ovulasyonu yeni biten ve adetine 5-10 gün kalanlar

aysunayy
1-10-11, 11:10
umaygulay
gocmenkuslar;
hoşgeldin göçmenkuşlar :) günün çoğu gitti bugünüde sayma işte bi gün kaldı inş. gelmez ya kırmızılar bazen diyorumki hmm ben kesin hamileyim çünkü öyle hissediyorum bazende tam tersi hayır değilim ben diye hissediyorum

cimcime eses ve gözdenur
inş. gelmez kırmızılarınız kızlar ve umarım hamile olursunuz ve olurum :)

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
heyecanım artmaya başladı bat 3 ekim
umaygulay canım senin bata da az kalmışşş..inşallah hamilesindir canım..:KK49::KK49:
sefaat
benim dün aksam damla seklinde akintim oldu agrilarimda ara ara vardi:26:sabah kalktigimda regl olmusum,demekki benim icin hayirlisi bu ay deyilmis gelecek ay insallah:KK61:
sağlık olsun canım bende bekliyorum adetimi başlıcak biliyorum ama hiç gelsin istemiyorum :KK58: bu ay olmazsa bi daha ki ay çalışmalara devam:KK69::KK69:

hicbirseymi
1-10-11, 11:10
0fLu
çok az kallmış kızz nası beklıyosun :KK70: ben olsam çoktan test yapmıştım :) Umarım gönlündekini verir RABBİM.. sana da bana da tüm isteyenlere...
vallaa nasıl bekliyorum birde bana sor gece 3 gibi uyuyabildim sabah yedi buçukta uyandım gözlerimde bi damla uyku yok beynim ise tamamen hamilelikle ilgili şeylerle dolunormalde çok uykucu biriydim ama düşünmek beni uyutmuyor arkadasım cuma günü bi ara kendime hakim olamadım sağlık ocağına gittim ordada olmadı yaptıramadım çeşitli sebeplerden dolayı bende içimden dedimki bu bir işaret belkide hemen geldim ewe otur kızım dedim bekliyom bazen kesin hamişim diorum bazende ben galiba hamiş değilim diorum işte böyle gel gitlerle günlerim geçiyor
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
test yapsam çıkarmı ki şimdi ??????

teşekkürler aysın ay inş. hepimiz hamileyizdir

n__a__z
1-10-11, 12:10
kızlaar bn dayanamadım we test yaptıım:KK43:bata 3 4 gün war ilk idrarla yapmadım we çook siliik belli belirsiz bşler gördüm yok gibi bşy ışığın altında incelersen hafif pembelik gözüküyo işte az bşy szce nediir??

cimcime eses
Naz'cım bende de silik çizgi çıkmıştı ama bugün regl oldum malesef.
Kendi kendimizi kandırdığımızı farkettim biran.

n__a__z
cimcime eses
Naz'cım bende de silik çizgi çıkmıştı ama bugün regl oldum malesef.
Kendi kendimizi kandırdığımızı farkettim biran.
hadi yaaaa ne garip silik çıkmış snr adett beklemeliyim en iisi.......

hicbirseymi
kızlar hadi az kaldı biraz daha sabredelim

aysunayy
n__a__z
kızlaar bn dayanamadım we test yaptıım:KK43:bata 3 4 gün war ilk idrarla yapmadım we çook siliik belli belirsiz bşler gördüm yok gibi bşy ışığın altında incelersen hafif pembelik gözüküyo işte az bşy szce nediir??
ilk idrarınla yarın testini tekrarla canım belki de hamilesindir..:KK49::KK49:

cimcime eses
n__a__z
hadi yaaaa ne garip silik çıkmış snr adett beklemeliyim en iisi.......
Sadece ben değil bi kaç arkadaşada göstermiştim ama nasip değilmiş demekki.
Hep hayırlsı demiştim, hayırlısı buymuş...

n__a__z
aysunayy
ilk idrarınla yarın testini tekrarla canım belki de hamilesindir..:KK49::KK49:
yrn yapamam ama pztsiye kdr gelmezse tekrarlıcam cnm
cimcime eses
Sadece ben değil bi kaç arkadaşada göstermiştim ama nasip değilmiş demekki.
Hep hayırlsı demiştim, hayırlısı buymuş...
ewet allah hepimizin gönlüne göre wersin işlhh hayırlısını wersin

Meg
bende adet sancısı başladı :KK37:

hicbirseymi
meg
bende adet sancısı başladı :KK37:
:KK20:hemen pes etmek yok meg belki adet sancısı değildir

Meg
umaygulay
:KK20:hemen pes etmek yok meg belki adet sancısı değildir
sancı işte bebeğim yaaa ne biliim asabım bozuldu :KK19:
bi de günlük pede aktığını hissediyorum bişeylerin,ikide bir kontrol ediyorum aha geldi pis bat diye ama yok şimdilik :26:
akıntı var ama.
ay amannn amannnn offf offf pofffff :KK37:

senden naber?

gocmenkuslar
1-10-11, 13:10
arkadaşlar ben dayanamayıp test yaptım ama adetime 4 gün varken negatif çıktı mecburen adeti bekliycem. ama karnımın şişliği geçmedi. sanki adet olmuşum gibi akıntı hissediyorum ama yok. çatlıycam şimdi. çaaaaaaaaat. :KK52:

Meg
hadi göçmenkuşlar topikçe çatlayalımmm :KK52::KK64::KK64::KK64::KK30::KK52:

ibozll
dusduru
canım ben çift çizgiyi gördüm ama hiç akıntım yok kupkuruyum.değişken bi durum sanırım bu.
ayyy canım hayırlı olsunnnn :nazar::nazar::nazar: allahım bizede nasıp etsın ıns tabı degısken olabılır ama genel olarak okudugumda akıntıdan bahsedıyor mıllet aman sen bosver artık akıntıyı makıntıyı dınleme kendını tadını cıkar hamıslıgınnnnnnn :KK46::KK46::KK46:

ibozll
sesa24
benim akıntım 6 haftalık hamileyken başladı.yani daha önce de vardı ama azdı.hamileliğin bendeki ve diğer birçok kişideki belirtisi göğüs sızlamasıdır.benim iki hamileliğimde de göğüslerim çok sızlamıştı.adet olmaya yakın ağrımaya başlardı.hatta dokunamaz üstüne yatarak uyuyamazdım.ordan anladım.bir de adet dönemine yakın kasığım adet ağrısı gibi ağrırdı arada dedim adet olucam tutmadı herhalde ama hamilemişim.adet günümdede bi kaç damla kahverengi lekem geldi dedim yine adet oluyorum ama gerisi gelmedi.test yaprım 5.gün gebeydim.ama ikisini de kaybettim.inşallah sağlıklı bebeklerimiz olur.

cnm uzuldum yaa kaybetmene :KK43: ama bende gögüs agrısı hıc yok zaten regl oncesı de olmaz bende ama kasıklarımda batmalar var ara ara bide akıntı işte hayırlısıolsun hakkımızda :nazar:

ibozll
sefaat
benim dün aksam damla seklinde akintim oldu agrilarimda ara ara vardi:26:sabah kalktigimda regl olmusum,demekki benim icin hayirlisi bu ay deyilmis gelecek ay insallah:KK61:
cnm uzulme sakın hayırlı deılmıs bu ay hayırlısı ne zamansa rabbım o zmn versın bebıslerımızı :KK46:

GOZDENUR
kızlarr cok üzgünüm relgli oldum şimdi 2 günlük gecikmenin ardından iş yerindeyim ağlamamak için zor duruyorum

çok kötüyüm çokkkkkkk:KK5::KK5::KK5::KK5:

umutlarımın hepsi gittiiiiii ::KK43:((

Meg
arkadaşlarımmmm allah aşkınıza bi silkelenelim kuzularım yaaaa (ben dahil)

son yumurtalarımız mı ki tutmayanlar..

aylardan bir ay tutturucaz hepimiz allahın izniyle..

gocmenkuslar
meg
hadi göçmenkuşlar topikçe çatlayalımmm :KK52::KK64::KK64::KK64::KK30::KK52:
ayyy hiç sorma megciğim bu ay adet nasıl bitti gün aşırı ilişki yapmaktan canım çıktı. :KK1: herifi gözüm görmek isyemiyo artık :KK60: :KK52: birde bunun üstüne hamile kalmazsam varya napıcam bilmiyorum. bunun üstüne lekelenmem olunca iyice meraklandım. karnım fasulye yemişim gibi şişti ve gazım çoğaldı. sanki karnımı birisi pompayla şişirmiş. içeride kımıldanmalarda oluyor. rüyamdada hamileymişim ve bebeğimin hareketlerini karnımda görüyorum. artık rüyalara bile girmeye başladı. :84:

aysunayy
1-10-11, 14:10
GOZDENUR
kızlarr cok üzgünüm relgli oldum şimdi 2 günlük gecikmenin ardından iş yerindeyim ağlamamak için zor duruyorum

çok kötüyüm çokkkkkkk:KK5::KK5::KK5::KK5:

umutlarımın hepsi gittiiiiii ::KK43:((

insan kırmızıları görnce çokkkkk üzülüyor bilirim..ama her ay yeni bir umut yeşeriyor pes etmek yokkk..:KK34::KK34:

meg
arkadaşlarımmmm allah aşkınıza bi silkelenelim kuzularım yaaaa (ben dahil)

son yumurtalarımız mı ki tutmayanlar..

aylardan bir ay tutturucaz hepimiz allahın izniyle..
haklısın canım bu ay olmazsa bi daha bi daha ki ayyyy...Allah sağlık sıhhat versinn..:nazar::nazar:

Meg
1-10-11, 15:10
gocmenkuslar
ayyy hiç sorma megciğim bu ay adet nasıl bitti gün aşırı ilişki yapmaktan canım çıktı. :KK1: herifi gözüm görmek isyemiyo artık :KK60: :KK52: birde bunun üstüne hamile kalmazsam varya napıcam bilmiyorum. bunun üstüne lekelenmem olunca iyice meraklandım. karnım fasulye yemişim gibi şişti ve gazım çoğaldı. sanki karnımı birisi pompayla şişirmiş. içeride kımıldanmalarda oluyor. rüyamdada hamileymişim ve bebeğimin hareketlerini karnımda görüyorum. artık rüyalara bile girmeye başladı. :84:
ben anlatsam başıma geleni dün :KK52:
sözde ay boyunca soğukkanlydım,zaten nolduysa son 5 gündür oldu bana..:86:
(gülmek sonnn derece serbesttt:KK52:)

şöyle kiii;
son 5 gündür ara ara ateş ölçer oldum ben.. hani regl gününe kadar sabit mi kalıcak,düşücek mi diye..(bat 3 ekim)

başlıyorumm :86:
ben dün gündüz güsellik uykuma yatmıştım :21::KK60::KK60::KK60:
derece de başucumdaki sehpada duruyo.. ama o kadar takmışım ki bilinçaltımda demek şu ateş olayına,uykumun arasında dereceye uzandığımı koltuk altıma yerleştirdiğimi hatırlıyorum.. sonrası..... sonrası yokk:KK53:
arada ayılıp ay derece de burda kalmış diyip tekrar sehpaya koyuyorum.. ama bakmadan he kaç ateş :KK60::KK60::KK60:hani işimi yapıyorum yaa :KK60::KK60::KK60:
sonra bi daha bi daha...:KK52:
en son uyaniim artık 2 saattir uyuyorum yaw diyip doğruldum kanepede amma ne göreyimmm,derece koltuk altımda ve kabı da altımda :KK53::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

heh derseniz ki eee sonuç ne, ateş durumun ne??? yanıt veriyorum;cevap yookkkk :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK64::KK64::KK64::KK53:

gocmenkuslar
1-10-11, 17:10
ayyy gülüyoruz ağlanacak halimize gıııız. :KK60: :KK60: :KK60: bende termometreyle ölçüyorum uyku sersemi sonuca bakıyorum uykum biraz ağır olduğu için allahtan sonucu yazıyorum ve sonrasımı sonra termometreyi nereye koyduğumu unutuyorum. araki bulasın zor zahmet buluyorum kocişte diyor ne arıyorsun termometre deyince çocukmu ateşlendi diyor. bende olayı anlatıyorum ne işine yarıyor diyor yine anlamıyor. :KK52: insan bu kadar unutkan olurmu. kafayı yiycez yakında bebiş gelmeden doğumhaneye girmeden tımarhaneye gidicez bu gidişle :KK60: :KK60: alzheimer kapıda. :KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

hicbirseymi
kızlar biraz kendimize gelelim lütfen bu sözüm kendim içinde geçerli tabiki yarın hiçbirimiz hamilelik hakkında düşünmeyelim ne dersiniz hepimiz eşimizle dostumuzla güzel bir pazar yaşayalım...
eğer böyle devam edersek kendimizi üzeceğiz çünkü ben çok yıprandğmı hissediyorum bakıyorum ki sizşerde öylesiniz hepinizi öpüyorum kızlar dualarım sizinle inşallah hamiş olacağız kızlarrr
:103::103::103:

panpiniyaa
Kızlar hepinize merhaba..çok gzl bir topic olmuş..neredeyse her sayfayı okudum ..benimde sat 3 eylül ve bat (düzensiz)..muhtemelen 27 eylül dü ovulasyonum..o tarihleri boş geçmedik :)normalde adet tarihimden bir gün önce ağrılarım olurdu..şimdi 4-5 gündür kasıklarda sağlı sollu iğne batması gibi bir ağrı var ..özellikle eğilip kalktığımda artıyor.göğüs ağrısı,alt karın bölgemde şişkinlik ve sürekli bir hareketlilik ,halsizlik uyku düzensizliği ve sık idrara çıkma var...bizimde 2.ayımız hepimiz için hayırlısı olur inşallahh:KK3: