Saç düzleştirici kullananların yorumları

perdedor
11-05-08, 18:05
ben de sinbo almıştım gerçekten çok kötü yapıyo saçı.. philips de çok pahalı geldi, öyle ne alabilirim diye araştırırken 29milyona bişi buldum.. hani tchibo mu ne bi alman mağazası var ya kahveden kekten tutun elektrikli ev aletlerine kadar birsürü şey satıyo.. orda tesadüfen saç düzleştirici buldum pembe beyaz bişi böyle. 2tane değişik ucu var, bi de ısı ayarlı.. benim saçım dalgalıdır, fön bile tutmaz ama o çok işe yaradı.. yakmadı da saçımı hiç kırılma fln yok yani, tavsiye edebilirim..
gerçi o mağazanın getirdiği ürünler her ay değişiyo sanırım avon gibi, şu an var mı bilmiyorum.. :sm_confused:

frezya_tg
12-05-08, 05:05
kızlar günaydın ...saçlarınızı kaç derecede düzleştiriyorsunuz a.s.

sedagnr
12-05-08, 07:05
biopelin
ne kadara aldın kardeş?smiley-cool:
120 ytl ama hiç pişman olmadım helal olsun

biopelin
12-05-08, 09:05
Fakir yada babyliss hangisi?sizceeeeeeee

brn_a
12-05-08, 10:05
ben 160 derecede duzlestırıom sımdıye kadar hıc yukseltmedım sabıt bu derece kullanıom bırde hangı sac kremını kullanıosunuz duzlestrmeden once arkadaslar:1rolleyes:

frezya_tg
brn_a
ben 160 derecede duzlestırıom sımdıye kadar hıc yukseltmedım sabıt bu derece kullanıom bırde hangı sac kremını kullanıosunuz duzlestrmeden once arkadaslar:1rolleyes:
saol cnm cevapladığın için. ne kadar geçiyosun saçın üzerinden. ben 150 derecede yapıyorum. dün yaptım ama sanki az bi tutam saçım kıvrıldı yandımı ne:1no2:

ze-ta
biopelin
fakır arkadasımda var kaldırmıs kenara begenmemıs
bende bı hafta once babylıss aldım 2 ısı ayarlı ve bı surude parcası var ben setını aldım duzlestırıcısıde super esımın sacı kalın tellı olmasına ragmen cok guzel oldu ve 70 ytl ye aldım tavsıye ederım yerimseniben

brn_a
ne demek cnm .. ben ıkı,uc kere falan gecıyorum fakat her tutamını duzlestırıcıdenn gecırmeden once fırcayla duzlestırıom.bazı tutamlar karısabılıo taramadan buda kırık gorunmesıne sebeb olabılır bole daha rahat kullanırsın :1hug:

asistan27
12-05-08, 11:05
bende heves edip philips aldım 105 ytl falandı 2 kere kullandım bişeye yaramadı gene oldu saçlarım şemsiye gibi

biopelin
12-05-08, 16:05
asistan27
bende heves edip philips aldım 105 ytl falandı 2 kere kullandım bişeye yaramadı gene oldu saçlarım şemsiye gibi
şemsiye gibi mi?:roflol::roflol:

ceku
12-05-08, 17:05
biopelin
ben babyliss kullanıyorum 2088 modeli çok güzel tavsiye ederim herkese fiyatı biraz pahalı gelebilir 105 ytl ye aldım ama kesinlikle değdi verdiğim paraya

aymut
12-05-08, 17:05
benim saçlarım kıvırçık çokta güzel oldu valla yaptım

happiess
12-05-08, 19:05
ewet aldım en sonunda bende philips salon straight saşlarım çok kabarıktı hemde kıvırcık şimdi dümdz yaptı tavsiye ediyorum.Kendi bayisinde 100 ytl taksit 90 peşin.

ze-ta
13-05-08, 09:05
LUSİN
arkadaşlar selam ,
saç maşası kullanan var mı?almak istiyorum da ,ince telli saçlar için kalın maşamı almak gerekiyor???iri bukle yapmak istiyorum.
canım ben setını aldım her turlu masa var ıcınde kucuk masayı kullandım cok guzel oldu ama bı yardımcı olsaydı yanımda dahada guzel olurdu fisfisfis

alone_emo
13-05-08, 19:05
bende sinboyu kullanıyorum ama benim saçımı düzlüyo.

sezenburak
14-05-08, 09:05
alone_emo
bende sinboyu kullanıyorum ama benim saçımı düzlüyo.
arkadaslar bende sinbo kullanıorum ve gercekten fön çekilmiş gibi oluyo:sm_cool:

şirinetuğba
14-05-08, 09:05
ben philips in göstergeli düzleştiricisini kullanıyorum cok cok cok memnunum 11-205 derecede kullanılıyo ince ve kolay sekil alan saclar 180 dereceye kadar zor saçlarda 205e kadar kullansın yazıyordu ve kullanmadan önce saclara jöle sprey falan kullanılmıyacak ayrıca tamamen kuru saca uygulanacak. ben 101 ytl ye aldım hic pisman degilim.

kanikey
14-05-08, 13:05
ben sunny kullanıyorum çok memnunum saçlarımı cok ii düzleştiriyo içi seramik:teytey:

SEVİMM
14-05-08, 17:05
arkadaşlar bnde braun kullnaıorum amaaa seramik olmasıan rağmenn çokk kırıo yha:S:S:S:Skuaförn tavsiesi arkadaşalr bakım yağları war onları kullanmak..bnde başladm kullnmayaa

Silmarillion
14-05-08, 17:05
arkadaşlar ben de rowenta lissima kullanıyorum. Güzel ve çabuk düzleştiriyor.

Gozzy
14-05-08, 19:05
benim vazgecilmezim onsuz naparim bilmiyorum :) kac senedir surekli kullaniyorum saclarin ucunu yiprattigi dogru ama sacina hic bisey yapmayanlarinkide kiriliyo. tresemme in isiya karsi koruyucu bi sprayi var ondanda aldim simdi cok guzel saclarim

biopelin
15-05-08, 11:05
sezenburak
arkadaslar bende sinbo kullanıorum ve gercekten fön çekilmiş gibi oluyo:sm_cool:
Hangi model ve kaç voltluk olanı kullanıyosun ...çok basit modeller de işe yarıyomu?
kaça aldın canım?
a.s.

asistan27
kızlar acaba benmi kullanmayı bilmiyorum philips benimki 150 derecede kullandım banyodan sonra saçımı kurutup kullandım, bayağıda uğraştım yani istediğim gibi olmadı acaba derecemi az geldi saçıma kabardı gene şemsiye gibi oldu (arkadaşım biri sormuş heralde şemsiye gibi ? yani kabardı kalktı havaya demek bana göre :sm_confused:)

biopelin
asistan27
kızlar acaba benmi kullanmayı bilmiyorum philips benimki 150 derecede kullandım banyodan sonra saçımı kurutup kullandım, bayağıda uğraştım yani istediğim gibi olmadı acaba derecemi az geldi saçıma kabardı gene şemsiye gibi oldu (arkadaşım biri sormuş heralde şemsiye gibi ? yani kabardı kalktı havaya demek bana göre :sm_confused:)
yok canım anlamını anladım da benzetmen çok hoştu doğrusu..çok güldüm..Allah da seni güldürsün..:roflol:

biopelin
bu arada şu saç düzleştiricisi olayını fena taktım kafaya...