2012 Eylül Anneleri Paylaşım Alan

mericdemir2007
10-03-12, 19:03
cananveirfan
hepinize tesekkurler. icim rahatladi. hepimizin testleri guzel ciksin. bebeklerimiz hep iyi olsunlar :)
Aminnnnnnnnnnnnnnnnn canımmmmm
İnşallahhhhhhhhhhhh

anchusa
mericdemir2007
Rica edrm canımm
Bu arad ssenin 2li testin bu haftamı canım??
12 haftanın içindeymişsinnn
Umarım iii sonuçlanır seninkide
Pazartesi kontrolüm var. Dr. herhalde bu hafta ya da haftaya yapar..
Benim doğume ylül sonu olunca sizi bayağı geriden takip ediyorum...

karar77
bu ikili test sonucumu hangi test anlayamadım ben böyle bir test yaptırmadım ne testti oldugunu yazarsan sevinirim
cananveirfan
benim bu daha ilk testlerim. yurt disindayim ben. haftaya ense olcumu yapilcak bu hafta bu testler yapildi.belki size en basinda yapilmistir.
karar77
bana yapılmadı o testler bu saatten sonrada yapılmasının bir anlamı yoktur heralde canım inşalllah senin sonuçların iyi cıkar
Aslınd abu testin hamile kalmadan önce bebek çalışmalarına başladığınızda yapılması gerekiyor. Rubella ve toksoplazmaya bağışıklığın olup olmaması önemli çünkü, hamilelikte yakalanırsan düşük ya d abebek ölümüne neden oluyorlar.. Yoksa hamilelikten önce aşı olmak gerekiyor. Ama çok yerde atlıyorlar bunu...

Hulya li
mericdemir2007
Hmmm, canım istersen bi dr. sor
yapılmasına gerek var mı diee
Bende ayım 19 unda 3 lü test yaptırıp miniğimi görücem
çok heyecanlıymmmm
sorarım canım sagol minigim dedigine göre daha cinsiyetini bilmiyorsun öylemi?

mericdemir2007
karar77
sorarım canım sagol minigim dedigine göre daha cinsiyetini bilmiyorsun öylemi?
hayır daha öğrenemedikkkkk
bekliyrzzzz SABIRLAAAA
cinsiyetimizide 19 unda öğrenicezzz canım

mericdemir2007
anchusa
Pazartesi kontrolüm var. Dr. herhalde bu hafta ya da haftaya yapar..
Benim doğume ylül sonu olunca sizi bayağı geriden takip ediyorum...

Aslınd abu testin hamile kalmadan önce bebek çalışmalarına başladığınızda yapılması gerekiyor. Rubella ve toksoplazmaya bağışıklığın olup olmaması önemli çünkü, hamilelikte yakalanırsan düşük ya d abebek ölümüne neden oluyorlar.. Yoksa hamilelikten önce aşı olmak gerekiyor. Ama çok yerde atlıyorlar bunu...
Canım benim doğumda Ağustos sonu ben arada bi Ağustos annelernede uğruyrmm şimdi neler yaşıycağm die
Aslonda senin için daha ii terübelerden yararlanma fırsatı buluysunn
Zaten sen daha öncede yazmıştım şimd, hatrladm

Hulya li
mericdemir2007
hayır daha öğrenemedikkkkk
bekliyrzzzz SABIRLAAAA
cinsiyetimizide 19 unda öğrenicezzz canım
hadi bakalım bende 16 doktora gidecegim o zaman söyleyecek cinsiyetini

anchusa
mericdemir2007
Canım benim doğumda Ağustos sonu ben arada bi Ağustos annelernede uğruyrmm şimdi neler yaşıycağm die
Aslonda senin için daha ii terübelerden yararlanma fırsatı buluysunn
Zaten sen daha öncede yazmıştım şimd, hatrladm
Evet zaten tecrübelerden faydalanayım diye kaldım eylül topiğinde...Sizi takip edince ne yaşayacağımı biliyorum. Ekimi de takip etmeye kalktım ama hep bildiğim yaşadığım şeyler olunca sıkıldım.

mericdemir2007
Kızlar kuyruk sokumumdaki ve boşluğumdaki ağrılarm fazlalaştı dayanamıyrm
Ben uyumayı deneym en iyisi yoksa geçmiycek gibi umarm yarına geçerrr
Herkese iic geceler tatlı rüyalarr
Bebişlerinizi öpyrmm

Hulya li
arkadaşlar ikili test iyi cıkarsa üçlü teste sizce gerek varmı?

anchusa
mericdemir2007
Bebişlerinizi öpyrmm
İyi geceler....

anchusa
karar77
arkadaşlar ikili test iyi cıkarsa üçlü teste sizce gerek varmı?
Ben yaptıracağım çünkü üçlü test daha kapsamlı..

Hulya li
mericdemir2007
Bebişlerinizi öpyrmm
geçmiş olsun canım dizlerinin altına yastık koyup uyu iyi geliyor

Kundera
10-03-12, 20:03
Merhaba kızlar, nasılsınızzz?

Bayadır gelemiyordum, ancak geldim...

Şimdi okudum sizi, benimde belimde kuyruk sokumumda baya ağrı var ya, kalkarken felan batıyor çok fena ya :KK50:

eftellya
azure76
çok geçmiş olsun Allah şifa versin. Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. doktorun söylediklerini uygula mutlaka. dualarım seninle iyi haberlerini bekliyoruz
Çok teşekkür ederim,yemek ve wc ihtiyacı dışında hiç kalkmıyorum,biraz zorlanınca kanamam artıyor.Allah razı olsun,hepimizin bebeklerini korusun rabbim.

anchusa
eftellya
Çok teşekkür ederim,yemek ve wc ihtiyacı dışında hiç kalkmıyorum,biraz zorlanınca kanamam artıyor.Allah razı olsun,hepimizin bebeklerini korusun rabbim.
eftelya geçmiş olsun. Ben kaçırmışım kanaman mı başladı? İnşallah bir an önce iyileşirsin. Bol bol dinlen. Ailen ya da sana bakacak birileri varsa gelsinler, suyu bile ayağına getirsinler.
14. haftadaymışsın. Bu haftalarda da kanama olduğunu bilmiyordum ben. Hep 14. haftadan sonra kanama ve düşük riski bitiyor diye kalmış aklımda...

dils3
bende pazartesi alacağım test sonuçlarımi 2. Hamilelik olduğu için doktor ancak yaptı. Benim de ağrı oluyor ama özellikle göbek deliğim içinde ya

majika
eftellya
Kızlar merhaba,

Benim dün kanamam oldu acilen doktora gittik ve düşük tehlikesinden hastaneye yatırdılar moralim çok bozuk ,bebeğim yaşıyor şuan ama rahim içinde kanama var 10 gün boyunca yemek ve tuvalet ihtiyacı dışında yataktan kalkmamam gerekiyormuş.Ailece çok üzgünüz Allahım bebeğimi korur inşallah ve bize bağışlar...
geçmiş olsun canım.moralini hiç bozma.benim arkadaşımda senin gibi kanamadan hastanede yattı.hatta rahmi bile açılmıştı düşük için.ama şu an bebiş de kendi de çok iyi.hastanede yattı.iyileşti ve döndü.oğluşu olucak.

anchusa
benim ağrı uzun mesafe yürüyünce belimde ve kuyruk sokumumda oluyor.

dils3
bir doğum hikayesi okudum 4. Ayında kontrole gidiyor çamaşırim ıslaniyor diyor kadın kontrol ediyor doktor 4 cm açılma var doktor u kadın hastaneye yatıyor 2 ay hastane e kalıyor ve kadın 40+1 de normal doğum yapıyor bu mucize değil de nedir. Allah koruyor bebekleri. Içimizi ferah tutalım kızlar. Dinlemelim bolca ve 2 can taşıyoruz bunu unutmayalım. Gerisi allahtan.

majika
kızlar aranızda omega 3 desteği kullananlar var mı?ben balık yiyemiyorum.o yüzden başladım kullanmaya.seven seas pulse kullanıyorum.doktorum günde 1 tane içebilirsin dedi.tabi balığın yerini tutar mı bilmiyorum.

bebekc
10-03-12, 21:03
majika
kızlar aranızda omega 3 desteği kullananlar var mı?ben balık yiyemiyorum.o yüzden başladım kullanmaya.seven seas pulse kullanıyorum.doktorum günde 1 tane içebilirsin dedi.tabi balığın yerini tutar mı bilmiyorum.
bende balık yiyemiyorum hatta kırmızı ette yiyemiyorum normalde ikisinide çok severim ama hamilelikte böyle oldu.daha yeni yeni tavuk yemeye başladım.doktoruma sormayıda unuttum ama bende omega 3 desteği için bişeyler kullanmam gerektiğini düşünüyorum balık yağı kullananlarda var

kelebek03
eftellya
canım çok geçmiş olsun...benimde 2 hft önce kanamam vardı..ilaçla ve dinlenmeyle düzeldi..inşallah sende biran önce sağlığına kavuşursun...bozma moralini...iyi düşün iyi olsun...

majika
bebekc
bende balık yiyemiyorum hatta kırmızı ette yiyemiyorum normalde ikisinide çok severim ama hamilelikte böyle oldu.daha yeni yeni tavuk yemeye başladım.doktoruma sormayıda unuttum ama bende omega 3 desteği için bişeyler kullanmam gerektiğini düşünüyorum balık yağı kullananlarda var
cevizde de omega var.günde 4 tane yemeye çalışıyorum.

dils3
ay kızlar bebeğim bu gece coştu :) karnım çok acikti makarna yoğurt aldim bebek bir başladi 3 4 dakika boyunca içerde oynadı mükemm bir histi

kelebek03
10-03-12, 22:03
dils3
ay kızlar bebeğim bu gece coştu :) karnım çok acikti makarna yoğurt aldim bebek bir başladi 3 4 dakika boyunca içerde oynadı mükemm bir histi
maşallah:nazar::KK46:ne güzel hissedebiliyorsun..bende özellikle bişiler yedikten sonra hissdiyorum ama bebekmi değilmi tam anlyamıyorum:26: