Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Dr. Muhammet Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

parafin89
9-08-12, 07:08
ekiinm
canım ben 2 hafta önce ameliyat oldum şuan ki hali beni çk korkutuyor umarım düzelir seni ekleyecem sana yardımcı olurum canım
ekiinm beni de eklesen yardımcı olursan çok sevinirim ben d eeylülde olucam muhammet beye senin de resimlerine baksam çok sevinirim çok geçmiş olsun sanda

ros_e
rehberlik89
bu doktora ameliyat olanlar ilk haftalardan itibaren gayet doğal olmuş benim neden bu kadar yapay oldu, gerçekten çok mutsuzum . bir eski resimlerime bakıyorum bir yenilere şu anda çok fenayım ya:KK43:
siz nezman oldunuz amleiyatınızı?

parafin89
fencergirl
muhammet beye oldum aralıkta, bütün dönemlerin resimleri var bende, tabi korkmazsanız..:))) ekledim seni...
fencergirl beni de ekleyebilir misin muhammet beyi düşünüyorum ben de resimlerine baksam canım :)

yelizg
ros_e
canım sen Muhammet beye mı amelıyat oldun ?
Hayr ben baris Çakır'a oldum cnm

ros_e
9-08-12, 08:08
rehberlik89
bu doktora ameliyat olanlar ilk haftalardan itibaren gayet doğal olmuş benim neden bu kadar yapay oldu, gerçekten çok mutsuzum . bir eski resimlerime bakıyorum bir yenilere şu anda çok fenayım ya:KK43:

öncesi ve sonrası resım paylaşabılırmısın?

sasortikali
9-08-12, 11:08
yoklugum da hiiççç fark edilmemiş:)))sizinle her donemın fotografını paylaşmak ıstıyordum ve hep ertelıyordum ıyıce otursun dıye beklıyordum amma 8 ay sonunda burnuma en şiddetlisinden darbeyi aldım:) şimdi de minik bi tumsek var ve 15gun oldu gecmıyor, gecmeyecekte sanırım.artık sıze ornek teşkıl edemıyorum:)bu halınıde onemsememeye calışıyorum.acaba hep varmıydı dıye gıdıp gelıyorum elım hep burnumun ustunde gezınıyor:)ama 8 ay sonunda guzeldı yanı tam oldu dıyodum şimdi mınıcık bı tumsek var. 1.5 yıl boyunca delı delı işler yapmamak gerekıyormuş!

jdlsb
9-08-12, 12:08
Nilne
Kendine çok güveniyor ddemekki tasarım yapmadığına göre
tasarım yapmıyor mu muhammet bey

jdlsb
rehberlik89
ne açıdan memnun değilsin yazabilir misin ?

jdlsb
imi
küçük bi burun istedigimi,burun ucumun cok uzun oldugunu ve deliklerin küçültülmesini istemiştim ama hiç öle olmadı kızlar.mutsuzum resimlerime bakıp yorum yapabilirsiniz.
hangi dr. yaptı amaeliyatınızı

eda132
sasortikali
yoklugum da hiiççç fark edilmemiş:)))sizinle her donemın fotografını paylaşmak ıstıyordum ve hep ertelıyordum ıyıce otursun dıye beklıyordum amma 8 ay sonunda burnuma en şiddetlisinden darbeyi aldım:) şimdi de minik bi tumsek var ve 15gun oldu gecmıyor, gecmeyecekte sanırım.artık sıze ornek teşkıl edemıyorum:)bu halınıde onemsememeye calışıyorum.acaba hep varmıydı dıye gıdıp gelıyorum elım hep burnumun ustunde gezınıyor:)ama 8 ay sonunda guzeldı yanı tam oldu dıyodum şimdi mınıcık bı tumsek var. 1.5 yıl boyunca delı delı işler yapmamak gerekıyormuş!

geçmiş olsunnn:KK43: cisim falan mı çarptı ya o kadar kolay mı tümsek oluşması? çok bariz fark ediliyor mu dışardan resim koymayacak mısın yani artık:KK43:

sasortikali
9-08-12, 13:08
eda132
geçmiş olsunnn:KK43: cisim falan mı çarptı ya o kadar kolay mı tümsek oluşması? çok bariz fark ediliyor mu dışardan resim koymayacak mısın yani artık:KK43:

sagol canım, benım iş bilmemezliğim.rafting yaparken kürek taşa çarptı, küregin topuzuda burnuma:)o an şişti içinden kan geldi falan ama kemıkte bişi yok o tumsekte neyden kaynaklanıo bılmıyorum.foto paylaşırım da muhammet bey ıçın fıkır verır mı bılmem:)muhammet beyın yapıp benım nazarlık kondurdugum bı burun ıcın fıkır olabılır:)

eda132
9-08-12, 13:08
arelll
saol cnm benim desteğin için.acaba çok mu dogal oldu die burnum korkmaya başlamıştım:)
arell sende var mı gelişme sevmeye başladın mı yeni burnunu? resim paylaşacak mısın:)

Glamour
9-08-12, 14:08
benim bir ay oldu. doktor bir ayda belli olur sonuçlar senin burnun için demişti. sorunum burun kemiğinin fazla gidişi ve kavisin olması. şikayetlerimi doktora anlatıcam bakalım, sonuçları burdan aktarırım. bilmiorum bu soruna çözüm bulunabilir mi, gerçekten çok moralsizim. lütfen resim istemeyin.

hayalsu_
9-08-12, 14:08
rehberlik89
benim bir ay oldu. doktor bir ayda belli olur sonuçlar senin burnun için demişti. sorunum burun kemiğinin fazla gidişi ve kavisin olması. şikayetlerimi doktora anlatıcam bakalım, sonuçları burdan aktarırım. bilmiorum bu soruna çözüm bulunabilir mi, gerçekten çok moralsizim. lütfen resim istemeyin.
üzülmemeye çalış :KK43: bende senden farksz sayılmam:KK43:

bahar3
9-08-12, 15:08
rehberlik89
canım kardeşim muhammet bey den şikayet edeni hiç duymadım sen kime oldun muhammet beyemi yoksa başkasınamı

Glamour
9-08-12, 16:08
muhammed beye oldum canım, bakalım belki de sadece benim talihsizliğimdir...

wenss
9-08-12, 17:08
rehberlik89
rehberlik benim fotolarima baktin mi? benimkinden dahami kalkik kiyaslayabilir misin?banada burun ucum cok kalkik geliyor,bekliyorum bakalim birazda olsa inmesini..insallah seninkide iner arkadasim..ama tecrube eden buradaki arkadaslardan ve dr un soyledigine gore aylar buluyormus seklini almasi,umitsizlige kapilma

parafin89
wenns resimlerine baktım hatta yorum bile yaptım ben çok beğendim eski resimlerinide gördüm bence kalkıklığı çok iyi güle güle kullan ben de eylülde olucam inşallah çok heycanlıyım :KK43:

wenss
parafin89
wenns resimlerine baktım hatta yorum bile yaptım ben çok beğendim eski resimlerinide gördüm bence kalkıklığı çok iyi güle güle kullan ben de eylülde olucam inşallah çok heycanlıyım :KK43:
tesekkur ederim canim,kavissiz bir burun istiyordum o yuzden kavisine alismak zor geliyor,duz olsaydi belkide kavis olsamiydi acaba diyecektim,insanoglu memnuniyesiz iste..okumussundur burda gerci ama ameliyat icin hiç heyecan yapma cok rahat geciyor,iyilesme sureside cok rahat,morluklar olacak hiç takma hizla onlarda duzelecek,insallah istedigin gibi olur burnusun,ne istedigini belirt dr a,ondan onemlisi ne istemedigini belirt !! bol sans

Glamour
wenscim teşekkr ederim canım, seninkinden daha kalkık. :KK28:sanırım benim yaşadığım sıkıntıyı anladım. burun ucum daraltıldığı için eskiden geniş olan burun ucum şu an çok sivri bu yüzden kendime çok yabancılaştım. burun daraldığı için yapay duruyor. dier arkadaşların sanırım sadece kemer ve kanatlar problemdi. benim burun ucum etliydi. o daraldığı için yüzüme gitmedi, anladığım kadarıyla. bir de ucu havaya kalkık olunca ben iyice değiştim. bu saatten sonra dua etmekten başka çarem kalmadı. burun ucum hafif genişler mi sizce? tuhaf değil mi herkes küçülmesini istiyor benimki çok dar:KK43: ucu sivri duruyor. resimlerde belli olmuyor ama söylemek istediğim görüntüyü çekebilirsem paylaşırım.

wenss
9-08-12, 18:08
rehberlik89
wenscim teşekkr ederim canım, seninkinden daha kalkık. :KK28:sanırım benim yaşadığım sıkıntıyı anladım. burun ucum daraltıldığı için eskiden geniş olan burun ucum şu an çok sivri bu yüzden kendime çok yabancılaştım. burun daraldığı için yapay duruyor. dier arkadaşların sanırım sadece kemer ve kanatlar problemdi. benim burun ucum etliydi. o daraldığı için yüzüme gitmedi, anladığım kadarıyla. bir de ucu havaya kalkık olunca ben iyice değiştim. bu saatten sonra dua etmekten başka çarem kalmadı. burun ucum hafif genişler mi sizce? tuhaf değil mi herkes küçülmesini istiyor benimki çok dar:KK43: ucu sivri duruyor. resimlerde belli olmuyor ama söylemek istediğim görüntüyü çekebilirsem paylaşırım.
yillarca gordugun etli burun ucu gitti,gozune tuhaf gelmesi cok normal,zamanla oda daha guzellesecek seninde gozun alisacak insallah..bizim sorunlarimiz farkliymis,benim burun ucum zaten inceydi uzundu,hatta su anda daha toplu geliyor..sabirla aylarin gecmesini bekle cnm,ben muhammet beyin kotu burun yaptigini gormedim en azindan bu sitede..

Glamour
9-08-12, 18:08
:KK55: inşallah zaman hızla geçerr,bugünleri gülerek anarız.

parafin89
9-08-12, 19:08
wenss
tesekkur ederim canim,kavissiz bir burun istiyordum o yuzden kavisine alismak zor geliyor,duz olsaydi belkide kavis olsamiydi acaba diyecektim,insanoglu memnuniyesiz iste..okumussundur burda gerci ama ameliyat icin hiç heyecan yapma cok rahat geciyor,iyilesme sureside cok rahat,morluklar olacak hiç takma hizla onlarda duzelecek,insallah istedigin gibi olur burnusun,ne istedigini belirt dr a,ondan onemlisi ne istemedigini belirt !! bol sans
wenss ben burun deliklerimin küçülmesini istiyorum en çok bunu takıyorum çünkü muhammet bey yüzüne giden şekle göre kemiği çok iyi ayarlıyor ki bence sana kavis çok yakışmış ben şuan ki burnumun kemiği daha düzünü burnumun ucunu küçük ve delikleri küçük olsun istiyorum yoksa çok şükür önce Allaha tabi sonra doktoruma çok güveniyorum bunca sene yan profilimden resim çektirmemek saçımı hep açık bırakmak ve makyaj hileleri yapmaktan çok yoruldum inşallah güzel doğal küçük burnum olur canım

parafin89
9-08-12, 19:08
hayalsu_
üzülmemeye çalış :KK43: bende senden farksz sayılmam:KK43:
hayalsu acaba resimlerin varsa görebilir miyim fikir almak için ?

wenss
9-08-12, 20:08
parafin89
wenss ben burun deliklerimin küçülmesini istiyorum en çok bunu takıyorum çünkü muhammet bey yüzüne giden şekle göre kemiği çok iyi ayarlıyor ki bence sana kavis çok yakışmış ben şuan ki burnumun kemiği daha düzünü burnumun ucunu küçük ve delikleri küçük olsun istiyorum yoksa çok şükür önce Allaha tabi sonra doktoruma çok güveniyorum bunca sene yan profilimden resim çektirmemek saçımı hep açık bırakmak ve makyaj hileleri yapmaktan çok yoruldum inşallah güzel doğal küçük burnum olur canım
bende en cok burun deliklerimi takiyodum,ama ameliyattan sonra kuculduler,ayri bir islem yapilmadi oraya,belki seninkinede gerek kalmayacak..dr burun deliklerine gercekten ihtiyac olursa mudehale ediyor sanirim.. Benim burnum buyuktu ama hiç takintilarim yoktu,yani sacimi at kuyruguda yapardim fotoda cektirirdim yandan,pek takmazdim yani..ama ameliyat oldum mu oldum :)

Azeri kizi
10-08-12, 09:08
rehberlik89
Canim foto ekleyebilirsen yorum yapabilecegiz burnun hakkinda.Görmeden ne desek sacma olur.bir kac acidan eklersen daha iyi olur.

corser91
10-08-12, 10:08
rehberlik89
ne güzel işte kavisin var benm yok diye üzlüyorm benm fotlarıma bakabilrmsn ekledm sende eklesen daha rahat yorum yapabilirs. ama buradan görüğüm kadaryla muhammed beyn cok fazla kavis verceğini snmıyorumi..

corser91
10-08-12, 14:08
imi
küçük bi burun istedigimi,burun ucumun cok uzun oldugunu ve deliklerin küçültülmesini istemiştim ama hiç öle olmadı kızlar.mutsuzum resimlerime bakıp yorum yapabilirsiniz.
imi seni eklicem kbl edersen sevinirmm. burnuna bakmak istiyorum. sende benm burnuma bakıp yorum yaparsan sevinirm :) fotgraflarm var. 21 günlk burnum suanda.

sagmer
10-08-12, 18:08
merhaba ankarada olmayı düşünen var mı? galiba eylül düşünenler var, eylül düşünenler eylülün başında mı sonunda mı düşünyor? Muhammet Bey'le ankarada görüşen var mı hiç yoksa herkes istanbula muayenehanesine mi gitti? gitmeden önce film falan çektirip öyle mi gitti herkes ankaradan? çok soru sordum ama ankaradan muhammet beye ameliyat olanlar varsa yardım ederse sevinirim. gerçi Muhammet Beyin muayehanesini arayacağım ama önce burdan tecrübelerinizi sormak istedim.

Glamour
10-08-12, 20:08
arkadaşlar tuhaf bi sorum var:KK70: farkettimki bir aydır ben gülmüyorum. :KK52: yani bu şekilde. gülmeye çalışırken burun kemiğim ağrıyor bişey olur diye gülmüyorum. acaba burun kemiğime zarar vermesi saçma mı?. burnum çok gergin hala da. en fazla şöyle gülüyorum. :KK3: bir ay için mimikleri kullanma konusunda tecrübelilerden yardım istiyorum.

siyahbeyazz
10-08-12, 22:08
rehberlik89
arkadaşlar tuhaf bi sorum var:KK70: farkettimki bir aydır ben gülmüyorum. :KK52: yani bu şekilde. gülmeye çalışırken burun kemiğim ağrıyor bişey olur diye gülmüyorum. acaba burun kemiğime zarar vermesi saçma mı?. burnum çok gergin hala da. en fazla şöyle gülüyorum. :KK3: bir ay için mimikleri kullanma konusunda tecrübelilerden yardım istiyorum.
Slm rehberlik89 yazdıklarını okudum biraz, sen ameliyat olalı bir ay olmuş ben olalıda 22 gün oldu. Valla bi seni merak ediyorum bi de kendimi ? Doktor beyle görüşmeyi düşünüyodun noldu konuştunuz mu canım?

mernem
10-08-12, 22:08
Kızlar ben muhammet beyin yaptığı burunlara bayılıyorumben de kendisine olmak istiyorum ama burnun altında ki iz beni çok endişelendiriyor. Acaba burnun altında ki iz çok belli oluyor mu? Ben biraz pimpirikli biriyimdir de biri görüp aaaa o ne falan dese yıkılabilirim yaniiii....:=)Bir de onu kafaya takmak istemiyorum çünkü. Yıllardır doktor arıyordumve Muhammet beyde karar kıldımamao da açık ameliyat yapıyor. Çok korkuyorum lütfen yardımmmm....:=)?:nazar:

Glamour
10-08-12, 23:08
doktorla konusmadım canım cünkü adam sabah aksam ameliyata giriyor, bi de benimle mi ugrasıcak diye dusundum. vereceği cevap da belli, zamanla yüzüne oturacak diyecek. bekle dedi bekliycem, girdim bu yükün altına bile bile. kontrol günü sorucam tüm sorularımı. ben yüzümü bi bütün olarak beğeniyordum, ifadem değiştiği için şok oldum. burnum yüzüme göre çok büyük olsaydı, o zaman bu burna sevinebilirdim. kendimi, çok az bir değişiklik olucak diye hazırlamıştım. lütfen bol bol dua edin hepimize, yüzümüzdeki şişlikler insin.

siyahbeyazz
11-08-12, 09:08
rehberlik89
doktorla konusmadım canım cünkü adam sabah aksam ameliyata giriyor, bi de benimle mi ugrasıcak diye dusundum. vereceği cevap da belli, zamanla yüzüne oturacak diyecek. bekle dedi bekliycem, girdim bu yükün altına bile bile. kontrol günü sorucam tüm sorularımı. ben yüzümü bi bütün olarak beğeniyordum, ifadem değiştiği için şok oldum. burnum yüzüme göre çok büyük olsaydı, o zaman bu burna sevinebilirdim. kendimi, çok az bir değişiklik olucak diye hazırlamıştım. lütfen bol bol dua edin hepimize, yüzümüzdeki şişlikler insin.[/QU

Amin canım inşallah.

assaidi
11-08-12, 11:08
Atel çıkarılır çıkarılmaz güneş kremi kullanmaya başlayım mı kızlar ?

Misterio
11-08-12, 15:08
rehberlik89
burnunu görebilir miyim? merak ediyorum çok

Misterio
polias
memnuniyet derken bu doktor ne kadar başarılı olursa olsun birazda senin burun ve deri yapınla alakalı sonuç herkese göre değişiyo muhammet bey cok güzel burunlar yapıo nefes sorunum yok ama benim derim kalın bir deri oldugu için iyileşme süreci ödemlerin inmesi baya uzun oluyo malesef:KK43::KK43::-)
polias ekleme talebimi kabul eder misin? bende çok kalın deriliyim tombik burnum :KK43: çok korkuyorum ve senin burnunu görmek istiyorum:/

Misterio
eyirdak
canım ben bir doktorla görüştüm,bana dediği şu; bazı meslektaşlarım çıkıyor tv lere bizim herzaman yaptığımız yöntemleri kendileri bulmuş,sadece kendileri uyguluyormuş gibi konuşuyorlar,iyice ayağa düşürdüler bu işi dedi....yok morluk olmazmış,şişlk olmazmış diyenler bile var dedi.nasıl olmaz mümkün değil olucak ameliyat bu,sonuçta dokularla oynuyorsun dedi...doktorun böyle samimi olması hoşuma gitti.cok konuştuk...
öyle demiş ama Yakup Avşar'ın yaptıklarında cidden de olmuyor morluk ağrı falan tampon bile kullanmıyor adam

Misterio
11-08-12, 16:08
Teknolog
daima senin yazılarını çözmek için özel tercüman tuttuk topik olarak.....:KK9:

valla senin yazılarını 10 kez okuyorumm yine çözemiyorumm..ne yazdınnn ne anlatmak istedin??:44:
hahah bende yarısından sonrasını anlamadım :))

Gdior24
12-08-12, 06:08
detayli bi sekilde ameliyatinizi yazarsaniz cokkkkk yardimci olacaksiniz resimlerrr süper!!!