Dr. Muhammet Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Snmr
29-04-12, 11:04
kartanesi11
Snmrcim merhaba buradaki yazilsrdan anlsdigimkadariyla bu isin en zor gunleri geciriyorsun bundan sonrasi daha kolay olacak masallah cok iyi idare ediyorsun aattiklarin bize de moral oluyor :) cok gecmis olsun Allah kolalik versin burnun cok guzel olsun :) selamlar sevgiler
cok teşekkür ederim kartanesiiii ,

umarım sağlığı , şekli şemali güzel olur. şimdilik güzel olucak gibi duruyo. ama ben allerjik bir vakaa olduğum için muhammet bey 1 yıll sonra burun eti şikayetin tekrarlayabilir , garantisi yok çünkü çok alerjik yapın var diyor.alerjenler burun etlerini şişiriyomuş , e tabi şişincede burun tıkanıyo. ameliyatın arkasından alerji tedavisine başlıycaz.inşallah o da geçer.çünkü her şeye alerjim var , çok sıkıcı. ev tozu ve akarları , maytlar , sivri sinek , böcek , kedi köpek tüyü , yabani ot polenleri , penisilin grubu antibiyotikler , kırmızı biber ve grubu , çavdar , buğday , boya , kına , dövme , yazıcı tonerleri , kağıtlar , mürekkepler , nikel olan herşey vs. vs. bu liste inanlmaz uzuyo gidiyo. hatta adam şaşırdı listeyi görünce. inanamıyorum diyo bazı alerji ilaçlarına bile alerjin var diyo.yani işim biraz zor inşallah allerjiye iyi gelir azalır tedavi sürecine destek olur , inşallah.

Snmr
29-04-12, 11:04
muselera
ameliyat olan arkadaşlar sorum size, ameliyattan sonra burnunuz parlamaya başladı mı?
selam muselera , ben ameliyattan önce cildiyeye gitmiştim , bilinçli değil tesadüf :) yüzüm için (güneşe de alejim var :) ) bazı kremler vermişti. ameliyat olucağımdan bahsettim. o da bana dediki şana bi şampuan vericem saç için ama sen yüzünü yıkıycaksın bununla. çünkü ameliyat sonrası yüzünde aşırı yağlanma olucak , çok parlama olur dedi. bu normal bişeymiş. alçın çıktıktan sonra yüz temizliğini bu şampuanla yap bi süre dedi.tabi benim daha 4. günüm tampon bile çıkmadı. daha kullanmadım ama aldım duruyo. sonuçla ilgili yorum yapamam ama ismine bakarım istiyosan , dr.a sorarsın uygun olur mu diye.

Teknolog
29-04-12, 12:04
nilufer06
keşke ankarada olsam ama değilim malesef :KK50:

Arkadaşlar bi sorum daha olucak size ama bilen varmı acaba. Ben şu anda bu Rouccutane diye dermatolojik ilaç var ya onu kullanıyorum düşük bi dozda. Ama bu ilacın vücuttan temizlenmesi bıraktıktan sonra bile 3 ay sürüyor. Yazın ameliyat düşünüyorum Bu ilacı bırakmak gerekiyor mu?? bide Diane 35 kullanıyorum. Bunları kullanıp da doktorun bırak dedği ark.lar varmı:))
canım Muhammet beyi arayıp sor bencee....kendisi çok ayrıntılı cevaplar verecektir sana aklındaki tüm soruları sorabilirsin bıkmadna usanmadan anlatır sana:KK34:

Snmr
3. Gunden merhabaaaa,

İyi dilekleriniz icin hepinize cok tesekkur ederim. Ameliyat olanlara da gecmis olsun.

Sislerim ve morluklarim biraz daha artti. En cok bugun olucakmis oyle dedi muhammet bey. Hapsurma ve oksurme var. Alerji hapini 3 e cikardik. Ama hala devam. Agrim halaa yok sizlama falan da yok. Gorseli kotu ama aci sizi hissetmiyorum. Tahminlerime gore daha az sistim. Ben cok daha beterini bekliyodum. Burnum zaman zaman tikaniyo ucunda birikrn sizintilar kurudugu icin. Uyumak zor. Uyuyamiyorum agzimdan nefes aliyorum bogazim kuruyo sonra oksurmeye basliyorum.olmuyo. Bugun en zor gunu. İlk gun super rahatti.2. Gun biraz zorladi 3. Gun biraz daha zor. Nefes alma acisindan.ben yine temizliyorum oksijenli suyu gazli beze dokup.cok birikmiyo etrafta kuruyanlar. Ben cok hapsurdugun ve oksurdugum icin sizintim cok oluyo. Ama genele bakarsam iyiyim. Cunku hic agrim yok direncim yerinde.
Fotograf yukleme isine gelince hep telefondan cektim. Onlari da siteye ordan yukleyemiyorum. Varsa bileniniz bi yardimci olsun. İphone veya ipad ten kk. Ya nasil foto yukleniyo. İkisine de cetim yuklerim diye ama beceremedim.
geçmiş olsunn baktım fotolara çok morarma şişme yok sendee..ben de çok oldu...tahmin ettiğim gibi:KK34:

ozibozi
canım nasıldı ameliyat... cok geçmiş olsun öğleden sonra ameliyata giren senmiydin?? doktorla görüşmeye geldim ben baya bekledim söyledği saate göre ameliyattan cıkmasını:) nasılsın şimdi..

Teknolog
Ankara dan selam arkadaşlarr...büyük bekleyişimiz bitti....cumartesi Muhammet bey Ankaraya geldi...Ameliyatımızı yaptı.....

durumlarımız oldukça iyi.....benim biraz zorlu geçmiş....normalde nefes problemim olmadığı haldee et fazalıklarım ve kemik eğriliğim varmış...ve burun içi tenim çok problemli çıkmış....2.15 dk gibi bir süre ameliyatta kalmışım...Doktor beyi çok zorlamışımm.....tenim herşeyi yutuyormuşş adetaa....oyüzden uzun kalmışımm...birde benim alından başlayan bir burnum olduğu için orayı oyup oyamayacağını veya ne kadar girebileceğini bilemiyorduk orayada hoş bir girinti yapmışş...ama derim orda kalın olduğu için oturması gç olcakmışş.....ve ben çok şiştim ve morardım bugün ikinci gün olmasına rağmen....yarın çok daha fazla olcak gözlerim kapanır snaırımm...

doktor bey ricada bulundu bir süre foto ekleyemeyeceğimm.....görp korkmayınn...yoksa çok iyimmm hiç yatmadım nerdeysee ....diğer olan arkadaşımızlaa birbirimizi ziyaret ettik bol bol:KK34:

artık sabırla beklemek kalıyorr.

ayrıca derim problemli olduğu için çok geç oturacakmışş...ama şuanki görüntü bilee alçıdan görebildiğimizzz çok hoşş....inşallah altındanda hoş şeyler çıkarr:KK34:

ankaralı arkadaşlar olarak 3 kız olduk...bir arkadaşımız istanbula gitti oldu....2 miz ankara koruda.....

sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz..

bu arada MUhammet beye Ankara ya beni kırmadığı ve geldiği için çok teşekür ediyorum nezlinizde.....Kendisi çok ılımlı anlayışlı bir okadarda insan bir insan......Abartısızz , net, duyarlı ilgili kalite bir doktorr....herkesin bir kez mutlaka görşmesini tavsiye ediyorumm...

Snmr
29-04-12, 13:04
Teknolog
canım Muhammet beyi arayıp sor bencee....kendisi çok ayrıntılı cevaplar verecektir sana aklındaki tüm soruları sorabilirsin bıkmadna usanmadan anlatır sana:KK34:

geçmiş olsunn baktım fotolara çok morarma şişme yok sendee..ben de çok oldu...tahmin ettiğim gibi:KK34:

geçmiş olsun tatlım sana da acil şifalar

Teknolog
Snmr
geçmiş olsun tatlım sana da acil şifalar

saol canım olduk bitti şimdi sabırla bekleme zamanı:KK34:

ozibozi doktor beyle görüşmüşsün sanırımm.....doktor süper bir burnu olur dedi cilt yapınn burun şeklin çok iyiymiş süper burunn olurmuş senden çok sevindim senin adınaa:KK34:

rashii
Benim de aklıma yattı bu doktor görüşücem.kbbc miydi kulak da düşünüyorum ben kızlar?? ecemula senin reimlerini ya da albümünü göremedim..ekledim seni ark olarak nasıl görebilirim??:KK52:

kartanesi11
29-04-12, 15:04
Teknolog cok gecmis olsun. Yeni burnunu gule gule kullan :) Muhammet Bey'in ellerine saglik!

zeynepsu
29-04-12, 15:04
Teknolog

ozibozi doktor beyle görüşmüşsün sanırımm.....doktor süper bir burnu olur dedi cilt yapınn burun şeklin çok iyiymiş süper burunn olurmuş senden çok sevindim senin adınaa:KK34:
canım sizin adınıza çok sevindimm..kurtuldunuz artıkkk...benimde canım derim kalın oldugu için iyileşme sürecim uzayacakmışş.geçen hafta kontrolüm vardıı dahaçok yolun vardedi muhammed beyy..bende sabırla bekliyorumm..halen daha önden fotolarımda burnum kocaman cıkıyooo..biz biraz geriden gelcez..önü kalkık diye sorun yapmayın zamanla aşagı iniyooo arkadaşlar...allah sanada sabır versin bekleyelim görelimm..

Teknolog
29-04-12, 16:04
kartanesi11
Teknolog cok gecmis olsun. Yeni burnunu gule gule kullan :) Muhammet Bey'in ellerine saglik!
teşekürler canımm..

zeynepsu
canım sizin adınıza çok sevindimm..kurtuldunuz artıkkk...benimde canım derim kalın oldugu için iyileşme sürecim uzayacakmışş.geçen hafta kontrolüm vardıı dahaçok yolun vardedi muhammed beyy..bende sabırla bekliyorumm..halen daha önden fotolarımda burnum kocaman cıkıyooo..biz biraz geriden gelcez..önü kalkık diye sorun yapmayın zamanla aşagı iniyooo arkadaşlar...allah sanada sabır versin bekleyelim görelimm..

evet önü baya kalkık duruyor şuan tamponlar ve bantlar çekiyor dedi doktor bey... bende biliyordum sorun yok asıl mesele zorlu burundan ansıl bir burun çıkacağı:KK34:

ozibozi
29-04-12, 19:04
Teknolog

evet canım görüştük doktorla..inşallah hepimizinki güzel olur canım..biraz sabır gerekiyo sadece sen oldun bitti ne güzel:) ben de mayıs sonu olucam kısmetse..tekrar cok geçmiş olsun:)

Azeri kizi
29-04-12, 21:04
Teknolog
Ankara dan selam arkadaşlarr...büyük bekleyişimiz bitti....cumartesi Muhammet bey Ankaraya geldi...Ameliyatımızı yaptı.....

durumlarımız oldukça iyi.....benim biraz zorlu geçmiş....normalde nefes problemim olmadığı haldee et fazalıklarım ve kemik eğriliğim varmış...ve burun içi tenim çok problemli çıkmış....2.15 dk gibi bir süre ameliyatta kalmışım...Doktor beyi çok zorlamışımm.....tenim herşeyi yutuyormuşş adetaa....oyüzden uzun kalmışımm...birde benim alından başlayan bir burnum olduğu için orayı oyup oyamayacağını veya ne kadar girebileceğini bilemiyorduk orayada hoş bir girinti yapmışş...ama derim orda kalın olduğu için oturması gç olcakmışş.....ve ben çok şiştim ve morardım bugün ikinci gün olmasına rağmen....yarın çok daha fazla olcak gözlerim kapanır snaırımm...

doktor bey ricada bulundu bir süre foto ekleyemeyeceğimm.....görp korkmayınn...yoksa çok iyimmm hiç yatmadım nerdeysee ....diğer olan arkadaşımızlaa birbirimizi ziyaret ettik bol bol:KK34:

ayrıca derim problemli olduğu için çok geç oturacakmışş...ama şuanki görüntü bilee alçıdan görebildiğimizzz çok hoşş....inşallah altındanda hoş şeyler çıkarr:KK34:

ankaralı arkadaşlar olarak 3 kız olduk...bir arkadaşımız istanbula gitti oldu....2 miz ankara koruda.....

bu arada MUhammet beye Ankara ya beni kırmadığı ve geldiği için çok teşekür ediyorum nezlinizde.....Kendisi çok ılımlı anlayışlı bir okadarda insan bir insan......Abartısızz , net, duyarlı ilgili kalite bir doktorr....herkesin bir kez mutlaka görşmesini tavsiye ediyorumm...
gecmis olsun canim,cok sevindim olup bitmene.Ay ne güzel yaa,hepiniz sirayla güzel burunlara sahip oluyorsunuz.Masallah.Evet Teknolog,canim senin burnun gercekten zor bir burna benziyordu.Insallah Muhammet bey güzel yapmistir.Düzelince görürüz insallah

Teknolog
30-04-12, 06:04
Azeri kizi
gecmis olsun canim,cok sevindim olup bitmene.Ay ne güzel yaa,hepiniz sirayla güzel burunlara sahip oluyorsunuz.Masallah.Evet Teknolog,canim senin burnun gercekten zor bir burna benziyordu.Insallah Muhammet bey güzel yapmistir.Düzelince görürüz insallah
evet zor bir burun içine girincede daha zor olduğunu görmüş burun içi tenimdee çok kötüymüş....şansıma işte bakalım ne çıkacak altından ben beğendim burnunu dedi muhammet bey.....ama işte kumaşta önemli alt yapı burun yapısı kıkırdaklar kemik yapısı herşey çok etkiliyorr...

bazılarında 100 de 100 e ulaşıyoruzz ama sende 100 de 85 i yakaladık dedi....o yüzde 85 beni korkuttu açıkcası umarım 100 de 85 bana iyi gelir:))

kartanesi11
30-04-12, 06:04
Teknolog sikma canini Muhammet Bey iyi bir doktor bence burnun cok guzel olucak.

jdlsb
30-04-12, 10:04
Teknolog

Muhammed Bey ameliyatları ankara da yapıyormu nasıl bilgi alabilirim yardımcı olurmusunuz

Azeri kizi
30-04-12, 11:04
Teknolog
evet zor bir burun içine girincede daha zor olduğunu görmüş burun içi tenimdee çok kötüymüş....şansıma işte bakalım ne çıkacak altından ben beğendim burnunu dedi muhammet bey.....ama işte kumaşta önemli alt yapı burun yapısı kıkırdaklar kemik yapısı herşey çok etkiliyorr...

bazılarında 100 de 100 e ulaşıyoruzz ama sende 100 de 85 i yakaladık dedi....o yüzde 85 beni korkuttu açıkcası umarım 100 de 85 bana iyi gelir:))
olsun canim yaaa.100 de 85 az degilki.ayyyy merak ettim ha valla.alcilarin falan ciksada görsek seklini.:KK52:ahhh ahhh. bende esimi ikna cabalarini birakmistim,bugünden itibaren devam edeyim bari.ama ne olursa olsun ben yinede temmuzun ilk haftasina randevu alacagim.o hafta Türkiye Istanbulda olacagim.hic olmazsa doktorla bir görüsmek istiyorum.bakalim burnuma zormu diyecek kolaymi.

Azeri kizi
aaayy kizlar simdi aklima geldi.bu gece rüyamda ameliyat olmustum ama odama götürürlerken kendi kedime $oklamistim.ya ben Muhammet beye burnumu nasil istedigimi söylemedim amaaaa diye üzülüp agliyordum.Sonra yanima Muhammet bey geldi ve dediki üzülme ben senin nasil burun istedigini biliyordum,istedigin gibi yaptim.:KK53:
hehe rüyaya bak yaa.insallah gercek olur

milena
Snmr
geçmiş olsun milena , nasıl durum memnun musun ?
snmr teşekkür edrim henüz 20. günümdeyim şekillenmedi çok fazla ama daha önemlisi çok iyi nefes alıyorum unutuyorum çoğu zaman burnumun amelyatını rahata kavuştum ondan herhalde:) hergeçen gün değişiyor ben farketmesemde yakınımdakilerin yorumu bu..

ank32
30-04-12, 12:04
Teknolog

canım kk en eskilerinden sonunda ameliyat oldun vallaha kendim olmuş gibi sevimdim senin adına ...merakla bekliyodum cünki :) inşş cok güzel olmuştur ..geç olsun da güç olmasın önemli olan sağlığın zaten şekil nasılsa zamanla oturcak cok cokkk geçmiş olsun canım benim takipteyim fotolarını dört değil sekiz gözle bekliyorum sıra sendeee yorum yapacaz dahaa yandın sen elimden cekeceğin var eheheheh cok öptüm :)))

maestro1905
30-04-12, 12:04
Teknolog

Çocukluk doktoruma kontrole gittiğimde bana da burun derimin problemli olduğunu söylemişti. Ameliyat olduğun zamanda burnun yavaş yavaş yerine oturur dedi. Çok geçmiş olsun size. Sağlıklı bir şekilde olmuşsunuz sonunda :)

kartanesi11
30-04-12, 13:04
milena
snmr teşekkür edrim henüz 20. günümdeyim şekillenmedi çok fazla ama daha önemlisi çok iyi nefes alıyorum unutuyorum çoğu zaman burnumun amelyatını rahata kavuştum ondan herhalde:) hergeçen gün değişiyor ben farketmesemde yakınımdakilerin yorumu bu..
Milena gecmis olsun! Yeni burnunu gule gule kullan! Resimlerini bekliyoruz :)

Teknolog
30-04-12, 13:04
jdlsb
Muhammed Bey ameliyatları ankara da yapıyormu nasıl bilgi alabilirim yardımcı olurmusunuz
canımm ilk teklifte bulunan benim Ankaraya gelebilirmisiniz diyee çünkü benim gitmem çok zordu...3 çocuk var geride bırakmak ordan ameliyat sonrası dönmek vs vs benim için porblemdi...kendiside teklifimi kırmadı ilgilendi saolsunn burdaa 2 hastane ismi verdi onlardan birind eyapabilirim dedi.....veee geldi yaptı kendisi tekrar döndü istanbulaa.....olmak istersen kendisini arayabilirsin bilgi verecektirr...sormak istediklerini sorabilirsinn sabırla anlatıyorr zaten Muhammet bey...

Azeri kizi
olsun canim yaaa.100 de 85 az degilki.ayyyy merak ettim ha valla.alcilarin falan ciksada görsek seklini.:KK52:ahhh ahhh. bende esimi ikna cabalarini birakmistim,bugünden itibaren devam edeyim bari.ama ne olursa olsun ben yinede temmuzun ilk haftasina randevu alacagim.o hafta Türkiye Istanbulda olacagim.hic olmazsa doktorla bir görüsmek istiyorum.bakalim burnuma zormu diyecek kolaymi.
çok geç iyileşecek ve geç oturacak burnumm..MUhammet beyin söylediği bu özellikle alın kısmı....erkenden foto koyarsan moralini bozacak yorumlar alabilirsin dedi...biraz geç koyabilirim foto ama bekleyin koycam mutlaka:KK34:

milena

fotolarını bekliyoruz canımm..çok geçmiş olsunn.....geç olsun güzelolsun ama dimi:KK34:

ank32
canım kk en eskilerinden sonunda ameliyat oldun vallaha kendim olmuş gibi sevimdim senin adına ...merakla bekliyodum cünki :) inşş cok güzel olmuştur ..geç olsun da güç olmasın önemli olan sağlığın zaten şekil nasılsa zamanla oturcak cok cokkk geçmiş olsun canım benim takipteyim fotolarını dört değil sekiz gözle bekliyorum sıra sendeee yorum yapacaz dahaa yandın sen elimden cekeceğin var eheheheh cok öptüm :)))
oldum oldumm canım benimm...koycam tabii burda en uzun vadeli destekçim ve dostum sen oldun.....oldum kurtuldun artık bendendee fotolar koycam çok yakında takip et beni:KK33::KK34:

Snmr
30-04-12, 15:04
Teknolog

sağlıkla geçsin inşallah canım . nasılsın bugün ? şişler morlar beklediğin gibi mi?

Teknolog
30-04-12, 15:04
Snmr
sağlıkla geçsin inşallah canım . nasılsın bugün ? şişler morlar beklediğin gibi mi?
valla yüzüm davul ama morluklarım solmaya başladı Muhammet beyde 3.gün en şiş ve mor olacağın gün demişti...yanaklarıma indi gibi şişliklerr sanırım çeneye doğru ilerliyorr...buldog gibiyim:KK34:

ağrım sızım yok ama aynaya baktığımda ben bile kendime acıdım:KK9: