Yaptığınız En Aptalca Şey Nedir?

EcEnAzZz
15-06-07, 11:06
hepimiz hayatımızda aptalca bişeyler yapmışızdır burda paylaşalım

mesela ben dedemlerin musluklarını çıkarmaya çalışırdım küçükken nedense..hatta bi kere yine çekmiştim baktım çıkmıo zorladım zorladım sonra birden çıktı düştüm başımı vurdum kafam şiştivs... :Roflol:

Lillyum
16-06-07, 22:06
tatlicadiarzu[B.ÖNCEDEN MELAMİN TABAKLAR VARDI ŞİMDİ PLASTİKLERE BENZEYEN TABAKLAR ANNEM ONUNİÇİNE KÖFTE KOYMUŞ . ÖĞLEN OKULDAN GELDİM ANNEM EVDE YOK TABAĞI OCAĞA KOYUP KÖFTELERİ ISITMIŞTIM. TABİKİ SONUÇ TABAK MÜTHİŞ BİR KOKUYLA OCAĞIN ÜSTÜNDE ALEV ALDIII ERİDİİİİİ. YİNE AYNI YILLARDA ANNEM BAKKALA SIVI YAĞ ALMAYA GÖNDERDİ GELİRKEN YAĞ ŞİŞESİNİ ELİMDEN DÜŞÜRDÜM YAĞIN YARISI YOLA DÖKÜLDÜ ANNEM DURUMU FARKETMESİN DİYEEEE YAĞIN ÜSTÜNE SU DOLDURMUŞTUMMMMMMMMM[/B]

Kelebek
çok yapmışımdır da en sonuncunu yaziim...

posta kutsundan bizim telefon faturası diye tanımdığım etmediğim,bizim sitede bile olmayan yanlışlıkla bizim posta kutusuna konan adamın telefon faturasını yatırtdım:mymeka:
eşimle çok güldük ama 100 küsür milyonun üstüne bir bardakta su içtikfisfisfis
çoook zalağım çoook:1ninca:

EcEnAzZz
asi kelebek o kadarını ben bile yapmadım bee naniknanik

deryahakan
16-06-07, 23:06
[[COLOR="RoyalBlue"]
SIZE="4"]ERKEK ÇOCUĞU GİBİ YETİŞTİRİLDİM.SOKSKLARDA TOP KOŞTURUR CAMLARA TAŞ ATIP KAÇARDIK,DEDEMLERİN 3 KATLI MÜSTAKİL EVLERİNDE ŞİMDİKİ MERDİVEN BOŞLUĞU DEDİGİMİZ YERİN HERYERİ CAMLA KAPLIYDI BİGÜN ÇOCUKLARLA İDDAYA GİRDİK KİM DAHA KUVVETLİ DİYE HIZIMI ALAMADIM VE YUMRUĞUMLA CAMA VURDUM SANKİ DUVARA VURUYORMUŞ GİBİ ÇOCUKLUK İŞTE BİLEĞİMDEN KANLAR AKIYOR BEN HALA GÜÇ GÖSTERİSİ PEŞİNDEYİM ALLAHTAN SESE ANNEMLER KOŞUYORLAR DA KANLAR İÇİNDE HASTANEYE GÖTÜRÜYORLAR.CANIMDAN OLUYORDUM ACI ​
[/COLOR]TECRÜBE
:sm_cool:laelaelaelaelaelaelaelaelaelae:sm_cool:
:Roflol:a.s:sm_cool:[/SIZE]

EcEnAzZz
16-06-07, 23:06
deryahakan
[[COLOR="RoyalBlue"]
SIZE="4"]ERKEK ÇOCUĞU GİBİ YETİŞTİRİLDİM.SOKSKLARDA TOP KOŞTURUR CAMLARA TAŞ ATIP KAÇARDIK,DEDEMLERİN 3 KATLI MÜSTAKİL EVLERİNDE ŞİMDİKİ MERDİVEN BOŞLUĞU DEDİGİMİZ YERİN HERYERİ CAMLA KAPLIYDI BİGÜN ÇOCUKLARLA İDDAYA GİRDİK KİM DAHA KUVVETLİ DİYE HIZIMI ALAMADIM VE YUMRUĞUMLA CAMA VURDUM SANKİ DUVARA VURUYORMUŞ GİBİ ÇOCUKLUK İŞTE BİLEĞİMDEN KANLAR AKIYOR BEN HALA GÜÇ GÖSTERİSİ PEŞİNDEYİM ALLAHTAN SESE ANNEMLER KOŞUYORLAR DA KANLAR İÇİNDE HASTANEYE GÖTÜRÜYORLAR.CANIMDAN OLUYORDUM ACI ​
[/COLOR]TECRÜBE
:sm_cool:laelaelaelaelaelaelaelaelaelae:sm_cool:
:Roflol:a.s:sm_cool:[/SIZE]

seninki daha komikmiş yahuu :Roflol:

bucat
18-06-07, 10:06
bikeresinde cocuklar adamın bırını bısıkletının tekerlegını ındırmıslerdı bende kı de akıl belkı tamır ederım dıye basına gecmıstım cocukluk işte:):):)

sedef
18-06-07, 14:06
ben sımdı gorucu usulu ıle evlendım kayınpederım bana telefon almıs bıze geldıler onlasr ıcerde oturuyo bende gorumcemle benım odamda oturuyoz esım aradı konustuk konustukm sonra onlar gıttı aksam oldu yataga gıtdım telefonu elıme aldım basladım mesaj yazmaya ne yazdım tahmın edın.....askım senı cok sevıyorum senı cok ozledım sen benım canımsın optum vs...... ılk gunden boyle bısey yazılırmı

kardelenes
19-06-07, 21:06
ılkokul son sınıftaydım aılece samsuna gıtmıstık goz muayenesı oldum ben onden cıktım babamda lavaboya gıtmıstı dısarda bızımkılerın gelmesını beklıyorum, sonra kapıdan bırı cıktı babam sandım gırdım koluna :bbo: normalde hep babamın koluna gırerım meger baska bırıymıs yanındada esı var oyle gıdıyoruz ama bıseyde demıyolar saskınlıktan galıba.babamlar cıkınca arkamdan seslendıler:eek: yanımdakı adama baktım,bısey dıyemeden babamın yanına kostum cok utanmıstım boyle ıste:1rolleyes: o amcanın eşi bu yazıyı okuyosa selamlar hörmetler:Roflol:

penbeiyana
21-06-07, 21:06
ben üniversitede okurken evime dönüyorum otobüste gece yolculugu yapıyorum.bi keresinde kabus görüp deli gibi bagirıyordum.ama ne diye biliyomusunuz'hayatta vermem' diye.bi uyandım basımda muavin bana aptal aptal bakıyo...çok fena rezil olmustum yaaaaaaa.ondan sonra bi daha otobuse bindiğimde uyuyamadım korkumdan..

PembeBeyaz
23-06-07, 17:06
sedef
ben sımdı gorucu usulu ıle evlendım kayınpederım bana telefon almıs bıze geldıler onlasr ıcerde oturuyo bende gorumcemle benım odamda oturuyoz esım aradı konustuk konustukm sonra onlar gıttı aksam oldu yataga gıtdım telefonu elıme aldım basladım mesaj yazmaya ne yazdım tahmın edın.....askım senı cok sevıyorum senı cok ozledım sen benım canımsın optum vs...... ılk gunden boyle bısey yazılırmı
Seninkide yapılacak bişey deilmiş yaa :Roflol:

Kelebek
penbeiyana
ben üniversitede okurken evime dönüyorum otobüste gece yolculugu yapıyorum.bi keresinde kabus görüp deli gibi bagirıyordum.ama ne diye biliyomusunuz'hayatta vermem' diye.bi uyandım basımda muavin bana aptal aptal bakıyo...çok fena rezil olmustum yaaaaaaa.ondan sonra bi daha otobuse bindiğimde uyuyamadım korkumdan..
:Roflol::Roflol::Roflol:

SEN_KOLIK
benden kücük kiz kardesim geceleri altina kacirirdi ben yapmazdim ve biz ayni yatakta yatardik bi keresinde gece cok korkup altima kacirmisim bi uyandim daha kaciriyorum bende sabah olunca kardesimin üstüne kalmisti zavalli itiraz bile etmedi yapmisimdir dedi

YaprakDökümü
24-06-07, 17:06
biz de kuzenimle birlikte onların oturduğu sitedeki deterjancıyı ararıp bir sürü sipariş verip rastgele daire no su verioduk. adamcağız gelip bütün katları dolaşıp, aynı poşetlerle geri gidiodu. ama sülalemize kadar sayarak:)

YaprakDökümü
bir tane daha anlatayım:)
4-5 yaşlarındayken arkadaşımla tuvaletimiz geldiğinde eve gitmeye üşenirdik. bir gün bir yer bulduk iki bina arası 2 m boşluk vardı oraya yamaya karar verdik.bu birkaç gün böle devam etti. birgün yine çok sıkıştık aynı yerimize gittik. mutfak camları da oraya bakıomuş. biz iş başındayken kadının biri avazı çıktığı kadar bağırmaya başladı, biz de tabi koşmaya başladık. kendime geldiğimde sokağın ortasındaydık ve donlar dizimizde:) rezil olduk reziiil:KK43:

YaprakDökümü
böle çok var şimdi aklımıza geldikçe krize giriyoruz neler yapmışız yaa:) daha çokkk var çokk...

şanssız
25-06-07, 20:06
yaprak_dokumu1985
bir tane daha anlatayım:)
4-5 yaşlarındayken arkadaşımla tuvaletimiz geldiğinde eve gitmeye üşenirdik. bir gün bir yer bulduk iki bina arası 2 m boşluk vardı oraya yamaya karar verdik.bu birkaç gün böle devam etti. birgün yine çok sıkıştık aynı yerimize gittik. mutfak camları da oraya bakıomuş. biz iş başındayken kadının biri avazı çıktığı kadar bağırmaya başladı, biz de tabi koşmaya başladık. kendime geldiğimde sokağın ortasındaydık ve donlar dizimizde:) rezil olduk reziiil:KK43:
çok hoşmuş anlatınca çok güldüm benimde buna benzer bir olayım olmuştu.hatırlattın ya süper bizdeyazlıktaydık çocuktuk tabi yüzerken sıkıştık tuvalete gitmekte istemiyorduk tuvalete gidersek bidaha annelerimiz bizi sahile geri getimeyecekti bizde kararlaştırıp denizin içinde yapmaya karar verdik tabi annem maşallahı var anladı hemen olayı yapamadan annemin çığlıgıyla denizin içinden bi kaçışımız vardı üstelik mayolarımızın altı elimizde çok komik ya annemden fırçayı yedik tabi denizin içine yapılırmı görmemişsin diye 2 saat fırça attı :)

aLLeGRia
25-06-07, 20:06
hmm benim de var bitane saftirik anım..biz 3 kardeşiz 2 erkek kardeşim var işte yılla önce çok küçükken daha annemler evde yokken biz 3 kafadar bi kağıda not yazdık notta şöyle diyodu ''Anne baba biz sobadan zehirlendik''koltuklara sıra sıra dizilip yattık ölü numarası yaptık bu notu da birimizin üzerine koyduk..güya annemler gelicek bizi öyle yatar halde görcekler notu okuyup korkçaklar ehehe ama nerdee saatlerce güldüler..bizimki de ne zaka ama

asiprenses88
26-06-07, 13:06
ANNEM mantı yapıp dolaba koyardı. Ben de geçen yapıım dedim. Su kaynayınca 5 dkka bekle al dedi. Aynen öle yaptım.AMA mantıyı soğuk suya attığım için ben kapattığımda yeni kaynıyodu:) We annemi arayıp kızmıştım mantın bozuk die:S:KK70::KK70::KK70::

YaprakDökümü
26-06-07, 17:06
SANSSIZCIM SENİN OLAYIN DA SÜPERMİŞ :Roflol:

sarı papatya
26-06-07, 19:06
asık olmak.degmez ınsanlar ıcın aılemı kırmak.

berivan_33
29-06-07, 09:06
ben 10 yaşlarında felan abimin sapanını almıştım oynamaya komşunun penceresindeki kuşu vuracam güya patttttttt cam üçüncü kattan aşşağı....... bir baktım kadın çıktı avazı çıktığı kadar bağırıyor telaştan ben sırılsıklam terliyom tabi annemler duymasın diye kadına camı taktırma sözü verdim ve gidip tanıdığım herkesten farklı bahanelerle para toplayıp camı taktırmıştım ALLAHIM şimdi bile o insanları gördüğüm zaman yüzüm kızarıyor :eek:

didosh
bugun yaptigim en aptalca sey dakika yazicagima dakka yazdim hatta okdr aptalim once dakika yazdim sonra tipexle duzeltip dakka yaptim ve bunu patronum gordusenağlama

bernuş
BENİMDE SALAKÇA BİRŞEYİM OLMUŞTU.ESKİDEN BİLİRSİNİZ DEMİR PARMAKLIKLIYDI BALKONLARIMIZ.ANNEMDEN SALINCAK KURMAYI ÖĞRENMİŞTİM.ABİM DE BİRGÜN BANA SALINCAK KUR DEDİ.TAMAM DEDİM.KURDUM.ABİM SALLANMAYA BAŞLADI.VE DÜŞTÜ.İÇİNDEKİ ÖRTÜYÜ DÜZGÜN YERLEŞTİRMEMİŞİM.TAM KÖŞE BETONA.DEDEM HASTANEYE GÖTÜRDÜ.SONRA Bİ GELDİLER ABİMİN KAFASINDA ÇİFT TARAFLI YARA VE DİKİŞ DOLU.NE YAPALIM CANIM KAZA İŞTEEE....jeyyar

yessillim
29-06-07, 17:06
gecen yaz arkadasımla denize girecez die agda yapacaz neyse toplandık bizim ewde arkadasımın agda işi bitti sıra bana geldi bu arada sigaramızın bittini farkettim benim işim yarım oldugu için arkadasımı gönderdim. bakkal asagıda 5 dakkaya gelir. 5 dakka sonra kapı caldı bende nasıl olsa arkadasım geldi die sorup sormadan üstümde iç çamasırı sayılacak derecede acık sacık kıyafetler bacagımda iki tane ağda bantı actım kapıyı. sonuc tam bi dumur gelen annemin tarafından yası genc olan bi akraba (erkek) düğünleri varmısda davetiye dagıtıyo. zavallı cocuk bişi diyemedn kulakları kızararak gitti. ne düğüne gidebildim ne de onu birdaha görmek :eek:

aLLeGRia
29-06-07, 17:06
yessillim
gecen yaz arkadasımla denize girecez die agda yapacaz neyse toplandık bizim ewde arkadasımın agda işi bitti sıra bana geldi bu arada sigaramızın bittini farkettim benim işim yarım oldugu için arkadasımı gönderdim. bakkal asagıda 5 dakkaya gelir. 5 dakka sonra kapı caldı bende nasıl olsa arkadasım geldi die sorup sormadan üstümde iç çamasırı sayılacak derecede acık sacık kıyafetler bacagımda iki tane ağda bantı actım kapıyı. sonuc tam bi dumur gelen annemin tarafından yası genc olan bi akraba (erkek) düğünleri varmısda davetiye dagıtıyo. zavallı cocuk bişi diyemedn kulakları kızararak gitti. ne düğüne gidebildim ne de onu birdaha görmek :eek:
inanmıyorum yaa feci bişey bu :Roflol:

Rober & Burcu
30-06-07, 10:06
bir sürü var ama en sonuncusu dün oldu. okulun bahçesine gittik 6-7 kişi deli vardı bi tane o giderken arkasından laf attık psikopat gibi bişiydi tehlikeli olduğu anlamıştık çünkü ilerdeki bankta içki içtiğini götmüştük adam sarhoşken laf attık

aayyccaann
30-06-07, 12:06
bitanede benden benim de iki tane abim var küçük olanla hep top oynardık topumuzda evdeki bütün çoarapları iç içe sokar onu top yapardık bigün gene annem gezmeye gitti biz iş başında abimde sehpayı kale yaptı tabiki kalecide ben abim topa vurdu ben yakalayamadım ve gooooooooooooooollll sehpanın üzerindeki vazoda iki parça tabi neyse abimle hemen plan yaptık vazoyu öle birleştirip bıraktık annem 2 gün sonra toz alırken vazo elinde kaldı ve olay ortaya çıktı eeee şimdide sıra terlikle dayak yemekteydi

marbling
30-06-07, 22:06
YİNE AYNI YILLARDA ANNEM BAKKALA SIVI YAĞ ALMAYA GÖNDERDİ GELİRKEN YAĞ ŞİŞESİNİ ELİMDEN DÜŞÜRDÜM YAĞIN YARISI YOLA DÖKÜLDÜ ANNEM DURUMU FARKETMESİN DİYEEEE YAĞIN ÜSTÜNE SU DOLDURMUŞTUMMMMMMMMM

sennki yine iyiymis benimki daha salakca bakkala yumurta almaya gitmistim.adamda torbaya koyup agzini bagladi.ben onu yere dusurdum hepsi kirilmisti.oglan cocuklari bana bakip gulmuslardi.lülülülülülü oooo valla benim cok var hangisini anlatayim. birkeresindede yürüyen medivenlerle asagi kata inecektik tabi yanimda esim ablasi falan var ben önden önden gidiyorum ben salak asagidan yukari gelen merdivenin basinda durup bide ayagimi atip geri cekiyrum yalansiz 1-2 dak.öyle baktim merdivene sanki ilk defa görüyomus gibi.sırnaşık şeytabi gulme kirizleri gecirdik sonra.
dedimya ok var birgun isten ciktim esim almaya gelecek.herzaman bizim arabanin durdugu yerde baska araba duruyomus .birde komik olan araba baska araba, yagmurda yagiyo ben tabi kapidan cikar cikmaz baska arabaya firladim bide icinede bakmiyorum.kapiyi actim adam bana bakiyo ben adama.geri kapiyi kapatim kactim cok aptalcaydi.:mymeka:
son birtane diyeceksiniz buda pek salakmis diye ama öyle napayim:Roflol:ama son salakligimi hala atlatamadim cok üzüldüm
gecen cuma arabayi ben kullaniyodum iste geldim evin önünde durdum.bizim evin önude biraz bayir.salak ben el firenini yarim cekmisim araba arkaya yuvarlanmis bizim arabayla birlikte 4 araba hasat salakligimami yanayim yükselen sigortayami yoksa arabamizami.senağlama.neyse sikilmissinizdir.benim salakliklarim nasilsa bitmez sonra anlatirim.yerimseniben

EcEnAzZz
30-06-07, 22:06
markete gittim yumurta alıcaktım adam bana yumurtaları koymam için poşet verdi ben yuurtaları koydum sora kafam karışıktı heralde ondan poşeti adama geri verdim adamda bana saf saf baktı bende ne oldum derken adam poşetimi bağlayım dedi bende bozuntuya vermemek için evet dedim ve yumurtları kaptığım gibi dışarı fırladım :eek:

süslü
1-07-07, 13:07
benim ki de hiç fena sayılmaz.Ben maddi durumu iyi olmayan bir ailenin çocuğu olarak büyüdüm.Liseden sonra çalışmaya başladım bir organizasyon şirketinde çalışıyorum ve bir organizasyon için ünlü bir sanatçıyla birlikte kıbrısa gittim.Hayatımda ilk kez 5 yıldızlı bir otelde kalacağım.Resepsiyona geldik rezervasyonumuz olduğunu söyledik ve anahtarlarımızı aldık.Ünlü sanatçıda yanımda ben 315 de sanatçıda aynı kattaki özel suitte kalacak . Resepsiyondaki görevliye dönüp odanın kaçıncı katta olduğunu sordum ,görevli garip garip suratıma bakıp '315 numaralı oda hanımefendi 'dedi. bende 'onu anladım ben oda numarasını diil kaçıncı katta olduğunu soruyorum ' diye kızgınlıkla sorumu tekrarladım.Adam cevabını tekrarladı çok sinirlendim 'aptal değilim kardeşim anladık 315 olduğunu kaçıncı kat diyorum niye anlaşamıyoruz' dedim yanımda ki sanatçı eliyle resepsiyona tamam diye işaret edip beni koluma girerek kenara çekti ve oda numarası kaç ile başlıyorsa odan o kattadır dedi tabi bende yerin dibine girdim çıktım.Düşündükçe hala utanırım cahilliğimden.

Ferza
3-07-07, 21:07
İlkokul üçüncü sınıftayken öğretmenime sıkıştığımı söyleyememiştim utancımdan..... Ve sonunda altıma işedim...
Arkadaşım "Önlüğün neden ıslak?" diye sorduğunda
"Salak hademe; benim sırama su dökmüş. Sonra da kurulamayı unutmuş." demiştim.... ( bahaneye bak sen... )
Üstelik ders beşinci dersti.... İlk dört ders, ıslanmayan önlüğüm ne hikmetse 5. ders ıslanmıştı....
Neden utanıp da tuvalete gitmek istediğimi söyleyemedim hala şaşarım.....

Haaa bir keresinde de şehirler arası uzun bir otobüs yolculuğunda mola vermiştik..... Uyku sersemliğiyle erkek tuvaletine girmiştim.... Onlarca erkek yüzüme bön bön bakmışlardı. Ne düşündüler bilmiyorum.....
"Pardon, yanlış adres" diyip çıkmıştım....

SSDS
5-07-07, 13:07
ASİ_KELEBEK
çok yapmışımdır da en sonuncunu yaziim...

posta kutsundan bizim telefon faturası diye tanımdığım etmediğim,bizim sitede bile olmayan yanlışlıkla bizim posta kutusuna konan adamın telefon faturasını yatırtdım:mymeka:
eşimle çok güldük ama 100 küsür milyonun üstüne bir bardakta su içtikfisfisfis
çoook zalağım çoook:1ninca:
AY ÇOK YAŞAYIN SİZ YA HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU SAĞOLASIN.

SSDS
5-07-07, 13:07
penbeiyana
:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

EcEnAzZz
5-07-07, 22:07
amcamlar ve ailemle konyaya gezmeye gitmişiz annemin bağırsakları bozuldu koştura koştura tuvalet aradık neyse sonunda bir camiye girdik vardır diye varmışta Allahtan ama annem o sıkıntıyla erkekler tuvaletine dalmaya çalıştı adam el işaretiyle git yapıyor annemde bana diyorki parayı sen ver ben hemen gireyim zar zor döndürdüm ordan çok utandım yaa...

pijema
9-07-07, 08:07
birde ben anlatayım
daha 8-9 yaslarındaydım annem çalıştığı için kardeşimle evde yalnız kalıyorduk babaannemler üst katımızda olduğu için annemin içi rahattı ama ben pek rahat değildim yapacak bişiler arıyodum kardeşimi de kandırıp salondaki halıyı yıkayalım dedim evin önünde. halıyı falan çıkardık fırçaları hazırladık banyoda da Ariel matik vardı yalan olmasın 7 kiloluk galiba biraz kullanılmıştı. bir bi güzel deterjanı bitirdik ama halı ıslanınca yerinden kalkmadı tabi annem gelene kadar kapının önünde durmuştu sonra annem geldi ama bişi demedi ona yardımcı olmak için yaptığımızı söledik ama deterjan bitmişti tabi

bi keresinde de bulaşık yıkanan kapta evin yavru kedisini bitlendi die kaynar suda haşlamıştık kedi kaçtı bida bizim evin oralara gelmedi valla

ipek3400
18-07-07, 14:07
ilkokul çağımda annem ne olursa olsun beni hep okula yollardı bende gitmemek için hasta olayım die tebeşir yerdim ve soğuk taşlara otururdum :Roflol: ne aptalcaymış

merve.zanem
18-07-07, 16:07
kardelenes
ılkokul son sınıftaydım aılece samsuna gıtmıstık goz muayenesı oldum ben onden cıktım babamda lavaboya gıtmıstı dısarda bızımkılerın gelmesını beklıyorum, sonra kapıdan bırı cıktı babam sandım gırdım koluna :bbo: normalde hep babamın koluna gırerım meger baska bırıymıs yanındada esı var oyle gıdıyoruz ama bıseyde demıyolar saskınlıktan galıba.babamlar cıkınca arkamdan seslendıler:eek: yanımdakı adama baktım,bısey dıyemeden babamın yanına kostum cok utanmıstım boyle ıste:1rolleyes: o amcanın eşi bu yazıyı okuyosa selamlar hörmetler:Roflol:

cok komıyaa helal olsun sana ne dıyım baska

şirine_4553
21-07-07, 23:07
ortta okuldayken sırf gözlük versin diye doktorrrrr duvarlar tahtalr üzerime bir geliyor bir gidiyorrr ama karşıdaki yazıları oku bakıyım çoçuğum dediğinde hesini fuul okumuş gözüm hangi camı takarsaa gözlükkkkkk verecek ondan bu camları denıyor dıyee hepsıyle goruyorum demiştim ve evet gözlüğü aldımmmmmmmmm

şirine_4553
21-07-07, 23:07
kızlar bide babamın eve getırdıgı beş civciviiiiiiiii her gün sıcak suyla ve şampuanla yıkayıp saç kurutma makinası ile kurutupppp susamıştır diyee gagalarını suya batırıyordummmm sonuç olarak 5 ınden 3 öldüüüüüüü....diğer ikisi evde besleye besleye tavuk olduuuuu ama evin keedisi gibilerdiiiiii lojmanda kaldıgımız ıcın aarttık çiftliğ gönderdik amaaaa oraya da uyum sağlayamamış benim sosyetiklerrrrrr

husel
22-07-07, 20:07
lise son sınıftayım..sıra arkadaşım bir dersane arkadaşından test kitabı alacağını söyleyiponunla g,tmemi istedi ..çıktık yola tabi biz salaklar ne iş yaptığından habersiziz..tarif üzerine bir pasaja girdik sağa döndük işte dükkandayız..heryer ışıl ışıl çok şık biryer ..tabi kafa anca çalışıyor vitrinlere bir göz atayım derken neye uğradığımızı şaşırmış bi halde arkadaşımla göz göze geldik ..bu aradada çocuk açıklama yapıyor"işte kızlar burasıda bildiiğinizzz gibi sağlıklı cinsel yaşam merkezi "amanın ne olduğumuzu şaşırıp kaldık..vitrinler penis dolu ..kitabıda almadan çıktık gittik ordan tabi hemen karşı mağazadaki dönerciden bizi kesen adamlarda cabası..öyle kötüydü ki daha yeni olmuş gibi aklımda..:eek:

husel
22-07-07, 20:07
bizim lise yıllarında kayseride sadece bir tane ailelerin gidebileceği sinema vardı..gene sıra arkadaşım (bu da diğeri)başka bir arkadaşıyla sinemaya gitmek istemişler daha önce hiç gitmemiş bizim uyanıklar pek atrafıda bilmiyolar ..tam merkezde alemdar diye bir sinema vardı ama öyle bildiklerinizden değil hani asker sineması diye tabir edilir ya işte onlardan..uzatmış parayı bilet istemişler biletcinin cavap-size bilet yok tabi bizimkiler celellenmiş nasıl olmaz parasıyla değilmi kardeşim falan ..adam-kızım gidin bak burası size göre değil...eliyle afişleri işaret eder ..onlarda bizim hesap parayı bile geri almadan koşarak kaçmışlar oradan..kulakları çınlamıştır inşallah canlarım benim..

çisil_85
23-07-07, 17:07
Ben de bi keresinde arkadaşımın çalıştığı bi yere gitmiştim odasının etrafı camlıydı ve ben camlardan birini fark edemedim küüüüüt çok kötü rezil olmuştum

YaprakDökümü
25-07-07, 00:07
Lisedeyken okul çıkışı sıra arkadaşımla sınıftan çıktık serviste güzel yeri kapmak için o kalabalığı yararak inmeye çalışıyorduk. bir anda parmaklandım arkadaşıma döndüm o da bana bakıyor. ikimizde parmaklandık yanii. kendimize gelince çığlığı bastık ve bütün millet bize döndü.kendi kendimizi ele verdik çok fena rezil olduk yaaa:)

YaprakDökümü
25-07-07, 00:07
birgün de yine okuldan çıkıyoruz arkadaşıma hararetle bişeyler anlatıyorum. onay istemek için öyle değilmi canım dedim, bir döndüm arkadaşım yok yere bir baktım yuvarlanıyor tutamadım girişe kadar yuvarlandı. hayatımda en çok güldüğüm gündü:KK70:

yabangulu
25-07-07, 15:07
en aptalcası..söylesem mi

burbuk
25-07-07, 21:07
şirine_4553
kızlar bide babamın eve getırdıgı beş civciviiiiiiiii her gün sıcak suyla ve şampuanla yıkayıp saç kurutma makinası ile kurutupppp susamıştır diyee gagalarını suya batırıyordummmm sonuç olarak 5 ınden 3 öldüüüüüüü....diğer ikisi evde besleye besleye tavuk olduuuuu ama evin keedisi gibilerdiiiiii lojmanda kaldıgımız ıcın aarttık çiftliğ gönderdik amaaaa oraya da uyum sağlayamamış benim sosyetiklerrrrrr
ah be güzelim o civcivlerden bende çok öldürdüm şimdi bile hatırladıkça için sızlar, çocuklar ister o yüzden almam eve...
benim yaptığım en büyük aptallık EVLENMEK tir.

yessillim
26-07-07, 00:07
valla civcivlere cok güldüm. eskiden bende külüğün altında yumurtaları alıp ben otururdum üstlerine tuvaletim gelene kadar otururdum. belli bi süre sonra haliyle civcivler cıkmıyo. sabahlara kadar ağlardım benim neden civicimlerim oluyo die cocukluk işte

Herbela
26-07-07, 00:07
Hangisini saysam ki?:Roflol:

Ama sürekli yaptığım ve hala yapmaktan bıkmadığım şey, tuvaletten çıkınca eteğimin arkasını indirmiş miyim diye kontrol etmemek malesef:Roflol:

kar tanesi
26-07-07, 06:07
:Roflol::Roflol: