Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Erkeğin gözünde değerli vazgeçilmez kadın olmak istermisiniz

Axisude
25-11-11, 07:11
ARKADAŞLAR BU YAZI BİR ERKEKTEN ALINMIŞ ERKEK KADINI NASIL DEĞERLİ VE VAZGECİLMEZ GÖRÜR KENDİSİ NASIL KADINLARDAN ETKİLENİR PAYLAŞMIŞ BENDE SİZLE PAYLAŞACAĞIM VE ÇOK DOĞRU BU BENDE DENEDİM DENİYORUMDA

Merhaba değerli okuyucum,
Bundan sonra sizlere bu sayfadan bir erkeğin gözü ile kadına dair bilgileri paylaşacağım.

İlk konumuz ise; birçok erkeğin aslında kendisinin de bilmediği ve neden ayrılmak, aldatmak, çok eşlilik gibi konularda heveslere kapılıp ilişkinin canını okuması konusu.
Dilerim faydalı olur.
Sevgiler.

Değerli olanı kimse kaybetmek istemez. Değerli kadın olun.

DEĞERLİ KADIN KİMDİR ?

Gelin kısaca değerli kadın kimdir bir bakalım;

1. Aklını kullanan.
2. Ne zaman nerede nasıl hareket edeceğini bilen.
3. Sosyalliği sırf sosyallik olsun diye abartmayan.
4. Yaşadığı dönemin ve çevresinin farkında olan.
5. Elinde olanları en iyi şekilde kullanan.
6. Büyük yalanlardan uzak duran
7. Duygusal ve maddi bağımlılıklarını kontrol altında tutabilen
8. Ağlayarak değil aklını kullanarak karşı cinsin ilgisini taze tutmayı başaran.
9. Büyüdüğünün farkında olan
10. Bir evi kendi hiç bir şey yapmasa bile bir şekilde düzenli tutmayı başaracak kadar çevresine sözü geçen.
11. Bağımsızlığının her an elinde olduğunun bilincinde olan. Ama bunu karşısındakinin yüzüne asla vurmayan.
12. Hobileri olan ve bu konuda ciddi girişimleri olan
13. Gözlerini kullanmayı bilen…

Farkında mısınız? Güzel kadın olmak diye bir maddemiz olmadı. Neden acaba… !!!

Aslında cevabı basit!!!
Bu saydıklarımı kapsayan kadın zaten bir erkeğin gözünde güzel olmayı da başarır.

Önemli olan bu noktalarda kadın kendini bir tartmalı. Ha yok zaten ben güzelim bunlara gerek yok diyorsan. En son ilişkinin ne kadar sürdüğüne, neden bittiğine bir bak derim. Muhtemelen çokça savunacağın nokta vardır.

Bunlar bahane biliyorsun değil mi?
Yukarıdaki maddeleri bir kontrol etmeni öneririm. Bunlardan hangisi ya da hangileri eksik?
Baktın ama eksik bulamadın… Bu defa karşındaki adama bakmanı tavsiye ederim.
Bu değerlere sahip bir kadının değerini bilmiyorsa karşısındaki adam senin seviyende değildir.
Senin bu artıların onun gözünde hiçbir işe yaramadığı gibi ilişkinin de sonlanmasına neden olacak noktalardır.
Ama seviyorum ne yapayım?
Önce kendin değerli ol kendi içinde, sonra başkasının sana değer vermesi inan daha kolay olacak.
Aşırı ilgi ve kıskançlıkla bunaltıcı olma bezdirme derecesinde ilgi sevgi ve kıskançlıklarda bulunanları sevmez erkekler.
Kadın ilişkiyi yönetebilecek ve erkeği de buna dahil edebilecek kapasitede olmalı.
Tüm yükü erkeğe verirse adı üzerinde kadın yük olmaya başlar. Erkek yorulur, kadını indirip kısa sürede olsa ona yük olmasında sakınca görmeyeceği başka kadınlara bakar. Buda ilişkinin bittiğinin yazılı mezar taşıdır.

KADIN
Bir orkestra şefi kadar kontrollü, ama müzisyenlerinin orada oluşunu sağlayacak kadar da alçak günülü olmalı.

Erkekler Neden İlgisiz Davranır? NEden Elde Edene Kadardır Her Şey?

Sizin peşinizden aylarca koştu, sizi elde edebilmek için yapmadığı şirinlik, çılgınlık kalmadı. Bu kadar çırpındığını görünce sizi gerçekten sevdiğini, size aşık olduğunu ve hayatınızın erkeğini bulduğunuzu düşündünüz ona inandınız ve ona “tamam” dediniz.

İlk zamanlar her şey harika gidiyor geleceğe dönük güzel hayaller kuruyorsunuz. Yatak odasının renginden tutun da perdenin şekline varana dek her şeyi planladınız. Ancak öyle bir zaman geldi ki onun size karşı ilgisinin her geçen gün azaldığını, artık o tanıdığınız erkeğin “o” olmadığını anladınız. Peki neden? Neden erkekler belli bir süre sonra kadınlara olan ilgisini kaybeder? Hiç düşündünüz mü ?
psikologlar olarak bu konuyu irdeleyeceğiz ve gerçekleri tüm çıplaklığıyla ortaya çıkararak siz değerli kadın ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız.

Av Konumundan Çıkmayın

İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır. Erkek sizi elde edene kadar siz av, erkek avcıdır. Av kaçtığı kadar av, avcı kovaladığı kadar avcıdır. Avcı emeline ulaştığında avcı olmaktan çıkar, av da yakalandıktan sonra av olmaktan. Sonuç olarak artık heyecan bitmiştir. İlgi kaybolmuştur.

Sorumluluk Duygusu Erkekleri Kaçırabilir

Toplum olarak aile sorumluluğunu ve yöneticiliğini erkeklere vermişiz. Yani ataerkil bir toplumuz. Erkek evlendiğinde ciddi bir sorumluluğun altına gireceğini çok iyi bilir. Bu sorumluluk özellikle sorumluluk duygusu yeterince gelişmemiş erkekleri inanılmaz korkutur. Evlilik öncesi lay lay lomdur; lakin o günler yaklaştıkça erkek korkmaya mümkünse kaçmaya çalışabilir. Bu da bir ilgisizlik nedeni olarak karşımıza çıkıyor.

Çok Sık Partner Değiştirme Psikolojiktir

Erkeklerin çok sık partner değiştirmesi konusuna gelince bunun da altında birtakım psikolojik nedenler yatar. Bunun iki nedeni vardır.
- Yeni bir ilişki demek yeni bir heyeca demektir.
- Ego yani kendini tatmin ve ispat etme psikolojidir.

Ona her şeyinizi vermeyin

Neredeyse erkeklerin en büyük hedefi fethetmek, elde etmektir. İlk baştan itibaren size sahip olmak, sizi tamamen ele geçirmek ve size kendilerinin ne kadar zeki, akıllı olduklarını göstermek isterler, tüm bunları yaptıklarında yani sizden almak istedikleri her şeyi aldıklarında artık heyecan da bitmiştir. Bunun sonucunda ise kendilerini gösterecek yeni bir kadın yani yeni bir heyecan peşinde koşmaya başlarlar.

Erkekleri Korkutan Heycanın Bitmesidir

Kadınların en büyük yanılgısı ilişkide erkeklerin bağlanmaktan korktukları yanılgısıdır. Oysa erkekleri asıl korkutan bağlılık değil yaşanılan ilişkinin heyecanının bitmesidir. Bu noktada kadınların bu heyecanı bitirmemeleri için bir anda kendilerini tümden teslim etmeleri doğru bir adım değildir.

Araya Mesafe Koyun

Henüz evlenmediyseniz ve sizinle sürekli görüşme isteğiyle sizi arıyorsa ,her ne kadar, bu durum sizin çok hoşunuza gitse de hemen ona teslim olmayın. Mevcut pozisyonunuzu koruyun ve başka işlerinize ağırlık vererek partnerinizle aranıza birazcık da olsa mesafe koyun. Fakat sizin açınızdan durum daha ağırsa yani onsuz yapamıyorsanız yeni arkadaşlıklar edinin ve biraz da onlarla zaman geçirin. Unutmayın hızlı gelişen bir ilişki yine aynı hızda son bulur ve sağlam bir temel üzerine oturmamış olur.

