Günlük Kardeşlerinin Beraber Zayıflama Deneyimleri

randomlife
30-12-11, 19:12
pembecim uzun uzun alıntı olmasın diye böyle yazıyorum :)
menün çok güzel. bugün herkes ıspanak yemiş :)
afiyet olsun...

lily86
30-12-11, 20:12
cyy
ölçü mü istiyorsun benden
ne ölçüsü yazarsan sabah alıp yollarım sana
sensiz tabii olmaz bebeğim, nolur yanlış anlama
seni düşünmedim değil sadece biz belli kalıp diyet uygulamıyoruz ya ondan yoksa aklımdan geçtin elbette ki...
ölçüler de şu şekilde

belinin en ince kıvrımından baseni de en kalın yerden ölçüp bi de kilonla beraber bana özelden yolluyorsun ok???
kalbimEllerinde
:KK9::KK9::KK9::KK9:
süper bi menüüüü süper bi spor programmm kisacasi süpersin lilymmmmm:KK16::KK16:
aksam yemegine bayildim, hep salata olduuu
brokoli salatasini hic yemedim, nasil bisey tatlimmm

amannn tatlim takma iste hep böyle mutlu ol sana daha cok yakisyor emin ol:KK54:
babaannen sana sen ara bozucusun derse sende sirf ona inat: evet ben öyleyim de o zaman bisey diyemez:KK1:
ben sen olsam öyle derdim vallah:KK1:
mesela benin babaannem türkiyede, gecen yaz gittigmizde bi kac gün onun yaninda kaldik.
ben istemedim aslinda ama annem babamin hatririna katlandi ( o kadar cirkef ki kimse yaninda kalmak istemiyor)
kadin görür görmez diyor ki bana: oglum nerde o niye gelmedi (babam gelemedi calistigi icin)
bende dedim ki calisiyor izin alamadi
o da dedi ki: siz gezin tozun bnim oglumda calissin sizi beslesin tatillere göndersin
bende dedim : tabi calisacak nede olsa o bi baba. bakacak tabi bize
kadin bi üstüme yürüdü ama nasilll halam olmasaydi parcalicakti beni herhalde :KK52::KK52::KK52:
gicik sey hic sevmem o kadini zaten:KK19::KK19:
tatlım azıcık suyla haşladık kalan suyu da çorbaya ekledik ztn, vitamini gitmesin:KK1:
sonra zeytin yağı, yarım limon, biraz sirke, sarımsağı da iyice ezdik tuzla daha iyi oluyor da ben tuz kullanmıyorum ya...
işte bu şekilde karıştırıyorsun cok lezzetli tavsiye ederim

bu arada kalbim-sevgim arasında sadiyenin oğlunun kavgası var arkadaşlar aman dikkat:KK1:
bu arada babaannene pek ters davranma tatlım inan daha da zıtlaşıyorlar yaşlı ne de olsa, Allah korusun yığılır kalır sizin üstünüze kalır, bnm rahmetli babaannem oyle değildi, kızı da yok kuzenler arasında bekar tek kız ben varım diğeri yurtdışında, ondan bana düşkündü rahmetli...siz de alttan alın, söylediğiniz kötü sözler onu kaybettiğinizde yüreğinize taş gibi oturur ben de arada kızardım karışıyor diye ama başımızda olsaydı dediğim zamanlar olmuyor değil...

randomlife
kızlar... canlarım....
hepinizi çok seviyorum...
içimden geldi...
tatlım ben de seni çok seviyorummmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK19:

lily86
Pembemmmmmmm:KK19:
menün güzel, aslında ağzım pek durmamış demişsin ama araların hafif şeyler be güzelim
afiyet olsun:KK56:

cyy
tamam lilycim
sabah atarım sana mesaj

sadiyem33
lily86
kızlar menümü iftiharla sunuyorum:KK42:
bugun içim o kadar rahat ki... regle rağmen çok iyiyim ama yazılanları göz ucuyla da olsa gördüm herkes dertli bugun anlatın da çare bulalım, bugun güzin abla modundayım:KK1: lily abla hehe:KK1:

sabah - 09:45
- 2 dl tahıllı ekmek (normalden biraz küçüktü)
- lorlu yeşil salata
- domates
- 2-3 bardak çay

öğle - 14:00
- 8-9 tane kestane (babam sobada yapmış 2 porsiyon gibi oldu ama başka bişey yemedim)
- 2-3 bardak çay

akşam - 18:00
- 3 kepçe mercimek çorbası
- 2 yk kadar etli bezelye yemeği (az kalmış herkese annem pay etti)
- 2-3 yk yogurtlu havuç salatası
- 3-4 yk brokoli salatası
- bol yeşil salata

akşam hep salatalardan dolu bir menü oldu

spor - öğlen 25dklık special K zumba yaptım+100bacak hareketi+30 kalça hareketi+10 yana doğru bacak hareketi
su - 1,5 lt falan oldu 2ltye tamamlarım yatana kadar

işte boyle hanımlar...
canım çok beğendim menünü dönüşün gerçekden süper oldu
sporunda güzel harikasınız hepiniz vallahi bu topik süper oldu kimse kaçamak yapmıyo:KK70: farkındamısınız

sevgi_melegi
Sağolun canım arkadaşlarım :KK16:
Yarın akşam mutlu girmeliyim yeni yıla.
Babaannem zaten bi acayip kadın çözemiyorum onu zamanında anneme de ne fenalıklar etmiş ama insan takmıyorum dese de bir yerde takıyor.
Konuşuyor saçma sapan babama söylesem onunla görüşmeyi kesiyor haklı olarak bizi koruyor bu sefer işler hep kötü oluyor sen ara bozucusun diyor bana
Hey Allahım :KK1:
Emin olun yeni yılda süper başlıcam güne inşALLAH bütün yılım çok güzel olacak.
Ben yeni yıldan memurluk istiyorum sizlerde ne istiyorsanız Rabbim size nasip eylesin kızlar hepinizin yüreği öyle güzelki...

Kız sadiye sen bizim yorumları önemsemiyon mu yani oğluna da aşık olduydum bak kaynana deyip böğrüme basdıydım seni :KK20: :KK9:
eheheheh olur kız bas beni bağrınaaa:KK70:

kalbimEllerinde
heeeeeeeeeee sevgimmmmm, sadiyenin oglu benimmmmm, ilk önce ben asik oldum onaaaa:KK35::KK35:
kız şimdi ne diyim iki arada kaldım talipler çoğaldı yokmu artıran

Dionisa
sadiye tamam sen bitane de bana doğuruver :KK70:
Kız ben hep oğlum olsun istiyorum içim gidiyor böyle yağuşuklu uşaklara.
Allahım bana da nasip eder inşALLAH :)
Âmin diyin :KK1:

sadiyem33
kızlar ben bi girip bi çıkıyorum ama eşim gelmişti ona yemek felan hazırladım oğlumu uyuttum şimdi gene çıkıyorum ama geri gelecem eheheh
bugün bisiklet sürmedim:KK43: ama şimdi 5 mil leslie başlıyım ya 2 milini yada 3 milini yaparım arkasına 10 dkda sıkılaşma hareketi yaparım süpper olurr
kızlar ben vücudumu ilk ölçmeye başladığımda metre yoktu bir kurdele ile ölçdüm ve üstünü çizdim her ölçmemde bir önceki çiziği karaladım
sabah ölçdüğümde ilk ölçdüğüm ölçüyle şimdiki ölçü arasında okadar fark varkı anlatamam ilk ölçdüğüm yere getiriyorum resmen içine 3 4 parmağım giriyo
bide ben oklavayı alıp enseme koyup 200 kere sağa sola dönüyorum onun çok faydası var size tavsiye ederim
hepinizi öptüm sporumu yapıp geliyorum canlarım:KK54:

sadiyem33
sevgi_melegi
AMMMMMMİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNN
inşallah canım inşallah
kız yağuşuklu yağuşuklu ama çoooookkkkk yaramaz çok inat ve çok sinirlii oooffffff
öldürüyo benii sinirden kudurtuyoo varyaaa dişlerimi sıka sıka diş kalmıcak:KK14:

sadiyem33
pembepalto
Menüm

08.00

1 Altınbaşak

Sabah 09.00

1.5 Dilim kepek ekmeği

2 Çay kaşığı zeytin ezmesi

3 tel peynir

Yeşil çay

10.30

Filtre kahve

11.30

İşaret parmağım kadar anamur muzu

Öğle 13.00

1 tabak ıspanak

yoğurt

az ezogelin çorba

17.00

1minik elma

18.00:

2 Altınbaşak

Akşam 21.00

Birkaç parça piliç çevirme (0 yağ deride yemedim)

1Bardak ayran

Bugün agzım pek durmamış :)

He bide 2.5litre Su 1kupa yeşilçay
fıstıkım menün süper ötesii spordan haber ver bakalım

esincan
herkezeeee selamm yaaaa sizleri çok özlemişim lilymmmmmm naber fıstığımmmmm
ben taşınma işleriyle uğraşıyorumm hiç vakitbulamıyorum bir göz atıp çıkayım diyorum ama olmuyor oturunca kalkamıyorum o kadar yorgunki vücudum birde grip oldum evi temizliycem meşya toplucam derken elim ayağım tutmaz oldu yaa gribim çok ağır geçiyor hep aklımdasınız ama inanın durum buu allahın izniyle sizleri bırakmam sizlerde ne var ne yok
bu arada ben doğal olarak diyet yapmıyorum zaten canım pek bişey istemiyor kilom 51 e indi şu ann gayet iyiyim vermek istemiyorum artık ama şu düzenimi kurayım düzenli menülere yazıcam

cyy
sevgi_melegi
amin amin amin
bende istiyorum hayırlısıyla bir evlat
ama önce zayıflamam lazım hamile kalmam için

esincan
sevgi_melegi
sadiye tamam sen bitane de bana doğuruver :d
kız ben hep oğlum olsun istiyorum içim gidiyor böyle yağuşuklu uşaklara.
Allahım bana da nasip eder inşallah :)
âmin diyin :KK1:
aminnnnnnn
aminnnnnn
yeni yılda herşey gönlünce olsunnnnnnn

lily86
sadiyem33
canım çok beğendim menünü dönüşün gerçekden süper oldu
sporunda güzel harikasınız hepiniz vallahi bu topik süper oldu kimse kaçamak yapmıyo:KK70: farkındamısınız

eheheheh olur kız bas beni bağrınaaa:KK70:

kız şimdi ne diyim iki arada kaldım talipler çoğaldı yokmu artıran
tatlım bu topik bana motivasyon oldu gerçi kendime gelmeye niyetlenmiştim ztn bu ekstra doping gibi oldu
yorumlar için teşekkürler, bugun gerçekten iyiyim, sporu da boş vaktimde yapayım gece yapamam dedim ve süperdi:KK8::KK8::KK8:

bu arada gelin adayların şimdiden senin oğlanı kapışıyor ama dikkat!!!:KK1:
sevgi_melegi
Amin kız aminnnnnnnnn, Rabbim gönlündeki tüm güzellikleri versin sana inşallah bnm yüreği güzellllliiiiiimmmmmm:KK16::KK16::KK16:
sadiyem33
AMMMMMMİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNN
inşallah canım inşallah
kız yağuşuklu yağuşuklu ama çoooookkkkk yaramaz çok inat ve çok sinirlii oooffffff
öldürüyo benii sinirden kudurtuyoo varyaaa dişlerimi sıka sıka diş kalmıcak:KK14:
Allah acısını göstermesin, Allahım size bağışlasın :nazar::nazar::nazar:

lily86
esincan
herkezeeee selamm yaaaa sizleri çok özlemişim lilymmmmmm naber fıstığımmmmm
ben taşınma işleriyle uğraşıyorumm hiç vakitbulamıyorum bir göz atıp çıkayım diyorum ama olmuyor oturunca kalkamıyorum o kadar yorgunki vücudum birde grip oldum evi temizliycem meşya toplucam derken elim ayağım tutmaz oldu yaa gribim çok ağır geçiyor hep aklımdasınız ama inanın durum buu allahın izniyle sizleri bırakmam sizlerde ne var ne yok
bu arada ben doğal olarak diyet yapmıyorum zaten canım pek bişey istemiyor kilom 51 e indi şu ann gayet iyiyim vermek istemiyorum artık ama şu düzenimi kurayım düzenli menülere yazıcam
kız???? hoşgeldin yeni topiğimize...:KK3:
yerin hazır bak ona göre, sensiz olamayız...:KK19::KK19::KK19:
işlerini bitir gel bekliyoruz
bu arada çok geçmiş olsun bitanem dikkat et kendine, kilon da istemeden de olsa epey düşmüş, dikkat et güçsüz kalma vitamin takviyesi yap kendine....
bekleyeceğiz yolunu, cooookkkk öptümmmm :KK19:
cok mutlu oldum gelmene:KK16::KK16::KK16:

Dionisa
Sağolun kızlar hepimizin İNŞALLAH

lily86
sadiyem33
kızlar ben bi girip bi çıkıyorum ama eşim gelmişti ona yemek felan hazırladım oğlumu uyuttum şimdi gene çıkıyorum ama geri gelecem eheheh
bugün bisiklet sürmedim:KK43: ama şimdi 5 mil leslie başlıyım ya 2 milini yada 3 milini yaparım arkasına 10 dkda sıkılaşma hareketi yaparım süpper olurr
kızlar ben vücudumu ilk ölçmeye başladığımda metre yoktu bir kurdele ile ölçdüm ve üstünü çizdim her ölçmemde bir önceki çiziği karaladım
sabah ölçdüğümde ilk ölçdüğüm ölçüyle şimdiki ölçü arasında okadar fark varkı anlatamam ilk ölçdüğüm yere getiriyorum resmen içine 3 4 parmağım giriyo
bide ben oklavayı alıp enseme koyup 200 kere sağa sola dönüyorum onun çok faydası var size tavsiye ederim
hepinizi öptüm sporumu yapıp geliyorum canlarım:KK54:
bu oklava işini daha önce denedim ama bnm boynumu aacıtıyor tüm omurgam boynum da dahil agrıyor, kemiklerim izin vermiyor maalessef yoksa karnın yanını çalıştırıyor en az 5 yıl olmuştur öğreneli...

esincan
lily86
kız???? hoşgeldin yeni topiğimize...:KK3:
yerin hazır bak ona göre, sensiz olamayız...:KK19::KK19::KK19:
işlerini bitir gel bekliyoruz
bu arada çok geçmiş olsun bitanem dikkat et kendine, kilon da istemeden de olsa epey düşmüş, dikkat et güçsüz kalma vitamin takviyesi yap kendine....
bekleyeceğiz yolunu, cooookkkk öptümmmm :KK19:
cok mutlu oldum gelmene:KK16::KK16::KK16:
teşekkür edrerim lilymmmmmmmmmmmm
yerimi ayırdığın içinde ayrıca teşekkürler inan eksiklik vardı kaç gündür giremediğim için
inan lilymmmm hep aklımdaydın ne zaman otursam lilyme bir bakayım diyorum ama laptapın başına gelmeye üşeniyorum önümüzdeki haftayuıda atlattımmı inşallah düzenli gelicem sizlerle iyi kötü herşeyi paylaşıcam
bu arada unutmadan yazayım YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN RABBİM GÖNLÜNÜZDEKİ MURADLARI NASİBETSİN HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN

kalbimEllerinde
Pembemmmm menün gayet güzel tatlim afiyet olsun:KK54:

sevgi_melegi
haaaaaayırr :KK43::KK43:
:KK23::KK23: evettttttttt

sevgi_melegi
ahahah evet en iyisi bitane daha dogur tatlim, paylasamadik sevgiyle ben baksana halimize:KK1::KK1:

pembepalto
ya bu aptal laptondan girmeyi sevmiyorum 500 saatte gezemiyorum sayfaları

Azbuçuk okumaya çalıştım.Özetle herkes ıspanak yemiş.Herkesler regl olmuş.Bu topik işe yaramış resmen baya işe yaramış herkes süper.Beyazbulutum boşuna kuruntu yapıosun menünde korkulcak bişey yok sen kii ben çok iradesizim napcam derdin dayanamaz yerdin falan nasıl bi harikalar yaratıyosun artık miğden küçüldü heralde ve iraden müthiş.Sevgim canım üzülme yaşlılar her şeye dicek laf buluyo.Sen sabırlı ol belkide sınanıyosundur.Bizburda birbirimizi mutlu etmeye yeteriz bi sıkıntınız olduğunda paylaşmaktan çekinmeyin ki sıkıntılar paylaştıkça azalsın.

Kalbim o yediğin ne kızzz ay çok güzel görünüo içi çikilata gibi Türkiyede öyle bişey olsa kesin haberim olurdu.Nerde güzel yemek nerde yenicıkmış abur cubur bilirim ehehe

sadiyem33
30-12-11, 21:12
lily86
bu oklava işini daha önce denedim ama bnm boynumu aacıtıyor tüm omurgam boynum da dahil agrıyor, kemiklerim izin vermiyor maalessef yoksa karnın yanını çalıştırıyor en az 5 yıl olmuştur öğreneli...
offf varyaaa süper oluyooo
keşke ağrımasaydı yapardın canım tavsiye ederim yanii
kalbimEllerinde
Pembemmmm menün gayet güzel tatlim afiyet olsun:KK54:

:KK23::KK23: evettttttttt

ahahah evet en iyisi bitane daha dogur tatlim, paylasamadik sevgiyle ben baksana halimize:KK1::KK1:
oldu anam siz doğurun hepinize birertane doğurursam 300 kg olurum ehehehe
hem benim oğlum dünyada bitane:KK70: onun gibi bidaha doğmaz eheheheheheh maşşallahh:KK70:

pembepalto
ya bu aptal laptondan girmeyi sevmiyorum 500 saatte gezemiyorum sayfaları

Azbuçuk okumaya çalıştım.Özetle herkes ıspanak yemiş.Herkesler regl olmuş.Bu topik işe yaramış resmen baya işe yaramış herkes süper.Beyazbulutum boşuna kuruntu yapıosun menünde korkulcak bişey yok sen kii ben çok iradesizim napcam derdin dayanamaz yerdin falan nasıl bi harikalar yaratıyosun artık miğden küçüldü heralde ve iraden müthiş.Sevgim canım üzülme yaşlılar her şeye dicek laf buluyo.Sen sabırlı ol belkide sınanıyosundur.Bizburda birbirimizi mutlu etmeye yeteriz bi sıkıntınız olduğunda paylaşmaktan çekinmeyin ki sıkıntılar paylaştıkça azalsın.

Kalbim o yediğin ne kızzz ay çok güzel görünüo içi çikilata gibi Türkiyede öyle bişey olsa kesin haberim olurdu.Nerde güzel yemek nerde yenicıkmış abur cubur bilirim ehehe
hani benim yorumum benim adum nerde burda canııııııııımmmmmmm

leyya88
kizlar benide araniza alirmisiniz???? ne olur destege ihtiyacim var, yemeklerle aram yok ama tatliyla $ekere bagimliyim, $ekersiz tek günüm geçmiyor, resmen sigara gibi, yemedigim gün sinirlerim tepemde oluyor, ölmek bile istiyorum durumum o kadar vahim yani:KK50::KK50::KK50::KK50::KK43:
bilgilerimi yaziyorum (tabi eger araniza alirsaniz)

ya$ : 23
boy : 161
kilo : 68 (geçen hafta) :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
hedef : 57
zaman : 6 ay

sadiyem33
kızlar bu arada
5 mil leslienin 4 milini yaptım ve 10 dk sıkılaşma hareketi süperim gene yahuuuu:21::21::21:

sadiyem33
leyya88
kizlar benide araniza alirmisiniz???? ne olur destege ihtiyacim var, yemeklerle aram yok ama tatliyla $ekere bagimliyim, $ekersiz tek günüm geçmiyor, resmen sigara gibi, yemedigim gün sinirlerim tepemde oluyor, ölmek bile istiyorum durumum o kadar vahim yani:KK50::KK50::KK50::KK50::KK43:
bilgilerimi yaziyorum (tabi eger araniza alirsaniz)

ya$ : 23
boy : 161
kilo : 68 (geçen hafta) :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
hedef : 57
zaman : 6 ay
ahhhh canımm nedemek ölmek istiyorum 68 kilo ilemi
şeker tatlı yerine kurukayısı kuruincir hurma ve kuruüzümü tavsiye ederim
sana tavsiyem kendine özel bir günlük açman canım eger açarsan günlüğüne hepimiz ziyarete geliriz
ama aramıza alma konusunu sanmıyorum canım

sadiyem33
offfffffff ben geldim amaa kimsee yokkkkkkk
bende çıkayım barı hadi iyi geceler yarın görüşürüz
herkesi öptüm kocaman:KK54:

lily86
30-12-11, 22:12
sadiyem33
kızlar bu arada
5 mil leslienin 4 milini yaptım ve 10 dk sıkılaşma hareketi süperim gene yahuuuu:21::21::21:
süpersin sadişimmmmmmmm:21:

maşallah:nazar::nazar::nazar:senin eline su dökemeyiz ztn:KK1:
sadiyem33
offfffffff ben geldim amaa kimsee yokkkkkkk
bende çıkayım barı hadi iyi geceler yarın görüşürüz
herkesi öptüm kocaman:KK54:
ben hala buralardayım da bilgisayarın azizliğine ugruyorum arada donup kalıyor sayfa, bazen 1 yorum yapıyorum 15dk bekliyorum gitsin diye ondan yaniii....