Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Kirli Çıkılar )))

ozrengin
30-04-12, 14:04
ladyfog

Ben de isterim. (Yüzsüzlükte zirve.:KK53: )
Bu arada yakında evde şarküteri de açarsın sen.:KK34:
ne demek bitanem estağfirullah
hemen ekliyorum bileeeeeeeeeee

3 yumurta
2sb şeker
1 sb süt
1sb sıvıyağ
2- 2.5 un
1pk vanilya
1 pk kabartma tozu
içerisine arzuya göre ceviz fındık üzüm vs konulabilir

hamurdan 1 kasenin içerisine alıp içerisine 2 yk kaşığı kakao koyup karıştırıp sade hamurum tamamını yağlanmış tepsiye döktükten sonra kakaolu karışımı üzerine gezdirip farklı bir görümde elde edilebilir.

not: aynı malzemelere 3 yk kaşığı kakao eklenirse kakolu kek elde edilir .
ve fırından çıkınca dilimlenip üzerine çikolata sosunu tarife göre hazırlayıp üzerine dökülürse güzel bir ıslak kek olur:KK34:
not: yukarıdaki malzemelere 1 havucu rendeleyip de ekleyedebiliriz.
not: 1-2 çay kaşığı tarçın koyarsak da tarçınlı olur :KK34:
ana malzemeler en üstte yazanlar ilaveler ,değişiklikler arzuya göre yapılabilir.:KK34:

diğer bir kek tarifi pandispanya tadında ;

3-4 yumurta( tercihen 3 )
1.5 sb şeker
2sb un
1 çay bardağı süt
1 çay bardağı sıvıyağ
1 pk kabartma tozu
1 pkvanilya

isteğe göre ceviz üzüm
aynı şeklide diğer kek tarifinde olduğu gibi bunda da 1 kaseye ayırdığımız sade hamura ekleyeceğimiz 2-3 yk kakaoyu karıştırıp üzerine gezdirebiliriz.

ozrengin
yusuma özelden gönderdim ama isteyen olursa diye hemen kes kopyala yapmıştım :KK1::KK1:

bu arada yusum 2 kek tarifi dedim ama fazla çıktı :KK34:

sade kek
ıslak kek
kakaolu kek
tarçınlı kek
havuçlu kek
meyveli kuruyemişli karışık kek
pandispanya keki:KK9::KK9:

hatta ıslak kek için yapmak istediğimiz kakaolu kekin üzerine 1 pk kremşantiyi 1 bardak sütle tarifindeki gibi hazırlar ve üzerine döker.
en üste de çikolata sosu dökersek alın size ağlayan kek:KK9::KK9::KK9:
afiyet olsun canlarrrrrrrrrrrrrrr:KK48::KK48::KK48::KK48:

_dea_
Islak kek yapan olsa da yesek.:KK14:

_dea_
Süper kısır yaparım, karşılıksız bırakmam. Ama şu kek pasta işlerine kafa basmıyor bir türlü. Ben salata sorumlusuyum.

sssemaaa
Farmasim selam canım
Seni kendi konunda buldum:)
Siz burda nasıl bişey yapıyosunuz, hedef koyup ona göre mi birikim yapıyosunuz ben de katılayım...

sssemaaa
..........................................

Seloş
Yusum
seloş, sofistike, farmasi vee karanfilce inşallah en yakın zamanda bankadan hesap açtıracağız ama altınlara bir çözüm yok ne yazık ki =) Evde nerden baksan 30.000tl'lik altın var Allah'a emanet diyoruz ama hiç de sağlama almıyoruz işimizi :KK31:

Tatil planları yapanlar size çook özendim. Biz de kışın planlar yaptık falan ama bu yıl gitmemizin mümkünü yok çünkü bebeğim daha küçük farklı bir yere gittiğimizde hasta olur diye korkuyorum. O yüzden Allah nasip ederse seneye gideriz diyoruz bakalım.

Farmasi sen ne hamaratsın öyle =) BEn değil peynir yapmak daha kek bile yapamıyorum :KK14: Varsa şöyle kolay bir kek tarifin yazar mısın bana =)
Yusumcum şaşırtıyorsun beni banka kasaları ne güne duruyor biz evlendik ertesi gün bütün altınları ve günlük takmadığım tüm takıları kayınvalidemin banka kasasına koyduk. Sen git bankalara sor banka kasası kirala. Bu zamanda evde para altın tutulur mu yav? Yapma Allahını seversen. :KK20:

Seloş
Yusum
seloş, sofistike, farmasi vee karanfilce inşallah en yakın zamanda bankadan hesap açtıracağız ama altınlara bir çözüm yok ne yazık ki =) Evde nerden baksan 30.000tl'lik altın var Allah'a emanet diyoruz ama hiç de sağlama almıyoruz işimizi :KK31:

Tatil planları yapanlar size çook özendim. Biz de kışın planlar yaptık falan ama bu yıl gitmemizin mümkünü yok çünkü bebeğim daha küçük farklı bir yere gittiğimizde hasta olur diye korkuyorum. O yüzden Allah nasip ederse seneye gideriz diyoruz bakalım.

Farmasi sen ne hamaratsın öyle =) BEn değil peynir yapmak daha kek bile yapamıyorum :KK14: Varsa şöyle kolay bir kek tarifin yazar mısın bana =)
Yusumcum şaşırtıyorsun beni banka kasaları ne güne duruyor biz evlendik ertesi gün bütün altınları ve günlük takmadığım tüm takıları kayınvalidemin banka kasasına koyduk. Sen git bankalara sor banka kasası kirala. Bu zamanda evde para altın tutulur mu yav? Yapma Allahını seversen. :KK20:

sssemaaa
.........................................................

Seloş
Yusum

ozrengin
ladyfog
Süper kısır yaparım, karşılıksız bırakmam. Ama şu kek pasta işlerine kafa basmıyor bir türlü. Ben salata sorumlusuyum.
tamam ladycannnnnnnnn
ben de kek, poğaca, börek sorumlusu olayım:KK34:

Seloş
Yusum

Yusum banka kasası kiralasana bu zamanda evde altın mı tutulur? Bizimkiler hep banka kasasında duruyor. Lojmana da güvenme ben de güvenlikli sitede oturuyorum ama önlemimi alıyorum.

ozrengin
sssemaaa
Farmasim selam canım
Seni kendi konunda buldum:)
Siz burda nasıl bişey yapıyosunuz, hedef koyup ona göre mi birikim yapıyosunuz ben de katılayım...
gel canım gel hoşgeldin
burada hepimiz elimizden geldiğince gelir ve giderlerimize göre birikim yapmaya çalışıyoruz her ayın sonunda arkadaşlar bana özelden bildirimde bulunuyorlar ben delisteyi 1. sayfada güncelliyorum o kadar canımcım.

bizce birikimin azı çoğu diye birşey yok yeterki birikim yapalım :KK34:[B
[/B]

sssemaaa
farmasi
gel canım gel hoşgeldin
burada hepimiz elimizden geldiğince gelir ve giderlerimize göre birikim yapmaya çalışıyoruz her ayın sonunda arkadaşlar bana özelden bildirimde bulunuyorlar ben delisteyi 1. sayfada güncelliyorum o kadar canımcım.

bizce birikimin azı çoğu diye birşey yok yeterki birikim yapalım :KK34:[B
[/B]
Ben de bi altın hesabı açmayı düşünüyodum, sizlerin var mı bankalarda altın hesaplarınız?
Bi de son zamanlarda bu bankaların açtığı altın hesapları çok revaçta, sürekli reklamları filan dönüyo, neden bi anda patladı bilginiz var mı:))

nil_999
selaaam kirlii cıkılar :KK1:

ozrengin
sssemaaa
Ben de bi altın hesabı açmayı düşünüyodum, sizlerin var mı bankalarda altın hesaplarınız?
Bi de son zamanlarda bu bankaların açtığı altın hesapları çok revaçta, sürekli reklamları filan dönüyo, neden bi anda patladı bilginiz var mı:))
genelde bankadan vadesiz altın hesabıyla işlem yapıyoruz canım

bankalar yastık altındaki altınları ekonomiye kazandırmak için yapıyorlar o reklamları :KK34:

ozrengin
30-04-12, 15:04
nil_999
selaaam kirlii cıkılar :KK1:
ve aleykümselam bacımmmmmmmmmmmm:KK34:[/B]

_dea_
Farmasi, dolara geçtin mi?:KK51:

nil_999
farmasi
ve aleykümselam bacımmmmmmmmmmmm:KK34:[/B]
farmasi maden mi var sende kısss o nasıl avatar oyle :KK53:

ozrengin
ladyfog
Farmasi, dolara geçtin mi?:KK51:
canım çok az miktarda geçmiştim

nil_999
bende az uz kirli cıkılardanım da burda asıl mhabbet ne dolar döviz euoro altın :KK6: konuytu tam anlamadım basından okumadım için :KK6::KK6::KK6:

ozrengin
nil_999
farmasi maden mi var sende kısss o nasıl avatar oyle :KK53:
inşallah birgün o da olacak :KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53:

nil_999
farmasi
inşallah birgün o da olacak :KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53:
işallah kızlar çıkılar dolsun gönüller coşssun!! demiş bilge o bilge kim bende bilmiom :KK1::KK1::KK1:

ozrengin
30-04-12, 16:04
kızlar o kadar yazmama rağmen hala bildirimden bulunmayan arkadaşlar var
söyleyin bakalım siz olsanız ne yapardınız ? ya da ne yapayım önerilerinizi bekliyorum canlar :KK34:

Almila07
30-04-12, 16:04
farmasi
söyleyin bakalım siz olsanız ne yapardınız ? ya da ne yapayım önerilerinizi bekliyorum canlar :KK34:
Çok özür dileyerek bu ayki birikimimi 12 gram olarak bildiriyorum. Aslında 13 gramdı ama bir gramını bozdurmak zorunda kaldık. Allah bereket versin.

karanfilce
30-04-12, 18:04
farmasi
ayy kendini ödev yapmayan koca bi sınıfta öğretmen karşısındaki öğrenci gibi hissettim:KK53:

ozrengin
30-04-12, 18:04
karanfilce
ayy kendini ödev yapmayan koca bi sınıfta öğretmen karşısındaki öğrenci gibi hissettim:KK53:
ilahi :KK60::KK60::KK60::KK60: ne yapayım ya kaç günler öncesi yazıyorum kaç kere hatırlatıyorum ama hala bildirimde bulunmayan var ben ne yapayım:KK9::KK9:

sevimsiz_25
30-04-12, 19:04
farmasi sana msj atmaya çalışıyorum ama olmadı galiba. geldi mi msj sana?

ozrengin
30-04-12, 19:04
sevimsiz_25
farmasi sana msj atmaya çalışıyorum ama olmadı galiba. geldi mi msj sana?
gelmedi canım yeniden gönder bakalım :KK19:

Jennifer
30-04-12, 20:04
karanfilce
tek bi tane çeyrek mi almıştın??
hayır canım 7 çeyrek 7 tam

Jennifer
karanfilce

Jennifer
karanfilce

Jennifer
karanfilce
hayır 7 çeyrek 7 tam

Papatya
bugün 4,75 lira attım kumbarama...

ozrengin
[TD="width: 182, bgcolor: transparent"]
[TD="width: 137, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="width: 177, bgcolor: transparent, colspan: 2"]NİSAN AYI BİRİKİM LİSTESİ [/TD] [TD="width: 94, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="width: 90, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="width: 89, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="width: 120, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="width: 118, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="width: 64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]KK NİCK [/TD] [TD="class: xl63, width: 137, bgcolor: transparent"]TL [/TD] [TD="class: xl65, bgcolor: transparent"]ÇEYREK ALTIN [/TD] [TD="class: xl65, bgcolor: transparent"]CUMH. ALTINI[/TD] [TD="class: xl65, bgcolor: transparent"]YARIM ALTIN[/TD] [TD="class: xl65, bgcolor: transparent"]GR ALTIN[/TD] [TD="class: xl65, bgcolor: transparent"]DÖVİZ[/TD] [TD="class: xl65, bgcolor: transparent"]BİLEZİK gr[/TD] [TD="class: xl65, bgcolor: transparent"]birikim zamanı[/TD] [TD="class: xl65, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]farmasi[/TD] [TD="class: xl66, width: 137, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]111 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2011 nisan[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]deren1907[/TD] [TD="class: xl67, width: 137, bgcolor: transparent"]750 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]4[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]sunny66[/TD] [TD="class: xl66, width: 137, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]14[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]2[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]7[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]6 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2011 TEMMUZ[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]ladyfog[/TD] [TD="class: xl67, width: 137, bgcolor: transparent"]175tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]8 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]yusum[/TD] [TD="class: xl66, width: 137, bgcolor: transparent"]3500 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]7[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]7[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]42.2 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2011 temmuz[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]sevimsiz_25[/TD] [TD="class: xl67, width: 137, bgcolor: transparent"]70 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]orchidea[/TD] [TD="class: xl66, width: 137, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]11 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]meyraa[/TD] [TD="class: xl66, width: 137, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]2[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]12 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2011 eylül[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]karanfilce [/TD] [TD="class: xl67, width: 137, bgcolor: transparent"]12000tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]19.5 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2011 eylül[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]KaRaLaHaNa[/TD] [TD="class: xl67, width: 137, bgcolor: transparent"]500tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]30gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]mucok[/TD] [TD="class: xl67, width: 137, bgcolor: transparent"]100 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]2[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]4 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]45.12 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]sofistike[/TD] [TD="class: xl67, width: 137, bgcolor: transparent"]2500tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]2[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]10 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2011 eylül[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]giz08[/TD] [TD="class: xl66, width: 137, bgcolor: transparent"]940 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]157 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]tourmaline[/TD] [TD="class: xl66, width: 137, bgcolor: transparent"]1500 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]6.29 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]tugba_a[/TD] [TD="class: xl66, width: 137, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]12 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]DamlaSakizliKahve[/TD] [TD="class: xl68, bgcolor: transparent"]150 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]89 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]mandalina 01[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]9 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl69, bgcolor: transparent, align: right"]01.02.2012[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]elifcino[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]class[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]100 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]6[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]2[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]meruf[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]9[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]40 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2011 Ağustos[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]Almila07[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]18[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]31 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl70, bgcolor: transparent"]2011 kasım[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]cokseymiistedim[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]2320 tl[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]4 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]esimiseviyorum[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl71, bgcolor: transparent"]2.5 gr[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tugbaogretmen[/TD] [TD="bgcolor: transparent"]1360tl[/TD] [TD="bgcolor: transparent, align: right"]2[/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="class: xl63, width: 182, bgcolor: transparent"]akillibidikk[/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="bgcolor: transparent, align: right"]7[/TD] [TD="bgcolor: transparent, align: right"]1[/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]14.09gr[/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="class: xl64, bgcolor: transparent"]tamam[/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][/TD]

ozrengin
1-05-12, 04:05
günaydın kirli çıkılarrrrrrrrrrrrrr:KK16:
1 mayıs emek ve dayanışma günümüz kutlu olsun:KK16: