Evlilikte cinsellik

Matruska
22-11-11, 13:11
Merhaba kızlar
bi sorum olacak
cinsellik evlilikte ne derece önemli???
Olmazsa olmazmı?
Olursa herşey daha ılımlı mı olur?

merve02
Cinsellik her şey demek değil evlilikte ama
Oda önemli bir konu
Benim evliliğimde aşk sevgi saygıdan sonra gelir
tabi cinsellikde çiftleri birbirine daha çok bağladığıda doğru

sevel
merve02
Cinsellik her şey demek değil evlilikte ama
Oda önemli bir konu
Benim evliliğimde aşk sevgi saygıdan sonra gelir
tabi cinsellikde çiftleri birbirine daha çok bağladığıda doğru
çok haklısın valla kesinlikle size katılıyom

dilekeos
evet hernekdar ikinci planda kalsada cinsellik hayatın kanunu olmazsa olmazı evlilik için
bence tabi önce cinsellik yolunda olucak çiftler mutlu olucak diğer şeyler zamanla oluyor

burcu_01
cinsellik olmazsa olmaz.. ama aşk ve güven yoksa da cinsellik olmaz, olsa da olmuş olsun diye olur sorunlu ve eksik olur.. ama cinsellik olmayınca da inanılmaz sorunlar olur.. Bunlar puzzle ın parçaları gibidir.. tamamlar Birbirini..

Camenta
Evlilikte cinsellik şüphesiz önemli bir yer tutar, ancak cinselliği ailenin temeline oturtmak doğru değildir.Temel olan şey eşlerin fiziksel ve psikolojik ihtiyaçlar bakımından birbirini tatmin etmesidir.

pembesevil
burcu_01
cinsellik olmazsa olmaz.. ama aşk ve güven yoksa da cinsellik olmaz, olsa da olmuş olsun diye olur sorunlu ve eksik olur.. ama cinsellik olmayınca da inanılmaz sorunlar olur.. Bunlar puzzle ın parçaları gibidir.. tamamlar Birbirini..
çok güzel cevaplamışsınız tebrikler :)

sevel
GAMZECENG
Merhaba kızlar
bi sorum olacak
Olmazsa olmazmı?
benim kendi şahsi fikrim saygı sevgi kadar cinsellikte çok önemli yer kaplıyor evlilikte önemli yani olmazsa olmaz bence sevmiyorsanız eger sevmeye bunu eglenceli hale getirirseniz sizin ve eşiniz için çokkkkkkkk

mavigibi
Dokunmak kadar sihirli bir iletişim var mıdır ki? Elini tutmak... Sarılmak... Elektrik alıp vermek. Kesinlikle sağlıklı evliliklerin temel taşlarından biridir.

Matruska
Eşimi çok seviyorum.onunla yaptıgım her şeyi seviyorum yenı evliyim ama iş ona gelince.yapamıyorum.kasılıyorum.
Bu bitsin istiyorum artık.eşimi de bu konuda mutlu etmek istiyorum ama yapamıyorum

KRoNiKDeLi
Bu her insana göre farklı bir değerdir bence...Cinselliği hayatımızın neresine oturttuğumuz önemli...Kimisi için olmazsa olmazdır kimisi içinse hiçbirşey...

hulyabaskurt
cinsellik benım için önemli değil ama mutlaka önem dereceside tasıyor neden dersenız vajinusmuslu arkadasım var cinselliği yok askda kalmadı sevgıde istekde paylaşımda azaldı sohbette... şimdi siz karar verin önemli mi değilmi..

esraanne
duygular kadar cinsellikte ön planda sonuçta eşiniz rahat olmakta fayda var dokunmak ark dediği gibi süper bi duygu hele ki eşinizle tensel iletişim :KK70:

Amonra
GAMZECENG
Eşimi çok seviyorum.onunla yaptıgım her şeyi seviyorum yenı evliyim ama iş ona gelince.yapamıyorum.kasılıyorum.
Bu bitsin istiyorum artık.eşimi de bu konuda mutlu etmek istiyorum ama yapamıyorum
eşinizi mutlu etmek gözüyle bakmak yerine ikinizin de mutlu olcağına odaklanırsanız
daha rahat edersiniz bence.
ayrıca benim için cinsellik bi evliliğin en temel taşlarından bitanesi
saygı sevgi huzur kadar gerekli.

Tikabasa
cinsellik evlılıkte en ön sırada olmalı.
ne kadar sevgı saygı aşk iletişim varsa bile yatak odanda rahat değilsen istemıyorsan sorun varsa
bu eşlerin birbirinden soğumasına neden olabılıyor.

bu işler adamı geriden şişler :KK53:

yazcicegi
her ilişkiye göre değişiyor bence bende evliyim ve cinsellik bizim hayatımızda pek fazla önem tutmuyor,eşimde cinselliğe karşı çok istekli biri değil yani demem o ki..çiftlere göre değişiyor.kimi çok önem verir ama önem vermeyenler içinse olmasada sorun olmuyor..

KRoNiKDeLi
http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...eneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim-7890.html

GAMZECENG yukarıda verdiğim linkten seninle aynı durumda olan arkadaşlarımızla mesajlaşabilirsin eminim onlar daha yardımcı olacaklardır sana

golgemmm
sımdı buda sorumu:)tabıkı cınsellık evlılıgın olmazsa olmazlarından bıtanesıdır ozellıkle bır erkek ıcın..

eLmayRa
A m o n r a
eşinizi mutlu etmek gözüyle bakmak yerine ikinizin de mutlu olcağına odaklanırsanız
daha rahat edersiniz bence.
ayrıca benim için cinsellik bi evliliğin en temel taşlarından bitanesi
saygı sevgi huzur kadar gerekli.
Haklısın Amonra.

Terazi iyi dengelenmeli; cinsel hayatı iyi olan bircok ciftin evinde huzur yok. Bir keseye manevi değerleri (sevgi saygı vs) koyarken diğer tarafta da cinsellik, ten uyumu vs gibi seyler olmalı.

Ayrıca amonranın dediği gibi onu mutlu etmekten ziyade ikiniz de mutlu olmalısınız. Senin gösterdiğin özeni o da göstermeli.

golgemmm
sımdı buda sorumu:)tabıkı cınsellık evlılıgın olmazsa olmazlarından bıtanesıdır ozellıkle bır erkek ıcın..

Matruska
Aslında bizim içinde sorun deil gibi ama şimdilik sonuçta yenı evliyiz illaki ilerde bu tür problem çıkar die düşünüyorum

merve02
GAMZECENG
Aslında bizim içinde sorun deil gibi ama şimdilik sonuçta yenı evliyiz illaki ilerde bu tür problem çıkar die düşünüyorum
Eşini az çok tanımışsındır.Ama genelde sorun oluyor cinsellik olmayınca
EE ne demişler
Kadınlar aşık oldukları sevdikleri için seks yaparlar
Erkeklerde seks için aşık olurla severler

asude_bahar
önemli olduğunu siz de biliyosunuz

habire bu konuyla ilgili topic açacağınıza gidin tedavi yöntemlerini araştırın

noree
22-11-11, 14:11
GAMZECENG
Merhaba kızlar
bi sorum olacak
Olmazsa olmazmı?
arkadaşım bu konu ile ilgili sıkıntınız var,daha önce açtığınız konudan biliyorum...

ama bu sorun maalesef burada çözümlenemez...evet evlilikte cinsellik önemlidir,sadece erkeğe göre değil kadın için de geçerlidir bu...

bir an önce tedavinizi olun da başka şeyler paylaşalım burda...

Evrenim
22-11-11, 14:11
bence cinsellik onemli bir konu evlilikte. cogu bayanlar evlendikleri zaman ve bir sure sonra cinsellige onem vermiyorlar ama unutmayalim ki bi erkegin onem verdigi sey cinsellik. erkek sever ve herzamanda ister.

hem bir erkegin gozu disarda olmamasi icin baska kadinlara bakmamasi icin cok onemli bence. erkek cinsellikte seninle mutlu olabiliyosa baska kadinlarada ihtiyac olmaz. bu tabi benim dusuncem:KK49: