TEST

2012 Kpss ders çalışma günlüğüm:) bana katılabilirsiniz...

Dionisa
15-11-11, 11:11
dirmit
evt canım. sen dgs hazırlandım dedim kazandınmı peki ?
kıbrıs istiyordum orda burslulara yerleşiyordum ailem istemedi uzak orası pahalı falan dediler.
bende tc içi istemedim. kaldı öyle. nasip değilmiş.

dirmit
15-11-11, 12:11
sevgi_melegi
kıbrıs istiyordum orda burslulara yerleşiyordum ailem istemedi uzak orası pahalı falan dediler.
hımm sağlık olsun canım kpss de kazanırsın inş.

_asmunikal_
sevgi_melegi
bölüm ne senn. bnm akrdeşim kıbrıs bursulu düşünüyor:S fiyatlar nasıl

Dionisa
_asmunikal_
bölüm ne senn. bnm akrdeşim kıbrıs bursulu düşünüyor:S fiyatlar nasıl
Oranın yaşam şartları burdan pahalıymış.
Yani atıyorum su burda 1 liraysa orda 2 lira gibi.
Yemeğe mi para vercen yurdamı nereye.
Geliriniz iyiyse yazsın. hep hayalimdi orası ama olamıyor malesef.

AsiNaz
15-11-11, 15:11
Şu an evde ders çalışanlardan biri de benim:)
Ama şimdilik, çünkü iş bulabilirsem işe gireceğim.
sevgi meleği'nin dediği gibi, bugün var yarın yokuz.
Her şeyin başı sağlık.
Ben şu an full time matematik çalışıyorum.
Benim bölümümden alım yok, devlet gıda teknikeri almıyor , eğer başka bir bölümde çalışmayı düşünürsem ben de başlayacağım coğrafya-tarih derslerine.

_asmunikal_
15-11-11, 15:11
saol sevgi meleği..

mat çalışlanlar, ekolhocanın videolarını hakabilirsiniz

Dionisa
15-11-11, 20:11
Bugün tarihten tekrar videolarım dan bir tanesini izledim (81 dk)
100 tane soru çözdüm.
Tarihte hakan dede çok güzel anlatıyor kızlar doyamadım adamı dinlemeye.
Ne geyik var ne bir şey.
Birazdan da coğrafyaya bakmayı düşünüyorum.

elff
15-11-11, 21:11
sevgi_melegi
Canım çok sevindim. İnşallah böyle devam edebilirsin.
Kaç konu veya bitirdiğin ders var mıydı senin.?
dershane başlamadan önce ihtiyaçtan mat kitabını bitirdim daha sonra çalışamadım zaten şimdi dershaneyle paralel gidiyorum daha anca tüm derslerden 1 konu bitti hocalar şubat sonuna biter konular diyolar öyle olursa benim için uygun çünkü hergün bir ders ve bir konu çalışıyorum ve elimdeki bütün soruları çözüyorum anca oluyo bizim ufaklıkla biraz zor ders çalışmak tam bir konsantre olunmuyo ama hiç çalışmamaktan iyidir elimdede dershanenin verdiği yargı seti işte konu anlatım soru bankası çek kopar falan ihtiyaç konu anlatım çözümlü gk kitabı uzman kariyer soru bankası irem yt
bugun coğ çalıştım soruları çözdüm sabah yine kalkamadım öyle işte

elff
15-11-11, 21:11
ecrinyagmur
kızlar herkese merhaba , uzun bir süre oldu topiğe yazamadım. benim dersane başladı 3 haftadır dersaneyle birlikte bir düzen oturttum. biliyorsunuz 2.5 yaşında kızım var bazen ders çalıştırmıyor, kpss demeyi öğrenmiş elimdeki ihtiyaç yayınlarına el koyup benim kpss kitabım annecim bırak diye diretiyor. kısacası kızımda heveslendi kpss ye :))
benim için biraz yorucu geçiyor dersane ev işi yemek çamaşır ütü ,kızım ve birde üstüne hamilelik :) kaça bölüneceğmi şaşırdım. inşallah kolaylıkla atlatırım bu dönemi.
kızlar arada yazdıklarınızı okuyorum yazmaya pek fırsatım olmuyor, okuuduklarımdan genelde iyi bir tempoda devam ediyor herkes. inşallah hepimiz çok başarılı oluruz Allahım zihin açıklığı versin hepimize.
elf cim evli ve çocuklu olarak ben burdayım canım. seninde ders çalışabilmene sevindim umarım devam ettirebilirsin.
sağol canım senin dershane nasıl gidiyo konular ilerledimi nasıl

_asmunikal_
16-11-11, 08:11
canım hakan dedeye nasıl ulaşacam:S

heide41
slm arkadaslar bende kpss çalışanı olarak yeni dershaneye başladım.
haftada 2 gün iş çıkışı gidiyorum.dershanedekileri görseniz herkes yorgun bitkin dinliyoruz hocayı :))

ama ben bir azimle başladım.iş çıkışı gidiyorum.özellikle matematigi severek yapıyorum.hocamızda çok iyi
bize sürekli bol test çözünn diyor eger sınava kadar 5000 soru çözerseniz bu işin olacağını söylüyor.ne kadar dershaneye gelirseniz gelin.evde çalışmadan soru çözmeden bu iş olmaz.özellikle matematikk kızlar buna çok agırlık vermemiz lazım
birde hocamız çok çeşitli kaynak kullanmayın sadece 1 kaynak kullanın ve oda 2012 uyumlu olsun diyor
2012 de çok memur alııncakk kızlar ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun İnşALLAH

pinky_
Günaydın kızlar,
yeni üye oldum ilk mesajımı buraya yazmak istedim,zaten bunun için üye oldum,sizinle beraber çalışmak,desteklerinizi almak için.
Umarım benide aranıza alırsınız.
Lisans mezunuyum;fakat kendi bölümüm için bir memurluk ataması yok bu yuzden sadece genel kadrodan girebileceğim,işim zor görünüyor sanırım.
Ders çalışmaya yeni yeni başlıyorum,coğrafyadan 3 bölüm kadar bitirmiştim yaklaşık 1 ay önce,devam edemedim, bugun artık çalışmaya devam ediyorum.
Herkese kolay gelsin.

toprak39
16-11-11, 09:11
merhaba kızlarr =) ben de aranıza yeni katıldım. Birkaç gündür topic'in en başından beri okuyorum. Ben özel sektörde çalışıyorum ve yeni evliyim. gıda mühendisiyim. henüz sınava çalışmaya başlamadım =( sizlerin ne kadar çok ilerlemiş olduğunu görünce açıkçası çok fazla telaşlandım geç kaldım çalışmaya başlamaya diye =(( daha nereden nasıl çalışmaya başlasam onun kararını da vermiş değilim. Elimde ihtiyaç yayınlarının kitabı var onlardan çalışmayı düşünüyorum ama coğrafyasına şöyle bir göz attım da pek beğenmedim çok yüzeysel anlatmış sanki. Sizde var olan bu pozitif enerji ve inançla ben de artık KPSS 2012'de varım demek istiyorum..

dyakamoz
16-11-11, 09:11
herkese günaydın,
tarih coğrafya vatandaşlık derken matematikte eskisi kadar iyi olmadığımı anladım:KK43: aradan zaman geçti tabi..
vatandaşlık çok fena hep ezber moralimi bozuyor..
çok kaynak aldım bu kadar çok kaynaktan yararlanmak sanırım sakıncalı..
konular bitsede testlere başlasam.
kızlar bir de türkçede dil bilgisi, edebiyat çıkıyor mu yoksa paragraf yorum vs tarzı sorular mı var sadece türkçe ile ilgili hiç bir bilgim yok.

oddk
16-11-11, 10:11
herkese merhaba ve kolay gelsin..
bende bu hafta sonu itibariyle kpss 2012 moduna giricem.

Kimyager olarak özel sektörde çalışıyorum. Ama üç kuruşa kulluk etmekten patron eleman muhabbetlerinde kısa zamanda sıkıldım. en iyisi bile sosyal haklarınızdan kırpmaya çalışıyor. Kimyager olarak atanamazsam normal memurlukta düşünücem..

GaydiriGubbakCemile
16-11-11, 11:11
selam kızlar.. bende henüz kitap almadım.. gk-gy b grubu olarak giricem..
hangi konularda hangi yayınevlerini tavsiye ediyorsunuz..

_asmunikal_
16-11-11, 14:11
oddk
herkese merhaba ve kolay gelsin..
bende bu hafta sonu itibariyle kpss 2012 moduna giricem.

Kimyager olarak özel sektörde çalışıyorum. Ama üç kuruşa kulluk etmekten patron eleman muhabbetlerinde kısa zamanda sıkıldım. en iyisi bile sosyal haklarınızdan kırpmaya çalışıyor. Kimyager olarak atanamazsam normal memurlukta düşünücem..
normal memurluk için 90 üstü olması lazım biliosun dımı:S

elff
16-11-11, 16:11
yeni gelen arkadaşlar öncelikle hoşgeldiniz çalışmaya yeni başlayanlar için hiç geç değil ama bundan sonra başlanıldımı düzenli devam atmasi lazım bu iş çok soru ve düzenli çalışmayla olur Allah hepimizin yrdcısı olsun

dyakamoz
17-11-11, 09:11
sevgi meleği senden bişey rica edicem cnm. bilgisayarımda bi sorun var daha doğrusu ayarlarıyla alakalı indirdiğim videolar
çalışmıyor bende online izlemeyi düşündüm. biliyorum çok defa linkleri paylaştın geriye dönüp bakmaya çalıştım ama rica etsem tekrar,
varsa eğer coğrafya ve tarih için online video izlenebilecek linkleri yazar mısın?

şimdiden çok teşekkürler:))

Dionisa
17-11-11, 10:11
Yeni gelenler bayanlar hepiniz hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.
Çalışmaya başlamak için en ideal zaman aslında.
Ama bir düzen oturtmayıp, dersler arasında zamanlar bırakırsanız o zaman olmaz.
Kpss korkulcak bir sınav değildir. Her zaman gördüğümüz ama sadece sınav geçmek için çalışmış olduğumuz dolayısıyla öğrenmeye gayret harcamadığımız dersler.:)
Düzenli çalışmak ve soru çözmek...
Sonrası zaten başarı.
Ne kadar iyimserim bugün yaw :KK9:

Dionisa
_asmunikal_
canım hakan dedeye nasıl ulaşacam:S
Canım burdan verdiğim ihtiyaç videoalrının linklerinde var. sanırım 10. videodan sonra alıyor.
kitapları da var. onları araştırabilirsin.
ama adam harika.
30 soruda 28 net grantiliyor.

Dionisa
dyakamoz
sevgi meleği senden bişey rica edicem cnm. bilgisayarımda bi sorun var daha doğrusu ayarlarıyla alakalı indirdiğim videolar
çalışmıyor bende online izlemeyi düşündüm. biliyorum çok defa linkleri paylaştın geriye dönüp bakmaya çalıştım ama rica etsem tekrar,
varsa eğer coğrafya ve tarih için online video izlenebilecek linkleri yazar mısın?

şimdiden çok teşekkürler:))

Canım ihtiyacı mı indirdin çalışmıyor? onunn için flv player indirmen şart.
diğer online derslere gelince izleyebileceğin ekol hoca ztv falan var.

lost87
17-11-11, 11:11
en sonunda eve yerleştik kızlar :21: çok yoğun ve yorucuydu en sonunda vücudum dayanamadı dudaklarım uçukladı ama şükür bitti
bende bugün derslerime başlıyorum artık benden bu kadar ders vaktim geldi :KK6:
tüm yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz :KK16:
kitaplığım yoktu evdeki kitaplığı odama koydum kitaplarımı yerleştirdim istediğim soru bankaları vardı bayram harçlıklarımla aldım
artık startı veriyorum kaldığım yerden hoşcakalın :KK53::KK53::KK53:

Dionisa
17-11-11, 11:11
lost87
en sonunda eve yerleştik kızlar :21: çok yoğun ve yorucuydu en sonunda vücudum dayanamadı dudaklarım uçukladı ama şükür bitti
bende bugün derslerime başlıyorum artık benden bu kadar ders vaktim geldi :KK6:
tüm yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldiniz :KK16:
kitaplığım yoktu evdeki kitaplığı odama koydum kitaplarımı yerleştirdim istediğim soru bankaları vardı bayram harçlıklarımla aldım
artık startı veriyorum kaldığım yerden hoşcakalın :KK53::KK53::KK53:
Lost canım gerçekten çok sevindim.
Arada gel bizi yanlız bırakma :)

dyakamoz
17-11-11, 12:11
sevgi_melegi

Canım ihtiyacı mı indirdin çalışmıyor? onunn için flv player indirmen şart.
diğer online derslere gelince izleyebileceğin ekol hoca ztv falan var.
bir kaç yerden indirdim ama ya takılıyo ya ses çıkmıyo ya da başka bir sorun oluyor o yüzden online izleyeceğim
indirirken o kadar harcadığım zamanya yazık üzüldüm gerçekten.

ekol hoca dan bakayım birde. sağol cnm...

Dionisa
dyakamoz
bir kaç yerden indirdim ama ya takılıyo ya ses çıkmıyo ya da başka bir sorun oluyor o yüzden online izleyeceğim
indirirken o kadar harcadığım zamanya yazık üzüldüm gerçekten.

ekol hoca dan bakayım birde. sağol cnm...
Bende hiç sorun yok canım ilginç. Demekki pc de sorunun var. Format atmayı biliyorsan at.
o kadar indirmişsin faydalanman lazım.
ekol hoca da coğrafyacıyı ve tarihçiyi çok beğeniyorum çok sakin ve akıcı anlatıyorlar.

toprak39
sevgi_melegi
Canım burdan verdiğim ihtiyaç videoalrının linklerinde var. sanırım 10. videodan sonra alıyor.
kitapları da var. onları araştırabilirsin.
ama adam harika.
30 soruda 28 net grantiliyor.
sevgi meleği 30 soruda 28 net garanti dediğin ihtiyacın videoları mı? hani İhtiyaç Akademi - Uzaktan Eğitim Dersleri adresinden temin ettiğiniz. Ben daha yeni çalışmaya başlayacağım için yanlış bir kaynaktan çalışıp da vakit kaybetmek istemiyorum. Zaten günde sadece max. 2 - 2,5 saat çalışabilirim. Bu kadar az çalışma ile nasıl olacak hiç de bilemiyorum =((

Dionisa
17-11-11, 13:11
toprak39
sevgi meleği 30 soruda 28 net garanti dediğin ihtiyacın videoları mı? hani İhtiyaç Akademi - Uzaktan Eğitim Dersleri adresinden temin ettiğiniz. Ben daha yeni çalışmaya başlayacağım için yanlış bir kaynaktan çalışıp da vakit kaybetmek istemiyorum. Zaten günde sadece max. 2 - 2,5 saat çalışabilirim. Bu kadar az çalışma ile nasıl olacak hiç de bilemiyorum =((
Evet canım ihtiyacın videoları. bizim izlediğimizde yarısından sonra o anlatmaya başlıyor tarihi.
onun facebook twit sayfası falan var orda diyorlar bu kadar net garanti ediyor diye.
izleseniz karar verirsiniz zaten canım.
ihtiyacın uzaktaneğitim fiyatları ne kadar bilemiyorum normalde.
bizimki geçen senenin vieoları
sen çalış tekrarlarını videolardan yap.

Dionisa
17-11-11, 13:11
Evet canım ihtiyacın videoları. bizim izlediğimizde yarısından sonra o anlatmaya başlıyor tarihi.
onun facebook twit sayfası falan var orda diyorlar bu kadar net garanti ediyor diye.
izleseniz karar verirsiniz zaten canım.
ihtiyacın uzaktaneğitim fiyatları ne kadar bilemiyorum normalde.
bizimki geçen senenin vieoları
sen çalış tekrarlarını videolardan yap.

burcum86
17-11-11, 15:11
merhaba arkadaşlar. ben daha hiç çalışmaya başlamadım .hep erteliyorum ve birsürü şey çıkıyor. siz günde kaç saat çalışıyorsunuz?

Dionisa
17-11-11, 18:11
burcum86
merhaba arkadaşlar. ben daha hiç çalışmaya başlamadım .hep erteliyorum ve birsürü şey çıkıyor. siz günde kaç saat çalışıyorsunuz?
belli olmuyor canım ya geçen gün 7 saat çalıştım dün 5 bugün de artık kaç olursa

Dionisa
17-11-11, 22:11
tarihten videomu izledim (99 dk)
coğrafyadan soru çözdüm.
Coğrafyam bugün yarın bitecek inşallah.

sinehas
selam herkese bende aranıza katılayım
bu sene kpss hazırlanacağım bende (nasıl olacağnı bilmiyorum ama olacak kısmetse)
üniversite son sınıf biyoloji okuyorum,ayrıca 3 yaşına girecek bir kızım var
nerden başlayıp neyi yetiştiririm bilmem ama çalışmam lazım
11 tanede branş dersi var bu dönem Allah sonumu hayretsin...

Dionisa
sinehas
selam herkese bende aranıza katılayım
bu sene kpss hazırlanacağım bende (nasıl olacağnı bilmiyorum ama olacak kısmetse)
üniversite son sınıf biyoloji okuyorum,ayrıca 3 yaşına girecek bir kızım var
nerden başlayıp neyi yetiştiririm bilmem ama çalışmam lazım
11 tanede branş dersi var bu dönem Allah sonumu hayretsin...
Çalışınca herşey olur canım. bu sitede hem çalışan, hem çocuklu bayanlar var. Neden olmasın. Yeter ki kararlı ol. Gerisi geliyor zaten.

sinehas
inşallah diyorum zaten hakkımızda hayırlısı olsun
çok yorucu ve zor bi dönem.
dönem uzatmamak için uğraşırken bi yandanda kpss çooookk zor geliyo
ama kısmet tabi sizi okudukça hevese gelirim belki :)

GaydiriGubbakCemile
18-11-11, 07:11
Günaydın kızlarr..
Bugün kitaplarım elime geçer sanırım :KK52:
Dün gece netten bir ton video indirdim..
matematik-tarih konu anlatım videoları
yaprak testler
tarih ses dosyaları
vatandaşlık videoları
gk-gy soru kitapçıkları..
akşam hepsini inme modunda bıraktım sabah kalktığımda son bitanesi hala iniyordu..
bu sene bu işin altından kalkman gerek :KK15:
Hepimiz için hayırlı sonuçlar olur umarım kızlar :KK52:
Keşke bu sınava çalışma kararını daha erken almış olsaydım..
Birde malum çalışıyorum.. akşamlarımı full artık buna ayırmam gerekicek..

senelsude
18-11-11, 08:11
pamukprenses
günaydın kızlarr..
Matematik-tarih konu anlatım videoları
yaprak testler
tarih ses dosyaları
vatandaşlık videoları
Akşam hepsini inme modunda bıraktım sabah kalktığımda son bitanesi hala iniyordu..
Bu sene bu işin altından kalkman gerek :KK15:
Birde malum çalışıyorum.. Akşamlarımı full artık buna ayırmam gerekicek..
kızlar sayfayı yeni keşfettim ve çok mutlu oldum bende çalışan bir anneyim kpss ye hazırlanmayı istiorum ama bir türlü şevke gelemiorum tembelim kpss ye daha önce hiç girmedim hiçbir bilgim yok anlayacağnız tekstil önlisans mezunuyum uzun zamandır bu bölümden alınma olmamış bu senede olmazsa nasıl atanacağım kaç puan çekmem lazım
birde ders anlatım videolarını nerden indiriorsunuz özellikle tarih coğrafya banada yardımcı olun lütfennnnn:>

senelsude
18-11-11, 09:11
cornella
önemli değil cnm....tmm beklıyorum bu arada ben şeyı de ındırdım hanı ihtiyaç yayınlarının uzaktan eğitim dersleri var ya...bazı dersleri nete düşürmüşler onları indirdim sizde indirin çok ii diyorlar......
merhaba eğer mümkünse zihin haritasını banada atabilirmisiniz:KK17:

GaydiriGubbakCemile
18-11-11, 09:11
senelsude
kızlar sayfayı yeni keşfettim ve çok mutlu oldum bende çalışan bir anneyim kpss ye hazırlanmayı istiorum ama bir türlü şevke gelemiorum tembelim kpss ye daha önce hiç girmedim hiçbir bilgim yok anlayacağnız tekstil önlisans mezunuyum uzun zamandır bu bölümden alınma olmamış bu senede olmazsa nasıl atanacağım kaç puan çekmem lazım
birde ders anlatım videolarını nerden indiriorsunuz özellikle tarih coğrafya banada yardımcı olun lütfennnnn:>
merhaba cnm ilk sayfaya bak orda linkler verilmiş.. onları nette arayarak asıl linklere ulaşabilirisn cnm

Dionisa
18-11-11, 13:11
senelsude
İlk sayfada ve 80li-90lı sayfalarda linklerimiz toplanmış haldedir.
İlk önce başlamak lazım yoksa insan kendi keyfini beklerse çok bekler :)

Dionisa
PamukPrenses
Günaydın kızlarr..
matematik-tarih konu anlatım videoları
yaprak testler
tarih ses dosyaları
vatandaşlık videoları
akşam hepsini inme modunda bıraktım sabah kalktığımda son bitanesi hala iniyordu..
bu sene bu işin altından kalkman gerek :KK15:
Birde malum çalışıyorum.. akşamlarımı full artık buna ayırmam gerekicek..

Olsun canım geç olsun da güç olmasın demişler. Senin nasibinde bu senededir inşALLAH.
Bu arada indirme işemlerine de uyuz olmuştum indir ALLAH indir bide aralarda yarım saat bekle :KK1:

Dionisa
sinehas
inşallah diyorum zaten hakkımızda hayırlısı olsun
çok yorucu ve zor bi dönem.
dönem uzatmamak için uğraşırken bi yandanda kpss çooookk zor geliyo
ama kısmet tabi sizi okudukça hevese gelirim belki :)
Canım ben bu yıl mezun oldum ama açıktan da okuyorum işletme dersleri zor birde görmeden vermek daha zor, anla artık halimi :)

GaydiriGubbakCemile
18-11-11, 14:11
sevgi_melegi

Olsun canım geç olsun da güç olmasın demişler. Senin nasibinde bu senededir inşALLAH.
Bu arada indirme işemlerine de uyuz olmuştum indir ALLAH indir bide aralarda yarım saat bekle :KK1:
canım ben premium yaptım 1 aylık.. o sıkıntıya gelemiyeceğim için :KK1: ardarda hepsini indirebildim.. premium olmayanlar için tavsiyem modemi kapatıp açın işe yarayabilir :KK34: ama öyle böyle değil baya video falan indirdimm
kitaplarımıda aldım bugünn :KK52: kollarım koptu onları taşırken :KK25:bu akşamdan itibaren çalışmaya başlıyorumm

GaydiriGubbakCemile
bu arada kızlar, şimdi kpss ye 7 ay var önümde. hatta 7,5 ay.. ben temmuzda gireceğim için eylüldekiler daha şanslı :KK31:
her derse 1 ay vakit ayırsam.. her dersi 1 aya sığdırsam 5 ay sonunda dersler bitmiş olur.. kalan 2 ay da da devamlı soru çözsem faydalı bir çalışma stili olurmu acaba :26:

senelsude
sevgi_melegi
ilk sayfada ve 80li-90lı sayfalarda linklerimiz toplanmış haldedir.
Ilk önce başlamak lazım yoksa insan kendi keyfini beklerse çok bekler :)
çok teşekkür ederim çok doğru diorsun hele birde özel sektörde olmnın dezavantajlarını düşününce daha çok hırlanmak lazım ama beni korkutan kendi bölümümden alım olmazsa ne yaparım bu arada tekstil önlisans mezunuyum

Dionisa
18-11-11, 15:11
senelsude
çok teşekkür ederim çok doğru diorsun hele birde özel sektörde olmnın dezavantajlarını düşününce daha çok hırlanmak lazım ama beni korkutan kendi bölümümden alım olmazsa ne yaparım bu arada tekstil önlisans mezunuyum
Düz memurluğa hazırlan sende canım. Bilgisayar sertifkası al 3-4 kadroya tercih hakkın olmuş olur.

Dionisa
PamukPrenses
bu arada kızlar, şimdi kpss ye 7 ay var önümde. hatta 7,5 ay.. ben temmuzda gireceğim için eylüldekiler daha şanslı :KK31:
her derse 1 ay vakit ayırsam.. her dersi 1 aya sığdırsam 5 ay sonunda dersler bitmiş olur.. kalan 2 ay da da devamlı soru çözsem faydalı bir çalışma stili olurmu acaba :26:
Tatlım her derse bir ay gayet normal ama soru çözmeye daha uzun zaman ayırman gerekir. 3 ay gibi bir sürede bitirmeye çalış konularını. benim önümüzdeki ay bitmiş olacak inşallah konularım. hergün bir deneme, haftada 5000 soru hedefim...

Dionisa
PamukPrenses
canım ben premium yaptım 1 aylık.. o sıkıntıya gelemiyeceğim için :KK1: ardarda hepsini indirebildim.. premium olmayanlar için tavsiyem modemi kapatıp açın işe yarayabilir :KK34: ama öyle böyle değil baya video falan indirdimm
kitaplarımıda aldım bugünn :KK52: kollarım koptu onları taşırken :KK25:bu akşamdan itibaren çalışmaya başlıyorumm
Bizim modem abim tarafından sakat bırakıldı o nedenle kapatınca zor geliyor :KK70:

AsiNaz
Kızlar çözemediğiniz soruları nasıl hallediyorsunuz?

GaydiriGubbakCemile
sevgi_melegi
Bizim modem abim tarafından sakat bırakıldı o nedenle kapatınca zor geliyor :KK70:
hahahh anladım cnm yaa.. bendde işyerime aynı apartma oturuyorum işyerimin netinden bağlanıyorum.. modem resetleyemcem için evden premium olmak baya ii oldu cnm..