Acısız Epilasyon & Emla Krem

elife_46
26-04-09, 19:04
ben hastanede çalışıyorum ve bu kremi geçen hafta hemşire arkadaşlardan duydum aldım ve denedim ama nasıl kullanıcamı bilemedim
yarım tüp sürüp yedirdim fakat saatlerce beklememe rağmen faydası olmadı.
şimdi netten emla ya bakarken bu siteyle karşılaştım ve yazılanları okuyunca baya şaşırdım
bidahaki sefere sizlerin kullandığı gibi kullancam inş. faydasını görürüm.
dr a yazdırırsanız 5 tl ödüyosunuz ben öyle yaptım.

ht2nor
27-04-09, 08:04
kızlar bende dün sürdüm 2 saatten faza bekledim ama yok...:1no2:Üşendim 2. sürüp beklemeye acıyla aldım..senağlama
diğer safere 2 tüp kullancam bakalım fayda eder inş. genital bölge için kullanıcam zaten bakalım

EU2
28-04-09, 17:04
Tatli_Civciv
ya arkadaşlar şimdi bu kremi sürüp tüylerimiz aldık. sonra tala karınca yumurtası yağı yani tüyleri tamamen yok eden ürün varya onu sürsek bi zararı olurmu acaba
Not_Sugar:peki ben bişey sorucam sadece bikini bölgesi için mi kullanıyosunuz yoksa genital bölgeye kullanıyomusunuz ve genital bölgede herhangi bi zararı var mıdır?

şuan ben aldım fakat kafamdaki soruların yanıtını bulmadan kullanmak istemiyorum

Bilen bi arkadaşımız bu soruların yanıtlarını verebilir mi acaba? Ayrıca arkadaşlar doktorlar bu ilacı yazıyormuş burada okuduklarıma göre lütfen buna dikkat edin

merfe
28-04-09, 19:04
Alla alla ben de yeni duydum bunu.
Bu güne kadar boşa mı acı çekik acep :KK70:
Yakında cildiyeye gidicem eğer adam yazarsa alıp denemek lazım.
Bir kerede acımadan alalım :)

aysslm
29-04-09, 06:04
günaydın kızlar emlayı geçen ay epilasyona gitmeden önce kullandım,dediklerinizi harfien uyguladım,aldığım eczaneyede sordum kullandım bir tüp ama hiç bir etki olmadı :çok üzgünüm: bu gün 10:30 da yine seansım var genital bölgem için gidiyorum bu kez 2 tüp kullandım bakalım ne olucak.acı çekmek istemiyorum ,sonucu yazıcam size şans dileyin kızlar bana :a015:

Not_sugar
30-04-09, 09:04
aysslm
günaydın kızlar emlayı geçen ay epilasyona gitmeden önce kullandım,dediklerinizi harfien uyguladım,aldığım eczaneyede sordum kullandım bir tüp ama hiç bir etki olmadı :çok üzgünüm: bu gün 10:30 da yine seansım var genital bölgem için gidiyorum bu kez 2 tüp kullandım bakalım ne olucak.acı çekmek istemiyorum ,sonucu yazıcam size şans dileyin kızlar bana :a015:
bakın onun için ben mannem gidiyo ve şöyle yap demiş lazer epilasyon yapan akşam yatmadan önce bi tüp sürüceksiniz bide seans a gitmeden öncede bi tüp sürüceksiniz böylece hiç acı olmuomuş annem öyle yapıo

Not_sugar
30-04-09, 10:04
Not_sugar
peki ben bişey sorucam sadece bikini bölgesi için mi kullanıyosunuz yoksa genital bölgeye kullanıyomusunuz ve genital bölgede herhangi bi zararı var mıdır?

