Bebeğimi beklerken...

Funda07
21-11-11, 09:11
TAFA evde olman çok güzel, raporlu olduğun süreyi doya doya güzel güzel geçir.... :KK36:
benimde ikinci bebeğim ama hissetmiyorum hiçbirşey :KK43: bazen diyorum ki acaba sıkıntı mı var... :KK52::KK52: zaten acayip hassas geçiyor bazı şeyler.

KADİFEGÜL, siparişlerim geldi.....çoookk güzeller..... tavsiye ederim valla arkadaşım.....

bu arada diğer tüm arakdaşlara da çoookk güzel bir gün diliyorum.:KK53:

golgemmm
21-11-11, 10:11
merhabalarr prens ve prenseslerin guzel annelerii:) bugün 2 haberle geldım:)
bugün benim d.günümmmmm:)) 26 yasıma gırdımmm..
veeee kızımın 2.ısmınıde buldum her ne kadar baba sadece beren olsun dıosada anne ne derse o olurrr:)) kızımın ısmıı İDİL BEREN olacakk..yerim yerim yerim yerimmm:))) opuorum hepınızıııııı

vusii
golgemmm
veeee kızımın 2.ısmınıde buldum her ne kadar baba sadece beren olsun dıosada anne ne derse o olurrr:)) kızımın ısmıı İDİL BEREN olacakk..yerim yerim yerim yerimmm:))) opuorum hepınızıııııı
doğum günün kutlu olsun canım, nice mutlu senelere sevdiklerinle erişmen dileğiyle..
kızın adıyla yaşasın inşallah, çok hoş duruyo :nazar:

golgemmm
vusii
doğum günün kutlu olsun canım, nice mutlu senelere sevdiklerinle erişmen dileğiyle..
kızın adıyla yaşasın inşallah, çok hoş duruyo :nazar:
tesekkur ederım canım benimm..

Castefella
Merhaba güzel annecikler, harika bir hafta olsun hepimiz için:KK9: Evde pek internete giremediğimden ancak paylaşabiliyorum

Ctesi doktor muayeneme gittim sonrasında AFP testi için kan verdim Rabbim iyi sonuçlar nasip etsin, amin.

Dr ilk bakışta erkek gibi gözüküyor ama başka bir açıdan kız gibi evet bi çıkıntı var ama

Erkek diyebilmem için altındaki iki küçük yumurtayı göremedim dedi Hayırlısı olsun inşAllah.

haftaya pazt kontrole gidicem belki o zaman belli olur Neden hala göstermedi dedim

Her hamilelik kendine özel Bacakları kapalı açmıyor Kızıma sordu kız istiyorum dedi
eşim erkek ben de Allah sağlıklı hayırlı evlat versin yeter ki dedim Dr.da hayırlısı dedi Evet Rabbim sağlıklı, hayırlı evlat versin İnşAllah cümlemize, amin.

Dr'a vitaminleri falan sordum ne var elinde dedi Elevit, magnorm, demir hapı dedim Bir açık büfe düşün
hepsinden faydalan dedi marincap balık yağı hapı ve calmax D3'de iç (pek süt içmiyorum diye) dedi mide yanmasına yine gavicson yazdı.
Benim kafam karışıyor yalnız gavicson gebelik sınıfı A grubu, calmaxD3, magnorm C grubu, marincap'da bir şey yazmıyor
Doktora gidecek arkadaşlar aynı günde tüm bu ilaçların alımını sorabilirler mi?

Funda07, Güle güle giyin canım gelen cici siparişlerini ben de cuma akşamı internet giriş sorunu çözülünce sipariş verdim inşallah bugün gelecek. Ctesi paladium'a baktım palto için söylediğim (Str.) mağazada asla beklediğim bir paltoya rastlamadım minicik kısacık panço tarzı bir şey var sadece.. Koton'da ki de çok kötüydü C&A'dan 1 siyah bluz ve etek aldım o kadar.. Yine aynı kattaki Ge.Be mağazasından da çok pahalı bulduğum için sadece mavi ve nar çiçeği iki şık body aldım. Palto yine alamadım anlayacağınız Belki C&A'nın büyük beden paltolarına bakabiliriz tekrar:26:

golgemmm doğum günün kutlu olsun canım nice senelere.. Bebişlerine isim koyan güzel anneleri öpüyorum, adlarıyla yaşasınlar upuzun ömürleri olsun inşAllah.. Sevgilerimle:KK3:

golgemmm
Castefella
Merhaba güzel annecikler, harika bir hafta olsun hepimiz için:KK9: Evde pek internete giremediğimden ancak paylaşabiliyorum

Ctesi doktor muayeneme gittim sonrasında AFP testi için kan verdim Rabbim iyi sonuçlar nasip etsin, amin.

Dr ilk bakışta erkek gibi gözüküyor ama başka bir açıdan kız gibi evet bi çıkıntı var ama

Erkek diyebilmem için altındaki iki küçük yumurtayı göremedim dedi Hayırlısı olsun inşAllah.

haftaya pazt kontrole gidicem belki o zaman belli olur Neden hala göstermedi dedim

Her hamilelik kendine özel Bacakları kapalı açmıyor Kızıma sordu kız istiyorum dedi
eşim erkek ben de Allah sağlıklı hayırlı evlat versin yeter ki dedim Dr.da hayırlısı dedi Evet Rabbim sağlıklı, hayırlı evlat versin İnşAllah cümlemize, amin.

Dr'a vitaminleri falan sordum ne var elinde dedi Elevit, magnorm, demir hapı dedim Bir açık büfe düşün
hepsinden faydalan dedi marincap balık yağı hapı ve calmax D3'de iç (pek süt içmiyorum diye) dedi mide yanmasına yine gavicson yazdı.
Benim kafam karışıyor yalnız gavicson gebelik sınıfı A grubu, calmaxD3, magnorm C grubu, marincap'da bir şey yazmıyor

Funda07, Güle güle giyin canım gelen cici siparişlerini ben de cuma akşamı internet giriş sorunu çözülünce sipariş verdim inşallah bugün gelecek. Ctesi paladium'a baktım palo için söylediğim (Str.) mağazada asla beklediğim bir paltoya rastlamadım minicik kısacık panço tarzı bir şey var sadece.. C&A'dan 1 siyah bluz ve etek aldım o kadar GeBe mağazasından da çok pahalı bulduğum için sadece mavi ve nar çiçeği iki şık body aldım. Palto yine alamadım anlayacağınız Belki C&A'nın büyük beden palolarına bakabiliriz tekrar:26:

golgemmm doğum günün kutlu olsun canım nice senelere.. Bebişlerine isim koyan güzel anneleri öpüyorum, adlarıyla yaşasınlar upuzun ömürleri olsun inşAllah.. Sevgilerimle:KK3:
ne guzelde yazmıssınn:)) tesekkurlerr canım..
benım ılac adları senınkılerden tamamen farklı..dr a gore degısıor.. bırde herkesın bunyesı bır degıl..sen bence dr ara bır sor derım canım nasıl kullanman gerektıgıyleılgılı..

Funda07
QUOTE=golgemmm;21779215]merhabalarr prens ve prenseslerin guzel annelerii:) bugün 2 haberle geldım:)
veeee kızımın 2.ısmınıde buldum her ne kadar baba sadece beren olsun dıosada anne ne derse o olurrr:)) kızımın ısmıı İDİL BEREN olacakk..yerim yerim yerim yerimmm:))) opuorum hepınızıııııı[/QUOTE]

hey doğumgünün kutlu olsunnnn maşallah.... :)))))))):KK71:

castefellaaa hayırlısı olsun sağlıkla gelsinde bebeğin gerisi boş :KK9:

doktor benim kızımada sormuştu ne olsun diye oda kız demişti... :KK76:
bugün gelsin bakalım cicilerin iyi günelrde kullanmak dileğiyle....

Funda07
golgemmm
fundacımmm yetişş:))
ben bugun eczaneye gıttım ve mustela alcaktım adam bızde yok sısteme bakım dedı sıstemde de bolebır ılac cıkmadı ya saglık bakanı onaylı degıldır o yuzden dedı yada ısmı yanlıs ısmını duzgun alın gelın dedı..anlamadım yawww:KK43:((
canım mustela bir ilaç ismi değil... bazı eczanelerde satılan özel ürünlerden bir girsene netten bak o zaman görebilirsin.... bulamazsan bakalım birlikte oldu mu?:KK4:

Castefella
golgemmm
ne guzelde yazmıssınn:)) tesekkurlerr canım..
benım ılac adları senınkılerden tamamen farklı..dr a gore degısıor.. bırde herkesın bunyesı bır degıl..sen bence dr ara bır sor derım canım nasıl kullanman gerektıgıyleılgılı..
:)) Evet ilaç isimlei farklı ama canım doktoruma sordum aslında bu soruyu sen bunlara hiç kafanı takma detaylara girme tün vitaminlerden faydalan falan dedi o kadar. Sanırım yine doktor değiştirme vaktim geldi gibi.. Bu tarz biraz garip geldi bana çünkü..
Bir de hem sonucu gösteririm hem kontrolde tekrar bir bakar mıyız dediğimde bizim bölümümüzde pek kontrol yok aslında sonuç için ya sen ararsın ya da biz ararız dedi Olsun biradaha şansımızı denesek deyince zorla peki dedi ama randevu almak hakikaten zor oldu. Eh ne diyeyim sanırım Kartal-Kozyatağı arasında, farklı bir hastane ve doktor bulmam gerekecek, tavsiyelerinize de açığım. Allah hakkımızda hayırlısını versin İnşAllah.. Sevgiler..

golgemmm
Funda07
canım mustela bir ilaç ismi değil... bazı eczanelerde satılan özel ürünlerden bir girsene netten bak o zaman görebilirsin.... bulamazsan bakalım birlikte oldu mu?:KK4:
tamam tatlım bene mustela nın catlak bakım kremı varmı dedım:)) adamda ole dedıı.. ınternetten baktım evet varmıs tatlım ama saglık bakanı onaylı degılmısss sanırımm..

Castefella
Funda07
QUOTE=golgemmm;21779215]merhabalarr prens ve prenseslerin guzel annelerii:) bugün 2 haberle geldım:)

bugün gelsin bakalım cicilerin iyi günelrde kullanmak dileğiyle....[/QUOTE]

Teşekkür ederim Fundacııımm, amin.. amin..

Kuzucuklar büyüdü de kendilerine gene kız kardeş istiyorlar maşAllah, hayırlısı olsun tabii..

ciciler gelmiş öğlen yemeğinden dönerken gidip alıcam inşAllah, bu hafta biraz fazla göbiş çıkınca mecbur kaldık
hamilik kıyafetleri almaya ne yapalım değil mi? Güle güle kullanalım inşAllah hepimiz, bebişi saran kıyafetlerimizi:nazar:

Bu arada mustela bir göğüs kremi veya çatlak kremi ürünleri markası diye biliyorum joker veya e-bebek'te falan satışı var sanırım:KK9:

HaticeCan
drusella
selam kızlar kimsecikler var mı? çok sancım var korkuyorum..
merhaba drusellacim,

bugün nasilsin canim? Gecmis yazini okudumda agrilarin falan varmis, insallah bugün daha iyisindir. Dinlenmeye bak lütfen. Cumartesi benimde yine sag kasigimda agri vardi, öylece uzandim. Bugünde ev doktorumuza gidip rapor alicam bir hafta... dinlenirsem daha iyi oluyor. Sende dinlenmene bak...

janlpam
Akşam üzeri hastahaneden aradılar 3 lü testim iyi çıkmış
Yaşım 34 o yüzden endişeliydim
Rahatladım Allaha şükür
gözün aydin canim, testin iyi cikmis... artik kafanda rahat olur.

omrumuz
kızlar merhabalar hayırlı sabahlar

Yardımınıza ihtiyacım var. Akşam babamlara davetliydik. Annem acıyı çok sever. Bu konuda bencil olabilecek kadar hemde. Salataya da acı biber dogramış. Senımsın salatadan bır kasık alan. Midem mahvoldu.Bir yanma ki sormayın gitsin. Maden suyu da içtim fayda etmedi. Eve gelince vitamın ılaclarımı ıcıp yattım gece karın agrısıyla uyandım. Tuvalete zor yetıstım.Mıdemı bozmusum yanı ishal oldum. Karın agrım hala devam edıyor. Tuvalete oturunca su gıbı gıdıyor. Mide bulantım da cabası tabii. Bana ne önerirsiniz bu sıkıntıyı atlatabilmem için. :KK42:
canim dikkat et aci yememeye calis...Muz falan ye, cubuk kraker falan.. SAnirim bugün daha iyisindir.

buba
merhaba kizlar benim bebisim daha cok minik ve 3 gece önce hafif bi kanama yasadim ben..devami gelmedi ya da herhangi bi agri olmadi ama cok korktum..

sabahinda doktora gittim ultrasona ilk o zaman aldi ve iyi görünuo ama bi hafta sonra tekrarlamamiz lazim dedi:KK43:su an benim icim icimi yiyor bise olcak bebegime diye..

sizlerde bu tarz seyler yasadiniz mi?tekrar ultrasona cagirmasi anormal mi sizce? sadece kese göründü gerci haftayya icini de görücez dedi ama bilmioyrum..

ben yurt disindayim ve tedirginim cok fazla:KK43:

allah saglikla bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah:nazar:
hayirli olsun canim bebisin. Insallah sende sag salim kucagina alirsin. Ilk 3 aylarda cok dikkat etmek gerek, kanamalar falan olabiliyor. Dinlenme sansin varsa dinlen...

golgemmm
Gölgemmmm iyi ki dogdun canim, mutlu yillara. Yeni yasin hayirli ugurlu olsun.. Kizinin ikinci ismide hayirli olsun..

:KK46::KK46:

golgemmm
Funda07

bugün gelsin bakalım cicilerin iyi günelrde kullanmak dileğiyle....[/QUOTE]

tesekurler tatlımm muccckkk:)))

golgemmm
21-11-11, 11:11
HaticeCan
merhaba drusellacim,

bugün nasilsin canim? Gecmis yazini okudumda agrilarin falan varmis, insallah bugün daha iyisindir. Dinlenmeye bak lütfen. Cumartesi benimde yine sag kasigimda agri vardi, öylece uzandim. Bugünde ev doktorumuza gidip rapor alicam bir hafta... dinlenirsem daha iyi oluyor. Sende dinlenmene bak...

gözün aydin canim, testin iyi cikmis... artik kafanda rahat olur.

canim dikkat et aci yememeye calis...Muz falan ye, cubuk kraker falan.. SAnirim bugün daha iyisindir.

hayirli olsun canim bebisin. Insallah sende sag salim kucagina alirsin. Ilk 3 aylarda cok dikkat etmek gerek, kanamalar falan olabiliyor. Dinlenme sansin varsa dinlen...

Gölgemmmm iyi ki dogdun canim, mutlu yillara. Yeni yasin hayirli ugurlu olsun.. Kizinin ikinci ismide hayirli olsun..

:KK46::KK46:
kendı adıma ve kızım adına coookk tesekkurlerr tayzesii:)))

HaticeCan
günaydin günaydin güzel hamisler,

az önce gecmis yazilanlari okudum, onlara cevap yazip - simdide sizlere yazayim dedim..

nasilsiniz iyimisiniz bugün?
Bende bugün evdeyim ise gitmedim, yani birazdan doktora gidip 1 haftalik rapor alicam, cumartesi sag kasigimda agri vardi, dinlenmek iyi gelecek insallah...

Bu carsamba kayit icin hastaneye gidicem bakalim, insallah güzel haberlerle gelirim oradan...

Hepimiz icin güzel bir hafta olmasi dilegiyle...kocaman öpüyoruz sizleri teyzeleri :KK1::KK46::nazar::KK54:

omrumuz
HaticeCan

az önce gecmis yazilanlari okudum, onlara cevap yazip - simdide sizlere yazayim dedim..

Bende bugün evdeyim ise gitmedim, yani birazdan doktora gidip 1 haftalik rapor alicam, cumartesi sag kasigimda agri vardi, dinlenmek iyi gelecek insallah...

Bu carsamba kayit icin hastaneye gidicem bakalim, insallah güzel haberlerle gelirim oradan...

Hepimiz icin güzel bir hafta olmasi dilegiyle...kocaman öpüyoruz sizleri teyzeleri :KK1::KK46::nazar::KK54:
cok gecmıs olsun ttlım dıkkat et kendıne olur mu hayatım rabbım nazarlardan esırgesın dınlen ıyıce bıseycıgın kalmaz :nazar:

bende ıyıyım cok sukur gectı ıshalım elh :KK1: bır ara korkuttu benı ama bı problem olmadı cok sukur :KK34:

Funda07
golgemmm
tamam tatlım bene mustela nın catlak bakım kremı varmı dedım:)) adamda ole dedıı.. ınternetten baktım evet varmıs tatlım ama saglık bakanı onaylı degılmısss sanırımm..
inan sağlık bakanlığı onayından bilgim yok ama ben kızımda 2 yaşının sonuna kadar bu markanın bebek ürünlerini kullandım kendimde hamileliğimde aynı şekilde. tabi sen bilirsin kuzum:124:...

kadifegul
Funda07
TAFA evde olman çok güzel, raporlu olduğun süreyi doya doya güzel güzel geçir.... :KK36:
benimde ikinci bebeğim ama hissetmiyorum hiçbirşey :KK43: bazen diyorum ki acaba sıkıntı mı var... :KK52::KK52: zaten acayip hassas geçiyor bazı şeyler.

KADİFEGÜL, siparişlerim geldi.....çoookk güzeller..... tavsiye ederim valla arkadaşım.....

bu arada diğer tüm arakdaşlara da çoookk güzel bir gün diliyorum.:KK53:
güle güle kullan.ben bidaha bakem şu siteye:))

kadifegul
golgemmm
şaşırdım onayı olmamasına. çok meşur mustelanın ürünleri... benim eczacım bana üç krm göstermişti percutalfa,lierac ve mustelaydı. üçü içinde çok iyi, sonuç veren ürünler demişti. eczacımada gerçekten çok güvenirim cilt rahatsızlığım alerjilerim falan var cilt bakım ürünlerimi falan hep oradan alırım hiç sorun yaşamadım. bu arada ürünlerin en pahalısı mustelaydı ben en bilinen lierac diye onu aldım ama nemlendirmesi yeterli gelmedi percutalfada aldım. merak ettim şimdi acaba benim kullandıklarımın var mı sağlık bakanlığı onayı...

tafa35
Nice senelere tatlım, bebişinin de ismi hayırlısı olsun...

golgemmm

tafa35
Ben cesaret edemiyorum bu ürünleri kullanmaya kızımda da kullanmamıştım. İlk badem yağı kullanmıştım o biraz tüylenme yapınca bıraktım sonra birşey kullanmadım ama tabiki çatlaklarım oldu. Şimdi bu bebişimde ilk başta vazelin aldım çok iyi geldi onu kullanıyordum. Benim bir arkadaşımda göbeğinde lekelenmeler oldu doğum döküntüleri demiş doktor o da vazelin kullanıyordu. Vazelin bu lekeleri daha da fazlalaştırır demiş doktoru o yüzden bende onu bıraktım. Şimdi ise bebeyağı kullanıyorum en sağlıklısı o gibi geliyor bana nede olsa bebişlerin cildine uygulanabiliyor. Genede ne bileyim alamadım başka bir ürün.

kadifegul
şaşırdım onayı olmamasına. çok meşur mustelanın ürünleri... benim eczacım bana üç krm göstermişti percutalfa,lierac ve mustelaydı. üçü içinde çok iyi, sonuç veren ürünler demişti. eczacımada gerçekten çok güvenirim cilt rahatsızlığım alerjilerim falan var cilt bakım ürünlerimi falan hep oradan alırım hiç sorun yaşamadım. bu arada ürünlerin en pahalısı mustelaydı ben en bilinen lierac diye onu aldım ama nemlendirmesi yeterli gelmedi percutalfada aldım. merak ettim şimdi acaba benim kullandıklarımın var mı sağlık bakanlığı onayı...

Funda07
tafa35
Ben cesaret edemiyorum bu ürünleri kullanmaya kızımda da kullanmamıştım. İlk badem yağı kullanmıştım o biraz tüylenme yapınca bıraktım sonra birşey kullanmadım ama tabiki çatlaklarım oldu. Şimdi bu bebişimde ilk başta vazelin aldım çok iyi geldi onu kullanıyordum. Benim bir arkadaşımda göbeğinde lekelenmeler oldu doğum döküntüleri demiş doktor o da vazelin kullanıyordu. Vazelin bu lekeleri daha da fazlalaştırır demiş doktoru o yüzden bende onu bıraktım. Şimdi ise bebeyağı kullanıyorum en sağlıklısı o gibi geliyor bana nede olsa bebişlerin cildine uygulanabiliyor. Genede ne bileyim alamadım başka bir ürün.
SANMIYORUM BENDE onaysız olduğunu, benim aldığım yerlerde çok büyük eczaneler .... ama her anlamda çok memnum kadım ben hem kızım için hem kendim için diyorum ya pişik kremini tek geçiyorum..... tüm şikayeti olan arkadalalarıma alıp hediye ediyordum valla.

Funda07
kadifegul
güle güle kullan.ben bidaha bakem şu siteye:))
bak bakkk ... güzel ciciler al sende... iyi sağlıklı en güzell günlerde kullanalım inşallah :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

mavi45
21-11-11, 12:11
golgemmm
nice mutlu yıllar dilerim gölgemmm:21:

kızının ismi de hayırlı olsun çok beğendim ismini.:KK8:

drusella
iyi haftalar güzel anneler :KK54::KK54::KK54:
ömrümüz canım çok güzel düşünmüşsün isimleri inşallah hayırlısıyla cinsiyetini de öğrenirsin
kadifecim ben de soranlara 5 aylık diyorum artık. yarın 20. haftamız dolacak 21. haftaya gireceğiz inşallah
golgemmm nice mutlu sağlıklı yaşlara canım sevdiklerinle:124:
Castefella inşallah test sonuçların iyi olur canım ;
Haticecan benim de gözlerim seni arıyordu canım. geçmiş olsun sana da, fırsat bu fırsat dinlen sen de canım. bebişler birazcık yaramaz sanırım bu ara. benim sancılarım azaldı ama tam geçmedi. Devam ederse bir daha görüşücem doktorumla.

beralku
kızlar pazartesi doktorla randevum var 3 boyutlu ultrasonun fiyatını sordum 25 liraymış

martim
golgemmm
Doğum günün kutlu olsun, bebişin, eşin ve tüm sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşlara :))) :KK16::KK16: bu arada kızının ismi de pek güzelmiş. Adıyla sağlıkla yaşatsın Rabbim..

Castefella

Canım ben de elevit, demir lacı alıyorum. doktor bana da balık yağı hapı verdi. 2-3 günde 1 tane iç dedi. ama ne bileyim ben haftada 1 balık, her günde ceviz yiyorum. nette doktornevra mı yoksa gebelikorg mu hangisi olduğunu bilmiyorum ama orda benim gibi besleniyorsan gerek yok yazıyrdu. çünkü sonuçta o balık yağı haplarının da balıktan yapılış yerleri fazladan a vitaminine nden oluyor ve tartışmalıymış. ben de karar veremedim ve daha almadım da. yani balık yemekle sorunum yo, gerekirse 2 kez yerim zaten. bu arada ben bir de tiroid ilacı alıyorum. demir ve kalsiyum aynı öğünde alamıyorum o yüzden. doktorun söylediği iki ilacı üst üste alma. en az 1 saat arayla iç. afp testini ben de yaptırdım, çok şükür sorun yokmuş. inşallah sen de iiyi haberler alırsın canım.

gorkems
bende yaklaşık 1 haftadır bebiş hareketini hissedemiyorum daha önce paylaşmıştım.endişeliyim daha önce hissetmiştim şimdi neden olmuyor diye içim içimi yiyor beklemedeğim inşallah bir sorun yoktur.dün eşime söyledim bebişini mutlu etmiyorsundur ondan hareketini sana hissetmiyor dedi.
Canımmm, sıkıntı yapma. yorgun olduğunda o da hareket etmezmiş ki şu an hissetmemen normal. asıl 23. haftadan sonra yaklaşık 500 gr mı geçtiğinde hareketler belirginleşecek. nedense ben hiç dinlemiyorum karnımı. hareketlerini saymıyorum. bazen hiç hareket etmiyor bazen de dönüyor içimde. 19. hafta pıt pıt hissederken 2 haftadır hissetmiyorum. daha çok dönüyor, kayıyor gibi oluyr. benim nacizane tavsiyem bunlara takılıp boşu boşuna strese girme. sankim eşin haklı kuzummm .:KK34: zaten sorun olsa vucudun hiç ummadığın tepkiler verecektir. (Allah korusun)

martim
beralku
kızlar pazartesi doktorla randevum var 3 boyutlu ultrasonun fiyatını sordum 25 liraymış
Neresiymiş o bana da randevu al beralkucummm ben de geliyorum :KK9::KK9::KK9: bizimki 200 tl :26::26:

beralku
martim
Neresiymiş o bana da randevu al beralkucummm ben de geliyorum :KK9::KK9::KK9: bizimki 200 tl :26::26:
erzurum cnm bu arada benim şu dönemde girmem normal mi o tarihte 21. haftada olacam da bebeği görür müyüm net bi şekilde mrktan çatlayacam

Funda07
AFT testi nedir?

Şimdi bende troid ilacı alıyorum, demir ilacımda var. calsiyum almak istesem neye dikkat etmem gerekiyor?

martim
omrumuz
kızlar hepinize güzel saglıklı bereketlı neşeli bir hafta diliyorum :KK1:

Biz isim konusuna karar verdik sanırım. Bebeğimiz cinsiyetini henüz göstermediği için

mecburen hem kız hemde erkek ısmı dusunduk :KK49:

Ahmet Hamza:
Ahmet kayınpederımın adı.
Eşimin büyük dedesinin adı mehmetmiş
büyük babasının adı ahmet
dedesinin adı mehmet
babasının adı ahmet
kendı adı da mehmet bu senkronızasyon cok hosuma gıttı oglum olursa ahmet olsun ıstedım :nazar: eşim hz. hamzayı da cok sevdıgı ıcın ıkıncı ısım olarak hamza ıstedı.:nazar:

Zeynep Seher de kız isminde karar kıldık. :nazar: zeynep peygamber efendımızın kızının adı. Seher vaktı ıse bereketlı olur dedı esım gercı dayısının esını de pek sevmez ama neyse :KK1: seher aynı zamanda onun adı :KK1: artık seher dedıkce hatırlasın dursun dımı :KK34:

Sizce nasıllar güzel mi? Teyzelerinin kulağına hoş geldi mi bakim :nazar::KK49:
Her ikisi de güzel canım, maşallah diyelim. :nazar::nazar: bizimkisi için henüz bi kararımız yok, pek bi rahatım. sanki 10. cocuğum :KK9::KK9: eşim bana bıraktı ama adamcağız bu çocuk senin elinde isimsiz kalır ya diye dertleniyor:KK9::KK9: doğru mu ne :KK9::KK9:

HaticeCan

geçmiş olsun canım, dikkat et kendine. üşütmüş de olabilirsin ya da idrar tetkiki yaptır enfeksiyon nedeniyle olabilirmiş doktor öle demişti bana. :nazar::nazar: öptüm ben de:KK54:

dilsadonder
slm arkadaşlar ben de geldim aranıza.

martim
beralku
erzurum cnm bu arada benim şu dönemde girmem normal mi o tarihte 21. haftada olacam da bebeği görür müyüm net bi şekilde mrktan çatlayacam
yok canım asıl en ideal haftalar bunlar . ben de yarın 21 artlı günlere başlıyorum artık 22. hafta mı 21. haftamı oluyor bilemem ama ben geçen hafta istiyordum. yer yoktu bu cumartesiye kaldı. bu arada artık bebişi bir bütün olarak göremeyeceksin büyüdüğü için. ben geçen hafta gittim, yüzüne ayrı, beline ayrı, bacaklarına ayrı baktı doktor. :nazar::nazar: yani gayet normal ve olması gereken de bu zaten. büyüsünler maşallah:nazar:

martim
dilsadonder
Hoşgeldiiiiiiiiinnnnn , cinsiyeti belli oldu mu seninkinin :nazar:

drusella
dilsadonder

hoşgeldinnn :KK3:

dilsadonder
martim
Hoşgeldiiiiiiiiinnnnn , cinsiyeti belli oldu mu seninkinin :nazar:
hoşbulduk canımm evet erkek :nazar: ama 1 aralıkta her ihtimale karşı tekrar bakılacak

martim
Funda07
AFT testi nedir?

Şimdi bende troid ilacı alıyorum, demir ilacımda var. calsiyum almak istesem neye dikkat etmem gerekiyor?
Fundacım o test 3lü testin içindeki bir değer. eger 2li normalse ister 3 değere yine baktır istersen sadece ona. çünkü ikili de eksik olan değer o. biz de onu yaptırdık. down için yeniden baktırmadım yani.

Troid ilacıyla calsiyumu aynı öğün alma. yani troid mecbur sabah zaten. öğlen demir ilacını al, akşamda vitamini. ya da öğle akşamı yer değiştir. süt falan içtikten en az 1 saat sonra demir ilacını al. buna da dikkat et yani. :KK54:

dilsadonder
drusella

hoşgeldinnn :KK3:
hoşbuldukk :nazar:

martim
dilsadonder
hoşbulduk canımm evet erkek :nazar: ama 1 aralıkta her ihtimale karşı tekrar bakılacak
ay maşallah, biz prens anneleri baya çoğaldık mı ne :nazar::nazar: :KK9::KK9::KK9:

dilsadonder
martim
ay maşallah, biz prens anneleri baya çoğaldık mı ne :nazar::nazar: :KK9::KK9::KK9:
ben kız istiorum diordum ama hayırlı olsun hayırlısıyla gelsin prenslerimiz.

Funda07
martim
Fundacım o test 3lü testin içindeki bir değer. eger 2li normalse ister 3 değere yine baktır istersen sadece ona. çünkü ikili de eksik olan değer o. biz de onu yaptırdık. down için yeniden baktırmadım yani.

Troid ilacıyla calsiyumu aynı öğün alma. yani troid mecbur sabah zaten. öğlen demir ilacını al, akşamda vitamini. ya da öğle akşamı yer değiştir. süt falan içtikten en az 1 saat sonra demir ilacını al. buna da dikkat et yani. :KK54:
teşekkürler canım sağol...:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

dilsadonder
hoşbuldukk :nazar:
hoşgeldinnnn:21:

gorkems
21-11-11, 13:11
golgemmm
nice senelere canım bebişinle eşinle sağlık mutluluk içinde.kızının adıda çok güzelmiş.Allah ismiyle sağlıklı uzun ömürler versin.
HaticeCan

çok geçmiş olsun canım.yat dinlen.ohh ne güzel sırayla raporları alıyorsunuz.bende mi alsam :KK51:
martim
Canımmm, sıkıntı yapma. yorgun olduğunda o da hareket etmezmiş ki şu an hissetmemen normal. asıl 23. haftadan sonra yaklaşık 500 gr mı geçtiğinde hareketler belirginleşecek. nedense ben hiç dinlemiyorum karnımı. hareketlerini saymıyorum. bazen hiç hareket etmiyor bazen de dönüyor içimde. 19. hafta pıt pıt hissederken 2 haftadır hissetmiyorum. daha çok dönüyor, kayıyor gibi oluyr. benim nacizane tavsiyem bunlara takılıp boşu boşuna strese girme. sankim eşin haklı kuzummm .:KK34: zaten sorun olsa vucudun hiç ummadığın tepkiler verecektir. (Allah korusun)
saol canım.daha iyiyim.galiba haklısın birşey olsa Allah korusun sorun olurdu.:nazar::nazar::KK46::KK49:
dilsadonder
hoşgeldin canım aramıza :KK16:

dilsadonder
gorkems
nice senelere canım bebişinle eşinle sağlık mutluluk içinde.kızının adıda çok güzelmiş.Allah ismiyle sağlıklı uzun ömürler versin.

çok geçmiş olsun canım.yat dinlen.ohh ne güzel sırayla raporları alıyorsunuz.bende mi alsam :KK51:

saol canım.daha iyiyim.galiba haklısın birşey olsa Allah korusun sorun olurdu.:nazar::nazar::KK46::KK49:

Funda07
teşekkürler canım sağol...:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

hoşgeldinnnn:21:
hoşbulduk arkadaşlar

sevel
meraba arkadaşlar bende aranıza gelebilr miyim yeniyim burda da

mavi45
dilsadonder
hoşgeldin dilşad.Sağlıkla geçsin canım hamileliğin.

omrumuz
beralku
az once benı de hastahaneden aradılar muayene dahıl 92 tl ımıs :KK49:

golgemmm
21-11-11, 14:11
tafa35
Nice senelere tatlım, bebişinin de ismi hayırlısı olsun...
tskler canımcımmm:)))

mavi45
nice mutlu yıllar dilerim gölgemmm:21:

kızının ismi de hayırlı olsun çok beğendim ismini.:KK8:
tskler teyzesi begenmenize cok sevındık:)))

drusella
iyi haftalar güzel anneler :KK54::KK54::KK54:

ömrümüz canım çok güzel düşünmüşsün isimleri inşallah hayırlısıyla cinsiyetini de öğrenirsin
kadifecim ben de soranlara 5 aylık diyorum artık. yarın 20. haftamız dolacak 21. haftaya gireceğiz inşallah
golgemmm nice mutlu sağlıklı yaşlara canım sevdiklerinle:124:
Castefella inşallah test sonuçların iyi olur canım ;
Haticecan benim de gözlerim seni arıyordu canım. geçmiş olsun sana da, fırsat bu fırsat dinlen sen de canım. bebişler birazcık yaramaz sanırım bu ara. benim sancılarım azaldı ama tam geçmedi. Devam ederse bir daha görüşücem doktorumla.
tskler tatlım cok sagoll:)

martim
Doğum günün kutlu olsun, bebişin, eşin ve tüm sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşlara :))) :KK16::KK16: bu arada kızının ismi de pek güzelmiş. Adıyla sağlıkla yaşatsın Rabbim..

Canım ben de elevit, demir lacı alıyorum. doktor bana da balık yağı hapı verdi. 2-3 günde 1 tane iç dedi. ama ne bileyim ben haftada 1 balık, her günde ceviz yiyorum. nette doktornevra mı yoksa gebelikorg mu hangisi olduğunu bilmiyorum ama orda benim gibi besleniyorsan gerek yok yazıyrdu. çünkü sonuçta o balık yağı haplarının da balıktan yapılış yerleri fazladan a vitaminine nden oluyor ve tartışmalıymış. ben de karar veremedim ve daha almadım da. yani balık yemekle sorunum yo, gerekirse 2 kez yerim zaten. bu arada ben bir de tiroid ilacı alıyorum. demir ve kalsiyum aynı öğünde alamıyorum o yüzden. doktorun söylediği iki ilacı üst üste alma. en az 1 saat arayla iç. afp testini ben de yaptırdım, çok şükür sorun yokmuş. inşallah sen de iiyi haberler alırsın canım.

cokk ama cokk sagol canımm:)

dilsadonder
hg canımmm

gorkems

tsk edıyoruz gorkems kıızımda tsk edıo olacakkı bı kıpırtı oldu suanda:)

sevel
meraba arkadaşlar bende aranıza gelebilr miyim yeniyim burda da
tabikiiiii h.geldın canımmm..

golgemmm
omrumuz
az once benı de hastahaneden aradılar muayene dahıl 92 tl ımıs :KK49:
yhaa benım hastanede ozel ve kurumum karsılıomus 3 boyutlu ultrasonu:)) cokk mutlu oldummmm:))
renkli doppler ıcın de cuzi mikltar ödeme yapılıyormus..
ıkılı test uclu test toksoplazma testı derken baya bı acılmıstım parasal olarak bu haber ıyı geldıı:))
hepınızı nsıvasa beklıorum kızlar gelın ucretsız yaptıralımm beraber.)))

gorkems
golgemmm
tskler canımcımmm:)))

tskler teyzesi begenmenize cok sevındık:)))

tskler tatlım cok sagoll:)

cokk ama cokk sagol canımm:)

hg canımmm

tsk edıyoruz gorkems kıızımda tsk edıo olacakkı bı kıpırtı oldu suanda:)

tabikiiiii h.geldın canımmm..
ahh canım maşallah ona :nazar::nazar: annesi mutlu olunca oda mutlu oluyor tepki veriyor.benimde oğluşum bugün hareketlendi.kaç gündür hissetmiyordum şimdi hissetmeye başaladım :KK76::KK76:

Funda07
ben neden hisstmiyorum ama:KK50: