TEST

2012 Yılı Hamile kalmayı Planlayan Anne Adayları

saremnaz
25-12-11, 22:12
Kahvaltıdan sonraki 1.Ara (10.00-12.00)

Seçenekler:

1. Bir porsyon meyve ve 1/2 su bardağı süt veya yoğurt

2. Meyveli yoğurt veya meyveli kefir

3. Üç ceviz veya 10 fındık veya 6 badem

ÖĞLE (12.00-14.00)
1 PORSİYON SEBZE ( A:8 YEMEK KAŞIĞI B:6 YEMEK KAŞIĞI)
1/2 KASE YOĞURT vEYA Bir bardak Ayran
Bol salata
Bir dilim tahiıl ekmeği veya bir kase çorba veya iki yemek kaşığı bulgur pilavı veya 2 yemek kaşığı haşlanmış makarna

tatlicadi1
ilk hamilemizi listemize işledim:KK52: evet kızlar... listemizin son hali budur. geçmişi okumadığım için arada atladığım olabilir. değişiklik isteyen bana iletsin düzeltirim

LİSTEMİZ

[TD="align: center"]isim [/TD] [TD="align: center"]yaş[/TD] [TD="align: center"]sat [/TD] [TD="align: center"]bat [/TD] [TD="align: center"]sorun [/TD] [TD="align: center"]sonuç [/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]Pco[/TD] [TD="align: center"]31[/TD] [TD="align: center"]Varikosel[/TD] [TD="align: center"]28[/TD] [TD="align: center"]Yumurtlama ve tiroid çalışmaması[/TD] [TD="align: center"]??[/TD] [TD="align: center"]Over sorunu[/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]27[/TD] [TD="align: center"]Pco-Over Kisti[/TD] [TD="align: center"]23[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]30[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]25[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]23[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]23[/TD] [TD="align: center"]Pco[/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]27[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]38[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]30[/TD] [TD="align: center"]Ters rahim[/TD] [TD="align: center"]27[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]28[/TD] [TD="align: center"]Kan pıhtılaşması[/TD] [TD="align: center"]29[/TD] [TD="align: center"]varikosel[/TD] [TD="align: center"]27[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]30[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]25[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]28[/TD] [TD="align: center"]Kan pıhtılaşması sebepsiz infertilite[/TD] [TD="align: center"]25[/TD] [TD="align: center"]Pco(az)[/TD] [TD="align: center"]23[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]31[/TD] [TD="align: center"]20 Ocak[/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]23 Ocak[/TD] [TD="align: center"]Varikosel[/TD] [TD="align: center"]24[/TD] [TD="align: center"]30 Ocak[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]??[/TD] [TD="align: center"]-[/TD]
:nazar::nazar: :KK46::KK46: :nazar::nazar: :KK46::KK46: :nazar::nazar: :KK46::KK46:
tatlicadi1 10 Kasım 8 Aralıknegatif,beklemede
azra3434 21 Kasım 18 AralıkGelecek aya inşallah :KK19:
elif545418 Kasım 18 Aralık??
zmg20 Kasım 20 Aralık??
sekerkiz6722kasım 22 aralık??
saremnaz25 Kasım 22 Aralık??
menbeta 28 Kasım 25 Aralık??
pelin67??? 25 Aralık??
muhasebe_222 Aralık 28 Aralık
Tkale 29 Kasım 29 Aralık:KK49: Bebiş Göbüşe Doldu :nazar:
mvkrnlk6 Aralık 2 Ocak
sekercininkizi9 Aralık 3 Ocak
simlipembe3 Aralık 6 Ocak
BeyazGala10 Aralık 6 Ocak
Senemciq8 Aralık 7 Ocak
kardaiz8111 Aralık 8 OcakKocacığını bekliyor:KK69:
elifalpelif11 Aralık 9 Ocak
KuPPe?? 11 Ocak
rcy_8215 Aralık 11 Ocak
yesil3311OcakDüşük sonrası
songulalp0715 Aralık 13 Ocak
nilufereren13 Aralık 14 Ocak
mpb14 Aralık 14 Ocak
*SeA*13 Aralık 14 Ocak
seyda7717 OcakDüşük sonrası..
berceste_20 Aralık
nazelmas_4123 Aralık
regen25 Aralık
yaren200718 AralıkDüşük sonrası..

[SUP]
NOT:*listeye girmek için bilgilerinizi veriniz.yaş sat bat sorun.[/SUP]
[SUB]*günü geçipte haber vermeyenler battan 10 gün sonra listeden çıkartılacaktır.[/SUB]

nartanesiii
Saremcim tsk ederim ama ogle yemegi ile aksam yemegi yokmu bu diyette acikirim ben ama

regen
nartanesiii
Saremnaz hani diyet listesi nerde bekliyorum canim sen denedinmi peki nekadar zamanda kac kilo verdin

Kankim amanda aman kormusmu benim kanki cocuklarla kosmaya benzemez bu benimle kosacaksin ve bende evdeyim ama sen esine yemek yapmalisin yemesen olmaz dimi
Benimki evde olmadigindan rahat yapiyorum ama o varken bende ona ayri pisirdim yemedim yedirdim o yerken ben baktim gozum kaldi ve ben acim acccc

Ozaman ben kendim yarisa cikarim
heh iste.. bak mesela simdi kalktim, sucuk yumurta yaptim geldim.. napsin bu zavalli regen??? canim cekiyo yaa :KK50::KK50::KK50:

tatlicadi1
nartanesiii
Saremcim tsk ederim ama ogle yemegi ile aksam yemegi yokmu bu diyette acikirim ben ama
kız sen niye yoksun listede:26:

saremnaz
2. ARA (15.00-17.00)

Seçenekler:

1. Bir porsyon meyve ve 1/2 su bardağı süt/yoğurt

2. 4 adet diyet bisküvi ve 1 kibrit kutusu beyaz peynir

3. 4 yemek kaşığı sütlü tatlı (haftada 1 veya 2 kez yenilebilir)

4. 4 kare bitter çikolata (haftada 1 veya 2 kez yenebilir)

AKŞAM (18.00-20.00)

Dört köfte büyüklüğünde et/tavuk/balık veya 12 YEMEK KAŞIĞI kurubaklagil

1/2 kase yoğurt veya 1 Subardağı ayran

Bol salata

Bir dilim tahiıl ekmeği veya bir kase çorba veya iki yemek kaşığı bulgur pilavı veya 2 yemek kaşığı haşlanmış makarna

3.ARA (20.00-22.00)

1 PORSİYON MEYVE

regen
saremnaz
Şimdi diyeti yazıyorum canım ... Bunu sadece 1 ay yap sonra bana hak vereceksiniz .Ama dediğim gibi harfi harfine uymak şart.

Aç karna tartıl.Bir yere not al.(Tartıldığın gün pazartesimi ? artık sadece pazartesileri tartılacaksın haftada sadece 1 kere ve dijital tartı olması şart canım

Sabah aç karna 1 su bardağı ılık su içine yarım limon sıkıp içiyoruz.

Sabah Kahvaltısı 07.00 ile 10.00 arası mutlaka yapılmalı.

Kahvaltı Seçenekleri :

1. Bir su bardağı light süt ve 6 yemek kaşığı NESFİT(sade),YULAF EZMESİ vs.

2. a) İki kibrit kutusu yağsız beyaz peynir veya b)bir katı yumurta,bir kibrit kutusu yağsız beyaz peynir veya c)bir kibrit kutusu light kaşar peyniri

4-5 adet zeytin

1 dilim tahıl ekmeği veya 2 dilim Uno denge light ekmek

çay,bitkiçayı sınırsız (şekersiz)
saremnaz tatlim söyle yapalim mi??? benim bi diyet topigim vardi bizim kizlar icin.. hamilelik öncesi icin istersen ben linki göndereyim isteyenler ordan devam etsin burda bebek konusuluyor olmaz mi?? sadece bi fikir..

saremnaz
Şimdi diyeti yazıyorum canım ... Bunu sadece 1 ay yap sonra bana hak vereceksiniz .Ama dediğim gibi harfi harfine uymak şart.

Aç karna tartıl.Bir yere not al.(Tartıldığın gün pazartesimi ? artık sadece pazartesileri tartılacaksın haftada sadece 1 kere ve dijital tartı olması şart canım

Sabah aç karna 1 su bardağı ılık su içine yarım limon sıkıp içiyoruz.

Sabah Kahvaltısı 07.00 ile 10.00 arası mutlaka yapılmalı.

Kahvaltı Seçenekleri :

1. Bir su bardağı light süt ve 6 yemek kaşığı NESFİT(sade),YULAF EZMESİ vs.

2. a) İki kibrit kutusu yağsız beyaz peynir veya b)bir katı yumurta,bir kibrit kutusu yağsız beyaz peynir veya c)bir kibrit kutusu light kaşar peyniri

4-5 adet zeytin

1 dilim tahıl ekmeği veya 2 dilim Uno denge light ekmek

çay,bitkiçayı sınırsız (şekersiz)

Kahvaltıdan sonraki 1.Ara (10.00-12.00)

Seçenekler:

1. Bir porsyon meyve ve 1/2 su bardağı süt veya yoğurt

2. Meyveli yoğurt veya meyveli kefir

3. Üç ceviz veya 10 fındık veya 6 badem

ÖĞLE (12.00-14.00)
1 PORSİYON SEBZE ( A:8 YEMEK KAŞIĞI B:6 YEMEK KAŞIĞI)
1/2 KASE YOĞURT vEYA Bir bardak Ayran
Bol salata

2. ARA (15.00-17.00)

Seçenekler:

1. Bir porsyon meyve ve 1/2 su bardağı süt/yoğurt

2. 4 adet diyet bisküvi ve 1 kibrit kutusu beyaz peynir

3. 4 yemek kaşığı sütlü tatlı (haftada 1 veya 2 kez yenilebilir)

4. 4 kare bitter çikolata (haftada 1 veya 2 kez yenebilir)

AKŞAM (18.00-20.00)

Dört köfte büyüklüğünde et/tavuk/balık veya 12 YEMEK KAŞIĞI kurubaklagil

1/2 kase yoğurt veya 1 Subardağı ayran

Bol salata

3.ARA (20.00-22.00)

1 PORSİYON MEYVE

*Günde 8-15 bardak su
*Günde 3 fincan yeşilçay
*Haftada 3-4 gün 45-60 dk tempolu yürüyüş veya yüzme
*Öğlen menüsüyle Akşam menüsü yer değiştirilebilir

saremnaz
regen
saremnaz tatlim söyle yapalim mi??? benim bi diyet topigim vardi bizim kizlar icin.. hamilelik öncesi icin istersen ben linki göndereyim isteyenler ordan devam etsin burda bebek konusuluyor olmaz mi?? sadece bi fikir..
Haklısın kuşum tamam bitti zaten

regen
saremnaz
Haklısın kuşum tamam bitti zaten
:KK9::KK9: neyde hakliyim ki :KK9::KK9: bence diyet olayina devam edelim ben yanima arkadas ariyorum zaten.. kalabalik topiklerde destek bulamiyor insan.. o acidan kendi icimizde yapmistik, ama meri felan gelmeyince kaldik öylece.. bence birakmayalim pesini.. verdigimiz her kilo hamilelige hazirlik zaten...

123456eses
tatlicadi1
2012 için yeni bir sayfa... Umutlar için yeni bir satır... Bebek sahibi olmak için binbir uğraş...

2011 de uğraştık,bir çoğumuz şuanda hamile.. Hamile kalamayanlarımız yeni umutlar ile yeni seneye,yeni sayfaya başlıyoruz...

Aramıza yeni katılanlar,eskiden beri uğraşanlar bebek için uğraşanlar ve hamile arkadaşlarım buyrun sohbete,verimli paylaşımlara,güzel arkadaşlığa...

LİSTEMİZ

[TD="align: center"]isim [/TD] [TD="align: center"]yaş[/TD] [TD="align: center"]sat [/TD] [TD="align: center"]bat [/TD] [TD="align: center"]sorun [/TD] [TD="align: center"]sonuç [/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]Pco[/TD] [TD="align: center"]31[/TD] [TD="align: center"]Varikosel[/TD] [TD="align: center"]28[/TD] [TD="align: center"]Yumurtlama ve tiroid çalışmaması[/TD] [TD="align: center"]??[/TD] [TD="align: center"]Over sorunu[/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]27[/TD] [TD="align: center"]Pco-Over Kisti[/TD] [TD="align: center"]23[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]30[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]25[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]23[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]23[/TD] [TD="align: center"]Pco[/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]27[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]38[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]30[/TD] [TD="align: center"]Ters rahim[/TD] [TD="align: center"]27[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]28[/TD] [TD="align: center"]Kan pıhtılaşması[/TD] [TD="align: center"]29[/TD] [TD="align: center"]varikosel[/TD] [TD="align: center"]27[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]30[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]25[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]28[/TD] [TD="align: center"]Kan pıhtılaşması sebepsiz infertilite[/TD] [TD="align: center"]25[/TD] [TD="align: center"]Pco(az)[/TD] [TD="align: center"]23[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]31[/TD] [TD="align: center"]20 Ocak[/TD] [TD="align: center"][/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]23 Ocak[/TD] [TD="align: center"]Varikosel[/TD] [TD="align: center"]24[/TD] [TD="align: center"]30 Ocak[/TD] [TD="align: center"]-[/TD] [TD="align: center"]26[/TD] [TD="align: center"]??[/TD] [TD="align: center"]-[/TD]
:nazar::nazar: :KK46::KK46: :nazar::nazar: :KK46::KK46: :nazar::nazar: :KK46::KK46:
tatlicadi1 10 Kasım 8 Aralıknegatif,beklemede
azra3434 21 Kasım 18 AralıkGelecek aya inşallah :KK19:
elif545418 Kasım 18 Aralık??
zmg20 Kasım 20 Aralık??
sekerkiz6722kasım 22 aralık??
saremnaz25 Kasım 22 Aralık??
menbeta 28 Kasım 25 Aralık??
pelin67??? 25 Aralık??
muhasebe_222 Aralık 28 Aralık
Tkale 29 Kasım 29 Aralık:KK49: Bebiş Göbüşe Doldu :nazar:
mvkrnlk6 Aralık 2 Ocak
sekercininkizi9 Aralık 3 Ocak
simlipembe3 Aralık 6 Ocak
BeyazGala10 Aralık 6 Ocak
Senemciq8 Aralık 7 Ocak
kardaiz8111 Aralık 8 OcakKocacığını bekliyor:KK69:
elifalpelif11 Aralık 9 Ocak
KuPPe?? 11 Ocak
rcy_8215 Aralık 11 Ocak
yesil3311OcakDüşük sonrası
songulalp0715 Aralık 13 Ocak
nilufereren13 Aralık 14 Ocak
mpb14 Aralık 14 Ocak
*SeA*13 Aralık 14 Ocak
seyda7717 OcakDüşük sonrası..
berceste_20 Aralık
nazelmas_4123 Aralık
regen25 Aralık
yaren200718 AralıkDüşük sonrası..

[SUP]
NOT:*listeye girmek için bilgilerinizi veriniz.yaş sat bat sorun.[/SUP]
[SUB]*günü geçipte haber vermeyenler battan 10 gün sonra listeden çıkartılacaktır.[/SUB]
.
.
.
.
tatlicadı benide eklermisin listeyee:KK43:(((( yaş 26 sat 14 aralık bat 11ocak. eşim varikosel ameliyatı oldu nisanda.bende de kist vardı gitti 2 senedir bebiş olmuyo:KK5:

nartanesiii
Tatlicadim bilmem ben niye yokum listede cunku esim burda degil yani benim yasimla satimi yazabilirsin bat acik kalsin yas 26 sat 24 aralik
Ha bide bi dusuk yani kalbi durdu bide tembel tiriod sorun

Sarem ben harfi harfine yaziyorum devam et sen ben bazen atliyorum ogle yemeyi diye bakma sen acim ondan kaynaklaniyor olabilir

tatlicadi1
123456eses
tatlicadı benide eklermisin listeyee:KK43:(((( yaş 26 sat 14 aralık bat 11ocak. eşim varikosel ameliyatı oldu nisanda.bende de kist vardı gitti 2 senedir bebiş olmuyo:KK5:
nartanesiii
Tatlicadim bilmem ben niye yokum listede cunku esim burda degil yani benim yasimla satimi yazabilirsin bat acik kalsin yas 26 sat 24 aralik
Ha bide bi dusuk yani kalbi durdu bide tembel tiriod sorun

Sarem ben harfi harfine yaziyorum devam et sen ben bazen atliyorum ogle yemeyi diye bakma sen acim ondan kaynaklaniyor olabilir
tamam kızlar. 1. msja ekliyorum hemen sizi..

nartanesi bat niye vermiyon kı?? hangi sıraya yazacam seni ben o zaman. :26: sen ver batını değişiriz sonra olmazsa...

saremnaz
Kızlar ben diyetisyene gittim kilo vermek için oda benim anlattıklarımdan sonra sende pco var dedi ve beni jinekolağa yönlendirdi.Dediği gibide çıktı.Tabi diyetisyene harfi harfine uydum ve bir ayda 11 kilo verdim.Hala gidiyorum ama kilomu korumak için eskiden her hafta gidiyorum şimdi 3 haftada bir.
Birde regli olunca reglinin ilk iki günü için ayrı bi program var isterseniz onuda yazarım size

regen
saremnaz
Kızlar ben diyetisyene gittim kilo vermek için oda benim anlattıklarımdan sonra sende pco var dedi ve beni jinekolağa yönlendirdi.Dediği gibide çıktı.Tabi diyetisyene harfi harfine uydum ve bir ayda 11 kilo verdim.Hala gidiyorum ama kilomu korumak için eskiden her hafta gidiyorum şimdi 3 haftada bir.
Birde regli olunca reglinin ilk iki günü için ayrı bi program var isterseniz onuda yazarım size
kuzuuuuuuuuuuuuuuuuu ben senin diyetini caldim ve topigimize yapistirdim bak topik bu

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lelik-oncesi-sonrasi-diyet-gunluklerimiz.html

bildigi her seyi yazar misin??? ben de orda bazi diyet yemekleri felan paylascam, bu hafta evdeyim ya.. almancadan cevircem bazi yemekler var.. bi kac yazi bulmustum.. hep birlikte yapariz olmaz mi yoluuuuuuuuuuuuuuuurrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

su son bahsettigini de bana anlat lütfen adetim bitince yapayim

Tkale
Anam tatlicadi beni bebis doldu yazmissin onu gorunce bi heyecan oldu hadi insallah aksi cikmaz
test alcam adetime kadar her sabah bakcam :KK31:

saremnaz
Tkale
Anam tatlicadi beni bebis doldu yazmissin onu gorunce bi heyecan oldu hadi insallah aksi cikmaz
Hayırlısı olsun cnm inşallah bebiş dolmuştur hatta bebişler dolmuştur çifter çifter :)

nartanesiii
Oh be yazdim vallaha cok cok sagol bayagi yemek var yani hadi baakalim
Ama su yesil cayi anlamadim bildigimiz yesil cay dimi gebeliktede icilirmi peki

Regenim ya ben actim konuyu saremnaz benim icin verdi ozur canim ya haklisin biraz konuyu dagittim
Harbi o topic ne alemde bana linkini versene ben unuttum ya orayi uuppss

Masallah sucuklu yumurtada cok iyi gider diyete

regen
saremnaz
Hayırlısı olsun cnm inşallah bebiş dolmuştur hatta bebişler dolmuştur çifter çifter :)
sareeeeeeeeeeeeemmm duy sesimi yaaaa aglarim bakkk :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

nartanesiii

Regenim ya ben actim konuyu saremnaz benim icin verdi ozur canim ya haklisin biraz konuyu dagittim

yooooooooooooo kuzum vallahi billahi o niyetle demedim, sen yapyiyorsun diyet masallah, ben de yapcam nasilsa adet oldum.. saremnaz da tecrübeli bu konuda.. ben arada kaynanamak icin dedim yanlis anlasilmasin yoksa kimin ne konustugunu yargilamak haddime degil..kankitoooom benim :KK16::KK16:

tatlicadi1
Tkale
:KK1::KK1::KK1::KK1: yazarım tabiiii... ilk bebişimiz geliyor nasıl yazmamkii:21:
ayrıca canım şu erken gebelik testlerinden alabilirsin. bide clearblue diye bir test var ordada vardır heralde,onlardan alıp yap canım. hasas o testler. hergün yapmana gerek kalmaz o zaman...
inşallah 8 ay sonra bebişinin doğumunuda yazacaksın buraya :KK76::KK76:

saremnaz
nartanesiii

Canım gebelikte yeşil çay yok rezene var diyetisyen öyle söylüyor.Tabi gebelik olunca diyet programıda değişecek.Şimdi öbür tarafa adetin ilk iki günü yapılacak diyetide ekleyeceğim. Birde ne diyeceğim regliniz biter bitmez böğütlen kökü alıp içmeye başlayın unutmayın sakın

saremnaz
regen
kuzuuuuuuuuuuuuuuuuu ben senin diyetini caldim ve topigimize yapistirdim bak topik bu

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lelik-oncesi-sonrasi-diyet-gunluklerimiz.html

bildigi her seyi yazar misin??? ben de orda bazi diyet yemekleri felan paylascam, bu hafta evdeyim ya.. almancadan cevircem bazi yemekler var.. bi kac yazi bulmustum.. hep birlikte yapariz olmaz mi yoluuuuuuuuuuuuuuuurrr :KK16::KK16::KK16::KK16:

su son bahsettigini de bana anlat lütfen adetim bitince yapayim
Ben şimdi öbür topiğe geçiyorum oraya yazıyorum hemen şeker döncem tekrar :)

nartanesiii
Tatlicadim benim bat 22ocak sen bide soruna esi gelecek yaz yaninda degil yaz ok

Sarem onuda ver ben regliyim zaten kuzum

regen
saremnaz
Canım gebelikte yeşil çay yok rezene var diyetisyen öyle söylüyor.Tabi gebelik olunca diyet programıda değişecek.Şimdi öbür tarafa adetin ilk iki günü yapılacak diyetide ekleyeceğim. Birde ne diyeceğim regliniz biter bitmez böğütlen kökü alıp içmeye başlayın unutmayın sakın
saremnaz
Ben şimdi öbür topiğe geçiyorum oraya yazıyorum hemen şeker döncem tekrar :)
ayyy canim benim tesekkür ederim coookk... tamam sen bizim diyet kocumuzsun artik :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

saremnaz
25-12-11, 23:12
regen
ayyy canim benim tesekkür ederim coookk... tamam sen bizim diyet kocumuzsun artik :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

regen
saremnaz
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
tesekkürler canim benim yardimlarin icn :KK54:

saremnaz
regen
tesekkürler canim benim yardimlarin icn :KK54:
Rica ederim ne demek işe yarıyosam ne mutlu bana

nartanesiii
26-12-11, 00:12
Tatlicadim ya cok sekersin kocasi yaban ellerde diye yazmisin ayyyhh ne guldummm

Tkale
26-12-11, 04:12
saremnaz
Insallah caniim zaten esinim babasi ikiz ve babasinin tarafinda ikiz olan cok var

azerinnn
26-12-11, 06:12
gunaydın kızlar,ben geldım,a aramızda hamıle mı var ne:

sekerkiz67
günaydın kıslar bende hala tık ne gelen var ne degıden nıyekı ya randevumu ayarlamaya calışıcam bugun bakalım ama olsaydı kan testınde cıkardı dıye dusunuyorum

Tkale
azerinnn
gunaydın kızlar,ben geldım,a aramızda hamıle mı var ne:
Gunaydin cnm bende olma ihtimali var
adetime 3 gun var sabah ilk idrarimla test yaptim ikinci cizgi cok cok silik cikti oglen bidaha yaptim onda daha cok silik cikti ama gorunuyor. Bu ay bircok belirti yasadim o yuzden test yaptim ve belirtilerin psikolojik olmadigindan eminim cunku bu ay beklemiyordum planlamiyordum
suan bile umutlanmiyorum her sabah test yapcam
Rabbim isteyen herkese verir insallah​

azerinnn
26-12-11, 07:12
Tkale
Gunaydin cnm bende olma ihtimali var
adetime 3 gun var sabah ilk idrarimla test yaptim ikinci cizgi cok cok silik cikti oglen bidaha yaptim onda daha cok silik cikti ama gorunuyor. Bu ay bircok belirti yasadim o yuzden test yaptim ve belirtilerin psikolojik olmadigindan eminim cunku bu ay beklemiyordum planlamiyordum
suan bile umutlanmiyorum her sabah test yapcam
Rabbim isteyen herkese verir insallah​

Ay cok sevindim.daha yeni oldugu icin silik cikiyodur cizgi.bence de var.hadi gozumuz aydin.Insallah Allah isteyen her kese ozelikle bizim kizlara da nasip eder:KK46:

azerinnn
sekerkiz67
günaydın kıslar bende hala tık ne gelen var ne degıden nıyekı ya randevumu ayarlamaya calışıcam bugun bakalım ama olsaydı kan testınde cıkardı dıye dusunuyorum
mrb tatlim.ya Insallah gelecek ay daha iyi olacak.hic uzulme

mucizem77
naponn kızz azeriinn

Tkale
azerinnn
Ay cok sevindim.daha yeni oldugu icin silik cikiyodur cizgi.bence de var.hadi gozumuz aydin.Insallah Allah isteyen her kese ozelikle bizim kizlara da nasip eder:KK46:
insallaaahh canim aminnn..
burda bizler birbirimizi en iyi anlayanlariz rabbim insallah hepimize en kisa zamanda nasip eder.
insallah bu sefer gercekten bebisim benimle.. okadar cok yorulmustumki bu ay pes etmistim olursa olur diyordum o yuzden suan bile tam sevinemiyorum ama heyecan var..

mucizem77
ayy kime selam versem gido yaa ztn morelim bozukk :KK14:

Tkale
seyda77
ayy kime selam versem gido yaa ztn morelim bozukk :KK14:
Hayirdir cnm ben burdayim

mucizem77
26-12-11, 08:12
Tkale
Hayirdir cnm ben burdayim
ya tatlım bu arada hamileymişsin tebrik edirm cnm..sen bence bi daha yapma bekle adetnden 1 hafta sonra yap net sonuç..
kızlar yeni diyet topiği açmışlar baktım da 4 5 kilo için çabalıyolar..doktor bana zyıflamassan çocuk olmaz dedi ama ben tutmıyom gırtlamı 160 boyum az önce ölçtüm 81.1 kilom ay çok morelim bozuk yaa

Tkale
seyda77
ya tatlım bu arada hamileymişsin tebrik edirm cnm..sen bence bi daha yapma bekle adetnden 1 hafta sonra yap net sonuç..
kızlar yeni diyet topiği açmışlar baktım da 4 5 kilo için çabalıyolar..doktor bana zyıflamassan çocuk olmaz dedi ama ben tutmıyom gırtlamı 160 boyum az önce ölçtüm 81.1 kilom ay çok morelim bozuk yaa
Valla cnm pek heveslenmemeye calisiyorum bakalim
kilo probleminde yalniz degilsin benimde boy 169 kilo 90 ve hamileysem bayagi bi zor olcak yani..

elifalpelif
kızlar kızlar gelemmmii yanağınızdan öpemmiiiiii:21::21::21:
günaydınnn kızlarrr nasılsınız bakalım ayyy ilk kez erken kalktım hemen bi bakayım size dedim :KK16:

elifalpelif
Tkale
kilo probleminde yalniz degilsin benimde boy 169 kilo 90 ve hamileysem bayagi bi zor olcak yani..
valla bende de var kilo ne olmuş ki kilolu insanlar doğum yapamıyormu sanki Allah verirse olur bir sürü insan var kilolo olup çok sağlıklı hamilelik geçiren takmayın kafanıza bunları kızlar valla ben hiç takmıyorum :KK19:

Tkale
Hosgeldin cnm
Aynen cnm umrumda bile degil yeterki bu sefer yanlis alarm degildir ve bebisim benimledir

elifalpelif
Tkale
Hosgeldin cnm
Aynen cnm umrumda bile degil yeterki bu sefer yanlis alarm degildir ve bebisim benimledir
evet canım sen bunu düşün boşver kiloları ne demiş atalarımız bir dirhem et bin ayıp örter :KK16:inşallah bebişin seninledir eğer rabbim ol dediyse o şu an olmuştur canım Allahım hakkında hayırlısını versin :KK16:

elifalpelif
uykucu kızlarrrrrrr nerdesiniz bakıyım haaaaaa:KK16:
ben bugün ilk kez erken kalktım ya bi hava atayım :21:
ay nasıl uyuyorlar bu saatlere kadar bilmem yani saat 10:43 olmuş ohoooooo :KK1::KK1:

mucizem77
Tkale
yaa tatlım işte bana doktor zyıflamzsan olmaz diyo bende polistik over vr geçen ay düşük yaptım ztn 6 kilo vermiştim yine aldım kilo...kızlar 4 5 kilo yu takıntı yapmış inan söylerken utnadım yaa
elifalpelif
kızlar kızlar gelemmmii yanağınızdan öpemmiiiiii:21::21::21:
günaydınnn kızlarrr nasılsınız bakalım ayyy ilk kez erken kalktım hemen bi bakayım size dedim :KK16:
öppbebeğimm öpp:KK54:
elifalpelif
valla bende de var kilo ne olmuş ki kilolu insanlar doğum yapamıyormu sanki Allah verirse olur bir sürü insan var kilolo olup çok sağlıklı hamilelik geçiren takmayın kafanıza bunları kızlar valla ben hiç takmıyorum :KK19:
tatalım var tabi olmazmı..ama bana doktor dedi. ama lanet olsun şu gırtlama.tutamıyorum mideme değilde gırtlama takçam kelççeyi off ama yaa..koca boşmazsa ii vall ahee:KK52::KK52:

elifalpelif
kızlar ben şimdi bi bıcı bıcı yapıp gelcem kaybolmayın ha gelince muhabbet ederiz öptüm sizi:KK16:

mucizem77
elifalpelif
kızlar ben şimdi bi bıcı bıcı yapıp gelcem kaybolmayın ha gelince muhabbet ederiz öptüm sizi:KK16:
gitt yıknada gel tatlım bende yapcam işlerim bitsin de hele:)

elifalpelif
26-12-11, 09:12
ben geldiiiimmmm kızlarrrr :KK16:

sekercininkizi
26-12-11, 09:12
elifalpelif
ben geldiiiimmmm kızlarrrr :KK16:
slm canım bende geldim sende hoşgeldinnn...Tkale göbüşüne bebiş dolmuş yaaa iki gün girmedim neler olmuşş darısı bizim başımıza artık...:KK16: