eşim beni seviyor mu

BlackCat
18-12-11, 17:12
hep mızmızlanıyorum sizlere ama bu sefer farklı birşey soracağım. eşinizin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız. aşk ölçülebilir mi: bu adam beni hala seviyormu bu konuyu çok düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.

philosophy
canım herkesin sevgiyi algılama ve gösterme biçimleri farklıdır.mesela senin için önemli olan kaliteli vakit geçirmektir ama eşin sevildiğini duymak ister.örnekleri çoğaltabiliriz.yani insanların farklı sevgi dilleri olabiliyor.bunu anlamanın en etkili yolu eşini çok iyi tanımaktır.çok derin bir mevzu aslında bununla ilgili bir kitap olumuştum ama anlatamadım pek sanırım :)

BlackCat
laplace
canım herkesin sevgiyi algılama ve gösterme biçimleri farklıdır.mesela senin için önemli olan kaliteli vakit geçirmektir ama eşin sevildiğini duymak ister.örnekleri çoğaltabiliriz.yani insanların farklı sevgi dilleri olabiliyor.bunu anlamanın en etkili yolu eşini çok iyi tanımaktır.çok derin bir mevzu aslında bununla ilgili bir kitap olumuştum ama anlatamadım pek sanırım :)
yok anladım canım takıldığım mevzu şu. evet ben biraz hareket görmek ses duymak istiyorum ama o bunu yapmak istemiyor. ama çıkma evrelerinde niye böyle değildi. ne kadar aşk doluydu şimdi ne değişti. evlenince değişmeyen erkek var mı acaba. sevgiliyken onu bırakırsam öleceğini söyleyen adam. şimde bıraksamda umursamayacağını ima ediyor

philosophy
BlackCat
yok anladım canım takıldığım mevzu şu. evet ben biraz hareket görmek ses duymak istiyorum ama o bunu yapmak istemiyor. ama çıkma evrelerinde niye böyle değildi. ne kadar aşk doluydu şimdi ne değişti. evlenince değişmeyen erkek var mı acaba. sevgiliyken onu bırakırsam öleceğini söyleyen adam. şimde bıraksamda umursamayacağını ima ediyor
evet tamda kopma noktası..evlenmeden önce aşktı yaşadığınız,eşin sana aşıktı..aşk bambaşka bişey dünya senin çevrende dönüyordu.ama biliyoruz ki aşkın bir ömrü var bitince insanlar normal hayatına dönüyor.imtihan da burada başlıyor.aşkı sevgiye dönüştürebilmek.bu da sanıldığı gibi kolay değil yada aşk gibi zaten içgüdüsel değil.emek,özveri,gözlem istiyor canım en önemlisi de bilinçli olmak lazım.

Carrie
bu erkekler böyle işte
köprüyü geçene kadar ayıya dayı derler :KK57:

BlackCat
etrafıma bakıyorum genel olarak herkes aynı şeyden şikayetçi hep aynı durum . ne büyük çıkmaz. biz kadınlar evliliği çok büyütüyoruz galiba.
sevmek sevilmek sevgi ...söylemesi ne kolay ama ulaşması ne zor kelimeler.

BlackCat
Carrie
bu erkekler böyle işte
ay sağol kız ayıda yaptın bizi:KK53::KK53::KK53::KK53:

zeze16
carrie'cim acı ama gerçek aynen ööle...

Carrie
BlackCat
ay sağol kız ayıda yaptın bizi:KK53::KK53::KK53::KK53:
eşim bana öle dedide heheheheehe :KK9:

Carrie
zeze16
carrie'cim acı ama gerçek aynen ööle...
maalesef öyle işte
nasıl olsa cepte diye düşünüyolar :KK24:

Carrie
karakedi sen ne kadarlık evlisin?

Behamer
bnm için önemli olan seyleri önemsiyosa kapıları yüzüne çarptıgım halde alttan aldıgı zaman ve beni mutlu edecek seyleri fark ediyor oldugu zamanlar BENİ SEWDİGİNİ ANLIYORUM

Carrie
işin gerçeği hiç kimse flört dönemindeki gibi kalmıyor...bu bayanlar içinde geçerli

stillex
Şu tip konuları okuyunca tırsıyorum. :18:

Bizim sonumuz da böylemi olacak diye

Sanırım erkekler evlenince elde etmenin zaferi ile salıveriyolar.
:KK50:

sevgica
erkekler evlendikten sonra 90 derece degişiyolar:KK19:

sevgica
valla 2 senelik evliyim.. 30 senelik evliymişiz gibi herşey,eşim eskisi gibi degil,bırakın eskisi gibi lmayı beni görmüyo bile artk evde..:126:gelirgelmez elinde çayı bilgisayar başına... bense 6 aylık bebegm var,onunla ugraşıyorm:KK46: beterin beteri var kıslar:KK31:

rouges
ben bakışından anlıyorum.

