Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Saç düzleştirici kullananların yorumları

aphraell
18-06-08, 19:06
Blueviolet
arkadaşlar düzleştirici alcam ama o kadar çok yorum okudum ki iyice kafam karıştı :uhm: bide set olarak satılanları var onların içinden çıkan düzleştiriciler işe yarıyomu kullananlar varsa lütfen msj yassınlar şimdiden tşk. yerimseniben
Cnm ben internetten raks'ın saç şekillendirme setini aldım, birkaç sayfa önce göstermiştim. Benim saçım düz olduğu için düzleştiricisi hakkında çok birşey diyemem sonuçta benimkini de şekillendirip düzleştiriyor parlaklaştırıyor ama aşırı kıvırcık saçın varsa bilemiyorum. Ama maşası, tost aparatı, dalgalı saç aparatı vs. çok güzel muhtemelen düzleştiricisi de iyidir. Seramik kaplama ayrıca saçı yakmıyor.

Blueviolet
19-06-08, 10:06
aphraell
Cnm ben internetten raks'ın saç şekillendirme setini aldım, birkaç sayfa önce göstermiştim. Benim saçım düz olduğu için düzleştiricisi hakkında çok birşey diyemem sonuçta benimkini de şekillendirip düzleştiriyor parlaklaştırıyor ama aşırı kıvırcık saçın varsa bilemiyorum. Ama maşası, tost aparatı, dalgalı saç aparatı vs. çok güzel muhtemelen düzleştiricisi de iyidir. Seramik kaplama ayrıca saçı yakmıyor.
öncelikle cvp yazdığın için tşk. a.s. Benimde saçlarım düz raks'ı araştırcam fiyatı ve modeli nedir ?

_WhitePearl_
Philips In Düzleştiricisini Almiştim Internetten Bir Sitede .86 Ytl Idi .süper Düzleştiriyor. 205 Dereceye Kadar Sicakliği Artabiliyor.

isabell
roventa kullanıyorum tavsiye ederim..fiyatı 70di gecen yıl almıştım

Aselim
19-06-08, 16:06
benimkisi remington cok memnunum fazla yapmiyorum ama yaptigim zaman bi kac gün gidiyo hic bozulmuyo dümdüz ilk gün ki gibi....

aphraell
19-06-08, 20:06
Blueviolet
öncelikle cvp yazdığın için tşk. a.s. Benimde saçlarım düz raks'ı araştırcam fiyatı ve modeli nedir ?
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=2921404&postcount=398

Bu linkten ayrıntıları görebilirsin cnm resmi bir de linki var fiyatı da baya uygun hem yerimseniben

Blueviolet
20-06-08, 09:06
aphraell

Bu linkten ayrıntıları görebilirsin cnm resmi bir de linki var fiyatı da baya uygun hem yerimseniben
Cnm çok yardımcı oldun tekrar tşk. :1hug: Fiyatı çok uygunmuş gerçekten diğer aparatlarda işime yarar :1rolleyes: aradığımı buldum sanırım :sm_cool:

19KasimBhr
20-06-08, 09:06
Kızlar bende philips in düzleştiricisini kullanıyorum çokta memnunum fakat yazın nasıl düzleştiriyorsunuz malum havalar sıcak duştan çıktıktan sonra temiz saçta daha iyi sonuç verdiği için kurutmak lazım düzleştirene kadar kan ter içinde kalıyorum..Birde ilk yapımda iyiyken bir kaç saat sonra karışıyor gibi oluyor saçlarım sizdede aynı şey oluyormu?

aphraell
20-06-08, 16:06
Blueviolet
Cnm çok yardımcı oldun tekrar tşk. :1hug: Fiyatı çok uygunmuş gerçekten diğer aparatlarda işime yarar :1rolleyes: aradığımı buldum sanırım :sm_cool:
Ben gayet memnunum umarım sen de memnun olursun cnm. Sonuçta herkesin saç yapısı farklı benimkiler düz ve ince telli olduğundan tutuyor olabilir. Ama şunu söyleyeyim; geçenlerde saçıma duştan sonra düzleştirici ile şekil vermiştim. Ertesi gün maşa yapayım dedim hiç tutmadı inanır mısın :smiley-cool: Biraz olur gibi oldu bi saate bütün dalgalar düştü dümdüz oldu yine sanırım bu da düzleştiricisinin başarılı olduğunu gösterir. Çünkü önceden de maşa yapmıştım bukleleri de iki gün dayanıyor. Neyse cnm umarım işine yarar :1hug: a.s.

seda2207
21-06-08, 20:06
remingtonu tek gecerim arkadaslar....1 yıldır kullanıyorum süper

nutell@
22-06-08, 12:06
mrb arkadaslar bende saç düzleştirici almak için ayrıntılı bır araştırma yaptım,buradakı tavsıyelerınız gercekten çok yardımcı oldu,gecen hafta remıngton aldım ve çok memnunum nıe daha once almamısımki sankii :) çok teşekkürler

drydeu
23-06-08, 15:06
ben de philipsin düzleştiricisini kullanıyorum ama yıprandığını düşünüyorum saçlarımın sanki her defasında tiftikliği artıyo gibi oluyo:KK43:

nutell@
23-06-08, 18:06
maalesef yıpranma oluor sürekli kullanmamak gerek,alışınca bıraz zor oluor ama benneyaptımki yağlarla bakım yapıcaz artk bi şekilde tatlicadiarzu

yaseminsen
24-06-08, 08:06
satin hair - braun onerırım harıka bısey hemde kesınlıkle sacı yıpratmıyo ben kullanıyorum cok memnunum[​IMG]ama bırz pahalı 250 kusure almıstım oda tanıdık bı yerden ama tam set benımkı

yaseminsen
resmide netten buldum yha cok buyuk oldu :roflol:

brilance
bende yaklasık 2 senedir sinbonun düzlestiricisini kullandım cok ii oldugunu söyleyemem cabuk bozuldu hatta bi keresinde elektrk carpıodu :))))ama işimi gördü arkadasımda philipsin salonStraight pro xl ini kullandım harikaydı seramik tabanlı olanlara bakarsan daha ii olur bence :KK66:

addictive
24-06-08, 10:06
Blueviolet
arkadaşlar düzleştirici alcam ama o kadar çok yorum okudum ki iyice kafam karıştı :uhm: bide set olarak satılanları var onların içinden çıkan düzleştiriciler işe yarıyomu kullananlar varsa lütfen msj yassınlar şimdiden tşk. yerimseniben
ben yaklaşık 2 sene önce philips'in şekillendirici setinden aldım. içinde 2 tane maşa düzleştirici tost gibi aparatları var. saçlarım düz gibi olduğu için düzleştiricisini tam bilmiyorum ama maşaları iyi gibiydi ama ısınması biraz uzun sürüyor. daha çok maşa özelliği istediğim için rowenta'nın straight&curl modelini aldım şu anda memnunum. philips'in seti evde duruyor kullanılmadan napıcam bilmiyorum belki satarım bi ara :)

SeDDeF
24-06-08, 13:06
ben 3yılldr philips düzleştrici kullanıorum SÜPER ötesi saçlarım normalde çok düz olmasa bile bu makina sayesinde düz oluo zaten seramik tabanlıda ama malesef her düzleştricide olduu gibi buda yıpratıo we alışınca bırakamıosunuz ama remingtonda ii kardeşimde war çnkü GENEDE PHİLİPSİ TEK GEÇERİM BU KONUDA HEM digitalde süper yani almak istiyenlere twsiye:teytey:

Aselim
24-06-08, 19:06
ben remington diyorum saclar muhakkak yipraniyo ama mecburen yapiyoz iste ona bakarsaniz fönde saci yipratiyo bizde önlüler gibi sac bakimi yapsak kuaförden cikmasak bizim saclarada bisey olmaz ama evde yapilinca muhakkak yipraniyo iste..

lithium
25-06-08, 08:06
ben babyliss kullanıyorum. arkadasımda öyle saçları kıvırcık iki sürmede dümdüz oluyor.
saçlarınızın dibini nasıl yapıyorsunuz.ben orayı tam düzleştiremiyorum. hoş durmuyor. beceremedim bir türlü.siz nasıl yapıyorsunuz...

beyhan_teofan
25-06-08, 15:06
biz lisedeyken yazları saçlarımızı ütülüyoduk ( evet yaptım böyle bi cahillik), diplerine fazla yaklaştırmaya korktuğumuz için iz olurdu.. ablamlar hep dalga geçerlerdi Kat izi olmuş, buhar sıksaydınız falan diyee... neyse, kızlar ben ES2 alıcam hala.. memleketime gitmeyi bekliyorum, buralarda göremedim de.. zaten 3-4 gün kaldııı, tatil kadar düzleştirici için heyecanlanıyorummm

selinbal
26-06-08, 11:06
phlıps i oneriyorum bende..cok guzel gercekten

oyacık
26-06-08, 17:06
yagmury
Bende forumlardan okuduklarımdan babyliss almaya karar verdim.Babyliss saç şekilledirme seti aldım. Bu sabah düzleştiricisini denedim hiç memnun kalmadım benmi beceremedim acaba saçım kıvırcık değil dalgalı ama hiç öyle söylendiği gibi dümdüz olmadı ütüyle daha iyi duruyor, saçım kuruyken yaptım avaba nemlimi olması lazım?

a.s güzelim bende çok aradım çok ürün aldım fakat sonuç koca bir sıfıırdı philips salon straight pro xl aldım. bir ay önce saçlarım dalgalı çok memnun kaldım.205 dereceye kadar ısınıyor.benim dümdüz oldu çok memnunum tavsiye ederim. umarım memnun kalırsın
a.s.

:enbuyukkk::nazar:

oyacık
güzelim mavi su saç bakımı yapan kırılmayı önleyen fönün rahat çekilmesini sağlayan
bir malzeme.ben selective in ürününü aldım kullandım memnunda kaldım.şu an kullanıyormusun dersen kullanmıyorum. daha temel bakımları tavsiye ederim a.s

:nazar::enbuyukkk::nazar:

mucizem
kesınlıkle remington u önerıyorum.mükemmel bi araç.10 sn de ısnıyor.ayarı otomatik.ve bence cok guzel düzleştiriyor.ben ınt den aldım.fıyatı 73 ytl idi.

LayLayLomHop
26-06-08, 18:06

ben bunu almayı düşünüyorum düşüncesi olan varmı kullanan veya bilgisi olan hem maşa hem düzlestirici cok işlevli ve fiyatı hakkında da bilgisi olan varsa ve sölerse sevinicem :):eek:

SKartanesi
27-06-08, 15:06
valla okudum tüm sayfaları excel tablosu bilem yaptım hatta size puanlamayı açıklıyabilirim gerçi son sayfalara doğru saymayı bıraktım o yüzden philips ve braun eşit olabilir.
1-Philips
2-Braun
3-Babyliss
4-Remington çıkmış
Babylissle remington da eşit gibi
ben nedense babyliss le braun es2 arasında kaldım saçlarım kıvırcık ama çok rahat şekil alır o yüzden rahat düzleşeceğini düşünüyorum zaten arada sırada evde kullanıcam kapalı olduğum için aparatlı falan bişi olsun da bukle falan da yapabiliyim istiyordum bakalım akşam çıkıcaz artık orda karar vercem seramik ve ion özellkli olmasına karar verdim sayenizde

ALAGUL1983
28-06-08, 07:06
kızlar arçelik alın bence diğer marklar pahalı arçelik 70 ytl ve gerçektende çok güzel ben kullanıyorum ablamda çok memnun bu aleti iyi almışsız diyor

SKartanesi
28-06-08, 07:06
kızlar dün akşam gideceğimi yazmıştım gittik ve aldııık aslında braun es2 vardı aklımda ama philips 130dan 90a düşünce braun da 140 yetaale olunca ee ben de evde sadece kocacim için kullanıcam için 50 yetale fazla vermiyim zaten herkes de philipsden gayet memnun diye düşünerekten philips aldım aklıma takılan tek durum braundaki ion olayıydı yani elektriklenmeyi önlemesi ama philipsi denedim akşam gayet başarılıydı o konuda.
benim saçlarım çok kıvırcık ve de belime kadar ve de elektriklenir böle tarasan ama hiç köpük müpük kullanmadan denedim elektriklenme olmadı çok şükür. Ayrıca ince plakalılardan aldımki bukle de yapabiliim

mn54
28-06-08, 13:06
merhaba arkadaşlar...yazılarınızı okuyorum ve takip ediyorum...sinbonun shd-2672 ve shd-2668 i var. bunlar hakkında bi bilginiz varmı?hangisi daha iyi.?benm saçlarım hafif dalgalı. çok pahalı bişiy almak istemiyorum. 40-50 ytl civarı önerebileceginiz başka markalar var mı?tşkler.cvplarınızı bekliyorum :)))

mafe
28-06-08, 17:06
Canım ben shd-2668 modelini kullanıyorum 2 aydır.Saçlarım aslında düz fakat uzadıkça omuz hizasında inatçılık yapıp dışa kıvrılmaya başlamışlardı onun için kullanıyorum ve memnunum.Bu modelin ısı ayarı var,çabuk ısınıyor,fiyatı da oldukça uygundu (20YTL civarındaydı) onun için tercih etmiştim diğer model hakkında fikrim yok a.s.

hidennisko
28-06-08, 18:06
arkadaşlar anladıgım kadarıyla herkesin kafası karısmıs düzleştirici konusunda
ben deneyerek karar verdim PHILIPS HP 4667 INFLUENCE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
modeli alıcam

fiyatlar 80-90 arası degisiyor..

remington cok pahalı..yukarıda verdigim modele es deger olanı 130-140 ytl
babyliss de dusunulebilir ama bence philipsss

ben sadece internetten mi yoksa magazadan mı alayım karar veremedim..magaza fiyatlarını bilmiyorum

divine_time
28-06-08, 18:06
ben phılıpsın dijital ekranlı modelini kullanıyorum 205 derece gayet ii sonuç elde ettim

hidennisko
28-06-08, 20:06
divine_time
ben phılıpsın dijital ekranlı modelini kullanıyorum 205 derece gayet ii sonuç elde ettim
evet iste benim dedigimde o modeli cnm :)))

a.s a.s

aphraell
28-06-08, 23:06
mn54
merhaba arkadaşlar...yazılarınızı okuyorum ve takip ediyorum...sinbonun shd-2672 ve shd-2668 i var. bunlar hakkında bi bilginiz varmı?hangisi daha iyi.?benm saçlarım hafif dalgalı. çok pahalı bişiy almak istemiyorum. 40-50 ytl civarı önerebileceginiz başka markalar var mı?tşkler.cvplarınızı bekliyorum :)))

Bende bunu aldım canım işine yarayabilir belki fiyatı da uygun yerimseniben Sinbo alacağına raks al sinbonun çok kötü olduğunu söyleyen birçok kişi var sitede a.s.

Paamukk34
29-06-08, 13:06
babiyles dıe bı marka var ben kullanıorum yeedı yıl garantısı var ayrıca cok hos ve pratık ısısı cok yuksek oluo ve fazla kırmıo ısteye gore ayarı var 120 ytlye almıstım tavsıye edrım