Saç düzleştirici kullananların yorumları

çaçaron
14-10-07, 08:10
benimkisi babyliss...saçlarımı odun gibi yapıyoo....ama bu makineden kaynaklı değil sanırım,ben çok sık yaptığım içindir...ara ara yapınca güzel oluyoo

burcum86
14-10-07, 17:10
bende philips i kullanıyorum . çok memnunum ama saçlarım dökülmeye başladı. tek sorun o .

hearteffect
15-10-07, 21:10
ben reminghton 3x kulllanıyoum.gayet memnunum.saçlarımkabarıktır ama bu çok iyi düzleştiriyor.

cambaz
17-10-07, 07:10
ben babylıss kullanıyoum çokda memnunum:sm_cool:
bence kuaförden daha iyisengözlerimebaksanab

tempra
17-10-07, 07:10
SENACE
PHLIPS ÇOK GÜZEL.
BEN KULLANIYORUM.
SAÇLARIM ZATEN DÜZ, BiRDE BUNU KULLANINCA ÇOK DAHA GÜZEL OLUYOR...

[​IMG] PHILIPS 4647

FİYATI : 90 - 110 YTL ARASINDA DEĞİŞİYOR.

cnm bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsin.ama ısısını çok yüksek yapma.ve saç uçlarına serum (besleyici.hem daha güzel düzleştirir hemde parlak görünür)sürmeyide unutma.:1hug:

begüm_
18-10-07, 07:10
arkaslar ben braun almayı düşünüorum bu ion-shine son çıkan ürün mü?yani aslında hem düzleştrci hem dalgalı 2 aparatlı yokmu braunda..ion shine sadece düzleştirici sanırım...

jeliyy
18-10-07, 09:10
bnde philips var çok ta güzell onu alabilrsn tavsiye ederim..

ESPRIT
18-10-07, 13:10
arkadaşlar bi sitede buldum philips hp4643 modeli seramik kaplama 3 dk da ısınıyormuş 145 derece sabit ısıymış nasıl bi bakarmısınız? alayımmı bunu

fiyatı da 47 ytl ?????

*can*
18-10-07, 14:10
düzleştirici istiyorsanız en iyisi babyliss 2086 modeli, sıcaklık ayarı var saçları dümdüz yapıyo, kullandım biliyorum.
umarım yardımcı olabilmişimdir

http://www.kadinlarkulubu.com/babyliss-2086-cte-pro-duzlestiricimi-satiyorum-t124848/index.html

rock_metal
18-10-07, 15:10
arçelikte bi tane düzleştirici var.160-180 ve 200 dereceye kadar ayarlanabiliyo.saçları ütü bile tutmayan bi arkadaşım bu aletten aldı.en düşük ayarında yapıyo.ve hiç uğraşmadan hemen dümdüz oluyo.ben bunu tawsiye edebilirim.bi de hemen ısınıyo.fiyatı:55ytl

graf
18-10-07, 15:10
ben yaklaşık 1 ay önce aldım braın ion -shine inanılmaz memnunum fön parasından kurtuldum ayrıca elektriklenme yapmıo ve saçı parlak gösterio ion shine amacıda saçı parlak göstermesi zaten şiddetle tavsiye ederim 160 ytl idi aldığımda

avrill
16-11-07, 21:11
ya kzılar ben saçlarımı yaktım yeni düzeldi benim doğal saçlarım düz de değil dalgalıda değişik bişey bazı yerler dümdüz bazı yerler kabarık dalgalı ben düzleştirici almak istiyorum ama saçlarımın yıpranmasından çok korkuyorum hiç yıpranmasın ama 3 günde bir falan yapabiliyim ist,yorum ama saçlarımında güzelliğinden parlaklığından hiçbir şey eksilmesin istiyorum kızlar bu mümkünmü bu istediklerimin olabileceği bildiğiniz önerebileceğiniz bi düzleştirici varmı lütfen çok acele yardım edinnn

EU1
18-11-07, 15:11
valla bende sinbo kullanıorum ve de çok memnunum bana çok ii geldi....

SreCa
18-11-07, 18:11
bende sinbo king falan kullandım kötü dil ama sacların yıpramnanması in en güseli philipsh ayrıca seramit baslıklı oldu için sacları paraltıyo cok güsel yapıyo

dilebenden
26-11-07, 14:11
arkadaşlar sakın arzum lastro almayın ben aldım 3 defa servise gitti ve hala serviste çok kalitesiz ve hiçte güzel değil boşu boşuna 70 ytl verdim bugün arzumun müşteri hizmetlerini aradım herkese söyleyeceğim ben memnun değilim kimse boşu boşuna para vermesin.

Corn3t
27-11-07, 11:11
Ondan Bnm Arkmda vaRTdıı GüseL Yapıo ama Rowenta daha ii Bnce ben 55e aLmıştmm

GULCİCEK
27-11-07, 11:11
limonatam
arkadaşlar ben normalde saçlarıma ütü yaparak düzleştiririm ısısını iyi ayarladıpğım için saçlarım yanmıyordu ayrıyetten bakımınıda yapıyorum zaten. ama bu sıcaklarda ütüleyemiyorum çok bunalıyorum zaten hamileyim çok zor oluyor. bir ara simbo marka saç düzleştirici aldım orda burda dandik küçük mağazalarda alışveriş yerlerinde satıyorlar fiyatıda 10ytl idi. aldığıma çok pişman oldum ütü yaptığımda ki gibi sonuç alamadım nedense ısısı yetmiyor gibime geldi iğrenç bir makinaymış. şimdi şöyle kaliteli düzleştirici arıyorum fiyatı hiç önemli değil saçıma değdirdiğim anda dümdüz kaymak gibi yapmasını istiyorum sizlerin kullandığı yada önerceğiniz bir düzleştirici markası varmı hemen almak istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum
valla ben sımbo kullanıyorum kı cok uzun senelerdır aynı makıneyı kullanıyorum hıc bırsey olmadı ayrıca yanı ıstekı arkadaslarım bıle cok begendıler benım aldıgım modelden bulamadıkları ıcın alamadılar cok pahalı olan ıyı bır mal fıkrınıe kapılmanız hata ayrıca kuaforde bıle fonu 2 kere ustuste cekınce sac anca duzelıyor

AŞKA_KÜSKÜN
27-11-07, 13:11
O kadar çok seçenek varki hangisini alacağıma bi türlü karar veremiyorum herkes ayrı bi markayı tavsiye ediyo kafam iyice karıştı

AŞKA_KÜSKÜN
27-11-07, 13:11
O kadar çok seçenek varki hangisini alacağıma bi türlü karar veremiyorum herkes ayrı bi markayı tavsiye ediyo kafam iyice karıştı:uhm:

EU2
23-12-07, 14:12
GULCİCEK
valla ben sımbo kullanıyorum kı cok uzun senelerdır aynı makıneyı kullanıyorum hıc bırsey olmadı ayrıca yanı ıstekı arkadaslarım bıle cok begendıler benım aldıgım modelden bulamadıkları ıcın alamadılar cok pahalı olan ıyı bır mal fıkrınıe kapılmanız hata ayrıca kuaforde bıle fonu 2 kere ustuste cekınce sac anca duzelıyor
sinbonun hangi markasından memnunsunuz arkadasım.. markası hakkında bilgi verirseniz cok sevinirim inanın.. ucu seramik olan bi tane var dediler bi tost icin kullanılan varmıs ama markaları 20 küsür dieydi hangisi sizinki acaba..

şirine_4553
24-12-07, 10:12
ben sinboyu kullanıyorum hatta su an yazıları okurken bugıdı ıle sarmıs oldugum yalnız begenmedıgım saclarıma uyguluyorum dalgalı old halde super oluyo sactan saca farkedıyo demekkkı

deniz_35
24-12-07, 12:12
bende sinbo'yu kullanıyorum uzun zaman oldu hatta alalı.gayet memnunum ben.hem düz hem tost yapan modelini kullanıyorum ne bozulma oldu ne yaktı saçımı.Heralde üstte bir arkadaşın dedigi gibi kişiden kişiye göre degişiyo

aurinko
11-01-08, 10:01
ben de forum sayesinde babyliss pro aldım.çok memnunum.saçlarım kıvırcık ve kuaforden 1 saatten kısa bi sureden cıkamazdım.evde kendim yaptım ve sure yine aynı saclar yine aynı :KK70:

MüLTeCi
11-01-08, 12:01
rock_metal
arçelikte bi tane düzleştirici var.160-180 ve 200 dereceye kadar ayarlanabiliyo.saçları ütü bile tutmayan bi arkadaşım bu aletten aldı.en düşük ayarında yapıyo.ve hiç uğraşmadan hemen dümdüz oluyo.ben bunu tawsiye edebilirim.bi de hemen ısınıyo.fiyatı:55ytl
bendede bu düzleştiriciden var.ben çok memnunum 45e aldıl bikaç ay önce tavsiye ederim
zaten düzleştiricilerle ilgili bütün konularada yazıyorum bunu :KK70::dance:

nnehirr
11-01-08, 14:01
SENACE
PHLIPS ÇOK GÜZEL.
BEN KULLANIYORUM.
SAÇLARIM ZATEN DÜZ, BiRDE BUNU KULLANINCA ÇOK DAHA GÜZEL OLUYOR...

[​IMG] PHILIPS 4647

FİYATI : 90 - 110 YTL ARASINDA DEĞİŞİYOR.
katılıyorum canım bu çok işe yarıyor benım saçlarım çok dalgalı 1 saat uyguluyorum çok gsel duzlestırıyor ayrıca içinde porselen taabaka oldugu için saçları yakmıyor ve saçları parlatıyor porselen oldugu için şiddetle tavsiye ediyorum