Egem
evliliğimde 23 senenin içindeyiz.benim eşim duygularını çok yansıtan biri değildir.seni seviyorum,dediğimde sarılıp sadece bende ,der.ama beni düşünür.benim isteklerime önem verir.mesela birşey alırken benim içinde farklı bir şey alır.bazen öyle olurki gündüz şu olsada yesem diye düşünürüm,akşam eşimin elinde istediğim şey vardır.sevdiğini rahat dile getirmesede arada gelip sarılması benim için müthiş bir duygudur.:KK16:

sevgica
sen eşinin hiçbi şeyine taviz verme,nasıl tanıdıysan öyle davranmasını sagla,yani bu seferlik öle olsn hadi bu seferlik şöle olsun dersn, o 1 2 seferler..hayatında yer edinir eve geç gelir falan... erkegi çok salmican cokta sıkmican..ortasını bulun artk kıslar,ben bulamadm:KK60::KK60:

stillex
Şu tip konuları okuyunca tırsıyorum. :18
Bizim sonumuz da böylemi olacak diye

Sanırım erkekler evlenince elde etmenin zaferi ile salıveriyolar.
:KK50:

yesil_87
sevgica
valla 2 senelik evliyim.. 30 senelik evliymişiz gibi herşey,eşim eskisi gibi degil,bırakın eskisi gibi lmayı beni görmüyo bile artk evde..:126:gelirgelmez elinde çayı bilgisayar başına... bense 6 aylık bebegm var,onunla ugraşıyorm:KK46: beterin beteri var kıslar:KK31:

canım benm de abim benzer davranıyor yengeme . abimi biliyorum sevmemekten değil bebk olunca erkeklere pek hitap etmiyor hatta kaçmak için nete giriyorlar çocuk sesi falan bir çok erkekği rahatsız eder.

BlackCat
18-12-11, 18:12
Egem
evliliğimde 23 senenin içindeyiz.benim eşim duygularını çok yansıtan biri değildir.seni seviyorum,dediğimde sarılıp sadece bende ,der.ama beni düşünür.benim isteklerime önem verir.mesela birşey alırken benim içinde farklı bir şey alır.bazen öyle olurki gündüz şu olsada yesem diye düşünürüm,akşam eşimin elinde istediğim şey vardır.sevdiğini rahat dile getirmesede arada gelip sarılması benim için müthiş bir duygudur.:KK16:
canım maşallah allah bozmasın. ben benimkine daha neyi sevip neyi sevmediğimi bile öğretemedim. mesela kahvaltıda domates salatalık sevmem 5 yıldır beraber kahvaltı yapıyoz be adam daha öğrenemedi bu arada 5 yıllık evliyim çocuk yok
benimkinden çok hakaret yediğim oldu ama küfür duymadım ne yalan söyliyim ama bana bir kez öküz demişti:KK52: ben ona bol bol odun eşşek falan derim ama yarı şaka tabiiki. saygıyı daha tam kaybetmedik benim tesellimde bu galiba...

fk1991
Carrie
bu erkekler böyle işte
..aynen.. katılyorumm!!!

baby_dilay
Ayy bu erkekler gerçekten evlenince değişiyolar mı yaaa:KK5:
Tırsıyorum walla evlenmeye falan.
Benim sevgilim zaten antiromantiktir:18:

BlackCat
baby_dilay
Ayy bu erkekler gerçekten evlenince değişiyolar mı yaaa:KK5:
Tırsıyorum walla evlenmeye falan.
Benim sevgilim zaten antiromantiktir:18:
belki seninki evlenince romantikleşir...:KK34:

baby_dilay
BlackCat
belki seninki evlenince romantikleşir...:KK34:
Sevgilimde öyle söyylüyooo evlenelim ne sürprizler yapıcam falan diyo ama.İnanmak iistiyorum sadece:KK1: