Saç düzleştirici kullananların yorumları

yuliya
24-02-08, 19:02
civ_civ1
bende valla ama arkama bakmadan elimi uzatıp sürekli tekrarlıyorum düzleniyorlar.ya da saçlarımı öne atıyorum.
ben arkadan saçımı tutturuyorum tokayla en alttan bi tutam bırakıyorum duzluyorum sonra bi tutam daha alıyorum gelisini topluyorum zaten duzlemediğim saçlar kabarık duruyu öyle öyle tepeye kadar geliyorum işte ama zor oluyo arka tarafı düzeltmek yada birinden yardım isticeksin bazn annem yanımda oluyo o yardım edio :))

yagmury
25-02-08, 09:02
Bende forumlardan okuduklarımdan babyliss almaya karar verdim.Babyliss saç şekilledirme seti aldım. Bu sabah düzleştiricisini denedim hiç memnun kalmadım benmi beceremedim acaba saçım kıvırcık değil dalgalı ama hiç öyle söylendiği gibi dümdüz olmadı ütüyle daha iyi duruyor, saçım kuruyken yaptım avaba nemlimi olması lazım?

ceku
25-02-08, 10:02
affableCık
1.5 - 2 ay olmuştur sanırım.. kusura bakma yeni gördüm mesajını arkadasım..
Babyliss 2025 CRE markası.. ve gayet de uygun 39 mio ya almıştım.. zaten babylissin ilk cıkan modeliymiş ama diger son ürününden bir farkı yok derece ayarı dısında.. satan kız bile öyle dedi yani.. ki zaten ayara da gerek yok kendisi son 180 mi 200 mü kaçsa cıkarıo ve sonda sabitlio dereceyi.. tavsiye ederim..
uygun ve simbo almak istemiosanız benim gibi baska tercih yoktu ben alırken halen de yoktur sanırım :))
canım sen bu makineyle kıvırcık da yapabiliyomusun.Bende almayı düşünüyorum da

mukonur
25-02-08, 11:02
kızlar bende remington almak için çıktım metroya gittim ama philips in xl sini kaptım geldim çok güzel bi ürün almadan mutlaka deneyin kuaförden çıkmış gibi oldum ilk uygulamada tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ederim tek eksiğim buydu bu da oldu sayenizde hepinizi seviyorummmm

ayzun
25-02-08, 16:02
yagmury
Bende forumlardan okuduklarımdan babyliss almaya karar verdim.Babyliss saç şekilledirme seti aldım. Bu sabah düzleştiricisini denedim hiç memnun kalmadım benmi beceremedim acaba saçım kıvırcık değil dalgalı ama hiç öyle söylendiği gibi dümdüz olmadı ütüyle daha iyi duruyor, saçım kuruyken yaptım avaba nemlimi olması lazım?

canım ya bende babyliss aldım düzleştirici benimde dalgalı saçlarım oluyor.saçlarını yukarıya topla güzelce canım az tutamlar al eline öylemi yapıyorsun bilmiyorum ama oluyor yani.aldığım bayana bi kaç marka sordum remington ve braun onlarıda gösterdi.dedi zaten tek marka babylis dedi bende bunu kullanıyorum dedi harika tavsiye ederim.gerçekten iyi canım.

yagmury
26-02-08, 07:02
Önceki mesajımda memnun kalmadım dedim ama ben becerememişim.Alet tam ısınmadan kullanmışım 15 dk.ısınmasını beklemek lazım akşam tekrar denedim ısınınca çok güzel düzleştirdi.Tavsiye ederim fırça aparatınıda kullandım oda güzel saçları kıvırmak için harika birşey. Dİğer aparatları kullanmak için sabırsızlanıyorum. Benim 70 YTL.ye aldığım babyliss 2021CEtavsiye ederim herkese.

yagmury
26-02-08, 07:02
Çok ilginç bir saç şekillendirici bir bakıverin
http://www.youtube.com/watch?v=YHTZ6sYIQj8

mavi deniz
26-02-08, 09:02
SENACE
PHLIPS ÇOK GÜZEL.
BEN KULLANIYORUM.
SAÇLARIM ZATEN DÜZ, BiRDE BUNU KULLANINCA ÇOK DAHA GÜZEL OLUYOR...

[​IMG] PHILIPS 4647

FİYATI : 90 - 110 YTL ARASINDA DEĞİŞİYOR.
slm arkadaşlar bende de bu philipsin saç düzleştiricisi var yukarıdaki modelden,çokta memnunum ama sanki zamanla saçlarımın uçlarında kırılmalar oldu sanki uçları çok kuru ve yıpranmış gibi zaten benim saçlarım kuru çok sık ve gür aynı zamanda dalgalı dayanabilecek durumda ama bilmiyorum ısısı fazla geldigi içinmi kırıklar falan oluşuyor saçımı kestirmek istemiyorum sürekli,,uzatmaya karar verdim ama saçım boyalı çikolata kahvesine ama koyu oldugundan kırıklarıda geyet gösteriyor sizce neden böyle oluyor bu ürünü kullanan arkadaşlar siz neler yapıyorsunuz..yardımlarınızı bekliyorum...sevgiler..

ZehreNur
26-02-08, 15:02
Arkadaşlar arzumun 534 pettina modeli sizce nasıl?nette cok arastırdım hem fiyatı uygun hemde arzumun saç duzleştiricilerinin cok kaliteli oldugu soylenmiş

bu ürünü kullanan varmı ?45 W olması sizce iyi mi saçları yakar mı ?

AR 534 Arzum Pettina
Saç Düzleştirici
45 W
30 sn 'de hızlı ısınma
Daha parlak saçlar için maksimum 170ºC 'ye kadar ısınabilen seramik kaplamalı düzleştirici plakalar
Eğimli plakalar sayesinde daha hacimli saçlar
Özel termal saklama çantası
360º dönebilen kablo çıkışı
Renk: Siyah

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

aytoli
27-02-08, 11:02
ben kullanmadım bu makinayı ama bekleyip üstüne biraz daha koyup remington almayı tercih ederim.fakir etna düşünüyordum ben de ama remington hakkında yazılanları okuyunca vazgeçtim.

BarbunyaPilaki
27-02-08, 12:02
ceku
ben aldım ama daha ilk denemem sanırım biraz acemiliğimden kaynaklanıyor ama yinede güzel oldu fönlü gibi olmasada idare eder. Ama 1- 2 defa daha kullanırsam inşallah daha iyi yaparım

EU1
27-02-08, 20:02
kızlar bende sinbo siparişi verdim simdii gelince kullancam bakalım nolcek :))

mavi deniz
28-02-08, 20:02
iyi akşamlar herkese,,ben daha öncede yazmıştım philips kullanan varmı diye ama kimseden cvp gelmedi burada yokmu bunu kullanan ve bana yardımcı olabilecek kimse..lütfen yardımm sevgiler..

yELiiizz
28-02-08, 22:02
gurbaa prenses
evet canım ne yazık ki öyle
şimdi piyasada 120 civarı sanırım
ben 150ye almiştim :a015:
ama değiyo bee :icecream:
inşallah istedigin gibi birşey bulursun :içelim:
ne kadar sürüyo onları düzleştirmen canım birde saçın dalgalımı?

aytoli
29-02-08, 07:02
Kızlar dün akşam bir mağazaya gittim saç düzleştiricilere bakmak için BABYLISS PRO230 2088E İYONİK SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ gösterdiler bana .Hatta kız komple saçımı yaptı.Fotoları çektim birara koyucam.Ama kuaförden bile bu kadar mutlu ayrılmıyordum .O kadar hoş oldu ki saçım.Ordan beni kız arkadaşım almaya geldi.Bana söylediği ilk söz saçını hangi kuaförde yaptırdın çabuk söyle oldu :)) Kesinlikle tavsiye ederim.Ben de bugün alıyorum.

mavi deniz
29-02-08, 15:02
bi kişi bile cvp yazmamış yaa yokmu burada philips kullanan

EU1
29-02-08, 18:02
bir onceki sayfalara bak orda kullananlar yazmıs zaten yorumları canım...

pinarslann
3-03-08, 18:03
babyliss 2025cre seramik düzleştiriciyi ve babyliss pro 200 2362 ce model maşayı aldım kullanıyorum.bilgi almak isteyen arkadşlar olursa yardımcı olmak isterim.
yanlız düzleştirici dalgalı saçlar ideal çünkü kıvırcık saçlı olanlar zorlanıcaktır saçı düzleştrmekte.maşaya gelince 200 dereceye kadar ısıtıyor ve hemen şekil veriyor benimki 25 mm olanı doğal bukleler elde edebiliyorum ama 19 mm standart maşa kalınlığı ayrıntılı bilgi almak isteyen arkadaşlar olursa yardımcı olucam....

EU2
4-03-08, 17:03
ceku
kıvırcık yapmayı denemedim henüz ceku.. deneyince geri donerım ..

eylul_
4-03-08, 17:03
merhaba ben de ham düzleştirici hem maşa olan bi şey almak istiyorum piyasada böle bişiy var mı.hava üflemeli değil ısıtmalı olacak?

bihterclk
5-03-08, 07:03
Zehre Nur,
ben kullanıyorum Arzum'un o düzleştiricisini. Daha doğrusu kullanıyodum. Geçen hafta itibariyle bir daha kullanmamaya karar verdim. Saçlarımı çok yakıyor. Kuru kuru yapıyo adeta. Isı ayarı yok zaten. Üstelik teflon kaplama. Ama ben hiç memnun değilim. Hatta burada yazılanları okuyup Remington almaya karar verdim.
Haberin olsun.

DIPTISDIPTIS
5-03-08, 23:03
sengözlerimebaksanabremingtonu tek geçerim. philips'in komple setini almıştım seramik kaplı ama ısınmıyordu. sonra internette gezinirken remington markalı bir ürüne rastladım. fiyatı biraz tuzluydu ama yorumları duyunca işte bu dedim verdim siparişi. 1 aydır kullanıyorum çok çabuk ısınıyor ve ısı ayarı açma kapama düğmeside var. benimki gibi inatçı kıvırcık ve gür bir saçı bile 45 dk gibi bir sürede düzleştirebiliyor. XXXXXXXXXXXXXXXXXX. ister dalgalı yapın ister düz size kalmışyerimseniben

REMINGTON WET2STRAIGHT S8100 2x KORUMA SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

ben 173 ytl ye aldım ama kuruşunu dahi hakeden bir cihaz:hooray:

muşmula
6-03-08, 12:03
bugün uzun zamandır istediğim düzleştiriciyi aldım.
ben aslında phılıps istemiştim. ama bir gittiği yer - çok şikayet geliyordu bizden ürünleri artık satmıyoruz- dedi.
bi gittiyim yer hiç bişi anlatmadan iki tane var işte bunalr deyip önüme kutuları koydu.
son gittiğim yerde ise yine phılıps yokmuş onun yerine remigton varmış. ordaki kızda kullanıyorum ve çok iyi dedi.
150 lira 15 ay taksitle yaptılar. bakalım bi kullanayım sizede yazarım sonucu.
birde bukle yapıcı konusu var. ben 3-4 yıl önce phılıpten 5-6 lı set aldım.
içinde düzleştirici ve tost yapıcı ayrıca bi sürüde dalga çeşidi var.
ama pek kullanmıyorum.
biraz geç ısınıyor.
yaptığım bukleler 2 gün dayanıyor.
ama ben düz olmasını tercih ediyorum.

ZehreNur
6-03-08, 15:03
Canım cevap icin tesekkurler bende ısı ayarı yok diye almaktan son anda vazgectim

fakirin etna line saç düzleştiricisini aldım 90 w hem seramik taban hem de ısı ayarlı bir kere en dusuk ısıda kullanmama ragmen mukemmel yaptı ayrıca ozelliginde dedigi gibi saçıma parlaklık ve canlılık verdi cok mutluyum sırnaşık şey

bihterclk
Zehre Nur,
ben kullanıyorum Arzum'un o düzleştiricisini. Daha doğrusu kullanıyodum. Geçen hafta itibariyle bir daha kullanmamaya karar verdim. Saçlarımı çok yakıyor. Kuru kuru yapıyo adeta. Isı ayarı yok zaten. Üstelik teflon kaplama. Ama ben hiç memnun değilim. Hatta burada yazılanları okuyup Remington almaya karar verdim.
Haberin olsun.

beysaa
6-03-08, 20:03
arkadaşlar ya şu ince uçlu saç düzleştiricilerin hepsiyle bukle yapabiliyor muyuz?
yoksa sadece yapabilenleri mi alalım:)

bihterclk
7-03-08, 07:03
Zehrenurcum,
inanmıcaksın ama ben de king'in saç şekillendiricisini aldım. İyi bi marka olmadığı için inanmıcaksın diyorum:) 40 ytl ye aldım iki gün önce. sürekli düz saçla gezmekten bıktığım için biraz dalgalı kullanayım istedim. ya hiç ümidim yoktu ama harika dalgalar yapıyo. youtube da saç düzleştiricisiyle nasıl dalgalı saç yapılır öğrendikten sonra aynısını uyguladım ve sonuç gerçekten harikaaa. 2 gündür doğal dalgalı saçlarımla geziyorum:))
beysaa,
benim aldığım ince uçlu. ama üstünde saç düzleştirici değil, saç şekillendirici yazıyo. 5-6 kademe ısı ayarı var. seramik kaplama. tavsiye ederim valla.

beysaa
7-03-08, 19:03
bihterclk
Zehrenurcum,
inanmıcaksın ama ben de king'in saç şekillendiricisini aldım. İyi bi marka olmadığı için inanmıcaksın diyorum:) 40 ytl ye aldım iki gün önce. sürekli düz saçla gezmekten bıktığım için biraz dalgalı kullanayım istedim. ya hiç ümidim yoktu ama harika dalgalar yapıyo. youtube da saç düzleştiricisiyle nasıl dalgalı saç yapılır öğrendikten sonra aynısını uyguladım ve sonuç gerçekten harikaaa. 2 gündür doğal dalgalı saçlarımla geziyorum:))
beysaa,
benim aldığım ince uçlu. ama üstünde saç düzleştirici değil, saç şekillendirici yazıyo. 5-6 kademe ısı ayarı var. seramik kaplama. tavsiye ederim valla.
remingtonu mu dedin yoksa arzum mu:uhm:

oykumruyam
7-03-08, 20:03
king demiş ya şutarafagittisengözlerimebaksanab

özge_özge
9-03-08, 17:03
phlıps bende onerırım gercekten super

gys
11-03-08, 14:03
Ben babyliss kullanıyorum, çok memnunum.

egecadısı
11-03-08, 15:03
T&S kılıç
Valla Benim Philips Yanliz Benim Sacim çok Kivircik Ve Harika Yapiyor Dumduz Kuaförde Bile Bu Kadar Duz Olmuyordu
ya bende philips alacağım bugün alayım diye düşünüyorum saçlarım kıvırcık sen memnunsun öyle demişsin tam modelini de yazabilir misin?

mulberry
13-03-08, 07:03
remington u tek geçerim. bence mutlaka denemelisiniz. harika bukleler yapıyorum. su dalgası gibi. düzleştirirkende mükemmel
tavsiye ederim

ceku
14-03-08, 09:03
ahsenyaren
remington u tek geçerim. bence mutlaka denemelisiniz. harika bukleler yapıyorum. su dalgası gibi. düzleştirirkende mükemmel
tavsiye ederim
remingtonun hangi modeli canım

BenLiLa
18-03-08, 10:03
çok kafam karıştı :KK43:
eşim araştır bakalım içine hangisi sinerse onu alırız diyo ama çok kararsız kaldım...
reminton ve phılıps arasında kaldım öyle çok pahalı bişiyde istemiyorum ama muhakkak ısı ayarı olmalı...

oykumruyam
19-03-08, 07:03
ben haftasonu remington S1031 aldım alışveriş sitelerinden ve burda yazılan yorumlardan sonra iyice araştırdım reyon görevlisi kız da tavsiye etti ve bu modelde karar kıldım.üç ayrı koruma özelliği var ve bu sadece bu modelde varmış
henüz kullanmadım ince uçlu aldım ki bukle yapabileyim bukle yapım sırlarını anlatan cd si de içinde
6 ay taksitli fiyatı 139 ytl

benim için en önemlisi saça en az zararı verecek ürün olmasıydı ısı ayarı da var digital göstergeli

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
adresinden inceleyebilirsiniz

capacityden aldım ben elektonik eşyalar satan bir mağazadan

tuba654
19-03-08, 09:03
Bende Philips Kullaniyorum çok Memnunum Bazilarinin Düzeltmediğini Duydum Ama Bu ürün Kullanişli 5-10 Dakkikada Saçlar Süper Oluyor

yayen
19-03-08, 10:03
braun kullanıyorum alırken dediler saçı kırmaz özel plakaya sahip saçı korur yapştırmaz die ve buna benzer markalarda vardır arkadaşlar saçınız sağlıklı ve kaliteli dayanıklı saçsa kullanın
ama benim saçım malesef yıpranık ve onu kullandıkça kırılmalar arttı sadece perçemlerime kullanıyorum

daisy06
19-03-08, 21:03
simbo hakkaten cok kotu yaa zaten seramik kaplı degil feci sac yakar

minik tuzluk
20-03-08, 11:03
ben şiddetle babyliss i tavsiye ediyorum ve kendimde kullanıyorum sonuç harika benim saçlarım dalgalı banyo yaptıksan sora saçlarım nemliyken pantenin koruyucu düzleştirici kremini kullanıyorum saçlarım kuruyuncada düzleştiriyorum ve saçlarım jilet gibi dümdüz oluyo ve kabarmıyor ve yengemin saçınada aynı şekilde uygulanım yengem tam bi bonus kafa sırtında olan saçları beline indi ve dümdüz kabarmadı peri kızı gibi oldu kesinlikle babyliss derim kullanın görün daha iyisi yok :)

ceku
20-03-08, 12:03
minik tuzluk
ben şiddetle babyliss i tavsiye ediyorum ve kendimde kullanıyorum sonuç harika benim saçlarım dalgalı banyo yaptıksan sora saçlarım nemliyken pantenin koruyucu düzleştirici kremini kullanıyorum saçlarım kuruyuncada düzleştiriyorum ve saçlarım jilet gibi dümdüz oluyo ve kabarmıyor ve yengemin saçınada aynı şekilde uygulanım yengem tam bi bonus kafa sırtında olan saçları beline indi ve dümdüz kabarmadı peri kızı gibi oldu kesinlikle babyliss derim kullanın görün daha iyisi yok :)
babylissin hangi modeli canım

SIMALYILDIZI
21-03-08, 11:03
ya kızlar yardım edin
araştırmalarım sonucu braunun es2 düzleştiricisini aldım. hem düzleştirme hem de su dalgası yapıyor düzleştirme için mükemmel ama saçımı dalgalı yapmak için nasıl kullancam onu bilmiyorum. kullanan arkadaşlar saçlarını nasıl dalgalı yapıyorlar ayrıntılı anlatırlarsa sevinirim

yayen
21-03-08, 11:03
aldığından bendede var su dalgası yapmaya elverişli vede pratik değil biraz zorlanılıyo senin yerinde olsam dalga yapmak için dalga yapan maşalar var onları alırdım onlar daha pratik

BenLiLa
21-03-08, 14:03
kızlaaaar çok mutluyum yaaaa.....:dance::teytey:
bu gün kocisim elinde bi paketle geldi bana süpriz yaptı a.s.
ben bile daha karar verememişken amaan acelesi yok bi gün alırız derken o gitmiş hiç haberim olmadan phılıps salon straight pro xl almış bana...
hem şok oldum hem havalara uçtum :teytey:
ben bile araştırma aşamasındayken tam istediğim gibi düzleşirici almış :)
benim saçlarım hem kalıntelli hem gür hemde serttir ama ben 170 c de bir kere denedim ve mükemmel olduuuu a.s
şu anda yaptım oturuyorum yerimseniben
ısı ayarı var lcd ekran ısı göstergeli ve geniş plakalı...
tam istediğim gibiii:)
kesinlikle tavsiye ederim
ayyyy ben çooook mutluyum bu güüüün :dance:
artık benimde bi düzleştiricim var...
lay lay looom:teytey::dance:.

PHILIPS HP 4667 SALONSTRAIGHT PRO XL SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

Kundera
23-03-08, 07:03
Bende de babyliss var.
Saçlarım dalgalı, kalın telli, gür ve kolay kolay düzleşmez:1no2:
Ama babyliss le 15 dakikamı bile almıyor.
Üstelik bir alışveriş sitesinden 30 YTL'ye aldım.
Çok memnunum:nazar:
Yaşasın düz saç:teytey:

seymuş
23-03-08, 11:03
bence rowenta yı tavsıye ederim cunku benım arkadas plıps aldı ama hıc memnun degıl

blackrose82
23-03-08, 16:03
ben de 6 aydır PHILIPS HP 4667 SALONSTRAIGHT PRO XL SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ kullanıyorum.ilk başta korktum kullanmaya saçlarımı yıpratır diye ama hiç sorun olmadı.çook memnunum. tavsiye ederim..

BenEmel
24-03-08, 10:03
SENACE
PHLIPS ÇOK GÜZEL.
BEN KULLANIYORUM.
SAÇLARIM ZATEN DÜZ, BiRDE BUNU KULLANINCA ÇOK DAHA GÜZEL OLUYOR...

[​IMG] PHILIPS 4647

FİYATI : 90 - 110 YTL ARASINDA DEĞİŞİYOR.
ben de bu makineyi kullanıorum çok memnunum

pretty85
24-03-08, 21:03
arkadaşlar bende Philips 4668 Seduction Saç Düzleştiricisi almayı düşünüyorum bunu kullanan varmı?* benim saçlarım çok dalgalı kalın telli kabarık yanii nasıldır kullanan varmı almak istiyorum ama güvenemiyorum da?

cambaz
26-03-08, 13:03
bende babyliss kullanıyorum uzun zamandır ve acaip memnunum:sm_cool::sm_cool:

ne fön ne ütü yanında hiç kalıyor jilet gibi oluyor walla:sm_cool::sm_cool:

ayrıca süper buklelerde yapabiliyorumşakkıdışakkıdı

kesinlikle tavsiye ederim

bahar4
26-03-08, 16:03
bencede braun es2 yı dusun derım sacı yıpratmıyor ve cooook guzel ve benım saclarım dalgalı cok guzel duzeltıyor sacı kurutmuyor, matlastırmıyor ve parlaklık verıyor.