Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2012 Eylül Anneleri Paylaşım Alan

mihracee
26-01-12, 19:01
cemrecik
neyse, ne demek istedigim anlasilmiyor, isteyen istedigi kadar iliskiye girsin, banane yahu...:KK53:...
kızmaa yaws:)))))

cemrecik
mihracee
hayir yani, sunun surasinda bi afganli kadin kadar degerimiz yokkk:)))))))

damlapal
cemrecik
canim, cinsel iliski ata binmek gibi birsey..o yuzden.''rahatca cinsel iliskiye girebilirsin, hicbir mahsuru yok'' diyen bir doktor olacagini sanmiyorum...

ben burada kesin dusecek demiyorum...butun riskleri en aza indirmeli diyorum...yaptigim birseyde dusuk riski 100'de 1 bile olsa o seyi yapmam ben...o yuzde bir olan sey gerceklesirse kafami yerlere vururum ben...dusecekse duser diye dusunmek gibi bir luksumuz olmamali...
bende bugün bunu netten araştırdım ilişki ile düşük arası bağlantı yok değil var ama olacak diye de yapmama gibi bir şey söz konusu değil sadece uygun pozisyonlarda olmalı zorlamamalıymış rahimi

FilizYavuz
mihracee
cemrenin üzerine gittim galiba biraz. Üzgünüm

cemrecik
FilizYavuz
yok bitanem, askolsun...fikir paylasiyoruz burda:)))

mihracee
cemrecik
hayir yani, sunun surasinda bi afganli kadin kadar degerimiz yokkk:)))))))
:)))) cemrecik çok hoşssun Allah gönlüne göre versin hayatım:))

peluska06
FilizYavuz
Biz elimizden geldiği kadar kendimize bakıyorsak, kanama ya da riskli birşey yoksa neden ilişkiyi kısıtlayalım ki. Doktor da demediyse kendi kendimize reçete yapmanın anlamı yok. hem karı koca olarak ikili ilişkilerin de samimiyetini korumak lazım. Yoksa erkekler bebek gelince ben yalnız kalıcam psikolojisine girip huzursuz olurlar.
mihracee
bbana dr um ilk üç ay yasak dedi yaa:KK43:((( ömrüm yasaklarla geçiyorrrr yarak yaktırdım 2 ay yasaktı bebiş geldi 3 ay yasak:KK70:DD yazık kocişede banada:KK70:
bANA DOKTORLAR YASAK DEMEDİ AMA biz ilşki ye grmyoruz
bugun tvde bir doktor çıktı ilk üç ay bebğin yerleşme dönem o lduğu içn
ilşk iyi değl dedi ama kesinlkle yasak demyoruz dedi
tabi her şey allahın elnde ilşkiye girmyenelerin çocuğu düşmeyecek
lşkiye grenlern düşcek diye bşey yok ama önlem alamk adına ben terchimi ilşkiye girmemekte buldum zaten eşim kıyamıyır lk üç geçse bile benmki ilşkye girmez :)
zor gelen bebk olduğu içn öksürsem korkuyor

mihracee
damlapal
bende bugün bunu netten araştırdım ilişki ile düşük arası bağlantı yok değil var ama olacak diye de yapmama gibi bir şey söz konusu değil sadece uygun pozisyonlarda olmalı zorlamamalıymış rahimi
cemreciğin dediği gibi ata biner gibi değil yani:KK70::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
ay bunun sonu iyi gitmeyecek kapatalım bence bu mevzuyu:KK70:DDDD

cemrecik
mihracee
:)))) cemrecik çok hoşssun Allah gönlüne göre versin hayatım:))
hepimizin canimmm...ben bi de sigarayi biraktim, cinsel hayattan ziyade o cok zorluyo beni:KK52:

FilizYavuz
Bugün annemle yastık kılıfı örmeye başladık ilk defa. Bide benim bebeklik eşyalarımı çıkardık :) iki tane çok güzel kundak buldum onları da kullanmak istiyorum. benim için özel bi anlamı var. Kundak pek kullanılmıyor ama olsun :)

damlapal
mihracee
Hayırlı olsun canım aramıza hoşgeldin,Allah sağlıkla sıhatle kucaklarımıza almayıda nasip etsin inş.
hoş bulduk inş bebeklerimizi sağlıkla sıhhatle hayırlı zamanda kucağımıza almayı da nasip etsin Allah'ım:nazar::nazar::KK46:

Lynne
Kızlar benim kocam korkudan yanasmadı nolcak:KK1:

mihracee
FilizYavuz
yok yok bencee üzülmeee ne o ne biz kötü birşey demiyoruzz buradaaa güzel paylaşımlarda bulunuyoruzzz,herkesin durumu farklı her bünye farklıı o yüzden farklı düşüncelerde olacakk

Lynne
damlapal
hoş bulduk inş bebeklerimizi sağlıkla sıhhatle hayırlı zamanda kucağımıza almayı da nasip etsin Allah'ım:nazar::nazar::KK46:
amiiin canım insallah hepimize nasip eder.Aramıza hoşgeşdin.:KK34:

FilizYavuz
cemrecik
hepimizin canimmm...ben bi de sigarayi biraktim, cinsel hayattan ziyade o cok zorluyo beni:KK52:
Haklısın bence de sigara en zoru. Ben tiryaki değilim ama günde 1 tane içerdim şimdi arada çok canım istiyo ama içmiyorum

damlapal
peluska06
bANA DOKTORLAR YASAK DEMEDİ AMA biz ilşki ye grmyoruz
bugun tvde bir doktor çıktı ilk üç ay bebğin yerleşme dönem o lduğu içn
ilşk iyi değl dedi ama kesinlkle yasak demyoruz dedi
tabi her şey allahın elnde ilşkiye girmyenelerin çocuğu düşmeyecek
lşkiye grenlern düşcek diye bşey yok ama önlem alamk adına ben terchimi ilşkiye girmemekte buldum zaten eşim kıyamıyır lk üç geçse bile benmki ilşkye girmez :)
zor gelen bebk olduğu içn öksürsem korkuyor
haklısın canım bende her gün sabah akşam ilişki olsun demiyorum zaten haftada bir yada iki ne eşlerimizi mahrum edelim ne bebeğimize zarar verelim her şey kararında olsun geç bulduk bebeklerimizi Allah'ım esirgesin korusun onları :nazar:

mihracee
cemrecik
ooooooo süpersinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: bu konudaa çok taktir ettim senii
Allah kolaylık versin canımcımmmmm

peluska06
mihracee
hımsss benimde 2 tane oldu ilkinde keseyi gördük ikincisindede kalp atışlarımızı duyduk dr um bundan sonra ayda bir kontroller olacak dedi, 10 şubatta randevum sabırsızlıkla bekliyorum:)

ben 5 kere gttm keseyle brlikte :)
kan tahll için sonucu almak içn kalp atımı için derken her birinde de ultrasonda gördüm ama tehlkelmi bundan sonra az gireyim diye düşündüm sonra :KK43:(

mihracee
merhabaa canım benimde içime oğlan doğuyorr ama çevremde herkes (annem hariç) kızn olacak senin diyorlar:KK70:DDDD
hehe dedğin giib öncelikle sağlık sıhatt hayırlı evlat diliyorum.
bana da erkek gibi gelyor annem kı diyor kız kardeşm erkek bence diyor bakalım kimn tutacak

cemrecik
FilizYavuz
Haklısın bence de sigara en zoru. Ben tiryaki değilim ama günde 1 tane içerdim şimdi arada çok canım istiyo ama içmiyorum
valla ben yarim paket icerdim, bazen daha fazla...boyle bicak gibi kesmek cok zor ya...doktor asiri stres olursan bir tane yak bikac nefes cek ve sondur dedi ama korkuyorum...ben de herseyden korkuyor muyum ne?:KK53:

mihracee
damlapal
aminnnnnn inş. inş. canım

mihracee
Lynne
Kızlar benim kocam korkudan yanasmadı nolcak:KK1:
hehe kocalar bizden tırsıkkkk nasıl iş bu anlamaıdm:KK70:DDD hehe sanırım 9 ay sürecek bu durum hahaha

peluska06
FilizYavuz
Bugün annemle yastık kılıfı örmeye başladık ilk defa. Bide benim bebeklik eşyalarımı çıkardık :) iki tane çok güzel kundak buldum onları da kullanmak istiyorum. benim için özel bi anlamı var. Kundak pek kullanılmıyor ama olsun :)
aa ne güzell :) örgü yastık derken merak ettim btince eklesene :)
güle güle kullnsın bebiş

peluska06
damlapal
haklısın canım bende her gün sabah akşam ilişki olsun demiyorum zaten haftada bir yada iki ne eşlerimizi mahrum edelim ne bebeğimize zarar verelim her şey kararında olsun geç bulduk bebeklerimizi Allah'ım esirgesin korusun onları :nazar:
evet canım içimizi ferah tutalım Allaha emanet meleklerimiz
biz nr yapsakta her şey Allahın elinde
hepimizi korusun Allah bebişlerimiz kucağımıza almayı fotolarını eklemeyi nasip etsin

FilizYavuz
peluska06
aa ne güzell :) örgü yastık derken merak ettim btince eklesene :)
güle güle kullnsın bebiş
alize baby set marifetli diye bi iplik. Polar gibi oluyo örünce. Düze beyaz yumuşacık. :) bebek arabasına beşiğe her yere koyulabilir.

mihracee
peluska06
ben 5 kere gttm keseyle brlikte :)
kan tahll için sonucu almak içn kalp atımı için derken her birinde de ultrasonda gördüm ama tehlkelmi bundan sonra az gireyim diye düşündüm sonra :KK43:(

bana da erkek gibi gelyor annem kı diyor kız kardeşm erkek bence diyor bakalım kimn tutacak
maşallahh 5 defa görmüşssün bebişini:KK70:Dd bildiğim kadarıylaaa bir sakıncası yokk netten araştırmıştırm , zaten sıkıntı olsa dr unda derdi sanırım.
bende çok zor sabrediyorum ama annem kızıyorrr herşeyi oluruna bırak abartmaaa zırt pırt gitme sakın diye sıkı sıkı tembihledi bende söz verdim sözümü tutmaya çalışıyorum.

canım hadi bakalım hadi hayırlsıı hepimiz aşağı yukarı aynı tarihlerde öğreneceğizzzz bebişlerinn cinsiyetinii negüzel farklı farklı şehirlerde hatta ülkelerde aynı heycanları yaşamakk inş. sonuna kadar gitmeyi nasip eder Allah

FilizYavuz
cemrecik
valla ben yarim paket icerdim, bazen daha fazla...boyle bicak gibi kesmek cok zor ya...doktor asiri stres olursan bir tane yak bikac nefes cek ve sondur dedi ama korkuyorum...ben de herseyden korkuyor muyum ne?:KK53:
Benim arkadaşlarım var itiraf ediyorlar hamileyken arada içiyorduk dayanamayınca diye :)

mihracee
FilizYavuz
alize baby set marifetli diye bi iplik. Polar gibi oluyo örünce. Düze beyaz yumuşacık. :) bebek arabasına beşiğe her yere koyulabilir.
şimdiden güle güle kullansın bebişinn annesi, benim bebişede bugün yelek ve patik hediye geldi işyerime gelen bir teyze var tatlıcık örmüş elleriyleee saolsun:))),
bebişimin hediyeleri:KK70:
1 yeşil emzik (arkidişin oğlu almış)
1 pijama (arkidşin oğlu verdim bebişe çok heycanlı )
1 çıt çıtlı badi:KK70:
3 yelek
1 patik
hehe şimdilik bukadar:))

Lynne
26-01-12, 20:01
Ben de kullanıyordum sigara hamile oldugumu öğrendigim gün kendiliğiimden tiksindim sigaradan.Bırak içmeyi kokusunu duyunca midem bulanıyor.Nası içiyomusum ben bunu dedim kendi kendime.İnsallah seninde öyle olur canın hiç istemez.

mihracee
FilizYavuz
Benim arkadaşlarım var itiraf ediyorlar hamileyken arada içiyorduk dayanamayınca diye :)
bazı dr larr anne tiryakiyseee günde 3 taneye kadar izin veriyorrrr, ama emziriken kesinlikle müsade etmiyorlarr
yakın arkadşaım hamileyken içti günde 3 tane dr udaa açok ii bir dr alanında isim yapmış biri
neyse siz yine kızlar sabretmeye çalışınnnnn

mihracee
Lynne
Ben de kullanıyordum sigara hamile oldugumu öğrendigim gün kendiliğiimden tiksindim sigaradan.Bırak içmeyi kokusunu duyunca midem bulanıyor.Nası içiyomusum ben bunu dedim kendi kendime.İnsallah seninde öyle olur canın hiç istemez.
ne güzell maşallahh
inş. bebişin dünyaya geldikten sonradaaaaaaaaaaa içmezsin canımmmmmm

mihracee
kızçelerrrrrr ben kaçıyorum hepinize ii gecelerrr tatlı rüyalarrrrrrrrrrrrr

Lynne
mihracee
ne güzell maşallahh
inş. bebişin dünyaya geldikten sonradaaaaaaaaaaa içmezsin canımmmmmm
İnsallah canım.Sana da iyi geceler.Rüyanda bebişini gör:KK70:

cemrecik
FilizYavuz
naneli sakiz cignemekten heryerim nane oldu::))

Lynne
valla canim oyle bi istiyo ki...ben de tiksinirim diye hayal ediyordum ama oyle cikmadi...belki mide bulantilarim olmadigi icindir...dogumdan sonra gunde 1-2 tane iccem:KK53:

mihracee
bazı dr larr anne tiryakiyseee günde 3 taneye kadar izin veriyorrrr, ama emziriken kesinlikle müsade etmiyorlarr
yakın arkadşaım hamileyken içti günde 3 tane dr udaa açok ii bir dr alanında isim yapmış biri
neyse siz yine kızlar sabretmeye çalışınnnnn
evet canim, stres daha cok etkiliyormus...
arkadasin dogum yapti mi?:26:

FilizYavuz
Bize de 2 tane hediye yelek gelmiş. Biri yeşil biri beyaz :)
Çok değişik bi duygu onu giyicek ufaklığı hayal etmek.
8 hafta bitti kaldı 32 hafta. Sabırsızlanıyorum galiba

bircan
merhaba arkadaşlar ben pko hastasıyım 2yaşında bi kızım var aşılamaya hamile kalmıştım....olmuyo nasıl olsa die korunmadık adetim 5gün geçti bugün evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı 1tane daha yaptım o da silik çıktı sanırım hamileyimmm dr a cumartesi gidicem kesinse hamileliğim eylül annesi olucam kızımda ekimde doğmuştu...

tatlırüya
annemde bebişe bir kaç tane yelek battaniye hırka örmüş..çok duygulandım.....