Dr. Muhammet Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

lindaa_s
11-11-12, 16:11
aa bu arada britneyspears özelden cvp yazamadım sana 100 adet olunca msj hanem gönderebilirmişim ancak:KK43: hiç tereddüt etme bence,git ol ve bitir bu işiii;PPP

lindsaylohan
lindaa_s
hoşş buldukk=)) tampondan korkarken onu atlattık şimdi de dikiş;( amann bu seviyeye geldik ya dikiş de neymişş canımm=DD
dikiş olayı kolaymıs da tampon acıttı mı =))

lindaa_s
britneyspears
linda sen tasarım falan gostermemıstın dı mı doktora nasıl tarıf ettın bı de odemeyı amelyttan once hastanede hemsıre alıormus sanırım muhamet dılber oyle demstı ?
yoo ben tamamen doktora bıraktım,biraz risk aldım ama=)) ewet asistanı var o alıyo ödemeyi.zaten ameliyata da giriyo asistanı

lindsaylohan
lindaa_s
yoo ben tamamen doktora bıraktım,biraz risk aldım ama=)) ewet asistanı var o alıyo ödemeyi.zaten ameliyata da giriyo asistanı
amelyt olcam zten haziranda canım okulmun kapanmasını beklıorm senin burnunu begenmene cok sevındım :) ben de eminim güzel olduguna cnkü m.dilberin yaptıgı kötü burun yok

lindaa_s
britneyspears
dikiş olayı kolaymıs da tampon acıttı mı =))
walla ben gözlerimi sımsıkı kapattım çıkan tamponlara bakmadım bile,hiç korktuğum gibi olmadı ama annem yanımdaydı kulak gibi kocaman bişey çıktı dedi=))

lindsaylohan
lindaa_s
walla ben gözlerimi sımsıkı kapattım çıkan tamponlara bakmadım bile,hiç korktuğum gibi olmadı ama annem yanımdaydı kulak gibi kocaman bişey çıktı dedi=))
ayyyyyyyyyyyyyy kulak gibi mi =)))) burnnda alcı flan cıktı dmı atel ? neyseki zor olanları atlattın bitti gitti yeni burnunla biraz balayı yaşa :)

lindaa_s
britneyspears
amelyt olcam zten haziranda canım okulmun kapanmasını beklıorm senin burnunu begenmene cok sevındım :) ben de eminim güzel olduguna cnkü m.dilberin yaptıgı kötü burun yok
ooff gelmez o hazırann neden sömestirde olmuyosun

lindsaylohan
lindaa_s
ooff gelmez o hazırann neden sömestirde olmuyosun
subat tatilm 10 gün sadece yoksa bi dakka durmam zaten :)) bizmklerde izin vermio ama amelyta gidiorm die cıkcam evden :d

lindaa_s
britneyspears
ayyyyyyyyyyyyyy kulak gibi mi =)))) burnnda alcı flan cıktı dmı atel ? neyseki zor olanları atlattın bitti gitti yeni burnunla biraz balayı yaşa :)
=)) ewet alçı da alındı ,şu an lohusa dönemindeyiz aslında ,birbirimize dikkatli davranıyoruz malum hassas dönem,ne o fazla akıyo sil beni sil beni diyo nede ben gece yatarken sert yapıyorum ona;DD

lindsaylohan
lindaa_s
=)) ewet alçı da alındı ,şu an lohusa dönemindeyiz aslında ,birbirimize dikkatli davranıyoruz malum hassas dönem,ne o fazla akıyo sil beni sil beni diyo nede ben gece yatarken sert yapıyorum ona;DD
:))))))))ahah dogru logusa donemi.. aynaya ılk baktıgında ne hıssettn cok degısmıssmısın ben cok degısmekten korkuorm :KK43: bi de sırtustu mu yatıosn ? koku almanda bir degisiklk var mı burnun aktıgında hıssedebılıyor musun burun uyusk mu cok mu soru sordm :KK70::KK70:??

