TEST

Kirli Çıkılar )))

farmasi
31-07-12, 06:07
kirli çıkı kızlar bugün bildirimler bitsin de yayınlayalım listeyi
sabahtan hatırlatayım yukarıdaki listede yanında '' tamam '' yazmayanlara duyrulur :)))

acemiperi
31-07-12, 06:07
Günaydın

Bugün sabah sabah biraz arbitraj yaptım. Erken davranmışım ama çok küçük miktar olduğu için zarar ettirmez.:KK34:

Farmasicim dolar almayı düşünüyorum fikrin nedir?

farmasi
31-07-12, 07:07
acemiperi
Günaydın

Bugün sabah sabah biraz arbitraj yaptım. Erken davranmışım ama çok küçük miktar olduğu için zarar ettirmez.:KK34:

Farmasicim dolar almayı düşünüyorum fikrin nedir?
bence bekle acele etme canım dünden bugüne dolar düştü ve düşüyor da

sen tl ile mi alacaksın yoksa altından dolara mı geçeceksin ?

elbette karar senin canımcım

acemiperi
farmasi
bence bekle acele etme canım dünden bugüne dolar düştü ve düşüyor da

sen tl ile mi alacaksın yoksa altından dolara mı geçeceksin ?

elbette karar senin canımcım
Tl ile alacağım canım. Altınım kalmadı 10 gram falan var :44: Onu da satmak niyetindeyim zaten. İçimden bişi beni dürtüyor :KK37:

farmasi
acemiperi
Tl ile alacağım canım. Altınım kalmadı 10 gram falan var :44: Onu da satmak niyetindeyim zaten. İçimden bişi beni dürtüyor :KK37:
ben olsam şu önümüzü net göremediğimiz ortamda beklerim

doları almak için de altını satmak için de acele etmezdim

acele ile hareket edince insan sağlıklı düşünemiyor

ya da sağlıklı düşünemediğinde acele ile hareket ediyor

sabır sabır sabır canım

dolar düşerse ons da biraz daha yükselecektir diye düşünüyorum işte 10 gramı ons yükselince dolara geçsen bence daha karlı olur.

ama kesiinlikle yatırım tavsiyesi değil yazdıklarım.

ben % 57 altındayım hala
% 43 tl ve dolarla altınımı sattım
beklemedeyim

ons yükseldikçe kademeli satarım
altının ister dolar isterse gr tl fiyatı düştükçe de kademeli sattıklarımı alırım :)):KK34:

superisiii
slm kızlar:KK16:uzun zamandır bu topiği takip ediyorum size bakarak biraz harçlığımdan kısıp birikim yaptım şimdi elimdeki parayı altın alarak değerlendirsem mi yoksa biraz bekliyim mi?
Birde doları nasıl alıyosunuz?o daha mı karlı oluyo?Bana biraz fikir verebilirmisiniz?Birikim yapmak istiyorum:13:

farmasi
31-07-12, 08:07
superisiii
slm kızlar:KK16:uzun zamandır bu topiği takip ediyorum size bakarak biraz harçlığımdan kısıp birikim yaptım şimdi elimdeki parayı altın alarak değerlendirsem mi yoksa biraz bekliyim mi?
Birde doları nasıl alıyosunuz?o daha mı karlı oluyo?Bana biraz fikir verebilirmisiniz?Birikim yapmak istiyorum:13:
vealeykümselam canım
birikimin bereketli olsun

burada bu sorunun cevabına yanıt bulamazsın çünkü neyin iyi neyin kötü olacağını bilemez ve de birikim yatırım konusunda bir diğerine tavsiyede bulunamayız çünkü zarar etsen senden çok bizler üzülürüz, vicdani sorumluluğu fazla o nedenle sadece paylaşımda bulunuruz ama kesinlikle yazdıklarımız yatırım tavsiyesi değildir ......

her zaman karar kişinin kendisine aittir :KK34:

yarın ve ertesi gün fed toplantısı var bu hafta önemli açıklanması beklenen veriler var kısacası bekliyoruz önümüzü görmek için
ani kararlar riskli şahsen.

dolar düşüyor altın bu seviyeden alınır mı bence alınmaz satılır ama tamamen altından çıkmak da ne kadar akıllıca olur o da tartışılır

o nedenle sepetimizde her zaman hareket edebilmek adına tl- dolar- altın üçlüsü olmalı diyorum .

yükseleni kademeli satmak düşeni kademeli almak açısından.

acemiperi
Haklısın sabretmek en güzeli. Ama dayanamıyorum işte.

Kalan zararım 33 tl :KK52: :KK52: :KK52:

farmasi
acemiperi
Haklısın sabretmek en güzeli. Ama dayanamıyorum işte.

Kalan zararım 33 tl :KK52: :KK52: :KK52:
süpersin helal olsun :nazar::nazar::nazar:

acemiperi
farmasi
süpersin helal olsun :nazar::nazar::nazar:
Sağol canım. Azimle çabaladım çabaladım. Sonunda bitiyor :KK52:

KibritciKiz
farmasi
ben olsam şu önümüzü net göremediğimiz ortamda beklerim

doları almak için de altını satmak için de acele etmezdim

acele ile hareket edince insan sağlıklı düşünemiyor

ya da sağlıklı düşünemediğinde acele ile hareket ediyor

sabır sabır sabır canım

dolar düşerse ons da biraz daha yükselecektir diye düşünüyorum işte 10 gramı ons yükselince dolara geçsen bence daha karlı olur.

ama kesiinlikle yatırım tavsiyesi değil yazdıklarım.

ben % 57 altındayım hala
% 43 tl ve dolarla altınımı sattım
beklemedeyim

ons yükseldikçe kademeli satarım
altının ister dolar isterse gr tl fiyatı düştükçe de kademeli sattıklarımı alırım :)):KK34:
farmasi canım ben bankayı şimdilik değişemiycem gibi gözüküyo..elimde 10 gr altın var sadece gerisi hep tl..şimdi yukarda dediğini doğru mu anladım...ons yükselince altınla dolarmı almayı söyledin..dediğim gibi şimdiye kadar hiç dolarla işlem yapmadım ve bilmiyorum abritrajı filan..ufak ufak elimde dolarda olsun istiyorum.biliyorum tavsiye değil yazdıkların ben öğrenmek için soruyorum canım :KK34:

farmasi
badezuzum
farmasi canım ben bankayı şimdilik değişemiycem gibi gözüküyo..elimde 10 gr altın var sadece gerisi hep tl..şimdi yukarda dediğini doğru mu anladım...ons yükselince altınla dolarmı almayı söyledin..dediğim gibi şimdiye kadar hiç dolarla işlem yapmadım ve bilmiyorum abritrajı filan..ufak ufak elimde dolarda olsun istiyorum.biliyorum tavsiye değil yazdıkların ben öğrenmek için soruyorum canım :KK34:
evet canım aynen öyle ons yükselince altından dolara geçişten bahsettim :KK34: ama kademeli olarak

KibritciKiz
farmasi
evet canım aynen öyle ons yükselince altından dolara geçişten bahsettim :KK34: ama kademeli olarak
hımm anladım canım teşekkürler:KK54:

akillibidikk
31-07-12, 10:07
canlarım malum tayinle yatıp tayinle kalkıyordum uzun zamandır ama kontanjanlar belli olunca resmen yıkıldık
eşim sınıf öğretmeni ve sadece 7 il açık buda dolaylı olarak demek oluyorki eşime ne il dışında ne de özür grubunda atama çıkmama durumu malasef van da kalacak gibi
ama ikimizde artık vanda kalmak istemiyoruz ve seneye durumlar nasıl olur bilemiyoruz tayinler iyice vahim bir hal alabilir....
farzedelim ki benim tayinim başka bier yere çıktı eşimde gelemedi van da kaldı farklı iki şehirde ayrı iki düzen ayrı ayrı yaşamlarımız masraflarımız olacak
veya ben nereye tayin isteyeceğim bilemiyorum kafamız karmakarışık

afyon eskişehir balıkesir uşak antalya manisa ya dair açık olan ilçelere il merkezlerine baktık .....
tuhaf olacak ama önerebileceğiz uygun fiyata kira bulacabileceğimiz yaşam şartları ne çok lüks nede köy tarzı olabilecek yerler olmadan önerebileceğiniz var mı

mesela sizler neredde yaşıyorsuznu yaşam şartları nasıl tek isteğim doğudan birazda ortalara gelebilmek gurbet zor

en acilinden cevaplarınızı bekliyorum yorumlarınızda bizim hayatımıza büyük yatırım
:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:

farmasi
akillibidikk
canlarım malum tayinle yatıp tayinle kalkıyordum uzun zamandır ama kontanjanlar belli olunca resmen yıkıldık
eşim sınıf öğretmeni ve sadece 7 il açık buda dolaylı olarak demek oluyorki eşime ne il dışında ne de özür grubunda atama çıkmama durumu malasef van da kalacak gibi
ama ikimizde artık vanda kalmak istemiyoruz ve seneye durumlar nasıl olur bilemiyoruz tayinler iyice vahim bir hal alabilir....
farzedelim ki benim tayinim başka bier yere çıktı eşimde gelemedi van da kaldı farklı iki şehirde ayrı iki düzen ayrı ayrı yaşamlarımız masraflarımız olacak

afyon eskişehir balıkesir uşak antalya manisa ya dair açık olan ilçelere il merkezlerine baktık .....
tuhaf olacak ama önerebileceğiz uygun fiyata kira bulacabileceğimiz yaşam şartları ne çok lüks nede köy tarzı olabilecek yerler olmadan önerebileceğiniz var mı

mesela sizler neredde yaşıyorsuznu yaşam şartları nasıl tek isteğim doğudan birazda ortalara gelebilmek gurbet zor

en acilinden cevaplarınızı bekliyorum yorumlarınızda bizim hayatımıza büyük yatırım
:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:
kesinlikle UŞAK

ben uşaklıyım ve de uşaktayım canım aradığın kriterlere uygun:KK34:

karanfilce
akillibidikk

canım senin anlattığına göre van çok pahalı..
öyle olunca türkiyenin nerdeyse çoğu yeri oraya göre daha uygun.
benim arkadaşım 3-4 yıl önce etimesgut da yeni daireye 300-400 tl ye oturuyordu düşün ankara yani. ve şu anda da tek maaşla ankarada geçinebiliyorlar yani eşi alsa alsa en fazla 2000 maaş alıyordur hadi 2500 olsun. kredi çekip ev de almışlar.
canım şu il ucuz desen bile zamanla değişebiliyor en azından kiralar değişebiliyor. bir de il içinde ilçe ilçe çok farkedebiliyor.
genel itibariyle iç anadolu ucuzdur gibime geliyor.

karanfilce
farmasi
kesinlikle UŞAK

ben uşaklıyım ve de uşaktayım canım aradığın kriterlere uygun:KK34:
uşağa benim arkadaşım da tayin istiyecek ama o tayin olabilmenin baya zor olacağını söylemişti.

mandalina01
akillibidikk

ben balıkesire tatile gittiğimde hayran kalmıştım ve emekliliğimi orada yaşarak geçirmeyi çok isterim ucuz biryer insanları çok samimi sıcak kanlı yeşilliği mavisi içiçe küçük bir yer ama tatil içinde yaşamak içinde her yönüyle bizi cezbetmişti keşke imkanın olsa gidip tüm illeri kendin gezerek görsen içine sinen yeride tercih edip atamanız gerçekleşse

farmasi
karanfilce
uşağa benim arkadaşım da tayin istiyecek ama o tayin olabilmenin baya zor olacağını söylemişti.
hele benim ilçem olursa ohhhh ohhh evi olmayanın evi olur çulu olmayanın çulu olur o derece yani
il merkezine de özel arabanla 15 dk
her 15 dk da bir il merkezine otobüsler var onlarla 30 dk

kaloriferli evler 250 tl :KK34:
pazarlar organik yiyeceklerle dolu ve de ucuz

bskn
kardeşim balıkesirde okuyor.merkezde kiralar öğrenciye 300 400.doğalgazlı.
merkezden tatil yörelerine gitmek diğer illerden gitmeye göre daha zor.
tatil yerleri daha renkli.
kardeşim merkezden nefret ediyor yapacak birşey yok diyor. (disko vs)
dışarıda yemek yemştik, fiyatlar baya uygundu. bir kişilik pizza 10 lira ise biz iki kişi menü yemiştik.
kardeşim yaşamın ucuz oluşunu birde bol kız varmış o yönünü seviyor :KK1::KK1::KK1:
amaaa mezun olunca oraya yerleşmeyi düşünüyor :KK14:

bskn
farmasi
hele benim ilçem olursa ohhhh ohhh evi olmayanın evi olur çulu olmayanın çulu olur o derece yani

istanbulda 250 ye tek oda bile zor bulunuyor :KK43:
peki özel sektörde maaş durumları nasıl?
sanayi nasıl?
uşaka mı yerleşsem ne :44:

farmasi
bskn
istanbulda 250 ye tek oda bile zor bulunuyor :KK43:
peki özel sektörde maaş durumları nasıl?
sanayi nasıl?
uşaka mı yerleşsem ne :44:
canım tam memur ve de emekli kenti burası
hele benim ilçe tam sayfiye yeri ücretliler için ideal :KK34:

uşak organize sanayisi uşak'ın yerli zenginlerinin girişimiyle oluşmuş ve de ayakta kalan ender sanayilerden uşak'ta devlet desteği olmadan düşün yani

özelde ücretler nasıl bilmiyorum akşam istersen eşime sorayım.

eşim kimyager işletme ortak kendi sermayesiyle işini kuranlardan.

karanfilce
31-07-12, 11:07
farmasi
hele benim ilçen olursa ohhhh ohhh evi olmayanın evi olur çulu olmayanın çulu olur o derece yani

benim annemler de bulunduğumuz ilin doğu görevi olan bir ilçesinde oturuyorlar toroslarda serin serin yemyeşil bi yer ama köylüleri çok açıkgöz organik diye hayatta ucuza vermezler ürünlerini. biz burda 10 tl ye pazar görürken onlar 20-25 den aşağı hiç olmaz. ev de kaloriferli az bulunduğundan biraz pahalı 350-400 civarı oysa çok küçük bi yer o kadar olmamalı. ama ulaşım masrafı 0 tabi

akillibidikk
farmasi

süpermişşşşşş senin ilçen neresi uşakta merkez banaz sivaslı eşme karahallı açık hangisini önerirsin

farmasi
akillibidikk
süpermişşşşşş senin ilçen neresi uşakta merkez banaz sivaslı eşme karahallı açık hangisini önerirsin
canım banazlıyım ben

eşme sapa küçük gelişmemiştir
sivaslı 5000 nüfuslu küçük
banaz afyon- izmir karayolunun ortasından geçtiği bir ilçe bu özelliğini maalesef beceriksiz yönetimler sebebiyle artıya çevirememiş ama diğer ilçelere nazaran gelişmiş :KK34:

farmasi
karanfilce
benim annemler de bulunduğumuz ilin doğu görevi olan bir ilçesinde oturuyorlar toroslarda serin serin yemyeşil bi yer ama köylüleri çok açıkgöz organik diye hayatta ucuza vermezler ürünlerini. biz burda 10 tl ye pazar görürken onlar 20-25 den aşağı hiç olmaz. ev de kaloriferli az bulunduğundan biraz pahalı 350-400 civarı oysa çok küçük bi yer o kadar olmamalı. ama ulaşım masrafı 0 tabi
bizim ilçemizde de her yere rahatlıkla yürüyerek gidilir ulaşım burada da 0 tl

kalorferli bina sıkıntısı yok hatta fazlalığı bile var:KK34:

karanfilce
farmasi
canım banazlıyım ben

eşme sapa küçük gelişmemiştir
sivaslı 5000 nüfuslu küçük
banaz afyon- izmir karayolunun ortasından geçtiği bir ilçe bu özelliğini maalesef beceriksiz yönetimler sebebiyle artıya çevirememiş ama diğer ilçelere nazaran gelişmiş :KK34:
evet banazın içinden geçmiştik biz uşaklı arkadaşımın düğününe giderken..
eşmeliler biraz fena mı oluyor:44: çünkü yine başka bi arkadaşım eşmeli de :KK53:

akillibidikk
rahatlıkla ev bulabilirim anlaşılan teşekkür ederim cavapların için
banaz ayrancı ilkokulu açık banaz merkeze uzakmı ulaşım yönünden nasıl olur
internetten de bakıyorum inceliyorum ama en doğru blgiyi orada yaşayandan almak en güzeli olur

farmasi
karanfilce
evet banazın içinden geçmiştik biz uşaklı arkadaşımın düğününe giderken..
eşmeliler biraz fena mı oluyor:44: çünkü yine başka bi arkadaşım eşmeli de :KK53:
tanıdığım eşmeliler bu zamana kadar hep anasının gözü çıktı :KK9::KK9:

karanfilce
farmasi
bizim ilçemizde de her yere rahatlıkla yürüyerek gidilir ulaşım burada da 0 tl

kalorferli bina sıkıntısı yok hatta fazlalığı bile var:KK34:
bizim orda tokilerin yapıldığı an bi rahatlama olmuştu sonra yine artmaya başladı kiralar.. ama doğu görevinden kalkmış iyi de olmuş oranın halkının çoğu çok fırsatçı şimdi öğretmen kalmamış. belki biraz ucuzlar. köylerle birlikte 100 küsüre çıkmış ücretli öğretmen sayısı.
karşı komşumuz insafsızca çıkardı kiracısını. ev sıkıntısı varmış olmasa çıkarmazdı hiç zannetmiyorum.

farmasi
akillibidikk
rahatlıkla ev bulabilirim anlaşılan teşekkür ederim cavapların için
banaz ayrancı ilkokulu açık banaz merkeze uzakmı ulaşım yönünden nasıl olur
internetten de bakıyorum inceliyorum ama en doğru blgiyi orada yaşayandan almak en güzeli olur
canım ayrancı bir köy
şimdi evimin penceresinden o yöne giden tabelaya baktım 24 km yazıyor.

bütün köylere servis oluyor.

sınıf öğretmenlerinin merkezde ilkokula atanmaları çok zor malum bazı 35-36 . yılını çalışan meslektaşlarımız sayesinde kapalı hale geliyor :KK47::KK47::KK47:

karanfilce
farmasi
tanıdığım eşmeliler bu zamana kadar hep anasının gözü çıktı :KK9::KK9:
Ayyy farmasi valla benim tanıdığım eşmeli de bildiğin anasının gözü:KK9:
diğer uşaklı arkadaşım ise çok fedakar, iyi niyetli ama kararında, işini bilen ve insanı yarı yolda bırakmayan bi insan.

farmasi
karanfilce
Ayyy farmasi valla benim tanıdığım eşmeli de bildiğin anasının gözü:KK9:
diğer uşaklı arkadaşım ise çok fedakar, iyi niyetli ama kararında, işini bilen ve insanı yarı yolda bırakmayan bi insan.
2. arkadaş için tıpkı beni tarif etmişsin :KK9::KK9::KK9::KK9:
ben de kararında iyi niyetliyimdir :KK34:

karanfilce
akillibıdık sana beyşehiri de tavsiye edebilirim görsellerden beyşehir diye aratırsan çok çok güzel bi yer olduğunu görürsün 30-40 bin civarında sanırım nüfusu. hem güzel hem gelişmiş kiralar da ucuz bildiğim kadarıyla. ulaşım masrafı yine yok sayılır.

akillibidikk
heyecanlandım şimdi hevese geldim farmasicim yakında komşu olacak gibiyiz

manisa soma turgutlu akhisar hakkkında fikirleriniz var mı

bu arada benimde eşmeli bir tanıdıgım var sulu götürüp susuz getirip daha bir de borçlu çıkarırdı

karanfilce
akillibidikk

bu arada benimde eşmeli bir tanıdıgım var sulu götürüp susuz getirip daha bir de borçlu çıkarırdı
sen en iyisi eşmeden uzak dur:KK9:

farmasi
akillibidikk

canım o dediğin yerlerden tatile vs gidip gelirken geçmişliğim var ama sosyal ve de özellikle ekonomik hayat nasıldır hiçbir fikrim yok

izmir'e yakın yerler haftasonu gezmeye para harcamaya izmir'e gidersiniz :KK34:

akillibidikk
beyşehiri bende çok duymuştum arkadaşım seydişehirde hep bahseder oralardan
beyşehirde gökçimen çiçekler gölkaşı üzümlü eşrefoğlu açık sanırım hepsi köy okulu
seydişehir de mesudiye kumluca kuran ortakaraören diklitaş yaylacık açık sanırım bunlarda hep köy okulu

halbuki benim branşımla ve 87 puan merkezi yerler gelir ama köyleri açmışlar heeeeeeeeeeeppp

akillibidikk
durup durup gülüyorum kendime tuhaf bir haldeyim diye ekim ayından beri ordan oraya göçebe gibi yaşıyorum daha da ne olacağım belli değil sanki şans oyunu oynuyorum hayatımda hadi bakalım bahisleri alalım neresi çıkacak haftaya çarşamba belli olacak büyük ikramiyede gözüm yok amorti bili işimi görür:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

karanfilce
akillibidikk
beyşehiri bende çok duymuştum arkadaşım seydişehirde hep bahseder oralardan
beyşehirde gökçimen çiçekler gölkaşı üzümlü eşrefoğlu açık sanırım hepsi köy okulu
seydişehir de mesudiye kumluca kuran ortakaraören diklitaş yaylacık açık sanırım bunlarda hep köy okulu

halbuki benim branşımla ve 87 puan merkezi yerler gelir ama köyleri açmışlar heeeeeeeeeeeppp
beyşehirde eşrefoğlu merkez hem de beyşehirin en merkezi yani esentepe beytepe filan değil. o okulu bi ara sor canım diğerleri köy evet. ama eşrefoğlu ilköğretim okulu sanırım merkez orda yaşasam daha emin konuşurdum.
seydişehirdekileri tam bilemiycem. ama ortakaraören kesin köy.
o zaman sen bozkırı da biliyorsun bu 3 ilçe sırayla konyanın en yeşil güzel ilçeleri.

bskn
farmasi
canım tam memur ve de emekli kenti burası
hele benim ilçe tam sayfiye yeri ücretliler için ideal :KK34:

uşak organize sanayisi uşak'ın yerli zenginlerinin girişimiyle oluşmuş ve de ayakta kalan ender sanayilerden uşak'ta devlet desteği olmadan düşün yani

özelde ücretler nasıl bilmiyorum akşam istersen eşime sorayım.

eşim kimyager işletme ortak kendi sermayesiyle işini kuranlardan.
bende kimyagerim, nişanlım da :KK52:
ne güzel kendi işini kurmıuş. Allah bana da nasip eder inş.
ben yalovada oturuyorum istanbulda çalışıyrum.o da istanbulda çalışıyr.
hiç istemiyruz istanbulda oturmayı.
o yüzden arayış içindeyim sürekli :KK34:

farmasi
31-07-12, 12:07
bskn
bende kimyagerim, nişanlım da :KK52:
ne güzel kendi işini kurmıuş. Allah bana da nasip eder inş.
ben yalovada oturuyorum istanbulda çalışıyrum.o da istanbulda çalışıyr.
hiç istemiyruz istanbulda oturmayı.
o yüzden arayış içindeyim sürekli :KK34:
anlıyorum canım gerçekten zor yalova istanbul arası
hergün gelip gidiyorsun sanırım.

çok şükür kayınpeder sağolsun oğluna maddi yönden destek verdi :KK34: eşim ve ortağı da Allah'a çok şükür işi kademe kademe büyüttüler şu 8-9 sene içinde Rabbim herkese iş düzgünlüğü versin canım .:KK19:

minderbob
merhaba kirli çıkılar:KK16:
kızlar bişiy sorucam..eşim ve benim için fitre vermek istiyorum..istanbulda da kimseye güvenemiyorum:18:güvendiğim bir iş arkadaşım yoksul birini tanıyormuş,istersen bana ver o yoksul kişiye veririm dedi..iş arkadaşım benim ne kadar fitre verdiğimi bilse bir sakıncası olur mu yoksa,ben mi vermeliyim:26:

bskn
farmasi
anlıyorum canım gerçekten zor yalova istanbul arası
hergün gelip gidiyorsun sanırım.

çok şükür kayınpeder sağolsun oğluna maddi yönden destek verdi :KK34: eşim ve ortağı da Allah'a çok şükür işi kademe kademe büyüttüler şu 8-9 sene içinde Rabbim herkese iş düzgünlüğü versin canım .:KK19:
Allah razı olsun k.pederinden :KK34:

gidip geliyorum. çok zorlanınca arkadaşlara gidiyorum. hem yol yorgunluğu (2saat yolculuk ediyorum),hem maddi olarak (maaşın %40ı ) yıkıyor beni.
şuaralar üniden ev arkadaşımın babanesine gidip geliyorum. ramazanda hiç çekilmiyor yol :KK59:

farmasi
bskn
Allah razı olsun k.pederinden :KK34:

gidip geliyorum. çok zorlanınca arkadaşlara gidiyorum. hem yol yorgunluğu (2saat yolculuk ediyorum),hem maddi olarak (maaşın %40ı ) yıkıyor beni.
şuaralar üniden ev arkadaşımın babanesine gidip geliyorum. ramazanda hiç çekilmiyor yol :KK59:
canım kıyamam ya
Allah kurtarsın ,gerçekten özellikle bir bayan için çok zor bunun yazı var kışı var

evliliği ve de hamileliği var
çok zor çokkkkk:KK50:
[/B]

farmasi
minderbob
kızlar bişiy sorucam..eşim ve benim için fitre vermek istiyorum..istanbulda da kimseye güvenemiyorum:18:güvendiğim bir iş arkadaşım yoksul birini tanıyormuş,istersen bana ver o yoksul kişiye veririm dedi..iş arkadaşım benim ne kadar fitre verdiğimi bilse bir sakıncası olur mu yoksa,ben mi vermeliyim:26:
niye sakıncası olsun ki ?

minderbob
farmasi
niye sakıncası olsun ki ?
hani yapılan sevaplar gizli kalmalıdır,başkalarıyla paylaşılmaması iyi olur derler ya..fitrede de böyle bişiy var mı diye merak etmiştim:26:

karanfilce
minderbob
başka vereceğin kimse yoksa bi şekilde mecbur ver.
ben bu yıl arakanlı müslümanlara göndercem ihh aracılığıyla.

bskn
minderbob
hani yapılan sevaplar gizli kalmalıdır,başkalarıyla paylaşılmaması iyi olur derler ya..fitrede de böyle bişiy var mı diye merak etmiştim:26:
sağ elin verdiğini sol el duymamalıdır. derler. bence direk senin elinden almasın bence.
zaten fitre vereceğini söylemişsin ki o da benim tanıdığım var demiş.
bence vermende sakınca olmaz. ama meblayı görmemesi gerekir bence.

farmasi

canım kıyamam ya
Allah kurtarsın ,gerçekten özellikle bir bayan için çok zor bunun yazı var kışı var

evliliği ve de hamileliği var
çok zor çokkkkk [/B]
inşallah evlenince yalovadan gidip gelmiyecem ama mayısa kadar çekmem gerekiyor :KK1:

eLmayRa
31-07-12, 13:07
farmasi
kızlar temmuz ayının listesini oluşturmak için bekliyorum bildirim yapmayan arkadaşlar

en geç yarın saat 18;00 e kadar bildirim yapsınlar lütfen

daha erken bildirimler tamamlanırsa ona göre listeyi 1. sayfaya eklerim
Altın düşünce 3 çeyrek daha aldım, onları da ekler misin lütfen. Bir de farmasi nickim elmayra :KK70: e değil de a :KK70: :KK17: