Kokoşş Hatunlar Kulübü

speedy-gonzales
3-11-11, 07:11
miray_172
Evet olabiliyor ama neden oluyor diye ben üzülür oldum artık.....İlacı unutmam yok içiyorum ...Yarın gidicem evet bugün kafayı yicem...:26:
çok fazla moral bozukluğu streste etkiler bence düşünme kendine dikkat et Allah bilir canım hayırlısı ne ise o olsun ama dediğim gibi çok düşünme...
bişey olsa şuanda böyle duramazdın çok şükür yok ki duruyorsun

Koketa
gunesim
gunaydın güzel hatunlar nasılsınızzz

benımde kırmızıııı:):) koysana hadee:):)

cnm olumsuz dusunmeee. bişey yoktur allahn ıznıyle sanırım paris yolculugu size yasaklanck böle gidersee heee guşummmm
yasaklansın yaa zaten korkudan bişey yapmam artık bir hafta daha geçsin böyle...:26:

Koketa
NektaR
ama hayatım sen resmen düşük yapıyomuşsun gibi kabullenmişsin o moda girmişsin..
işte böyle yaparsan, stresli olursan daha da kötü etkilersin bebişini..
Sakin ol, bebişim çok iyi de, pozitif ol.. lekelenme tekrarlanırsa da hemen kontrole git bugün..
hep Wc gidyorum bişey yok şimdilik olursa giderim ben eve gitsemmi acaba dinlensem mi gerçi oturuyorum bişe olurmu ki?:26:

Alya
kızlarr günaydınnnnnnn
miroşum üzülme ve bizide üzme lütfen daha bişi yok moral bozma
dikkat et kendine dualarımız senin ve bebeğinle canımmmmmm

Koketa
speedy-gonzales
çok fazla moral bozukluğu streste etkiler bence düşünme kendine dikkat et Allah bilir canım hayırlısı ne ise o olsun ama dediğim gibi çok düşünme...
bişey olsa şuanda böyle duramazdın çok şükür yok ki duruyorsun
inşallah olmaz yarabbim hep dua ediyorum başka yapabilceğim bişey yok bari oyalancak bişeyler bulayım yoksa kafayı yerim bugün ben...:26:

gunesim
uğur böcüğü
koyarım cnm müsaıt olamm:KK48:

:KK52:
miray_172
yasaklansın yaa zaten korkudan bişey yapmam artık bir hafta daha geçsin böyle...:26:
sen şimdi cok yoma kendını zırt bırt tuvalete de gıtme yaaaa strese gırersın .
ayaklarını uzat oturdugun yerde raht lat kendını canım

kimyon
günaydın kokoşlar
dünden beri neler yaptınız bakalım geçmişi okuyamadım

Koketa
birsens
kızlarr günaydınnnnnnn
miroşum üzülme ve bizide üzme lütfen daha bişi yok moral bozma
dikkat et kendine dualarımız senin ve bebeğinle canımmmmmm
sağol birsen çok gergin ve stresliyim gece doğru düzgün uyumadım bile ağladım anneme söyledim böyle yok dedi yat dinlen bişi olmaz...ama kocam yanımdan ayrılmadı bide ona kızdım dedim bebişe bişey olursa kendini yok bil ozman beni hep sinir ettiğine yanarsın gibi şeyler söyledim suçu yok aslında adamın ama napim korkuyorum ondan yaptım bunları sanki onun suçu gibi ...Sen hep beni suçla zaten diyip sinirlendi oda ama hala bana iyi davranıyor bebek giderse ondan kurtulurum sanııyor herhalde delimi ne...:26:

speedy-gonzales
miray_172
inşallah olmaz yarabbim hep dua ediyorum başka yapabilceğim bişey yok bari oyalancak bişeyler bulayım yoksa kafayı yerim bugün ben...:26:
aynen canım Rabbim herşeyin hayırılısını verir. seninle yiyecek ekmeği var ise asla bırakmaz onun için hayırlısını dile :KK54: düşünme bişeyin de yok çok şükür

Koketa
gunesim
:KK52:

sen şimdi cok yoma kendını zırt bırt tuvalete de gıtme yaaaa strese gırersın .
ayaklarını uzat oturdugun yerde raht lat kendını canım
güneş sende olmuşmuydu kahverengi lekelenme felan??evet wc'yle dost oldum bugün aksi gibi midem bunlamıyor neden yaa?:26:

gunesim
3-11-11, 08:11
miray_172
güneş sende olmuşmuydu kahverengi lekelenme felan??evet wc'yle dost oldum bugün aksi gibi midem bunlamıyor neden yaa?:26:
efet çok streslıyken olmuştu 1-2 kez
ama ilaç vermedn atlattım .
cnm sen iç ilacını kendını rahtlat bişey olmaz allahn ıznıyleee...cok tedırgın olursan yakınlrda bır doktor varsa yınede git gorun en azndn bebegınn kalp atıslarını duy için rahtlasın varmı yaknda öle gidebilcn doktr yada hastane
bazı donemler bebegın kalp atslarını duymaya ıhtıyacım olabılıyor tabıkı bu cok normal

Alya
miray_172
sağol birsen çok gergin ve stresliyim gece doğru düzgün uyumadım bile ağladım anneme söyledim böyle yok dedi yat dinlen bişi olmaz...ama kocam yanımdan ayrılmadı bide ona kızdım dedim bebişe bişey olursa kendini yok bil ozman beni hep sinir ettiğine yanarsın gibi şeyler söyledim suçu yok aslında adamın ama napim korkuyorum ondan yaptım bunları sanki onun suçu gibi ...Sen hep beni suçla zaten diyip sinirlendi oda ama hala bana iyi davranıyor bebek giderse ondan kurtulurum sanııyor herhalde delimi ne...:26:
aaaa one biçim söz bırakır falannnn.kız adama kısma da streslidir şimdi
miray_172
korkudan stresden bulanmıyodr.

Koketa
gunesim
efet çok streslıyken olmuştu 1-2 kez
ama ilaç vermedn atlattım .
cnm sen iç ilacını kendını rahtlat bişey olmaz allahn ıznıyleee...cok tedırgın olursan yakınlrda bır doktor varsa yınede git gorun en azndn bebegınn kalp atıslarını duy için rahtlasın varmı yaknda öle gidebilcn doktr yada hastane
bazı donemler bebegın kalp atslarını duymaya ıhtıyacım olabılıyor tabıkı bu cok normal
İşyerindeyim şuanda cnm çıkmasam daha iyi olur yarında gidecem şimdi bugünde izin almıyım yarın kendi DR ma gidicem başka DRlara güvenmiyorum bişey der beni sinir eder şimdi...bugün kendimi rahatlatacam oyalanacam inş...

esm_ckr
miray_172
İşyerindeyim şuanda cnm çıkmasam daha iyi olur yarında gidecem şimdi bugünde izin almıyım yarın kendi DR ma gidicem başka DRlara güvenmiyorum bişey der beni sinir eder şimdi...bugün kendimi rahatlatacam oyalanacam inş...
cnm geçmiş olsun...

hemen müde girmişsin kızıyorum ama...

ben 9 ay boyunca o akıntıları yaşadım..

bebeğim biraz aşağıd büyüüordu...

o yüzden doktor normal dedi...

karı koca olmayı yasakladı bize..

günlük pedde kullanmamı yasklamıştı..

işyerıne bile don getiriordum..

süekli değiştiriordum...

bir pedi dolduracazk kadar koyu kahve şeklince olursa... ozman hemen gitmesilisin doktora...

merak etme kuzum.. ben neler yaşadım...

gunesim
miray_172
efet ama stres yapma işte ozamn olur böle seylerrr hamişlik zor bişi aslında gorundugu gıbı dııl yukun fazlaaa allahn ıznyle hepsı gecıyor ama

Koketa
esm_ckr
cnm geçmiş olsun...

hemen müde girmişsin kızıyorum ama...

ben 9 ay boyunca o akıntıları yaşadım..

bebeğim biraz aşağıd büyüüordu...

o yüzden doktor normal dedi...

karı koca olmayı yasakladı bize..

günlük pedde kullanmamı yasklamıştı..

işyerıne bile don getiriordum..

süekli değiştiriordum...

bir pedi dolduracazk kadar koyu kahve şeklince olursa... ozman hemen gitmesilisin doktora...

merak etme kuzum.. ben neler yaşadım...

diğerinde böyle başlamıştı ondan korktum esma ....

demek sende yaşadın yok ped kullanmıyorum ben zaten zararı olur diye...az bişe gelmiş öyle katı felanda değildi svıı gibi ondan korktum...

oyanlanacak bişeler bulcam kendime yoksa kafayı yerim ben bugün ..eşimin bile canına okudum senin yüzünden dedim felan adamı sinir ettim...

yanımda kiwi var şimdi onu yiyecem aksi gibi midemde hiç bulanmadı...:26:

HayatSultan
keşke hiç bi işim olmasada oturup çene çalsam özledim sizi yaaa

kızlar kahve falına yada herhangi bi fala inanırmısınız ,,, ???

BenUgurBocugu
Eki Görüntüle 283850

mirayım korkma cnm yaa lutfen
Allahın ıznı ıle bişicık olmaz
ama parise ara versenız cok daha ıyı olur

esm_ckr
miray_172
diğerinde böyle başlamıştı ondan korktum esma ....

demek sende yaşadın yok ped kullanmıyorum ben zaten zararı olur diye...az bişe gelmiş öyle katı felanda değildi svıı gibi ondan korktum...

oyanlanacak bişeler bulcam kendime yoksa kafayı yerim ben bugün ..eşimin bile canına okudum senin yüzünden dedim felan adamı sinir ettim...

yanımda kiwi var şimdi onu yiyecem aksi gibi midemde hiç bulanmadı...:26:
cnmm benmmde başndan sonuna akıntım oldu.. hep...

bebek yerini açmak için yapar.. istemediği herşeyiii.. depikler.. bugun midem bulnamıor olabılır .. ama birazdan yada yarın bulanmayacağı anlamına gelmez..

piskolojik etkilenme..

korkmaa... kızz.. parisee gitmeee.. tut kendini

şap yee :KK1: doktoru arayıp akıntılarımı sorunca... karı koca oldunuzmu diye sormuştuuu...

oda etkenmiş... merak etmee annem sapasağlam minik popolu bebeikin... senn rahat ol

esm_ckr
uğur böcüğü
Eki Görüntüle 283850

yafyummm yesinle ellerini sennn..

beşiktaşlı değilim ama... çok yakışmış....

BenUgurBocugu
3-11-11, 09:11
esm_ckr
yafyummm yesinle ellerini sennn..

beşiktaşlı değilim ama... çok yakışmış....
:KK17::KK17:utandımmm:KK17:
tşkler cnm
patronumda beğendı fblı olmasına karşın:KK53:

bu arada cok yoğun değilim ama patron dıbımde yazamadım bı

mirayımmm aklımdasın sakın üzme kendını tatlım oluyo böle şeyler hep duydum ben
:KK48:

BenUgurBocugu
hayat8990

hayır hiç inanmam cnm
:KK6:

gunesim
hayat8990

fala inanma falsızda kalma demişler hihihih

uğur böcüğü
Eki Görüntüle 283850

ahaha cılgın harıkasın valla gecn kızn bırnde gordm bayıldım bende fenrbahcelısın yapayım dedım ama fırsat yok birde şikeli gunler var tabeee bak bole tek tınagını caprazlı cıft renge boyamıstı hihih bayıldımmm sende ole yapben bugun gayett kırmızıyım hihih

HayatSultan
şu an öyle bi durumdayım ki (allahım affetsin )fala inanmak istiyorum....

NektaR
uğur böcüğü
Eki Görüntüle 283850

tombik el seni :KK9: :KK48:
çok güzel olmuşşş..
bende de frenç var, pırıltılı çok açık pembe ile yapılmış :KK12: