Sevdiğinin aramasını isteyenler için çok tesirli bir dua

youonlyliveonce
29-09-11, 12:09
Merhaba kızlar bundan 2 hafta önce sevgilimden haber alamıyordum bir araştırma sonucu bir dua buldum 100 tane okuyunca 24 saat içinde sevdiğinden haber alırsın yazıyordu duayı okudum ve mucize gibi aradan 1 saat geçmeden bir özel numara aradı açtım ki o:KK66: O kadar mutlu oldum ki resmen mucize yaşadım ve sizlerlede paylaşmak istedim
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ALLAHÜMME SALLİ ALE SEYYİDİNE MUHAMMEDİN NÛRİZ-ZÂTİ VE SIRRIŞ-ŞERRİ Fİ CEMİIL ESMAİ VES-SIFÂTİ VE ALE ELİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM.

mucizedir
29-09-11, 13:09
çok sevindim ne güzel peki abdestlimi okudun canım heryerde her an okuyabilirmiyiz?:KK1:

youonlyliveonce
Tatlım bu salavat olarak geçiyor ayet değil yani abdestsiz de okunabilir ama ben abdestimi alıp okudum :90:

bgmm
paylaşmakla çok iyi yapmışsın cnm hemen bende bi yere yazıyorum bunu

youonlyliveonce
mucizedir
çok sevindim ne güzel peki abdestlimi okudun canım heryerde her an okuyabilirmiyiz?:KK1:
Tatlım bu salavat olarak geçiyor ayet değil yani abdestsiz de okunabilir ama ben abdestimi alıp okudum evet tabi temiz olduğu müddetçe heryerde okunabilir:KK70:

youonlyliveonce
bgmm
paylaşmakla çok iyi yapmışsın cnm hemen bende bi yere yazıyorum bunu
yaz tatlım bulunsun bir köşemizde Allah korusun ama ne olacağı belli olmaz hayatta :97:

hulyabaskurt
okudum bakalım nolcek :KK70:

kazandibi3434
çok şekersin ya ay deli kız ya çok güldüm:) allah iyiliğini versin bu erkekler ne hale düşürüyo bizi varya alıp temiz bi sopa çekmek lazım:KK47:

youonlyliveonce
hulyabaskurt
okudum bakalım nolcek :KK70:
İnş etkisini gösterir tatlım:90:

Evrenim
paylastigin icin tsk ederim canim,, lazim olabilir:KK34::KK34:

youonlyliveonce
kepelekimeleki
çok şekersin ya ay deli kız ya çok güldüm:) allah iyiliğini versin bu erkekler ne hale düşürüyo bizi varya alıp temiz bi sopa çekmek lazım:KK47:
ne yapalım işte bebeğim ah erkeklerr:97:

handen
29-09-11, 14:09
okudum :) bakalım ne olcek

youonlyliveonce
handen
okudum :) bakalım ne olcek
inşallah arar tatlım:KK70:

youonlyliveonce
Evrenim
paylastigin icin tsk ederim canim,, lazim olabilir:KK34::KK34:
rica ederim tatlım:KK3:

cemre25
okudum :) ama sesli değil bişey olur mu ?

teşekkürler paylaştığın için :)

gerçekleşirse ki gerçekleşicek :)

gelip buraya yazacağım sana da hayır duası okuyacağım :)

youonlyliveonce
cemre25
okudum :) ama sesli değil bişey olur mu ?

teşekkürler paylaştığın için :)

gerçekleşirse ki gerçekleşicek :)

gelip buraya yazacağım sana da hayır duası okuyacağım :)
ayy bebeğim inş olur ben yaşadım o mutluluğu inş sende yaşarsınn:KK70:

cemre25
pinksweetlolita
ayy bebeğim inş olur ben yaşadım o mutluluğu inş sende yaşarsınn:KK70:
tam cevap yazarkeen mesaaaj geldi

baaaktım

ama o değildi :)

olsun olur olur :)

inşallah şekerlerler.herkesin öyle olur.tabi aynı kişiyi sevmiyorsak :p

akhlys
29-09-11, 15:09
okuyacam bende eve gidincee yürekten..sanki yüreğime su serptin arkadaşım teşekkürler ararsa eger inşşşş yani duacınım :)

youonlyliveonce
akhlys
okuyacam bende eve gidincee yürekten..sanki yüreğime su serptin arkadaşım teşekkürler ararsa eger inşşşş yani duacınım :)
canım benimm:KK70: inş arar yürekten isteyince ve karşıdakini gerçekten yürekten sevince oluyor inanarak okuyunca oluyor denedim ve gördüm inş. benim mutlulğmun aynısını sizlerde yaşarsınız:90::KK70:

youonlyliveonce
cemre25
tam cevap yazarkeen mesaaaj geldi

baaaktım

ama o değildi :)

olsun olur olur :)

inşallah şekerlerler.herkesin öyle olur.tabi aynı kişiyi sevmiyorsak :p
:) öyle bir ihtimal söz konusu bile olmasın bence az önceki arkadaşıma dediğim gibi inş benim yaşadığım mtlulğ Allahım sizlerede yaşatır kızlar:KK70::90:

BeLLa
Türkce anlami varsa elinde yazar misin acaba arkadasim ?
Hem daha tesirli olur gibime geliyor, en azindan okuyanlar ne söyledigini bilir.

youonlyliveonce
BeLLa
Türkce anlami varsa elinde yazar misin acaba arkadasim ?
Hem daha tesirli olur gibime geliyor, en azindan okuyanlar ne söyledigini bilir.
canım bende internet üzerinden buldum bu duayı anlamını malesef bilmiyorum araştırdığım siteyede sadece bu şeklini koymuşlardı özür dilerim aydınlatamadım istediğiniz şekilde :KK59:

cemre25
29-09-11, 17:09
pinksweetlolita
:) öyle bir ihtimal söz konusu bile olmasın bence az önceki arkadaşıma dediğim gibi inş benim yaşadığım mtlulğ Allahım sizlerede yaşatır kızlar:KK70::90:
paranoyaklığım arada bir gelir aha da böyle abartır kendini :) ay allah korusun ya.ama aklıma geliyo mesela o kadar üye var dimi.ne biliyim eski sevgilisi diğerinin yeni sevgilisi falan mı acep.neyse bu düşünceyi çekmiyorum kendime :)

şekerim hala birşey yok. amaa olacak dimi :KK69:

sen nasıl okudun duayı ? içinden mi dışından mı ?

youonlyliveonce
cemre25
paranoyaklığım arada bir gelir aha da böyle abartır kendini :) ay allah korusun ya.ama aklıma geliyo mesela o kadar üye var dimi.ne biliyim eski sevgilisi diğerinin yeni sevgilisi falan mı acep.neyse bu düşünceyi çekmiyorum kendime :)

şekerim hala birşey yok. amaa olacak dimi :KK69:

sen nasıl okudun duayı ? içinden mi dışından mı ?
haklısın tatlım hiç belli olmaz yani:KK49: sesli okudum cicim tekrar tekrar okuyabilirsin

cemre25
pinksweetlolita
haklısın tatlım hiç belli olmaz yani:KK49: sesli okudum cicim tekrar tekrar okuyabilirsin
seninki 1 saatte aramış ama...

neyse napıyım.oluruna bırakmak lazım biraz da...

youonlyliveonce
cemre25
seninki 1 saatte aramış ama...

neyse napıyım.oluruna bırakmak lazım biraz da...
evet tatlım oluruna bırak ben öyle yaptım hayırlısı olsu:KK70:n

zavedime
30-09-11, 09:09
Arkadaşlar bir de sevdiğinin geri dönmesi için okunan bir dua varmış. Ama bu bahsettiğim çok etkili bir duaymış. Tüm kalbiyle isteyerek okuyanlar hep sonuç almıslar.. 7 gün okunması gerekiyormus galiba.. Bir de bu duayı edebilmek için o kisiyle mutlaka daha önceden sevgili karı koca vs. olmak gerekiyomus.. Ben bu çocuktan çok hoslanıyrm onun bana gelmesi içik okuyım diye okuyamazsınız yani. Adı üstünde geri getirme duası.. İki taraf ta seviyosa o kisi senin için hayırlısıysa mutlaka bisekilde geliyomus. Ben geçen gün ilk defa bir arkadaşımdan duydum böyle bir duayı. Ben hiç denemedim yalnız.. İlgilenenler varsa diye paylasıym dedim. Bir de merak ettim bu duayı bilenler var mı aramızda :)

youonlyliveonce
30-09-11, 09:09
zavedime
Arkadaşlar bir de sevdiğinin geri dönmesi için okunan bir dua varmış. Ama bu bahsettiğim çok etkili bir duaymış. Tüm kalbiyle isteyerek okuyanlar hep sonuç almıslar.. 7 gün okunması gerekiyormus galiba.. Bir de bu duayı edebilmek için o kisiyle mutlaka daha önceden sevgili karı koca vs. olmak gerekiyomus.. Ben bu çocuktan çok hoslanıyrm onun bana gelmesi içik okuyım diye okuyamazsınız yani. Adı üstünde geri getirme duası.. İki taraf ta seviyosa o kisi senin için hayırlısıysa mutlaka bisekilde geliyomus. Ben geçen gün ilk defa bir arkadaşımdan duydum böyle bir duayı. Ben hiç denemedim yalnız.. İlgilenenler varsa diye paylasıym dedim. Bir de merak ettim bu duayı bilenler var mı aramızda :)
evet tatlım biliyorum o duayı çevirgel duası adı. google'a yazdığında çıkar bitanem bol şanslar:KK3:

Sorcha
30-09-11, 10:09
Allah Allah...
İlgimi çekti beni de bilgilendirin :)))
Yani bilgilendirmeyin herşeyi anladım tabi de :)
Ben dualardan korkuyorum ya, bilmediğim duayı okumaktan.
Çünkü fena kuvvetli hislerim.
Yani en küçük bişeyde kendime musallat etmiyeyim?:KK70:

zavedime
Peki bu duayı etmek günah mı yoksa yine Allahtan istemek gibi birsey mi Benim şuan Allahıma bin şükür sevdiklerin yanımda :) Ama ilk defa duydum bu duayı ve muhakkak sonuç verdiğini Merak ettim bu yüzden.

hulyabaskurt
dün okudum ama tesir ettı mı bılmıyorum bızım evın yakınında yangın varmı kocam aradı hatun evdemısın ev cıvarında yangın varmıs dıkkat et dedi öle :) bılmıyorum belkı kocam oldugu ıcın aradı :KK1:

ALBAT
30-09-11, 13:09
deneyeceğim eğer olursa bilgi veririm:KK61:

youonlyliveonce
30-09-11, 15:09
leonela
Allah Allah...
İlgimi çekti beni de bilgilendirin :)))
Yani bilgilendirmeyin herşeyi anladım tabi de :)
Ben dualardan korkuyorum ya, bilmediğim duayı okumaktan.
Çünkü fena kuvvetli hislerim.
Yani en küçük bişeyde kendime musallat etmiyeyim?:KK70:
Tatlım bu bir salavat korkma çok güzel ve etkili bir dua

youonlyliveonce
ALBAT
deneyeceğim eğer olursa bilgi veririm:KK61:
inşallah tatlım güzel haberlerini bekliyoruz

youonlyliveonce
hulyabaskurt
dün okudum ama tesir ettı mı bılmıyorum bızım evın yakınında yangın varmı kocam aradı hatun evdemısın ev cıvarında yangın varmıs dıkkat et dedi öle :) bılmıyorum belkı kocam oldugu ıcın aradı :KK1:
güzel ve espirili bir yaklaşım:KK1:

youonlyliveonce
zavedime
Peki bu duayı etmek günah mı yoksa yine Allahtan istemek gibi birsey mi Benim şuan Allahıma bin şükür sevdiklerin yanımda :) Ama ilk defa duydum bu duayı ve muhakkak sonuç verdiğini Merak ettim bu yüzden.
hayır tatlım neden günah olsun nasıl bir şey dilerken Allahtan istiyorsak buda aynı bir dua Allah ayırmasın sevdiklerinden:KK70:

zavedime
=) amiiiiiiin..

Dou_You_Wanna
Ya kızlar bana bi akıl verin :) biraz korktum :) Ben de bunu okudum 100 kere ama okumaya başladığımda 35. sini okurken mesela arkamdan karanlık gölgeler felan geçti bi kaç defa hemde böle bi ağırlık bastı bana. Neden olmuştur sizce?

24haziran
30-09-11, 16:09
şu okuyanlar sonuçlarını yazıversin bize buna ihtiyacım var :KK61:

youonlyliveonce
30-09-11, 17:09
Dou_You_Wanna
Ya kızlar bana bi akıl verin :) biraz korktum :) Ben de bunu okudum 100 kere ama okumaya başladığımda 35. sini okurken mesela arkamdan karanlık gölgeler felan geçti bi kaç defa hemde böle bi ağırlık bastı bana. Neden olmuştur sizce?
tatlım korkmana hiç mi hiç gerek yok bu bir salavat sen psikolojik olarak öyle hissetmişsindir içini ferah tut Allah'ın kelamından hiçbir zarar gelmez :90:

youonlyliveonce
30-09-11, 17:09
24haziran
şu okuyanlar sonuçlarını yazıversin bize buna ihtiyacım var :KK61:
tatlım ben 2 hafta önce okudum ve etkisini gördüm erkek arkadaşımla küstük ve ona ulaşamıyorudum aradı beni bu salavatı okuduktan sonra:KK34:

Dou_You_Wanna
30-09-11, 18:09
pinksweetlolita
tatlım korkmana hiç mi hiç gerek yok bu bir salavat sen psikolojik olarak öyle hissetmişsindir içini ferah tut Allah'ın kelamından hiçbir zarar gelmez :90:
Haklısın galiba cnm bunu okumadan önce korku filmi izliyodum ondan olabilir :)

cemre25
30-09-11, 20:09
yok işte yok:KK43::KK43:

love_my
hemen yazıyorum bende :) çok ihtiyacm var şuan..bihaftdr tl elimde erkk ark.aramasını bekliyorm deniyecğm bende.yürekten istediktn ve okuduktn sonra olur bence

samyeli10
dönmesini istediğiniz kişi hayırsız ise herşeyde bir hayır varsa :44:

dermannn
30-09-11, 21:09
bide kuduriye duası var kızlar..
Cuma günü sela vakti,gusul abdesti alıp 2 rekat namaz kıldıktan sonra kıbleye doğru oturup, 2 veye 4kez sevdiği kimsenin niyetine okursa,canı gönülden kendine aşık eder...duydum ama yapmaya korktum ben daha sonra zaman geçincede degmediğini anladım ve yapmadım

cemre25
1-10-11, 09:10
arkadaşlar eğer olursa yazın lütfen

youonlyliveonce
1-10-11, 09:10
cemre25
arkadaşlar eğer olursa yazın lütfen
sabret tatlım inşallah olur

kazandibi3434
1-10-11, 15:10
kızlarrrrrrrrr ben bunu dun degıl evelsı gun okudum dustan cıktıgımda arasın pısman oldugunu goreyım dedım dun gece saat 1 ve telefonum caldııı:)))

dermannn
1-10-11, 15:10
kepelekimeleki
kızlarrrrrrrrr ben bunu dun degıl evelsı gun okudum dustan cıktıgımda arasın pısman oldugunu goreyım dedım dun gece saat 1 ve telefonum caldııı:)))

süper yaa hemde 1 saat çaldı telefon:))bende sadece pişman olduğunu görmek istiyorum okusam mı acep:)

peki niyet edip mi okudun canm