Erken Evlilik Teklifine Dikkat

Henüz ilşikinin başlarındaysanız ve bu ilişkinin daha başında size evlilik teklifi yaptıysa bunu oturup ciddi ciddi düşünmelisiniz. Çünkü bu çok da sağlıklı bir durum değildir. İnsan henüz yeni tanıdığı birine nasıl hemen evlilik teklifi yapabilir. Bu davranışın çeşitli sebepleri olabilir. Karşınızdaki erkek henz yeterince olgun ve tam olarak ne istediğini bilmeyen biri olabilir. Gelecekte mutsuz olmak istemiyorsanız bu durumu çok iyi tahlil etmelisiniz.

Peki Ne Yapmalı?

Peki kadın bu durumda ne yapmalı? İlşikisinin ömrünü nasıl uzatabilir? Erkeğini kadın elinde tutmak için ne yapmalı?
Öncelikle işi yavaştan alın. Kendini yamamaya çalışan bir kadın pozisyonuna asla düşmeyin. Her an elinden kayıp gidecekmişsiniz gibi bir psikoloi yaratın.
Hayatın merkezinde kendilerinin olmadığını anlasınlar. Onsuz da yapabileceğinizi ona hissettirin. İlgisiz olduğunu gördüğünüzde kesinlikle üstüne gidip ısrarla kendinizi sevdirmeye onu eski haline getirmeye çalışmayın. Böyle bir duurmda sizden daha da uzaklaştığını göreceksiniz..

bunlar bir psikoloğun yazılar ve erkek bu pisikolog çokta doğru sölemiş bende uyguluyorum mutlu her daim sevgi gösterilen saygı gösterilen bir evliliğim var hala dilerimde benim ve tüm arkadaşların evlilik ve ilişkisi öyle devam eder arkadaşlar bunlar kulağınıza küpe olsun

askyorgunu
25-11-11, 07:11
İlgisiz olduğunu gördüğünüzde kesinlikle üstüne gidip ısrarla kendinizi sevdirmeye onu eski haline getirmeye çalışmayın. Böyle bir duurmda sizden daha da uzaklaştığını göreceksiniz..

bu kısma kesinlikle katılıyorum bizzat yaşadım kenarda bekleyip onsuz da hayatın devam ettiğini gösterince onu
izleyince daha çok yoluna giriyormuş her şey acı ama gerçek buymuş anladım.....

Cookie_Dough
25-11-11, 08:11
katılıyorum ama bu dedikleri yani özellikle şu herşeyi vermeme konusu evlenene kadar olabilcek bir şey

evlendikten sonra adamla koca bir hayatı paylaşıosun artık... gizleyip saklayabilceğin bir şeyin kalmıyo

ya da ben henüz evli olmadığım için böle düşünüyorum

evli ve mutlu ablalarımız bu konuda yardım etseler ne güzel olur :KK1: o maddeyi evliliğe nasıl uyarlıcaz

çünkü sadece erkek gözüyle bakmıyorum olaya... bende heyecanın bitmesini istemem şahsennn :26:

Axisude
25-11-11, 13:11
Cookie_Dough
katılıyorum ama bu dedikleri yani özellikle şu herşeyi vermeme konusu evlenene kadar olabilcek bir şey

evlendikten sonra adamla koca bir hayatı paylaşıosun artık... gizleyip saklayabilceğin bir şeyin kalmıyo

ya da ben henüz evli olmadığım için böle düşünüyorum

evli ve mutlu ablalarımız bu konuda yardım etseler ne güzel olur :KK1: o maddeyi evliliğe nasıl uyarlıcaz

çünkü sadece erkek gözüyle bakmıyorum olaya... bende heyecanın bitmesini istemem şahsennn :26:
herşeini vermiyceksin derken sevgini tümüyle vermiycen yani öle mıncık mıncık olmıycak saygında öle hani şu sevdiğin kadar sevilir saydığın kadarda sayılırsın mantığı hem ona ait ama hemde elinde tutmasını bilmessen kaparlar gibi olcaksın bunu hissetiriceksin arada imalarla harketlerinle sana mesela senden iyisinimi bulurum diyo aşağlıyomu sen beğenmessen beğenme bi beğenen çıkar elbet dicen bişey olunca hiç umrumda deilsin taktiği uygulıycan yok ben sana geberirim sensiz nefes alamam bunları demiycen baktın uzaklaşıyo azcık sen yaklaşacan konuşmayı deniycen konuşamıyosan yüzüne mektup yazıcan göreceği yere koyucan uzaklaştın iyice böyle tek başıma olmuyor ya eskisi gibi olalım yada bitirelim yıpratmayalım birbirimizi diycen anlıycakki elinden kayacak çünki pek terkedilmeyi hazmedemezler onun geleceği saate şık olmaya çalışcaksın süslencen aşırı olmamak şartıyla onu bekleyen biri var bilecek. mesela temizliik bilmemne yoruldun çok bişey deil bi tşort bi mini etek bi kalem bi ruj ruj olmasada olur dağınık olmayan saçlar. yani öle temizlikçi kadın gibi darmadağın çıkmıycan karşısına hafif parfümünü sürcen genelde kadınlar flört döneminde buluşucaklarında süslenir püslenir evlenince pijamalarla saç taranmamış temizlik yaptığın kıyafetlerle karşılar eşlerini herif napsın dışarda şık karılar bide kapıyı açana bak kim ister bizde olsak istemeyiz:KK70: erkeğin gözü bu yüzden dışarı kayar.böle taze kalacak sevgi

Rosemaryy
25-11-11, 15:11
Axisude
ARKADAŞLAR BU YAZI BİR ERKEKTEN ALINMIŞ ERKEK KADINI NASIL DEĞERLİ VE VAZGECİLMEZ GÖRÜR KENDİSİ NASIL KADINLARDAN ETKİLENİR PAYLAŞMIŞ BENDE SİZLE PAYLAŞACAĞIM VE ÇOK DOĞRU BU BENDE DENEDİM DENİYORUMDA

Merhaba değerli okuyucum,
Bundan sonra sizlere bu sayfadan bir erkeğin gözü ile kadına dair bilgileri paylaşacağım.

İlk konumuz ise; birçok erkeğin aslında kendisinin de bilmediği ve neden ayrılmak, aldatmak, çok eşlilik gibi konularda heveslere kapılıp ilişkinin canını okuması konusu.
Dilerim faydalı olur.
Sevgiler.

Değerli olanı kimse kaybetmek istemez. Değerli kadın olun.

DEĞERLİ KADIN KİMDİR ?

Gelin kısaca değerli kadın kimdir bir bakalım;

1. Aklını kullanan.
2. Ne zaman nerede nasıl hareket edeceğini bilen.
3. Sosyalliği sırf sosyallik olsun diye abartmayan.
4. Yaşadığı dönemin ve çevresinin farkında olan.
5. Elinde olanları en iyi şekilde kullanan.
6. Büyük yalanlardan uzak duran
7. Duygusal ve maddi bağımlılıklarını kontrol altında tutabilen
8. Ağlayarak değil aklını kullanarak karşı cinsin ilgisini taze tutmayı başaran.
9. Büyüdüğünün farkında olan
10. Bir evi kendi hiç bir şey yapmasa bile bir şekilde düzenli tutmayı başaracak kadar çevresine sözü geçen.
11. Bağımsızlığının her an elinde olduğunun bilincinde olan. Ama bunu karşısındakinin yüzüne asla vurmayan.
12. Hobileri olan ve bu konuda ciddi girişimleri olan
13. Gözlerini kullanmayı bilen…

Farkında mısınız? Güzel kadın olmak diye bir maddemiz olmadı. Neden acaba… !!!

Aslında cevabı basit!!!
Bu saydıklarımı kapsayan kadın zaten bir erkeğin gözünde güzel olmayı da başarır.

Önemli olan bu noktalarda kadın kendini bir tartmalı. Ha yok zaten ben güzelim bunlara gerek yok diyorsan. En son ilişkinin ne kadar sürdüğüne, neden bittiğine bir bak derim. Muhtemelen çokça savunacağın nokta vardır.

Bunlar bahane biliyorsun değil mi?
Yukarıdaki maddeleri bir kontrol etmeni öneririm. Bunlardan hangisi ya da hangileri eksik?
Baktın ama eksik bulamadın… Bu defa karşındaki adama bakmanı tavsiye ederim.
Bu değerlere sahip bir kadının değerini bilmiyorsa karşısındaki adam senin seviyende değildir.
Senin bu artıların onun gözünde hiçbir işe yaramadığı gibi ilişkinin de sonlanmasına neden olacak noktalardır.
Ama seviyorum ne yapayım?
Önce kendin değerli ol kendi içinde, sonra başkasının sana değer vermesi inan daha kolay olacak.
Aşırı ilgi ve kıskançlıkla bunaltıcı olma bezdirme derecesinde ilgi sevgi ve kıskançlıklarda bulunanları sevmez erkekler.
Kadın ilişkiyi yönetebilecek ve erkeği de buna dahil edebilecek kapasitede olmalı.
Tüm yükü erkeğe verirse adı üzerinde kadın yük olmaya başlar. Erkek yorulur, kadını indirip kısa sürede olsa ona yük olmasında sakınca görmeyeceği başka kadınlara bakar. Buda ilişkinin bittiğinin yazılı mezar taşıdır.

KADIN
Bir orkestra şefi kadar kontrollü, ama müzisyenlerinin orada oluşunu sağlayacak kadar da alçak günülü olmalı.

Erkekler Neden İlgisiz Davranır? NEden Elde Edene Kadardır Her Şey?

Sizin peşinizden aylarca koştu, sizi elde edebilmek için yapmadığı şirinlik, çılgınlık kalmadı. Bu kadar çırpındığını görünce sizi gerçekten sevdiğini, size aşık olduğunu ve hayatınızın erkeğini bulduğunuzu düşündünüz ona inandınız ve ona “tamam” dediniz.

İlk zamanlar her şey harika gidiyor geleceğe dönük güzel hayaller kuruyorsunuz. Yatak odasının renginden tutun da perdenin şekline varana dek her şeyi planladınız. Ancak öyle bir zaman geldi ki onun size karşı ilgisinin her geçen gün azaldığını, artık o tanıdığınız erkeğin “o” olmadığını anladınız. Peki neden? Neden erkekler belli bir süre sonra kadınlara olan ilgisini kaybeder? Hiç düşündünüz mü ?
psikologlar olarak bu konuyu irdeleyeceğiz ve gerçekleri tüm çıplaklığıyla ortaya çıkararak siz değerli kadın ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız.

Av Konumundan Çıkmayın

İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır. Erkek sizi elde edene kadar siz av, erkek avcıdır. Av kaçtığı kadar av, avcı kovaladığı kadar avcıdır. Avcı emeline ulaştığında avcı olmaktan çıkar, av da yakalandıktan sonra av olmaktan. Sonuç olarak artık heyecan bitmiştir. İlgi kaybolmuştur.

Sorumluluk Duygusu Erkekleri Kaçırabilir

Toplum olarak aile sorumluluğunu ve yöneticiliğini erkeklere vermişiz. Yani ataerkil bir toplumuz. Erkek evlendiğinde ciddi bir sorumluluğun altına gireceğini çok iyi bilir. Bu sorumluluk özellikle sorumluluk duygusu yeterince gelişmemiş erkekleri inanılmaz korkutur. Evlilik öncesi lay lay lomdur; lakin o günler yaklaştıkça erkek korkmaya mümkünse kaçmaya çalışabilir. Bu da bir ilgisizlik nedeni olarak karşımıza çıkıyor.

Çok Sık Partner Değiştirme Psikolojiktir

Erkeklerin çok sık partner değiştirmesi konusuna gelince bunun da altında birtakım psikolojik nedenler yatar. Bunun iki nedeni vardır.
- Yeni bir ilişki demek yeni bir heyeca demektir.
- Ego yani kendini tatmin ve ispat etme psikolojidir.

Ona her şeyinizi vermeyin

Neredeyse erkeklerin en büyük hedefi fethetmek, elde etmektir. İlk baştan itibaren size sahip olmak, sizi tamamen ele geçirmek ve size kendilerinin ne kadar zeki, akıllı olduklarını göstermek isterler, tüm bunları yaptıklarında yani sizden almak istedikleri her şeyi aldıklarında artık heyecan da bitmiştir. Bunun sonucunda ise kendilerini gösterecek yeni bir kadın yani yeni bir heyecan peşinde koşmaya başlarlar.

Erkekleri Korkutan Heycanın Bitmesidir

Kadınların en büyük yanılgısı ilişkide erkeklerin bağlanmaktan korktukları yanılgısıdır. Oysa erkekleri asıl korkutan bağlılık değil yaşanılan ilişkinin heyecanının bitmesidir. Bu noktada kadınların bu heyecanı bitirmemeleri için bir anda kendilerini tümden teslim etmeleri doğru bir adım değildir.

Araya Mesafe Koyun

Henüz evlenmediyseniz ve sizinle sürekli görüşme isteğiyle sizi arıyorsa ,her ne kadar, bu durum sizin çok hoşunuza gitse de hemen ona teslim olmayın. Mevcut pozisyonunuzu koruyun ve başka işlerinize ağırlık vererek partnerinizle aranıza birazcık da olsa mesafe koyun. Fakat sizin açınızdan durum daha ağırsa yani onsuz yapamıyorsanız yeni arkadaşlıklar edinin ve biraz da onlarla zaman geçirin. Unutmayın hızlı gelişen bir ilişki yine aynı hızda son bulur ve sağlam bir temel üzerine oturmamış olur.

Erken Evlilik Teklifine Dikkat

Henüz ilşikinin başlarındaysanız ve bu ilişkinin daha başında size evlilik teklifi yaptıysa bunu oturup ciddi ciddi düşünmelisiniz. Çünkü bu çok da sağlıklı bir durum değildir. İnsan henüz yeni tanıdığı birine nasıl hemen evlilik teklifi yapabilir. Bu davranışın çeşitli sebepleri olabilir. Karşınızdaki erkek henz yeterince olgun ve tam olarak ne istediğini bilmeyen biri olabilir. Gelecekte mutsuz olmak istemiyorsanız bu durumu çok iyi tahlil etmelisiniz.

Peki Ne Yapmalı?

Peki kadın bu durumda ne yapmalı? İlşikisinin ömrünü nasıl uzatabilir? Erkeğini kadın elinde tutmak için ne yapmalı?
Öncelikle işi yavaştan alın. Kendini yamamaya çalışan bir kadın pozisyonuna asla düşmeyin. Her an elinden kayıp gidecekmişsiniz gibi bir psikoloi yaratın.
Hayatın merkezinde kendilerinin olmadığını anlasınlar. Onsuz da yapabileceğinizi ona hissettirin. İlgisiz olduğunu gördüğünüzde kesinlikle üstüne gidip ısrarla kendinizi sevdirmeye onu eski haline getirmeye çalışmayın. Böyle bir duurmda sizden daha da uzaklaştığını göreceksiniz..

bunlar bir psikoloğun yazılar ve erkek bu pisikolog çokta doğru sölemiş bende uyguluyorum mutlu her daim sevgi gösterilen saygı gösterilen bir evliliğim var hala dilerimde benim ve tüm arkadaşların evlilik ve ilişkisi öyle devam eder arkadaşlar bunlar kulağınıza küpe olsun

Tam benim şu andaki psikolojimi anlatan bi yazı. Katılıyorum bütün yazılanlara, eline sağlık canım, paylaştığın için teşekkürler, faydası oldu.

BurcumO
25-11-11, 17:11
bendede suan ayni sorun var..bir aydir arkadasca telefonda gorustuk ve 2 kez bulustuk..beraber olali 1 hafta oluyo..sevgiliykende 1kere gorusukbdaha sadece..sanki biraz ilgisiz..gerci cok yogun okuyor hemde gece calisiyor.pek zamani olmuyor..ama telden tele napabilirimki..once onun yazmasinimi beklemeliyim? mesela dun msjda dedim ona hic yazmadin bugun diye..yanlismi yaptim? benimle bulusmak istesin istiyorum daha cok merak etsin ve beni sahiplensin istiyorum..cunku emin degilim artik gercekten benden hoslaniyormu yoksa sadece elde edene kadrmiydi...

Axisude
26-11-11, 20:11
Rosemaryy
Tam benim şu andaki psikolojimi anlatan bi yazı. Katılıyorum bütün yazılanlara, eline sağlık canım, paylaştığın için teşekkürler, faydası oldu.
rica ederim canım yardımım olabildiyse ne mutlu bana YARADAN yardımcınız olsun bende çektim en derinden aşk acısını bilirim şuan o acı çektirenle evliyim:)mutluyum hepinizin mutluluğu bulmanız dileğimle

Axisude
BurcumO
bendede suan ayni sorun var..bir aydir arkadasca telefonda gorustuk ve 2 kez bulustuk..beraber olali 1 hafta oluyo..sevgiliykende 1kere gorusukbdaha sadece..sanki biraz ilgisiz..gerci cok yogun okuyor hemde gece calisiyor.pek zamani olmuyor..ama telden tele napabilirimki..once onun yazmasinimi beklemeliyim? mesela dun msjda dedim ona hic yazmadin bugun diye..yanlismi yaptim? benimle bulusmak istesin istiyorum daha cok merak etsin ve beni sahiplensin istiyorum..cunku emin degilim artik gercekten benden hoslaniyormu yoksa sadece elde edene kadrmiydi...
sabret yoğunluktandır zamanla ne olucağı belli olur zaten

Axisude
bunu paylaşmak istedim

BAĞLANMAYACAKSIN

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
"O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin.
Demeyeceksin işte.
Yaşarsın çünkü.
Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.

Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
Senin onu sevdiğinden.
Çok sevmezsen, çok acımazsın.
Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
Senin değillermiş gibi davranacaksın.
Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de
korkmazsın.
Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
Paldır küldür yürüyebileceksin.
İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,
Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
Gökyüzünü sahipleneceksin,
Güneşi, ayı, yıldızları...
Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
"O benim." diyeceksin.
Mutlaka sana ait olmasın istiyorsan birşeylerin...
Mesela gökkuşağı senin olacak.
İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait
olacaksın.
Mesela turuncuya, yada pembeye.
Ya da cennete ait olacaksın.
Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın.
Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hem
de hep senin kalacakmış gibi hayat.
İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak...

CAN YUCEL

Rosemaryy
26-11-11, 21:11
Axisude
rica ederim canım yardımım olabildiyse ne mutlu bana YARADAN yardımcınız olsun bende çektim en derinden aşk acısını bilirim şuan o acı çektirenle evliyim:)mutluyum hepinizin mutluluğu bulmanız dileğimle
Amin, canım yaa amin. Sevindim canım senin adına, mutlu olmana, keşke benimde öyle olsa. Sonradan nasıl barıştınız peki, rica etsem, anlatır mısın ?

BurcumO
26-11-11, 21:11
Axisude
sabret yoğunluktandır zamanla ne olucağı belli olur zaten
oyle canim insallah duzelir onuda bosverdim yeni bi sorun cikti ortaya..dun msjlastik en son ben yazdm yuzmeye gidicem fln sora ogun hic yazmadi..bugunde hic yazmadi..dayanamadim..saat 15 gibi yazdim hala cevap yok..19 a dogru aradimm.alo bile demeden bana cok sukur aradin dedi..dedim sen nerdesin yazmadin aramadin.ya sorma telim kilitlendi faturayida odedim halbuki dedi..o an icin rahatladi.teli kapattiktan sora dedim madem ole evden arassydi annesnden arasaydi babasindan arasaydi fln diye dusundum..ve msj cektim ona..halada aramadi bisey yapmadi..karar verdim bende yazarsa gec yazarim soguk davranirim ararsa cikmam fln...sizce iyimi yaparim?

AdrianaLimaa
26-11-11, 23:11
BurcumO
oyle canim insallah duzelir onuda bosverdim yeni bi sorun cikti ortaya..dun msjlastik en son ben yazdm yuzmeye gidicem fln sora ogun hic yazmadi..bugunde hic yazmadi..dayanamadim..saat 15 gibi yazdim hala cevap yok..19 a dogru aradimm.alo bile demeden bana cok sukur aradin dedi..dedim sen nerdesin yazmadin aramadin.ya sorma telim kilitlendi faturayida odedim halbuki dedi..o an icin rahatladi.teli kapattiktan sora dedim madem ole evden arassydi annesnden arasaydi babasindan arasaydi fln diye dusundum..ve msj cektim ona..halada aramadi bisey yapmadi..karar verdim bende yazarsa gec yazarim soguk davranirim ararsa cikmam fln...sizce iyimi yaparim?
Cok sukur aradin mi bence onun armasi gerekirmis ama cok baglanmamaya bak bence ya kendisi dussun pesine iste bu yazida dedigi gibi o sana nasi davraniyosa ayni davran derim sogukluk varsa bunun mesafeyle yok yogunlukla fln alakasi yok. Bi telefon edicek cok mu zor diye dusunuyorm ben.

Of maddelere bak yaa sanki kendileri dort dortluk de bide elimizde tutmaya calisiyoruz vay anam vay.. hem ben boyle oyunlar yada maddelere fln gelemiyorum neysem oyum iste daginik sacimla sevsin oldugum gibi begensin yuzumdeki makyaji sevecek adam gelmesin istiyorum :KK70: bu devirde belki cok sey istiyorum ama sizce de boyle olmasi gerekmiyomu ya eninde sonunda yaslanicaz ne yani yaslandin cirkin oldun diye baskasina mi gidicek simdiden defolsun gitsin aaa :KK53:

HepBaharOlsa
27-11-11, 00:11
Bu konuda daha eksiklerim varmiis,
bir an once kendimi gelistirmem laziimki, iyice asik olsun bana:KK16:

BurcumO
27-11-11, 07:11
AdrianaLimaa
Cok sukur aradin mi bence onun armasi gerekirmis ama cok baglanmamaya bak bence ya kendisi dussun pesine iste bu yazida dedigi gibi o sana nasi davraniyosa ayni davran derim sogukluk varsa bunun mesafeyle yok yogunlukla fln alakasi yok. Bi telefon edicek cok mu zor diye dusunuyorm ben.

Of maddelere bak yaa sanki kendileri dort dortluk de bide elimizde tutmaya calisiyoruz vay anam vay.. hem ben boyle oyunlar yada maddelere fln gelemiyorum neysem oyum iste daginik sacimla sevsin oldugum gibi begensin yuzumdeki makyaji sevecek adam gelmesin istiyorum :KK70: bu devirde belki cok sey istiyorum ama sizce de boyle olmasi gerekmiyomu ya eninde sonunda yaslanicaz ne yani yaslandin cirkin oldun diye baskasina mi gidicek simdiden defolsun gitsin aaa :KK53:
ya ne bilim benim telime bisey olsa biyerden ararm hangi devirde yasiyoruz..birde ben yazmadim tam gunune denk geldi onu deniyim dedim..hiicc merak etmedi beni..onu birak hani bana dese sen neden aramadin kirildim falan beni kafasina taktigini dusunucem ama nerdeeee...bide diyo biliyosun hep yaziyorum falan filan..son mesaja da cevap yok..demekki nasil davrandigim onu ilgilendirmiyo..yine baska telden bile aramiyo..ne yapicami sasirdim ya

Cookie_Dough
27-11-11, 10:11
AdrianaLimaa

bende senin gibi düşünüyorum.... olduğun gibi sevmeli seni karşındaki

bizler de oldugumuz gibi olmalıyız ama paspal degil... temiz ve düzenli olmak yeterli diye düşünüyorum...

Axisude
27-11-11, 12:11
AdrianaLimaa

:) öyle aslında ama o zaman ilk dağınık gitmelisin işte erkekler ilk zaman süslü püslü kendi için hazırlanılmış görünce sonradan pasaklı gördüğünde itici oluyoruz bakımlı olmak sadece makyajlı olmak değildir kendine yakışanı giyip sade bi güzellikde elde edebiliriz herkez ektiğini biçer değilmi o az arıyosa sende az aramalısın ben hep seni düşünüyorum havası olmamalı erkek nasılsa beni düşünüyor diye başka yere yöneliyor sonunda yani hep elde etmeye çalışmalı seni mlsf böleler:KK70:

Axisude
27-11-11, 12:11
BurcumO
ya ne bilim benim telime bisey olsa biyerden ararm hangi devirde yasiyoruz..birde ben yazmadim tam gunune denk geldi onu deniyim dedim..hiicc merak etmedi beni..onu birak hani bana dese sen neden aramadin kirildim falan beni kafasina taktigini dusunucem ama nerdeeee...bide diyo biliyosun hep yaziyorum falan filan..son mesaja da cevap yok..demekki nasil davrandigim onu ilgilendirmiyo..yine baska telden bile aramiyo..ne yapicami sasirdim ya
şaşırma canım sen o nasıl davranıyorsa öle davran ve çok kaptırma kendini bu kişiye hani heran gidecek gibi düşün ya biraz ilgisis biri yada yenisiniz diye sana çok bağlanmamış daha bir insan özleniyorsa mutlaka orada bir boşluk oluşuyordur eğerki senin boşluğun oluşuyorsa özlemiş demektir bırak arama o arasın aradığındada çok merak etmişsin gibi yapma yaaa nerdesin kaç gün oldu bilmemne eğerki baktın olmuyo yürümüyo fazla dallanıp budaklandırmadan ayrıl başında dönersen fazlada acı vermez.baktın ilgisisliği devam ediyo o zaman ona hiç gerek yokki insanlar neden birine ihtiyaç duyar sevgi ve ilgi için her bitki hayvan ve insan sevgi ilgi şevkat olmadan yaşayamaz

BurcumO
27-11-11, 15:11
Axisude
şaşırma canım sen o nasıl davranıyorsa öle davran ve çok kaptırma kendini bu kişiye hani heran gidecek gibi düşün ya biraz ilgisis biri yada yenisiniz diye sana çok bağlanmamış daha bir insan özleniyorsa mutlaka orada bir boşluk oluşuyordur eğerki senin boşluğun oluşuyorsa özlemiş demektir bırak arama o arasın aradığındada çok merak etmişsin gibi yapma yaaa nerdesin kaç gün oldu bilmemne eğerki baktın olmuyo yürümüyo fazla dallanıp budaklandırmadan ayrıl başında dönersen fazlada acı vermez.baktın ilgisisliği devam ediyo o zaman ona hiç gerek yokki insanlar neden birine ihtiyaç duyar sevgi ve ilgi için her bitki hayvan ve insan sevgi ilgi şevkat olmadan yaşayamaz
Mesaj gönderdi bugün...merhaba canim tel acildi..dün firsat bulamadim gece isten geldim öglen kalktim ise gittim sonra dus falan aldim dersek o saat oldu yazdi..ama bi daha yazmasini mi beklesem diye düsünüyorum..zaten 3,5 saat gecti..yazsammi yazmasammi yani yoksa o bi daha yazsin diyemi beklesem diye düsünüyorum :KK43:

sanirim birazda ben abartiyorum..24 saat görüsmedik diye bi sürü sey kurdum kafamda..oda ben msj attim cvap alamayinca arar ibeni nasilsa haber vermeme gerek yok diyemi düsündü acaba bilemiyorum yaaa...

ama dedigin gibi ilgisi azalirsa cok olmaz ilerde bitiririm..ama genel olarak baktigimda aslinda ilgili bana karsi..sadece bulusamama gibi bi sorun var iste..

yanlislikla tanistigimizdan beri bana gönderdigi mesajlarin hepsini sildim kizlar ya :KK43:( sabahtan beri moralim cok bozuk nasil geri alabilirim diye düsünüyorum ama bulamadim bir yolunu:S ben cok önem veriyorum öyle anilara mesajlara falan :KK43:( offf moralim bozukkk bi yolu yokmu bunun ?

regen
27-11-11, 15:11
tesekkürler arkadasim... :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: güzel bi yazi.. ben de cevremdekiler erkeklerden hep duymusumdur, kuzenlerim arkadaslarim felan hep sundan sikayetci olurlar: evlendikten sonra kadinin degisimi... yani bekarinda da ayni korku var, evlisinde de ayni dert var.. evlendikten sonra kadinin kendine bakmamasi, kendini birakmasi ne bilyim kilo almasi kasina gözüne dikkat etmemesi vs... evlenmeden önce erkek bizi hep güzel kiyafetlerler bakimli görür.. ya sonra?? pisamalar icinde, sac bas bi tarafta :KK1::KK1::KK1::KK1: ben en iyisi kalkip da kendime biraz ceki düzen vereyim :KK1::KK1::KK1::KK1:

AdrianaLimaa
28-11-11, 00:11
benim eski sevgilim pijamali halimi seviyodu sacim basim daginik oldumu sirin geliyodum cocuga :KK1: kacirmasamiydim ki:KK46:

Axisude
28-11-11, 06:11
AdrianaLimaa
benim eski sevgilim pijamali halimi seviyodu sacim basim daginik oldumu sirin geliyodum cocuga :KK1: kacirmasamiydim ki:KK46:
:KK70::KK70::KK70::KK70: sabah sabah güldürdün beni:KK70:

Axisude
28-11-11, 06:11
Rosemaryy
Amin, canım yaa amin. Sevindim canım senin adına, mutlu olmana, keşke benimde öyle olsa. Sonradan nasıl barıştınız peki, rica etsem, anlatır mısın ?
başka bir konuya yazdığın yorum altına anlatmıştım ama nerde dur bulup kopyalayayım.

senin yorumun altına yazmışım yorumunla beraber kopyaladım

-----------------------------------------------------------------------------------
bu seninki

Alıntı Rosemaryy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Ne kadar da çocukça oyunlar ve davranışlar. Aklı sıra, seni kıskandırmaya çalışıyor.

----------------------------------------------------------------------------------------
buda bnm
:) böle şeyler yapılıyorsa sevinmelisin çünki hala unutulmamışsın.akıldasınki hala seni düşünüp sen gör die bişiler yapıyor.haklısın çocukça şeyler kim naparsa kendine yapar deilmi ahh ahh tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer nereki bunu hesap etmesler.ama başımdan geçmişti paylaşıyım istedim şuan eşim olan kişiyle çıkıyorduk o zamanlar kavga etmiştik beni kıskandırmak geri döndürmek ve canımı acıtmak için eski kız arkadaşıyla ilgili bi laf etti çünki biliyodu ona çok gıcık oluyodum kıskanıyodumda ben bu lafına dahada sinirlendim ne haliniz varsa görünya bununla sadece kendinden soğutuyosun dedim bir daha ne aradım ne beni görebilceği msn face bilmemne hiçbir yerde görünmedim ortak arkadaşlarlada görünmedim tam 2 ay nası gecti ben bilmiyom zordu ama dayandım 2ay sona gizli numaradan biri aramış duymamışım ertesi gün gene yine duymamışım sona numara açık şekilde gece 12de çaldı telefon numarayı tanımıyom efendim dedim baktım onun sesi napıyorsun dedi senmisin dedim ama şoktaydım tahmin etmiyodum çünki çok dik kafalıdır bilir hep ben ararım dayanamaz der aramaz o yüzdende demekki aramayınca ben kopardı die düşünmüştür sesini duymak için aradım dedi mutlu olmuştum sonra bi ortak arkadaşımız var bahar birasda hoppadır her erkeğe sırnaşır bunada sırnaşmıştı bu numaram yeni bahara verirmisin dedi bi daha şoka girdim neyse verdim bahara numarayı sonra bnmki msj attı nbr die ertesi gün beni boşver verdim bahara numaranı ona sor nbr die dedim postacılıkta yaptım sayende dedim oda ben seni aradım baharı deil öle olsa bahara tel no ulaştırmaya çalışmazdım dedim oda ben bahara her türlü ulaşırım istesem amaç bahar deildi dedi sona düşündüm msn sinde ekli bahar 2dk pc açsa bahar karşısında olcak anladım kıskandırmak istemişti yüzüne vurmadım bide seni aramak için aramadım ayağı yaptıydı aklınca ben bahar die kavga çıkarınca açıklamak zorunda kaldı:KK70:
---------------------------------------------------------------------
ben arayıp sormadım bnm eşim çıkarken öleydi dik kafalı aramazssa aramaz cinsinden ben şaşırdım nası olduda kırdı gururunu die :KK70::KK70::

BurcumO
28-11-11, 07:11

bende seviniyorum böyle seyler yapiliyo diye..seneye evlenicekken terketti beni sonra bi kizla beraber olmaya basladi..boy boy resimlerini koyuyor utanmadan faceye...5 aydir ayriyiz en son kizi ögrenince 3,5 ay önce konustuk..ama ne düsünmeliyim bilmiyorum..ne aradi ne sordu..facemi kapattiktan sonra hic bi tepki yok ayni resim duruyor..kiskandirmak icin resimde degistirmiyo..sizce dönermi`? beni takip ettigine eminim ama gururundan yazarmi emin degilim...cünkü bende onla ayrildiktan sonra bi erkekle görüsüyodum ögrenmis falan ayrilirken arkads olarak kalalim seni insan olark seviyorum diyen.. o erkegi ögrenince naparsan yap ilgilendirmyiosun faln demeye basladi..sizce facem hala kapali kalsnmi? dogum günümdede yazmazsa facemi acip iliskisi var yapsam nasil olur ?

Rosemaryy
28-11-11, 10:11
Axisude
başka bir konuya yazdığın yorum altına anlatmıştım ama nerde dur bulup kopyalayayım.

senin yorumun altına yazmışım yorumunla beraber kopyaladım

-----------------------------------------------------------------------------------
bu seninki

Alıntı Rosemaryy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Ne kadar da çocukça oyunlar ve davranışlar. Aklı sıra, seni kıskandırmaya çalışıyor.

----------------------------------------------------------------------------------------
buda bnm
:) böle şeyler yapılıyorsa sevinmelisin çünki hala unutulmamışsın.akıldasınki hala seni düşünüp sen gör die bişiler yapıyor.haklısın çocukça şeyler kim naparsa kendine yapar deilmi ahh ahh tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer nereki bunu hesap etmesler.ama başımdan geçmişti paylaşıyım istedim şuan eşim olan kişiyle çıkıyorduk o zamanlar kavga etmiştik beni kıskandırmak geri döndürmek ve canımı acıtmak için eski kız arkadaşıyla ilgili bi laf etti çünki biliyodu ona çok gıcık oluyodum kıskanıyodumda ben bu lafına dahada sinirlendim ne haliniz varsa görünya bununla sadece kendinden soğutuyosun dedim bir daha ne aradım ne beni görebilceği msn face bilmemne hiçbir yerde görünmedim ortak arkadaşlarlada görünmedim tam 2 ay nası gecti ben bilmiyom zordu ama dayandım 2ay sona gizli numaradan biri aramış duymamışım ertesi gün gene yine duymamışım sona numara açık şekilde gece 12de çaldı telefon numarayı tanımıyom efendim dedim baktım onun sesi napıyorsun dedi senmisin dedim ama şoktaydım tahmin etmiyodum çünki çok dik kafalıdır bilir hep ben ararım dayanamaz der aramaz o yüzdende demekki aramayınca ben kopardı die düşünmüştür sesini duymak için aradım dedi mutlu olmuştum sonra bi ortak arkadaşımız var bahar birasda hoppadır her erkeğe sırnaşır bunada sırnaşmıştı bu numaram yeni bahara verirmisin dedi bi daha şoka girdim neyse verdim bahara numarayı sonra bnmki msj attı nbr die ertesi gün beni boşver verdim bahara numaranı ona sor nbr die dedim postacılıkta yaptım sayende dedim oda ben seni aradım baharı deil öle olsa bahara tel no ulaştırmaya çalışmazdım dedim oda ben bahara her türlü ulaşırım istesem amaç bahar deildi dedi sona düşündüm msn sinde ekli bahar 2dk pc açsa bahar karşısında olcak anladım kıskandırmak istemişti yüzüne vurmadım bide seni aramak için aramadım ayağı yaptıydı aklınca ben bahar die kavga çıkarınca açıklamak zorunda kaldı:KK70:
---------------------------------------------------------------------
ben arayıp sormadım bnm eşim çıkarken öleydi dik kafalı aramazssa aramaz cinsinden ben şaşırdım nası olduda kırdı gururunu die :KK70::KK70::

Bende öyle yapıyorum şimdi canım, aynı senin yaptığın gibi, inşallah benimki de gururunu bi kenara bırakır da gelir.:KK43:

Axisude
29-11-11, 05:11
BurcumO

bende seviniyorum böyle seyler yapiliyo diye..seneye evlenicekken terketti beni sonra bi kizla beraber olmaya basladi..boy boy resimlerini koyuyor utanmadan faceye...5 aydir ayriyiz en son kizi ögrenince 3,5 ay önce konustuk..ama ne düsünmeliyim bilmiyorum..ne aradi ne sordu..facemi kapattiktan sonra hic bi tepki yok ayni resim duruyor..kiskandirmak icin resimde degistirmiyo..sizce dönermi`? beni takip ettigine eminim ama gururundan yazarmi emin degilim...cünkü bende onla ayrildiktan sonra bi erkekle görüsüyodum ögrenmis falan ayrilirken arkads olarak kalalim seni insan olark seviyorum diyen.. o erkegi ögrenince naparsan yap ilgilendirmyiosun faln demeye basladi..sizce facem hala kapali kalsnmi? dogum günümdede yazmazsa facemi acip iliskisi var yapsam nasil olur ?
bak canımcım ilişkisi var yapmada senin peşinden koşan bi erkek var gibi göster ona iltifatlar eden senden hoşlanan biri olduğunu görsün mesela bi face aç erkek adıyla falan kendi facene kendine bişeyler yaz yorum yap bişeyin altına oda bunu mutlaka görecektir dayanamaz erkekler sen sadece şuan onun gözünde değersizsin ama bilsinki sana değer veren var görsün bunu eminimki kıskanacak
yani şöle diyim daha ilişkin yok ama beğenen biri var işte karşıdaki elde etmesin die kafayı yiyolar o zaman.benm eşim daha çıkarken
ilgisizdi huyu böle adamın bütün çıktıklarınada öleymiş ben rahatsız oluyodum bu durumdan istiodum ilgilensin hep benmle olsun o zamanlar face yaygın deildi böle.bi ortak netten tanıdığımız bayan arkadaşın chat yeri vardı oraya girerdik sohbet falan ederdik arkadaşlarımızla.benmki bi kaybolur 3-4gün görünmezdi geldiğindede öle ilgisiz merak ederdim sevmio herhalde derdim.orda bi çocuk vardı sevgilisinden ayrılmış sohbet ederdik acısını anlatırdı bana o kızı ne çok sevdiğini falan ama kız terketmişti bunu.benimkini msnde gördüğümde dedim ya sen erdemi tanıyonmu sana slm söledi kim. işte bu bu dedim.sen nerden tanıyon anlattım böle böle.oooo küplere bindi konuşmıycan onla bilmemne.sona bi ilgilenmeye başladı benle ben şaşırmıştım yanımdan ayrılmaz olmuştu:) işte böle anlatabildimmi bilmem canım dayanamıyorlar başkasının sana ilgisine

alk
29-11-11, 06:11
şey bişe sorucam peki nişanlıyken bişe yaşadınızmı?sorun falan yada yaşadınız nasıl atlattınız?
eşinizin pişman olmasını nasıl sağladınız?
:KK43: ihtiyacım varda,çaresiz durumda olduğum için soruorum

BurcumO
29-11-11, 09:11
Axisude
bak canımcım ilişkisi var yapmada senin peşinden koşan bi erkek var gibi göster ona iltifatlar eden senden hoşlanan biri olduğunu görsün mesela bi face aç erkek adıyla falan kendi facene kendine bişeyler yaz yorum yap bişeyin altına oda bunu mutlaka görecektir dayanamaz erkekler sen sadece şuan onun gözünde değersizsin ama bilsinki sana değer veren var görsün bunu eminimki kıskanacak
yani şöle diyim daha ilişkin yok ama beğenen biri var işte karşıdaki elde etmesin die kafayı yiyolar o zaman.benm eşim daha çıkarken
ilgisizdi huyu böle adamın bütün çıktıklarınada öleymiş ben rahatsız oluyodum bu durumdan istiodum ilgilensin hep benmle olsun o zamanlar face yaygın deildi böle.bi ortak netten tanıdığımız bayan arkadaşın chat yeri vardı oraya girerdik sohbet falan ederdik arkadaşlarımızla.benmki bi kaybolur 3-4gün görünmezdi geldiğindede öle ilgisiz merak ederdim sevmio herhalde derdim.orda bi çocuk vardı sevgilisinden ayrılmış sohbet ederdik acısını anlatırdı bana o kızı ne çok sevdiğini falan ama kız terketmişti bunu.benimkini msnde gördüğümde dedim ya sen erdemi tanıyonmu sana slm söledi kim. işte bu bu dedim.sen nerden tanıyon anlattım böle böle.oooo küplere bindi konuşmıycan onla bilmemne.sona bi ilgilenmeye başladı benle ben şaşırmıştım yanımdan ayrılmaz olmuştu:) işte böle anlatabildimmi bilmem canım dayanamıyorlar başkasının sana ilgisine
canim aslinda onu yaptim gibi..facemde yok zaten..bni engelledi ama kesin baska yerden bakiyo...fotolarimi actim arkadasim olmayanlarda gorsun diye ekstra baksin diye..fotolarimi bi cok erkek begen yapmisti..bide bana gercekten takilan biri var oda bi fotoma iltifat yazmisti onu gormustur baktiysa..ve o cocugun duvari acik..hep orda bana sarki gondermisti ama ismimi vermedi..sadece bunu dinle sozlerini falan..birindede bana taktigi bi lakap var.paylastigi sarkiya bu senin icin yazmisti bende cevap atmistim tsk ederim.falan diye..ama yinede aramadi yazmadi..ama fotosunu degistirdi facede hemen bunlari gorunce :)) ilk defa sadece kendi fotosunu koymustu ama gorunce degistirdi onuda kiz arkadasiyla fotosunu koydu yine..bilmiyorum o boyle seylerde tam tersimi oluyo ki hala biseyler yapmadina gore? yada soyle dusunuyo kiskansada geri donusu yok zaten diye? belkide bu ben onu hic kiskandirmasaydim farkli olucakti...offf kafamkarisik ama bana geri donmeyi dusunmuyo gibi geliyo..cunku ben onu zaten asla kabul etmicem..oda biliyodur heralde o fotolari koyduktan sora onu kabul etmicemi

katikula
29-11-11, 11:11
Çok güzel bir yazıydı ve yerinde tespitlerdi.
Sonuçta bir ilişki yaşıyorsanız amannn beni kabullensin ya da gitsin demek yerine kendimizi daha nasıl etkin ifade edebiliriz bunun üzerine de çalışmalıyız.
Uygulanabilir şeyler...
Teşekkürler.
:KK19:

Axisude
30-11-11, 05:11
bir erkek nasıl geri döndürülür bu konuyu bi yerde gördüm belki işinize yarar diye paylaşıyorum

Ayrılıklarda nedense en çok yarayı hep kadınlar alır. Unutmayan ya da unutmak istemeyen, acı çeken, yeni biri ile yeni bir yola bir türlü başlamayan ya da başlamak istemeyen genelde hep kadınlardır. İçinde bir ümit hep tekrar geri başlama isteği ile bekler.

Ayrıldığınız sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız belki küçük birkaç aşamayı geçmeyi deneyebilirisiniz Öncelikle kafanızdaki sorgulamaları bitirin. Ayrılmanıza neden olan suçluyu bulma çabasından çıkın. Zira geçmişinizi sorgulamak, sürekli bir suçlu arama çabası size bir şey kazandırmadığı gibi giden sevgilinizi de geri döndürmeyecektir.

Giden sevgiliyi geri döndürmek için elinizde telefon durmadan arayıp, ağlayıp sızlamayın. Bu erkeği sizden daha da uzaklaştıracaktır. Aramadığı zaman mesajlarla durmadan acısını, üzüntünü haykıran güçsüz kadınlardan olmayın. Emin olun hiçbir erkek güçsüz bir kadına saygı duymaz. Hala sevdiğinizi ve dönmesini beklediğinizi bir kere belirtmeniz yeterlidir. Böylece hem gurursuz bir kadın modeli çizmekten kurtulmuş olursunuz hem de erkeği sıkboğaz etmemiş olursunuz.
Giden erkeği geri getirmek için yeni bir sevgili arayışına girip de onu kıskandırma ve geri getirme çabaları sadece filmlerde işe yarar bu yüzden ne kendinizi nede sevdiğiniz erkeği kandırmaya çalışmayın. Onu sevdiğinizi ve geri dönmesiniz beklediğinizi söylediğiniz erkek, sizi 2 gün sonra başkasıyla gördüğünde emin olun koşa koşa size geri dönmez. Tam tersine samimiyetinize inanması gerektiğini düşünür ve dönmemek üzere gider, sizde sahte aşk oyununuzla baş başa kalırsınız.

Ayrıldığınız sevgilinizi geri döndürmek için hayalet gibi etrafında dolaşmayın. Her yaptığınız birilerinden sorgulayıp durmayın. Bu takip edilme, kontrol edilme hissi erkeği daha da huzursuz edeceğinden, hiç duymak veya görmek istemeyeceğiniz şeylerin sürecinin hızlanmasına sebep olabilir. Ortak arkadaşlarınızla haber yollamayın, sürekli karşısına çıkıp durmayın, kendinizi hatırlatmak için ekstra çabalar ortaya çıkarmayın.

Hiçbir erkek ardından durmadan ağlayan sızlayan, araya arkadaş, eş dost, aile, akraba birileri vasıta kılarak barışmaya çalışan, sevgisinin altında ezilmiş bir kadına saygı duymaz ve dönmez buna emin olun. Dönse de en ufak noktada yeniden gidecektir. Bu sebeple giden sevgiliyi geri getirmenin, şayet geleceği varsa tabi, en kolay yolu ona hala çok sevdiğinizi ve beklediğinizi söyleyip kendi haline bırakmaktır. """Varlığınızdan onu mahrum edin ki gitmenin doğru bir karar olup olmadığını anlamasını sağlayın."""""bakın burası çok önemli o işaretlediğim yer çok önemli birde bence tarzınızı biraz deiştirin nebiliyim makyajınızı saç rengi saç toplama usulu farklı olun biraz nette çok farklı makyaj çeşitleri var özellikle göz makyajı gözler çok önemlidir hafif makyaj ve çekici gözler yani demek istediğim farklı güzelliklerinizi ortaya çıkarınki bu kız ne kadar güzelmiş ben ne kadar körmüşüm diyebilsin bir kaç resim koyucam göz makyajıyla alakalı bi yerde vardı bulabilirsem

Axisude
30-11-11, 06:11
Eki Görüntüle 298447 Eki Görüntüle 298457 Eki Görüntüle 298456 Eki Görüntüle 298455 Eki Görüntüle 298454 Eki Görüntüle 298453 Eki Görüntüle 298452 Eki Görüntüle 298451 Eki Görüntüle 298450 Eki Görüntüle 298449 Eki Görüntüle 298448 Eki Görüntüle 298458
işte çekici gözler belki biri işinize yarar

Axisude
30-11-11, 06:11
Erkeğin Aşkı Nasıl Anlaşılır?

Sevgilinizin ağzından duymak istediğiniz sadece iki kelime var fakat o bu kelimeleri söylememekte ısrar ediyor. Onun gün içinde size en az 10 kere 'Seni Seviyorum' dediğini ama sizin bunların hiçbirini duymadığınızı söylesek bize inanır mısınız? Nasıl mı söylüyor? Tabi ki yaptığı hareketlerle bunu içinden dile getiriyor. Nasıl hareketlerle mi?

* SÜREKLİ SİZİNLE: Beraber dışarı çıktığınızda erkek arkadaşınızın durduğu yer, sizin onun hayatındaki yeriniz hakkında çok şey söyler. Eğer bir erkek birlikte olduğu kadına duyduğu hislerden emin değilse, o zaman onun tam yanında durmak yerine biraz uzağında kalmayı tercih eder. Fakat eğer aşıksa o zaman gözlerinin hiçbir yere kaymadığını göstermek için sevgilisinin yanından hiçbir yere ayrılmaz. Bu davranışıyla da çevresine 'birlikte olduğum biri var' mesajı verir'.

* TELEFONU EMRİNİZDE: Telefonun diğer ucundaki ses, annesine ya da eski kız arkadaşına ait olabilir. Fakat o sizin telefonuna cevap vermenize hiçbir şey demiyor. Erkekler bazı şeyleri kız arkadaşlarıyla paylaşmaktan hoşlanmaz. Eğer telefonuna cevap vermenize izin veriyorsa, sizinle uzun bir ilişki yaşamayı düşünüyor demektir'.

* KONUŞAN GÖZLER: Gözler bir erkeğin sadece ruhunu değil aynı zamanda kalbinin derinliklerini gösteren pencerelerdir. Erkeklerin iki çeşit 'Seni Seviyorum' bakışı vardır. Bunlardan ilki 'gizli bakış'tır. İkinci bakış ise 'sabit bakış'tır. Erkekler çoğu zaman duygularını karşısındaki insana göstermeye çekinir. Eğer onu gözlerinizin içine uzun uzun bakarken yakalarsanız bilin ki üzerine geçirdiği kalın kalkanını indirmeye başlamış ve sizi iç dünyasına almaya hazırlanmaya başlamıştır.

* BUZDOLABI DOLU: Sevgilinizin evindesiniz. Canınız limonlu soda içmek istedi fakat onun soda sevmediğini bildiğinizden böyle bir içeceği onun evinde bulma şansınız yok. Susuzluğunuzu giderecek başka bir şey bulmaya mutfağa gidiyorsunuz. O da ne! Buzdolabı limonlu soda dolu. Veya alışveriş listesine göz attığınızda sevdiğiniz şekerlerin veya kullandığınız deodorantın alınacaklar listesinde olduğunu fark ediyorsunuz. Bu adam sizi seviyor, bundan emin olun.

birde size baktığında gözbebekleri büyüyormuş seven erkeğin

regen
30-11-11, 10:11
Axisude
Eki Görüntüle 298457
işte çekici gözler belki biri işinize yarar
iste bu resimdeki 3.göz günlük makyaj icin de cok uygun yani gün icinde bulusurken ya da evdeyken cok uygun, sonucusu da zaten davetler icin en güzeli... ay ben bunu cok begendim,ama iste göz yapisi da önemli :KK31::KK31::KK31: tesekkürler...

Axisude
1-12-11, 07:12
regen
iste bu resimdeki 3.göz günlük makyaj icin de cok uygun yani gün icinde bulusurken ya da evdeyken cok uygun, sonucusu da zaten davetler icin en güzeli... ay ben bunu cok begendim,ama iste göz yapisi da önemli :KK31::KK31::KK31: tesekkürler...
rica canım deişiklik iidr her zaman ii hissederiz kendimizi dışardaki insanlarada farklı ve güzel geliriz

flores
1-12-11, 09:12
Axisude harikasın topiğine ne güzel sahip çıkmışsın baştan sona okudum valla harika bilgiler.. ben de şu anki sevgilimle daha çıkmadığımız ama hislerimizden haberimiz olduğu zamanlarda onun tutarsızlığından bunalmıştım bir gün ilgiyle mesaj atıyordu ben cevap yazıyordum pat diye kayboluyordu ortalıktan.. ertesi gün yine yazıyordum yine cevap yazmıyordu. ben de biraz bekledim hiç ses gelmeyince belirsizlikle sonlanmaması için ona bir veda mesajı gönderdim "hayatıma uğrayıp geçtiğin için teşekkürler" anlamında. o mesajdan sonra kahrolmuş ve yüzü olmadığı için de yazamamış korkmuş verebileceğim tepkiden. yine de bir akşam face'den yazdı ben de cevap verdim sırf beni üzdüğü günlerin hesabını sormak için. defalarca özür dilettim oh iyi de yaptım :KK1: seninle konuşurum ama aramızda birşey olabilir mi bilmem dedim zamana bıraktık ve maşallah o günden beri benden daha ilgilidir ilişkimize ve sevdiceğine :KK16: şu an askerde ama bir problemimiz yok inşallah sağ salim dönecek ilerisi için umutluyuz :nazar:

alk
2-12-11, 06:12
bişi sormuştum ama fak edilmemiş :KK43: :Ç(

Axisude
2-12-11, 07:12
flores
Axisude harikasın topiğine ne güzel sahip çıkmışsın baştan sona okudum valla harika bilgiler.. ben de şu anki sevgilimle daha çıkmadığımız ama hislerimizden haberimiz olduğu zamanlarda onun tutarsızlığından bunalmıştım bir gün ilgiyle mesaj atıyordu ben cevap yazıyordum pat diye kayboluyordu ortalıktan.. ertesi gün yine yazıyordum yine cevap yazmıyordu. ben de biraz bekledim hiç ses gelmeyince belirsizlikle sonlanmaması için ona bir veda mesajı gönderdim "hayatıma uğrayıp geçtiğin için teşekkürler" anlamında. o mesajdan sonra kahrolmuş ve yüzü olmadığı için de yazamamış korkmuş verebileceğim tepkiden. yine de bir akşam face'den yazdı ben de cevap verdim sırf beni üzdüğü günlerin hesabını sormak için. defalarca özür dilettim oh iyi de yaptım :KK1: seninle konuşurum ama aramızda birşey olabilir mi bilmem dedim zamana bıraktık ve maşallah o günden beri benden daha ilgilidir ilişkimize ve sevdiceğine :KK16: şu an askerde ama bir problemimiz yok inşallah sağ salim dönecek ilerisi için umutluyuz :nazar:
çok sevindim canım inş ALLAH tamamına erdirir.ve çok memnun oldum paylaştığın için.canı acıyan arkadaşlarımıza kardeşlerimize küçük bi yardımımız oluyorsa ne mutlu hepimize. ben eşimle çıkarken saolsun çok aşk acısı çektirdi ne demek olduğunu biliyorum ve canı acıyan biri oldumu kıyamıyorum istedimki yardımım olsun.birde şuan insanlarımız yane erkekler öle dengesiski elde edene kadar seni seviyorum canım cicim çıkarları için sona terkedip gidiyolar elin kızlarıyla gezip gezip nasıl olsa beni deli gibi seviyo affeder diye geri geliyorlar.bence artık hemcinslerim affetmesin duygularıyla oynatmasın onlar saf bir aşkla seviyor ama karşı taraf aynını düşünmüyor.çıkarı için her dalda oynuyolar.ben bayanlar artık oynatmasın temiz duygularıyla diye açtım bu konuyu . çünki erkekler nedense kaçanı kovalıyor bizlerde öleyiz mesela adam gitmiş ağlar dururuz geri gelsin ne olursa olsun... burda herkez paylaşırsa yaşadıklarını belki birilerinin ilişkisini düzeltir evliliğe adım atmış olur belkide ters gidiyorsada baştan bitirir ve seneleri ziyan olmaz kimsenin diye düşünüyorum... bi byn arkadaşım var evli eşi asker baştan yanlış bir evlilikti söyledimde kendisine ama aşk işte kör etti gözünü kızın neyse evlendiler 1 yıl sona hamile kaldı.çocuk zaten ev babası olacak kapasitesi yoktu . annesinin yanına yaşıyorlardı evlendiklerinde çocuğun. ama süreklide kavga eşine sahip çıkmıyor ezdiriyordu ailesine.
kızın pisikolojisi gitmişti.süreklide affediyordu kızcağız. doğumuna 1 ay kala gene kavga ettiler ve kıza askerden telefonla seni istemiyorum dedi.kız ailesinin evine döndü. işte 2dünya bir araya gelse barışmam diyodu çocuk bak dedim böle böle yap bırak gitsin tamam kardeşim sahip çıkmıyormusun ayrı ev açmıyormusun ben senin ailenle yapamam hadi güle güle de. ve görünme gözünede hiçbişekil
haber alamasın senden.kız öle yaptı bebek 5 aylık olmuştu çocuk biyerden telefon nosunu bulmuş hee bu arada hattınıda at demiştim oda kırdı değişti hattını. aramış işte ben seni seviyorum falan filan nameler.dedim ağırlığını koy sana ev açıyorsa git yoksa gitme çevreside öle dedi ailesi. kızda tamam bana ev açıyosan sahip çıkıyosan devam edelim yoksa ananın yanına gelmem çocuk ogün tamam demiş.ertesi gün arayıp yok ev açamam ben istemiyorum sizi demiş.anlıyacağınız olan kime oldu kıza oldu.ben işte diğer arkadaşlarımızda böyle şeyler yaşamaması için biraz dik durup gururlu olmalarını istiyorum seviyorum diyerek herşeyi kabullenmeyin diretin böyle olacak yoksa olmaz çünki kararan sizin hayatınız olacak ilerde.olmuyosa zorlamayın gidiyosa yol verin.dünyada tek erkek o değil sizden değerli bişey yok şu dünyada. o yüzden bence değmez.üstüne düşmediğiniz kişi sizin üstünüze düşer bu kızın hayat hikayesindeki gibi... saygılar tüm arkadaşlarıma