şuan ben aldım fakat kafamdaki soruların yanıtını bulmadan kullanmak istemiyorum
fisfisfis

arkadaşlar lütfen bilen cevap versin yoksa kullanmıcam ben o ilacı...

sherin
30-04-09, 13:04
canım ben kullandım işte bikini genital sürdüm yani süren de var

ocean09
1-05-09, 22:05
slm kızlar ilk duyduğumda bi hevesle hemen aldım ve bu gün denedim ama sonuç malasef başarısız oldu.. aynen söylendiği gibi uyguladım ... uyuşmada oldu fakat acı dayanılmaz ...ilk önce makinayla alayım dedim yok olmadı ağdaya döndüm olmadı sonunda jiletle almak zorunda kaldım.. ama yılmadım bidaha denicemmm bakalımmm

ecemege
4-05-09, 12:05
emla kremi tariflere göre bikini bölgesinde kullandım ama acı oranı hiç değişmedi. sanırım herkese uyan birşey değil bu:KK43: o kadar sinir oldum ve aynı zaman da üzüldüm ki anlatamam eah:KK43:

falanist
6-05-09, 10:05
arkadaşlar önceden yarım kalmış tüpleri kullanan var mı? prospektüste kullanmayın yazıyor ama yine de bir sorayım dedim

littlefairy
7-05-09, 13:05
kızlar bende şirket doktoruna yazdırdım kutuyla vermediler 1 ufak tüp o kadar analamdım niyeee öle verdi eczane

bensenobizsizonlar
7-05-09, 15:05
merhaba ben de geçen gün yazdırdım bir sağlık ocağında.doktor bu aralar da herkes bu kremi yazdırıyor dedi =) ben sordum işe yarıyor mu diye yarar dedi uyuşturur dedi en az yarım saat bekle dedi.bir zararı olup olmadığını sordum hiçbir zararı olmaz dedi.aldım kremi ama 5 tüp var içinde acaba kaç tane kullanmalıyım tamamen uyuşturması için?

TatLiGaci
8-05-09, 07:05
Emlayı dün akşam denedim.Ben yararını gördüm.ağdaya başlamadan 1 saat önce bikini,genital bölgeye uyguladım.Streçle kapattım 1 saat sonra ağdaya başladım.Hiç acı hissetmedim, etkisi 1-1,5 saat sürüyor daha fazlasını bilemiyorum.Acı hissettirmemesi güzel fakat sürdükten sonra ben bunu her ağda da sürekli yaparsam zararı olmazmı diye de düşünmeden edemedim.

Şimdi bir doktora danışmayı düşünüyorum devam edip etmemek için..

sevgiseLi_88
8-05-09, 13:05
Ben de 1 haftalık üyeyim buraya ve daha yeni gördm burayı. Bu kremi hemen almalıyım bütün yazılanları okudum eminim doğru kullanım sonrasın da işe yarayacaktır,alkisalkisalkis teşekkür ederim kızlar gelişmelerden haberdar ederim öpüyorum :):1hug:

yearslater_38
9-05-09, 10:05
uygulanmıştır.denenmiştir.sonuç süperdir.:)) 0 acı önerilir:))))

leyla21
10-05-09, 08:05
Bayanlar bu kremi emziren anneler kullanbiliir

awa
10-05-09, 09:05
acaba hamıle lerde bı sorun yaparmı krem sonucta :)

efsunea
10-05-09, 13:05
bayağı zaman önce burada görmüştüm ve geçen cildiyeye gidince doktoruma yazdırdım.Bugün de aklıma geldi öyle bir deneyim dedim. şu an başka yerde kıl olmadığından diz kapaklarım da denedim:p birine iyice yedirerek sürdüm diğerine de yedirmeden tabaka halinde sürdüm ( burada kimisi yedirince iyi sonuç almış kimi yerdirmeden olduğu için denedim ikisinide) ve yedirmeden sürdüğüm bacağım uyuştu diğerinde hiç bi değişim olmadı.. ilk önce cımbızla bi bakıyım dedim uyuşmuş mu diye baktım hiç bişey hissetmiyorum ağdayla aldım hemen.. gerçekten iyiymiş ama sürdükten sonra bacağımda hafif kaşıntı oldu ve ağda yaptıktan sonrada kızarıklar oldu (normalde ağda yaparken kızarmaz hiç biyerim) ve çok az kaşıntı yanma gibi bişeyler var.. bikini bölgesinde deneyeceğim daha sonrada ama orda daha kötü şeyler olmasından çekiniyorum biraz ama olsn acısız ağda süpermiş:)

leyla21
10-05-09, 18:05
.......

34esra86
10-05-09, 20:05
kızlar sağlık acağına gitsem desem bana emla kremi yazarmısınız diye yazarmı sizce ?? nasıl söyliyim bilemedim peki normalde fiyatı nekadar bu kremin ?? kremi uyguladktan sonra illa ağdamı kullanmak gerekir eplatörle alsak olurmu ???

sevgiseLi_88
11-05-09, 06:05
34esra86
kızlar sağlık acağına gitsem desem bana emla kremi yazarmısınız diye yazarmı sizce ?? nasıl söyliyim bilemedim peki normalde fiyatı nekadar bu kremin ?? kremi uyguladktan sonra illa ağdamı kullanmak gerekir eplatörle alsak olurmu ???

Fiyatı 27 lira gibi bşymiş. kremi sürdükten 1 ya da 1,5 saat sonra ağda ya da epilatör farketmiyor arkadaşıma.s.

falanist
11-05-09, 08:05
ben bugün sağlık ocağına yazdırdım, pko nedeniyle tüylenme şikayetim var lazer epilasyon merkezinden tavsiye ettiler dedim doktor erkekti bu arada:) geçen sefer bikini bölgesi için 4 tüp kullandım garanti olsun diye, bu sefer 1 tüp deneyeceğim

TatLiGaci
11-05-09, 15:05
Emla'yı sürekli kullanmanın bir zararı varmı diye düşünüyordum.jinekologa sorduk,bikini bölgesi ve genital bölgede kullanılmasında bir sakınca olmadığını söyledi.ıçim rahatladı..
Bilgilerinize...:enbuyukkk:

ppeksen
11-05-09, 15:05
ilk kez duydum ve acayip heyecanlandım :) .Yarın Sağlık ocağına gidip yazdırmayı düşünüyorum.bende özellikle genital bölgede jilet kullanıyorum diğer türlü inanılmaz acı çekiyorum.aile hekimim erkek umarım yazar.kullanınca sonucu yazarım.umarım acısız bir epilasyon yaşarım ömrümde ilk defa:)
acısız günler kızlar.

leyla21
12-05-09, 17:05
selam arkadasla burda okuyunca anneme söyledim dr ilaç yazdırmaya gidince banada emla krem yazdır dıye oda gitmiş yazdırmıs sağlık ocagına driçin kullanıcaksınız demiş annemde epilasyon için demiş yazmıs aldık hemen denedim bıkını bölgeme 2 tüp kullandım birini yedirerek sürdüm diğerini tabaka seklinde bıraktm 1 bucuk saat bekledim hiç acı hissetmedim diyemıcem biraz canım yandı ama önceki acılar yanında bu sinek ısırgı gibi geldi bana aslında hiç acımayabilirdi benden kaynaklanan sorun oldu galıba kremi uyguladıktan sonra strec olmadıgından posetle kapattım burda bı arkadas oylede olur demişti galiba tam kapatamadım hava aldı ama süper sonuçta kurtuldum ve öceden 2aat surerken bu defa yarım saat bile sürmedi eminim ikincisinde hiç canım yanmıcak

bensenobizsizonlar
merhaba ben de dün iki tüple uyguladım.bir buçuk saatte uyuşmuş durumdaydı.hiçbir şey hissetmedim diyemem ben de .fakat gerçekten hiç alamadığım kısımları bile alırken çok çok az acı hissettim =) bundan sonra emla diyorum :KK70: başka bir şey demiyorum:KK70:

sherin
kızlar demek her zaman kullansak zararı olmaz ben zararı olur diye son ağdamı emlasız yaptırdım öldüm acıdan sürmediğime pişman oldum madem zarar vermiyo her ağdada sürerim

bozo85
ben kadın doğumcuya kontrol için gidcem dr yazarmı bu kremi

Tatli_Civciv
13-05-09, 04:05
ya arkadaşlar bu emla kremden sonra tala sürebilirmiyiz birde tam olarak nasıl kullanıyosunuz yazarmısınız ayrıntılıca

bensenobizsizonlar
13-05-09, 05:05
ben iki tüp kullandım ilkinini yedirerek sürdüm. ikincisini de öyle yüzeysel bir sekilde sürdüm ve sera streçle kapattım üstünü.bir buçuk saatte etkisini gösterdi.çok acı hissettiğin yerlere özellikle fazla sür yedir iyice kremi problem kalmaz:KK70:

meleks
15-05-09, 09:05
kızlaaar ben gittim doktora cildiyeyee gittim yazmadı niçin istiyosun bu kremi dedikaydirigubbakcemile3 bende epilasyon için dedim çok saçm ahiç gerek yok dedi ve yazmadı :1closedeyes: siz nasıl yazdırdınız sadece sağlık ocaklarımı yazıyor bunu ki.

merfe
15-05-09, 22:05
Offf kızlar yaaaa ben artık ağda acısını geçtim...
Sirden sonra orada meydana gelen tahrişten sonra o acı devede kulak kalıyor :KK43::KK43::KK43::KK43:
Oturup kalkamıyorum bile :KK43: oof of

Catharsis
16-05-09, 17:05
emla krem az önce tarafımdan denenmiştir.. tavsıyelerınıze uygun olarak 2 tüp genital bölgeye uyguladım... 1 saat bekledıkten sonra her 15dk da bir cımbızlı kontrol ettim. sonuç maalesef.. en ufak bir uyuşma dahi olmadı.. el mahkum canım yana yana sirle aldım.. demek ki her bünye bir olmuyormuş... bu da benim şanssızlığım...

EU3
18-05-09, 18:05
fiume
emla krem az önce tarafımdan denenmiştir.. tavsıyelerınıze uygun olarak 2 tüp genital bölgeye uyguladım... 1 saat bekledıkten sonra her 15dk da bir cımbızlı kontrol ettim. sonuç maalesef.. en ufak bir uyuşma dahi olmadı.. el mahkum canım yana yana sirle aldım.. demek ki her bünye bir olmuyormuş... bu da benim şanssızlığım...
bitanem ... o bölgeyi streçledikten sonra bi yarm satten fazla açmamanı tavsiye ederm ... çnkü bu krem hava almadan uyu$turuyo ...

MerveKondu
18-05-09, 19:05
arkadaşlar ne şekilde kullanırsanız kullanın,bu krem her bünyede farklı etki gösteriyor,artık psikolojikmidir nedir ilk önce yine acıyacak korkusunu yenmek gerekiyor galiba,,narkoz bile bazı kişilerde hemen etkisini gösterirken bazılarına daha geç etki edebiliyor........

awa
18-05-09, 20:05
meleks
kızlaaar ben gittim doktora cildiyeyee gittim yazmadı niçin istiyosun bu kremi dedikaydirigubbakcemile3 bende epilasyon için dedim çok saçm ahiç gerek yok dedi ve yazmadı :1closedeyes: siz nasıl yazdırdınız sadece sağlık ocaklarımı yazıyor bunu ki.
ben saglık ocagında yazdırdım vee tehsıs koymak gerekıyomus yaa o yuzden dr da basur tesısı koydu bende yazdırdım sızde basur ıcın lazım fln deyın :):):)

meleks
20-05-09, 07:05
awa
ben saglık ocagında yazdırdım vee tehsıs koymak gerekıyomus yaa o yuzden dr da basur tesısı koydu bende yazdırdım sızde basur ıcın lazım fln deyın :):):)
hadi ya az değilmişsin valla ha demek basur teşhisi kondu:)
bende sağlık ocağına gidip birde öyle deneyeyim bakalım
bu defa ne dicekler. teşekkürler ya.:enbuyukkk:

starla
20-05-09, 11:05
Sağlık ocağına gidip epilasyon için kullanacağım dedim ve yazdı doktor.Ben de lazer epilasyon öncesinde kullanıyorum,genital bölgeme epilasyon yaptırdığım için düşünün siz nasıl acıyacağını :) Ama Emla krem gerçekten etkili oluyor,biraz acı oluyor tabii ama epey bi acıyı azaltıyor.Sürüyorum ve 1 saat kadar streç folyo sarıyorum.

hulka26
20-05-09, 12:05
kızlar gecen ay bende kullandım emlayı tamammen uyusma olmadı ama yınede ıyıydı valla ılk defa agdamı yarım bırakmadan bıtırdım... yalnız bende o ay 10 gun adet gecıkmesı oldu acaba acaba emlanın etkısı olabılırmı? benım gıbı sorun yasayan oldumu?

starla
20-05-09, 13:05
Bende regl dönemime hiçbir etkisi olmadı.

EU2
20-05-09, 13:05
arkadaşlar bugün annem doktora yazdırdı ve aldı fakat ben doğru kremi aldığımızdan şüpheliyim 5 tane tüp ve yanında 5 adet kağıt çerçeveli pansuman koruyucusu çıktı?, biriniz kullandığınız emla kremin resmini koyabilir misiniz acaba ben resim yükleyemediğim için koyamıyorum,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,inşallah doğru almışızdır

esmer125
20-05-09, 17:05
cnm bence doğru olanı almışsın..
zaten 5 tane küçük tüpler halinde :kahve:
uygularken streçlemeyi unutma sakın
sana şimdiden kolay gelsin şakkıdı

asgd
ayy ne guzel bısey :) kızlar bı yan etkısı yok dımı kullananlar bı aydınlatsanız be cok makbule gecer

secil82
peki bu kremin tüy azaltma etkisi varmı arkadaşlar?

dreamangel
20-05-09, 20:05
hayatımın buluşu :)

clochette
20-05-09, 21:05
asgd
ayy ne guzel bısey :) kızlar bı yan etkısı yok dımı kullananlar bı aydınlatsanız be cok makbule gecer
bende aldim merak etme bi yan etkisi yok yani bende olmadi ama uyusukluk saatlerce surdu diyebilirim yapacagin bolgeye kremi bolca suruyorsun bi saat bekliyosun zaten uyustugundan emin oldugunda silip basliyorsun isine ben oyle yaptima.s

clochette
20-05-09, 21:05
secil82
peki bu kremin tüy azaltma etkisi varmı arkadaşlar?
ben yeni basladim ama zannetmiyor azaltacagini sadece uyusturuyor acisini yok denecek kadar azaltiyor burda bu kremi bebeklere asi yaparken cok az asi yapilacak yere suruyorlarmis yani asil amaci tuyler degilyerimseniben

Asu
21-05-09, 11:05
of yaaa ne şanssızım.bende uyuşmayanlardanım sanırım.
ilk tüpü yedirerek ikincisini tabaka halinde sürdüm.sera streçle katkat kapattım. 1 saat 10 dk bekledim.
uyuştu gibi oldu ama başlayınca uyuşmada bitti.
ama vazgeçmedim şimdi ikinci iki tüpüde sürdüm yine sarıldım streçlere bekliyorum 1 saat dolsun diye..
olmassa şansıma küsücem artık.. :KK43:(

ttugce
21-05-09, 12:05
e peki sürülen bölgeleri yağlamıyormu yağlayınca yapılmaz çünkü