sünnet annesi olarak bu kıyafetle doğru seçimi yapmışmıyım:)

hayat7681
29-10-11, 14:10
http://b1110.hizliresim.com/q/x/6ywz.jpg
merhaba arkadaşlar bu sayfayı beğenerek takip ediyorum bende resim yüklemeye karar verdim sonunda
bu elbiseyi oğullarımın sünnet düğününde giydim..
fikirlerinizi merakla bekliyorum:))

nevbaharmina
29-10-11, 14:10
kaderim
http://b1110.hizliresim.com/q/x/6ywz.jpg
merhaba arkadaşlar bu sayfayı beğenerek takip ediyorum bende resim yüklemeye karar verdim sonunda
bu elbiseyi oğullarımın sünnet düğününde giydim..
fikirlerinizi merakla bekliyorum:))
gelin olmusun bence yaaa ne bileyim bana biraz fazla gibi geldi ama senin secimin cookk hos bi elbise..

hayat7681
29-10-11, 15:10
http://b1110.hizliresim.com/q/x/6z83.jpg

hayat7681
fatmaozkan
gelin olmusun bence yaaa ne bileyim bana biraz fazla gibi geldi ama senin secimin cookk hos bi elbise..
fikrin için teşekkürler canım bu düşüncede olan bazı kişilerde olmuştu ama tamamen renk diyorum...
bu elbiseyi katalogtan beğendim farklı rengiydi katalogtaki, ama kremin üzerine çalışılmasını istedim..
katalogtaki renk griydi...

eylos_25
Fazla abartılı buldumm........

hayat7681
eylos_25
Fazla abartılı buldumm........
bende abartlılı olmasını istemiştim:))

HepBaharOlsa
Cok guzel olmussunuz gercekten,
ama bende biraz abartili buldum,
sanki sunnet dugunu degilde kendi dugununuze hazirlanmis gibisiniz.
Gerci iyi yaptiniz aslinda, tadini cikarmak lazim bazi ozel gunlerin :KK1:

hayat7681
HepBaharOlsa
Cok guzel olmussunuz gercekten,
ama bende biraz abartili buldum,
sanki sunnet dugunu degilde kendi dugununuze hazirlanmis gibisiniz.
Gerci iyi yaptiniz aslinda, tadini cikarmak lazim bazi ozel gunlerin :KK1:
çok fazla abiye kıyafet giyecek kişiler olduğu için bunu düşünmek lazım pişti durumunu:))
kimse krem rengini seçmez sünnet annesinden başka diye düşündüm..
yorumunuz için teşekkürler...

tugce1290
Elbise degil gelinlik sanki... Arkasındaki gülü kötü olmus sacınızda abartılı olmus bence assolist gibi... Umarım kızmazsınız bana yorumum icin

sebbnemm
bence saçını kıyafetiniz çok hoş olmuş bir insanın kendi düğününden sonra beyaz giyebileceği ve istediği kıyafeti tercih edeceği en güzel gece sünnet annesi olmak bence çok doğru karar allah evlenmelerinide göstersin inşallah :nazar:

hayat7681
tugce1290
Elbise degil gelinlik sanki... Arkasındaki gülü kötü olmus sacınızda abartılı olmus bence assolist gibi... Umarım kızmazsınız bana yorumum icin
buraya sayfayı açmamın tek nedeni fikirlerinizi almaktı
kızmakmı? tabiki hayır buraya konu açmamın nedenini belirttim
herkezin fikrine saygım var..

hayat7681
sebbnemm
bence saçını kıyafetiniz çok hoş olmuş bir insanın kendi düğününden sonra beyaz giyebileceği ve istediği kıyafeti tercih edeceği en güzel gece sünnet annesi olmak bence çok doğru karar allah evlenmelerinide göstersin inşallah :nazar:
amin canım cümlemizee göstersin rabbim..

Dexterella
4-11-11, 23:11
Saçını da beğendim, elbiseni dee.Ama rengi biraz daha koyu krem falan olsaymış gelinlik gibi durmazdı belkide. :)

Pelerinli
5-11-11, 07:11
Ben gayet gzel buldum hele bebişlerden sonra (ya da bebiş miydi):KK16:
Süper olmuşsunuz, evt gelin gibi olmuşsunuz ama eller çatlamıştır,benim hoşuma gitti:KK16::KK16:

maximaculpa
5-11-11, 07:11
Ben sünnet için ağır buldum.Daha zarif olabilirdin.En önemlisi beyaz olmamalıydı.

hayat7681
5-11-11, 09:11
berrakada
Saçını da beğendim, elbiseni dee.Ama rengi biraz daha koyu krem falan olsaymış gelinlik gibi durmazdı belkide. :)
evet canım bende aynısını düşünüyorum,
modelden ziyade renk gelinlik gibi:))

hayat7681
5-11-11, 09:11
Pelerinli
Ben gayet gzel buldum hele bebişlerden sonra (ya da bebiş miydi):KK16:
Süper olmuşsunuz, evt gelin gibi olmuşsunuz ama eller çatlamıştır,benim hoşuma gitti:KK16::KK16:
2 oğlum var canım biri bebiş sayılır:)) yarın 2 yaşına giriyor diğeri 10 yaşında
teşekkürler güzel yorumun için...

hayat7681
5-11-11, 10:11
ozdelice
Ben sünnet için ağır buldum.Daha zarif olabilirdin.En önemlisi beyaz olmamalıydı.
beyaz değil ama daha koyu krem olsaydı sanırım gelinlik gibi durmazdı, çünkü modeli gelinlik modeliyle alakası yok..

nazlihilal
5-11-11, 17:11
cok hoş olmuşsunuz özellikle sacınız:)

duygu45
5-11-11, 20:11
bende oğlum olursa sünnetinde gelinliğimi giymek istiyorum eşimde damatlığını giyecek az önce konuştuk daha.çok hoş olmuşsunuz saçlarınız benimkine çok benziyo.çok beğendim.rabbim bizede nasip eder inşallah.sizede düğünlerini de göstersin

hayat7681
6-11-11, 11:11
nazlihilal
cok hoş olmuşsunuz özellikle sacınız:)
teşekkür ederim canım...
duygu45
bende oğlum olursa sünnetinde gelinliğimi giymek istiyorum eşimde damatlığını giyecek az önce konuştuk daha.çok hoş olmuşsunuz saçlarınız benimkine çok benziyo.çok beğendim.rabbim bizede nasip eder inşallah.sizede düğünlerini de göstersin
amin canım cümlemize göstersin rabbim..

ferero34
6-11-11, 11:11
Kendinizi iyi hissettiyseniz başkalarının düşüncesini bir önemi yok.

Mutlumuydun sorusuna cevabınız EVET ise.... konu kapanmıştır.

Oğlunuzla birlikte nice nice mutlu yıllar....

bebisimsanem
9-11-11, 17:11
bencede çok abartılı yani sünnete göre ağır kaçmış

setenay_eslem
bencede cok hoş arkadasın dedıgı gıbı düğünden sonra en özel düğün sunnet düğünü.ben cok begendım canım

SezzaY
Evet gelinlik gibi ama çok ta güzel :) olsun ne olcakk siz mutlu ve güzel hissettikten sonra sorun yok.. bence yakışmışta :) hayırlı olsun

hayat7681
10-11-11, 08:11
ferero34
Kendinizi iyi hissettiyseniz başkalarının düşüncesini bir önemi yok.

Mutlumuydun sorusuna cevabınız EVET ise.... konu kapanmıştır.

Oğlunuzla birlikte nice nice mutlu yıllar....
teşekkürler
bebisimsanem
bencede çok abartılı yani sünnete göre ağır kaçmış
abartı olmak gerek ama canım, gelinlikten sonra giyilebilecek en abartlı kıyafette sünnet annesine yakışmazmı:))
setenay_eslem
bencede cok hoş arkadasın dedıgı gıbı düğünden sonra en özel düğün sunnet düğünü.ben cok begendım canım
teşekkürler canım..
SezzaY
Evet gelinlik gibi ama çok ta güzel :) olsun ne olcakk siz mutlu ve güzel hissettikten sonra sorun yok.. bence yakışmışta :) hayırlı olsun
evet canım mutlu hissettim bidaha nerde giyebilirimki böyle abartlı kıyafet...
teşekkürler...

gzdbrs
10-11-11, 11:11
çok hos olmussun bence..
hollanda'da sünnet çocugunun annesi genelde bu tarz giyer..
yani gelin falan diyosunuz ama abartmayin o kadar çok beyaz abiye var ki :)

hayat7681
10-11-11, 12:11
gzdbrs
çok hos olmussun bence..
hollanda'da sünnet çocugunun annesi genelde bu tarz giyer..
yani gelin falan diyosunuz ama abartmayin o kadar çok beyaz abiye var ki :)
bende aslen yunanistanlıyım fakat bursada ikamet ediyorum
bizlerdede böyle krem elbise giyer sünnet anneleri
ve bir çok düğündede hep krem giyen sünnet annesi görmüşümdür..

yaherro
11-11-11, 19:11
2. bahar gelinliği tarzında olmuş, yakışmış. :KK1::KK1::KK1:

hayat7681
14-11-11, 09:11
ikinci bahar:KK1: bak bu olabilir:))

Selen_Ay
14-11-11, 14:11
bence gayet güzel olmuş :KK54:
sünnet annesisin sen
millet düğünde bile giyiyor beyaz abiye
bende bir evladım olursa sünnetinde gelinliğe eş değer kıyafet giymek istiyorum
başka nasıl giyicez ki
gelinliğimle 2 günlük buluşmamız yetmemişti bana yaa

Melan2010
14-11-11, 14:11
harika bir elbise,tam benim beğendiğim elbise,bence hiç de abartılı değil çok beğendim,tabiki gelin gibi olacaksınız bu başkasının sünneti değil..diktirdiniz mi?hazır mı? benimde elime böyle abiye geçse bende giyerdim...

vinikkurba
14-11-11, 15:11
çok zarif ve çok şık bir elbise sonuçta sünnet bu gelin gibi olmanızda bir sakınca yok ben evlenme törenlerinde beyaz abiye giyenlere karşıyım sadece gelin beyaz olmalı ama sünnette bir sakıncası yok hatta çok uyumlu aklınızda kalmasın gönlünüz neyi giymek isterse onu tercih edin

hayat7681
14-11-11, 18:11
Selen_Ay
bence gayet güzel olmuş :KK54:
sünnet annesisin sen
millet düğünde bile giyiyor beyaz abiye
bende bir evladım olursa sünnetinde gelinliğe eş değer kıyafet giymek istiyorum
başka nasıl giyicez ki
gelinliğimle 2 günlük buluşmamız yetmemişti bana yaa
aynen katılıyorum düğünde bir çok kişi abiye giyiyor sünnet annesi olarak farkımız olmalı ama dimi:))
Melan2010
harika bir elbise,tam benim beğendiğim elbise,bence hiç de abartılı değil çok beğendim,tabiki gelin gibi olacaksınız bu başkasının sünneti değil..diktirdiniz mi?hazır mı? benimde elime böyle abiye geçse bende giyerdim...
katalogtan buldum bu elbiseyi canım,fakat renk olarak krem tercih ettim katalogtaki renk griydi.
vinikkurba
çok zarif ve çok şık bir elbise sonuçta sünnet bu gelin gibi olmanızda bir sakınca yok ben evlenme törenlerinde beyaz abiye giyenlere karşıyım sadece gelin beyaz olmalı ama sünnette bir sakıncası yok hatta çok uyumlu aklınızda kalmasın gönlünüz neyi giymek isterse onu tercih edin
evet düğünde vede sünnet düğününde beyaz yada krem giyenleri bende hoş bulmuyorum gelin ve sünnet annesi dışında:KK1::KK1:

Cinarefeninannesi
14-11-11, 18:11
bene gayet hoş zaten artık dugunlerde anneyle baba gelınle damat oluyor bak buda bızım akrabamızdan bır sunnet fotosu benımde bır oglum var sunnette bende gösterıslı olmayı gelın gıbı olmayı ısterım:))

Eki Görüntüle 288303

Eki Görüntüle 288302

hayat7681
14-11-11, 22:11
sırt dekoltesine bayıldım kuyruk ayrıntısıda benimkiyle benziyor
krem yakışıyorya sünnet annesine:))

serapkayra
bu yaz bende sünnet planlıyorum oğluma ve yıllardır hayalim gelinlik gibi bir elbise giymek şimdiden araştırıyorum sizde çok iyi yapmışsınız insan kendi düğününden bişey anlamıyor ama sünnet tamamen size ait karışan görüşen yok kendinizi nasıl güzel hissedicekseniz öyle giyinirsiniz ...

Ashley_
ilk resmi katalog çekiminden koydun sandım canım ya :) çok güzel çıkmış.ve de kıyafet cok güzel.ben beğendim,sünnet düğünü sahibi olarak abartılı gelmedi bana.

SuskunAhu
ben hiç abartı bulmadım gayet şık ve zarıf buldum, saçında çok hoş ayrıca, bi kadının hayatında kaç defa beyaz giyebilirki, bravo sana sen bu fırsatı kaçırmamişsın...:KK1::KK1: iyı. Geceler

Melan2010
15-11-11, 10:11
sakıncası yoksa hangi katalog..bende böyle abiye hiç bir yerde görmedim.

hayat7681
15-11-11, 20:11
serapkayra
bu yaz bende sünnet planlıyorum oğluma ve yıllardır hayalim gelinlik gibi bir elbise giymek şimdiden araştırıyorum sizde çok iyi yapmışsınız insan kendi düğününden bişey anlamıyor ama sünnet tamamen size ait karışan görüşen yok kendinizi nasıl güzel hissedicekseniz öyle giyinirsiniz ...
canım sanada şimdiden kolay gelsin inan çok zor kıyafet seçimi yapmak..
Ashley_
ilk resmi katalog çekiminden koydun sandım canım ya :) çok güzel çıkmış.ve de kıyafet cok güzel.ben beğendim,sünnet düğünü sahibi olarak abartılı gelmedi bana.
canım çok incesin teşekkürler kuaförün bahçesinde çekindiğim bir fotoydu..
SpecialEdition
ben hiç abartı bulmadım gayet şık ve zarıf buldum, saçında çok hoş ayrıca, bi kadının hayatında kaç defa beyaz giyebilirki, bravo sana sen bu fırsatı kaçırmamişsın...:KK1::KK1: iyı. Geceler
teşekkürler canım bu fırsatı kaçırırmıydım hiç:))
Melan2010
sakıncası yoksa hangi katalog..bende böyle abiye hiç bir yerde görmedim.
canım moda evinde karıştırdığım bir katalogtan buldum ama hiç kapağına bakmadım hangi katalog diye, ama eğer yolum düşerse o tarafa öğrenebilirim, katalogtaki abiyeyi eşime göstermek için fotosunu çekmiştim..birazdan yüklerim senin için buradan kopyala yapıştır yapabilrsin bilgisayarına..

hayat7681
15-11-11, 20:11
http://c1111.hizliresim.com/r/h/kf2k.jpg
http://c1111.hizliresim.com/r/h/kf42.jpg

normalde straplez bir modeldi ufak değişiklikler yapıldı kol eklendi,,
birde benim gülümün daha büyük olmasını tercih etmiştim..

irem-ozge
16-11-11, 12:11
Çok beğendim. Hatta kaça diktirdiniz diye sorsam ayıp etmiş olmam herhalde.
Sünnet annesi olarak o evin kraliçesi olduğunuzun ispatı olmuş kıyafetiniz ve saçınız.
Maşallah Allah okuyup büyük adam olduklarını göstersin.

irem-ozge
Sünnet annesi olarak o evin kraliçesi olduğunuzun ispatı olmuş kıyafetiniz ve saçınız.

hayat7681
İrem&Özge
canım dikim olarak 600e anlaştık fakat o üzerindeki kupon ve fransız danteli eklenince 1 miyarı buldu..
yorumunuz için teşekkür ederim canım..
amin cümlemize göstersin rabbim...

mttp
17-11-11, 15:11
gelinlik gibi ama hoş:)))

BITANEMCE
17-01-12, 15:01
kiyafet cokkk güzell bence harika cokk yakismiss!!!!!!!!!!tamm istedigim bir elbiseydii ama malesef viyanada bulamadimm benimde oglumun sünnet dügünu var 3 hafta sonra

bende beyaz giyinmeyi düsünuyorummm!!!:KK46:

super87
17-01-12, 16:01
iyi yapmışsın on puan on.:KK6:

miaselinam
17-01-12, 16:01
bence cok güzel olmus. melek gibi görünüyorsunuz. nede olsa evladınız var tüm anneler melektir. saflığı temizliği güzelliği en güzel şekilde ifade etmişsiniz . renk seçimide yaz ayı için fena değil. aslında pudra pembe yada somon rengi filanda olabilirmiş ama bu tonda güzel gerçekten

lajoie
29-01-12, 07:01
Bence çok güzel olmuşsunuz, oğullarınızın sünnet düğününde abartılı olmayacaksınız da ne zaman olacaksınız sanki:)
Gelin gibi, nazar değmesin...:KK16:

Ayrıca böyle bazen görüyorum sünnet düğünlerinde anneler beyaz giyiyor ben çok yakıştırıyorum, ikinci düğün gibi çok hoş:) Kendiniz de çok güzelsiniz zaten bize maşallah demek düşüyor:KK16: