TEST

AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

julia__
22-10-11, 20:10
AVRUPA NETWORKİNG Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu buyrun kızlar :KK42:

meerach
22-10-11, 21:10
ben varımm üyelerimle bi ekibim var
hemen dert yanayım yaa ürünler ve stok sıkıntısı :KK43: buda olmasa ohh süper.sizin kaç üyeniz var benim 50 filan

aycaaaaaaa
22-10-11, 22:10
evet benim eltimde üyeydi stok sıkıntısı çok yaşanıyor ve ürünlerde kalite yönünden boyut yönünden çok sıkıntı yaşanıyor..

julia__
23-10-11, 09:10
aycaaaaaaa
evet benim eltimde üyeydi stok sıkıntısı çok yaşanıyor ve ürünlerde kalite yönünden boyut yönünden çok sıkıntı yaşanıyor..
kaliteden yana hiç sıkıntı yaşamadım ama cnm kalitelerinden herkes memnun hatta bir sipariş verince mutlaka 2.sini istiolar :KK16::KK16:
meerach
ben varımm üyelerimle bi ekibim var
hemen dert yanayım yaa ürünler ve stok sıkıntısı :KK43: buda olmasa ohh süper.sizin kaç üyeniz var benim 50 filan
evet cnm bence de stok sıkıntısı çok müşterilerim de haklı olarakkk üzülüoo yoksa neden katoloğa koyuyorlar diyor :KK57:

meerach
julia__
kaliteden yana hiç sıkıntı yaşamadım ama cnm kalitelerinden herkes memnun hatta bir sipariş verince mutlaka 2.sini istiolar :KK16::KK16:

evet cnm bence de stok sıkıntısı çok müşterilerim de haklı olarakkk üzülüoo yoksa neden katoloğa koyuyorlar diyor :KK57:
bende stoktan sıkıntılıyım ürünler güzel bence şu çocuk çorap var ya 75kuruş olan o kötü hemde çook onun dışında yaşamadım beden konusunda da çok zayıflar için uygun değil çünkü beden s değil sm şeklinde ortalama yanii ..
bilmem ben üyelerim çok olduğu için prim alıyorum o yönden güzel :))

julia__
meerach
bende stoktan sıkıntılıyım ürünler güzel bence şu çocuk çorap var ya 75kuruş olan o kötü hemde çook onun dışında yaşamadım beden konusunda da çok zayıflar için uygun değil çünkü beden s değil sm şeklinde ortalama yanii ..
bilmem ben üyelerim çok olduğu için prim alıyorum o yönden güzel :))
ben kimseyi üye yapmıorum ama satışlarım çok iyi baya kazanıorum :KK17::KK17:

EsraCadi
25-10-11, 23:10
bende yapıyorum fazla musterım yok..uyelerımde var onlardan kazanc saglıyorum az da olsa guzel iş

niltt
25-10-11, 23:10
Peki kazanç olayı nasıl kızlar?
Tatmin ediyor mu rakamlar?
Merak ediyorum...

special35
5-11-11, 13:11
slm kızlar aranıza yeni katıldım artık bende temsilciyim internetten form doldurdum bugün acaba katalog ne zaman elime ulaşır bilgi verir misiniz biraz? bide kataloglar kaç ayda bir değişiyo?

oddk
5-11-11, 14:11
ben uzun zamandır üyeyim fakat bıraktım artık. geçen gün sipariş geldi 10-15 tane. içinden sadece 2 tanesi stokta vardı...

Juturne
5-11-11, 17:11
oddk
ben uzun zamandır üyeyim fakat bıraktım artık. geçen gün sipariş geldi 10-15 tane. içinden sadece 2 tanesi stokta vardı...
ben de aynı sorunu yaşıyorum sürekli. ne zaman sipariş alsam stokta olmuyor her nedense ve e-posta ile şikayet edince artık otomatik mesaj geliyor direkt işte üretim departmanına bildirdik siz de takip de kalın diye. bir ürün 3 ayda üretilemez mi ya? ne biçim bi hizmet anlayışları var çok merak ediyorum. madem satmayacaksın bari sistemini kaldır da insanlar rezil olmasın. çok sinir oluyorum ben de satmıyorum uzun zamandır. :KK47:

julia__
5-11-11, 20:11
special35
slm kızlar aranıza yeni katıldım artık bende temsilciyim internetten form doldurdum bugün acaba katalog ne zaman elime ulaşır bilgi verir misiniz biraz? bide kataloglar kaç ayda bir değişiyo?
katologlar 3 ayda bir değişiyor cnm :KK16::KK16:

special35
7-11-11, 10:11
julia__
katologlar 3 ayda bir değişiyor cnm :KK16::KK16:
yayında olan katalog ne zamandır var canım bu ay biter mi? bide alıcı çok inş stok problemi yaşamam eğer son aylardaysa stok problemi çok olur kesin ama gezindim siteyi stokta olup olmadığı yazıyo artık ona göre bilgi veririm bende

julia__
7-11-11, 20:11
special35
yayında olan katalog ne zamandır var canım bu ay biter mi? bide alıcı çok inş stok problemi yaşamam eğer son aylardaysa stok problemi çok olur kesin ama gezindim siteyi stokta olup olmadığı yazıyo artık ona göre bilgi veririm bende
sanırım 3 . ayın içindeee stok problemiiiii her zaman var zaten ben müşterilerime yok deeemeye utanır oldum artıkkk :KK57:

Juturne
8-11-11, 09:11
en son katalog için her ay yenisi gelecek dediler sonra sürekli mesaj geldi hazır değil daha bir sonraki ay gelecek diye, en sonunda saolsunlar zahmet edip temmuzda yayınlamışlardı. aslında şimdiye yeni bir kataloğun gelmesi lazımdı ama muhtemelen hazır değildir. hayır malları kaliteli çok güzel satışı da iyi gidecek bir de şu sorunlarını halletseler, böyle bir çalışma prensibini nasıl benimsiyorlar anlamıyorum, müşteriyi ve temsilciyi dikkate alan yok.

special35
9-11-11, 22:11
julia__
sanırım 3 . ayın içindeee stok problemiiiii her zaman var zaten ben müşterilerime yok deeemeye utanır oldum artıkkk :KK57:
anladım gelse de şu kataloğum satışlara başlasam:)) ama büyük bi ihtimal bende stok problemi yaşarım zaten son aylarıymış kataloğun:44:

julia__
9-11-11, 22:11
special35
anladım gelse de şu kataloğum satışlara başlasam:)) ama büyük bi ihtimal bende stok problemi yaşarım zaten son aylarıymış kataloğun:44:
stok problemi hep var cnm

special35
10-11-11, 14:11
julia__
stok problemi hep var cnm
peki ben int.sitesinden girip baktım ürünlere orda stokta var veya yok yazıyo. var olup da göndermeme durumu oluyo mu canım? ya bide bişey sorucam ben int.ten üye oldum şifrem falan geldi msjla yalnız kataloğum ne zaman gelicek bi bilgin var mı? int.ten ürün siparişi verip öyle mi göndercekler acaba? :44:

merwush
10-11-11, 21:11
bende internetten üye oldum kataloğum elime sms geldikten 2 hafta sonra falan geldi sanırım ürünlerin kalitesini ben biliyorum ama müşterilere nasıl göstericem bilmiyorum mutlaka dokunup öyle almak isteyecekler olmazsa numune olarak ürün alıcam napayım:44:

meerach
11-11-11, 10:11
arkadaşlar iletişim sekmesinden mesaj yazdım sınırlı stok kataloğu var ya ondan istedim yollamışlar baya indirim var evet ama karlar düşmüş alış fiyatımız aynı satış fiyatı düşmüş pek de iiç açıcı bi durum değil ne yazık ki ama :KK43:( yanii
sizde isterseniz özelden yazın..

special35
21-11-11, 18:11
evet ilk siparişimi dün yollamış bulunmaktayım hepimize bol kazançlar:)) size birşey sormak istiyorum kızlar iade nasıl oluyo bunda? yani koşulları okudum ama ambalajı falan açılmamış olmak koşulu var. insanlar bakıp denemeden nasıl memnun kalcaklar ki diyelim sütyen aldılar ve 80 küçük geldi 85 istiyolar ambalajını da açtılar bunun değişimi mümkün mü? daha önce değişim iade yapan oldu mu????:44:

special35
bi de benim hesaplarıma göre kazancım 50 tl yi geçti hesap numaramı yollucam mail olarak ama sitede de ek bilgilendirme olucak mı primleriniz şu kadar oldu diye ben göremedim çünkü ekranda kazanç yazan biyer?

julia__
special35
evet ilk siparişimi dün yollamış bulunmaktayım hepimize bol kazançlar:)) size birşey sormak istiyorum kızlar iade nasıl oluyo bunda? yani koşulları okudum ama ambalajı falan açılmamış olmak koşulu var. insanlar bakıp denemeden nasıl memnun kalcaklar ki diyelim sütyen aldılar ve 80 küçük geldi 85 istiyolar ambalajını da açtılar bunun değişimi mümkün mü? daha önce değişim iade yapan oldu mu????:44:
değişim yok iade var cnmmm istemediğin malı faturası ile sürat kargoya götür alıolar

Juturne
21-11-11, 19:11
Yeni katalog çıkacak diyorlar ama çıksa da gelse... Sıkıldı insanlar bu katalogtan :KK33:

special35
julia__
değişim yok iade var cnmmm istemediğin malı faturası ile sürat kargoya götür alıolar
peki ambalajı açıldı falan sorunu oluyo mu? bakmadan nasıl olcak demi bi problem olmuyodur inş. peki kargo ücreti ne kadar tutuyo canım? evet bu katalog 4 aylık sanırım. çıksın artık yenisi

julia__
Juturne
Yeni katalog çıkacak diyorlar ama çıksa da gelse... Sıkıldı insanlar bu katalogtan :KK33:
aynen bence de cnmmmm 3 ayı geçti bu katalog :KK47:

meerach
21-11-11, 23:11
bu yeni sınırlı kataloğu varya o var elimde sipariş veriyorum 0,30kuruş yok 0,25 kuruş bilmem ne kazanıyosun çorap filandan diğer ürünlerinde öyle fiyat düşmüş iyi de kar gitmiş bizim ne anladım bu işten değil mi ...
ben üylerin üstünden sipariş vermeye karar verdim prim kazanayım bari işe yarasın :KK52:

julia__
22-11-11, 07:11
special35
peki ambalajı açıldı falan sorunu oluyo mu? bakmadan nasıl olcak demi bi problem olmuyodur inş. peki kargo ücreti ne kadar tutuyo canım? evet bu katalog 4 aylık sanırım. çıksın artık yenisi
normalde 3 aylık katologlar ürün zaarar görmemş olduktan sora sorun yok kargo ücretsiz cnm sürat kargo ama :KK16:

julia__
22-11-11, 07:11
meerach
bu yeni sınırlı kataloğu varya o var elimde sipariş veriyorum 0,30kuruş yok 0,25 kuruş bilmem ne kazanıyosun çorap filandan diğer ürünlerinde öyle fiyat düşmüş iyi de kar gitmiş bizim ne anladım bu işten değil mi ...
ben üylerin üstünden sipariş vermeye karar verdim prim kazanayım bari işe yarasın :KK52:
zaten hepten cıcığı çıktı ben sınırlı sayı katologlarını göstermion bile

Revolucion
22-11-11, 08:11
merhaba hanımlar.
bende bu firmada yeniyim. hatta ilk siparişlerimi dün verdim. katolog mevzusuysa fırçaladıktan sonra geldi resmen. üye onayından iki hafta sonra mesaj yoluyla baya bi söylendim ve ertesi sabah katolog kapımdaydı. firmaya gelince daha üyelik onayımın ertesi günü ilçe temsilcim aradı görüştük tanıştık, bir hafta soraysa yaşadığım ildeki il temsilcimle tanıştım ve tek tek eksikleri dile getirdim. özellikle 0 beden olayıydı dile getirdiğim dikkate alınacağı söylendi bakalım. ayrıca bir şey sormak istiyorum. temizlik ürünlerini kullananınız varmı kalite nasıl ? ve kozmetik ürünlerini. son olarak çanta ve kemerlerin kalitesi orjinal derimi ? ay çok soru sordum ama idare edin artık :KK1:

julia__
22-11-11, 10:11
Revolucion
merhaba hanımlar.
bende bu firmada yeniyim. hatta ilk siparişlerimi dün verdim. katolog mevzusuysa fırçaladıktan sonra geldi resmen. üye onayından iki hafta sonra mesaj yoluyla baya bi söylendim ve ertesi sabah katolog kapımdaydı. firmaya gelince daha üyelik onayımın ertesi günü ilçe temsilcim aradı görüştük tanıştık, bir hafta soraysa yaşadığım ildeki il temsilcimle tanıştım ve tek tek eksikleri dile getirdim. özellikle 0 beden olayıydı dile getirdiğim dikkate alınacağı söylendi bakalım. ayrıca bir şey sormak istiyorum. temizlik ürünlerini kullananınız varmı kalite nasıl ? ve kozmetik ürünlerini. son olarak çanta ve kemerlerin kalitesi orjinal derimi ? ay çok soru sordum ama idare edin artık :KK1:
avrupa networking de temizlik ürünü de mi var cnm ben görmedim hiç katologlarda :KK53:

Revolucion
22-11-11, 10:11
julia__
avrupa networking de temizlik ürünü de mi var cnm ben görmedim hiç katologlarda :KK53:
biraz önce içime bir kurt düştü ve google da araştırırken farkettimki isimler birbirine çok yakın fakat firmalar farklıymış. yani evet temizlik ürünleri avrupa networkingin değil çok özür diliyorum.

special35
22-11-11, 11:11
Revolucion
biraz önce içime bir kurt düştü ve google da araştırırken farkettimki isimler birbirine çok yakın fakat firmalar farklıymış. yani evet temizlik ürünleri avrupa networkingin değil çok özür diliyorum.
evet okuyunca çok şaşırdım bende:) :KK1: bunda öyle şeyler yok canım. takım öncüm il temsilcisi falan aradı diyince de şaşırdım beni kimse aramadı çünkü:))) karıştırmışsın malesef

special35
julia__
zaten hepten cıcığı çıktı ben sınırlı sayı katologlarını göstermion bile
evet sınırlı stokta o kadar düşük ki karlar. bende gösterip göstermemekte kararsız kaldım ama allahtan pek sipariş çıkmadı ondan:)) bundan sonra bende göstermicem ama

special35
meerach
senin alt üyelerin bayağı varmış canım sipariş vermesen de onlardan kazanırsın zaten:)) bide bişey sorucam kazançlarımız nerde yazıcak? benim hesabıma göre şuan 55 lira karım var önümüzdeki ay hesap numaramı atıcam mail olarak ama onlar gönderin diye bi uyarıda bulunuyolar mı yada sayfada bi bilgilendirme var mı? sen tecrübelisin bu konuda sanırım beni aydınlatırsan sevinirim canım:KK17:. bide kargoya verilmiş ürünlerim ama verilmeden önce sip.toplamı 133dü şimdi 121 olmuş eksik ürün de yok niye acaba?:44:

special35
julia__
normalde 3 aylık katologlar ürün zaarar görmemş olduktan sora sorun yok kargo ücretsiz cnm sürat kargo ama :KK16:
ayyy buna çok sevindim işte canım şartları okuyunca çok katı kurallar var demiştim iadede. ama içimi ferahlattın :KK16: tşk ederim. kargonun ücretsiz olmasına da sevindim:)) izmirde araştırdım hemen nerelerde var diye pek çok şubesi varmış bulurum artık birini:KK1:

special35
aaa şimdi tek tek inceledim 2 ürün göndermemişler yaaaaaaaaaaaa o yüzden düşmüş bakiyem ee peki bana bilgilendirme yapılmadı uyarı da vermedi yok stokta diye niye böyle bi saçmalık yaptılar ki?? uyarı verseler başka bi ürün yazardım yaaa offffffff:KK47::KK47::KK47:

special35
24-11-11, 22:11
siparişlerim bugün geldi çok güzeller yaaa:)) ürünlerin kalitesi çok mükemmel

julia__
25-11-11, 13:11
special35
ayyy buna çok sevindim işte canım şartları okuyunca çok katı kurallar var demiştim iadede. ama içimi ferahlattın :KK16: tşk ederim. kargonun ücretsiz olmasına da sevindim:)) izmirde araştırdım hemen nerelerde var diye pek çok şubesi varmış bulurum artık birini:KK1:
yardımcı olabildiysem ne mutlu cnm :KK16:

meerach
special35
aaa şimdi tek tek inceledim 2 ürün göndermemişler yaaaaaaaaaaaa o yüzden düşmüş bakiyem ee peki bana bilgilendirme yapılmadı uyarı da vermedi yok stokta diye niye böyle bi saçmalık yaptılar ki?? Uyarı verseler başka bi ürün yazardım yaaa offffffff:KK47::KK47::KK47:
benim bi kaç üyeme de aynısı oldu uyarı ver bişey yap değil mi o açığı çorap çamaşır bi şekilde kapatalım yani avon yapıyorum o kadar rahat kii bazı şartları buna göre ama elden bişey gelmiyo

meerach
special35
senin alt üyelerin bayağı varmış canım sipariş vermesen de onlardan kazanırsın zaten:)) bide bişey sorucam kazançlarımız nerde yazıcak? Benim hesabıma göre şuan 55 lira karım var önümüzdeki ay hesap numaramı atıcam mail olarak ama onlar gönderin diye bi uyarıda bulunuyolar mı yada sayfada bi bilgilendirme var mı? Sen tecrübelisin bu konuda sanırım beni aydınlatırsan sevinirim canım:KK17:. Bide kargoya verilmiş ürünlerim ama verilmeden önce sip.toplamı 133dü şimdi 121 olmuş eksik ürün de yok niye acaba?:44:
yok cnm yaa keşke kazansam bak ayın 25i 5,5lira prim var prim olan akrı soruyosan eğer ayın 10dan sonra isminin yanında yazar.ara ver önümüzde ki ayı beklemene gerek yok hesap no içim.
Eksik ürün içinde bekleyen siparişler sekemsine bak orayı takip et derim :) umarım aydınlatabilmişimdir

special35
26-11-11, 13:11
meerach
yok cnm yaa keşke kazansam bak ayın 25i 5,5lira prim var prim olan akrı soruyosan eğer ayın 10dan sonra isminin yanında yazar.ara ver önümüzde ki ayı beklemene gerek yok hesap no içim.
Eksik ürün içinde bekleyen siparişler sekemsine bak orayı takip et derim :) umarım aydınlatabilmişimdir
canım baktım bekleyenlerde görünüyo 2 sipariş. onlar girince stoğa bir sonraki siparişimle göndercekler mi? benim ilk siparişim bu canım çok soru soruyorum kusura bakma ama öğrenmek istiyorum:) canım benim toplam satış tutarım 121tldi 2 ürün düştükten sonra bu kaldı. hesabıma göre kar 55lira. ama kendime ve anneme aldıklarım bedavaya gelmiş oldu onların ücretini ödemedim acaba karımdan mı düşmüş? ki öyle görünüyo yani. peki birşey daha sorucam sana bu da avon gibi en az 5 üye yapıp 3ay aktif görünmeleri gerekiyo ya bunda en az kaç üye yapmak lazım prim kazanmak için? yoksa 1 kişi bile eklesek prim kazanıyomuyuz?

special35
benim daha hiç alt üyem yok canım kendi karım nerde yazıcak onu merak ettim ama müşterilerin aldıklarıyla ödedim ücreti bizimkiler için ek ücret ödemedim sanırım karım aldıklarımdan düştü

special35
meerach
benim bi kaç üyeme de aynısı oldu uyarı ver bişey yap değil mi o açığı çorap çamaşır bi şekilde kapatalım yani avon yapıyorum o kadar rahat kii bazı şartları buna göre ama elden bişey gelmiyo
evet kesinlikle katılıyorum canım zaten mail attım şikayet ettim hemen cvp yollamadılar

meerach
special35
benim daha hiç alt üyem yok canım kendi karım nerde yazıcak onu merak ettim ama müşterilerin aldıklarıyla ödedim ücreti bizimkiler için ek ücret ödemedim sanırım karım aldıklarımdan düştü
haa o bi yerde yazmıyo ama sen şöyle yapabilrsin
geliş fiyatı
satış fiyatını toplayıp biribirnden çıakrısan kendin hesaplarsın ben öyel yapıyorum ben yazarım isimlerini bana geliş fiy.satış fiyatımı ve karımı yanına yazarım ona göre hesaplarım işte

special35
27-11-11, 14:11
meerach
haa o bi yerde yazmıyo ama sen şöyle yapabilrsin
geliş fiyatı
satış fiyatını toplayıp biribirnden çıakrısan kendin hesaplarsın ben öyel yapıyorum ben yazarım isimlerini bana geliş fiy.satış fiyatımı ve karımı yanına yazarım ona göre hesaplarım işte
evet bende öyle yapıyorum yazarım hep bi deftere not tutarım. ama diğer sorumu cvplamadın canım ya alt üye ekleme sayısı var mı? yani 1 tane bile ekleesen onun üzerinden prim hakkın oluyo mu?

meerach
27-11-11, 21:11
special35
evet bende öyle yapıyorum yazarım hep bi deftere not tutarım. ama diğer sorumu cvplamadın canım ya alt üye ekleme sayısı var mı? yani 1 tane bile ekleesen onun üzerinden prim hakkın oluyo mu?
evet cnm 2 lira 5lira neyse kazanırsın yani..facebookta sayfa açmıştım ben ordan topladım sonra dil dökmekten sıkıldım stok sorunu beni mahçup ediyodu kaldım ama benim üstümün 85filan aylık 100lira cepte
avon da yapıyo netten satıyo onu da bu ay 4milyar yapmak üzere..

special35
28-11-11, 15:11
meerach
evet cnm 2 lira 5lira neyse kazanırsın yani..facebookta sayfa açmıştım ben ordan topladım sonra dil dökmekten sıkıldım stok sorunu beni mahçup ediyodu kaldım ama benim üstümün 85filan aylık 100lira cepte
avon da yapıyo netten satıyo onu da bu ay 4milyar yapmak üzere..
tamam canım çok sağol ne güzel ben o kadar üye yapamıyorum zaten alan insanları üye yapamıyosun kendi limitin düşüyo çünkü artık kendileri yapcağı için. uzaktan müşterilerini üye yapmak lazım yada 1 ürün falan alanları

Evolution43
6-12-11, 22:12
Avrupa networking sistemine üye olmayı düşünenler varsa yardımcı olabilirim :) özelden mesaj atabilirsiniz

meerach
7-12-11, 08:12
Evolution43
Avrupa networking sistemine üye olmayı düşünenler varsa yardımcı olabilirim :) özelden mesaj atabilirsiniz
cnm bu şekilde yazman yasak sayfa kurallarınca