Yaşadığımız sorunlara rağmen neşeyle hamile kalacağız!!!

ksel
9-02-12, 22:02
basakss
acaba benden size ne bulaşıyo çok merak ettim:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:v

hahh şöyle yaa benim yoluma gel tatlım bak burda bizz varız şu an kocan yok:KK19::KK19: iyi geçin benmle:KK9::KK9::KK9::KK9:

aslında bende ööle düşünüyorumda tatlım mesela diyorumki hediye sadece özel günlerle sınırlı kalmamalı diyorum fakat özel günlerde de bekliyorum yani:44:
özel günlerde daha büyük hediye almalı dimi canım.

basakss
nazemir
bilemedim şimdi ne desem olmaz kem küm:44:
Bengisu87
senden bulaşsa bulaşsa cadılık, kıskançlık, çatlaklık bulaşır şekerim belli diilmi topikçe çatlağız dimekki senden bulaşmış :KK60:
evet çok haklı yorum:nazar::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:
:13::13::13::13::13::13:

basakss
ksel
özel günlerde daha büyük hediye almalı dimi canım.
yanitatlım hediye içinddden geldiği zamanlarda almalı özeel gülerde daha özel olmalı benceeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

nazemir
basakss
evet çok haklı yorum:nazar::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42:
:13::13::13::13::13::13:
bak senden bana kıskançlık ve cadılık bulaşmamış bana senin iyi tarafların bulaşmış hiç cadılığımı gördünmü:KK1:

Bengisu87
ksel
canımmmmm benimmmm hoşbuldummm. henüz kimseye söylemedik yarın akşam söyleyeceğiz ailelerimize. sadece iş arkadaşlarım biliyo. bişey yapmak konusuna gelince canım zaten bizim spermlerin durumunu biliyodun. keçiboynuzu içiyodu kociş, preseed jel kullandım, yumurtlama testi kullandım ve çizgi silik çıkmaya başladığı günden itibaren hergün halvet oldu ve hemen kalkmadım yattım yarım saat kadar. ben bu ay ne duyduysam yaptım anlayacağın canım.
aay hamişliğine kendim hamiş kalmış kadar okuduğumda okadar sevinki canım yaa anlatamaaam :KK66::KK66: bak çok zor diyodun ileri hareketliliği yok diyodun umudunu yitirmiştin didim dimi sana umudu yitirmek yok diye :KK16: işe yaramışki bu sefer spermler hekketen süpermen gibim olmuşlar bende kocişe yapmalıyım hemen kürden veya pekmezinden :KK9: hergün illa içmesi gerekiyo dimi bunları günde 2 bardakmıydı kürü pekmezi ne kadar içilmeli acabaa bu arada preseed jel ne kız nasıl oluyoki oo :26: bu arada bu yumurtlama testine kaçıncı gün başlıyoduk yaa :26:

basakss
nazemir
bak senden bana kıskançlık ve cadılık bulaşmamış bana senin iyi tarafların bulaşmış hiç cadılığımı gördünmü:KK1:
evet haklısın seni tam olarak bozamadım maalesef. hala ağır başlı bi karısın:KK51:

nazemir
iyi geceler kızlar kendinize çok iyi bakın ben kaçıyorum benimki gelmek üzere hadi görüşürüz

nazemir
basakss
evet haklısın seni tam olarak bozamadım maalesef. hala ağır başlı bi karısın:KK51:
ben senin iyi tarafınım bırak öyle kalayım bozma beni :KK34:

ksel
Bengisu87
aay hamişliğine kendim hamiş kalmış kadar okuduğumda okadar sevinki canım yaa anlatamaaam :KK66::KK66: bak çok zor diyodun ileri hareketliliği yok diyodun umudunu yitirmiştin didim dimi sana umudu yitirmek yok diye :KK16: işe yaramışki bu sefer spermler hekketen süpermen gibim olmuşlar bende kocişe yapmalıyım hemen kürden veya pekmezinden :KK9: hergün illa içmesi gerekiyo dimi bunları günde 2 bardakmıydı kürü pekmezi ne kadar içilmeli acabaa bu arada preseed jel ne kız nasıl oluyoki oo :26: bu arada bu yumurtlama testine kaçıncı gün başlıyoduk yaa :26:
saol canım. keçiboynuzunu ilk bir hafta sabah akşam sonrasında sadece akşam yatarken içti.prseed jel de spermlerin hızlı yol almasını sağlıyomuş başka bi topikten öğrenmiştim. valla ben birsürü yumurtlama testi aldım adetten hemen sonra başladım yapmaya hergün kontrol ettim ikinci çizgiyi görmeye başladıktan sonra hergün çalışma oldu.biraz zor geçti bu ay ama ilk defa böyle denedik

basakss
9-02-12, 23:02
nazemir
ben senin iyi tarafınım bırak öyle kalayım bozma beni :KK34:
evet sen benm sağ tarafımsın
sağ kolum yaniiiiii:KK9::KK9: hadi öptüm baş baş

ksel
nazemir
iyi geceler kızlar kendinize çok iyi bakın ben kaçıyorum benimki gelmek üzere hadi görüşürüz
iyi geceler canım. tatlı rüyalar sana.

Bengisu87
basakss
yanitatlım hediye içinddden geldiği zamanlarda almalı özeel gülerde daha özel olmalı benceeee:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
beencede öyle kocişimde sevmez öyle sevgililer günü zırvalığını falan ama doğum günümü atlamaz geçen yıl tek taş yüzük almıştı şaşırmıştım bayaa millet gittikten sonra vermişti pırlanta diildi tabi zaten istememde ne gerek var okadar para vermeye borç ödüyoz zati ama çok hoş ve zarif bi yüzüktü iki tane tektaşım olmuştu böylece heheh :KK1: bana içinden geldiğinde hediyeve çiçek alıyo benimki genelde zevklide kerata yaa nerden biliyo zevkimi anlamadıım :KK9::KK16:

pattaya
merhaba arkadaşlar.3 senelik evliyim ve son 1 buçuk senedir bebek için uğraşıyorum.3.kez,bu ayda klomen tedavisi görüyorum.yanlız diğer aylardan farklı olarak bu ay inanaılmaz karın ağrısı ve gaz sancısı çekiyorum.daha önce ki aylarda da karın ağrısı yaşamıştım fakat bu ay gaz sancısı beni öldürecek.nefesim kesilir gibi oluyor.ayın 20. de adet olmuştum yani bugün itibari ile 21 gün geçti son adet tarihimin üzerinden.yani adet olmama daha ortalama 10 gün var fakat bu ay çok fazla ağrı çekiyorum.konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.teşekkür edeim şimdiden :-)

Bengisu87
ksel
saol canım. keçiboynuzunu ilk bir hafta sabah akşam sonrasında sadece akşam yatarken içti.prseed jel de spermlerin hızlı yol almasını sağlıyomuş başka bi topikten öğrenmiştim. valla ben birsürü yumurtlama testi aldım adetten hemen sonra başladım yapmaya hergün kontrol ettim ikinci çizgiyi görmeye başladıktan sonra hergün çalışma oldu.biraz zor geçti bu ay ama ilk defa böyle denedik
iyide nasıl kime uygulanıyo bu jel kocişlermi kendine sürüyo yoksa senmi fıstığına sürüyon :26: biras utandım afedersin abaya biözel soru oldu işe yarıyosa bizde alalım diye sorduydum eczanedenmi aldın nettenmi getirttiniz bide :26: bu arada popiş havadamı yattıydın yarım saat zor oluyo ölede yaa çatlıyom ben 20-30 dk zor dayanıyom :KK1:

basakss
kıslar ben çok sıkıştım tüfekhneye gidiyom:KK55:

ksel
Bengisu87
iyide nasıl kime uygulanıyo bu jel kocişlermi kendine sürüyo yoksa senmi fıstığına sürüyon :26: biras utandım afedersin abaya biözel soru oldu işe yarıyosa bizde alalım diye sorduydum eczanedenmi aldın nettenmi getirttiniz bide :26: bu arada popiş havadamı yattıydın yarım saat zor oluyo ölede yaa çatlıyom ben 20-30 dk zor dayanıyom :KK1:
canım benim sen kullanıyosun jeli. internetten gg dan aldım.google yaz preseed jel diye çıkıyo zaten canım. eczaneden de alabilirsin ama ben alamadım utandım kızzz. içide plastik şiringaya benzer bi alet var ona 3 ml çekim fıstığa sıkıyosun (içerisine) popiş havada yattım sağa yattım sola yattım bi amuda kalkmadığım kaldı canım :))

nazemir
pattaya
merhaba arkadaşlar.3 senelik evliyim ve son 1 buçuk senedir bebek için uğraşıyorum.3.kez,bu ayda klomen tedavisi görüyorum.yanlız diğer aylardan farklı olarak bu ay inanaılmaz karın ağrısı ve gaz sancısı çekiyorum.daha önce ki aylarda da karın ağrısı yaşamıştım fakat bu ay gaz sancısı beni öldürecek.nefesim kesilir gibi oluyor.ayın 20. de adet olmuştum yani bugün itibari ile 21 gün geçti son adet tarihimin üzerinden.yani adet olmama daha ortalama 10 gün var fakat bu ay çok fazla ağrı çekiyorum.konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.teşekkür edeim şimdiden :-)
canım öncelikle hoşgeldin yumurta gelişirken ağrı olur birde çatlarken biraz daha fazla ağrı olur yumurtalıklarda ben resmen kıvranmıştım çatlatma iğnesini olduktan sonra seninde tam çatlama zamanı büyük olasılıkla ondan ağrıyodur

basakss
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

nazemir
basakss
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
evet benimki gelmedi bende arkadaşın sorusunu duyunca dayanamadım cevap yazayım dedim bu arada benimde tüfekhaneye gitmem lazım bu sefer gerçekten çıkıyorum bayyyyyyy

Bengisu87
pattaya
canım bende klomen kullanmaya başladım geçtiğimiz ay adetim 31.günde geldi dün oldum işte bende bu ay gene kullanmayı düşünüyorum neyse konumuza gelelim bu ay bende kabızlık oldu ve gene gaz sancısı yaşadım ama okadar aşırı diildi tabi seninkisi kadar neyse 10.gününde yani klomenin bitince doktora görünmüşmüydün doktor bakmışmıydı yumurtalarına bide günde kaç kez kullandın? ben 1 tane kullanmıştım kiminde yumurtaları aşırı büyütüyomuş ve patlatacak gibi oluyomuş yumurtalar bildiğim kadarıyla o yüzden biran önce bi doktora gören aşırı hasasasiyet vermiş olabilir ilaca heleki kasıklarda baya sancı varsa burdakiş arkadaşlarımızdan birinde olmuştu oda günde 2 kez kullanmış ve nerdeyse yumurtaları patlayacakmış duyunca bende tırsmıştım bayaa :18: neyseki bi sorun olmadı sanırım bende umarım sendede olmamıştır kullandıktan sonra görünmediysen mutlaka bi doktora görün canım gazla ilgisi varmıdır yumurtalaın bilemem ama kasıklarda bayaa sancı varsa tehlikeli olabilir :KK50:

Bengisu87
ksel
canım benim sen kullanıyosun jeli. internetten gg dan aldım.google yaz preseed jel diye çıkıyo zaten canım. eczaneden de alabilirsin ama ben alamadım utandım kızzz. içide plastik şiringaya benzer bi alet var ona 3 ml çekim fıstığa sıkıyosun (içerisine) popiş havada yattım sağa yattım sola yattım bi amuda kalkmadığım kaldı canım :))
hangi siteden aldın kız ne kadardı bissürü çıktı site yaa acaba hepsiburadada varmıdırki üyeliğim vardı orda nasılsa varsa ordan alabilirim :KK1: ne kadar yattın öyle peki sonrada hemen halvetmi olması gerekiyo çok soru sordum haa jeli dediğine pişmen olmuşundur kesin :KK1: kızma kuzum bak bende yapemde beraber büyütek :KK9::KK1:

hurr
10-02-12, 06:02
günaydınnnnnnnnnnnn hatunlar nassınız hepinize mutlu günler olsunnn bugün inşallah:KK64::KK64::111:

Bengisu87
10-02-12, 06:02
Günaydın hanımlaaar aa daha uyuyonuzmu siz bakiim accık beni örnek alın ben daha uyumadım bileee :KK60: sabahı zor ettim ama yaa zaman geçmek bilmedi topikdede kimseler yokdu sıkıldım vallaa mutfakla evşle falan uğraştım kahvaltıyı falan hazırladım sayılır gerisini kociş gelince yapılcak şeylerdi zati neyse çok şükür 1 saat kaldı kocişkomun gelmesine o gelsin mamamızı yiyip koyun koyuna öyle yatarıs :KK16: ösledim kocişkomu yaa canım bitanem benim ooo :KK16::21::103: süslenip kocişimi bekliycem artıkın heheh :KK12: bide kullanım dışı olmayaydım tam olurduu.. :KK23::KK60:

sara_28
10-02-12, 07:02
günaydıııııııııııııın fikrimin ince gülleri nasılsınız bakem

sara_28
basakss
ya ne bilim benm koca da biras üşengeç hava soğuk sabah erken kalkmak var ohooooooooooooo

haftada 1 belkiiiiiiiiiiiiiiii olurrrrrr:KK9::KK9::KK9::KK9:

alştım valla ikiz annelerinden bebk istemeye:KK1::KK1::KK1:

:63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63::63:hemende kocanı koru

bak sara hatunun topikinden gelen hatunlar bööle oluyor hep ince ruhlu:KK19:
ivit topiğimdeki hatunlar hep ince ruhlu ve sıcak kanlıdılar övünmek gibi olmasında :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

nazemir
:KK42::KK42::KK42:

saranın inceliği toğindekilere bulaşıyor demekki
arkamdan ne güzel konuşmuşsunuz çok teşeküy edeyim kızlar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sara_28
hurr
günaydınnnnnnnnnnnn hatunlar nassınız hepinize mutlu günler olsunnn bugün inşallah:KK64::KK64::111:
günaydın sultanım nasılsın

sara_28
bu arada başakcım geçmişi okudumda kaynanasız olmaz kız benim kaynanamda telefonda aradığımda bile sesisni duyunca iyi oluyorum diyo

mesela bişeye ayy bu ne güzel desem çok beğendim desem bi kaç gün sonra alıp getiriyo bişey istediğimde eğer varsa hiç yok demez hatta fazlasını verir yaaaaaaaa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

seray0307
hurr
Bengisu87
Günaydın hanımlaaar aa daha uyuyonuzmu siz bakiim accık beni örnek alın ben daha uyumadım bileee :KK60: sabahı zor ettim ama yaa zaman geçmek bilmedi topikdede kimseler yokdu sıkıldım vallaa mutfakla evşle falan uğraştım kahvaltıyı falan hazırladım sayılır gerisini kociş gelince yapılcak şeylerdi zati neyse çok şükür 1 saat kaldı kocişkomun gelmesine o gelsin mamamızı yiyip koyun koyuna öyle yatarıs :KK16: ösledim kocişkomu yaa canım bitanem benim ooo :KK16::21::103: süslenip kocişimi bekliycem artıkın heheh :KK12: bide kullanım dışı olmayaydım tam olurduu.. :KK23::KK60:
sara_28
hepinize günaydın fıstıklarrr...gününüz aydın olsunn... nasılsnız bakalımm ?

