ederim.Çünkü okuyoruumm eee diye kalıyorum.
Ha bir de ekmek yemiyordum fakat ekmek günlük b vitamini ihtiyacımızı karşılıyormuş tamamen kesmemeliymişiz.Gazetede okudum dün.Doğrusunu bilen varsa aydınlanmak isterim vallahi kafam karıştı.

jasmin1
27-01-08, 21:01
olurmu vallahi iş yemeden değil az ve sık yemekle oluyor bende 2 ay diyetisyene gittim ve 6 kilo verdim öceleri sabah kahvaltısı yok öğlen yok akşamda allah ne verdiyse bayramda yine saldım kendimi tabii su doktor bol suyu muhakkak alacaksın dedi zayıflamada büyük rolü olduğunu söyledi sabahlarıda mutlaka 2 dilim ekmek veriyolar az et az sebze aralarda meyve yoğurt 1, ay hiç sporsuz bile kilo verdim Allah bizim gibi kilolulara sabır versin

FlowerPurple
28-01-08, 09:01
İzotop
Merhaba kızlar,
2. doğumu yaptım ve kilolarımın bir kısmını vermiştim.Kızım 6 aylıkken dayımın çektiği bir bir fotoğrafı görünceye kadar her şey normaldi benim için.Dayımla aramdaki diyalog aynen şudur;
-aa dayı bu kim(arkam dönük yüzümü göremiyorum)
-sensin
-....
-hayır ben olamam

o ne popoydu öyle.
Hayatım boyunca kilo almak için bir sürü yol denemiştim.Kara mizah gibisenağlama

Verdiğim kiloları geri almakla kalmamış üstüne de eklemişim maaşallah.1 haftadır elma sirkesi+bal karışımını içiyordum.Ayrıca yediklerime dikkat ediyordum.Ayrıca günde 90 mekik.Bir de emziriyorum.1 haftada 2 kilo gitmiş.Yani tüm bu yaptıklarımla bence sirkesiz de verirdim gibi geliyor.ama tabii yağdan mı gitti bilemiyorum.
Ancaaakk...En sonunda olan oldu.Yediklerime dikkat ediyordum fakat bir gün mutfağa bir daldım dalış o dalışKötü Kazen...hafta sonum tıkınmakla geçti.Yani çok abartmadım elbette ama çikolata yedim hem de bayıla bayıla.sonra cips ohh.
Şimdi ise pişmanım:çok üzgünüm:İrademle övünüyordum halime bakın.
Bir de bu iksiri deneyeceğim.Elma sirkesine daha fazla tahammül edemeyeceğim.Ama hangisi işe yarıyor acep?Bana hem tok tutacak hem de metobalizmayı hızlandıracak bir şey lazım.

Sizi gelişmelerden haberdar ederim.Çünkü okuyoruumm eee diye kalıyorum.
Ha bir de ekmek yemiyordum fakat ekmek günlük b vitamini ihtiyacımızı karşılıyormuş tamamen kesmemeliymişiz.Gazetede okudum dün.Doğrusunu bilen varsa aydınlanmak isterim vallahi kafam karıştı.
canım seni çok iyi anlıyorum aynı durum şuan bende var o irade gitti yerine obur yiyen ve doymak bilmeyen biri var bir aydır çok ,iyiydim ama son bir haftadır tabiri caizse kudurmuş gibiyim yiyecek şey arıyorum bu ne ya bu ne iştah anlamadım dediğin gibi emzirdiğimiz için belkide böyle acıkıyoruz birde ben şuan eşimin görevi nedeniyle AĞRI da oturuyorum 3 aydır kar var ve bir
3aydaha sürer sürekli evdeyim çocuklar akşama kadar mutfaktan çıkamıyorum bir dışarı ile bağlantım internet ve telefon düşün halimi eeee tabiatımda da sıkıldıkça yemeğe düşerim ne olcak bilmiyorum amam bugün tekrar niyet ettim bakalım bari hafta içi tam bir diyet yapmayı düşünüyorum hafta sonları elimde olmadan eşimde evde olduğu için tam uyamıyorum motive çok önemli bu sayfalardaki yazıları okuyorum rahatlıyorum a.s.

İzotop
28-01-08, 22:01
Beğenen arkadaşlar kusura bakmasın ama nasıl zor içtim anlatamam.Fondip yapayım dedim,koca bardak da nasıl fondip olsun.Son yudumda aklımdan aynen şu geçti."Hah şimdi kusacağım, demek böyle zayıflatıyor"diye.
Ama kararlıyım zehir olsa içeceğim.Kötü Kazen
Ayrıca dün gece forumu iyice inceledim.Bir diyetisyenin cevapları çekti ilgimi.Ben de aç kalmadan diyete karar verdim.Ama salata çorba v.s.
Ek olarak sirke ve bala devam.Ayrıca 90 mekik,koşu bandında 40 dk.
Perişanım.Ama bu saatlerde aç olurdum.Değiliiimm:sm_cool:
Ama anlamadım ben bu işi hem tokum hem diyetteyim:uhm:
Eh diyetisyen hanım sınırsız salata diye altını çizmiş hep.Ben de öneriye uyayım dedim.
Ayrıca bol su içtim 3 lt geçmemesine ve zamanlarına dikkat ederek.
hade bakalım na zdraşka kızlar:içelim:

avoncukız
30-01-08, 15:01
kızlar 3 lıtre su koyoyoruz ya pekı bu karısımdan kac bardak cıkıyor..yanı ıkı bardak ıcıp gerı kalanı döküyormuyuz..yani gunluk mu yapacagız bunu?yardım lütfen

zeytin gözlü
30-01-08, 16:01
avoncukız
kızlar 3 lıtre su koyoyoruz ya pekı bu karısımdan kac bardak cıkıyor..yanı ıkı bardak ıcıp gerı kalanı döküyormuyuz..yani gunluk mu yapacagız bunu?yardım lütfen
öyle şey olur mu kıss:mymeka:
bitene kadar içiyosun:roflol::roflol:

İzotop
30-01-08, 20:01
Bu iksiri içmenin kolay bir yolunu buldum nihayet:)Arkasından 1 tatlı kaşığı nar ekşisi de içiyorum.Çok iyi oluyor.sirke ve iksire devam.Hala yediklerime dikkat etsem de bazen sapmalar olabiliyor.Abartmamak koşulu ile.Ayrıca bugün bir arkadaşımla kilolar üzerine sohbet ediyorduk.Diyetisyeni ona demiş ki kilo sabitlenince ve bir azalma olmuyorsa kabağı dilimleyerek haşlamasını ve üzerine yağsız yoğurt sürerek yemesini tekrar zayıflama sürecine gireceğini söylemiş.Bu arkadaşım 25 kg gibi ciddi bir şekilde eksilmişti.

avoncukız
31-01-08, 10:01
kızlar yaaa:1no2:
ben dun bu karısımı yaptım ıctım ıcıne karanfıl kymayı unutmusum bırde toz tarcın attım..meger rulo tarcın farklıymıs..sımdı benım cay olmadımı..toz tarcınla rulo tarcın bırsey farkettırırımı..hadı karanfılı cayı ısıtırken ıcıne atarımda tarcın ne olacak yardım lutfen...

FlowerPurple
31-01-08, 11:01
avoncukız
kızlar yaaa:1no2:
ben dun bu karısımı yaptım ıctım ıcıne karanfıl kymayı unutmusum bırde toz tarcın attım..meger rulo tarcın farklıymıs..sımdı benım cay olmadımı..toz tarcınla rulo tarcın bırsey farkettırırımı..hadı karanfılı cayı ısıtırken ıcıne atarımda tarcın ne olacak yardım lutfen...
canım bence bir şey olmaz ama diğer sefer tarife uygun yapmaya çalış onu kullan şimdi çünkü 2 günde biter elindeki su :içelim:

cookseker
31-01-08, 14:01
güselim eger miden sorunluysa sakın içme ben de yaptım içtim 4 gün ama 5.ci günde gece 5 de hastaneye zor gittim midemi mafetti karabiber ve limon sakın içme derim bende ülser başlangıcı varmış bunuda o gün öğrendim genelde agrıodu miğdem ama pek önemsemedim bunuda içince hastalandım burdan midesi sorunlu olanlara duyrulurr

MavimelekleriM
1-02-08, 13:02
arkadaşlar kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. ben bu çayı yaptım 1. gün diyetimi yaptım 2. gün diyetimi bozdum yememe dikkat etmeme rağmen çayımı düzenli olarak sabah ve akşam bir bardak içtim ama bugün sabah tartıldığımda 500 gr gittigini gördüm (kilo çizelgemi degiştiremiyorum) pazartesi diyet + bu çayı yapcam gelişmeliride size yazarım.

fatma ç
1-02-08, 14:02
Ben bebek ,için tedavi görüyorum böyle karışımlar acaba nasıl gelir?

ela_ekin
3-02-08, 11:02
2-3 haftadır kullanıyorum ama düzenli değil rejim de yapmadım heralde o yüzden kilo vermedim ama dünden beri diyetteyim umarım faydası olur sonucu sizlere bildiririm :)))

alone_04
5-02-08, 17:02
mrbb hanımlar valla hepinisin parmaklarına sağlık çok güsel bilgi paylaşımları bunlar.ya bişi sorucam bn şimdi sirkeli tarifimi yapayım yoksa bu elma+tarçın+limon u mu.sizce hangisi daha etkili.yrdımcı olursanıs sevinirim.öptüm hepinisssiii

alone_04
5-02-08, 21:02
avoncukız
3 gün oldu ıcmeye baslayalı yanında yesil cayda ıcıyorum..insallah sonucu ıyı olur..gelısmelerden mutlaka haberdar ederım canımyerimseniben
ya cnm bi etki oldumu zayıfladınmıı ? ya bnde başladımm inş veririm faslalıkları.60 kilo olmuşumm eski halime gelmem lasımm.boyumda çok kısaa senağlama

avoncukız
5-02-08, 22:02
alone_04
ya cnm bi etki oldumu zayıfladınmıı ? ya bnde başladımm inş veririm faslalıkları.60 kilo olmuşumm eski halime gelmem lasımm.boyumda çok kısaa senağlama

canım bı kur kürü bitirdım yanlız gecen tartıldım 67.5 yazdı...oysa baslamadan 66.4 tum ..off bılmıyorum yaa..am göbek sıskınlıgım ındı..ben lahanayı denemek ıstıyorum

_eZeL_
6-02-08, 16:02
arkadaşlar ben bu iksiri uyguladım 2 hafta kadar ama malesef bir faydasını görmedim sanırım her bünyede faydalı olmuyor sonra bunu bırakıp iki hafta kaynattığım soğanın suyu ile limon karışımına başladım kahvaltıdan önce ve bazen akşam yemeğinden önce 2 hafta onu uyguladım ve iştahım tamamen kesildi 2 kilo verdim 60 tım 58 oldum ve soğan suyunu bıraktım iştahım kesildiği ve düzenli beslendiğim için biraz daha kilo verdim şu anda 56,5 kiloyum şimdi lahan kürünü uygulamayı düşünüyorum 4 - 5 kilo daha fazlam var göbeğim çıkıyo mekik çekmeye çalışıyorum birde basenler için bacak hareketleri inşaAllah kalan kilolarıda verebilirim...

EU1
14-02-08, 06:02
hiç bi işe yaramadı senağlama neden böyle oldu ki? bence bünyeye göre değişiyo etkisi :çok üzgünüm: ben nasıl zayıflıcam yaa :1shok:

özgül 312
8-03-08, 23:03
gecenin 1 buçuğunda saatlerdir sizlerin yazmış olduğunuz zayıflama ile ile ilgili bütün yazıları okudum nerdeyse arkadaşlar ve ben karar verdim zayıflamay zaten karar vermiştim ama nasıl başyacapımı bilmiyorudm kararım şudur :
5 i bir yerde çayı
lahana suyu kürü ve
şimdi sizlerin yazmış olduğu tarif tarçınlı kara biberli

ne dersiniz bu kadar karışımı birden içersem kiloyu veririmiyim yoksa ben gidici mi olurum bu kadar karışımdan sonra

artık yoruldum valla her mağzaya gidince çup diye içine sığa bileceim bir pantolon bulamamaktan rahatca alış veriş yapamamaktan ne yapsam allahım artık da şu 15 kiloyu versem ya :.........

göçmen
9-03-08, 09:03
arkadaşlar bahsettiğini iksir metabolizma hızlandırıcı canlarım hemen kilo verilmez sabredin sizin inadınız gibi vücutta inat ediyor yenilmeyin..ben neden kilo aldığımı buldum su içmiyorum şimdi 2,5 lt lik şişe yanımda .birde elma sirkesi bal 1 kaşık.1 bardak su sabahları tabi midenizde problem yoksa.

Jonbonjovi
12-03-08, 19:03
???eren???
kilo veren yok mu ya neden cevap yazmıyosunuz):
tatlim ben verdim hemde 10 kilo sengözlerimebaksanab süper bişi baska seylerle oyalanmayın... zaman kaybetmeden buna baslayın süper bişi ama ben toz karabiber kullandım :dance: bu on kiloyu bir buçuk ayda verdim bilginize:icecream:

yorgun savaşçı
12-03-08, 21:03
Arkadaşlar son sayfada lahanadan çok bahsedilmiş. Geçen hafta ya bu forumda ya da başka bir yerde(internette) okuyup öğrendiğim bir şeyi paylaşmak istedim. Hipotiroid rahatsızlığı olanlar lahana tüketiminde dikkatli olmalıymış. Çok tüketilmemesi gerekiyormuş. Sevgiler...

eldeniz
12-03-08, 21:03
arkadaşlar,37 sayfayı birden okyamadım...laksatif etkisi var mı,yani bu çayın bağırsakları çalıştırma özelliği var mı?

zeburus
13-03-08, 16:03
arkadaşlar ben de bu karışımı 2 gün önce okudum ve yaptım.böbrekleri çalıştırıyor.o yüzden normalden bir az fazla su içmek gerekiyor.bağırsaklara etkisi yok diyebilirim.bir de kilo kaybı yaşamayan arkadaşlar varmış.bence tuzu keserseniz etkisini görürsünüz.çünkü biliyosunuz tuz su tutucu özelliğe sahip.ben 2 günde yaklaşık 1 kilo attım.

burcays
13-03-08, 21:03
smile6081
tatlim ben verdim hemde 10 kilo sengözlerimebaksanab süper bişi baska seylerle oyalanmayın... zaman kaybetmeden buna baslayın süper bişi ama ben toz karabiber kullandım :dance: bu on kiloyu bir buçuk ayda verdim bilginize:icecream:

cnm dıyet flan yaptnmı yksa sdc bnu mu ıcerek zayıfladn :uhm: