Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Bebeğimi beklerken...

vusii
15-11-11, 10:11
bakalım bizleri ne gibi zorluklar bekliyor, her ne kadar anlatılsa da dışarıdan durduğu gibi değildir
yaşayıp görücez, gülü seven dikenine katlanıcak artık :)

kadifegul
15-11-11, 11:11
kızlar ya ben çok kaşınıyorum.özellikle karın çevrem yırtılacak gibi kaşınıyo oof amaan ne tatlıda kaşınıyo...

vusii
kadifegul
kızlar ya ben çok kaşınıyorum.özellikle karın çevrem yırtılacak gibi kaşınıyo oof amaan ne tatlıda kaşınıyo...
ayy sorma, kendimi uyuz gibi hissediyorum afedersiniz :)

golgemmm
kadifegul
aynen bendede var o sorun ..
catlak olacagı ıcın kasınıomusçç
umarım dıstan degıl ıcten yırtılıodur :KK43: catlak olusmasın dıe ben kakao yagı ve dalın bebek yagı kullanıyorum kızlar sızler ne yapıyorsunuz??

kadifegul
vusii
ayy sorma, kendimi uyuz gibi hissediyorum afedersiniz :)
golgemmm
umarım dıstan degıl ıcten yırtılıodur :KK43: catlak olusmasın dıe ben kakao yagı ve dalın bebek yagı kullanıyorum kızlar sızler ne yapıyorsunuz??

kızlar göbek kenarlarım kupkuru ve pul pul dökülüyo sanki,kaşımak istemiyorum çatlayacak diye ama acayip kaşınıyo.
ben her banyodan sonra tüm vücut bebe yağı sürüyorum.sabah akşamda lierak çatlak önleme kremi var onu sürüyorum.sabah resmen kaşıntı ile uyandım kremle yatağa girip sürdüm rahatlayıp az daha uyudum. sabah bol bol sürmeme rağmen şimdi öğlen kupkuru oldum kaşınıyorum.daha etkili çok etkili bişi bulmak lazım.
sakın kontrolü elden bırakmayalım kaşınmamaya çalışalım çatlarız yoksa.

znrcnk
golgemmm
Catlak olacagı ıcın kasınıomusçç
bende cok değil ama ara ara oluyor kızlar ben size vaselinin yeni kakao yağılı losyonunu el kremini öneriyorum zamk gibi inanın yıkanana kadr cıkmıyor. Ben dünya kadr yağ aldım ama onları kullanması zor birde küçücük şişeler 5-10 tl hooppp iki sürüyorum kocaman göbeme bitiyor. Hafta sonu aldım el kremi gibi cantada tasımalık 6 400ml vucut losyonuda 13 tlydi tavsiye ederim kokusu güzel hemde.

çatlak görenler vermı göbüşte..umarım çatlamayız.:KK9::KK9::KK9::KK9:

golgemmm
znrcnk
bende cok değil ama ara ara oluyor kızlar ben size vaselinin yeni kakao yağılı losyonunu el kremini öneriyorum zamk gibi inanın yıkanana kadr cıkmıyor. Ben dünya kadr yağ aldım ama onları kullanması zor birde küçücük şişeler 5-10 tl hooppp iki sürüyorum kocaman göbeme bitiyor. Hafta sonu aldım el kremi gibi cantada tasımalık 6 400ml vucut losyonuda 13 tlydi tavsiye ederim kokusu güzel hemde.

çatlak görenler vermı göbüşte..umarım çatlamayız.:KK9::KK9::KK9::KK9:
onuda denıcem valla ne solenırse almaya hazır durumdayım..
catlaklar ırsi oluomus benım teyzemde annemde ve ananemde yok denecek kadar az mıs umarım onlara cekmısımdır..henuz catlak olusmadı bende..hamıleleık maskesı de mesela ırsiymiş annemlerde olmamıs bendede yok cıldım aynı bekar gıbı masallah tütü hehe:)umarım ıc karnımız genıstırde catlamayızzz..

znrcnk
golgemmm
onuda denıcem valla ne solenırse almaya hazır durumdayım..
Catlaklar ırsi oluomus benım teyzemde annemde ve ananemde yok denecek kadar az mıs umarım onlara cekmısımdır..henuz catlak olusmadı bende..hamıleleık maskesı de mesela ırsiymiş annemlerde olmamıs bendede yok cıldım aynı bekar gıbı masallah tütü hehe:)umarım ıc karnımız genıstırde catlamayızzz..
malesef benim cilt çok bozuldu bıyık kısmımda izde var ama geçecek diolar ergenlikte cıkarmadığım kadr sivilce cıkardım birde inanılmaz yağlanıyorum hergün banyo yapıyorun en kötü gün aşırı ama yok yani..:KK50::KK50::KK50:

omrumuz
Kızlar ben de vazelınde buldum careyı aksamları yatmadan
yaglıyorum gobegımı yağlı gürese cıkacak pehlivanlar gibi :KK52:
Aslında kalcaları da yaglamak lazım ama bende zaten catlak
vardı kalcamda onun ıcın gerek duymadım nedense :KK49: Bı de
benım gobegım asırı kıllandı sızde de oyle oldu mu hıc

golgemmm
omrumuz
canım benım benım genel vucutta tuylenme cok hızlı olmaya basladı bu hormonlara baglı bır durum bebişin sutten kesılene kadar surecek ardından gececekmıs..
gobıste yukardan asagıya dogru kahverengı bır cızgı varyaa o benım cok hosuma gıdıo yhaa hamiş oldugunun hazzını yasatıo sankı yada banamı ole gelıo sızdede var dımee herkeste oluo dıe bılıorum ama..

znrcnk
15-11-11, 12:11
golgemmm
canım benım benım genel vucutta tuylenme cok hızlı olmaya basladı bu hormonlara baglı bır durum bebişin sutten kesılene kadar surecek ardından gececekmıs..
gobıste yukardan asagıya dogru kahverengı bır cızgı varyaa o benım cok hosuma gıdıo yhaa hamiş oldugunun hazzını yasatıo sankı yada banamı ole gelıo sızdede var dımee herkeste oluo dıe bılıorum ama..
bende olmadı ama rahim üstünde çizgi başladı zamanla çıkacak yukarı doğru kıllanmayı sormayın gitsin.. ben bir kaç doktorun vazelini ve kako yağını önerdiğini duymuştum işte en iyisi ikisi bir arada kakolu vazelin bol bol sürün gariiii:KK37::KK37::KK37:

Funda07
:KK19:
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar..... en güzel gnüler sizin olsunnnn:KK9:

mavi45
canım çok duygulandırdın beni sağolasın:KK49: inşallah dediğin gibi iyi bir anne olurum çocukları çok seviyorum zaten.güzel günler bizi bekliyor :nazar::KK46:
bebeklerini kucağına aldığında hiç yaşamadığın o eşsiz sıcacık duygu kaplayacak her yanını, tutuşun bile sanki kırk yıllık anne gibi olacak. Allahın hikmeti.... Muhteşem bir duyguuu :21:

beralku
yolunda canım sağol uzun zamandan sonra bugün ilk kez nete girebildim bu arada kızlar kızımızın ikinci adını esila koymaya karar verdik nasıl sizce
Canım teyzemin kızının ismi esila. bir yerden esen rüzgardı snaırım adı ama çok zöel bir anlamı olduğunu hatırlıyorum.... Çok hoş benceee...

martim
Kızlar dün bütün gün hiçbir şeyim yokkenki keyfimde gayet yerindeydi. akşam yemekten sonra sanki diş kaynaklı bıçak gibi bir baş ağrısına tutuldum. dişimde tek başına değil derin bir sızlama şeklinde birkaç dişle birlikte derinden ağrıyor ama hangisi ağrıyordu anlamıyordum. sanki diş etlerime vuran bir ağrıya da benziyordu. ayrıca göğüs kafesim daralıyordu. ıhlamur içip yattım. o ara hafifledi gibi oldu ama sonra uyanınca resmen fenalık geçirdim. şakaklarım, beynim, ensem resmen çatlayacak, göğüs kafesimde sanki tuğlalar var ve ben nefes alamıyorum, ayrıca midemde de kramp var. kafamı taşıyamıyorum, ağrılardan da bayılacağım zannettim. artık acile gitmeye karar vermiştik. o sıra eşim belki iyi gelir diye limonlu su getirdi. onu içtim yavaş yavaş. sonra kolonyalı mendillerle ensemi, kulaklarımın arkasını ovdu. yavaş yavaş rahatladım. ağzıma da karanfil atıp yattım. sabaha baya hafiflemiş uyandım. evde tansiyon aleti olmadığı için ölçemedik. sizce benim tansiyonum mu çıktı acaba. hiç başıma böyle bir şey gelmemişti de.:KK43::KK43: o kadar çok ağrım oldu ki neyin nesi anlayamadım ama dişçiye de bir gidicem artık, ağrı ondan kaynaklıyor yoksa dişlerime mi vuruyor öğreniriz.

Ne ilginç tesadüftür ki geçen seferi hatırlarsınız yine böyle arkadaşlar güzel şeyler söylemiş ve ben ertesi güne aniden fenalaşmıştım. nazar falan muhabbeti yapmıştık. dün de birkaç haftadır görmediğim bir arkadaşım ne kadar yakıştı sana hamilelik, çok tatlı olmuşsun demişti ki renkli gözlüydü kızlar bu arada. Maşallah deyip demediğini hatırlamıyorum ama turp gibi olan ben bozuk domatese döndüm akşama. hala sersem gibi kafam. anlamadım gitti, :26: tek bildiğim bilimsel gerçeklerle bu gibi inançların etkisi birleşirse haliniz harap :18:
Martimcim çoook geçmiş olsun.... umarım tekrarlamaz...........çok çok geçmiş olsun....

golgemmm
gunaydınlar kızlarr..
solemesı ayıp yenıkalktımda hehe:))
konu ısıme gelmıs...bende kızıma beren ısmını vercem bırde 2.ısım arıyorum ama bulamadım..tavsıyelerınızı beklıyorum..opuldunuz sekerlerrrr:KK1::KK1::KK1::KK1:

Gölgemmm günaydın... ama bize yazık değil mi yaaa... çalışıyoruz yaaa :KK5: Bu arada SARE ismini tavsiye edebiliriz.... Yada Meliss

golgemmm
günaydın canımm.. valla mavicim anne uyudugu zaman bebekte uyurmus uyanık oldugunda oda uyanık olurmus..dogduktan sonrada sen karnındayken onun uyuması ıcın ne kadar cok uyursan oda sessız sakın uslu bebiş oluo hep uyuyomuss.. biz yasadık desenee:))))))
Canım benim keşke bu kadar kolay olsaaaa.... gözünüz korkmasın ama bu birazda prens yada prensesin keyfine kalmış....
:KK19:

golgemmm
Ben kızımda da MUstela kullanmıştım çok memnundum, şimdide onu kullanıyorum.. (kızımda çok düzenliydi ama şimdi aksatıyorum tabii, benimde göbiş çok gergin... :26:

omrumuz
Krem yapmış olabilir mi???:KK76:

golgemmm
[

Ben kızımda da MUstela kullanmıştım çok memnundum, şimdide onu kullanıyorum.. (kızımda çok düzenliydi ama şimdi aksatıyorum tabii, benimde göbiş çok gergin... :26:

canım mustela catlak kremimi ??
her aksammı kullanıosun yoksa sabah aksammı

Funda07
golgemmm
[

canım mustela catlak kremimi ??
her aksammı kullanıosun yoksa sabah aksammı
Kızımda ikinci ayımın sonunda başlamıştım kullanmaya hamileliğin sonuna kadar günde en az bir kere göbüşe, aslında kalçalardada genişleme varsa gerilme varsa oralarada....
ama şimdi 2 günde bir kullanıyorum unutuyorum :KK6: aslında en güzeli sabah akşamda .. günde bir kez sürsen yeterli bence. Mustela eczanede satılıyor... 9 aylık süreçte anne bakım ürünü... muhteşem diyebilirim...
bu arada kızım içinde bu markanın ürünlerini kullandım 2 yaşına kadar (pişik kremi... tek geçiyorumm muhteşemmmmm.... şampuan yağ vs....) hatta pişik kremini tüm arkadaşlarıma hediye alıyordum... :KK53:

znrcnk
15-11-11, 13:11
funda07
kızımda ikinci ayımın sonunda başlamıştım kullanmaya hamileliğin sonuna kadar günde en az bir kere göbüşe, aslında kalçalardada genişleme varsa gerilme varsa oralarada....
Ama şimdi 2 günde bir kullanıyorum unutuyorum :KK6: Aslında en güzeli sabah akşamda .. Günde bir kez sürsen yeterli bence. Mustela eczanede satılıyor... 9 aylık süreçte anne bakım ürünü... Muhteşem diyebilirim...
Bu arada kızım içinde bu markanın ürünlerini kullandım 2 yaşına kadar (pişik kremi... Tek geçiyorumm muhteşemmmmm.... şampuan yağ vs....) hatta pişik kremini tüm arkadaşlarıma hediye alıyordum... :KK53:
onuda alalım ne varsa alalım bakalım kişiden kişiye değişiyor sonuçta deneye yanıla..

kadifegul
kızlar biliyormusunuz havadan sudan çatlaktan kremden konuşuyorum ama benim kafam çok bozuk.bi kaçgündür çok soğuk davranan eşime yaklaşmaya çalıştıkça onun uzaklaştığını hissettiğim için "sanırım yaklaşmaya çalışarak dahada uzaklaşmana neden oluyorum istersen bende bi süre soğuk uzak davranim belki daha iyi olur senin için dedim.nasıl istersen dedi.hatta bu akşam gelmim uzak kalmak iyi gelir dedim. ne demek dışarıda kalmak falan diyeceğine nerede kalacaksın ki dedi...beynimden vurulmuş gibi oldum bi sürü şey diyebilirdi ama bunu hiç beklemediğimi dedi.ne yapmalı bilmiyorum evime gitmek istiyorum arasın gel desin istiyorum ama aramadı mesai bitiyo hala aramadı gel dese gidicektim ama demedi ne yapmalıyım.sadece öğlen gibi ben yoğunken bi arayıp özür dilerim kimizdede suç var falan geveledi o kadar müsait değildim kapattı daha aramadı.

mavi45
kadifegul
kızlar biliyormusunuz havadan sudan çatlaktan kremden konuşuyorum ama benim kafam çok bozuk.bi kaçgündür çok soğuk davranan eşime yaklaşmaya çalıştıkça onun uzaklaştığını hissettiğim için "sanırım yaklaşmaya çalışarak dahada uzaklaşmana neden oluyorum istersen bende bi süre soğuk uzak davranim belki daha iyi olur senin için dedim.nasıl istersen dedi.hatta bu akşam gelmim uzak kalmak iyi gelir dedim. ne demek dışarıda kalmak falan diyeceğine nerede kalacaksın ki dedi...beynimden vurulmuş gibi oldum bi sürü şey diyebilirdi ama bunu hiç beklemediğimi dedi.ne yapmalı bilmiyorum evime gitmek istiyorum arasın gel desin istiyorum ama aramadı mesai bitiyo hala aramadı gel dese gidicektim ama demedi ne yapmalıyım.sadece öğlen gibi ben yoğunken bi arayıp özür dilerim kimizdede suç var falan geveledi o kadar müsait değildim kapattı daha aramadı.
canım bu dönemde bizim hormonlarımız çok değişiyor ama eşlerin bunu anlaması mümkün olmuyor ya açıklamamız gerekiyor ya da bir yerden okuması gerekiyor.Eşinle konuştun mu kadifegül hissettiklerini açık açık?Bence ne olursa olsun evinde dur kötü de olsanız iyi de olsanız.Bak hem aramış seni hiç aramasaydı belki kötü düşünürdün bence o da istemiyordur evden uzaklaşmanı.Bebişinide kendini de üzme canım:KK49:

Funda07
15-11-11, 14:11
kadifegul
çok ciddi bir konumuydu ki aranıza böyle soğuk rüzgarlar estiren. bence boşluğuna gelip nerede kalacaksın demiştir, yani sanırım belkide başka sebeplerden onunda kafası dolu. hiç dışarıda kalmanı ister mi? yok yokkk sen hiççç üzülme ve direk evine git bir güzel yemeğini ye ve ister erkenden yat istersen al bir battaniye züerine tv seyret... yorma kafanı başka birşeye. sorun varsa bir zahmet o yordun kafasını, biliyorsunki senin daha önemli işlerin var

Funda07
kadifegul
çok ciddi bir konumuydu ki aranıza böyle soğuk rüzgarlar estiren. bence boşluğuna gelip nerede kalacaksın demiştir, yani sanırım belkide başka sebeplerden onunda kafası dolu. hiç dışarıda kalmanı ister mi? yok yokkk sen hiççç üzülme ve direk evine git bir güzel yemeğini ye ve ister erkenden yat istersen al bir battaniye züerine tv seyret... yorma kafanı başka birşeye. sorun varsa bir zahmet o yordun kafasını, biliyorsunki senin daha önemli işlerin var

kadifegul
mavi45
canım bu dönemde bizim hormonlarımız çok değişiyor ama eşlerin bunu anlaması mümkün olmuyor ya açıklamamız gerekiyor ya da bir yerden okuması gerekiyor.Eşinle konuştun mu kadifegül hissettiklerini açık açık?Bence ne olursa olsun evinde dur kötü de olsanız iyi de olsanız.Bak hem aramış seni hiç aramasaydı belki kötü düşünürdün bence o da istemiyordur evden uzaklaşmanı.Bebişinide kendini de üzme canım:KK49:
konuştum çok konuşuyorum ama tek taraflı konuşmalar hiç işe yaramıyor,farklı bişi yapmam lazım şimdiye kadar denediklerim hiç işe yaramadı.beklicem,şimdi mesai bitti mesai bitimleri normalde arar napıyosun derdi.kursum var o da bitsin bakalım arayacak mı duruma göre...ama şundan eminim geri adım atan bu sefer ben olmayacağım.

Funda07
kadifegul
çok ciddi bir konumuydu ki aranıza böyle soğuk rüzgarlar estiren. bence boşluğuna gelip nerede kalacaksın demiştir, yani sanırım belkide başka sebeplerden onunda kafası dolu. hiç dışarıda kalmanı ister mi? yok yokkk sen hiççç üzülme ve direk evine git bir güzel yemeğini ye ve ister erkenden yat istersen al bir battaniye züerine tv seyret... yorma kafanı başka birşeye. sorun varsa bir zahmet o yorsun kafasını, biliyorsunki senin daha önemli işlerin var

kadifegul
Funda07
gelmedi...mesaide bitti gelmedi, çok ciddi bişi değil ama konuları sorunları uzatmada eşimin üstüne tanımam.yine uzattı ve bitecek gibi değildi.neyse hoşçakalın ben çıkıyorum.

znrcnk
kadifegul
ah canım yaa gerçekten bu erkeklere eşler hamile olduğunda birşey oluyor kimis el üstünde tutucam diye sasırıyor kimide senle birlikte adetten kesiliyor sanki.. hiç canımnı sıkma biraz tensel uzaklıkta olunca strese giriyorlar sanırım üstelik anlayışlı olması gerektikleri dönem eğer stres yapıcaksan evde olcanım ama biraz iyi gelir kafamı dinlerim dersen bir arkadasına misafir ol..
ama sakon tatlı canını bebişini üzme...:21:

omrumuz
kadifegul
BEN BÖYLE ŞEYLERİ OKUDUKCA DAHA DA UZULUYORUM AMA YAA :KK50:
EŞLERİMİZ BİZİ HER ZAMAN ANLAMAYABİLİRLER KEZA İÇİMİZDE BUYUYEN
BİR CANLI VAR SU ANDA ONLARA BU DURUM ÜTOPİK DE GELEBİLİR KABUL EDİYORUM COK HASSASIZ OTA COPE ALINIYORUZ AMA ESIMIZ BIZE ''nereye gideceksin ki '' DEDI DIYE DE EVE GITMEMEZLIK OLMAZ DIMI AMA :KK54: AKŞAMA MESELA EVİNE GİDERSİN TATLI BİR BUSE KONDURURSUN DUDACIĞINA TATLI DİLLE HİSSETTİKLERİNİ SÖYLERSİN ONUN DA İÇİNDEKİLERİ KONUSUP ATMASINI SAGLARSIN KONU TATLIYA BAGLANIR OLMAZ MI :KK49: HEM BAK OGLENLEYIN DE ARAMIS SENI KISA VE OZ OLSA DA KONUSMUSSUNUZ NE GUZEL O SENI BIRAKMAMAK ICIN ILK ADIMI ATMIS SIRA SENDE :KK49:

martim
znrcnk
malesef benim cilt çok bozuldu bıyık kısmımda izde var ama geçecek diolar ergenlikte cıkarmadığım kadr sivilce cıkardım birde inanılmaz yağlanıyorum hergün banyo yapıyorun en kötü gün aşırı ama yok yani..:KK50::KK50::KK50:
ee tatlım kızlar annelerinin güzelliğini alırmış derler, senin prenses pek bi güzel olacak o zaman. erkekler de annelerini güzelleştirirmiş. ben de herkes daha bir güzelleştin diyor. eşim de aynen sen gittikçe daha bir güzel oldun. o zaman erkek olacağını tahmin etmeliydim diyor :KK9::KK9:

omrumuz
karım bölgemde sanki benim de biraz arttı gibi.:18::18: zaten çok tüylü değildim, dökülür her halde.

bu arada ben çatlak kremi olarak lierac kullanıyorm. kalçamda var benim de ama gene de sürüyorum. belli mi olur belki azaltır bir umut :44:

bir de funda canım, iyi dileklerin için teşekkür ederim. şimdi daha iyiyim.

benim ufaklıkta şu an içerde dönüyor teyzeleri :KK70:D

Funda07
arkadaşlar birşey sorucam yatarken filan rahatsız oluyormusunuz? dönerken vs.? nefesiniz filan daralıyor mu? :KK53:

martim
omrumuz
BEN BÖYLE ŞEYLERİ OKUDUKCA DAHA DA UZULUYORUM AMA YAA :KK50:
EŞLERİMİZ BİZİ HER ZAMAN ANLAMAYABİLİRLER KEZA İÇİMİZDE BUYUYEN
BİR CANLI VAR SU ANDA ONLARA BU DURUM ÜTOPİK DE GELEBİLİR KABUL EDİYORUM COK HASSASIZ OTA COPE ALINIYORUZ AMA ESIMIZ BIZE ''nereye gideceksin ki '' DEDI DIYE DE EVE GITMEMEZLIK OLMAZ DIMI AMA :KK54: AKŞAMA MESELA EVİNE GİDERSİN TATLI BİR BUSE KONDURURSUN DUDACIĞINA TATLI DİLLE HİSSETTİKLERİNİ SÖYLERSİN ONUN DA İÇİNDEKİLERİ KONUSUP ATMASINI SAGLARSIN KONU TATLIYA BAGLANIR OLMAZ MI :KK49: HEM BAK OGLENLEYIN DE ARAMIS SENI KISA VE OZ OLSA DA KONUSMUSSUNUZ NE GUZEL O SENI BIRAKMAMAK ICIN ILK ADIMI ATMIS SIRA SENDE :KK49:
Ömrümüze aynen katılıyorum eksiksiz. Artık çıkmışsın netten, inşallah güzel haberlerle dönersin yarın. üzülme canım, zaman zaman olur böyle şeyler. yeterki büyütmeyelim.

martim
Funda07
arkadaşlar birşey sorucam yatarken filan rahatsız oluyormusunuz? dönerken vs.? nefesiniz filan daralıyor mu? :KK53:
yatarken sıkıntı yok bende canım, ama sola yatamıyorum. bir uyanıyorum sırt üstü yatmışım. çok rahat ediyorum öyle yatınca. ama yemeklerden sonra hele de fazla kaçırınca adeta tıkanıyorum. nefessiz kalıyorum. sindirimle sıkıntılarım var yani benim de.

znrcnk
Funda07
olmuyorum hatta ben suan sırtustu cok daha iyi uyuyorum yan yatamıyorum düşüveriyorum gene sırtımın üstüne:))

martim
znrcnk
olmuyorum hatta ben suan sırtustu cok daha iyi uyuyorum yan yatamıyorum düşüveriyorum gene sırtımın üstüne:))
aaaa aynen ben de öyleeee :KK9::KK9: ağırlaştık mı ne vücut yuvarlanıyor baksana:KK9::KK9:

znrcnk
martim
Ömrümüze aynen katılıyorum eksiksiz. Artık çıkmışsın netten, inşallah güzel haberlerle dönersin yarın. üzülme canım, zaman zaman olur böyle şeyler. yeterki büyütmeyelim.
ama hep bızmı alttan alıcaz ya tamam buyumesin ama madem boyle uzuyorlar azcıkda gönül alsınlar..:KK31::KK31:

znrcnk
martim
aaaa aynen ben de öyleeee :KK9::KK9: ağırlaştık mı ne vücut yuvarlanıyor baksana:KK9::KK9:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hele solumda hıç uyamıyorum sağ gene daha iyi sırtustü bel hafif yana kocaya dayalı ohh benden iyisi yokk ama kandolaşımı için yan yatın diyolar napsak bağlasakmı kendimizi martim..
neyse göbeğimiz çıksın istesekde yatamıcaz nede olsa biraz daha yatalım..ozaman vucut nefes lamak güçleştiğinden otomatikman aynı suan bizde olduğu gibi sağa sola dönderiyormuşş

Funda07
akşama ne yemek var kıslarrrrr

martim
15-11-11, 15:11
znrcnk
ama hep bızmı alttan alıcaz ya tamam buyumesin ama madem boyle uzuyorlar azcıkda gönül alsınlar..:KK31::KK31:
o da var tabii ama hani aramış ya o açıdan dedim. zor yaa ne diyeyim. inşallah düzelir araları.

znrcnk
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hele solumda hıç uyamıyorum sağ gene daha iyi sırtustü bel hafif yana kocaya dayalı ohh benden iyisi yokk ama kandolaşımı için yan yatın diyolar napsak bağlasakmı kendimizi martim..
neyse göbeğimiz çıksın istesekde yatamıcaz nede olsa biraz daha yatalım..ozaman vucut nefes lamak güçleştiğinden otomatikman aynı suan bizde olduğu gibi sağa sola dönderiyormuşş
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: iyi bari ben de vicdan azabı çekiyordum yatamıyorum diye. hakkaten sağ tarafla alıp veremediğim yok. ama sola yatarak başlayan uyku maceram sırt üstü bitiyor :KK9::KK9::KK9: vallahi durum düzelmezse uyku tulumu alalım senle canım, kesin çözm :KK53:

beralku
elemsu cnm amniyosentez sonuçlandı mı aklım hep sende umarım iyi haber verirsin bize:26:

martim
Funda07
akşama ne yemek var kıslarrrrr
yavrum içerde kıpırdayıp duruyor funda teyzesi anne bana yemek hazırla diye. ama anne çene çalma derdinde. en iiyisi alkayım ben. menü de kıymalı kabak ve pilav yoğurt olur sanırım. sen ne yapacaksın bakiyim