hurr
sara_28
günaydın sultanım nasılsın
iyiyim saracım sen nassın nasıl gidiyo hayat :KK34:

hurr
seray0307
iyiyiz taglım sen nassın bakalım :KK34:

Bengisu87
sara_28
hoş geldin canım :KK3: günaydın herkese iyi cumalar misler gibim olan benden hepinize mis kokulu öpücükleer :21:

Bengisu87
seray0307
iyiyim kuzum hiç uyumadım kocişkomu bekliyorum güzeel bi kahvaltı hazırladım bitaneme yarım saate gelir oda mamamızı yer koyun koyuna uyuruz artıkın kocişimlee :KK16:

sara_28
Bengisu87
hoş geldin canım :KK3: günaydın herkese iyi cumalar misler gibim olan benden hepinize mis kokulu öpücükleer :21:
seninde cuman mübarek olsun canım nasılsın

seray0307
günaydın seraycım ben iyiyim sen nasılsın

hurr
iyiyim saracım sen nassın nasıl gidiyo hayat :KK34:
bende iyiyim canım hayat iyi gidiyo burada dün geceden beri kar yağıyo orada hava nasıl benimde dayımlar manisada biliyomusun eylülde manisadaydım

hurr
sara_28

bende iyiyim canım hayat iyi gidiyo burada dün geceden beri kar yağıyo orada hava nasıl benimde dayımlar manisada biliyomusun eylülde manisadaydım
hava burda çoooooooooooooook soğuk kar yok ama buz gibi gerçektenmi kıs eylülde manisadamısın çok sevindim görüşürüz güzelim dayımlar manisanın neresinde oturuyo merkezdemi :KK34:

seray0307
Bengisu87
iyiyim kuzum hiç uyumadım kocişkomu bekliyorum güzeel bi kahvaltı hazırladım bitaneme yarım saate gelir oda mamamızı yer koyun koyuna uyuruz artıkın kocişimlee :KK16:
nie uyumuyon kısss..ohhh mis gibi ne güsel khavaltılarda yapılcak ohhh...biz her sabah tosta talim edioz walla...

sara_28

idare eder saracımmm buarada cumanız mubarek olsun hepinizinnn...Allahım bütün dualarınızı kabul etsinn..

sara_28
hurr
hava burda çoooooooooooooook soğuk kar yok ama buz gibi gerçektenmi kıs eylülde manisadamısın çok sevindim görüşürüz güzelim dayımlar manisanın neresinde oturuyo merkezdemi :KK34:
dayımlar merkezde oturuyolar bu eylülde değil kız geçen eylülde gelmiştim ama bu yaz izmire geldiğimde dayıma uğrarsam görüşürüz

Bengisu87
sara_28

iyiyim canım kızları bi topikde görünce senin topikdir diye bi topiğe daldıydım fena pot kırdım kovulmadan kaçtım hemen :KK17: senin topiğinin adı neydi bu arada :KK1:

sara_28
seray0307
nie uyumuyon kısss..ohhh mis gibi ne güsel khavaltılarda yapılcak ohhh...biz her sabah tosta talim edioz walla...

idare eder saracımmm buarada cumanız mubarek olsun hepinizinnn...Allahım bütün dualarınızı kabul etsinn..
seninde cuman mübarek olsun canım seninde duaların kabul olsun

hurr
sara_28
dayımlar merkezde oturuyolar bu eylülde değil kız geçen eylülde gelmiştim ama bu yaz izmire geldiğimde dayıma uğrarsam görüşürüz
anladım şekerim tmm ya geçen eylülde tüh tanışsaydık görüşürdük dimi ama olsun izmire gelirsende görüşürüz inşallah benim kızkardeşim izmirde bende yarın ona gidicem hamiş ya biraz temizlik yapıcam işte :KK34:

sara_28
Bengisu87
iyiyim canım kızları bi topikde görünce senin topikdir diye bi topiğe daldıydım fena pot kırdım kovulmadan kaçtım hemen :KK17: senin topiğinin adı neydi bu arada :KK1:
hangi topiğe girdin kız benim topiğin ismi sabırla bebeğini bekleyenler

Bengisu87
seray0307

ay iveet mıhlamayla menemen yaptım maydanoz roka tere yıkadım tuzlayıp limonladım ha bide domatis salatalık ve taze nane doğrayıp onuda tuzluycam polenli bal vs kahvaltılıklarımda hazır zaati kociştende gelirkene simit istedim ooh daha ne olsun ayol kızlar gelin beraber yapalım kıyamam sizee :KK16: neyse ben kaçtım kocişim gelir şimdik burda olduğumu yazdıklarımı görmesin ne anlatıyon millete der sonra :KK1: hadi öpüldünüz arkidişler :21: yarın görüşürük gerçi girebilirsem akşamda kocişi uyutup girerim hoşçakalıın :KK3: cici bakın kendinizee ben kocişe kaçarr :KK4::KK3:

sara_28
hurr
anladım şekerim tmm ya geçen eylülde tüh tanışsaydık görüşürdük dimi ama olsun izmire gelirsende görüşürüz inşallah benim kızkardeşim izmirde bende yarın ona gidicem hamiş ya biraz temizlik yapıcam işte :KK34:
görüşürdük valla ne güzel olurdu izmire geldiğimde kısmet olursa haberleşiriz o halde :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Bengisu87
sara_28
hangi topiğe girdin kız benim topiğin ismi sabırla bebeğini bekleyenler

2012 ocak annelerinde forum takipten serayı gördüydüm senin topikdir diye daldıydım yakaladım sizi demek burda geziniyonuz bana cvp yazmıyonuzda didiydim bura saranın meşhur topiği sanırım didiydim bide yaa pot kırdım kaçtım sonraa tuğbiş diye birininmiş meğerse :KK60::KK60: neyse ben kaçtım temem artıkın seninkinede uğrarım öpüldün canım :21: ben kaçtım kocişim damlar şimdik hoşçakalıın :KK3::KK4:

hurr
10-02-12, 08:02
sara_28
görüşürdük valla ne güzel olurdu izmire geldiğimde kısmet olursa haberleşiriz o halde :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:
tmm cnm görüşürüz allah nasip ederse inşallah neden olmasın dimi ama :KK34:

yeteeeeer
ALLAHHIM;Bu güzel cuma gününde,RAHMETİN gök yüzünden yağarken,Sana açılan elleri ve çekilen SALAVAT şerifleri boş çevirme.AMİN

vanillia
günaydınlarr hayırlıı cumalarr ..

hurr
yeteeeeer
ALLAHHIM;Bu güzel cuma gününde,RAHMETİN gök yüzünden yağarken,Sana açılan elleri ve çekilen SALAVAT şerifleri boş çevirme.AMİN
aminnnnnnnnn cnm allah herkezin dualarını kabul etsin inşallah, herkezin gönlüne göre versin ,hayırlı cumalar hepinize :nazar:

sara_28
yeteeeeer
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

sara_28
vanillia
günaydınlarr hayırlıı cumalarr ..
günaydın canım sanada hayırlı cumalar nasılsın

sara_28
Bengisu87
2012 ocak annelerinde forum takipten serayı gördüydüm senin topikdir diye daldıydım yakaladım sizi demek burda geziniyonuz bana cvp yazmıyonuzda didiydim bura saranın meşhur topiği sanırım didiydim bide yaa pot kırdım kaçtım sonraa tuğbiş diye birininmiş meğerse :KK60::KK60: neyse ben kaçtım temem artıkın seninkinede uğrarım öpüldün canım :21: ben kaçtım kocişim damlar şimdik hoşçakalıın :KK3::KK4:
tamam canım beklerim her zaman hadi sen kocişi bekletme öptüm seni byyyyyy