2012' de yazın evlenecekler

dnzorhn
28-09-11, 20:09
yeliz_kync
öylesine sordum tatlım hanı bıde seyı merak ettım su takılır bu takılır dıe bsy varmı acaba dıe
öyle bişey yok canım ya bizimkilerde ailecek 6 bilezik 1 set alınırmış dayıları teyzeleri falan gelinlerine öyle almışlar ama nekadara güçleri yetiyosa onu alırlar bence heleki altın bukadar pahalıyken

Gasoline
28-09-11, 21:09
yeliz_kync
öylesine sordum tatlım hanı bıde seyı merak ettım su takılır bu takılır dıe bsy varmı acaba dıe
yok canım benim, öyle o takılır bu takılır, sana kabul edersen eğer bir abla tavsiyesi olsun benden
o konulara takılmamaya çalış, ne taktığının ne takılmadığının inan hiç önemi yok, sana insan gibi sevgiyle yaklaşılmadıktan sen mutlu olmadıktan sonra
hele ki buralarda bazı konularda okuyorum, yok onu taktı da bunu takmadı da rezil oldum da falan filan :KK20::KK20:
sana söyleyecek birileri çıkarsa da hiç duyma boşver, alyansınızı takın da, başka da gönlünden kopan biri olursa takarlar bişeyler :KK70:

rosaa
yeliz_kync
anladım canım biz hiç konuşmadık öyle şeyleri bizde genelde düğünde takılıo altın falan..ama istemedik istemeyisde öyle üç beş diye..zaten o bir tane kelepçeyi bile nişandan sonra çıkardım sonra hiç takmadım

NAGIHAN83
kızlarr selam ben geldım kusurabakmayın cıktım demın telefom görsmelerı ancak bıttı:KK1:

ben bı bakıyım neler konusmusunuz konuya hemen gırıs yapacam sonra:KK61:

Gasoline
dnzorhn
banada sordu kayınvalidem bilmemki dedim onlarda karar vermişler gittik alyans aldık tektaş aldık bide tamtur çok istiyodum işanlım onuda alalım dedi bide normal bilezik gibi ama baya kalın olanından söz bileziği aldılar kelepçe alalım dedi kayınvalidecim ben istemedim normal bilezik olsun dedim oda madem kalın alalım dedi sonra nişana geldiler 2 tane daha kalın bileziğin bi incesinden almışlar sağolsunlar düğündede daha takcaklarmış bi set 3 bilezik daha alalım dediler altın set istemiyorum dedim inci set alcaklar gelinliğe set yerinede bilezik olsun madem dedi nişanlım 5 bilezik 1inci set alcaklar yani çok işleri var daha çooooooook gelin almak kolaymı
zordur almak bizden kızı diyosun yaniii :KK68:
:KK9::KK9:

dnzorhn
Gasoline
zordur almak bizden kızı diyosun yaniii :KK68:
yok be canım ne zoru bişey almasada ben gidicem ona ama ev almak istiyoruz 1 2 yıl içinde o yüzden nekeadar altın olursa ozaman karımıza olcak diye nişanlım yapıyo işte yoksa bi gümüş alyans alsada benim için farketmezdi birikimyani bizimkisi geleceğe yatırım

Gasoline
dnzorhn
yok be canım ne zoru bişey almasada ben gidicem ona ama ev almak istiyoruz 1 2 yıl içinde o yüzden nekeadar altın olursa ozaman karımıza olcak diye nişanlım yapıyo işte yoksa bi gümüş alyans alsada benim için farketmezdi birikimyani bizimkisi geleceğe yatırım
e iyi bişey yapıyosunuz o vakit, hele ki şu zamanda altına yatırım en güzeli
benim 4 sene önce 190tl ye aldığım cumhurşyet şimdi oldu 660tl, hatta geçen haftaya kadar 730a çıkmıştı
düşün yani
orta ve uzun vadede birikimleri altın yapmak en mantıklısı zaten, tebrik ederim canım:nazar:

dnzorhn
Gasoline
e iyi bişey yapıyosunuz o vakit, hele ki şu zamanda altına yatırım en güzeli
benim 4 sene önce 190tl ye aldığım cumhurşyet şimdi oldu 660tl, hatta geçen haftaya kadar 730a çıkmıştı
düşün yani
orta ve uzun vadede birikimleri altın yapmak en mantıklısı zaten, tebrik ederim canım:nazar:
aynen canım ya bende 750ye bi bilezik almıştım şimdi 1750olmuş amaç yatırım yani takmam zaten hiç sanmam anca düğünde kayınvalidecimin gününde :21::21:falan

shrrr
sultan90
cok cok tsk canımcım:KK71::KK71:

ılk merak ettıgım sey konyada bıldıgın kuaför gelın bası veya topuz yapan ıyı bır yer

ıkncısı gelınlık veya nısanlık ıcın konyanın en meshur yerı neresı bunların ıkısı bana cok lazım:KK61:
banada çok lazım bunlar banada:KK1:
kusura bakmayın pat diye girdim ama beni de alın aranıza

Gasoline
shrrr
ojjgeldin şeker :KK71:
kaykılın kızlar kenara, yeni hatun geldi :KK9:

neyseee, hatunlar size doyum olmaz, yarın görüşünceye dek esen kalın, hoşçakalın, sevgiyle kalın...

cagla22
sultan90
kızlarr selam ben geldım kusurabakmayın cıktım demın telefom görsmelerı ancak bıttı:KK1:

ben bı bakıyım neler konusmusunuz konuya hemen gırıs yapacam sonra:KK61:
ben geldım tekrar tel görşmesne gdyorum gelcm canlarm

NAGIHAN83
ssedoshh
tabi ki canım o öncelikli istek,inşallah hayırlısıyla kavuşalım askerlerimizeEn Büyük TÜRKİYE

anlasılan konumuz altın kızlar :KK19:

bende sevmıyorum altını ama adet takılıyor ıste..

bana nişanda hıc bısıcık takılmadılar ama ben hıc dusunmedım bıle bana nıye altın takmadılar dıye

cunku nışanlanabılmıstık :nazar: cok sukur normalde benım bıldıgım takılır

bızde konusuldu nişan gunu 150 gr altın takacakmıs nişanlımın babası ben dıger ogullarıma ne yaptıysam bu oglumada aynısını yapacam demıs

bızım tarafda adettır kıza baya altın takılır

annem bız sana 10 tane bılezık takarız dedı kı

yanı sanırım dugunde bıze 600 700 gr altın takılır

nişanlımın evı var koparatıf ınsallah bıterse oraya gırecez eger cıkmassa seneye kırada kalacaz bır sure

dugunden sonra takıları bozup ev almayı dusnuyoruz

allah nasıp ederse söyle genıs manzarası tum şehrı görecek sekılde ev hayal edıyoruz :KK69:

ben önemlısı bız mutluyuz sanmıyorum sıkayet edıyım kumesde yasasak bız orayıda saray yaparız önemlı olan ASK:KK69::KK69::KK69:

NAGIHAN83
cagla22
ben geldım tekrar tel görşmesne gdyorum gelcm canlarm

gıt gıt canım senı cok ıyı anlıyorum:KK1:

rosaa
Gasoline

neyseee, hatunlar size doyum olmaz, yarın görüşünceye dek esen kalın, hoşçakalın, sevgiyle kalın...

görüşürüs canımm huzurlu geceler:71
:

NAGIHAN83
Gasoline

tamam görsuruz sen erkencısın aslında saat bır olmus vakıt nasıl cabuk gecıyor gecelerı:KK71::KK71: mucuk mucuk öpuldun yarın görsmek dılegıle

meleklerle uyu tatlı uykular:KK19:

yeliz_kync
Gasoline
yok canım benim, öyle o takılır bu takılır, sana kabul edersen eğer bir abla tavsiyesi olsun benden
o konulara takılmamaya çalış, ne taktığının ne takılmadığının inan hiç önemi yok, sana insan gibi sevgiyle yaklaşılmadıktan sen mutlu olmadıktan sonra
hele ki buralarda bazı konularda okuyorum, yok onu taktı da bunu takmadı da rezil oldum da falan filan :KK20::KK20:
sana söyleyecek birileri çıkarsa da hiç duyma boşver, alyansınızı takın da, başka da gönlünden kopan biri olursa takarlar bişeyler :KK70:
yok tatlım o nıyetle sormadım bızde de konuslmadı zaten ole konular hıc nısanlım kendı butcesıne gore taktı bsyler bızım adetlerımızde de yoktur ole seyler de bugun mısafır vardı kzını nısanlamıs ıste sunu ıstedık bu olmazsa olmaz adettendır falan fılan muhebbetı yaptı onun ııcn sordum:KK34:
yanlıs anlamayın sorumu

yeliz_kync
sultan bır gıttın pir gıttın yahuu varmı bı haber

NAGIHAN83
yeliz_kync
sultan bır gıttın pir gıttın yahuu varmı bı haber
geldım canım geldım konustum sesını duydum derı koltuk muhabettı yaptık gerı geldım:KK1::KK1: sonra kapattıkk on dk sonra gerı aradı babasıgıl

oturmuslar guzel guzel konusulmus hıc bı problem yok zaten annelerımız anlasıyorlardı :nazar::nazar:

ben korkuyorum bazen aıleler cok zıtlasabılıyormus öyle bısı yok allaha bın sukur

en cok korkutugum sey bu zaten allah bundan eksık koymasın kızlar bızı..

sen neler yaptın enıstemızle konustunmu bugun yenı bısıler varmı 2012 ıle ılgılı :KK61:

yeliz_kync
sultan90
geldım canım geldım konustum sesını duydum derı koltuk muhabettı yaptık gerı geldım:KK1::KK1: sonra kapattıkk on dk sonra gerı aradı babasıgıl

oturmuslar guzel guzel konusulmus hıc bı problem yok zaten annelerımız anlasıyorlardı :nazar::nazar:

ben korkuyorum bazen aıleler cok zıtlasabılıyormus öyle bısı yok allaha bın sukur

en cok korkutugum sey bu zaten allah bundan eksık koymasın kızlar bızı..

sen neler yaptın enıstemızle konustunmu bugun yenı bısıler varmı 2012 ıle ılgılı :KK61:
cok ıyı olms tatlım sevındım bı problem olmadıgna :KK66:
konustum canımda hıc o konulara gırmedım dunden sınırlı oldugum ıcın azcıkta trıp atmıstım dun karısmıyorum hıc bsye dıe trıbımın arkasında durum dedım bı kac gun:86:

NAGIHAN83
28-09-11, 22:09
yeliz_kync
cok ıyı olms tatlım sevındım bı problem olmadıgna :KK66:
konustum canımda hıc o konulara gırmedım dunden sınırlı oldugum ıcın azcıkta trıp atmıstım dun karısmıyorum hıc bsye dıe trıbımın arkasında durum dedım bı kac gun:86:
owww ıyı taktık bazen öyle olunca cok ıyı oluyor ertesı gune kuzu gıbı oluyorlar

gecen benım burnumdan getrıyor kapancaksın etek gıyeceksın dıye hayır canım dedım ne alaka kımse benı zorlayamaz dıye tartıstık

ben bı sınır oldum böyle olursa ben yapamam dedım sonra melek gıbı oldu

ıyı ıyı bazen böyle ders vermek gerekıyor

bunlar tadı tuzu dıyelım :KK1:

yeliz_kync
sultan90
owww ıyı taktık bazen öyle olunca cok ıyı oluyor ertesı gune kuzu gıbı oluyorlar

gecen benım burnumdan getrıyor kapancaksın etek gıyeceksın dıye hayır canım dedım ne alaka kımse benı zorlayamaz dıye tartıstık

ben bı sınır oldum böyle olursa ben yapamam dedım sonra melek gıbı oldu

ıyı ıyı bazen böyle ders vermek gerekıyor

bunlar tadı tuzu dıyelım :KK1:
öle tabi ya taktıklerı ıyı kullanalım.Bu arada yazdıgım yerlerı okudunmu canım kuafor falan

shrrr
Ben okudum canım :)
Ama makyaj için güzellik salonu önermişsin o telaşede git gel falan zor olmazmı?
Gerçi düğünümüze epeyce zaman var,araştırmasını yaparız ama insan şimdiden herşeyi kafasında tasarlamak istiyor.
Bu arada madam burcu daki gelinlikler gerçekten çok güzel,benim yolumun üstü hep gelip giderken bakıyorum:KK1:
Ben birde narin gelinliği duydum onada bakmak lazım.

yeliz_kync
shrrr
Ama makyaj için güzellik salonu önermişsin o telaşede git gel falan zor olmazmı?
Gerçi düğünümüze epeyce zaman var,araştırmasını yaparız ama insan şimdiden herşeyi kafasında tasarlamak istiyor.
Bu arada madam burcu daki gelinlikler gerçekten çok güzel,benim yolumun üstü hep gelip giderken bakıyorum:KK1:
tatlım kuaforunden randevunu alırsın yaptırsın guzellık salonundanda alırsın saatlerı ıyı ayarladıktan sonra hıc bı sorun cıkmaz.ayrıca orda dugunden once agdanı,manıkurunu,pedikurunu vs. cok rahat yaptırabılırsın gerekten cok temız bı yer.Narin gelınlıgede bak tabı ordakı butun gelınlıkcılere bakarsın zaten sırayla dızılmıs 8-10 dukkan var narın gelınlıgın orda bıde pasaj falan var oraaya bakarsın
ben makyajı sordum gelın makyajı 200,gece makyajı 50 dedı.bence 200 cok fazla ben yaptırcagımda gece makyajı deyıp yaptırcam

NAGIHAN83
yeliz_kync
öle tabi ya taktıklerı ıyı kullanalım.Bu arada yazdıgım yerlerı okudunmu canım kuafor falan
aynen canım benım ılerı gıtmeyelımde :KK1:

onu öylece kopyaladım da ben bu kuaförlerı hıc bılmıyorum benım saclarım cok uzun cok darman dagın bı sekıl ıstıyorum sacımın var oldugu bellı olsun ıstıyorum göruyorum bazı gelınlerın uzun sacı olmasına ragmen kucuk bır topuz yapıyorlar kışın gelecem turkıyeye konyayada ugrıcam ınsallah ceyızlerım var onları alacam bıde ehlıyet sınavına gırcem :KK1: teorıyı aldım cok sukur( kaplan surucu kursu) s&s nerde ?konyada varmıydı öyle makyaj ıcın özel bı salon ılgıncc :nazar:

shrrr
biliyorum canım o pasajı.
İlerde tekrar kuaför için tekrar soru sorabilirm,şimdiden söyleyim:KK9:

yeliz_kync
shrrr
gir tabı canım pat cat kut farketmez:KK34:

alırız aramıza neden almayalım
sende mı konyadasın

NAGIHAN83
shrrr
selam canım hosgeldın:KK71::KK71:

sendemı konyalısın:KK61:

burcu gelınlık onu da not aldım:KK70: sımdı narını duydum benım kuzenlerım gelınlıklerını hep ordan aldılar:KK61:

sendemı seneye gelınsın:123:

NAGIHAN83
3 konyalı burda karsı karsıya tesadufe ne demelı kızlar super oldu:KK61:

hoşgeldın sefa getırdın:KK71:

yeliz_kync
sultan90
aynen canım benım ılerı gıtmeyelımde :KK1:

onu öylece kopyaladım da ben bu kuaförlerı hıc bılmıyorum benım saclarım cok uzun cok darman dagın bı sekıl ıstıyorum sacımın var oldugu bellı olsun ıstıyorum göruyorum bazı gelınlerın uzun sacı olmasına ragmen kucuk bır topuz yapıyorlar kışın gelecem turkıyeye konyayada ugrıcam ınsallah ceyızlerım var onları alacam bıde ehlıyet sınavına gırcem :KK1: teorıyı aldım cok sukur( kaplan surucu kursu) s&s nerde ?konyada varmıydı öyle makyaj ıcın özel bı salon ılgıncc :nazar:
yaparlar ıns sen kafanda net bı sekılde kesınlestır nasıl ıstedıgnı sacını.var tatlım ole yerler cok var ama bılmek gerek ıste heryere gıdılmıyor

yeliz_kync
shrrr
biliyorum canım o pasajı.
İlerde tekrar kuaför için tekrar soru sorabilirm,şimdiden söyleyim:KK9:
sor tabı tatlım konyadamı olcak senın dugnunde

NAGIHAN83
yeliz_kync
yaparlar ıns sen kafanda net bı sekılde kesınlestır nasıl ıstedıgnı sacını.var tatlım ole yerler cok var ama bılmek gerek ıste heryere gıdılmıyor
öyle dogru dıyorsun ama emın olmadıgım bı yere gıtmeden referans ısterım kuaförden sonucta özel bır gun bu herseyımız cok guzel olmalı kızlar bence yelızım sende öyle yap ıstanbulda ne yapacan görumcenın bıldıgı ıyı bır kuaför felan varmıymıs barı:44:

yeliz_kync
sultan90
3 konyalı burda karsı karsıya tesadufe ne demelı kızlar super oldu:KK61:

hoşgeldın sefa getırdın:KK71:
aynen super oldu ya

:86:

shrrr
bende konyalıyım, konya'da yaşıyorum.Ama evlenince nerede yaşayacağım şu an belirsiz,tayin olayları falan...
Ama düğünüm konya'da olacak.Şu anda nişanlıyım.Ya ramazandan önce yazın yada ramazandan sonra eylül gibi düğün olacak.Şubat gibide nikah olacak.Kısaca özetledim galiba kendimi:KK9:

NAGIHAN83
yeliz_kync
tatlım kuaforunden randevunu alırsın yaptırsın guzellık salonundanda alırsın saatlerı ıyı ayarladıktan sonra hıc bı sorun cıkmaz.ayrıca orda dugunden once agdanı,manıkurunu,pedikurunu vs. cok rahat yaptırabılırsın gerekten cok temız bı yer.Narin gelınlıgede bak tabı ordakı butun gelınlıkcılere bakarsın zaten sırayla dızılmıs 8-10 dukkan var narın gelınlıgın orda bıde pasaj falan var oraaya bakarsın
ben makyajı sordum gelın makyajı 200,gece makyajı 50 dedı.bence 200 cok fazla ben yaptırcagımda gece makyajı deyıp yaptırcam
neee 200 tlmı??ohaaa

ıyıce abartmıslar ben kendı makyajımı kendım yaparım herhalde cok abartıyorlar

övunmek gıbı olmasın cok guzel makyaj yaparım bı kac kere denk geldım konyadakı gelınlerın yuzu boya ıcınde öyle ıstemıyorum ben asla

yeliz_kync
sultan90
öyle dogru dıyorsun ama emın olmadıgım bı yere gıtmeden referans ısterım kuaförden sonucta özel bır gun bu herseyımız cok guzel olmalı kızlar bence yelızım sende öyle yap ıstanbulda ne yapacan görumcenın bıldıgı ıyı bır kuaför felan varmıymıs barı:44:
ayy bebegım ben gorumcemın ıpıyle kuyuya ınermıyım saclarınıda hıc begenmıyorum zaten rengı cok kotu.samimi bi arkadasım var istanbulda aynı zamanda gıresunda oda arkadasım onun kuaforunu ayarlıcam anadoludaymıs ben avrupa yakasında olcagm ıcın gecmek zor olur trafıkte dıe eve getırtcem ayarladım onu kafamda.Makyajımıda nısanlımın bı arkadası onun nısanlısı makyöz o yapcak

NAGIHAN83
shrrr
bende konyalıyım, konya'da yaşıyorum.Ama evlenince nerede yaşayacağım şu an belirsiz,tayin olayları falan...
Ama düğünüm konya'da olacak.Şu anda nişanlıyım.Ya ramazandan önce yazın yada ramazandan sonra eylül gibi düğün olacak.Şubat gibide nikah olacak.Kısaca özetledim galiba kendimi:KK9:
oldu canım sımdı tanıdık senı :KK61:

alalh tamamına erdırsın:nazar:

bızdde öyle ramazandan önce gelın olacaz ınsallahh 10 ay kaldı şaka gibi

kavuşacaz yakında :nazar:

yeliz_kync
shrrr
hımm anladım canım dugunun nerde olcak konyada bı yer ayarladınmı kına falan

NAGIHAN83
yeliz_kync
ayy bebegım ben gorumcemın ıpıyle kuyuya ınermıyım saclarınıda hıc begenmıyorum zaten rengı cok kotu.samimi bi arkadasım var istanbulda aynı zamanda gıresunda oda arkadasım onun kuaforunu ayarlıcam anadoludaymıs ben avrupa yakasında olcagm ıcın gecmek zor olur trafıkte dıe eve getırtcem ayarladım onu kafamda.Makyajımıda nısanlımın bı arkadası onun nısanlısı makyöz o yapcak

hahahaha ozaman bosver görumcenın fıkrını bıle alma sen ayaklarına getırıyorsun kuaföru helal olsun valla supersın yelızcım:KK61:

sacını nasıl bısı yaptırmayı dusnuyorsun?

yeliz_kync
sultan90
neee 200 tlmı??ohaaa

ıyıce abartmıslar ben kendı makyajımı kendım yaparım herhalde cok abartıyorlar

övunmek gıbı olmasın cok guzel makyaj yaparım bı kac kere denk geldım konyadakı gelınlerın yuzu boya ıcınde öyle ıstemıyorum ben asla
aynen bende ıcımden o tepkıyı verdım :KK60:
canım bende kendım yaparım sözde de kendım yapmıstım herkesde bayılmıstı makyajıma.ama tum gece boyunca durmaz kı o makyaj sabıtleyıcı kullansan baz kullansan bıle durmaz onun ıcın ben dısarda yaptırmak ıstemıstım akarsa bıde cok kotu olur.porselen gece makyajı yaptırcam ben 50 lıra demıstı ona.zaten porselen gelın makyajı cok ıgrenc duruo aynı senın dedgın gıbı boyaya batırmıslar gıbı oluo ve acaıp degısım gecırıosun oncekı senle makyajlı senın arasında daglar kadar fark oluo katman katman suruolar ya.

yeliz_kync
sultan90
hahahaha ozaman bosver görumcenın fıkrını bıle alma sen ayaklarına getırıyorsun kuaföru helal olsun valla supersın yelızcım:KK61:

sacını nasıl bısı yaptırmayı dusnuyorsun?
valla tatlım ole net bısı yok kafamda bı kac bsy buldum kaydettım ole ama kesın sunu ıstıyorum dıemıyorum kararsız :76: kazımım bırazcık

shrrr
yeliz_kync
hımm anladım canım dugunun nerde olcak konyada bı yer ayarladınmı kına falan
Yok hayır,tarih belli olmayınca daha o işlere hiç girmedim.Ama az çok düğün salonları hakkında bir fikrim var.Kafamda düşündüğüm birkaç yerde var.Fiyatlarını hiç bilmiyorum ama:)

Kına için bir fikrim yok ama.Onun için araştırma yapmam gerekecek.Senin kınan burada olacak sanırsam,yer bellimi?

sultan canım senin kına düğün yerlerin bellimi?

Bu arada boşbulduk dememişim,hoşbulduk:KK1:

NAGIHAN83
yeliz_kync
aynen bende ıcımden o tepkıyı verdım :KK60:
canım bende kendım yaparım sözde de kendım yapmıstım herkesde bayılmıstı makyajıma.ama tum gece boyunca durmaz kı o makyaj sabıtleyıcı kullansan baz kullansan bıle durmaz onun ıcın ben dısarda yaptırmak ıstemıstım akarsa bıde cok kotu olur.porselen gece makyajı yaptırcam ben 50 lıra demıstı ona.zaten porselen gelın makyajı cok ıgrenc duruo aynı senın dedgın gıbı boyaya batırmıslar gıbı oluo ve acaıp degısım gecırıosun oncekı senle makyajlı senın arasında daglar kadar fark oluo katman katman suruolar ya.
bence en guzel makyajı bız kendımıze yapıyoruz kuaföre makyaj yap dedıgınde makyaj yaptıgı bellı olsun dıye abartılıyor tabı bu degısır kuaförden kuaföre.
sen gece dugunu yapacaksan eger tabı kalıcı bır makyaj ıyı olur bırde dans felan derken hoooop halay baslar:KK64: derken oyun havaları:KK66:
bida malum yaz sıcagı kalıcı makyaj yaptır en ıysı hangı renk dusnuyorsun makyajını

ben sade olacam surme aylaynir bıde rimel tabı cok hafıf ruj sence nasıl olur?

yeliz_kync
shrrr
Yok hayır,tarih belli olmayınca daha o işlere hiç girmedim.Ama az çok düğün salonları hakkında bir fikrim var.Kafamda düşündüğüm birkaç yerde var.Fiyatlarını hiç bilmiyorum ama:)

Kına için bir fikrim yok ama.Onun için araştırma yapmam gerekecek.Senin kınan burada olacak sanırsam,yer bellimi?

kına yerim belli canım yaka meramda öncü düğün salonu var onun terasında olacak.Düğün için bahcesini düşünebilirsin butcen musaıtse ben kına ıcın cok ıstemıstım orayı ama kınaya vermıolarmıs:KK31:
fıyatınında sordum cok ucuk bırakam 400 kısıye acıolarmıs en az ve 16 mılyar dedı hersy tum ekstralar dahil.
ama mukemmel bı yer ben resmen vuruldm ama cok pahalı:KK20:

NAGIHAN83
shrrr

canım benım benım kınam dugunum konyada olacak allah nasup ederse

ben berra otelını dusunuyorum kına ıcın orda dugunler oluyor bızım genelde ve cok ıyı bı yer

senın dusundugun bı yer varmı?

yeliz_kync
sultan90
bence en guzel makyajı bız kendımıze yapıyoruz kuaföre makyaj yap dedıgınde makyaj yaptıgı bellı olsun dıye abartılıyor tabı bu degısır kuaförden kuaföre.
sen gece dugunu yapacaksan eger tabı kalıcı bır makyaj ıyı olur bırde dans felan derken hoooop halay baslar:KK64: derken oyun havaları:KK66:
bida malum yaz sıcagı kalıcı makyaj yaptır en ıysı hangı renk dusnuyorsun makyajını

ben sade olacam surme aylaynir bıde rimel tabı cok hafıf ruj sence nasıl olur?
bende sade istiyorum canım en fazla böle gözü ön plana çıkaran buğulu makyaj olur.öle abartıyı sevmıyorum maymuna donduruyorlar ınsanı gelın dedıgın sade ama şık olmalı bence

shrrr
yeliz_kync
kına yerim belli canım yaka meramda öncü düğün salonu var onun terasında olacak.Düğün için bahcesini düşünebilirsin butcen musaıtse ben kına ıcın cok ıstemıstım orayı ama kınaya vermıolarmıs:KK31:
fıyatınında sordum cok ucuk bırakam 400 kısıye acıolarmıs en az ve 16 mılyar dedı hersy tum ekstralar dahil.
Biliyorum canım orayı bilmezmiyim.Ama gerçekten çok ucukmuş fiyatı.Öncü aklımda vardı,kafadan iptal oldu şimdi:)
Kına için terası ne kadara tuttunuz?

NAGIHAN83
yeliz_kync
kızlar ne 16mılyar felan ne oluyoruz yaa fıyatlar cok pahalı ben bılmıyorum tabı bu normalmı dıye ama ne bılıyım pahalı geldı bana yelız ben senın kınan ıstanbulda olacak sanıyordum :KK1: berra otelını dusunebılırsınız cok guzel hızmet verıyorlar.

shrrr
sultan90
canım benım benım kınam dugunum konyada olacak allah nasup ederse

ben berra otelını dusunuyorum kına ıcın orda dugunler oluyor bızım genelde ve cok ıyı bı yer

senın dusundugun bı yer varmı?
bera'ya düğüne 1 kere gitmiştim canım ama hiç alıcı gözüyle bakmadım ne bileyim:)
Orası ne kadarmış.
16 milyar banada çok uçuk geldi piyasayımı bilmiyoruz yoksa:KK1:

rosaa
keyifli sohbetler konyalılarr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

yeliz_kync
shrrr
Biliyorum canım orayı bilmezmiyim.Ama gerçekten çok ucukmuş fiyatı.Öncü aklımda vardı,kafadan iptal oldu şimdi:)
Kına için terası ne kadara tuttunuz?
kınaya cok hesaplıya getırdım canım ben delı gıbı pazarlık yaptım ama ortamın ambıansıını cok guzel yapıyorlar tam bı kına konsepti masalar cok sık samdanlarla suslenıo garsonlar kaftan gıyıyor masaları kırmızı yapıyorlar volkan selalesı havai fişekyapıyorlar bı kac bısey daha vardı ama hatırlamıyorum.ıkramlarda kısı basına ıcekek 3tuzlu 2 tatlı pasta yaş pasta 2 kısıya bır kuru yemıs tabagı su.150 kısıye 3 mılyar demıstı benım saydım ancak 80 kısı gelıyor 1500e anlastık
fotosu olsa koyardım ama sadece brosur var elımde