TEST

eşim eve geç geliyor...

isoves
8-12-11, 18:12
yaa moralim bozuk.

tkgrck
bence kızmakda çok haklısın ama boşanma sebebimidir bilemem. çok sinir bozucu bişe kocanla başbaşa sohbet etmek varken arkadaşlarıyla çıkıyor yıpranmış olmalısınız...:KK43:

isoves
tabi yıprandım hep ağlıyorum yani ömrüm böyle geçermi yıllar sonra pişman olurmuyum.

yoksa benmi abartıyorum. bilemiyorum inanın. kimine göre normal olabilir belki ama

ben sabredemiyorum artık...

boşanmak kolay değil üstelik seviyoruz birbirimizi biliyorum ama sevmek yetmiyor. evlilik anlayışımız farklı...

tkgrck
isoves
tabi yıprandım hep ağlıyorum yani ömrüm böyle geçermi yıllar sonra pişman olurmuyum.

yoksa benmi abartıyorum. bilemiyorum inanın. kimine göre normal olabilir belki ama

ben sabredemiyorum artık...

boşanmak kolay değil üstelik seviyoruz birbirimizi biliyorum ama sevmek yetmiyor. evlilik anlayışımız farklı...
haklısın sevmek yetmiyor. kadın hep ilgi bekler zor bi durum allahım yardımcın olsun. dua et

isoves
3 ay önce bebeğimi erken doğumla kaybettim. birde deli gibi bebek istiyorum. olcakmı yine kaybedermiyim. onunda stresi çok. daha çok dokunuyor olanlar bu dönemde... :KK43:

AYSULTAN
Allah yardımcın olsun canım,ama çok zor,insan sinir olur ancak kndi kendini yer bitirir.benim eşimde tv kolik,yok adam vazgeçemiyo tv den,herseferinde yalnız giriyorum yatağa
tartışıyoruz konuşuyoruz,anlıyo,tamam diyo,ama yok,gene aynı gene ayno bende bıktım inan.gına geldi..

tkgrck
aslında bu dönemde eşinle daha çok birbirinize destek çıkmanız lazım ama eşiniz kolay yolu seçmiş. onunle ilgilenmeyin belki ozman üzülür hatasını anlar hep affediyosanız yaptıklarından geri dönmez

AYSULTAN
8-12-11, 19:12
bunlr basit şeyler güya,boşanma sebebi değil,ama normal bir evliliğin devamınada sebep değil.basit şeyler insanı birike birike yıpratıyo

sevgica
benim eşimde 10'da 11 e geliyo..ama arkdaşlarıyla gecdiginden degil,iş çıkış saati o..fakat haftada 1 gün izini var,ve o izini ya annesinde ya yengesinde yada benım annemde geciriyoruz,ne onun annesine ne bnm anneme gitmedgmz günlerde ise,cıkıp kahveye gidiyo,yada oda aynı sekılde sanayıde işim var dio arabayla ilgili cıkıp gidiyo,benle hiç zaman gecirmiyo,ve benim eşimde aşırı kıskanç,en azından seninki çalışmana izin vermiş.. ben eşimin yüzünü sadece yatarken görüyorum... boşanma sebebi olmamalı bu... hemen hemen her ailede yaşanan şeyler aslında,yaş ilerledikce,arkadaş akraba zart zurt yalan tek gercek eşi ve cocugu oldugnu anlicaktr..üzme kendini..

tkgrck
AYSULTAN
bunlr basit şeyler güya,boşanma sebebi değil,ama normal bir evliliğin devamınada sebep değil.basit şeyler insanı birike birike yıpratıyo
aynen katılıyorum nekadar seversen sev yıpranınca insanın aklına aşk bile gelmiyor

isoves
ben nasıl ilgilenmeyeyim bana hemen çok başım ağrıyor diyoor migreni var.
yani ya başı ağrıyor diye ilgilenmek zorunda kalıyorum. sonuçta sağlık bu...

yada affedilene kadar peşimden koşuyor sarılıyor af diliyor falan.

yani boşanmaktan ikimizde korkuyoruz ya ikimizde birbirimizi gizli kelimelerle tehdit ediyoruz.

ona göre ben anlayışsızım. bana göre o düşüncesiz bencil.

ama iki aşık. gelde çık işin içinden.

yoksa aşk bu değilmi...

yıpranıyorum yoruluyorum. gözlerimde bir pusu var her daim.
mutluluğum 1 gün sürmüyor. şimdi gelir tartışırız.
ama birgün bu tartışmalar bizi ayrılığa götürecek yada biz hasta olucaz.

mehmetsym
cnm uzuldum senın bu durumuna ama bende aynı durumdayım :KK43: sen 4 senelık evlesın ben daha 4 aylık evlıyım ustelıkte hamıleyım tartısmaktan bıktım artık onunla tavan yaptı sınırlerım kaldırmıyo artık.Benımle vakıt gecırmekten acız bı ınsan napılabılır boyle kocalara bılemıyorum kızlar..

Efser
eşinin arkadaşlarının eşlerıyle hıç konuştunmu onlar şikayiçimi bu durumdan

tkgrck
isoves

yani boşanmaktan ikimizde korkuyoruz ya ikimizde birbirimizi gizli kelimelerle tehdit ediyoruz.

yoksa aşk bu değilmi...

seni çok çok iyi anlıyorum evli degilm ama nişanlıyım bizde deliler gibi aşıgız birbirimize ama bu tartışmalar herşeyden sogutuyo onun kokusunu bile özlüyorum inan tartışmaktan vakit kalmıyo sevgiye:KK43:

mehmetsym
isoves

yoksa aşk bu değilmi...

ahh ahh benım durumumun tıpkısı bızde korkuyoruz bosanmaktan ama sanırım ılerıkı zamanda bunu ıkı tarafta kaldıramaz:KK43:

AYSULTAN
sevgica
benim eşimde 10'da 11 e geliyo..ama arkdaşlarıyla gecdiginden degil,iş çıkış saati o..fakat haftada 1 gün izini var,ve o izini ya annesinde ya yengesinde yada benım annemde geciriyoruz,ne onun annesine ne bnm anneme gitmedgmz günlerde ise,cıkıp kahveye gidiyo,yada oda aynı sekılde sanayıde işim var dio arabayla ilgili cıkıp gidiyo,benle hiç zaman gecirmiyo,ve benim eşimde aşırı kıskanç,en azından seninki çalışmana izin vermiş.. ben eşimin yüzünü sadece yatarken görüyorum... boşanma sebebi olmamalı bu... hemen hemen her ailede yaşanan şeyler aslında,yaş ilerledikce,arkadaş akraba zart zurt yalan tek gercek eşi ve cocugu oldugnu anlicaktr..üzme kendini..
iyi de adam tek gerçeğin karısı olduğunu anlayana kadar,yaş 70 oluyo,kadın çoktan psikopata bağlamış oluyo..yapcak bişey yok,ya bu develeri güdücez,ya güdücez arkadaşlar
tabii diyardan gitmeye cesareti olanı bilemem

isoves
sevgica
ya ben asla vazgeçmem işimden mesleğimi yapıyorum. iyi para kazanıyorum. bunu bildiği için çalışmama göz yumuyor. ama geçenlerde onun için de kavga ettik. kaldıramıyorum çekemiyorum falan dedi. ama ben vazgeçmem mesleğimden biliyor.
ya eşin kahveye gittiğinde sinir olmuyormusun. bizim ailelerimiz falan uzakta benim işim gereği istanbulun bir ucundayız. benim peşimden buralara geldi diye önceleri görmezlikten geldim hatalarını ama şimdi işi gücü iyi ... offff yani ++++++++ lar-------- ler hangisi fazla bilmiyorum...

isoves
tanem111
eşinin arkadaşlarının eşlerıyle hıç konuştunmu onlar şikayiçimi bu durumdan
mesela biri kuaför zaten 12de gidiyor.
biri sanayide çalışıyor 11 de falan eve gidiyor. birtanesinin eşi karışmıyor.

ya bunlar nasıl kadın bilmiyorum. bizimkide beni anlayışsız huysuz olarak görüyoooooo

AYSULTAN
mehmetsym
cnm uzuldum senın bu durumuna ama bende aynı durumdayım :KK43: sen 4 senelık evlesın ben daha 4 aylık evlıyım ustelıkte hamıleyım tartısmaktan bıktım artık onunla tavan yaptı sınırlerım kaldırmıyo artık.Benımle vakıt gecırmekten acız bı ınsan napılabılır boyle kocalara bılemıyorum kızlar..
canım ya bide hamilesin,keşke bekleseydin biraz alışsaydınız birbirinize,şöyle ilk keşif savaşlarını bi atlatsaydınız.ama hayırlısı..alırşırsınız herşey yoluna girer,ama dikkat et herşey yoluna girene kadar senin yoldan çıkmaman aklını muhafaza etmen önemli..sabır sabır..bu kocalarıda topluca napsak acaba hakkaten bilemiyorum.

isoves
sizce şimdi eve gelince nasıl davranmalıyımmmm??

AYSULTAN
isoves

ya bunlar nasıl kadın bilmiyorum. bizimkide beni anlayışsız huysuz olarak görüyoooooo
sen bence biraz uzak dur,ilgilenme,o gelince uyu,hiç sorma bi süre

tkgrck
isoves
sizce şimdi eve gelince nasıl davranmalıyımmmm??
aslında düşündümde kendinizi yerine koyun bizi biri bi konuda sıktıgı zman daha çok yönelmiyozmu daha çok yapmıyozmu.bence sen eşin geldiginde güler yüzle karşıla otur konuş bak hayatım ben düşündümde gidip gezmen gayet dogal bundan sonra gitme demicem felan de belki ters tepki işe yarar dene ne zararı varki:). ozman tatlı gelmez gezmek erkenden gelir bence

isoves
küs dursam olmuyor...

her akşam ben bir adamı ne zaman gelcen diye aramak zorundamıyım yaaa

şimdi yarın akşam olcak küs dursan kaçta gelcek diye merak et dur.
barışsan hiç olmamış gib geç kalmalara devam ediyor...

ya ben çözemedim ya duvara isyan etsem bunca yıl duvar bile dile gelirdi...

AYSULTAN
isoves

zaten o kadınlarda bıkmıştırda artık takmıyolardır yazık.

AYSULTAN
isoves
küs dursam olmuyor...

her akşam ben bir adamı ne zaman gelcen diye aramak zorundamıyım yaaa

şimdi yarın akşam olcak küs dursan kaçta gelcek diye merak et dur.
barışsan hiç olmamış gib geç kalmalara devam ediyor...

ya ben çözemedim ya duvara isyan etsem bunca yıl duvar bile dile gelirdi...
canım bak şuan bende küsüm,benimki içerde tv izlemede.napim ya hep kendimi yiye yiye bittim.artık takmıyorum,sende takma üzerine gitme konuşma,başka eyle meşgul ol,mesela ben nette dolaşıyorum kitap okuyorum.zaten bi süre sonra ilgilenmeyince dönüp dolaşıp sana geliyo,o zamanda çıkarırsın acısını,ama şimdi sabır zamanı,

isoves
yaaaaa

iyi ama beyfendi ya hepten gezerseee

bide ben ona bana haber ver diyorum.. ben arayınca öğreniyorum traşa gittiğini...

tabi oda gidince arıyoo gitmeden arasa kavga edip engel olcam...

ben uyanık o da benden uyanıkk

yaa ben onla uğraşmaktan yoruldum...
ama yinede ne yaparsa yapsın diyemiyorum...
bende de var suç nefes aldırmıyorum. ama o da güvenimi sarsıyor. sırf eve geç geliyor diye kızıcam diye yalan bahaneler uyduruyoor...

fistikli_dondurma
ahhh canım benim tamda içimden geçen konuyu açmışsın benimkide böyle ama benim kocam erken gelirdi bir ay öncesine kadar taki ailesiyle tartışana kadar ondan sonra işte geçti bişeyler barıştık eşimle ama maalesef onlarla çalıştığı için tahminimce erken gelince onlara ihanet etmiş sayıyor kendini çünkü onlar her fırsatta eşin erken evine geliyo daha ne istiyosun diye hatırlatıp dururlardı..
ama benimde canıma tak etti o gelmeyince aldımçocuğumu vurdum kendimi yola gezmeye
baktım aradı bende gelecem nerdesiniz geldi tabi inşallah ders olur yoksa ben bu soğukta hergün çıkmak zorunda kalıcam :) :KK43:

Efser
isoves

yok canım huysuz degılsıburdakı her kadın aksam kocasıyla geçirmek ıster ogunun sıtresını atmak için arada bı olur sende arkadaşına gıdersın oda ama bunu huy edınmesı kötü neyapmalısın bence konuş bı yumuşak yumusak benım sana hıtıyacım var de akşamları bu ara kılo aldım bıraz yuruyelım aksamları buna benzer bahaner bul

isoves
AYSULTAN
canım bak şuan bende küsüm,benimki içerde tv izlemede.napim ya hep kendimi yiye yiye bittim.artık takmıyorum,sende takma üzerine gitme konuşma,başka eyle meşgul ol,mesela ben nette dolaşıyorum kitap okuyorum.zaten bi süre sonra ilgilenmeyince dönüp dolaşıp sana geliyo,o zamanda çıkarırsın acısını,ama şimdi sabır zamanı,
eve saatinde gelmiş en azından eşin evde sokakta değil...

keşke bizimkide sokakta duracağına küste olsak evde olsa..

bide ben ona geç gelince kapıyı açmıyorum. arkadaşilarını arıyor onlara kapıyı açmadığımı söylüyor
ben onun yerinde olsam bunu hayatta söylemem..

ailemize yakınken babasının evine gidiyordu. ama şimdi uzaktayız 2 saat yol var gidecek bir yer yok. ortada kaldı geçen 50 kez aradı. öyle aldım...

isoves
tanem111
yok canım huysuz degılsıburdakı her kadın aksam kocasıyla geçirmek ıster ogunun sıtresını atmak için arada bı olur sende arkadaşına gıdersın oda ama bunu huy edınmesı kötü neyapmalısın bence konuş bı yumuşak yumusak benım sana hıtıyacım var de akşamları bu ara kılo aldım bıraz yuruyelım aksamları buna benzer bahaner bul
ya ben her yolu denedim. ilgilenmedim eve erken gelmeye başladı.
yumuşak konuştum tama dedi söz verdi.

ama yok yaaa yine yapıyo yine yapıyoo bıktım cidden.

bu işin sonu nereye gider bilmiyorum...
aşkmış aşkı gözü görmüyor insanın. ama ayrılıktaa ürpertiyor. boşanmak ve sonrası çok zor... helede severken...

karayemis
erkeklerin çoğu böyle evliliğin ilk yıllarında hep böyle olur olgunlaşıp ailelerine ilgi göstermeleri zaman alır yani 10 yılı devirmen lazım erkeklerinde çoluk çocuğa karışıp 30 yaşı geçmeleri lazım tecrübelerimden söylüyorum bi zamanlar bende aynıydım ama çok şükür şimdi evden çıkaramıyorum bile sadece sabret

isoves
yani 4.5 yıl bitti 5.5 yıl daha sabret diyorsun...

iyide ömrümden ömür gidiyor..
korkuyorum çocuk istiyorum çok. ya olmazsa eve bağlanmaz mı hiç?
ya çocuk olsa bile kıskançlık ve geç gelmeleri bizi ayrılığa iterse o zaman daha kötü

yani ben şuan bugünüme bakıyorum da sürekli adrenalini yüksek bir evlilk...

kalbim dayanmıyor artık. bak şimdi eve gelcek kavga etçez...

bu ne yaaa...
aramadımmmm
çıktımı bilmiyorum.
he bide onun böyle bir huyu var aramayınca dahada uzatıyor gezmeyi...
arasammı sinirimi bozdu bir yanda gururum arama diyor.
bir yanda sinirlerim o kadar bozukki ara çıkmadımı bu daha diyor...

AYSULTAN
tatlım sen kocanı seviyosun,o zaman tek yapcağın şey elindeki ile mutlu olmaya çalışmak,sürekli sinir olarak ancak kendine edersin

bir söz var,geçen gün ömürdendir..

kendini bu kadar üzme,eşinin iplerini bırak naparsa yapsın,emin ol sende rahatlarsın,seninse zaten sana döncek biliyosun bunu..

şunu da unutma bi tek sen değilsin bu sıkıntıları yaşayan,çoğu kadın aynı halde..

ben evlilikten şunu öğrendim insan herzaman YALNIZ..en yakının kocan bile olsa sonuçta insan oğlu çiğ süt emmiş,kolaylıkla kırabiliyo sevdiğinin kalbini.

ama sen bi kadın olarak yalnız değilsin:) bunu da unutma bak bi kulüp kadının belki yarısı senin durumunda:)

Efser
isoves
ya ben her yolu denedim. ilgilenmedim eve erken gelmeye başladı.
yumuşak konuştum tama dedi söz verdi.

ama yok yaaa yine yapıyo yine yapıyoo bıktım cidden.

bu işin sonu nereye gider bilmiyorum...
aşkmış aşkı gözü görmüyor insanın. ama ayrılıktaa ürpertiyor. boşanmak ve sonrası çok zor... helede severken...
mesala desen aksam erken eve gel sana bı suprızım var desen sence na yapar

karayemis
ya hayatın gerçekleri malesef erkekler kadınlar gibi düşünmüyor kısıtlamaya gelemezler boş ver umursama dikkatini başka şeylere yönelt rahat ol eğer aldatmayacağını düşünüyorsan bişey deme uzun süre deme bakalım nasıl olacak

nightmarenights
her insanın yalnız ve eşim diyip omrunu paylaşmayı düşündüğün adamın bile seni rahatça kırabildiği bu dunyada yalnızılığını görmek Rabbimize dönüş için bi fırsat olabilir aslında, onu düşünüp stres yapıp uzulduugn vakitlerde dua et kuran oku ibadet et eminim rahatlıcaksındır yardımı ondan dilemek kadar güzeli yok , bunları belki zaten yapıyosundur ve mukafatı oalcaktır. bunlarda gelip geçicek işte ...

isoves
8-12-11, 20:12
GELDİ
TARTIŞTIK

O DA BENİ ANLAYIŞSIZ HUYSUZ GEÇİMSİZ BULUYORMUŞ YOK BANA ÇOK YYÜZ VERMİŞ BEN ONA HER ŞEYİ DİYEBİLİYORMUŞUM

ayrılıktan korkmuyorum dedim tel. da

oda şimdi bizim sonumuzu ben göremiyorum çocuk istemiyorum dedi.
yani beni en çok bu şekilde kırabilirdi. istediğide canımı yakmak o da düşünmüyormuş artık sonumuz ne olursa olsun diyoo...
gerçi o anlık konuşur.

neyse sinirim zıpladı gene...
artık ne yapıyorsan yap dedim...

karışmıyorum artık bakalım ne olacak.

neyse yazarken görmesin. yarın akşam yazarım ben yine...
ama karar verdim ne buya takmıyorum artık. bencede ne olacaksa olsun...
onuda saldım sinirimi öyle bozduki ...
çocuğu katması ağır oldu...
bunu unutmayacağım... :KK43:

Efser
8-12-11, 21:12
isoves
GELDİ
TARTIŞTIK

O DA BENİ ANLAYIŞSIZ HUYSUZ GEÇİMSİZ BULUYORMUŞ YOK BANA ÇOK YYÜZ VERMİŞ BEN ONA HER ŞEYİ DİYEBİLİYORMUŞUM

yani beni en çok bu şekilde kırabilirdi. istediğide canımı yakmak o da düşünmüyormuş artık sonumuz ne olursa olsun diyoo...
gerçi o anlık konuşur.

çok üzüdüm canım yaa hayat senı yönledıreçektır allah yardımçın olsun

AYSULTAN
isoves
geldi
tartıştık

o da beni anlayışsız huysuz geçimsiz buluyormuş yok bana çok yyüz vermiş ben ona her şeyi diyebiliyormuşum

ayrılıktan korkmuyorum dedim tel. Da

Yani beni en çok bu şekilde kırabilirdi. Istediğide canımı yakmak o da düşünmüyormuş artık sonumuz ne olursa olsun diyoo...
Gerçi o anlık konuşur.

Neyse sinirim zıpladı gene...
Artık ne yapıyorsan yap dedim...

Karışmıyorum artık bakalım ne olacak.

Neyse yazarken görmesin. Yarın akşam yazarım ben yine...
Ama karar verdim ne buya takmıyorum artık. Bencede ne olacaksa olsun...
Onuda saldım sinirimi öyle bozduki ...
Bunu unutmayacağım... :KK43:
hayırlısı olsun üzgünsündür eminim ama yıpratma kendini,bek benimkide hala diğer odada,bugünde ayrı yatcaz heralde:)amaaan salla gitsin.

AYSULTAN
Insana rahat batması böyle bişey heralde,gül gibi karıları dururken,sıcacık yuvalarında huzurla oturmak varken,bu erkeklerin derdi nedirki?
Allah ıslah etsin hepsini.bizi böyle üzüyorlar ya,rabbim de onların işlerini rast gidermiyo hiç inan.

dersimm
canım bırde soyle denesen..mesela eve gec gelınce kavga etmesen surat asmasan hıc bısey olmamıs gıbı davranıp ustune bırde ılgı alaka gostersen???kımı erkek bekarlık gunlerını ozler ve kopamaz.bılıyorum zordur ama tartısma cıkarmak ıyıce kopmasına yol acar ve bunun ıcınde yuva yıkılmaz bence.sen bıde dedıgım gıbı dene.bu sefer o meraklanacak nıye bu kadın artık kızmıyor benı artık takmıyormu dıye.uzuna br muddet boyle yap hele olmazsa gene dusunursun sorgularsın.bence sen hıc aldırıs etmeyıp ılgı alaka goster daha baglı olacaktr evıne.ne yazıkkı erkekler bazen kadınlar kadar ınce ve dusunelı olmuyor ama kadının zekasıda dogru ıslerse alt eder herseyı kuzum sıkma canını sen

dersimm
isoves
GELDİ
TARTIŞTIK

gerçi o anlık konuşur.

evet erkeklerın hemen hepsı boyle canım.adamı kudurtur cıleden cıkarırlar konusuncada huysuz gecımsız damgası yersın.konusmasanda bagrın catlar:)sonunda dogru kararı verdın ve karısmayacaksın artık bu gercekten ıyı.bak canım gercekten kendıne mesgulıyetler yarat degısık yemekler yap sacına cıldıne maskeler yap evde sporunu falan yap kıtap oku kı aklın fıkrın onda olmasın.o gelıncede hos geldın hayatım de sarıl en sevdıgı yemeklerı koy onune,tatlı tatlı sohbet et.asla nerdeydın nıye ge geldın benı dusunmuyosun polemıklerıne gırme.zaten soylesende fayda etmez cunku kadınlar sureklı benzer seylerı soyledıkce erkeklerde sınek vızıltısı seklınde algılıyolarmıs:KK1::KK1:sen boyle davranmaya basla ama ılk gunler ılgını cekmek ıcın yaptıklarını arttırabılır endıselenme v e devam et ılımlı uysal kadın moduna.bı sure sonra sönecektir davranısı canım bılımsel bı gerek bu.ama ıstıkrarlı olman onemlı.uc gun ses cıkarmayıp dorduncu gun mızmızlanmaya devam edersen basladıgın yere gerı donersın.davranısı kayboluncaya kadar umursamama ve tatlı kadın moduna devam.oldumu canım?

dersimm
9-12-11, 13:12
Canim ne yaptinuz

isoves
9-12-11, 15:12
dün gece bana sarılıyor bırakmıyor ittim bende bağırdım bırak ya diye...
oda amaaaaan diyo..
sabahları hergün kim önce giderse diğerini öper öyle gider. bu sabah kalktım öpmeden çıktım en gıcık olduğu şeylerden biri...

artık onu aramıycam beklemiycem. ne yaparsa yapsın. dediğiniz gibi bana çocuk istemiyorum dedi yaaa. biliyorum deli oluyor aslında sırf canımı acıtacak ben çünkü ayrılıktan korkmuyorum deyince onunda çok canı yandı...

gerçi tel. özür diledi falan ama ben bıktım artık eve gelince gülümsedi suratım asık olunca tartışmaya başladık.

onun sülalesi çok boşanıp ayrılıyor. alışık böyle durumlara..babasının bile 3. eşi
ama babası çok saf ondan...
bu uyanık.

neyse bu akşam işten çıkınca aramadım hep arardım. nerdesin diyede aramıycam...
gerçektende merak etmiyorum. şuanda ona o kadar kızgınımki görmek zaten istemiyorum.

arkadaşlardan biri hem umursama hemde iyi davran demiş ama ben bunu yapamam. oyun oynayamam. keşke yapabilsem.
şuanda ona kızgınken ona rol yapıpta yola getirmek için iyi davranamam.
oda benim gibi..

hani millet eve misafir gelince küslüğü bırakır sanırsın az önce birbirine giren onlar değil. sonra misafir gider devam ederler.

biz öyle değiliz. misafir bize vız gelir. o yüzden tüm sülale duyar tartışınca...
şuanda 1 senedir uzaktayız kimsenin duyduğu yok.

asude_bahar
isoves
yaa moralim bozuk.
şimdi acaba başka kadınmı diye düşünebilirsiniz. yok yok...

eşimin çok (gerizekalı) arkadaşı var. hepsi geç saate kadar çalışır gezer eve geç gider.
ben 4 yıldır bunun savaşını veriyorum. her kavgada tamam erken gelicem diyor ama gelmiyor. yine 2 gün olmadan yok traş olucam yok arabayla ilgili sanayiye gidicem... yani sebebi çokk...
ama ben çok yoruldum her kavgada boşanmaktan bahsediyoruz.
he birde şiddetli kıskançlığı var bunu es geçemem çalışıyorum ve beni iş ortamından deli kıskanıyor ve kıyafetime saçıma ona buna karışıp beni bunaltıyor. ileri derece olmasa razıyım.

geç geliyor derken kışın 8-8.30 diye anlaşmıştık. ama 2 günde bir sebep bulup saati 10 yapıyor. bazen 11 i bile buluyor. senede 2-3 kez diyeyim 1 de 2 de geldiği oluyor. dediğim gibi ne var bu sokakta ne var bu arkadaşlarında...
yani annesiz büyümüş olması arkadaşlarına düşkün olmasına sebep olmuş olabilir ama ben sabredemiyorum...

sinirlerim zıplıyor..

şuanda traş olmaya gitti bide yakın yerde değil arabayla 45-50 dk. olcakta gelcekte...

yani bu ayrılık sebebi olabilirmi bilmiyorum ama bunun yüzünden kavga etmekten ve söylenen yıpratıcı sözlerden bıktımm...
eşinizin arkadaşlarını neden gerizekalı olarak tanımlıyosunuz?

AYSULTAN
Bizde dün küs yattık ayrı,sabahda ben erken çıktım,giderkende hiçbişey demedim,bu akşamada muhtemelen küs oluruz:)küstttttüm küsttttüm,sanırım bende işi deliliğe vurduruyom.evlilik bi politika,ama ben politikadan anlamıyorum.

AYSULTAN
Bizde dün küs yattık ayrı,sabahda ben erken çıktım,giderkende hiçbişey demedim,bu akşamada muhtemelen küs oluruz:)küstttttüm küsttttüm,sanırım bende işi deliliğe vurduruyom.evlilik bi politika,ama ben politikadan anlamıyorum.

isoves
9-12-11, 16:12
eşimin arkadaşları gerizekalıda ondan...
sorun zaten burda ben onun çevresini sevmiyorum ve onlarla birarada olması beni deli ediyor.
çünkü bizimki bu durumu abartıyor...

saat 7 oldu. haber vermedi geçmi gelecek geliyormu ne yapıyor.
ama çok kızgınım aramıycam...

bana evine geç giden sonra yine çıkan adamları örnek gösteriyor. iyilerini gözü görmüyor...

ben senden çok istiyorum ama olmuyor gelemiyorum. diyor geç kalacağımı arayıp söyleyemiyorum telefonda beni yanımdakilere rezil etçen diyor...
bide 9.30 geç değil demezmi
ya bak yine sinirim zıpladı.

burayada durmadan yazıp onu düşünmek istemiyorum.
ne yaparsa yapsın ya... canımı o kadar sıktıki isterse hiç gelmesin..

isoves
9-12-11, 17:12
AYSULTAN
ya bende ayrı yatardımda diğer odada çok gürültü oluyor uyuyamıyorum. o da orda yatmıyor. mecbur beraber yatıyoruz... bide gece sımsıkı sarıldı korktup. bağırdım. onca haltı ye lafı söyle bide sarıl...

ya ben anlamıyorum bu erkekleri zaten anlasam buraya yazmama gerek kalmazdı

mvkrnlk
9-12-11, 17:12
beterin beteri var arkadaşım...
benim eşim son 1 aydır iyice zıvanadan çıktı..
önceden bu kadar geç kalmazdı.şimdi 1-2buluyor yani...
kağıt oynuyor bazen içiyor....
ne kavgalar ettim KIRILMADIK sandalye bardak kalmadı evde..en önemlisi
birbirimizi çok KIRDIK..yıprattık..
eskiden ağlardım uyumazdım pencerede onu beklerdim..
şimdi umursamıyrm.uyuyorum o geç gelince yataktan bile kalkmıyorum.
ne susmak alttan almak çözüm nede kavga..
daha bulmuş değilim bi orta yolunu bulursam sana yardımcı olucamm
ama ne kadar üstüne gidersen o kadar oraya yöneliyolar maalesef