ovulasyonu yeni biten ve adetine 5-10 gün kalanlar

qoSde
5-10-11, 14:10
eğer bebiş varsa 3 hafta 3 günlükmüşşşş :KK70::KK70::KK70::KK1::KK1::KK1: ay bunlar ne güzel gerçekten varsa tabiii :KK70::KK70::KK70:

minikgelin
qoSde
eğer bebiş varsa 3 hafta 3 günlükmüşşşş :KK70::KK70::KK70::KK1::KK1::KK1: ay bunlar ne güzel gerçekten varsa tabiii :KK70::KK70::KK70:
ay oraya bakmak bile mutlu etti beni :) yalnız bbenimkide kendi kendine gelin güvey olmak oluyor:)bat günleirmize çok az kaldı cnm hemen gecsin ve adet olmayalım:)

htcertn
umaygulay
bu arada belirtilerimi paylaşayım kızlar ben hamilelik için çabalarken burdaki belirtiler çok işime yaramıştı

ovulasyondan sonra başlayan hafif hafif kasık ve bel ağrıları ta ki son ana kadar dewam etti ve artarak dewam ettii

adet günümden bir hafta önce göğüslerim de şişlikler karnımda gerginlik ben çok terlemedim ama bi anda ter basıp bir anda üşüme geliyordu

adet tarihine 3 4 gün kala midemede ağrılar kraplar gelmeye başladı

adet günüme 1 gün kalaya kadar olan belirtilerim sadece adet belirtilerime benziyordu ama bu tarihten sonra farklı olarak
genzimde değişik bir tat vardı koku gibi tat gibi değişik bir şey ve midem hafiften bulanmaya başladı ama az az tabii artı araba tutar ya bazen sizi böyle soğuk soğuk terleyip kusacak gibi olursunuz ama kusamazsınız öyle bir his vardı ve bende lekelenme oldu ve lekelenmemde yerleşmeymiş sanırım ve lekelenmeyle yerleşmeyide şöyle hissettim sanki kasık bölgemi içten böyle ince bir iğne ucuyla çiziyorlar gibi ince bir sızı ve batma ve

adet günümde idrarım mütiş bi şekilde koyuydu onu hiç bu kadar koyu görmemeiştim turuncuya yakın bir sarı....

arkadaşlar benim belirtilerim bunlar umarım isteyen herkes hamiş kalır
adınıza çok sevindim rabbim isteyen herkese nasip etsinn inşallah.Ben hala beklemedeyim bende hafif belirtiler hissediyorum ama bilmiyorum hayırlısı olsun diyorum:KK9::KK66::KK64::KK62:

mavisimmmm
bende asılama oldum yarın belli olacak insallah hamileyimdir ya anlamıyorum ilk belim cok ağırıyordu geçti şimdi ara ara ağrıyor kasığıma ve rahmıme kramp giriyor hemde cokk akınntım falan da cokk varr sizce hamile olabilirmiyim:KK6::KK6:

qoSde
minikgelin
ay oraya bakmak bile mutlu etti beni :) yalnız bbenimkide kendi kendine gelin güvey olmak oluyor:)bat günleirmize çok az kaldı cnm hemen gecsin ve adet olmayalım:)
ayyy aminn canım inşşş olmayızz hastaaa bu ayy gerçekten çok ümidim varrr :KK43:

htcertn
bende çok sabırsızlanıyorum 15 inde test yapıcam hayırlısı ile zaman bir türlü geçmek bilmiyorrrrr ufffff:44:

mavisimmmm
5-10-11, 15:10
htcertn
bende çok sabırsızlanıyorum 15 inde test yapıcam hayırlısı ile zaman bir türlü geçmek bilmiyorrrrr ufffff:44:
senidemi aşılama ne gibi belirtilerin var ben yarın öğreneğim insallah ama kasığımda ve rahmımde kasılmalar oluyor kramp seklinde :) bekleyip görecez hayırlısıyla insallah rabbim isteyen herkeze versin:KK3:

oykuozgur
11 ekim de regl olmamak umuduyla :) psikolojik mi yoksa belirtiler var mı anlamıyorum? bazen umutlanıyorum.bazen yok yok regl geliyor diyorum.göğüslerim regl günümden çok çok önce şişmeye ve ağrımaya başladı.şu ara hafifledi ama o da beni üzüyor:44: kasıklarımda regl ağrısı gibi değil daha ince bir sızı var o düşürdüğüm daha doğrusu kalp atışını duymadığım bebeğimde de olmuştu.en belirgin şeffaf akıntı umutlandırıyor.Allah her isteyene sağlıklı evlatlar versin inşallah.

panpiniyaa
MrsPink35
kızlarrrr ben geldiiimmm sırasıyla herşeyi yazıyorum şimdi sizee
doktora gittim durumu anlattım bu arada sistit olduğum için gittim ama olayı gebeliğe çevirdim=)
snr gebelik olup olmadığına bakmak için ultrasona gittik herhangi bi kese veya bi belirti göremedi ama doktor döllenmenin olduğu tarihten itibaren tam bir gebelik oluşumu görebilmemiz için 21 gün geçmesi gerekiyor dedi bende cumartesi en geç pazar regl günüm olduğunu söledim eğer bi gebelik varsa şu an tam göremeyiz dedi ya inanın bi umutsuzluk oldu o an içimde snr idrar testi istedi sistit için nur topu gibi enfeksiyon ve bakterilerim varmış=)) ilaç yazıcaktı ama muhtemel bi, gebeliğide yok etmemek için bide kan testine bakalım dedi kan aldılar
şimdi size bişey sorucam dediğim gibi cumartesi en geç pazar günü regl günüm gebelik gibi bi durum varsa bugün alınan kanda çıkarmı ya gerçekten inanılmaz bi üzüntü yani sanki bi daha olmıcakmış gibi kendimizi üzüyoruz başka bişey değil önümüzdeki ay başka bi heyecan olur yine bekleris napalım ama bi an nasıl üzüldüm anlatamam bide gelen giden hamileleri gördükçe üffff=))
gözdecim umaycım çok teşekkür ederim dualarınız için ve dier dua eden herkesee
son bir sorum olucak umay tatlım bu değer hangi aralıkta olunca gebelik olduğu anlaşılıo 60 fln çıkmıştı ya senin ondan yrn bilinçli gideyim=))

ANYWAYYYY çok tbr ederim cannnııımm sağlıkla al bebişini kucağına inşallah
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
MrsPink35
ah sistit vah sistit yedi bitirdi beni =)) ne güsel sölemiş stephen king öle =)) yok vallaha cnm artık üşenmiyorum kalkıorum tek damla bile gelse vücudumun temizlenmesi gerek bütün dediklerini şimdiden yapmaya başladım kalın kalın çoraplarla ısıtıorum vücudumu =))):KK49:
:) valla cnm düşmanına beddua etmek isteyen sistit olsn dese yeter bence :))) dimi çeken bilir hahah

panpiniyaa
oykuozgur
11 ekim de regl olmamak umuduyla :) psikolojik mi yoksa belirtiler var mı anlamıyorum? bazen umutlanıyorum.bazen yok yok regl geliyor diyorum.göğüslerim regl günümden çok çok önce şişmeye ve ağrımaya başladı.şu ara hafifledi ama o da beni üzüyor:44: kasıklarımda regl ağrısı gibi değil daha ince bir sızı var o düşürdüğüm daha doğrusu kalp atışını duymadığım bebeğimde de olmuştu.en belirgin şeffaf akıntı umutlandırıyor.Allah her isteyene sağlıklı evlatlar versin inşallah.
aynen cnm benimde bat 9 ekim ya da 11 ekim :) çünkü değişiyor 36.gün ya da 38. de oluyorum adet..inşallah görmeyiz kırmıızı kartı :))

0fLu
kızlarrr en arkdan ben mı gelıyorum yaa :KK43: off şu yumurtlama bitsin de adet gunum gelsın ama kırmızılar degıl bebişş gelsın artıkkk :'(

oykuozgur
panpiniyaa
aynen cnm benimde bat 9 ekim ya da 11 ekim :) çünkü değişiyor 36.gün ya da 38. de oluyorum adet..inşallah görmeyiz kırmıızı kartı :))
genelde en fazla 2 gün önce gelen reglim geçen ay 10 gün önce gelmişti.yani bir önceki 22 iken geçen ay 11 inde oldum regli.internette bir doktora sordum.yumurtlama gününüz değişkenlik gösterebilir bazen önemli olan reglin ilk gününden sayıp 12-14 gün sonra yani yumurtlama döneminde ilişkiye girmek dedi.yani şansı arttırmak açısından.eee şimdi çalışınca da insan bekliyor haliyle:KK61: belirtiler inşallah psikolojik değildir.

hapsuu
Merhaba kizlar ff e gore yumurtlamam 9 gun once olmus haftaya regl gunum suan azaman zaman kasiklarimda batma hissi var birde goguslerimi patlaycakmis gibi hissediyorum umarim bunlarin hepsi bebis yuzundendir. Umarim hepimiz hamile kaliriz.

balarısı
5-10-11, 16:10
kızlar çatlatma iğnemin 17. günü, reglime 4 gün kaldı.. benim gibi çatlatma iğnesi olup bekleyen var mı? son durumları paylaşsak ne güzel olurdu...

gocmenkuslar
anyway
evet kızlar çift çizgiden sonra kan testiyle de doğrulandı hamileliğim, 157 çıkmış :))
inşşşş burdaki herkes aynı heyecanı, sevinci yaşar en kısa zamanda :))
ayy arkadaşım tebrik ederim. hayırlısıyla doğurursun İnşallah. benim daha adetim gelmedi. dün olmam gerekiyordu. ama dün idrar testi yapıp negatifi görünce birkaçgün daha bekleyim dedim. belki umaygulay, se ve ben beraberizdir senin sat kaçtı. tahlilde kaç günde çıkıyor.

panpiniyaa
oykuozgur
genelde en fazla 2 gün önce gelen reglim geçen ay 10 gün önce gelmişti.yani bir önceki 22 iken geçen ay 11 inde oldum regli.internette bir doktora sordum.yumurtlama gününüz değişkenlik gösterebilir bazen önemli olan reglin ilk gününden sayıp 12-14 gün sonra yani yumurtlama döneminde ilişkiye girmek dedi.yani şansı arttırmak açısından.eee şimdi çalışınca da insan bekliyor haliyle:KK61: belirtiler inşallah psikolojik değildir.
az önce dr.nevra.com dan muhtemel gebelik tarihi hesaplama bölümnde eğer hamileysm bebeğin kalp atışlarının bugn başlayacağı çıktı..içim bir garip oldu..inşallah yanıltmaz allah..

minikgelin
kızlar internetten bi yazı okudum belki dikatinizi çeker:)
ilk haftadan itibaren görülen hamilelik belirtileri

İlk hafta hamilelik belirtileri: Gebelik nasıl anlaşılır, gebeliğin belirtileri nelerdir?
Bulantı ve kusma: Hamileliğin ilk haftasından itibaren görülmeye başlayan tipik hamilelik belirtisidir. Gebelerin pek çoğu, gebelik başlangıcında ilk haftalarda sabahları bulantıdan şikayetçi olurlar. Bulantının sabah hasta uyandığında görülmesi günün ilerleyen saatleri içinde azalarak kaybolması, gebeliğin tipik erken bulgularmdandır. Bazı kadınlarda bulantı dışında kusma veya kusacakmış gibi olma yakınmaları sıktır. Kusma bulantının adet kanaması gecikmesiyle beraber görüldüğü vakalar ilk önce gebeliği düşündürür.
Kasık ağrıları: Ani yapılan hareketlerde , oturur pozisyondan ayaga kalkarken ya da yatar pozisyonda sağa sola dönerken çoğu kez tek taraflı ,ancak bazen çift taraflı da olabilen kısa süreli keskin ağrılar görülebilir. ‘Round ligament ağrısı’ olarak bilinen bu ağrı rahimi yerinde tutan bağların gerilmesiyle
ortaya çıkar.Keskin bir ağrı olmasına karşın zararı yoktur. Ani hareketlerden kaçınmak uygun olacaktır.

Vajinal akıntı artışı – Döl yolu akıntısında artış: Vajinal akıntının artması da hamilelik belirtilerinden ilk hafta görülen işaretlerden biridir. Gebeliğin oluşmasıyla beraber hormonsal değişimlere bağlı olarak döl yolu akıntısında artış olur ve bütün gebelik süresince devam eder. Bazı gebelerde, gebeliğin son aylarında bu akıntı oldukça rahatsız verici boyutlara ulaşır. Akıntı şikâyetçi olmayan doğurgan çağdaki bir kadında adet kanaması gecikmesiyle beraber, ani bir akıntı artışı da bize gebeliği düşündürür.
Adet kanamasının gecikmesi: Eğer adet döngüsü gebe kaldığınız ilk haftaya tekabül ettiyse, bu da ilk hafta görülen hamilelik belirtisi olacaktır. 28-30 gün gibi düzgün aralıklarla adet gören genç bir kadında adet kanamasının gelmemesi bize ilk önce gebeliği düşündürür. Ancak unutmamalı ki, bazı enfeksiyon hastalıkları, kansızlık, iklim ve çevre, hatta meslek değişiklikleri, gebelik korkusu, psişik (ruhsal) gerilim ve ruh hastalıkları da çoğu zaman adet kanamasının gecikmesine neden olabilir. Bazı kadınlarda ise “üste görme” adı verilen olaya rastlanılır. Kadın gebe olduğu halde, adetlerine uyan zaman aralıklarında, aybaşı kanamasına benzer kanamalar görülebilir.
Diğer hamilelik belirtileriMemelerde dolgunluk hissi: Gebeliğin oluşmasıyla birlikte değişen hormonsal denge ile bağlantılı olarak kadında memelerde dolgunluk, hassasiyet, acı hissi oluşur. Fakat birçok kadında adet öncesi, günlerde de aynı belirtilerin daha hafif olarak görüldüğü unutulmamalıdır. Gebeliğin gelişmesiyle birlikte ikinci aydan itibaren memelerde büyüme görülmesi olağandır. Meme başını çevreleyen koyu renkli bölgenin rengi daha da koyulaşır ve çapı genişler. Gebelik öncesi pembe renkli olan meme başı da gebeliğin ilerlemesiyle koyulaşır ve çapı genişler. Gebelik öncesi pembe renkli olan meme başının da gebeliğin ilerlemesiyle renginin koyulaştığı dikkati çeker. Ayrıca meme başı çevresinde yer alan ufak tepecikler hormonsal değişim sonucu daha belirginleşirler. Gebeliğin son üç ayında memelerin daha da büyümesi sonucu memelerin derisinin gerildiğini ve üzerinde yer yer çizgilerin meydana geldiği, yüzeysel damarların deri altında daha da belirginleştiği pek çok gebede görülebilir. Meme değişiklikleri, ilk gebelikte gebelik teşhisi için önem taşıyabilir.

Hamilelikte bazı bölgelerde pigment birikmesi sonucu ciltte koyuluklar olabilir.Hamilelikte göğüs ucu etrafında, göbek deliğinde ve perinede (apış arası) pigmentlerin çoğalması yaygındır. Ayrıca, göbekten kasığa uzanan koyu çizginin oluşumu da yaygındır. Tüm bunlar normaldir ve ciltteki koyulaşma geçicidir, doğumdan birkaç hafta sonra yok olur.

Karpal (el-ayak bileğine ait) tünel sendromu ..Bir veya bazen iki elin parmaklarında ağrı, hissizlik ve hatta hastalık hissedildiği durumdur. Bu durum sadece hamilelikle sınırlandırılamaz fakat ilk olarak hamilelik esnasında ortaya çıkabilir. Bu durumda, su tutumu kısmen suçlanabilir. Az da olsa, bu belirtilerden kurtulmak için bazen cerrahi müdahale gerekmektedir. Ama çoğu vakada, parmakların tahta ile sarılması duruma yardımcı olabilir. Genelde doğumdan sonra yok olur.

htcertn
balarısı
kızlar çatlatma iğnemin 17. günü, reglime 4 gün kaldı.. benim gibi çatlatma iğnesi olup bekleyen var mı? son durumları paylaşsak ne güzel olurdu...
mrb balarası bende çatlatma iğnesi vuruldum geçen hafta çarşamba bekliyorum..bekleme süreci çok zor reglime daha 9 gün var hayırlısı ile ogün gelsin görücezz..bide sana iğnenin ardından crınone verdiler mi??:KK69:

qoSde
minik gelin canım paylaşımın için çok tşkler okudum hepsiniii bilmek daha ii geldi :)

minikgelin
qoSde
minik gelin canım paylaşımın için çok tşkler okudum hepsiniii bilmek daha ii geldi :)
nedemek cnm bnmmmm bende okudukm hoşuma gitti.. merak ettigim şeyler vardı klasik bilgiler haricinde onlarıda yazdım.. yalnız bu söylenenlerin içinde bana uyan kasık batması ki adet olmadan önce herzaman olan bşy.el ve ayaklarımda aynı kasıklarımda oldugu gibi batmalar oluyor kısa sürelii.başkada bi belirti yok heleki gögsüm hiç agrımıyor:KK43:

qoSde
minikgelin
nedemek cnm bnmmmm bende okudukm hoşuma gitti.. merak ettigim şeyler vardı klasik bilgiler haricinde onlarıda yazdım.. yalnız bu söylenenlerin içinde bana uyan kasık batması ki adet olmadan önce herzaman olan bşy.el ve ayaklarımda aynı kasıklarımda oldugu gibi batmalar oluyor kısa sürelii.başkada bi belirti yok heleki gögsüm hiç agrımıyor:KK43:
aynen canım bnmde batmalar var karnımın alt kısmında böyle keskin oluyo ara ara sonra hafifliyoo dün midem çok bulanıyodu bugün sabah vardı şu an yok ve tatlım bnmde göğüslerim çok az acıyo fazla değil yani bilemiyorum ne olucak yarın idrar testi yapıyım diom ama erken çıkmıcak üzülcem snraaa :KK43:

htcertn
mavisimmmm
senidemi aşılama ne gibi belirtilerin var ben yarın öğreneğim insallah ama kasığımda ve rahmımde kasılmalar oluyor kramp seklinde :) bekleyip görecez hayırlısıyla insallah rabbim isteyen herkeze versin:KK3:
yok benim aşılama değil. 29 unda yumurtalarım çatladı ve beklemedeyim o yüzden, regli 15 inde olucam.benimde kasıklarımda ağrı var birde hafiften bi bulantı var o kadar hayırlısı olsun diyorum:nazar::KK46::KK46::nazar:

balarısı
5-10-11, 18:10
htcertn
mrb balarası bende çatlatma iğnesi vuruldum geçen hafta çarşamba bekliyorum..bekleme süreci çok zor reglime daha 9 gün var hayırlısı ile ogün gelsin görücezz..bide sana iğnenin ardından crınone verdiler mi??:KK69:

sonunda benim gibi birini buldum yaşasın..... bana iğne sonrası hiçbirşey vermedi. iğnemi ayın 19unda oldun ve bekliyorumm...

balarısı
5-10-11, 18:10
gittiği yeri kurutuyor muyum ne... geç buldum, çabuk kaybettim :KK70:D

0fLu
5-10-11, 19:10
hu huu kızlar nerdesınızzz yahu :) :KK69:

qoSde
0fLu
hu huu kızlar nerdesınızzz yahu :) :KK69:
bennn burdayımmm canımmm:KK3:

0fLu
qoSde
bennn burdayımmm canımmm:KK3:
napıyon kız var mı değişiklik :) sende hiç kk'dan çıkmıyon masallahhh :) :KK61::KK61::KK61:

qoSde
0fLu
napıyon kız var mı değişiklik :) sende hiç kk'dan çıkmıyon masallahhh :) :KK61::KK61::KK61:
valla aynı canım yarın test yapmayı düşünüyom erken ama :KK70: bnm bilgisayar açık duruo sürekli burada hep açık gelip gittikçe bakınıyomm :KK70:

0fLu
qoSde
valla aynı canım yarın test yapmayı düşünüyom erken ama :KK70: bnm bilgisayar açık duruo sürekli burada hep açık gelip gittikçe bakınıyomm :KK70:
yapma test kız moralın bozulmasın :) kanda baktırcan nasılsa.. bu arada adetıme 1 hafta kalaa bana da sen engel ol test yapmaman ıcın :):KK1::KK1:

qoSde
0fLu
yapma test kız moralın bozulmasın :) kanda baktırcan nasılsa.. bu arada adetıme 1 hafta kalaa bana da sen engel ol test yapmaman ıcın :):KK1::KK1:
ayyyy valla nasıl tutucam kendimi bilmiyomm heee bizimkide yapmaa diyo zatenn :KK70::KK70: yarın 4 gün kalıyoo çıkarmı ki ama çıkmaz demi :KK43: tamam canım bende sana engel olucam yaptırmıcam adet gününe kadar tatlımm :KK54:

utopya06
qoSde
ayyyy valla nasıl tutucam kendimi bilmiyomm heee bizimkide yapmaa diyo zatenn :KK70::KK70: yarın 4 gün kalıyoo çıkarmı ki ama çıkmaz demi :KK43: tamam canım bende sana engel olucam yaptırmıcam adet gününe kadar tatlımm :KK54:
yapma bencede
eğer bat 11 ise daha 5 gün var benim gibi
muhtemelen çıkmaz
ama çıkmadığına üzülmem beklemeye devam ederim diyorsan yap için rahatlasın
ama moral bozmak yok

0fLu
qoSde
kanda cıkabılır sonuc 3 gun oncesınden. ama ben ılk ıdrarda görmek ıstıyorum :) sonra kan testıne gıderm buyuk ıhtımal :) inş pozitif çıkar yaaaa inş..:82:

qoSde
ferdat85
yapma bencede
eğer bat 11 ise daha 5 gün var benim gibi
muhtemelen çıkmaz
ama çıkmadığına üzülmem beklemeye devam ederim diyorsan yap için rahatlasın
ama moral bozmak yok
aslında çok üzülmem çıkmıcağı büyük ihtimal ama belkide çıkar okudum var 3-4 gün kala çıkan bnmde bat 10-11 canım yapıyım ben yarınnn çıkmazsaaa burda kafamı dağıtırımm :KK70:

utopya06
qoSde
aslında çok üzülmem çıkmıcağı büyük ihtimal ama belkide çıkar okudum var 3-4 gün kala çıkan bnmde bat 10-11 canım yapıyım ben yarınnn çıkmazsaaa burda kafamı dağıtırımm :KK70:
çok üzülmiceksen beklemekten iyidir yap gitsin o zaman ya
ben çok yaptım günlerce önceden havanı alıp oturuyosun çıkmazsa
hadi bakalım hayırlısı
ilk idrarınla yap bari

qoSde
0fLu
kanda cıkabılır sonuc 3 gun oncesınden. ama ben ılk ıdrarda görmek ıstıyorum :) sonra kan testıne gıderm buyuk ıhtımal :) inş pozitif çıkar yaaaa inş..:82:
inşallah canımm yhaaa :KK70: hepimiz bi an önce görelim pozitifleriiii

0fLu
qoSde
tabı canım dene sansını :) dagıtırsın kafanı ama uzulme butun aylar bizim :) :KK66::KK66:

qoSde
ferdat85
çok üzülmiceksen beklemekten iyidir yap gitsin o zaman ya
ben çok yaptım günlerce önceden havanı alıp oturuyosun çıkmazsa
hadi bakalım hayırlısı
ilk idrarınla yap bari
aynen canım yaa insan alışıo ne olsa negatifleri göre göre bi kez daha çıksın bakalım :KK70: özlemiştir beni yapmıom bayadır :KK1::KK1:

0fLu
tabı canım dene sansını :) dagıtırsın kafanı ama uzulme butun aylar bizim :) :KK66::KK66:
tamam canım denicem sabah ilk idrarla olmasada bi dahaki aya beraber tekrar :KK70::KK70:

MrsPink35
kıslarr eşimle aldığımız son karara göre eğer yrnki kan tahlili sonucunda bi gebelik yok ise aralığa kadar erteliyoruzzzz hayırlısı artık ama sizi bırakmam hep burdayım çok alıştım ztn sizden güsel hbrler almak hoşuma gidiyorr

qoSde
MrsPink35
kıslarr eşimle aldığımız son karara göre eğer yrnki kan tahlili sonucunda bi gebelik yok ise aralığa kadar erteliyoruzzzz hayırlısı artık ama sizi bırakmam hep burdayım çok alıştım ztn sizden güsel hbrler almak hoşuma gidiyorr
neden erteliyosunuz canımmm:KK43:

MrsPink35
5-10-11, 20:10
qoSde
neden erteliyosunuz canımmm:KK43:
canım eşimin yoğun isteği üzerine böyle bir karar aldık hayırlısı artık bu bnm çok fasla çocuk istememe karşın eşimde bi o kadar her defasında 2012 diye bastırıyordu iki tarafında istekli haraket etmesi olabilcek bebek içinde daha sağlıklı olur diye düşündüm bende pes ettim=)) ama olurda yrn gebe çıkarsam planımız iptal olur pek ümitli değilim ama bakalım=)):KK54:

Yesim83
kizlar az once az kala oluyrodum balik yedim aksam ve sanirim zehirlemis kustum da rahatladim
esimde kizimda birsey Allaha sukur. cok kotu hissettim resmen ya .
Benimde batim 10 -12 ekim bende bekliyorum bugun tutamadim kendimi test yaptim ve aldim havami.
ama en onemlisi saglik ya kizlar , sagligimiz yerinde olsunda bebek mutlaka gelir.
kendinizi hic yipratmayin, siz cok degerlisiniz, hayat cok degerli. hersey olucagina variyor biz ciprindigimizda kaliyoruz

qoSde
MrsPink35
canım eşimin yoğun isteği üzerine böyle bir karar aldık hayırlısı artık bu bnm çok fasla çocuk istememe karşın eşimde bi o kadar her defasında 2012 diye bastırıyordu iki tarafında istekli haraket etmesi olabilcek bebek içinde daha sağlıklı olur diye düşündüm bende pes ettim=)) ama olurda yrn gebe çıkarsam planımız iptal olur pek ümitli değilim ama bakalım=)):KK54:
canım içimden bi hiss hamile olduğunu söylüyo ama hakkınızda hayırlısı olsun canım 2012 olsun bakalım kısmeti ne zamansa o zaman gelsinn inş :)

minikgelin
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr acil yardımınıza ihtiyacım var bu akşam 8 gibi başım agrımaya başladı az önce okdr çok şiddetli agrıdıkiii midem bulandııı neyse sallamadım veeeeeee bi anda öle bi kustumki ayakta durcak dermanım kalmadı nerdeyse bayılıyordummm öle böle kusma deil yanii ömrümde böle kusmadımmm... kusarken allah biliyor içimi o kötü durumda acaba hamilemiyim dedimm bi yanım çok sevindi adetime 7 gün var ...şimdii başım agrısı hafifledii birascıkta midem bulanıyor.. sizce nedennnn böle oldu hemen test yaptım biliyorum hamile bile olsammm evdeki teste 1 hafta öncesinde imkansız çıkmaz... nolur bşyler söleyin:KK43:

0fLu
minikgelin
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr acil yardımınıza ihtiyacım var bu akşam 8 gibi başım agrımaya başladı az önce okdr çok şiddetli agrıdıkiii midem bulandııı neyse sallamadım veeeeeee bi anda öle bi kustumki ayakta durcak dermanım kalmadı nerdeyse bayılıyordummm öle böle kusma deil yanii ömrümde böle kusmadımmm... kusarken allah biliyor içimi o kötü durumda acaba hamilemiyim dedimm bi yanım çok sevindi adetime 7 gün var ...şimdii başım agrısı hafifledii birascıkta midem bulanıyor.. sizce nedennnn böle oldu hemen test yaptım biliyorum hamile bile olsammm evdeki teste 1 hafta öncesinde imkansız çıkmaz... nolur bşyler söleyin:KK43:
canımm geçmiş olsun.. valla ne bılıyım bu mıde bulantısı olabılıyo ama bu kadar erken olur mu bılemedım.. ama ıcımden bı ses hamılesın dıo :) bırazcık daha bekle de test yaparsın.. bu arada kullandıgın ılaclardan da olabılır.. bende de olmustu :26::26:

umay_84
yeşim öncelikle geçmiş olsun :) kendine iyi bak hamiş olacağız dahaaaa

minik gelin belki hamiş olabilirsin ama psikolojik de olabilirr ama inş. bebiş bulandırmıştır miğdeni

mrs pink en iyisi birlikte karar vermek tabi çünkü ileride kesinliikle büyük sorunlar oluyor iki taraf istemesi şart doğru karar almışsınız ama inşallahh test pozitif çıkacak :) zaten bebek 2012de doğacak :p

minikgelin
kızlar valla pskolojik olsa hani hani kendi kendimin midemi bulandırırım azcık kusarım ama öle deil çok kötü oldum hala başım agrıyor agrı kesici almıycam.. benim çok umudum yoktu bbu ay çünkü sistit için ilaç kulanıyorum ya olmaz dedim.. ama şuanda ksutugum için acaippp umutlandım baş agrısı ve kusmaa felaket vardı akşam..off mecbur sabretcez umaırm midemi üşütmemişimdir:KK43:
bide akşam oturuken sanki sag kasıgımdan ortaya dogru bşy akar gibi hisettimmm o annn içim bi tuhaf oldu ... arkasından kusma baş agrısı iyicene umutlandırdı:) off gecsin bu hafta:)

0fLu
minikgelin
kızlar valla pskolojik olsa hani hani kendi kendimin midemi bulandırırım azcık kusarım ama öle deil çok kötü oldum hala başım agrıyor agrı kesici almıycam.. benim çok umudum yoktu bbu ay çünkü sistit için ilaç kulanıyorum ya olmaz dedim.. ama şuanda ksutugum için acaippp umutlandım baş agrısı ve kusmaa felaket vardı akşam..off mecbur sabretcez umaırm midemi üşütmemişimdir:KK43:
bide akşam oturuken sanki sag kasıgımdan ortaya dogru bşy akar gibi hisettimmm o annn içim bi tuhaf oldu ... arkasından kusma baş agrısı iyicene umutlandırdı:) off gecsin bu hafta:)
hadı bakalım ıns bebek gelıyodur mınık gelınım :)

minikgelin
kzılar benim başım acaip agrıyor uzanayım azcıkkkk midemde hala bulanıyor :KK43:

minikgelin
0fLu
hadı bakalım ıns bebek gelıyodur mınık gelınım :)
inş cnmmm ama biliomusun bu ayda hamile deilsem artık hiç bir şeyi hamielilik belirtiisimidir diye yormuycam koskoca kustum daha oda belirti deilseeeee ben neyapam:)

0fLu
minikgelin
inş cnmmm ama biliomusun bu ayda hamile deilsem artık hiç bir şeyi hamielilik belirtiisimidir diye yormuycam koskoca kustum daha oda belirti deilseeeee ben neyapam:)
olsun sen yınede umıtlenme :) uzuluursun sonra. bebek geldıgı zaman ıstersen havalara uc :)