lindaa_s
britneyspears
subat tatilm 10 gün sadece yoksa bi dakka durmam zaten :)) bizmklerde izin vermio ama amelyta gidiorm die cıkcam evden :d
eywaahh kaçak operasyon yapma sakınn,sen istanbulda mısın

lindsaylohan
lindaa_s
eywaahh kaçak operasyon yapma sakınn,sen istanbulda mısın
evet canm istanbuldayım napıym istemiolar amelyt olmamı ama randevuya m.dilbere gittgmi biliolar amelyt gunu alcagmıda blıolar :))) amelyta gıdıorm dersem gelrler heralde :KK70: bırakmazlar tek basma benı kalırsamda tek napym bıkac arkds cagırrm artık onlar sınırlenp gelmeyedebılr amelyta

sasortikali
muhammet beyın sosyal aglardaki tek yogunlugu kadınlar kulubundeymış onu fark ettım, nıye benım doktorumun buka begenısı varken sanal platfora yansıyan oka begenısı yok onu dert ettım. walla gıttım kendımı de deşıfre ettım:) gelın benıde begenın yalnız komayın:)oraya resım koyup ıkı begenıyle kalmak ıstemem:)

lindsaylohan
sasortikali
muhammet beyın sosyal aglardaki tek yogunlugu kadınlar kulubundeymış onu fark ettım, nıye benım doktorumun buka begenısı varken sanal platfora yansıyan oka begenısı yok onu dert ettım. walla gıttım kendımı de deşıfre ettım:) gelın benıde begenın yalnız komayın:)oraya resım koyup ıkı begenıyle kalmak ıstemem:)

:KK70::KK70: sosyal medyada da hızla buyuo m.dilber facebook fan sayfasında 370 kisi var gün geçtkçe artıo hayran kitlesi :KK70:

lindaa_s
britneyspears
:))))))))ahah dogru logusa donemi.. aynaya ılk baktıgında ne hıssettn cok degısmıssmısın ben cok degısmekten korkuorm :KK43: bi de sırtustu mu yatıosn ? koku almanda bir degisiklk var mı burnun aktıgında hıssedebılıyor musun burun uyusk mu cok mu soru sordm :KK70::KK70:??
aynaya ilk baktığında algılayamıyosun da bir kaç saat sonrasında bi garip oldum ,sonuçta eski haline dönüşün imkansız bişey, çok ama çok iyi düşünüp karar vermek gerekiyo,ben kendimi bayağı değişmiş gördüm,tabi henüz bir hafta oldu doktor da sakın bu görüntüne aldanma dedi. tamponlar çıkana kadar oturarak uyudum ama şuan rahatım,tabi burnumu gene de koruyarak yatıyorum,sağa sola dönerken ister istemez uyanıyorum pat diye gömülmüyorum yastığa.burnumun aktığını da yanlızca içten gelirse evet hissediyorum ama burun ucunu fazla hissedemiyorm.koku almamda sorun yok ama henüz net değil,zaten çok yeniyim .sormak istediklerini sorabilirsin,karmaşık bi durum yardım edebilirsem ne mutlu bana:KK66:))

lindsaylohan
lindaa_s
aynaya ilk baktığında algılayamıyosun da bir kaç saat sonrasında bi garip oldum ,sonuçta eski haline dönüşün imkansız bişey, çok ama çok iyi düşünüp karar vermek gerekiyo,ben kendimi bayağı değişmiş gördüm,tabi henüz bir hafta oldu doktor da sakın bu görüntüne aldanma dedi. tamponlar çıkana kadar oturarak uyudum ama şuan rahatım,tabi burnumu gene de koruyarak yatıyorum,sağa sola dönerken ister istemez uyanıyorum pat diye gömülmüyorum yastığa.burnumun aktığını da yanlızca içten gelirse evet hissediyorum ama burun ucunu fazla hissedemiyorm.koku almamda sorun yok ama henüz net değil,zaten çok yeniyim .sormak istediklerini sorabilirsin,karmaşık bi durum yardım edebilirsem ne mutlu bana:KK66:))

saol canm merak ettgm seyler bunlardı bı de narkozdan uyandgm an hıssedecegm acı nasl bı acı olcak burnm mu sızlıcak o an basımmı agrıcak korkutuo =)

lindaa_s
britneyspears
evet canm istanbuldayım napıym istemiolar amelyt olmamı ama randevuya m.dilbere gittgmi biliolar amelyt gunu alcagmıda blıolar :))) amelyta gıdıorm dersem gelrler heralde :KK70: bırakmazlar tek basma benı kalırsamda tek napym bıkac arkds cagırrm artık onlar sınırlenp gelmeyedebılr amelyta
gelirler ya bırakmazlar seni yanlız sonuçta ameliyat bu,tabi gene de senin ailen bilemem,belki de ayak yapıyolar vazgeçirmek için ,ama ne olursa olsun yanında biri olmadan gitme sonuçta narkoz alıyosun.bak mesela benim tansiyonum 17 ye çıktı 2 gün düşmedi.yanlız olmaz bu işler tatlm

lindsaylohan
lindaa_s
gelirler ya bırakmazlar seni yanlız sonuçta ameliyat bu,tabi gene de senin ailen bilemem,belki de ayak yapıyolar vazgeçirmek için ,ama ne olursa olsun yanında biri olmadan gitme sonuçta narkoz alıyosun.bak mesela benim tansiyonum 17 ye çıktı 2 gün düşmedi.yanlız olmaz bu işler tatlm
ayak yapıolar canım gelmezlerrr mı glrler tabı ayaga kalkıp yürüemio musun o 2 gün boyunca ?

sasortikali
11-11-12, 17:11
britneyspears
:KK70::KK70: sosyal medyada da hızla buyuo m.dilber facebook fan sayfasında 370 kisi var gün geçtkçe artıo hayran kitlesi :KK70:

hayır yavrum yaa muhammet beyın 370 taneden fazla mutlu hastası avr ama kımse takıpte degıl:KK43: burnunu yaptıran gıdıyo. bence buda bır vefa borcu ben oyle dusunerek kendımı desıfre ettım bıle:):)yaa desıfrede degıl sonuçta orasıda bır paylaşım alanı. börtü, böcek gruplarının bıle bınlerce begenısı var:) bu kadar başarılı bırının bınlerce olması gerek dıe dert eyledım ama ıhtıyacıda yok zaten her sey ortada:KK66::KK66: ama benı begenın:)hahahha megolaman:)

lindaa_s
britneyspears
ayak yapıolar canım gelmezlerrr mı glrler tabı ayaga kalkıp yürüemio musun o 2 gün boyunca ?
narkozdan sonra ameliyat odasında uyandırdılar beni,en ufak bi ağrım olmadı burnumla ilgili,hatta ne çabuk yaptınız ya falan dediğimi hatırlıyorum.zaten odaya aldıktan 2 -3 saat kadar sonra ayağa kalktım lavaboya gittim.benim baş ağrımın sebebi tansiyonumdu.ama 2, günün sonunda normale döndü o da ilaçlar sayesinde.doktor da şaşırdı böyle bı durumla karşılaşmamıştık dedi.ama bizde genetiktir tansiyon olayı,hiç bir yerinde ağrın sancın olmaz,ara sıra hafif bi zonklama geliyo 2-3 saniye kadar hepsi buu=))

lindaa_s
ben çıkıyorum kızlar ,devam ederiz sonra,bu arada çokk haklısın sasortikali, doktorumuzun başarısını gösterelim herkese..

sasortikali
kesınlıkle... ben şahsımca bunu dert eyledım. çunku çok kolay bı ıletışım aracıyken oralardan ulaşılmaması sacma. sadece arkadaşlık sıtesı degıl. tweet paylaşımlarıda var bunun bu sekılde ancak karşılıklı ıletışımler olur.

lindsaylohan
lindaa_s
narkozdan sonra ameliyat odasında uyandırdılar beni,en ufak bi ağrım olmadı burnumla ilgili,hatta ne çabuk yaptınız ya falan dediğimi hatırlıyorum.zaten odaya aldıktan 2 -3 saat kadar sonra ayağa kalktım lavaboya gittim.benim baş ağrımın sebebi tansiyonumdu.ama 2, günün sonunda normale döndü o da ilaçlar sayesinde.doktor da şaşırdı böyle bı durumla karşılaşmamıştık dedi.ama bizde genetiktir tansiyon olayı,hiç bir yerinde ağrın sancın olmaz,ara sıra hafif bi zonklama geliyo 2-3 saniye kadar hepsi buu=))
ay hemen amelyt olasım geldı vallahiiiiiiiii yatırsnlar benı amelyt maasasına hemen :KK70: ne guzel oldun kurtuldun yasın kac pekı ? sasortikalı fotonu gordum been kucukluk fotondaki brna cok benzıo yenı burnn valla:KK70:

sasortikali
britneyspears
ay hemen amelyt olasım geldı vallahiiiiiiiii yatırsnlar benı amelyt maasasına hemen :KK70: ne guzel oldun kurtuldun yasın kac pekı ? sasortikalı fotonu gordum been kucukluk fotondaki brna cok benzıo yenı burnn valla:KK70:

:):) ben kendımı kucukluk halıme benzetıyorum, gercekten dogalımdakı burnum olmuş:)muhammet beye bır sey soylemedım ama özde olanı yapmış:) 5. yaştan 29. yaşa gelışte sırıtma yok:) yaa o amelıyat masasına bahanem olsada bı daha yatsam:) narkoza ben bayıldım, çok eglencelı:)

pneuma
Kızlar ara tatil hakkında bilgisi olan var mı yoğunluk durumu nasılmış acaba

pneuma
Bi de ben internetteki nose estetikten mesaj attım ama geri dönerler mi acaba siz nasıl iletişim kurdunuz arasa mıydım ?

sasortikali
pneuma
Bi de ben internetteki nose estetikten mesaj attım ama geri dönerler mi acaba siz nasıl iletişim kurdunuz arasa mıydım ?

yurtdışında mısın? telefonla ara çok tatlı bı sekreterı var:)

kakafoniks
pneuma
canım en güzeli muayenehanesini ara, hemen geri dönerler sana..

pneuma
Haftasonu diye mail attım ama gsm numarası vardı onu mu arayayım?

kakafoniks
pneuma

cep numarasından hiç aramadım, gerçekten de kendi cebi mi bilmiyorum çünkü..muayenehanesini ara bence yarın ilk işin o olsun :)

sasortikali
pneuma
facebook sayfasında tum ıletışım yolları yazıyor, sabıt hat da var.

pneuma
kakafoniks
cep numarasından hiç aramadım, gerçekten de kendi cebi mi bilmiyorum çünkü..muayenehanesini ara bence yarın ilk işin o olsun :)
Hmm evet ertelemeyeyim arayayım yarın artık umarım yoğun değildir ara tatilde :KK43:

sasortikali
pneuma
Hmm evet ertelemeyeyim arayayım yarın artık umarım yoğun değildir ara tatilde :KK43:
erken rezervasyon burun kaldırır:)

myheartbelongstodaddy
12-11-12, 14:11
Kızlar merhaba hepinize:21:
Benim de burnumla ilgili bi problemim var =(
Burnum profilden minik ve kalkıktır benim.Ama karşıdan bakılınca yayvan maalesef.Hatta fotoğraflarda Rihanna'nın devv burnuna dönüyor.:KK9:Şimdi okuduğum kadarıyla çoğunluk profili konusunda problemliymiş ama benim gibi yalnızca burnunu daraltmak için ameliyata giren/girmeyi düşünen var mı?Ve Muhammet Dilber bu konuda ne derece başarılı?

dinemyis
12-11-12, 17:11
myheartbelongstodaddy
Kızlar merhaba hepinize:21:
Benim de burnumla ilgili bi problemim var =(
Burnum profilden minik ve kalkıktır benim.Ama karşıdan bakılınca yayvan maalesef.Hatta fotoğraflarda Rihanna'nın devv burnuna dönüyor.:KK9:Şimdi okuduğum kadarıyla çoğunluk profili konusunda problemliymiş ama benim gibi yalnızca burnunu daraltmak için ameliyata giren/girmeyi düşünen var mı?Ve Muhammet Dilber bu konuda ne derece başarılı?

cnm benim de burun ucum problemliydi. benim daha 1 ay oldu hala çok şiş ama şu an bile çok mutluyum:)

myheartbelongstodaddy
12-11-12, 18:11
dinemyis
cnm benim de burun ucum problemliydi. benim daha 1 ay oldu hala çok şiş ama şu an bile çok mutluyum:)
Öyle mi ne güzell =) nasıl bi problem vardı anlatır mısın tatlım veya albümün var mmı:26:

pneuma
12-11-12, 20:11
Bugün ilk iş aradım sekreterini sonra maille fotoğraflarımı göderdim bakalım ne zaman geri dönecek sevgili doktorumuz :)

dinemyis
12-11-12, 22:11
myheartbelongstodaddy
Öyle mi ne güzell =) nasıl bi problem vardı anlatır mısın tatlım veya albümün var mmı:26:[/b

benim kıkırdağım kırık olduğu için et kendini biraz salmış ve ucu genişti, iki lob gibiydi yani. Kıkırdaklara tekrar şekil verdi Muhammet bey. Şişlikten dolayı biraz asimetri var cnm o yüzden şimdilik albümüm yok:) görsen de pek bir şey anlamazsın yani:) Sen ne zmn düşünüyorsun ameliyatı?

lindaa_s
13-11-12, 13:11
slm kızlarr,yarın gidiyorum ben dikişlerimi aldırmaya,sorusu olan varsa yazsın iletirim ,belki bi faydası olur sizlere:KK66:)

myheartbelongstodaddy
13-11-12, 13:11
dinemyis
myheartbelongstodaddy
Öyle mi ne güzell =) nasıl bi problem vardı anlatır mısın tatlım veya albümün var mmı:26:[/b

benim kıkırdağım kırık olduğu için et kendini biraz salmış ve ucu genişti, iki lob gibiydi yani. Kıkırdaklara tekrar şekil verdi Muhammet bey. Şişlikten dolayı biraz asimetri var cnm o yüzden şimdilik albümüm yok:) görsen de pek bir şey anlamazsın yani:) Sen ne zmn düşünüyorsun ameliyatı?
Anladımm geçmiş olsun canım, ben yaz dönemi düşünüyorum doktor bile belirsiz daha:26::KK9:

lindsaylohan
13-11-12, 14:11
lindaa_s
slm kızlarr,yarın gidiyorum ben dikişlerimi aldırmaya,sorusu olan varsa yazsın iletirim ,belki bi faydası olur sizlere:KK66:)
oh dikşlerden de kurtuluosnnn super :)) muhammet bey e tasarım goturucem ben o da ıstemıstı sorarmsın aynısı olur mu ben burun ucum genıs kalsın ıstemıorm ınce narın petek dıncozun burun ucu gıbı ıstıorm yapar mı :)

pneuma
13-11-12, 18:11
Ameliyat tarihimi almış bulunuyorum ben de vatana millete hayırlı olsun :)

kakafoniks
13-11-12, 19:11
pneuma
Ameliyat tarihimi almış bulunuyorum ben de vatana millete hayırlı olsun :)[/QUOTE

Hayırlı olsun..! Ne zamana aldın canım, sömestr tatilinde mi?

nilufer06
13-11-12, 20:11
kızlar merhaba,
ben arada damlıyorum buralara eski takipçilerdenimde:)
albümlerde yine m.dilber in hastalarını ararken yeni bi ark. gördüm burnunu yaptıran, kapalı bi arkadaş.
Ama adı yazmıyo giremedim adını söyleyeblrmisiniz biliyosanız???, resimlerine acilen bakmam lazmm :)

aayssen
fiyat konusuunda bilmiyorum ama canım benim ameliyt sonrası morlugumda olmadı .kesinlikle tavs,ye ederm

kakafoniks
nilufer06
kızlar merhaba,
ben arada damlıyorum buralara eski takipçilerdenimde:)
albümlerde yine m.dilber in hastalarını ararken yeni bi ark. gördüm burnunu yaptıran, kapalı bi arkadaş.
Ama adı yazmıyo giremedim adını söyleyeblrmisiniz biliyosanız???, resimlerine acilen bakmam lazmm :)

https://tr-tr.facebook.com/opdrmuhammetdilber/photos

bu adresten bakabilirsin canım..

sasortikali
britneyspears;27283757]oh dikşlerden de kurtuluosnnn super :)) muhammet bey e tasarım goturucem ben o da ıstemıstı sorarmsın aynısı olur mu ben burun ucum genıs kalsın ıstemıorm ınce narın petek dıncozun burun ucu gıbı ıstıorm yapar mı :)[/QUOTE]

Yapmazz:):) uyuzlugu seviyo ne dersen tersini yapiyor. En istemedigin burunla seni yolluyo:) ben dahil bircok mutsuz hastaaa burdayizz:)

sasortikali
pneuma
Ameliyat tarihimi almış bulunuyorum ben de vatana millete hayırlı olsun :)
Ne zaman, ne zaman hayirli olsun:)

Modaveben
13-11-12, 21:11
Sasortikali ben senin kadar özgüven sahibi, neşeli, pozitif ve enerjik birini daha görmedim. Tüm yorumların espirili ve tebessüm garantili. Dilerim gülen yüzün hiç solmaz

sasortikali
13-11-12, 21:11
Modaveben
Sasortikali ben senin kadar özgüven sahibi, neşeli, pozitif ve enerjik birini daha görmedim. Tüm yorumların espirili ve tebessüm garantili. Dilerim gülen yüzün hiç solmaz
Oyyyy caniim sayende enerjime enerji katildi ve koca bir gulumsemem benle:) herkes oyle olsun istiyorum. Hepimiz mutlu olalim:))muhammet beyde bunda katki sahibi olsun. Once bizzz kendimizii coook sevelim her seyi pozitif yaniyla degerlendirelim, en mutlu, en huzurluda biziz:)