TEST

Saç düzleştirici kullananların yorumları

sbl
8-08-08, 15:08
ben önce ramington s1031 aldım teknosadan.fakat ısısından memnun kalmadım.iade ettim.teknosada babyliss 129 ytl idi.onu alacaktım stoklarında kalmamış.evindenal adlı sitede babyliss pro 230 2086 modeli 75 ytl.dün sipariş verdim.az önce elime ulaştı.sipariş ederken biraz tereddütlüydüm.güvenilirmi diye.ama şimdi iyiki ordan almışım diyorum.
remington bu ara isim olarak çok duyulmuş.ama bence saçta kesinlikle babyliss.hem benim aldığım model 230 dereceye kadar yükseliyor.çok şık çantası var

dertlikız
9-08-08, 14:08
Seramik ve titanyum kaplamalı geniş plakalar

LDC Ekran

170-230 dereceye kadar ısınma imkanı

İyonik sistem sayesinde saç tellerindeki ellektiriklenmeyi önleyerek kırmadan düzleştirir.

Buharla saçı nemlendirerek daha düzgün saçlar elde etme imkanı

bu ürünü almayı düşünüorm kullananlar yorum yapabilir mi

selin_90
10-08-08, 19:08
bende braun kullanıorm ama hiçde istediğim gibi olmuo tamm uğraşınca oluo ama o da çok waktimi alıo hemde saçlarımn uçları mahvoluo eenn iisi fön galiba

paresssss
11-08-08, 01:08
:a015:arkadaşlar yazılanların çoğunu okudum ama düzleştiriciler kalın telli saçlarda daha iyi sonuç veriyormuş. Benim saçlarım ince telli, yağlı, düze yakın ve seyrek ne alacağımı şaşırdım. Saçları benimki gibi olan varsa bana bi marka ve model önersin lütfen.

EU3
11-08-08, 08:08
cnm benimde saçlarım seninki gibi ve ben braun es2 kullanıyorum el alışkanlığım olmadığından mükemmel şekilde düz olmuyor ama alışkın birisi yaptığında çok iyi oluyor tavsiye ederim

yesa
dertlikız
Seramik ve titanyum kaplamalı geniş plakalar

LDC Ekran

170-230 dereceye kadar ısınma imkanı

İyonik sistem sayesinde saç tellerindeki ellektiriklenmeyi önleyerek kırmadan düzleştirir.

Buharla saçı nemlendirerek daha düzgün saçlar elde etme imkanı

bu ürünü almayı düşünüorm kullananlar yorum yapabilir mi

aynı urunu kullanıyorum 150 ytlye ınternet uzerınden aldım cok memnunum gercekten gusel bır urun bundan once sanırım 3 tane daha almıstım bırı sımbonundu hıc bır ıse yaramıyordu dıgerı su an hatırlamadıgım bır marka o da cok kotuydu sonuncusu ROWENTA lıssıma ama o da yapmadı benım sacımı belkı ınce tellılerı yapar ama benım sacım kıvırcık ve kalın tellı o yuzden pısman olmazsın derım

deniz_gunes
Kızlar haftasonu, arkadaşımda Sinbo marka saç düzleştirici kullandım..

Arkadaşım sürekli kullanıyordu ve tavsiye ediyordu..Gitmişken bir deneyim dedim..
Süper..........

20 ytl ya almış, kendimde denedim..Şok oldum çünkü bu saç düzleştici muhabbetini hiç ciddiye almamşıtım bugüne kadar..Kuaförde fön olayını hallederim ama çok pratik geldi bana..

Ben denedim fiyatı da çok uygun, komik bir rakam..

Başka markalara daha fazla para ödemenize hiç gerek yok...Ayrıca ısı ayarı da var..
Tavsiye ederim..

yesa
11-08-08, 09:08
deniz_güneş
Kızlar haftasonu, arkadaşımda Sinbo marka saç düzleştirici kullandım..

Arkadaşım sürekli kullanıyordu ve tavsiye ediyordu..Gitmişken bir deneyim dedim..
Süper..........

20 ytl ya almış, kendimde denedim..Şok oldum çünkü bu saç düzleştici muhabbetini hiç ciddiye almamşıtım bugüne kadar..Kuaförde fön olayını hallederim ama çok pratik geldi bana..

Ben denedim fiyatı da çok uygun, komik bir rakam..

Başka markalara daha fazla para ödemenize hiç gerek yok...Ayrıca ısı ayarı da var..
Tavsiye ederim..
eger saclarınız cok kıvırcık ve kalın tellı degılse ıse yarıyor bende sanırım 18 mılyona almıstım ama eger cok kıvırcık ıse ve sızde kuaforden cıkmıs gıbı dumduz bır sac ıstıyorsanız ben tavsıye etmem hıc bır ıse yaramıyor yukarıda yazdıgım gıbı 3 makına kullandım ama 3u de ıse yaramadı sonuncusu neysekı cok gusel :teytey:

deniz_gunes
11-08-08, 10:08
yesa
eger saclarınız cok kıvırcık ve kalın tellı degılse ıse yarıyor bende sanırım 18 mılyona almıstım ama eger cok kıvırcık ıse ve sızde kuaforden cıkmıs gıbı dumduz bır sac ıstıyorsanız ben tavsıye etmem hıc bır ıse yaramıyor yukarıda yazdıgım gıbı 3 makına kullandım ama 3u de ıse yaramadı sonuncusu neysekı cok gusel :teytey:
Saçlarınız çok kıvırcıksa, saç düzleştiricilerin hiçbirisi tam istediğiniz sonucu vermez ki..
Bu durumda yapılacak tek şey kuaförde fön çektirmektir zaten..

Benim saçlarım pırasa gibi olmasa da zaten düzdür..O yüzden tam bir fön havası elde ettim..

günebakan
11-08-08, 10:08
kalın telli, kolay şekil alan ve dalgalı saçlarım var..sinbonun bi modelini kullanıyorum..ısınması gayet iyi, güzel de sonuç veriyor uğraştırmıyor.. saçımı yıpratır mı sık kullandığım için diye düşünmüştüm ama hiç sorun çıkarmadı.. fiyatı da gayet uygundu; bikaç ay önce 20 liraya almıştım.. resmi şu hatta:

yesa
11-08-08, 11:08
deniz_güneş
Saçlarınız çok kıvırcıksa, saç düzleştiricilerin hiçbirisi tam istediğiniz sonucu vermez ki..
Bu durumda yapılacak tek şey kuaförde fön çektirmektir zaten..

Benim saçlarım pırasa gibi olmasa da zaten düzdür..O yüzden tam bir fön havası elde ettim..

pek katılamayacagım saclarım gercekten cok kıvırcık ve kullandıgım urunden memnunum tıpkı kuaforde fon cektırmıs gıbı ..hihoyyyt

deniz_gunes
11-08-08, 11:08
..................................

deniz_gunes
11-08-08, 12:08
yesa
pek katılamayacagım saclarım gercekten cok kıvırcık ve kullandıgım urunden memnunum tıpkı kuaforde fon cektırmıs gıbı ..hihoyyyt
O zaman şöyle diyelim, sizin gibi çok kıvırcık saçlı arkadaşlar sizin tavsiyenizi uygulasınlar..

Bizim gibi düz ve düze yakın saşlı arkadaşların da , o kadar para vermesine gerek yok, 20 ytl ye sinboyu güvenle kullanabilirler..kaydirigubbakcemile5

deniz_gunes
11-08-08, 12:08
günebakan
kalın telli, kolay şekil alan ve dalgalı saçlarım var..sinbonun bi modelini kullanıyorum..ısınması gayet iyi, güzel de sonuç veriyor uğraştırmıyor.. saçımı yıpratır mı sık kullandığım için diye düşünmüştüm ama hiç sorun çıkarmadı.. fiyatı da gayet uygundu; bikaç ay önce 20 liraya almıştım.. resmi şu hatta:
Evet benim de denediğim buydu..

Ama dediğim gibi düze yakın bir saç yapım var..

Kuaförden çıkmış gibi bir fön elde ettim 10 dk içerisinde..

yesa
11-08-08, 20:08
deniz_güneş
O zaman şöyle diyelim, sizin gibi çok kıvırcık saçlı arkadaşlar sizin tavsiyenizi uygulasınlar..

Bizim gibi düz ve düze yakın saşlı arkadaşların da , o kadar para vermesine gerek yok, 20 ytl ye sinboyu güvenle kullanabilirler..kaydirigubbakcemile5
tamam oyle dıyelım sorun degıl benım ıcın valla satıcı falan degılım yoksa a.s.

ibelta
11-08-08, 22:08
Bende philips saç düzleştirici almıştım,ama fazla kullanamıyorum,düzleştiriyor tamamda tiftik tiftik oluyır saçım,üstelik kıvırcık değil hafif dalgalı saçım var. Elektrikli elektrikli duruyor,hele uçlar,çok kötü oluyor,aynı sorunu yaşayıpta çözebilen varmı?
Birde saç tam kuruykenmi yapıyorsunuz,nemliykenmi?

edna1905
12-08-08, 13:08
Arkadaşlar benim saçlarımda ince telli ama çok kolay şekil almıyor ve elektrikleniyor. Acaba bende böyle ucuza bir düzleştirici alsam sonuç verirmi?? Özellikle ben elektriklenmesini istemiyorum.

Şimal
14-08-08, 16:08
Düzleştiriciyi ben çok kullanmadığım için masraflı olmasın diye sinbodan aldım, şimdilik gayet güzel.
İnce telli ve hafif dalgalı saçlarım var, ısısını ayarlayınca gayet güzel düzleştiriyor.
:kahve:

bal peteği
17-08-08, 11:08
braun es 2 mi yoksa rowenta lissima elite model look mu

hlya
20-08-08, 10:08
bnde düzleştirici almayı düşüyorum.hep philipsi tavsiye ediolar ama korkuyorum genede uçları çabuk yıpranır mı die!!!!

Morrpapatya
20-08-08, 10:08
hlya
bnde düzleştirici almayı düşüyorum.hep philipsi tavsiye ediolar ama korkuyorum genede uçları çabuk yıpranır mı die!!!!
ben philipsin bi modelini kullandım ama pek memnun kalmadımm bencee kuaför malzemeleri satan bi yerden düzleştirici alman daha mantıklı kuzenim aldı ve memnun ama düzleştiriciler de saçı baya kırıyoo fönden farkı yok..bide bence prfsynel bi fön makinesi daha güzel şekil veriyo ama tabi tercih senin

TMYy
20-08-08, 11:08
bendede Fakir'in saç düzleştiricisi var. seramik plakalı. epilasyon aletiyle hediye vermişlerdi. 5-6 ay oldu 1 kere kullandım. çok güzel yapıyo fakat kuaförüm hiç önermiyo düzleştiricileri. bonus kafa gibi çık dışarı ama yinede kullanma diyo. çok zararlıymış saçı yıpratıyomuş. keçe gibi olur saçların dedi bana. korktum daha kulanamıyom. çok pratik çok hoşuma gidiyo ama bu sebepten kullanmak istemiyorum.

Linqin_Park
20-08-08, 11:08
kızlar bende philps duzlestırıcı almayı dusunuyorum ama sacları kırar ve yıpratmasından korkuyorum :KK43: yardm plss..

chloris
20-08-08, 12:08
**tmyy**
bendede Fakir'in saç düzleştiricisi var. seramik plakalı. epilasyon aletiyle hediye vermişlerdi. 5-6 ay oldu 1 kere kullandım. çok güzel yapıyo fakat kuaförüm hiç önermiyo düzleştiricileri. bonus kafa gibi çık dışarı ama yinede kullanma diyo. çok zararlıymış saçı yıpratıyomuş. keçe gibi olur saçların dedi bana. korktum daha kulanamıyom. çok pratik çok hoşuma gidiyo ama bu sebepten kullanmak istemiyorum.
bende de var aynsı,, ama ben kendim almıştım:KK70: ucuz baya ama güzel yapıyo.

edna1905
20-08-08, 14:08
Kızlar bugün bir dükkana gittim ve ES1 ile ES2'yi denedim. Aralarında hemen hemen hiçbir fark yoktu. Ordaki kızda zaten bir fark olmadığını söyledi. Sadece es2'nin daha fazla reklamı yapıldığı için pahalı olduğunu söyledi. Bende es2 almayı düşünüyordum kafam karıştı şimdi. Sizce ne yapayım es1 mi yoksa es2'mi?? Nolur yardım edin...

EU1
20-08-08, 19:08
ya kızlar çok şaşırıyorum sizin saçlarınızın böyle düzleşmesine.
kullanmadığım ürün kalmadı. gerçi ben yıllar önce almıştım.
ama üç tane saç düzleştiricisi kullandım farklı.
hiçbirindede kuaförden cıkmışım gibi düzleşmedi.
saçlarım dalgalı ve uzun. ben mi beceremiyorum acaba diyeceğim ama gerçekten çok emek harcadım. pes ettim sonundada.

minikdepresif
21-08-08, 10:08
Bende braun ve rowentanın var :S
İkiside duruyor boş boş beceriksizim sanırım olmuyor :KK43:
Saçlarım dalgalı ve kalın telli :KK43:
Mecburen kuaföre gidiyorum föbe

Princess
21-08-08, 15:08
pink paradise ve corel aynen bende sizin gibiyim.saçlarım uzun dalgalı,
iki tane düzleştiricide bende var. birisi tost gibi yapandan seramikli olandan,
diğeride fırçası dönen rowentanın.
ama ikiside öylece duruyor. ben yine kuaföre gidiyorum.

edna1905
21-08-08, 21:08
Kızlar nihayet uzun bir araştırmanın sonucunda siparişimi verdim ve Braun es1 aldım. Aslında çok kararsızdım es1,es2,babyliss pro230 arasında gidip geliyordum. En ucuzu es1'di. Zaten es2 ve es1'i bir dükkanda denemiştim ve açıkçası pek bir fark yoktu. Şimdi heyecanla bekliyorum,tek isteğim elektriklenmemesi saçlarımın ve işlemin kısa sürmesi. Ben 42 ytl'ye aldım,açıkçası 100 ytl filan vermeye kıyamadım. İnşallah umduğumdan daha fazla çıkar. Alır almaz deneyeceğim,yorumlarımı sizlerede aktarırım..

ada!!!
22-08-08, 09:08
ben braunun 132 ytl lik olanını almıştım ama saçların uçlarını kırdı ama bunu hepsi yapıyormuş tüm düzleştiriciler yani ama genelşne mükemmel bi parlaklık verdi ayrıca yumuşacık kuaför yapınca bile biraz elşektrikleniyo bunda hiç öle bişiy yok mükemmel yani philips ten 3 kat daha iyi bnm philips kullanan arkaşlarımda var onların saçı gittikçe bayatlıyo benim ki ise parlıyorsengözlerimebaksanab:dance:

incitanem23
22-08-08, 13:08
düzleştirici çok pratik amaa bi okadardaa yıpratan bi ürün hangisi olursa olsun hepsi şaç uçlarını yıpratiıoooo benimkinide çok kötü yaptı kullanmamaya özen gösteriyorumm:KK43:

eylul123
23-08-08, 11:08
sinbo 2668 modelini aldım yorumlara bakarak tek kelime ile berbat 200 derece ısınmasına rağmen saçım düzleşmedi hiç ayrıca ışığı yanıp dönüyor üretim hatalı mı nedir

KardelenMasaliM
23-08-08, 13:08
Türkiyedeyken kardesime cetinkayadan promosyondan görüp sinbo marka almistim.Viyanaya geri geldigimde kendim icin siparis verdim.Grundig marka dijital ekranli falan cok hosuma gitti.210 dereceye kadar isitilabiliyor.Sabah geldi birazdan denemesini yapacagim.Türkiyede kardesime aldigimida cok denedim.Gercekten cok hostu.Kuaföre gitmis gibi düzlestirdi saclarimi.
Cevremdede alan arkadaslardan bilyiorum eger ince uzun ve keramik ise güzel düzlestiriyor.Fakat reklamlarda felan görüyorum kalin el kadar aparati olan düzlestiriciler pek iyi degil gibime geldi..:eek:

-ışık-
23-08-08, 20:08
kızlar hediye olarak braun sac düzlestirici almak istiyorum ama es1 ile es2 arasında cok fark varmı.. alacagım kişinin sacları düz gibi ama dalgalanma var kabarıyo banyo sonrasında rahat fön tutan ve cabuk yatısan bi sacıda var es1 alsam ne olur.. cokta pahalıya kacmak istemiyorum.. es1 de iimidir...

edna1905
24-08-08, 13:08
-ışık-
kızlar hediye olarak braun sac düzlestirici almak istiyorum ama es1 ile es2 arasında cok fark varmı.. alacagım kişinin sacları düz gibi ama dalgalanma var kabarıyo banyo sonrasında rahat fön tutan ve cabuk yatısan bi sacıda var es1 alsam ne olur.. cokta pahalıya kacmak istemiyorum.. es1 de iimidir...
Canım ben çok ilginç bir olay yaşadım anlatayım hemen. 2 gün önce es1 siparişi verdim (daha doğrusu öyle düşünüyordum) ama daha önceleri kafamda hep es2 vardı. Neyse sipariş verdim birde baktımki daha önceden es2'yi sepete atmışım!! Yani ikisinide almış oldum. İkiside geldi ve es1'i denedim (bu arada saçım kabarığa yakın gür ve ince telli). Açıkçası hiç düzleştirmedi gibi oldu ve biraz kabarık gibi oldu. Hiç düzleştirmedi diyemem ama fönle çok daha az uğraşırım yani. Sonra meraktan es2'yi denedim ve inanırmısın tek indirmede dümdüz oldu ve yumuşacık yaptı saçımı.Çokta parlak durdu ayrıcayerimsenibenBende aynen senin gibi düşünüyordum yani saçım çok kıvırcık değil,biraz dalgalı,ama es1 hiç güzel olmadı yani ben beğenmedim. es2 ise resmen belli etti kendini. Bu yüzden ikisinide denemiş biri olarak es2'yi şiddetle tavsiye ederim.. Yani tam işini görmeyen bir ürüne 40-50 ytl vermektense 100 ytl verip gerçekten işe yarayan bir makine almanı tavsiye ederim. Tabi genede sana kalmış.Umarım yardımcı olabilmişimdira.s.

kate
24-08-08, 13:08
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Rowenta elite model look kullanıyorum..
Tek kelimeyle HARİKA..tavsiye ederim

mylilapause
24-08-08, 14:08
braun SS KULLANIYORUM GAYETTE MEMNUNUM DÜZLEŞTİRİCİDE ARADIGINIZ TÜM ÖZELLİKLER VAR.BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN DA PRATİK OLMASI VE PARLATMASI..BRAUN SS TAVSİYE EDERİM.

-ışık-
24-08-08, 16:08
edna1905
Canım ben çok ilginç bir olay yaşadım anlatayım hemen. 2 gün önce es1 siparişi verdim (daha doğrusu öyle düşünüyordum) ama daha önceleri kafamda hep es2 vardı. Neyse sipariş verdim birde baktımki daha önceden es2'yi sepete atmışım!! Yani ikisinide almış oldum. İkiside geldi ve es1'i denedim (bu arada saçım kabarığa yakın gür ve ince telli). Açıkçası hiç düzleştirmedi gibi oldu ve biraz kabarık gibi oldu. Hiç düzleştirmedi diyemem ama fönle çok daha az uğraşırım yani. Sonra meraktan es2'yi denedim ve inanırmısın tek indirmede dümdüz oldu ve yumuşacık yaptı saçımı.Çokta parlak durdu ayrıcayerimsenibenBende aynen senin gibi düşünüyordum yani saçım çok kıvırcık değil,biraz dalgalı,ama es1 hiç güzel olmadı yani ben beğenmedim. es2 ise resmen belli etti kendini. Bu yüzden ikisinide denemiş biri olarak es2'yi şiddetle tavsiye ederim.. Yani tam işini görmeyen bir ürüne 40-50 ytl vermektense 100 ytl verip gerçekten işe yarayan bir makine almanı tavsiye ederim. Tabi genede sana kalmış.Umarım yardımcı olabilmişimdira.s.
bi önceki msjlarındada bi fark yok demiştin... neyse artık tesekkürler dikkate alınabilir nitelikte bilgiler saola.s.

edna1905
24-08-08, 18:08
-ışık-
bi önceki msjlarındada bi fark yok demiştin... neyse artık tesekkürler dikkate alınabilir nitelikte bilgiler saola.s.
Evet cnm haklısın söylemeyi unuttum o gün kirli saç üzerinde uygulamıştım ve benim saçım kirlendiğinde zaten düz oluyor. Yani iki tarafta düz olduğu için ben öyle sanmışım. Ama temiz ve kabarık saçıma uyguladığımda farkedebildim ancakyerimseniben

dertli_
25-08-08, 05:08
seramık ısı ayarlayıcılı aldım gecen sene bır tane hala daha kullanıyorum fon yapmaktan daha ıyı bence sac ıcın daha az yıpratır artık zaten eksısı gıbı yakıcıda degıl seramık saca duyarlı yapılıor en eskıden utulerdım sacımı bunların cıkması daha ıyı oldu

-ışık-
27-08-08, 11:08
kızlar bi bakıverin nolur... iki arkadasımdada bu düzleştiriciden var memnunuz diyolar ama sizlere sormak istedim sizce nasıl bunlar cok pahalıda degil hem iş görür mü dersiniz yorumlarınızı bekliyorum...

edna1905
27-08-08, 20:08
Arkadaşlar ben bugün es2 ile düzleştirmeyi denedim. Ancak bir türlü beceremedim bu işi. Kiminiz 10 dk.da filan yapıyor evet benimde 10 dk.da bitti ama hiç düzleşmemiş gibi oldu. Acaba ben mi bilmiyorum pratiğini filan. Lütfen yardım edin...

sema001
27-08-08, 20:08
saçlarımı 1 sene boyunca hergün düzleştrdm we şu anda düzleştirici görmek istemyrm. fön seti alcam saçlarım dalgalı. fönle düzgün dalgalar yapcam.artık yapışık dümdüz saçlardan çok sıkıldım. bu sene de dalga dalga saçlarla gezym bakalımhihoyyyt

EU3
28-08-08, 17:08
yesa
bende babyliss pro 230 kullaniyorum 150ye almistim oldu bayaa ve cok memnunum tavsiye ederim
selam kızlar ben aranıza yeni katıldım bende babyliss pro 230 buharlı aldım memnunum 185 ve 170 arasında kullanıorum ama böle kuaförden cıkmıs gibi olmuyo saçım krem 7/24 kullanıorum çeşitli bakım yağlarıda kullanıorum acaba ısıyımı artırmam gerekiooÇok üzgünüm çoook

simsiyah8
29-08-08, 00:08
ben 2 yıldır FAKİR i kullanıyorm çok memnunum seramık başlığı sayesende yanmayı önlüyor 60-80 ytl arası bir şey :teytey: :eek:

-ışık-
29-08-08, 06:08
simsiyah8
ben 2 yıldır FAKİR i kullanıyorm çok memnunum seramık başlığı sayesende yanmayı önlüyor 60-80 ytl arası bir şey :teytey: :eek:
hadi ya bende baktım dün baya uygun fiyatları sac tipin falan nasıl... ısısı yeterli geliomu bi sorun yaratıomu

alinna
29-08-08, 09:08
bu ürünü kulalnan fikri olan var mı arkadaşlar?
bir de bi site buldum fiyat 39 ytl
oysa başka yerlerde 100'ün biel üzerine çıkıyor!!!

Philips HP 4625/00 Saç Düzleştirme Seti **Kozmetik Trimmer Hediyeli

nem
29-08-08, 14:08
kızlar ben king in saç düzleştiricisini aldım 40 ytlye okdr memnunumki anlatamam...benden görüpte bisürü tanıdıgımda aldııı..valla alacak olan varsa bi baksın derim..3 yılda garantili fiyatıda uygun bence..

-ışık-
29-08-08, 17:08
blue house kullanan yok mu yada fikri olan.. yukarıda resimde koymustum =(

plnhsyn
29-08-08, 20:08
bütün saç düzleştiricileri iyi kötü işe yarıyor ben rowentayı kullanıyodum çok memnundum fakat hepsi saçı çok yıpratıyor arkadaşımda braun var o da yıprattığını söylüyor saçlar yanıyor zamanla.ben 2 kere straight therapy yaptırdım çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum yarın 3.kere yaptırıcam defriz işlemiyle karıştırmayın straight therapy harika bakım yapıyor saçlara