Erkeğin gözünde değerli vazgeçilmez kadın olmak istermisiniz


Axisude
25-11-11, 07:11
ARKADAŞLAR BU YAZI BİR ERKEKTEN ALINMIŞ ERKEK KADINI NASIL DEĞERLİ VE VAZGECİLMEZ GÖRÜR KENDİSİ NASIL KADINLARDAN ETKİLENİR PAYLAŞMIŞ BENDE SİZLE PAYLAŞACAĞIM VE ÇOK DOĞRU BU BENDE DENEDİM DENİYORUMDA

Merhaba değerli okuyucum,
Bundan sonra sizlere bu sayfadan bir erkeğin gözü ile kadına dair bilgileri paylaşacağım.

İlk konumuz ise; birçok erkeğin aslında kendisinin de bilmediği ve neden ayrılmak, aldatmak, çok eşlilik gibi konularda heveslere kapılıp ilişkinin canını okuması konusu.
Dilerim faydalı olur.
Sevgiler.

Değerli olanı kimse kaybetmek istemez. Değerli kadın olun.

DEĞERLİ KADIN KİMDİR ?

Gelin kısaca değerli kadın kimdir bir bakalım;

1. Aklını kullanan.
2. Ne zaman nerede nasıl hareket edeceğini bilen.
3. Sosyalliği sırf sosyallik olsun diye abartmayan.
4. Yaşadığı dönemin ve çevresinin farkında olan.
5. Elinde olanları en iyi şekilde kullanan.
6. Büyük yalanlardan uzak duran
7. Duygusal ve maddi bağımlılıklarını kontrol altında tutabilen
8. Ağlayarak değil aklını kullanarak karşı cinsin ilgisini taze tutmayı başaran.
9. Büyüdüğünün farkında olan
10. Bir evi kendi hiç bir şey yapmasa bile bir şekilde düzenli tutmayı başaracak kadar çevresine sözü geçen.
11. Bağımsızlığının her an elinde olduğunun bilincinde olan. Ama bunu karşısındakinin yüzüne asla vurmayan.
12. Hobileri olan ve bu konuda ciddi girişimleri olan
13. Gözlerini kullanmayı bilen…

Farkında mısınız? Güzel kadın olmak diye bir maddemiz olmadı. Neden acaba… !!!

Aslında cevabı basit!!!
Bu saydıklarımı kapsayan kadın zaten bir erkeğin gözünde güzel olmayı da başarır.

Önemli olan bu noktalarda kadın kendini bir tartmalı. Ha yok zaten ben güzelim bunlara gerek yok diyorsan. En son ilişkinin ne kadar sürdüğüne, neden bittiğine bir bak derim. Muhtemelen çokça savunacağın nokta vardır.

Bunlar bahane biliyorsun değil mi?
Yukarıdaki maddeleri bir kontrol etmeni öneririm. Bunlardan hangisi ya da hangileri eksik?
Baktın ama eksik bulamadın… Bu defa karşındaki adama bakmanı tavsiye ederim.
Bu değerlere sahip bir kadının değerini bilmiyorsa karşısındaki adam senin seviyende değildir.
Senin bu artıların onun gözünde hiçbir işe yaramadığı gibi ilişkinin de sonlanmasına neden olacak noktalardır.
Ama seviyorum ne yapayım?
Önce kendin değerli ol kendi içinde, sonra başkasının sana değer vermesi inan daha kolay olacak.
Aşırı ilgi ve kıskançlıkla bunaltıcı olma bezdirme derecesinde ilgi sevgi ve kıskançlıklarda bulunanları sevmez erkekler.
Kadın ilişkiyi yönetebilecek ve erkeği de buna dahil edebilecek kapasitede olmalı.
Tüm yükü erkeğe verirse adı üzerinde kadın yük olmaya başlar. Erkek yorulur, kadını indirip kısa sürede olsa ona yük olmasında sakınca görmeyeceği başka kadınlara bakar. Buda ilişkinin bittiğinin yazılı mezar taşıdır.

KADIN
Bir orkestra şefi kadar kontrollü, ama müzisyenlerinin orada oluşunu sağlayacak kadar da alçak günülü olmalı.

Erkekler Neden İlgisiz Davranır? NEden Elde Edene Kadardır Her Şey?

Sizin peşinizden aylarca koştu, sizi elde edebilmek için yapmadığı şirinlik, çılgınlık kalmadı. Bu kadar çırpındığını görünce sizi gerçekten sevdiğini, size aşık olduğunu ve hayatınızın erkeğini bulduğunuzu düşündünüz ona inandınız ve ona “tamam” dediniz.

İlk zamanlar her şey harika gidiyor geleceğe dönük güzel hayaller kuruyorsunuz. Yatak odasının renginden tutun da perdenin şekline varana dek her şeyi planladınız. Ancak öyle bir zaman geldi ki onun size karşı ilgisinin her geçen gün azaldığını, artık o tanıdığınız erkeğin “o” olmadığını anladınız. Peki neden? Neden erkekler belli bir süre sonra kadınlara olan ilgisini kaybeder? Hiç düşündünüz mü ?
psikologlar olarak bu konuyu irdeleyeceğiz ve gerçekleri tüm çıplaklığıyla ortaya çıkararak siz değerli kadın ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız.


Av Konumundan Çıkmayın

İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır. Erkek sizi elde edene kadar siz av, erkek avcıdır. Av kaçtığı kadar av, avcı kovaladığı kadar avcıdır. Avcı emeline ulaştığında avcı olmaktan çıkar, av da yakalandıktan sonra av olmaktan. Sonuç olarak artık heyecan bitmiştir. İlgi kaybolmuştur.

Sorumluluk Duygusu Erkekleri Kaçırabilir

Toplum olarak aile sorumluluğunu ve yöneticiliğini erkeklere vermişiz. Yani ataerkil bir toplumuz. Erkek evlendiğinde ciddi bir sorumluluğun altına gireceğini çok iyi bilir. Bu sorumluluk özellikle sorumluluk duygusu yeterince gelişmemiş erkekleri inanılmaz korkutur. Evlilik öncesi lay lay lomdur; lakin o günler yaklaştıkça erkek korkmaya mümkünse kaçmaya çalışabilir. Bu da bir ilgisizlik nedeni olarak karşımıza çıkıyor.

Çok Sık Partner Değiştirme Psikolojiktir

Erkeklerin çok sık partner değiştirmesi konusuna gelince bunun da altında birtakım psikolojik nedenler yatar. Bunun iki nedeni vardır.
- Yeni bir ilişki demek yeni bir heyeca demektir.
- Ego yani kendini tatmin ve ispat etme psikolojidir.

Ona her şeyinizi vermeyin

Neredeyse erkeklerin en büyük hedefi fethetmek, elde etmektir. İlk baştan itibaren size sahip olmak, sizi tamamen ele geçirmek ve size kendilerinin ne kadar zeki, akıllı olduklarını göstermek isterler, tüm bunları yaptıklarında yani sizden almak istedikleri her şeyi aldıklarında artık heyecan da bitmiştir. Bunun sonucunda ise kendilerini gösterecek yeni bir kadın yani yeni bir heyecan peşinde koşmaya başlarlar.

Erkekleri Korkutan Heycanın Bitmesidir

Kadınların en büyük yanılgısı ilişkide erkeklerin bağlanmaktan korktukları yanılgısıdır. Oysa erkekleri asıl korkutan bağlılık değil yaşanılan ilişkinin heyecanının bitmesidir. Bu noktada kadınların bu heyecanı bitirmemeleri için bir anda kendilerini tümden teslim etmeleri doğru bir adım değildir.

Araya Mesafe Koyun

Henüz evlenmediyseniz ve sizinle sürekli görüşme isteğiyle sizi arıyorsa ,her ne kadar, bu durum sizin çok hoşunuza gitse de hemen ona teslim olmayın. Mevcut pozisyonunuzu koruyun ve başka işlerinize ağırlık vererek partnerinizle aranıza birazcık da olsa mesafe koyun. Fakat sizin açınızdan durum daha ağırsa yani onsuz yapamıyorsanız yeni arkadaşlıklar edinin ve biraz da onlarla zaman geçirin. Unutmayın hızlı gelişen bir ilişki yine aynı hızda son bulur ve sağlam bir temel üzerine oturmamış olur.

Erken Evlilik Teklifine Dikkat

Henüz ilşikinin başlarındaysanız ve bu ilişkinin daha başında size evlilik teklifi yaptıysa bunu oturup ciddi ciddi düşünmelisiniz. Çünkü bu çok da sağlıklı bir durum değildir. İnsan henüz yeni tanıdığı birine nasıl hemen evlilik teklifi yapabilir. Bu davranışın çeşitli sebepleri olabilir. Karşınızdaki erkek henz yeterince olgun ve tam olarak ne istediğini bilmeyen biri olabilir. Gelecekte mutsuz olmak istemiyorsanız bu durumu çok iyi tahlil etmelisiniz.

Peki Ne Yapmalı?

Peki kadın bu durumda ne yapmalı? İlşikisinin ömrünü nasıl uzatabilir? Erkeğini kadın elinde tutmak için ne yapmalı?
Öncelikle işi yavaştan alın. Kendini yamamaya çalışan bir kadın pozisyonuna asla düşmeyin. Her an elinden kayıp gidecekmişsiniz gibi bir psikoloi yaratın.
Hayatın merkezinde kendilerinin olmadığını anlasınlar. Onsuz da yapabileceğinizi ona hissettirin. İlgisiz olduğunu gördüğünüzde kesinlikle üstüne gidip ısrarla kendinizi sevdirmeye onu eski haline getirmeye çalışmayın. Böyle bir duurmda sizden daha da uzaklaştığını göreceksiniz..

bunlar bir psikoloğun yazılar ve erkek bu pisikolog çokta doğru sölemiş bende uyguluyorum mutlu her daim sevgi gösterilen saygı gösterilen bir evliliğim var hala dilerimde benim ve tüm arkadaşların evlilik ve ilişkisi öyle devam eder arkadaşlar bunlar kulağınıza küpe olsun

askyorgunu
25-11-11, 07:11
İlgisiz olduğunu gördüğünüzde kesinlikle üstüne gidip ısrarla kendinizi sevdirmeye onu eski haline getirmeye çalışmayın. Böyle bir duurmda sizden daha da uzaklaştığını göreceksiniz..


bu kısma kesinlikle katılıyorum bizzat yaşadım kenarda bekleyip onsuz da hayatın devam ettiğini gösterince onu
izleyince daha çok yoluna giriyormuş her şey acı ama gerçek buymuş anladım.....

Cookie_Dough
25-11-11, 08:11
katılıyorum ama bu dedikleri yani özellikle şu herşeyi vermeme konusu evlenene kadar olabilcek bir şey

evlendikten sonra adamla koca bir hayatı paylaşıosun artık... gizleyip saklayabilceğin bir şeyin kalmıyo

ya da ben henüz evli olmadığım için böle düşünüyorum

evli ve mutlu ablalarımız bu konuda yardım etseler ne güzel olur :KK1: o maddeyi evliliğe nasıl uyarlıcaz

çünkü sadece erkek gözüyle bakmıyorum olaya... bende heyecanın bitmesini istemem şahsennn :26:

Axisude
25-11-11, 13:11
Cookie_Dough
katılıyorum ama bu dedikleri yani özellikle şu herşeyi vermeme konusu evlenene kadar olabilcek bir şey

evlendikten sonra adamla koca bir hayatı paylaşıosun artık... gizleyip saklayabilceğin bir şeyin kalmıyo

ya da ben henüz evli olmadığım için böle düşünüyorum

evli ve mutlu ablalarımız bu konuda yardım etseler ne güzel olur :KK1: o maddeyi evliliğe nasıl uyarlıcaz

çünkü sadece erkek gözüyle bakmıyorum olaya... bende heyecanın bitmesini istemem şahsennn :26:
herşeini vermiyceksin derken sevgini tümüyle vermiycen yani öle mıncık mıncık olmıycak saygında öle hani şu sevdiğin kadar sevilir saydığın kadarda sayılırsın mantığı hem ona ait ama hemde elinde tutmasını bilmessen kaparlar gibi olcaksın bunu hissetiriceksin arada imalarla harketlerinle sana mesela senden iyisinimi bulurum diyo aşağlıyomu sen beğenmessen beğenme bi beğenen çıkar elbet dicen bişey olunca hiç umrumda deilsin taktiği uygulıycan yok ben sana geberirim sensiz nefes alamam bunları demiycen baktın uzaklaşıyo azcık sen yaklaşacan konuşmayı deniycen konuşamıyosan yüzüne mektup yazıcan göreceği yere koyucan uzaklaştın iyice böyle tek başıma olmuyor ya eskisi gibi olalım yada bitirelim yıpratmayalım birbirimizi diycen anlıycakki elinden kayacak çünki pek terkedilmeyi hazmedemezler onun geleceği saate şık olmaya çalışcaksın süslencen aşırı olmamak şartıyla onu bekleyen biri var bilecek. mesela temizliik bilmemne yoruldun çok bişey deil bi tşort bi mini etek bi kalem bi ruj ruj olmasada olur dağınık olmayan saçlar. yani öle temizlikçi kadın gibi darmadağın çıkmıycan karşısına hafif parfümünü sürcen genelde kadınlar flört döneminde buluşucaklarında süslenir püslenir evlenince pijamalarla saç taranmamış temizlik yaptığın kıyafetlerle karşılar eşlerini herif napsın dışarda şık karılar bide kapıyı açana bak kim ister bizde olsak istemeyiz:KK70: erkeğin gözü bu yüzden dışarı kayar.böle taze kalacak sevgi

Rosemaryy
25-11-11, 15:11
Axisude
ARKADAŞLAR BU YAZI BİR ERKEKTEN ALINMIŞ ERKEK KADINI NASIL DEĞERLİ VE VAZGECİLMEZ GÖRÜR KENDİSİ NASIL KADINLARDAN ETKİLENİR PAYLAŞMIŞ BENDE SİZLE PAYLAŞACAĞIM VE ÇOK DOĞRU BU BENDE DENEDİM DENİYORUMDA

Merhaba değerli okuyucum,
Bundan sonra sizlere bu sayfadan bir erkeğin gözü ile kadına dair bilgileri paylaşacağım.

İlk konumuz ise; birçok erkeğin aslında kendisinin de bilmediği ve neden ayrılmak, aldatmak, çok eşlilik gibi konularda heveslere kapılıp ilişkinin canını okuması konusu.
Dilerim faydalı olur.
Sevgiler.

Değerli olanı kimse kaybetmek istemez. Değerli kadın olun.

DEĞERLİ KADIN KİMDİR ?

Gelin kısaca değerli kadın kimdir bir bakalım;

1. Aklını kullanan.
2. Ne zaman nerede nasıl hareket edeceğini bilen.
3. Sosyalliği sırf sosyallik olsun diye abartmayan.
4. Yaşadığı dönemin ve çevresinin farkında olan.
5. Elinde olanları en iyi şekilde kullanan.
6. Büyük yalanlardan uzak duran
7. Duygusal ve maddi bağımlılıklarını kontrol altında tutabilen
8. Ağlayarak değil aklını kullanarak karşı cinsin ilgisini taze tutmayı başaran.
9. Büyüdüğünün farkında olan
10. Bir evi kendi hiç bir şey yapmasa bile bir şekilde düzenli tutmayı başaracak kadar çevresine sözü geçen.
11. Bağımsızlığının her an elinde olduğunun bilincinde olan. Ama bunu karşısındakinin yüzüne asla vurmayan.
12. Hobileri olan ve bu konuda ciddi girişimleri olan
13. Gözlerini kullanmayı bilen…

Farkında mısınız? Güzel kadın olmak diye bir maddemiz olmadı. Neden acaba… !!!

Aslında cevabı basit!!!
Bu saydıklarımı kapsayan kadın zaten bir erkeğin gözünde güzel olmayı da başarır.

Önemli olan bu noktalarda kadın kendini bir tartmalı. Ha yok zaten ben güzelim bunlara gerek yok diyorsan. En son ilişkinin ne kadar sürdüğüne, neden bittiğine bir bak derim. Muhtemelen çokça savunacağın nokta vardır.

Bunlar bahane biliyorsun değil mi?
Yukarıdaki maddeleri bir kontrol etmeni öneririm. Bunlardan hangisi ya da hangileri eksik?
Baktın ama eksik bulamadın… Bu defa karşındaki adama bakmanı tavsiye ederim.
Bu değerlere sahip bir kadının değerini bilmiyorsa karşısındaki adam senin seviyende değildir.
Senin bu artıların onun gözünde hiçbir işe yaramadığı gibi ilişkinin de sonlanmasına neden olacak noktalardır.
Ama seviyorum ne yapayım?
Önce kendin değerli ol kendi içinde, sonra başkasının sana değer vermesi inan daha kolay olacak.
Aşırı ilgi ve kıskançlıkla bunaltıcı olma bezdirme derecesinde ilgi sevgi ve kıskançlıklarda bulunanları sevmez erkekler.
Kadın ilişkiyi yönetebilecek ve erkeği de buna dahil edebilecek kapasitede olmalı.
Tüm yükü erkeğe verirse adı üzerinde kadın yük olmaya başlar. Erkek yorulur, kadını indirip kısa sürede olsa ona yük olmasında sakınca görmeyeceği başka kadınlara bakar. Buda ilişkinin bittiğinin yazılı mezar taşıdır.

KADIN
Bir orkestra şefi kadar kontrollü, ama müzisyenlerinin orada oluşunu sağlayacak kadar da alçak günülü olmalı.

Erkekler Neden İlgisiz Davranır? NEden Elde Edene Kadardır Her Şey?

Sizin peşinizden aylarca koştu, sizi elde edebilmek için yapmadığı şirinlik, çılgınlık kalmadı. Bu kadar çırpındığını görünce sizi gerçekten sevdiğini, size aşık olduğunu ve hayatınızın erkeğini bulduğunuzu düşündünüz ona inandınız ve ona “tamam” dediniz.

İlk zamanlar her şey harika gidiyor geleceğe dönük güzel hayaller kuruyorsunuz. Yatak odasının renginden tutun da perdenin şekline varana dek her şeyi planladınız. Ancak öyle bir zaman geldi ki onun size karşı ilgisinin her geçen gün azaldığını, artık o tanıdığınız erkeğin “o” olmadığını anladınız. Peki neden? Neden erkekler belli bir süre sonra kadınlara olan ilgisini kaybeder? Hiç düşündünüz mü ?
psikologlar olarak bu konuyu irdeleyeceğiz ve gerçekleri tüm çıplaklığıyla ortaya çıkararak siz değerli kadın ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız.


Av Konumundan Çıkmayın

İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır. Erkek sizi elde edene kadar siz av, erkek avcıdır. Av kaçtığı kadar av, avcı kovaladığı kadar avcıdır. Avcı emeline ulaştığında avcı olmaktan çıkar, av da yakalandıktan sonra av olmaktan. Sonuç olarak artık heyecan bitmiştir. İlgi kaybolmuştur.

Sorumluluk Duygusu Erkekleri Kaçırabilir

Toplum olarak aile sorumluluğunu ve yöneticiliğini erkeklere vermişiz. Yani ataerkil bir toplumuz. Erkek evlendiğinde ciddi bir sorumluluğun altına gireceğini çok iyi bilir. Bu sorumluluk özellikle sorumluluk duygusu yeterince gelişmemiş erkekleri inanılmaz korkutur. Evlilik öncesi lay lay lomdur; lakin o günler yaklaştıkça erkek korkmaya mümkünse kaçmaya çalışabilir. Bu da bir ilgisizlik nedeni olarak karşımıza çıkıyor.

Çok Sık Partner Değiştirme Psikolojiktir

Erkeklerin çok sık partner değiştirmesi konusuna gelince bunun da altında birtakım psikolojik nedenler yatar. Bunun iki nedeni vardır.
- Yeni bir ilişki demek yeni bir heyeca demektir.
- Ego yani kendini tatmin ve ispat etme psikolojidir.

Ona her şeyinizi vermeyin

Neredeyse erkeklerin en büyük hedefi fethetmek, elde etmektir. İlk baştan itibaren size sahip olmak, sizi tamamen ele geçirmek ve size kendilerinin ne kadar zeki, akıllı olduklarını göstermek isterler, tüm bunları yaptıklarında yani sizden almak istedikleri her şeyi aldıklarında artık heyecan da bitmiştir. Bunun sonucunda ise kendilerini gösterecek yeni bir kadın yani yeni bir heyecan peşinde koşmaya başlarlar.

Erkekleri Korkutan Heycanın Bitmesidir

Kadınların en büyük yanılgısı ilişkide erkeklerin bağlanmaktan korktukları yanılgısıdır. Oysa erkekleri asıl korkutan bağlılık değil yaşanılan ilişkinin heyecanının bitmesidir. Bu noktada kadınların bu heyecanı bitirmemeleri için bir anda kendilerini tümden teslim etmeleri doğru bir adım değildir.

Araya Mesafe Koyun

Henüz evlenmediyseniz ve sizinle sürekli görüşme isteğiyle sizi arıyorsa ,her ne kadar, bu durum sizin çok hoşunuza gitse de hemen ona teslim olmayın. Mevcut pozisyonunuzu koruyun ve başka işlerinize ağırlık vererek partnerinizle aranıza birazcık da olsa mesafe koyun. Fakat sizin açınızdan durum daha ağırsa yani onsuz yapamıyorsanız yeni arkadaşlıklar edinin ve biraz da onlarla zaman geçirin. Unutmayın hızlı gelişen bir ilişki yine aynı hızda son bulur ve sağlam bir temel üzerine oturmamış olur.

Erken Evlilik Teklifine Dikkat

Henüz ilşikinin başlarındaysanız ve bu ilişkinin daha başında size evlilik teklifi yaptıysa bunu oturup ciddi ciddi düşünmelisiniz. Çünkü bu çok da sağlıklı bir durum değildir. İnsan henüz yeni tanıdığı birine nasıl hemen evlilik teklifi yapabilir. Bu davranışın çeşitli sebepleri olabilir. Karşınızdaki erkek henz yeterince olgun ve tam olarak ne istediğini bilmeyen biri olabilir. Gelecekte mutsuz olmak istemiyorsanız bu durumu çok iyi tahlil etmelisiniz.

Peki Ne Yapmalı?

Peki kadın bu durumda ne yapmalı? İlşikisinin ömrünü nasıl uzatabilir? Erkeğini kadın elinde tutmak için ne yapmalı?
Öncelikle işi yavaştan alın. Kendini yamamaya çalışan bir kadın pozisyonuna asla düşmeyin. Her an elinden kayıp gidecekmişsiniz gibi bir psikoloi yaratın.
Hayatın merkezinde kendilerinin olmadığını anlasınlar. Onsuz da yapabileceğinizi ona hissettirin. İlgisiz olduğunu gördüğünüzde kesinlikle üstüne gidip ısrarla kendinizi sevdirmeye onu eski haline getirmeye çalışmayın. Böyle bir duurmda sizden daha da uzaklaştığını göreceksiniz..

bunlar bir psikoloğun yazılar ve erkek bu pisikolog çokta doğru sölemiş bende uyguluyorum mutlu her daim sevgi gösterilen saygı gösterilen bir evliliğim var hala dilerimde benim ve tüm arkadaşların evlilik ve ilişkisi öyle devam eder arkadaşlar bunlar kulağınıza küpe olsun

Tam benim şu andaki psikolojimi anlatan bi yazı. Katılıyorum bütün yazılanlara, eline sağlık canım, paylaştığın için teşekkürler, faydası oldu.

BurcumO
25-11-11, 17:11
bendede suan ayni sorun var..bir aydir arkadasca telefonda gorustuk ve 2 kez bulustuk..beraber olali 1 hafta oluyo..sevgiliykende 1kere gorusukbdaha sadece..sanki biraz ilgisiz..gerci cok yogun okuyor hemde gece calisiyor.pek zamani olmuyor..ama telden tele napabilirimki..once onun yazmasinimi beklemeliyim? mesela dun msjda dedim ona hic yazmadin bugun diye..yanlismi yaptim? benimle bulusmak istesin istiyorum daha cok merak etsin ve beni sahiplensin istiyorum..cunku emin degilim artik gercekten benden hoslaniyormu yoksa sadece elde edene kadrmiydi...

Axisude
26-11-11, 20:11
Rosemaryy
Tam benim şu andaki psikolojimi anlatan bi yazı. Katılıyorum bütün yazılanlara, eline sağlık canım, paylaştığın için teşekkürler, faydası oldu.
rica ederim canım yardımım olabildiyse ne mutlu bana YARADAN yardımcınız olsun bende çektim en derinden aşk acısını bilirim şuan o acı çektirenle evliyim:)mutluyum hepinizin mutluluğu bulmanız dileğimle

Axisude
26-11-11, 20:11
BurcumO
bendede suan ayni sorun var..bir aydir arkadasca telefonda gorustuk ve 2 kez bulustuk..beraber olali 1 hafta oluyo..sevgiliykende 1kere gorusukbdaha sadece..sanki biraz ilgisiz..gerci cok yogun okuyor hemde gece calisiyor.pek zamani olmuyor..ama telden tele napabilirimki..once onun yazmasinimi beklemeliyim? mesela dun msjda dedim ona hic yazmadin bugun diye..yanlismi yaptim? benimle bulusmak istesin istiyorum daha cok merak etsin ve beni sahiplensin istiyorum..cunku emin degilim artik gercekten benden hoslaniyormu yoksa sadece elde edene kadrmiydi...
sabret yoğunluktandır zamanla ne olucağı belli olur zaten

Axisude
26-11-11, 20:11
bunu paylaşmak istedim

BAĞLANMAYACAKSINBağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
"O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin.
Demeyeceksin işte.
Yaşarsın çünkü.
Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın.

Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
Senin onu sevdiğinden.
Çok sevmezsen, çok acımazsın.
Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
Senin değillermiş gibi davranacaksın.
Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de
korkmazsın.
Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
Paldır küldür yürüyebileceksin.
İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,
Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
Gökyüzünü sahipleneceksin,
Güneşi, ayı, yıldızları...
Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
"O benim." diyeceksin.
Mutlaka sana ait olmasın istiyorsan birşeylerin...
Mesela gökkuşağı senin olacak.
İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait
olacaksın.
Mesela turuncuya, yada pembeye.
Ya da cennete ait olacaksın.
Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın.
Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hem
de hep senin kalacakmış gibi hayat.
İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak...

CAN YUCEL

Rosemaryy
26-11-11, 21:11
Axisude
rica ederim canım yardımım olabildiyse ne mutlu bana YARADAN yardımcınız olsun bende çektim en derinden aşk acısını bilirim şuan o acı çektirenle evliyim:)mutluyum hepinizin mutluluğu bulmanız dileğimle
Amin, canım yaa amin. Sevindim canım senin adına, mutlu olmana, keşke benimde öyle olsa. Sonradan nasıl barıştınız peki, rica etsem, anlatır mısın ?

BurcumO
26-11-11, 21:11
Axisude
sabret yoğunluktandır zamanla ne olucağı belli olur zaten
oyle canim insallah duzelir onuda bosverdim yeni bi sorun cikti ortaya..dun msjlastik en son ben yazdm yuzmeye gidicem fln sora ogun hic yazmadi..bugunde hic yazmadi..dayanamadim..saat 15 gibi yazdim hala cevap yok..19 a dogru aradimm.alo bile demeden bana cok sukur aradin dedi..dedim sen nerdesin yazmadin aramadin.ya sorma telim kilitlendi faturayida odedim halbuki dedi..o an icin rahatladi.teli kapattiktan sora dedim madem ole evden arassydi annesnden arasaydi babasindan arasaydi fln diye dusundum..ve msj cektim ona..halada aramadi bisey yapmadi..karar verdim bende yazarsa gec yazarim soguk davranirim ararsa cikmam fln...sizce iyimi yaparim?

AdrianaLimaa
26-11-11, 23:11
BurcumO
oyle canim insallah duzelir onuda bosverdim yeni bi sorun cikti ortaya..dun msjlastik en son ben yazdm yuzmeye gidicem fln sora ogun hic yazmadi..bugunde hic yazmadi..dayanamadim..saat 15 gibi yazdim hala cevap yok..19 a dogru aradimm.alo bile demeden bana cok sukur aradin dedi..dedim sen nerdesin yazmadin aramadin.ya sorma telim kilitlendi faturayida odedim halbuki dedi..o an icin rahatladi.teli kapattiktan sora dedim madem ole evden arassydi annesnden arasaydi babasindan arasaydi fln diye dusundum..ve msj cektim ona..halada aramadi bisey yapmadi..karar verdim bende yazarsa gec yazarim soguk davranirim ararsa cikmam fln...sizce iyimi yaparim?
Cok sukur aradin mi bence onun armasi gerekirmis ama cok baglanmamaya bak bence ya kendisi dussun pesine iste bu yazida dedigi gibi o sana nasi davraniyosa ayni davran derim sogukluk varsa bunun mesafeyle yok yogunlukla fln alakasi yok. Bi telefon edicek cok mu zor diye dusunuyorm ben.

Of maddelere bak yaa sanki kendileri dort dortluk de bide elimizde tutmaya calisiyoruz vay anam vay.. hem ben boyle oyunlar yada maddelere fln gelemiyorum neysem oyum iste daginik sacimla sevsin oldugum gibi begensin yuzumdeki makyaji sevecek adam gelmesin istiyorum :KK70: bu devirde belki cok sey istiyorum ama sizce de boyle olmasi gerekmiyomu ya eninde sonunda yaslanicaz ne yani yaslandin cirkin oldun diye baskasina mi gidicek simdiden defolsun gitsin aaa :KK53:

HepBaharOlsa
27-11-11, 00:11
Bu konuda daha eksiklerim varmiis,
bir an once kendimi gelistirmem laziimki, iyice asik olsun bana:KK16:

BurcumO
27-11-11, 07:11
AdrianaLimaa
Cok sukur aradin mi bence onun armasi gerekirmis ama cok baglanmamaya bak bence ya kendisi dussun pesine iste bu yazida dedigi gibi o sana nasi davraniyosa ayni davran derim sogukluk varsa bunun mesafeyle yok yogunlukla fln alakasi yok. Bi telefon edicek cok mu zor diye dusunuyorm ben.

Of maddelere bak yaa sanki kendileri dort dortluk de bide elimizde tutmaya calisiyoruz vay anam vay.. hem ben boyle oyunlar yada maddelere fln gelemiyorum neysem oyum iste daginik sacimla sevsin oldugum gibi begensin yuzumdeki makyaji sevecek adam gelmesin istiyorum :KK70: bu devirde belki cok sey istiyorum ama sizce de boyle olmasi gerekmiyomu ya eninde sonunda yaslanicaz ne yani yaslandin cirkin oldun diye baskasina mi gidicek simdiden defolsun gitsin aaa :KK53:
ya ne bilim benim telime bisey olsa biyerden ararm hangi devirde yasiyoruz..birde ben yazmadim tam gunune denk geldi onu deniyim dedim..hiicc merak etmedi beni..onu birak hani bana dese sen neden aramadin kirildim falan beni kafasina taktigini dusunucem ama nerdeeee...bide diyo biliyosun hep yaziyorum falan filan..son mesaja da cevap yok..demekki nasil davrandigim onu ilgilendirmiyo..yine baska telden bile aramiyo..ne yapicami sasirdim ya

Cookie_Dough
27-11-11, 10:11
AdrianaLimaa
Of maddelere bak yaa sanki kendileri dort dortluk de bide elimizde tutmaya calisiyoruz vay anam vay.. hem ben boyle oyunlar yada maddelere fln gelemiyorum neysem oyum iste daginik sacimla sevsin oldugum gibi begensin yuzumdeki makyaji sevecek adam gelmesin istiyorum :KK70: bu devirde belki cok sey istiyorum ama sizce de boyle olmasi gerekmiyomu ya eninde sonunda yaslanicaz ne yani yaslandin cirkin oldun diye baskasina mi gidicek simdiden defolsun gitsin aaa :KK53:

bende senin gibi düşünüyorum.... olduğun gibi sevmeli seni karşındaki

bizler de oldugumuz gibi olmalıyız ama paspal degil... temiz ve düzenli olmak yeterli diye düşünüyorum...

Axisude
27-11-11, 12:11
AdrianaLimaa
Cok sukur aradin mi bence onun armasi gerekirmis ama cok baglanmamaya bak bence ya kendisi dussun pesine iste bu yazida dedigi gibi o sana nasi davraniyosa ayni davran derim sogukluk varsa bunun mesafeyle yok yogunlukla fln alakasi yok. Bi telefon edicek cok mu zor diye dusunuyorm ben.

Of maddelere bak yaa sanki kendileri dort dortluk de bide elimizde tutmaya calisiyoruz vay anam vay.. hem ben boyle oyunlar yada maddelere fln gelemiyorum neysem oyum iste daginik sacimla sevsin oldugum gibi begensin yuzumdeki makyaji sevecek adam gelmesin istiyorum :KK70: bu devirde belki cok sey istiyorum ama sizce de boyle olmasi gerekmiyomu ya eninde sonunda yaslanicaz ne yani yaslandin cirkin oldun diye baskasina mi gidicek simdiden defolsun gitsin aaa :KK53:
:) öyle aslında ama o zaman ilk dağınık gitmelisin işte erkekler ilk zaman süslü püslü kendi için hazırlanılmış görünce sonradan pasaklı gördüğünde itici oluyoruz bakımlı olmak sadece makyajlı olmak değildir kendine yakışanı giyip sade bi güzellikde elde edebiliriz herkez ektiğini biçer değilmi o az arıyosa sende az aramalısın ben hep seni düşünüyorum havası olmamalı erkek nasılsa beni düşünüyor diye başka yere yöneliyor sonunda yani hep elde etmeye çalışmalı seni mlsf böleler:KK70:

Axisude
27-11-11, 12:11
BurcumO
ya ne bilim benim telime bisey olsa biyerden ararm hangi devirde yasiyoruz..birde ben yazmadim tam gunune denk geldi onu deniyim dedim..hiicc merak etmedi beni..onu birak hani bana dese sen neden aramadin kirildim falan beni kafasina taktigini dusunucem ama nerdeeee...bide diyo biliyosun hep yaziyorum falan filan..son mesaja da cevap yok..demekki nasil davrandigim onu ilgilendirmiyo..yine baska telden bile aramiyo..ne yapicami sasirdim ya
şaşırma canım sen o nasıl davranıyorsa öle davran ve çok kaptırma kendini bu kişiye hani heran gidecek gibi düşün ya biraz ilgisis biri yada yenisiniz diye sana çok bağlanmamış daha bir insan özleniyorsa mutlaka orada bir boşluk oluşuyordur eğerki senin boşluğun oluşuyorsa özlemiş demektir bırak arama o arasın aradığındada çok merak etmişsin gibi yapma yaaa nerdesin kaç gün oldu bilmemne eğerki baktın olmuyo yürümüyo fazla dallanıp budaklandırmadan ayrıl başında dönersen fazlada acı vermez.baktın ilgisisliği devam ediyo o zaman ona hiç gerek yokki insanlar neden birine ihtiyaç duyar sevgi ve ilgi için her bitki hayvan ve insan sevgi ilgi şevkat olmadan yaşayamaz

BurcumO
27-11-11, 15:11
Axisude
şaşırma canım sen o nasıl davranıyorsa öle davran ve çok kaptırma kendini bu kişiye hani heran gidecek gibi düşün ya biraz ilgisis biri yada yenisiniz diye sana çok bağlanmamış daha bir insan özleniyorsa mutlaka orada bir boşluk oluşuyordur eğerki senin boşluğun oluşuyorsa özlemiş demektir bırak arama o arasın aradığındada çok merak etmişsin gibi yapma yaaa nerdesin kaç gün oldu bilmemne eğerki baktın olmuyo yürümüyo fazla dallanıp budaklandırmadan ayrıl başında dönersen fazlada acı vermez.baktın ilgisisliği devam ediyo o zaman ona hiç gerek yokki insanlar neden birine ihtiyaç duyar sevgi ve ilgi için her bitki hayvan ve insan sevgi ilgi şevkat olmadan yaşayamaz
Mesaj gönderdi bugün...merhaba canim tel acildi..dün firsat bulamadim gece isten geldim öglen kalktim ise gittim sonra dus falan aldim dersek o saat oldu yazdi..ama bi daha yazmasini mi beklesem diye düsünüyorum..zaten 3,5 saat gecti..yazsammi yazmasammi yani yoksa o bi daha yazsin diyemi beklesem diye düsünüyorum :KK43:

sanirim birazda ben abartiyorum..24 saat görüsmedik diye bi sürü sey kurdum kafamda..oda ben msj attim cvap alamayinca arar ibeni nasilsa haber vermeme gerek yok diyemi düsündü acaba bilemiyorum yaaa...

ama dedigin gibi ilgisi azalirsa cok olmaz ilerde bitiririm..ama genel olarak baktigimda aslinda ilgili bana karsi..sadece bulusamama gibi bi sorun var iste..

yanlislikla tanistigimizdan beri bana gönderdigi mesajlarin hepsini sildim kizlar ya :KK43:( sabahtan beri moralim cok bozuk nasil geri alabilirim diye düsünüyorum ama bulamadim bir yolunu:S ben cok önem veriyorum öyle anilara mesajlara falan :KK43:( offf moralim bozukkk bi yolu yokmu bunun ?

regen
27-11-11, 15:11
tesekkürler arkadasim... :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: güzel bi yazi.. ben de cevremdekiler erkeklerden hep duymusumdur, kuzenlerim arkadaslarim felan hep sundan sikayetci olurlar: evlendikten sonra kadinin degisimi... yani bekarinda da ayni korku var, evlisinde de ayni dert var.. evlendikten sonra kadinin kendine bakmamasi, kendini birakmasi ne bilyim kilo almasi kasina gözüne dikkat etmemesi vs... evlenmeden önce erkek bizi hep güzel kiyafetlerler bakimli görür.. ya sonra?? pisamalar icinde, sac bas bi tarafta :KK1::KK1::KK1::KK1: ben en iyisi kalkip da kendime biraz ceki düzen vereyim :KK1::KK1::KK1::KK1:

AdrianaLimaa
28-11-11, 00:11
benim eski sevgilim pijamali halimi seviyodu sacim basim daginik oldumu sirin geliyodum cocuga :KK1: kacirmasamiydim ki:KK46:

Axisude
28-11-11, 06:11
AdrianaLimaa
benim eski sevgilim pijamali halimi seviyodu sacim basim daginik oldumu sirin geliyodum cocuga :KK1: kacirmasamiydim ki:KK46:
:KK70::KK70::KK70::KK70: sabah sabah güldürdün beni:KK70:

Axisude
28-11-11, 06:11
Rosemaryy
Amin, canım yaa amin. Sevindim canım senin adına, mutlu olmana, keşke benimde öyle olsa. Sonradan nasıl barıştınız peki, rica etsem, anlatır mısın ?
başka bir konuya yazdığın yorum altına anlatmıştım ama nerde dur bulup kopyalayayım.

senin yorumun altına yazmışım yorumunla beraber kopyaladım

-----------------------------------------------------------------------------------
bu seninki

Alıntı Rosemaryy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Ne kadar da çocukça oyunlar ve davranışlar. Aklı sıra, seni kıskandırmaya çalışıyor.

----------------------------------------------------------------------------------------
buda bnm
:) böle şeyler yapılıyorsa sevinmelisin çünki hala unutulmamışsın.akıldasınki hala seni düşünüp sen gör die bişiler yapıyor.haklısın çocukça şeyler kim naparsa kendine yapar deilmi ahh ahh tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer nereki bunu hesap etmesler.ama başımdan geçmişti paylaşıyım istedim şuan eşim olan kişiyle çıkıyorduk o zamanlar kavga etmiştik beni kıskandırmak geri döndürmek ve canımı acıtmak için eski kız arkadaşıyla ilgili bi laf etti çünki biliyodu ona çok gıcık oluyodum kıskanıyodumda ben bu lafına dahada sinirlendim ne haliniz varsa görünya bununla sadece kendinden soğutuyosun dedim bir daha ne aradım ne beni görebilceği msn face bilmemne hiçbir yerde görünmedim ortak arkadaşlarlada görünmedim tam 2 ay nası gecti ben bilmiyom zordu ama dayandım 2ay sona gizli numaradan biri aramış duymamışım ertesi gün gene yine duymamışım sona numara açık şekilde gece 12de çaldı telefon numarayı tanımıyom efendim dedim baktım onun sesi napıyorsun dedi senmisin dedim ama şoktaydım tahmin etmiyodum çünki çok dik kafalıdır bilir hep ben ararım dayanamaz der aramaz o yüzdende demekki aramayınca ben kopardı die düşünmüştür sesini duymak için aradım dedi mutlu olmuştum sonra bi ortak arkadaşımız var bahar birasda hoppadır her erkeğe sırnaşır bunada sırnaşmıştı bu numaram yeni bahara verirmisin dedi bi daha şoka girdim neyse verdim bahara numarayı sonra bnmki msj attı nbr die ertesi gün beni boşver verdim bahara numaranı ona sor nbr die dedim postacılıkta yaptım sayende dedim oda ben seni aradım baharı deil öle olsa bahara tel no ulaştırmaya çalışmazdım dedim oda ben bahara her türlü ulaşırım istesem amaç bahar deildi dedi sona düşündüm msn sinde ekli bahar 2dk pc açsa bahar karşısında olcak anladım kıskandırmak istemişti yüzüne vurmadım bide seni aramak için aramadım ayağı yaptıydı aklınca ben bahar die kavga çıkarınca açıklamak zorunda kaldı:KK70:
---------------------------------------------------------------------
ben arayıp sormadım bnm eşim çıkarken öleydi dik kafalı aramazssa aramaz cinsinden ben şaşırdım nası olduda kırdı gururunu die :KK70::KK70::

BurcumO
28-11-11, 07:11


bende seviniyorum böyle seyler yapiliyo diye..seneye evlenicekken terketti beni sonra bi kizla beraber olmaya basladi..boy boy resimlerini koyuyor utanmadan faceye...5 aydir ayriyiz en son kizi ögrenince 3,5 ay önce konustuk..ama ne düsünmeliyim bilmiyorum..ne aradi ne sordu..facemi kapattiktan sonra hic bi tepki yok ayni resim duruyor..kiskandirmak icin resimde degistirmiyo..sizce dönermi`? beni takip ettigine eminim ama gururundan yazarmi emin degilim...cünkü bende onla ayrildiktan sonra bi erkekle görüsüyodum ögrenmis falan ayrilirken arkads olarak kalalim seni insan olark seviyorum diyen.. o erkegi ögrenince naparsan yap ilgilendirmyiosun faln demeye basladi..sizce facem hala kapali kalsnmi? dogum günümdede yazmazsa facemi acip iliskisi var yapsam nasil olur ?

Rosemaryy
28-11-11, 10:11
Axisude
başka bir konuya yazdığın yorum altına anlatmıştım ama nerde dur bulup kopyalayayım.

senin yorumun altına yazmışım yorumunla beraber kopyaladım

-----------------------------------------------------------------------------------
bu seninki

Alıntı Rosemaryy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Ne kadar da çocukça oyunlar ve davranışlar. Aklı sıra, seni kıskandırmaya çalışıyor.

----------------------------------------------------------------------------------------
buda bnm
:) böle şeyler yapılıyorsa sevinmelisin çünki hala unutulmamışsın.akıldasınki hala seni düşünüp sen gör die bişiler yapıyor.haklısın çocukça şeyler kim naparsa kendine yapar deilmi ahh ahh tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer nereki bunu hesap etmesler.ama başımdan geçmişti paylaşıyım istedim şuan eşim olan kişiyle çıkıyorduk o zamanlar kavga etmiştik beni kıskandırmak geri döndürmek ve canımı acıtmak için eski kız arkadaşıyla ilgili bi laf etti çünki biliyodu ona çok gıcık oluyodum kıskanıyodumda ben bu lafına dahada sinirlendim ne haliniz varsa görünya bununla sadece kendinden soğutuyosun dedim bir daha ne aradım ne beni görebilceği msn face bilmemne hiçbir yerde görünmedim ortak arkadaşlarlada görünmedim tam 2 ay nası gecti ben bilmiyom zordu ama dayandım 2ay sona gizli numaradan biri aramış duymamışım ertesi gün gene yine duymamışım sona numara açık şekilde gece 12de çaldı telefon numarayı tanımıyom efendim dedim baktım onun sesi napıyorsun dedi senmisin dedim ama şoktaydım tahmin etmiyodum çünki çok dik kafalıdır bilir hep ben ararım dayanamaz der aramaz o yüzdende demekki aramayınca ben kopardı die düşünmüştür sesini duymak için aradım dedi mutlu olmuştum sonra bi ortak arkadaşımız var bahar birasda hoppadır her erkeğe sırnaşır bunada sırnaşmıştı bu numaram yeni bahara verirmisin dedi bi daha şoka girdim neyse verdim bahara numarayı sonra bnmki msj attı nbr die ertesi gün beni boşver verdim bahara numaranı ona sor nbr die dedim postacılıkta yaptım sayende dedim oda ben seni aradım baharı deil öle olsa bahara tel no ulaştırmaya çalışmazdım dedim oda ben bahara her türlü ulaşırım istesem amaç bahar deildi dedi sona düşündüm msn sinde ekli bahar 2dk pc açsa bahar karşısında olcak anladım kıskandırmak istemişti yüzüne vurmadım bide seni aramak için aramadım ayağı yaptıydı aklınca ben bahar die kavga çıkarınca açıklamak zorunda kaldı:KK70:
---------------------------------------------------------------------
ben arayıp sormadım bnm eşim çıkarken öleydi dik kafalı aramazssa aramaz cinsinden ben şaşırdım nası olduda kırdı gururunu die :KK70::KK70::

Bende öyle yapıyorum şimdi canım, aynı senin yaptığın gibi, inşallah benimki de gururunu bi kenara bırakır da gelir.:KK43:

Axisude
29-11-11, 05:11
BurcumO


bende seviniyorum böyle seyler yapiliyo diye..seneye evlenicekken terketti beni sonra bi kizla beraber olmaya basladi..boy boy resimlerini koyuyor utanmadan faceye...5 aydir ayriyiz en son kizi ögrenince 3,5 ay önce konustuk..ama ne düsünmeliyim bilmiyorum..ne aradi ne sordu..facemi kapattiktan sonra hic bi tepki yok ayni resim duruyor..kiskandirmak icin resimde degistirmiyo..sizce dönermi`? beni takip ettigine eminim ama gururundan yazarmi emin degilim...cünkü bende onla ayrildiktan sonra bi erkekle görüsüyodum ögrenmis falan ayrilirken arkads olarak kalalim seni insan olark seviyorum diyen.. o erkegi ögrenince naparsan yap ilgilendirmyiosun faln demeye basladi..sizce facem hala kapali kalsnmi? dogum günümdede yazmazsa facemi acip iliskisi var yapsam nasil olur ?
bak canımcım ilişkisi var yapmada senin peşinden koşan bi erkek var gibi göster ona iltifatlar eden senden hoşlanan biri olduğunu görsün mesela bi face aç erkek adıyla falan kendi facene kendine bişeyler yaz yorum yap bişeyin altına oda bunu mutlaka görecektir dayanamaz erkekler sen sadece şuan onun gözünde değersizsin ama bilsinki sana değer veren var görsün bunu eminimki kıskanacak
yani şöle diyim daha ilişkin yok ama beğenen biri var işte karşıdaki elde etmesin die kafayı yiyolar o zaman.benm eşim daha çıkarken
ilgisizdi huyu böle adamın bütün çıktıklarınada öleymiş ben rahatsız oluyodum bu durumdan istiodum ilgilensin hep benmle olsun o zamanlar face yaygın deildi böle.bi ortak netten tanıdığımız bayan arkadaşın chat yeri vardı oraya girerdik sohbet falan ederdik arkadaşlarımızla.benmki bi kaybolur 3-4gün görünmezdi geldiğindede öle ilgisiz merak ederdim sevmio herhalde derdim.orda bi çocuk vardı sevgilisinden ayrılmış sohbet ederdik acısını anlatırdı bana o kızı ne çok sevdiğini falan ama kız terketmişti bunu.benimkini msnde gördüğümde dedim ya sen erdemi tanıyonmu sana slm söledi kim. işte bu bu dedim.sen nerden tanıyon anlattım böle böle.oooo küplere bindi konuşmıycan onla bilmemne.sona bi ilgilenmeye başladı benle ben şaşırmıştım yanımdan ayrılmaz olmuştu:) işte böle anlatabildimmi bilmem canım dayanamıyorlar başkasının sana ilgisine

alk
29-11-11, 06:11
şey bişe sorucam peki nişanlıyken bişe yaşadınızmı?sorun falan yada yaşadınız nasıl atlattınız?
eşinizin pişman olmasını nasıl sağladınız?
:KK43: ihtiyacım varda,çaresiz durumda olduğum için soruorum

BurcumO
29-11-11, 09:11
Axisude
bak canımcım ilişkisi var yapmada senin peşinden koşan bi erkek var gibi göster ona iltifatlar eden senden hoşlanan biri olduğunu görsün mesela bi face aç erkek adıyla falan kendi facene kendine bişeyler yaz yorum yap bişeyin altına oda bunu mutlaka görecektir dayanamaz erkekler sen sadece şuan onun gözünde değersizsin ama bilsinki sana değer veren var görsün bunu eminimki kıskanacak
yani şöle diyim daha ilişkin yok ama beğenen biri var işte karşıdaki elde etmesin die kafayı yiyolar o zaman.benm eşim daha çıkarken
ilgisizdi huyu böle adamın bütün çıktıklarınada öleymiş ben rahatsız oluyodum bu durumdan istiodum ilgilensin hep benmle olsun o zamanlar face yaygın deildi böle.bi ortak netten tanıdığımız bayan arkadaşın chat yeri vardı oraya girerdik sohbet falan ederdik arkadaşlarımızla.benmki bi kaybolur 3-4gün görünmezdi geldiğindede öle ilgisiz merak ederdim sevmio herhalde derdim.orda bi çocuk vardı sevgilisinden ayrılmış sohbet ederdik acısını anlatırdı bana o kızı ne çok sevdiğini falan ama kız terketmişti bunu.benimkini msnde gördüğümde dedim ya sen erdemi tanıyonmu sana slm söledi kim. işte bu bu dedim.sen nerden tanıyon anlattım böle böle.oooo küplere bindi konuşmıycan onla bilmemne.sona bi ilgilenmeye başladı benle ben şaşırmıştım yanımdan ayrılmaz olmuştu:) işte böle anlatabildimmi bilmem canım dayanamıyorlar başkasının sana ilgisine
canim aslinda onu yaptim gibi..facemde yok zaten..bni engelledi ama kesin baska yerden bakiyo...fotolarimi actim arkadasim olmayanlarda gorsun diye ekstra baksin diye..fotolarimi bi cok erkek begen yapmisti..bide bana gercekten takilan biri var oda bi fotoma iltifat yazmisti onu gormustur baktiysa..ve o cocugun duvari acik..hep orda bana sarki gondermisti ama ismimi vermedi..sadece bunu dinle sozlerini falan..birindede bana taktigi bi lakap var.paylastigi sarkiya bu senin icin yazmisti bende cevap atmistim tsk ederim.falan diye..ama yinede aramadi yazmadi..ama fotosunu degistirdi facede hemen bunlari gorunce :)) ilk defa sadece kendi fotosunu koymustu ama gorunce degistirdi onuda kiz arkadasiyla fotosunu koydu yine..bilmiyorum o boyle seylerde tam tersimi oluyo ki hala biseyler yapmadina gore? yada soyle dusunuyo kiskansada geri donusu yok zaten diye? belkide bu ben onu hic kiskandirmasaydim farkli olucakti...offf kafamkarisik ama bana geri donmeyi dusunmuyo gibi geliyo..cunku ben onu zaten asla kabul etmicem..oda biliyodur heralde o fotolari koyduktan sora onu kabul etmicemi

HayyaL
29-11-11, 11:11
Çok güzel bir yazıydı ve yerinde tespitlerdi.
Sonuçta bir ilişki yaşıyorsanız amannn beni kabullensin ya da gitsin demek yerine kendimizi daha nasıl etkin ifade edebiliriz bunun üzerine de çalışmalıyız.
Uygulanabilir şeyler...
Teşekkürler.
:KK19:

Axisude
30-11-11, 05:11
bir erkek nasıl geri döndürülür bu konuyu bi yerde gördüm belki işinize yarar diye paylaşıyorum

Ayrılıklarda nedense en çok yarayı hep kadınlar alır. Unutmayan ya da unutmak istemeyen, acı çeken, yeni biri ile yeni bir yola bir türlü başlamayan ya da başlamak istemeyen genelde hep kadınlardır. İçinde bir ümit hep tekrar geri başlama isteği ile bekler.

Ayrıldığınız sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız belki küçük birkaç aşamayı geçmeyi deneyebilirisiniz Öncelikle kafanızdaki sorgulamaları bitirin. Ayrılmanıza neden olan suçluyu bulma çabasından çıkın. Zira geçmişinizi sorgulamak, sürekli bir suçlu arama çabası size bir şey kazandırmadığı gibi giden sevgilinizi de geri döndürmeyecektir.

Giden sevgiliyi geri döndürmek için elinizde telefon durmadan arayıp, ağlayıp sızlamayın. Bu erkeği sizden daha da uzaklaştıracaktır. Aramadığı zaman mesajlarla durmadan acısını, üzüntünü haykıran güçsüz kadınlardan olmayın. Emin olun hiçbir erkek güçsüz bir kadına saygı duymaz. Hala sevdiğinizi ve dönmesini beklediğinizi bir kere belirtmeniz yeterlidir. Böylece hem gurursuz bir kadın modeli çizmekten kurtulmuş olursunuz hem de erkeği sıkboğaz etmemiş olursunuz.
Giden erkeği geri getirmek için yeni bir sevgili arayışına girip de onu kıskandırma ve geri getirme çabaları sadece filmlerde işe yarar bu yüzden ne kendinizi nede sevdiğiniz erkeği kandırmaya çalışmayın. Onu sevdiğinizi ve geri dönmesiniz beklediğinizi söylediğiniz erkek, sizi 2 gün sonra başkasıyla gördüğünde emin olun koşa koşa size geri dönmez. Tam tersine samimiyetinize inanması gerektiğini düşünür ve dönmemek üzere gider, sizde sahte aşk oyununuzla baş başa kalırsınız.

Ayrıldığınız sevgilinizi geri döndürmek için hayalet gibi etrafında dolaşmayın. Her yaptığınız birilerinden sorgulayıp durmayın. Bu takip edilme, kontrol edilme hissi erkeği daha da huzursuz edeceğinden, hiç duymak veya görmek istemeyeceğiniz şeylerin sürecinin hızlanmasına sebep olabilir. Ortak arkadaşlarınızla haber yollamayın, sürekli karşısına çıkıp durmayın, kendinizi hatırlatmak için ekstra çabalar ortaya çıkarmayın.

Hiçbir erkek ardından durmadan ağlayan sızlayan, araya arkadaş, eş dost, aile, akraba birileri vasıta kılarak barışmaya çalışan, sevgisinin altında ezilmiş bir kadına saygı duymaz ve dönmez buna emin olun. Dönse de en ufak noktada yeniden gidecektir. Bu sebeple giden sevgiliyi geri getirmenin, şayet geleceği varsa tabi, en kolay yolu ona hala çok sevdiğinizi ve beklediğinizi söyleyip kendi haline bırakmaktır. """Varlığınızdan onu mahrum edin ki gitmenin doğru bir karar olup olmadığını anlamasını sağlayın."""""bakın burası çok önemli o işaretlediğim yer çok önemli birde bence tarzınızı biraz deiştirin nebiliyim makyajınızı saç rengi saç toplama usulu farklı olun biraz nette çok farklı makyaj çeşitleri var özellikle göz makyajı gözler çok önemlidir hafif makyaj ve çekici gözler yani demek istediğim farklı güzelliklerinizi ortaya çıkarınki bu kız ne kadar güzelmiş ben ne kadar körmüşüm diyebilsin bir kaç resim koyucam göz makyajıyla alakalı bi yerde vardı bulabilirsem

Axisude
30-11-11, 06:11

Eki Görüntüle 298447

Eki Görüntüle 298457

Eki Görüntüle 298456

Eki Görüntüle 298455

Eki Görüntüle 298454

Eki Görüntüle 298453

Eki Görüntüle 298452

Eki Görüntüle 298451

Eki Görüntüle 298450

Eki Görüntüle 298449

Eki Görüntüle 298448

Eki Görüntüle 298458

işte çekici gözler belki biri işinize yarar

Axisude
30-11-11, 06:11
Erkeğin Aşkı Nasıl Anlaşılır?

Sevgilinizin ağzından duymak istediğiniz sadece iki kelime var fakat o bu kelimeleri söylememekte ısrar ediyor. Onun gün içinde size en az 10 kere 'Seni Seviyorum' dediğini ama sizin bunların hiçbirini duymadığınızı söylesek bize inanır mısınız? Nasıl mı söylüyor? Tabi ki yaptığı hareketlerle bunu içinden dile getiriyor. Nasıl hareketlerle mi?* SÜREKLİ SİZİNLE: Beraber dışarı çıktığınızda erkek arkadaşınızın durduğu yer, sizin onun hayatındaki yeriniz hakkında çok şey söyler. Eğer bir erkek birlikte olduğu kadına duyduğu hislerden emin değilse, o zaman onun tam yanında durmak yerine biraz uzağında kalmayı tercih eder. Fakat eğer aşıksa o zaman gözlerinin hiçbir yere kaymadığını göstermek için sevgilisinin yanından hiçbir yere ayrılmaz. Bu davranışıyla da çevresine 'birlikte olduğum biri var' mesajı verir'.* TELEFONU EMRİNİZDE: Telefonun diğer ucundaki ses, annesine ya da eski kız arkadaşına ait olabilir. Fakat o sizin telefonuna cevap vermenize hiçbir şey demiyor. Erkekler bazı şeyleri kız arkadaşlarıyla paylaşmaktan hoşlanmaz. Eğer telefonuna cevap vermenize izin veriyorsa, sizinle uzun bir ilişki yaşamayı düşünüyor demektir'.* KONUŞAN GÖZLER: Gözler bir erkeğin sadece ruhunu değil aynı zamanda kalbinin derinliklerini gösteren pencerelerdir. Erkeklerin iki çeşit 'Seni Seviyorum' bakışı vardır. Bunlardan ilki 'gizli bakış'tır. İkinci bakış ise 'sabit bakış'tır. Erkekler çoğu zaman duygularını karşısındaki insana göstermeye çekinir. Eğer onu gözlerinizin içine uzun uzun bakarken yakalarsanız bilin ki üzerine geçirdiği kalın kalkanını indirmeye başlamış ve sizi iç dünyasına almaya hazırlanmaya başlamıştır.* BUZDOLABI DOLU: Sevgilinizin evindesiniz. Canınız limonlu soda içmek istedi fakat onun soda sevmediğini bildiğinizden böyle bir içeceği onun evinde bulma şansınız yok. Susuzluğunuzu giderecek başka bir şey bulmaya mutfağa gidiyorsunuz. O da ne! Buzdolabı limonlu soda dolu. Veya alışveriş listesine göz attığınızda sevdiğiniz şekerlerin veya kullandığınız deodorantın alınacaklar listesinde olduğunu fark ediyorsunuz. Bu adam sizi seviyor, bundan emin olun.

birde size baktığında gözbebekleri büyüyormuş seven erkeğin

regen
30-11-11, 10:11
Axisude

Eki Görüntüle 298457

işte çekici gözler belki biri işinize yarar
iste bu resimdeki 3.göz günlük makyaj icin de cok uygun yani gün icinde bulusurken ya da evdeyken cok uygun, sonucusu da zaten davetler icin en güzeli... ay ben bunu cok begendim,ama iste göz yapisi da önemli :KK31::KK31::KK31: tesekkürler...

Axisude
1-12-11, 07:12
regen
iste bu resimdeki 3.göz günlük makyaj icin de cok uygun yani gün icinde bulusurken ya da evdeyken cok uygun, sonucusu da zaten davetler icin en güzeli... ay ben bunu cok begendim,ama iste göz yapisi da önemli :KK31::KK31::KK31: tesekkürler...
rica canım deişiklik iidr her zaman ii hissederiz kendimizi dışardaki insanlarada farklı ve güzel geliriz

flores
1-12-11, 09:12
Axisude harikasın topiğine ne güzel sahip çıkmışsın baştan sona okudum valla harika bilgiler.. ben de şu anki sevgilimle daha çıkmadığımız ama hislerimizden haberimiz olduğu zamanlarda onun tutarsızlığından bunalmıştım bir gün ilgiyle mesaj atıyordu ben cevap yazıyordum pat diye kayboluyordu ortalıktan.. ertesi gün yine yazıyordum yine cevap yazmıyordu. ben de biraz bekledim hiç ses gelmeyince belirsizlikle sonlanmaması için ona bir veda mesajı gönderdim "hayatıma uğrayıp geçtiğin için teşekkürler" anlamında. o mesajdan sonra kahrolmuş ve yüzü olmadığı için de yazamamış korkmuş verebileceğim tepkiden. yine de bir akşam face'den yazdı ben de cevap verdim sırf beni üzdüğü günlerin hesabını sormak için. defalarca özür dilettim oh iyi de yaptım :KK1: seninle konuşurum ama aramızda birşey olabilir mi bilmem dedim zamana bıraktık ve maşallah o günden beri benden daha ilgilidir ilişkimize ve sevdiceğine :KK16: şu an askerde ama bir problemimiz yok inşallah sağ salim dönecek ilerisi için umutluyuz :nazar:

alk
2-12-11, 06:12
bişi sormuştum ama fak edilmemiş :KK43: :Ç(

Axisude
2-12-11, 07:12
flores
Axisude harikasın topiğine ne güzel sahip çıkmışsın baştan sona okudum valla harika bilgiler.. ben de şu anki sevgilimle daha çıkmadığımız ama hislerimizden haberimiz olduğu zamanlarda onun tutarsızlığından bunalmıştım bir gün ilgiyle mesaj atıyordu ben cevap yazıyordum pat diye kayboluyordu ortalıktan.. ertesi gün yine yazıyordum yine cevap yazmıyordu. ben de biraz bekledim hiç ses gelmeyince belirsizlikle sonlanmaması için ona bir veda mesajı gönderdim "hayatıma uğrayıp geçtiğin için teşekkürler" anlamında. o mesajdan sonra kahrolmuş ve yüzü olmadığı için de yazamamış korkmuş verebileceğim tepkiden. yine de bir akşam face'den yazdı ben de cevap verdim sırf beni üzdüğü günlerin hesabını sormak için. defalarca özür dilettim oh iyi de yaptım :KK1: seninle konuşurum ama aramızda birşey olabilir mi bilmem dedim zamana bıraktık ve maşallah o günden beri benden daha ilgilidir ilişkimize ve sevdiceğine :KK16: şu an askerde ama bir problemimiz yok inşallah sağ salim dönecek ilerisi için umutluyuz :nazar:
çok sevindim canım inş ALLAH tamamına erdirir.ve çok memnun oldum paylaştığın için.canı acıyan arkadaşlarımıza kardeşlerimize küçük bi yardımımız oluyorsa ne mutlu hepimize. ben eşimle çıkarken saolsun çok aşk acısı çektirdi ne demek olduğunu biliyorum ve canı acıyan biri oldumu kıyamıyorum istedimki yardımım olsun.birde şuan insanlarımız yane erkekler öle dengesiski elde edene kadar seni seviyorum canım cicim çıkarları için sona terkedip gidiyolar elin kızlarıyla gezip gezip nasıl olsa beni deli gibi seviyo affeder diye geri geliyorlar.bence artık hemcinslerim affetmesin duygularıyla oynatmasın onlar saf bir aşkla seviyor ama karşı taraf aynını düşünmüyor.çıkarı için her dalda oynuyolar.ben bayanlar artık oynatmasın temiz duygularıyla diye açtım bu konuyu . çünki erkekler nedense kaçanı kovalıyor bizlerde öleyiz mesela adam gitmiş ağlar dururuz geri gelsin ne olursa olsun... burda herkez paylaşırsa yaşadıklarını belki birilerinin ilişkisini düzeltir evliliğe adım atmış olur belkide ters gidiyorsada baştan bitirir ve seneleri ziyan olmaz kimsenin diye düşünüyorum... bi byn arkadaşım var evli eşi asker baştan yanlış bir evlilikti söyledimde kendisine ama aşk işte kör etti gözünü kızın neyse evlendiler 1 yıl sona hamile kaldı.çocuk zaten ev babası olacak kapasitesi yoktu . annesinin yanına yaşıyorlardı evlendiklerinde çocuğun. ama süreklide kavga eşine sahip çıkmıyor ezdiriyordu ailesine.
kızın pisikolojisi gitmişti.süreklide affediyordu kızcağız. doğumuna 1 ay kala gene kavga ettiler ve kıza askerden telefonla seni istemiyorum dedi.kız ailesinin evine döndü. işte 2dünya bir araya gelse barışmam diyodu çocuk bak dedim böle böle yap bırak gitsin tamam kardeşim sahip çıkmıyormusun ayrı ev açmıyormusun ben senin ailenle yapamam hadi güle güle de. ve görünme gözünede hiçbişekil
haber alamasın senden.kız öle yaptı bebek 5 aylık olmuştu çocuk biyerden telefon nosunu bulmuş hee bu arada hattınıda at demiştim oda kırdı değişti hattını. aramış işte ben seni seviyorum falan filan nameler.dedim ağırlığını koy sana ev açıyorsa git yoksa gitme çevreside öle dedi ailesi. kızda tamam bana ev açıyosan sahip çıkıyosan devam edelim yoksa ananın yanına gelmem çocuk ogün tamam demiş.ertesi gün arayıp yok ev açamam ben istemiyorum sizi demiş.anlıyacağınız olan kime oldu kıza oldu.ben işte diğer arkadaşlarımızda böyle şeyler yaşamaması için biraz dik durup gururlu olmalarını istiyorum seviyorum diyerek herşeyi kabullenmeyin diretin böyle olacak yoksa olmaz çünki kararan sizin hayatınız olacak ilerde.olmuyosa zorlamayın gidiyosa yol verin.dünyada tek erkek o değil sizden değerli bişey yok şu dünyada. o yüzden bence değmez.üstüne düşmediğiniz kişi sizin üstünüze düşer bu kızın hayat hikayesindeki gibi... saygılar tüm arkadaşlarıma

Axisude
2-12-11, 07:12
Henüz ayrıldığınız sevgilinizin kısa süre sonra bir başkasıyla ilişkiye başlaması her kadın için iğrençtir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda aklınıza gelen ilk soru ‘Böyle iğrenç bir hareketi nasıl yapabildi?’

Aslında bu tamamen erkeklerin bir ayrılığı nasıl yargıladığıyla ilgilidir. Texas Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre erkekler, sevgilisinden /eşinden ayrılmadan kısa bir süre önce onu aldatıyor. Ayrıldıktan ya da boşandıktan hemen sonra da erkekler, kadınlara göre daha kısa süre içinde daha rahat bir şekilde cinsel ilişkiye girebiliyorlar.

Bu araştırmadan erkeklerin daha hızlı hareket ettiğini çıkartabiliriz, ancak onların yaptıkları duygularını ve hislerini tamamen yansıtmıyor. Aslında, bir erkeğin ilişki sonrası hemen bir kadınla tekrar ilişkiye başlaması, zarardan başka birşey değil.

Bir erkek eğer, ilişki bittikten hemen sonra bir başka kadınla çift olursa bu uzun süreli olmuyor.
Ayrıca erkekler kadınlara göre boşandıktan sonra 10 misli daha fazla intihar etme olasılığına sahip....Ayrılıklarda yalnızca kadınların acı çektiğini düşünüyorsanız aldanıyorsunuz, erkekler de çok acı çekiyorlar. Belki kadınlar kadar duygularını dışa vuramadıklarındandır erkeklerin acı çekmediği düşüncesi. Oysa ki onlar da acı ile yıkıntı yaşayabiliyorlar. Siz de bir erkeğin ayrılık sonrası neler yaşadığını, neler yaptığını merak ediyor musunuz… buyrun birlikte inceleyelim, bakalım erkekler neler yaşıyormuş;

Birinci gün: Esasında erkekler, terk edildiklerinin ilk gününde ne olduğunu tam anlayamaz hatta artık bekar olduklarına inanmak istemezler. Henüz yara çok sıcaktır ve ayrılık şoku devam etmektedir. Bekar hayatın ilk saatlerinde bu çekingenlik belirgin şekilde kendini hissettirir. İlk gün, ne olduğunu anlamaya çalışırcasına telefon beklemekle ve kapıyı gözetlemekle geçer.

İlk hafta: Acı gerçek, arkadaşların bir bir telefon edip durumu doğrulamak istemesiyle kendini iyice gösterir. Bu trafiğe, sevgiliye alttan alta göz koymuş olanların yapmacık üzüntüleri de eklendikçe acı daha çok yakar. Mutlu birliktelik zamanlarında kanka olan çiftler, iyi niyet mesajlarını iletirler. Sonunda çöküşü daha da ağırlaştıracak olsa da bu telefonlar ilk günlerin can simididir. Kankaların bir sonraki telefonlarında, heyecan yerini teslimiyete bırakmıştır. Zaman geçtikçe ümidin tükendiği daha net anlaşıllr. Bekar arkadaşlarla gece gezmelerine çıkılır, alkole vurulur.

İkinci hafta: Ayrılık acısı tüm gerçekliğiyle oturmaya başlar. Artık kadınların deyimiyle terk edilen erkeğin içi derinlerde acımaktadır. Zaman geçtikçe kabuğuna çekilen beyefendi evinde yalnız başına zaman geçirmeye çalışır. Eski hatıralar canlanır gözlerinin önünde, fotoğraflar masaya dökülür. Sonra yalnızca kadınlarda görmeye alşılmış o ağlamalar sızlamalar, salya sümük hönkürmeler, ben nerede yanlış yaptım feryatları duyulur. Bu dönem, şiddetli uykusuzluk çekilir, saç sakal tıraşı olunmaz perişanlık akıyordur. Terk edilmenin acısı ile yoğun saç dökülmesi olabilir.

Bir aya doğru: Bekarlık günlerine alışmaya çalışılan dönemdir. Arkadaş profili de değişmeye başlar. Erkek arkadaş grubunda bekarlar çoğalır. Eğitim ve kültür düzeyi yüksek olanlar dans etmeye, resim yapmaya başlarlar. Terk edilen erkeğin yalnız kalmaya dayanamadığı en sevimsiz dönemdir. Bütün arkadaşlarına sinema, kahve, yemek davetleri yapar.

İki aya doğru: Erkeklerin aşk acıları, terk edildikten kırkbeş gün sonra son bulur. Yeni bir sevgili, geçmişte yaşanan sızıntılı bir terk edilişin ıstıraplarını dindirmede son derece başarılı olur. Büyük bir terk edilme vakası yaşayan erkeklerin acı duvarı yükselir. Terk edilmek erkekleri olgunlaştırır. .........................ayrılık sırasında tarafların hallerine göre

seven erkek vs. ayrılan kız

seven erkek : dertlenir bir süre çocuklaşır. kabuğu ile oynamasa iyileşecek yaralar misali olayı kaşır uzatır kendini de karşı tarafı da sıkar. zaman zaman alkolle kızı barındıran beyin hücrelerini öldürmeye çalışır (içerken mutlaka 4s kuralından bahseder). daha önce birlikte olduğu veya kendisinden hoşlandığını düşündüğü kızlara umut verir, yara bandı arayışı içindedir. bir an gelir sevmeye devam etse de işine gücüne döner birine gözü takılır kıyaslar bazen eler bazen de yeni kız karşısına dikilip gitmesine izin vermez.

ayrılan kız : verdiği kararın arkasında durur. bir süre erkeğin çocuklaşmasına tahammül eder uzatırsa kızar, uzatmazsa huzura kavuşur. arada bir yalnız hisseder kafası karışır öncesinde sevdiyse mesaj atar, arar yoksa kendi kendine moda girer. ne olursa olsun hayatını sekteye uğratmaz, zamanla biri hayatına girer, çocukla bir ilişkiye başlarsa ilk problemlerine kadar geçmişi tamamen rafa kaldırır. sonrasında seven çocuk akla gelir ve sıradaki ilişki zehirlenmiş olur.

ayrılan erkek vs. seven kız

seven kız : ağlar ve hemen yakın arkadaşlarını arar. erkeğin yalancılığından, seviyorum demesine rağmen hissizce bitti demesinden, onu üzdüğü anlardan bahseder hırslanır. yalnız kalınca mutlu anları aklına gelir üzülür. sevdiği çocuğu arayıp konuşur veya sessizce üzüntüsünü yakın arkadaşları ile paylaşır. tüm sosyal paylaşım sitelerinden ayrılan erkeğin profillerini takip eder yeni eklenen resimleri tek tek inceler. zamanla yeni bir başlangıç yapmaya karar verir, saçını boyatır ve/veya modelini değiştirir.

ayrılan erkek : seven kızın üzülmesinden dolayı vicdan azabı çeker. geri dönmeyi düşünür sonra bencil değilse tekrar üzebileceğini düşünüp uzaklaşır. hayatına devam eder içtikçe arada "o beni çok seviyordu, neden böyle oldu?" diye kendine sorar (yine4s kuralından bahseder). gündelik hayatına devam eder uzun süre birini bulamazsa kız aklına gelir ama tekrar hayatını altüst etmek istemez sonra yeni birini bulur. muhtemelen seven kızdan sonra içinde biriktirdikleri ile yeni kıza sarılır başlarda eski kız aklına gelir sonra unutur ve yeni kızı sever. yeni kız bırakınca seven erkeğe dönüşür. yıllar sonra "beni seven kızı hiç bırakmayacaktım" der.

burnundan kıl aldırmayan bir erkek ve burnunu düşürdüğünde eğilip almayan bir kadın ayrıldılarsa eğer normal hayatlarına devam ediyormuş görünümde olan davranışlardır.lakin olaya daha bi yaklaşıldığında, bu kişilerin kendileriyle başbaşa kaldıkları dönemlere kadar girildiğinde görülür ki ikisinde de tuhaflaşmalar başlamış.
biri istemsizce telefonuna bakar mesaj gelmiş mi diye- diğer telefonunu uzağında tutar mesaj atmayayım diye.
biri hatıralarını görür rüyasında,mutsuz uyanır kaybettiği için-diğeri gözünü kırpamaz hatıralardan, uykusuzluktan mutsuz olur, bütün gece eski mutlu gecelerini hatırlayıp kaybettiğini bir kez daha anlar.
birinin iştahı kesilir-birinin gözleri yaş dolar.
biri nasıl yaptı der-diğeri nasıl yaptım ya da nasıl yakalandım.
biri kabullenemez-diğeri kabullenilemeyeceğinin farkına varır.
birinin tahammülü yoktur mutlu çiftlere-diğeri çift olmaktan soğur.
biri sessizce gider uzaklara-diğerinin gitme demesi kifayetsizdir, diyemez.
hangi birinin kadın, hangi birinin erkek olduğu bilinmez.zira aşk cinsiyet ayrımı yapmaz, karakter sınırlarını çizer.

Axisude
2-12-11, 07:12
Partneriniz sizden soğuduğunu bir şekilde belli ediyor ama siz hala bunu anlamıyorsanız ayrılığın habercisi olan belirtileri mutlaka bilmelisiniz. İşte ayrılığın ilk belirtisi olan davranışlar…
Sevdiğiniz insanın sizsiz yola devam etmeyi daha uygun bulduğunu öğrenmek kadar kalp kırıcı bir şey olamaz. Ardından gelen dönemde çekilen acının da etkisi ile kendisini de suçlamaya başlar insan… Halbuki ilişkide sorun yaşandığına dair küçük işaretler olduğu gibi daha köklü sorunlardan kaynaklanan ve ilişkinizin muhtemelen sona doğru yaklaştığını gösterenler de var. Ve belki de bunları fark etmiş olsaydınız, en azından kendinizi hazırlamaya fırsatınız olurdu.

Partneriniz kendisini fiziksel ya da duygusal olarak uzak tutmaya başlar.
Herhangi bir uzaklaşma eylemi kırmızı bayrakların ilkidir, duygusal ya da fiziksel… Fiziksel mesafe, partneriniz sizin için gittikçe daha az zaman ayırmaya başladıkça büyür. Aniden, daha önce çift olarak gerçekleştirdiğiniz tipik aktiviteleri geçiştirmeye başlar. Duygusal mesafe, daha az göze batar önceleri ama ilişkinizde ters giden bir şey olduğuna dair çok güçlü bir göstergedir. Sizinle iletişim kurma şeklinde bir farklılık hissettiniz mi, göz kontağından kaçınmak ya da farklı bir ses tonu ile konuşmak gibi? Ya da çoğu konuşmanız artık sıkıcı ve önemsiz olduğunu? Ve hatta yakın gelecek dahi olsa ikinize dair plan yapmaktan kaçındığını?

Günlük rutininde büyük değişimler yapıyorsa.
İlişkinizin sona yaklaştığına dair bir diğer önemli işaret, onun kişisel takvimini tamamen yeniden organize etmesi ve bu yeni düzenlemede size ayırdığı zamanın bariz şekilde azalmasıdır. Bazen kariyer değişikliklerinin buna gerçekten sebep olması mümkün olduğu halde, uzatılan mesailer sabahın ilk ışıklarını buluyor ve gittikçe sıklaşıyorsa, konunun biraz daha üzerine gitmek gerekebilir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da partnerinizin tamamen yeni bir arkadaş grubu ile vakit geçirmesidir. Eğer bu yeni grup mutlu, evli ve Pazar sabahları çocukları kurslarına bırakmak için erken uyanan arkadaşlardan oluşuyor ise endişelenmeye gerek yok. Ama aksi halde alarma geçme zamanıdır.

Tartışmalarınız bile eskisi gibi değil.
Sürekli tartışmak elbette bir ilişkinin en güzel yanlarından biri değildir ama günlük küçük tartışmaların tamamen kesildiğini gördüğünüzde sevinmek için acele etmeyin. Bu tür geri çekilmeler partnerinizin artık bu ilişkiye eskisi kadar duygusal yatırımda bulunmadığını gösterebilir. Yüzleşmelerden çabucak geri çekilmek, partnerlerinden tamamen yılmış ya da önemsemeyi tamamen kesmiş insanların ortak davranışıdır. Elbette, tam tersi de bir uyarı işareti olabilir! Hangi sebepten olursa olsun bir ilişkiyi bitirmek isteyen insan olarak kötü hissetmek ve bunun yaratacağı vicdani rahatsızlık sonucu partneriniz hiç olmadığı kadar üzerinize gelebilir ve hatta sizin de kendinizi kötü hissetmenize sebep olacak bir şeyler yapmanızı sağlayana kadar damarınıza basabilir. Bu sadece atacakları bir sonraki adımı kolaylaştırır…

Fiziksel samimiyet her zamankinden daha az.
Partneriniz ‘fiziksel mesafe’yi bir sonraki aşamaya taşıdığında, sarılmak, masajlar, ön sevişme gibi aşka dair fiziksel kontakların neredeyse tümünün ortadan yok olduğunu fark edeceksiniz. Bu tür fiziksel temasların, ikili ilişkilerde çok önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden bunların azalmasını yağmur yağmak üzere iken tavanda oluşan ve gittikçe büyüyen bir çatlak olarak nitelendirebiliriz. Dokunuşlardan uzak durmak kimi kadınlara göre ilişkideki güçlü taraf olmak için kullanılan bir taktik olsa da erkekler bunu yaptığında, bunun sebebi ya ilgilerini kaybetmeleridir ya da alternatif olana yönelmeleri…

Axisude
2-12-11, 08:12
bunlar bir erkeğin yazıları


zekamızı küçümsemeyin. çoğu zaman yalanlarınızı ve oyunlarınızı görürüz ve görmezden geliriz. bunun sebebi ilişkiyi devam ettirebilmek. çünkü ortalama olarak bir kadına katlanmanın ilk kuralı bazı şeylerini görmezden gelmektir. bütün kadınların bu tavrı, erkekleri belirli bir eşiğe kadar dayanmak zorunda bırakıyor. ama içimizdeki şevkten de, size olan sevgimizden de, sabrımızdan da sömürüyor. bu nedenle farkında olmadan karşı tarafı soğutuyorsunuz.

- fazla şekilci olmayın. erkekler şekilci kızlara ciddi gözlerle bakmazlar. bunu anlamazsınız. ortalama bir erkeğin aklı skndedir. sizle ciddi bir şeyler paylaşmayı düşünmeyince doğal olarak seks objesi olmaktan öteye geçemezsiniz. sizin için de amaç sadece seksse sorun yok. aynen devam.

- bir erkeğin grurunu başkalarının önünde asla incitmeyin. erkek dediğin yaşam formu yalnızken ve siz tatlıyken, usulünü bilirseniz akıl almadık inceliklerde bulunabilir. lakin başkalarının önünde onu küçük düşürür veya horlarsanız şevki, arzusu kırılır ve bunu asla unutmazlar. erkekler çabuk unutan varlıklardır ama incinen grurlarını asla unutmazlar. bir kırılma noktası olur bu durum.

- erkeğin yanında alışveriş olaylarından, selin'in bluzünden, berkecan'ın ayakkabısından, sudenaz'ın tatilde yaptıklarından bahsetmeyin. erkekler onu bunu konuşmayı pek sevmez. tadını kaçırırsanız çabuk sıkılır. atam mühendisi de olsanız onun gözünde sadece salak bir atam mühendisi olursunuz. kendinizden ve ondan bahsetmeye, dedikodu yapmamaya özen gösterin.

- yapmasını istediğiniz şeyleri çemkirerek veya kafa skerek söylemeyin. erkek dediğin düşünen bir hayvandır. inatçıdır. kafasını skersen seni mutlu etmeyi değil, başını ağrıtmamayı düşünür. ama tatlı dille, güler yüzle yumuşak yumuşak istediklerini anlatırsan, bir erkeğe her şeyi yaptırabilmen mümkün olabilir. üstelik bu durumdan zevk de alır. severek yapar.

- yatağa küs girdiğin veya yatakları ayırdığın gün, bittiğin gündür. seni aldatmasa bile sen artık güvenilmez, yarı yolda bırakabilecek kadınsındır onun için. erkek dediğin yaşam formu sahiplenme olgusuna aklının alabileceğinden fazla değer verir. seninle sevişmese de o yatakta senle yatmak ister. tartıştınız mı, aranız nane mi, o yatağa girdiğinizde her şeyi unutup sarılın. zaten sarılınca ego mego kalmaz, kavga bir saçmalıktan ibaret olur ve çözüm üretirsiniz.

- tatlı olmayı ağzınızı pota çemberine dönüştürerek konuşmak zannetmeyin ALDANIRsınız. erkek için tatlı hatun öncelikle alçak sesle konuşan ve güler yüzlü hatunlardan seçilir. trip yapan hatundan asla tatlı hatun çıkmaz. çekici çıkar, seks tanrısı çıkar ama tatlı hatun çıkmaz. derseler de inanmayın. erkeğin zayıf noktası tatlı hatundur. asla kavga veya münakaşa etmeyen, kendini sevdiren, kafa ütülemeyen, eğlenmeyi seven ve eğlendiren, yaşadığı güzel şeyleri erkeğine de yaşatmak isteyen hatun tatlıdır. güzellik de varsa ballı kaymak. erkeğiniz sizin için sürekli bir şeyler yapmak istiyorsa tatlısınızdır. tattırmaktan çekinmeyin. ama sonra da yüzünüzü asmayın. unutmayın, kadını sevdiren, yine kadının kendidir.

- aldatmayın. aldatmaktansa "kamil artık başkasını seviyorum ben" deyin daha az can yakar. aldatmayı kafanıza koyduysanız önce terk edin ve ilişkinin tamamen bittiğine emin olun.

- cepleri karıştırmayın, erkeğin özel eşyalarını kurcalamayın. aklınızda bir şey varsa sorun, güveninizi yok edecek şey yaparsanız sıçarsınız. erkekler, güven meselesine kadınlardan fazla önem verir sanılanın aksine.

- sevişme sonrası ilgiyi sadece erkekten beklemeyin. sevişme sonrası siz de erkeğinize sarılın. 10 saniye de olsa sarılın ve güzelce bir öpücük kondurun.

06.07.2009

00:55

- makyaj yapmayı zorunluluk sanmayın. makyaj yapış tarzınız, erkeklerin size bakış açısını etkileyen en önemli unsurlardandır. ağır makyaj yapan tiplerle sevgi teması, düşünülen ilk şey olmaz. eğer gerçekten değer görmek istiyorsanız ve ciddi yaklaşımlar amaçlıyorsanız sade makyaj tercihinde bulunun. ağır makyaj yaparsanız abartılı bir kibarlık görmeniz muhtemeldir ama o abartılı kibarlığın amacı da sizin seks objesi olarak algılanmanızdır. erkek beyni böyle çalışır. fazla makyaj yapan veya abartılı gereksiz ilgi çekici giyim tercihince bulunanlar, aklı sknde ortalama bir erkek için aranan* kadındır.

- makyaj gibi giyim tercihi de bir kadının ilk görüşte algı süzgecinde tanımlanmasını sağlar. erkekten erkeğe göre de beklentiler dahilinde yönlenir. seks arayan erkek için dikkat çekici ve kadınsılığı öne çıkaran giyim tarzı vazgeçilmezdir. çabuk fark edilirsiniz. ciddi düşünen erkek ile kadınsı özellikleri ön planda giyim tercihi yapan kadın arasında ters orantı vardır. ciddi düşünen erkek, vücudunu sergilemeyi seven kadınlara temkinli yaklaşır. hatta hoşlansa bile bu durum değişmez. çünkü dikkat çekmek temalı giyim, ciddi düşünen erkeği düşündürür. hatunun, bu tip giyimle kendini var etmeye çalıştığını ve karakteristik özelliklerinin zayıflığını bu şekilde albeni ile kapamaya çalıştığını düşünür. bu sebeple bu tip erkeklerin size açılması zorlaşır. hoşlansalar bile antipati oluşur. bu sebeple bu tip kızların aşk hayatlarının hızlı olmasına rağmen şikayetçi olmalarının sebepleri de bunlardır. hedef kitle olarak farkında olmadan aklı skndeliği önde tutan erkeklerin dikkatini çekmişlerdir.

- "kafa kız" görünmek için küfretmeyin. argo konuşmayın. bu iş doğasında varsa bir kızın kabul edilebilir. aksi halde tahmin edemeyeceğiniz kadar itici gösterir sizi. ama eğer erkek çok fazla ümitsizse sevişmekten yana, ve bu iticiliğinize katlanabilirse bunu size sezdirmez. çünkü sevişmeye aç bünyesi sizi daha katlanılabilir bir obje olarak şirin göstermeye motive edebilir onu. sizin de "kafa kız" görünmek isteyip kendinizi ona şirin göstermeye çalıştığınızı düşünerek sizden cinsel beklentiler içerisine girer. ama ümitsiz vaka olmaktan çıkıp yeni hatunlar bulursa, iticiliğiniz kabak gibi gün yüzüne çıkar yeniden.

- daha önce aldatmışlığı bilinen bir kadınsanız, cinsellik düşünen erkek için gözde bir seks objesisinizdir. sizi anlamaya veya hak vermeye çalışan erkek yaklaşımları, sizle seviştikten sonra sorunsuz bir şekilde def etmeye ön hazırlıktır aslında. erkeğin en değer verdiği şey ve kadından en çok beklediği şey sadakattir. bu açıdan sizi anlamaya çalışan erkek tipi yerine sadık kalıp kalamayacağınızı sorgulayan ve düşünen erkek tipi daha makbuldür. bu, erkeğin size hangi amaçla yaklaştığını gösteren en belirgin detaydır. erkek dediğin canlı türü, kadından sevgiden çok sadakat bekler.

- aynı erkeğin peşindeki kadınların birbirini çekememezlik durumu en çok kadına zarardır unutmayın. siz ego savaşıyla uğraşırken, biri ilişkiyi, diğeri muhtemel ilişkiyi, aslında ikisi de güzel olan her şeyi çirkinleştirir. eğer bu savaş arasındaki erkek ciddiyet arıyorsa ikinizi de siktir eder ve bu saçmalığa müdahil olmaz. zaten her şey bk oldu bari skmin keyfini düşüneyim diyorsa ikinizin bu savaşından çaktırmadan faydalanır. erkekler nettir. sizinle sevgisel temalı mı yoksa cinsel temalı mı ilişki istediğini en başta bilir. paranız, daha fazla ilgi göstermeniz, veya başka şeyler yapmanız onun fikrini değiştirmez. o zaten sizden ne istediğini biliyordur. bu açıdan birbirinizle savaşıp olası ilişkinin temelini baştan çirkinleştirmek yerine tavrınızı kısa bir konuşma ile yüz yüze konuşup trip yapmadan anlatmak ve karar verene kadar da aramamasını istemek de, sizi kurtarır. eğer gerçekte istediği sizseniz (duygusal veya cinsel), zaten size gelir. eğer değilseniz kaybettiğinize üzülmeyin. zaten bir şeyler yaşasaydınız aldanmış olacaktınız.

- diğer insanların eksiklikleri ile alay etmeyin, bunu çekiştirme malzemesi olarak ele almayın. amacınız birini elemekse veya kötülemekse erkeğin gözünde, bu hemen anlaşılır. bunu belli etmez erkek ama anlar. üstelik kaybeden de siz olursunuz. iki eksi puan alırsınız. eğer bu tip alay etmeler alışkanlığınızsa da sadece bir eksi puan alırsınız. erkekler bu tip dedikoduları sevmez. ayşecan'ı, berkecan'ı konuşmaktan hoşlanmaz.

- erkek, paraya önem vermez. ama sizin paraya düşkünlüğünüz onun sevgisinden sömürür. üstelik onu para için kullanıyorsanız, amacınız sadece parasını yemekse de anlar. bunu anladığında anlamamış görünmesi onun tercihini anlatır aslında. eğer sizi terk etmemişse 2 seçim yapmıştır. ya ciddi şeyleri kafasında elemiş cinsel anlamda beklentilerin peşindedir, ya da değişeceğinizi ümit ederek ama değişmeyeceğinizi bilerek umutsuz şekilde aşkını tamamen sömürmenizi bekler. aşk tamamen sömürüldüğünde ise sizi terk eder... para için onla olduğunuzu anlayan erkek avantajı eline alır. amacınızı bildiğinden ona göre önlemini alır ve hem intikam için hırslanarak, ayrıca cinsel beklentilerini karşılayarak sizi kullanmadan bırakmaz. cinsel sona ulaşmak amaçtır ve buna da genelde ulaşır. parasını yedim nasıl olsa diye avunursanız aslında yanılırsınız. çünkü er kişi, sizi kullanana kadar harcadığı parayı zaten gözden çıkarmıştır. bu anlamda onun eriştiği haz, sizden büyüktür ve harcadığı para ona göre buna değerdir. aşkının esiri olmuş diğer erkek de, sizin için bir süreliğine kullanabileceğiniz ideal erkektir. aşkını tamamen yok edene kadar sömürebilirsiniz. ama yaptığınız çirkinliktir esasında.

- anlamadığınız bir nedenle sizinle dışarı çıkmak istemeyen ve çıkmak istememesi şaşırtan erkeği üstelemeyin. hemen aldatıyor triplerine de girmeyin. parası olmayabilir. erkekler parasının olmamasını kızlara söylemekten utanırlar. güçsüzlük ifadesi olarak algılarlar. ortalama bir erkeğe göre bir kadının maddi manevi ihtiyaçlarını karşılayamamak her erkeği tahmin edemeyeceğiniz kadar mutsuz eden bir hadisedir. erkeklerin ortalama olarak maddi şeyleri kadınıyla paylaşması zaman alır. hele duygularını belli etmekten çekinen bir erkekse, ayrılma pahasına bunu söylemekten çekinebilir. neden gelmiyorsun tripleri ile başlayan tartışma, ayrılığa kadar gidebilir ve erkek, bunu paylaşamadığı için acımasız görünebilir. aslında içi kan ağlıyordur fark etmezsiniz. size güçsüz yanını göstermek pahasına sizi kaybetmeyi göze alabilir. anlamıyorsanız bu duyguyu üstelemeyin, çünkü erkeksi bir şeydir. bu anlamda erkeğinizle bu tür konuları paylaşan ve ona bu anlamda düşünsel olarak paylaşımda ilk adımı atan siz olmalısınız. onun bu durumları sizden gizlememesi için anlayışlı olun. birçok ilişkide ilgisizlik sanılan tartışmalar, aslında bu sebeplerdendir ve çoğu ayrılığı kadın anlayamaz bile. bu konuda bir kısım erkek müşterek hayatı kanıksamayı grur incitici görebilir. alıştıra alıştıra sindirmesine izin verin. bir anda kanıksaması zor olabilir.07.07.2009

00:26- terk ettiğiniz erkeği yeni sevgilinizden ayrıldığınızda veya sırf hala seviyor mu diye meraktan veya egonuzu okşamak için arayıp umutlandırmayın. daha fazla acı çektirmeyin. erkek dediğin canlının en aklı skndesi bile aşk acısını kadınlardan genel olarak daha yoğun yaşayan yaşam formlarıdır. amacınız uyuzluk yapıp acı çektirmekse bu amaca fazlasıyla ulaşırsınız. hatta birden fazla kere, farklı zamanlarda acı da çektirebilirsiniz. lakin bir erkek sevdiği kadını ölene dek sevebilen bir canlıdır. tabi siz kendinizi onda sömürmedikçe. her defasında onu üzerken, aslında bir darbe de dramatik şekilde sizi oturttuğu tahtınıza indirirsiniz. en kötü şekilde terk eden kadın bile bir erkek tarafından sevilmeye gizlice devam edilebilir. lakin bu kanatmalar sonucunda o tahtı yok edersiniz.

- başkalarına özenip şişman halinizle göbeği açık veya dar şeyler giymeyin. dalga malzemesi olursunuz. üstelik sırf erkekler arasında değil, en çok da kadınlar arasında. unutmayın ki kadınların kusuru ile ilgili olarak bir erkeğin ilgilenmesi 3 saniye sürerse, hemcinsiniz diğer kadınların sizi o erkeğe kötülemesi 3 dakika sürer. bunu unutmayın ve hemcinslerinize kötülük yapmayın. diğer kadınları kötülerken amacınızın anlaşılmadığını da sanmayın. erkekler içten pazarlıklı kadınlardan hoşlanmazlar. başkalarını kötüleyen kadınlardan hoşlanmazlar. aksine kendisiyle dalga geçen kadınlardan hoşlanırlar. bu erkeklere yaşam sevinci verir. tüm o kadınsı dedikoduların, erkekleri bayıltan ayrıntıların sizde olmadığına dair bir umut ışığı yakar. kendisiyle dalga geçen tüm kadınlar kafadan artı 2 puan alırlar. lakin kendisiyle dalga geçerken buna katılan erkeğin geyiklerini dikkate alırken ve gerçekte ne düşündüğünü anlamaya çalışırken bocalarsanız veya bocaladığınızın anlaşılmadığını sanarsanız yanılırsınız. bu da argo konuşmayı kendisine yakıştırabilen kızlardaki gibi doğuştan gelen bir yetenek gibidir. doğal olanı ve olmayanı kolay ayırt edilir. kendimle dalga geçeceğim derken muhabbetlerden ciddiyet çıkardığınız an itici olursunuz. muhabbette de gerginlik çıkması olasıdır.

- 2 saatte hazırlanıp ondan sonra da "olmuş mu aşkım" diye soru sorup doğru cevaplar alacağınızı ummayın. sonra da sokakta fark ettiğiniz bir eksik yüzünden erkeğinize suç bulup da hayatı zehir etmeyin. 2 saat, kullanmak için yeterli bir süre.

- erkeğinizin bir şey yapmasını isterken yapmıyor olduğunu belli etmek için sitem olsun diye yapanlarla kıyaslamayın. kıyaslama denen illet hayatın hiçbir alanında hiç kimseye yapılası bir hadise değildir. erkeğinize bir şey yaptırmanın yolu seçtiğiniz cümlelerde ve teşvikkar davranışlarınızda gizlidir. "sen hiç .... yapmıyorsun" diye sitem etmek yerine, "aşkım .... yapalım mı" diye bizli konuşmalar ve bunu söylerken tatlı bir ses tonu ve olumsuz cevap karşısında sabırlı bir kadın, muhakkak istediğini alır. çünkü erkeğin doğasında bir şeyi ilk söylendiğinde yapmamak gibi bir hadise vardır. ilk söylendiğinde yapmak, bazı erkekler için iktidarın gitmesi gibi gelebilir. erkeksi bir duygudur. anlamaya çalışmayın. en büyük teşvik, tatlılığınız ve sabrınızdır. onun dışında hoşuna gidecek şeyler de yaparak sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. ayrıca siz tatlı ve sabırlı oldukça, kıyaslamadıkça, erkeğin istediğinizden fazlasını yapması olasıdır. çünkü böyle bir kadın, erkeğin tapacağı bir kadındır. ilk seferde yapmayacak olsa bile biraz zaman geçmesini o da sabırsızlıkla bekler istediğinizi yapmak için... ama bu arada canını sıktıysanız veya bir şeyler yapmasını isterken suçlarsanız veya sitemkar davranırsanız savunmaya geçmesine sebep olur bu süreci erteleyebilir veya tıkayabilirsiniz.

- bir erkeğin elinden kumandasını alırken maç varsa 15 kere, spor programı varsa 12 kere, spor haberleri varsa 11 kere, "aha şuna bak" deyip sesini açtığı bir şeyse 5 kere, normal haberler varsa 3 kere, ilk defa izlediği bir şeyse 2 kere, sıkılarak izlediği bir şeyse 1 kere düşünün... erkek dediğin canlı türü, alışkanlıklarına bağlı bir hayvandır. elinde olmasını istediği şey kkunuz, pensi ve paradan başka kumandasıdır. o lanet alete ihtiyacı olmasa bile elinde olsun ister. her an televizyona hükmedebilme ihtimalini sever. sırf onunla oynamak için gereksiz yere bir ileri bir geri kanal değiştirir. arada iş olsun diye sesiyle oynar. tamamen alışkanlıktır. kumanda ile erkeğin arasına girmek zordur. bunun için amacınızı belli etmeyen tatlılık, sırıtmayan iyimserlik, tatlı dil, bu sırada kadınsı bazı olaylar vs. gerekebilir. önce "hayatım şuraya bakalım mı" tarzı sorularla istediğiniz kanalı açmaya alıştırın. "açalım mı", "yapalım mı" kalıbı önemlidir. iktidarın onda olduğunu hissettirir ve kuşkuya mahal vermez. biraz daha alışınca az evvel dediğim unsurlar sayesinde kumandayı ürkütmeden ve emrivaki yapmadan ondan alın. yavaş ve ince dokunuşlarla alın. ani hareketler yapıp ürkütmeyin. meşgul olsun diye önüne bira ve çerez koyun. 3-5 kez kumandayı böyle kaparsanız, kumandayı kapmanıza alışır ve çok ses çıkarmaz.

- içemiyorsun demeyin. içince sapıtıyorsa veya içki limitine gelmişse, yine sihirli kalıbı kullanın. "yapalım mı, edelim mi" kalıbı... alternatif şeyler bulun. bunu kastettiğinizi anlarsa ispat çabasıyla içeceğinden fazlasını içer iyice rezil olur.

- yapalım mı" kalıbını hayatınızın merkezine oturtun. her alanda işe yarar. ürkütmez ve istediklerinize ulaşmanızda yardımcı olur. erkeğin gücü kendinde hissetmesine ama istediğinizi yapmasına neden olan sihirli kalıptır. bırakın güç kendisinde sansın. sizin için bir şeyler yaparken mutlu olsun.

- arkadaşlarının yanında onu küçük düşürmeyin. olumsuz yönlerinden bahsetmeyin. abartmadan onu onore edin arkadaşlarının yanında. küçük dolaylamalarla ondan grur duyduğunuzu belli edin. onu en ucuz mutlu etmenin yoludur. içinde sevgi kelebekleri uçuşur. sizi oracıkta yatırıp sikmek, mutluluktan gebertmek ister. bunu her erkek düşünür. nedense o an size iyilik yapmak isterken aklına ilk gelen budur.

- işten geldiği ilk bir saat hiçbir olumsuz hadiseden bahsetmeyin. dedikodu değeri taşıyan şeylerden hiç konu açmayın. erkek, eve geldiği ilk anda tüm günün stresini atmak ister. biraz sakin ortamda dinginleşmek ister. erkeklerin dünyasında kafa siken sürüyle ıvır zıvır vardır. bu sebeple eve geldikleri ilk bir saat sessizliği sunan kadın, 1 saat sonra dünyanın en güzel, en çekici, en karşı konulmaz kadınıdır. dileyin ne dilerseniz.

- sevişirken istediğiniz şeyleri söylemekten çekinmeyin. erkekler sevişme esnasında fantazilerini veya arzularını söyleyen kadınlara bayılırlar. bu, onu daha da benimsediğinizi gösterir. sevişirken zevk almanın dışında ayrı bir mutluluk duyar ve içten içe mutluluktan homurdarlar. isteklerinizi zevkle yerine getirirler. sevişmeleri renklendirmekten çekinmeyin. farklılıklar yaratarak hem erkeğinizi hem de kendinizi mutlu edersiniz. ilişkinizin diğer alanlarında da paylaşımlara olumlu katkısı olur. birbirinize söylemeye çekindiğiniz şeyler azalır. sevişirken istediğiniz şeyleri söylemekten çekiniyorsanız, sonra bana orospu falan der mi diye düşünüyorsanız zaten hiç altına yatmayın beni de sinir etmeyin.

- erkeğinizin sizin için yaptığı incelikleri anlatacak ortam ve kişiler var, anlatmayacağınız ortam ve kişiler var. bunu çok iyi analiz etmeniz lazım. bazı tipler ve ortamlarda erkek maço adam olmakla grur duyar, bazı ortamlarda ise ince adam olmakla. bunu bilmeniz lazım. sonra erkeğinizle inceliklerinden dolayı "kılıbık" diye dalga geçecek tiplerin yanında farkında olmadan onu överseniz çuvallarsınız. daha sittin sene incelik beklemeyin. adamı rezil etmeyin. anlamaya çalışmayın. bazı şeyler değişmez. öyle kabul edip kuralına göre oynamak lazım.07.07.2009

15:19- egonuzu okşamak için, kendinize güveninizi taze tutabilmek için sizden hoşlanan, size ilgi gösteren birini sittin sene sevgili olarak kabul edemeyeceğiniz halde boş yere umutlandırmayın. istemiyorsanız istemiyorum deyin, yazmasına müsade etmeyin sınır koyun. boş yere kimsenin canını bu şekilde yakmayın. en azından size değer veren birini üzerek yapmayın. zaten elinizi sallasanız muhakkak size aslında değer vermeyen ama hormonlarının etkisiyle peşinizde dolanacak biri olacaktır. işin aslı kimseyi oyalamamaktır güzel olan. ama ruh hastasıyım ben diyorsanız, size değer veren birini üzmek yerine aklı sikinde birini kullanın.

- ucu açık muhabbetler sürdürüp sonra da salağa yatmayın. canınız eğlenmek isteyebilir, boşlukta olabilirsiniz önemli değil sebebi. nerede duracağınızı iyi bilin. sonra iş ciddiye binince sadece karşı tarafı peşinizdeymiş gibi küçük duruma düşürüp sıyrılmaya çalışmayın. erkeklerin en tiksindikleri kadın modellemelerinden biridir bu. herkesle yatan kadınlara bile daha dürüst gözle bakarlar. çünkü o kadın en azından yatmıştır. bir şeyler varken yokmuş gibi davranmamıştır. ama bu tip kadın, en güvenilmez ve en kaypak kadın statüsünde tanımlanır erkekler için...

- yasadece sevdiği/güvendiği erkekle yatan kadınlar, erkeklerin gözünde artı 2 puan alırlar. güvenilir kadın statüsüne girerler. çünkü sevdiği adamla her şeye varlardır, yarı yolda bırakmayacakları izlenimi uyandırırlar. erkekler bir kadından önce sadakat, sonra güven sonra da sevgi beklerler. bunu unutmayın. bir erkek hayatını adayacağı kadına önce şüphe duyulmaksızın güvenmek, arkasını döndüğünde kuşku duymamak ister. bunlar olduğu zaman sevgiyi yaşamak daha kolaydır ve coşkuludur onlar için. eğer bir erkek güven veya sadakat konusunda kadınına güvenmiyorsa, bazı konularda çekinceleri varsa, ince/duyarlı biri olmayı düşünmek yerine bocalar. sizi kırmak istemez ama sizi incitmemek için soramaz da. bu durum belki bir şey olmasa bile ortada sorun yaratabilir. erkeğin güvenini sarsmayın.

- askerdeki sevgiliyi aldatıyorsanız, bir erkeğin gözünde yapabilecek daha büyük opuluk olmadığını bilin. erkek milletinin daha çok kızdığı bir hadise yoktur. asla anlayamayacağınız kadar canı yanar. en yakın arkadaşı ile yatsanız bile canı o kadar yanmaz. en yakın arkadaşıyla aldatsanız erkek çöker ama bu pştluğunuz yüzünden ne sizin, ne de arkadaşının üzülmeye değmeyeceğini düşünür. çok canı yanar ama bu düşünce bir nevi telkindir ona. ama askerde aldatılmanın telkini yoktur. aman diyim.

- söylemez, anlamanızın da yolu yoktur. bu karamsarlık yüzünden tartışmaların sonrasında onu terk edeceğinize inancı pekişir ve peşinizden koşması gerektiğini bildiği halde bu içinden gelmez. kendini dışlanmış hisseder. siz de artık size eskisi kadar bağlı olmadığını düşünüp, daha da asabi olursunuz ve ayrılık kaçınılmaz olur.

- erkek dediğin canlı türü, ailesine sizi tanıştırdığında ailesinin sizi beğenmesini ister... düşünceleri ailesi ile aynı olmayabilir. taban tabana zıt olabilir. ama onların, ilişkinize gölge olmaması için onların isteyeceği şekilde davranmanızı isteyebilir. bu bir süreçtir. aile sizi kabullenene kadar erkeğinize bu konuda yardımcı olun. amacı sizi bir kalıba sokmak değil, ailesinin sizi mimleyip üzmesine engel olmaktır. burada risk şuradadır: eğer erkek baskın bir tip değilse, ailesinin sözünden çıkamayan, onlara karşı hep ezik yaşamış bir tipse sizi korumak istese de koruyamaz. bunu bilin. ama baskın bir tipse, ailesi ile ne kadar sorunu olsa da sizi ezdirmez. sadece daha sorunsuz atlatmak için bu iyiliği sizden bekler. bu açıdan ezilmiş erkek tipiyle bir gelecek düşünüyorsanız aileden ayrı bir hayatın garantisini alın ve bunu ertelemeyin. eğer sonra düzelir derseniz bu beklentiniz muhtemelen boşa çıkar.

Axisude
2-12-11, 08:12
alk
şey bişe sorucam peki nişanlıyken bişe yaşadınızmı?sorun falan yada yaşadınız nasıl atlattınız?
eşinizin pişman olmasını nasıl sağladınız?
:KK43: ihtiyacım varda,çaresiz durumda olduğum için soruorum
canım fark ettim ama anlayamadım daha açık yazarsan belki yardımım olur.yada arkadaşlarımızın yardımı olur. bu arada ben nişanlılık devresi yaşamadım eşime kaçtım ben herşey alel acele oldu eşim illa evlenelim diye tutturdu hemen evlendik flört dönemim oldu 2yıl flört ettik

BurcumO
2-12-11, 21:12
axisude canim yazin cok güzeldi okudum hepsini..

özellikle erkek arkadasim beni seks objesimi olarak görüyor yoksa duygusal olarak mi görüyor bunu ögrenmek istiyorum..ama emin degilim...bunu anlamamin bi yolu yokmu kizlar? bilginiz varsa aktarin lütfen..

biz bi bucuk aydir tanisiyoruz..2 haftadir birlikteyiz daha..ama bulusunca sukadar yaklasabilirmiyim sana falan filan diye soruyor bana..bende anlamak istiyorum benle baska sey icinmi beraber diye...cünkü ben ondan hoslaniyorum gercekten..oda benden hoslaniyor..tanismamizda cok güzel oldu..ilk 2 bulusmamizda da gayet ciddi önceden düsündügü sorulari sordu bana falan..hersey iyiydi..taki 3. bulusmaya kadar..3. bulusmada ben teklifini kabul etmistim zaten..o bulusmadn sonra daha bulusmadik iste..msjla sana sukadar yaklasabilirmiyim gibi sorulari beni cildirtior...zaten bisey yasanicaksa kendiliginden olur.. zaten pek zamanida yok..1 ayda bir mi bulusucaz anlamiyorm...2 haftadir daha yüzünü görmedim..bulustugumuzdada beni opmek falan istemesi beni sonradan kötü hissettiricek bunuda biliyorum..

Axisude
3-12-11, 07:12
BurcumO
axisude canim yazin cok güzeldi okudum hepsini..

özellikle erkek arkadasim beni seks objesimi olarak görüyor yoksa duygusal olarak mi görüyor bunu ögrenmek istiyorum..ama emin degilim...bunu anlamamin bi yolu yokmu kizlar? bilginiz varsa aktarin lütfen..

biz bi bucuk aydir tanisiyoruz..2 haftadir birlikteyiz daha..ama bulusunca sukadar yaklasabilirmiyim sana falan filan diye soruyor bana..bende anlamak istiyorum benle baska sey icinmi beraber diye...cünkü ben ondan hoslaniyorum gercekten..oda benden hoslaniyor..tanismamizda cok güzel oldu..ilk 2 bulusmamizda da gayet ciddi önceden düsündügü sorulari sordu bana falan..hersey iyiydi..taki 3. bulusmaya kadar..3. bulusmada ben teklifini kabul etmistim zaten..o bulusmadn sonra daha bulusmadik iste..msjla sana sukadar yaklasabilirmiyim gibi sorulari beni cildirtior...zaten bisey yasanicaksa kendiliginden olur.. zaten pek zamanida yok..1 ayda bir mi bulusucaz anlamiyorm...2 haftadir daha yüzünü görmedim..bulustugumuzdada beni opmek falan istemesi beni sonradan kötü hissettiricek bunuda biliyorum..
bak güselim eğerki kalabalık yerlerede buluşursan hiç bişey yapamaz.o zaten belli eder kendini seni nasıl gördüğünü.sen neye müsade edersen erkek az daha ilersini ister.konuşmalarına falan dikkat et telde falan oralara getiriyorsa konuyu sen farklı şeyden bahset yada böle konuşmaktan hoşlanmıyorum de zaten seninle bedenin için çıkıyosa hiç çıkmasın daha ii. şimdiki gençler farkında deiller yada öle anlıyorlar "aşk" son derece masum bişeydir içinde çıkar olmayan ya aşık olan kişi sevdiğini öpmelere kıyamaz yaaa. ben eşimle 2 yıl flört etttim ama asla faydalanma gibi bişey olmadı konuyu asla oralara getirmesine müsade etmedim.
hep kalabalık ortamlarda buluşum gezdik.başbaşa kalıcak bi ortamda olmadım. sende öle yap.erkekler faydalandığı kişiden çabuk sıkılıyor.alacağını almış olluyor. hayal ediceği bişey kalmıyor.oysa hep senin hayalini kurarsa sonucu evlilikle noktalanıyor.erkek herşei yaşadığı biriyle neden evlilik düşünsünki.değilmi bence öle. arkadaşlarda bu konuda fikir beyan ederse ii olur

didos86
3-12-11, 08:12
BurcumO
axisude canim yazin cok güzeldi okudum hepsini..

özellikle erkek arkadasim beni seks objesimi olarak görüyor yoksa duygusal olarak mi görüyor bunu ögrenmek istiyorum..ama emin degilim...bunu anlamamin bi yolu yokmu kizlar? bilginiz varsa aktarin lütfen..

biz bi bucuk aydir tanisiyoruz..2 haftadir birlikteyiz daha..ama bulusunca sukadar yaklasabilirmiyim sana falan filan diye soruyor bana..bende anlamak istiyorum benle baska sey icinmi beraber diye...cünkü ben ondan hoslaniyorum gercekten..oda benden hoslaniyor..tanismamizda cok güzel oldu..ilk 2 bulusmamizda da gayet ciddi önceden düsündügü sorulari sordu bana falan..hersey iyiydi..taki 3. bulusmaya kadar..3. bulusmada ben teklifini kabul etmistim zaten..o bulusmadn sonra daha bulusmadik iste..msjla sana sukadar yaklasabilirmiyim gibi sorulari beni cildirtior...zaten bisey yasanicaksa kendiliginden olur.. zaten pek zamanida yok..1 ayda bir mi bulusucaz anlamiyorm...2 haftadir daha yüzünü görmedim..bulustugumuzdada beni opmek falan istemesi beni sonradan kötü hissettiricek bunuda biliyorum..
canım öncelikle kaç yaşındasınız diye soracağım.
benim eşimden önceki sevgilim (4 ay konuştuk.4 ayda 4 kere buluşmuştuk) bana hep yaklaşmaya çalışırdı.beni ilk öpücüğüm onunlaydı ama zorla gibi olmuştu. telefonda uygunsuz muhabbetler yapmaya çalışıyordu.bende sinirleniyordum.
sonra ayrıldım onadan.biraz daha çıksak belkide tecavüze kadar giderdi :KK4:
bence sevgilini iyi izle.baştan tavrını koy.senin bu tür şeyleri öyle kolayca kabul edecek birisi olmadığını öğrensin.
gerçekten seviyorsa zaten birşeyler kendiliğinden olur.sarılma öpüşme vs.
ama ilerisini böyle biriyle sakın yapma canım.sonra üzülen sen olabilirsin.
benim bir arkadaşım 6 yıldır sevdiği ile el ele tutuşmak, elki birkaç masum öpücükten ileri gitmedi.hatta birkez yan yana uzandık.sadece birbirimizin gözlerinin içine baktık demişti.çocuk karım olmadan senden birşey isteyemem demiş.sonra ne oldu biliyor musun? ayrıldılar. o çocuk arkadaşımın amca kızıyla evlendi :KK30:
arkadaşımda başka biriyle. hayatın ne getireceği belli değil. kendini şimdiden seks objesi olarak görebiliryosan bu ilişkide yanlış giden birşeler var demektir. iyi biris olabilir fakat senden nereye kadar neler alabileceğini bilsin. yok bilmiyorsa daha fazla gönlünü kaptırmadan ayrıl derim. hakkında hayırlısı olsun.

BurcumO
3-12-11, 08:12
didos86
canım öncelikle kaç yaşındasınız diye soracağım.
benim eşimden önceki sevgilim (4 ay konuştuk.4 ayda 4 kere buluşmuştuk) bana hep yaklaşmaya çalışırdı.beni ilk öpücüğüm onunlaydı ama zorla gibi olmuştu. telefonda uygunsuz muhabbetler yapmaya çalışıyordu.bende sinirleniyordum.
sonra ayrıldım onadan.biraz daha çıksak belkide tecavüze kadar giderdi :KK4:
bence sevgilini iyi izle.baştan tavrını koy.senin bu tür şeyleri öyle kolayca kabul edecek birisi olmadığını öğrensin.
gerçekten seviyorsa zaten birşeyler kendiliğinden olur.sarılma öpüşme vs.
ama ilerisini böyle biriyle sakın yapma canım.sonra üzülen sen olabilirsin.
benim bir arkadaşım 6 yıldır sevdiği ile el ele tutuşmak, elki birkaç masum öpücükten ileri gitmedi.hatta birkez yan yana uzandık.sadece birbirimizin gözlerinin içine baktık demişti.çocuk karım olmadan senden birşey isteyemem demiş.sonra ne oldu biliyor musun? ayrıldılar. o çocuk arkadaşımın amca kızıyla evlendi :KK30:
arkadaşımda başka biriyle. hayatın ne getireceği belli değil. kendini şimdiden seks objesi olarak görebiliryosan bu ilişkide yanlış giden birşeler var demektir. iyi biris olabilir fakat senden nereye kadar neler alabileceğini bilsin. yok bilmiyorsa daha fazla gönlünü kaptırmadan ayrıl derim. hakkında hayırlısı olsun.
25 yasindayim..eski sevgilimle 5 ay once ayrildik..bu tur konulari hic okumadim yada nasilsa sevgilim beni seviyo diye guvendim hic arastirmadim..daha yeni ogreniyorum hayati sanki..kendime cok ama cok kiziorum aptalim diye..

mesajda ilk sunu demisti iste benim kotu bi huyum var sevdigimr yakin olmak isterim opmek sarilmak isterim..bende bunu masumca sordugunu dusundum..dedim zaten insan severse birbirini bunlar normal seyler dedim hani sarilmak opmek..bulustuk iste bir ayin sonunda opmek istedi fln..2 hafta oldu bulusali..dunde iste mesajda yine dedi..ilk yakinlastigimiz gunu cok ozledim tadi damaginda kaldi fln.sonrada sana ne kadar yaklasabilrim dedi bende ilk gunki kadar dedim..iy etmismiyim yoksa.yanlismi davraniyorum? bende tek su sorun var ters bise soylersem karsidaki kirilir benden hoslanmaz bikar benden falan

Rosemaryy
3-12-11, 08:12
BurcumO
25 yasindayim..eski sevgilimle 5 ay once ayrildik..bu tur konulari hic okumadim yada nasilsa sevgilim beni seviyo diye guvendim hic arastirmadim..daha yeni ogreniyorum hayati sanki..kendime cok ama cok kiziorum aptalim diye..

mesajda ilk sunu demisti iste benim kotu bi huyum var sevdigimr yakin olmak isterim opmek sarilmak isterim..bende bunu masumca sordugunu dusundum..dedim zaten insan severse birbirini bunlar normal seyler dedim hani sarilmak opmek..bulustuk iste bir ayin sonunda opmek istedi fln..2 hafta oldu bulusali..dunde iste mesajda yine dedi..ilk yakinlastigimiz gunu cok ozledim tadi damaginda kaldi fln.sonrada sana ne kadar yaklasabilrim dedi bende ilk gunki kadar dedim..iy etmismiyim yoksa.yanlismi davraniyorum? bende tek su sorun var ters bise soylersem karsidaki kirilir benden hoslanmaz bikar benden falan
Canım, seninle sırf bedenin için çıkıyorsa hiç çıkmasın daha iyi, seninde dediğin gibi, bunlar normal şeyler zaten, yeri ve zamanı geldiğinde kendiliğinden olur gider, hemen öpüşelim de, yok sarılalım da gibi şeyler, ne bu böyle daha ilk aylardan, eğer bi daha konuyu oralara getirirse hoşlanmadığını, konuşmak istemediğini söyle açık açık.

BurcumO
3-12-11, 08:12
Axisude
bak güselim eğerki kalabalık yerlerede buluşursan hiç bişey yapamaz.o zaten belli eder kendini seni nasıl gördüğünü.sen neye müsade edersen erkek az daha ilersini ister.konuşmalarına falan dikkat et telde falan oralara getiriyorsa konuyu sen farklı şeyden bahset yada böle konuşmaktan hoşlanmıyorum de zaten seninle bedenin için çıkıyosa hiç çıkmasın daha ii. şimdiki gençler farkında deiller yada öle anlıyorlar "aşk" son derece masum bişeydir içinde çıkar olmayan ya aşık olan kişi sevdiğini öpmelere kıyamaz yaaa. ben eşimle 2 yıl flört etttim ama asla faydalanma gibi bişey olmadı konuyu asla oralara getirmesine müsade etmedim.
hep kalabalık ortamlarda buluşum gezdik.başbaşa kalıcak bi ortamda olmadım. sende öle yap.erkekler faydalandığı kişiden çabuk sıkılıyor.alacağını almış olluyor. hayal ediceği bişey kalmıyor.oysa hep senin hayalini kurarsa sonucu evlilikle noktalanıyor.erkek herşei yaşadığı biriyle neden evlilik düşünsünki.değilmi bence öle. arkadaşlarda bu konuda fikir beyan ederse ii olur
zaten beraber olmaya basladiktan sora bulustugumuzda arabada kalmak istedi..bana yalan soyledi bence..kartimdan para cekemedim dedi oyuzden arabada duralim dedi..msjda acik sacik deil ama tuhaf soruyo biraz once arkadasa yazdigim gibi biraz daha yaklasimmi falan..benimi deniyo acaba...bidaha dicem bu konulari konusmayalim..kendiliginden olur..

iste tuhaf olan birde bana umutmu vermek istiyo bilmiyorum..opusme falan oldu aramizda..sonra bana dediki zaten ilerisi evlenince olur bende hic bisey.demedim..sonra yuzume bakip bsey demiyosun dedi..bende gecistirir gibi hi hi dedim..

onu cikaramadim neden derseniz..ilk ve ikinci bulusmada ciddiydi hep sorular soruyodu oncede hazirlamis kendini..ikinci bulusmadada sonucta 3,5 yil sevgilin vardi beraber oldunuzmu gibi bi soru sordu..bende asla fln dedim..eve geldikten sorada msj atti..icim cok rhatladi senin gibibirini bulmak cok zor..simdiki kizlar senin gibi dusunmuyo cok kizla tanistim ama hicbiri senin gibi dusunmuyo falan dedi..bizaman sonrada bana iste huyum kotu sevgilimiopmek isterim yakin olmak isterim dediginde demistimki benimle insallah sirf bu yuzden beraber olmak istemiyosundur..oda hemen bozuldu..nasil boyle dusunursun flan demisti..iste bunlardn sonraki bulusmalrda fln opusmk istedi..oyuzdn onu kestiremiyorum..zaten zamani yok pek gorusemiyosda

BurcumO
3-12-11, 09:12
Rosemaryy
Canım, seninle sırf bedenin için çıkıyorsa hiç çıkmasın daha iyi, seninde dediğin gibi, bunlar normal şeyler zaten, yeri ve zamanı geldiğinde kendiliğinden olur gider, hemen öpüşelim de, yok sarılalım da gibi şeyler, ne bu böyle daha ilk aylardan, eğer bi daha konuyu oralara getirirse hoşlanmadığını, konuşmak istemediğini söyle açık açık.
oyle yapcam ileri gitmesinede izin vermicem..ama bence o geri cevrilmektende krkuyo..bikere demisti opersem tokat yemiyim falan..hani benim tepkimden cekiniyo ondan soruyo gibi geliyo..soruya baksana birdahakine dahada yaklasimmi..ilk gunki gibi yeterli dedim bende.

Rosemaryy
3-12-11, 09:12
BurcumO
oyle yapcam ileri gitmesinede izin vermicem..ama bence o geri cevrilmektende krkuyo..bikere demisti opersem tokat yemiyim falan..hani benim tepkimden cekiniyo ondan soruyo gibi geliyo..soruya baksana birdahakine dahada yaklasimmi..ilk gunki gibi yeterli dedim bende.
Deniyor da olabilir seni, sormuş yaa, eski sevgilinle birlikte oldunuz mu diye, emin olmak istiyor da olabilir belki, soru sorması, öyle arabada falan kalalım demesi, öpmesi falan, acaba karşılık vercek mi diye düşünmüş de olabilir.

BurcumO
3-12-11, 09:12
Rosemaryy
Deniyor da olabilir seni, sormuş yaa, eski sevgilinle birlikte oldunuz mu diye, emin olmak istiyor da olabilir belki, soru sorması, öyle arabada falan kalalım demesi, öpmesi falan, acaba karşılık vercek mi diye düşünmüş de olabilir.
bilemedim hic..cunku zamani kisitliydi..bi saat icin gelmisti sadece..sonra bikac sey soyledi..aldatilmaya asla gelemem nekadar sevsmde biter dedi..kiskancmisin dedi..eski sevgilkmden once baskasi oldumu dedi..bende kapatalim eskileri konusmayalim dedim..sonra elimi tuttu falan..oylece konustuk biraz..neyse ondan sora iste uzerime dogru gelip dudagimi optu ben biraz geri cekildim fln once..sonra sarildik..bu an cok guzel flan dedi iste sonra oldubiseyler..iste bana olan ilgisi sordugu sorular beni tanimak istemesi kotu dusunmemi engelliyo

Rosemaryy
3-12-11, 09:12
BurcumO
bilemedim hic..cunku zamani kisitliydi..bi saat icin gelmisti sadece..sonra bikac sey soyledi..aldatilmaya asla gelemem nekadar sevsmde biter dedi..kiskancmisin dedi..eski sevgilkmden once baskasi oldumu dedi..bende kapatalim eskileri konusmayalim dedim..sonra elimi tuttu falan..oylece konustuk biraz..neyse ondan sora iste uzerime dogru gelip dudagimi optu ben biraz geri cekildim fln once..sonra sarildik..bu an cok guzel flan dedi iste sonra oldubiseyler..iste bana olan ilgisi sordugu sorular beni tanimak istemesi kotu dusunmemi engelliyo
Biraz, kendini geri çek bakalım, ne yapıcak o zaman, tepkisi nasıl olucak ?