TEST

Saç boyama ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirim

_zeyN_
20-01-12, 22:01
espare
Benim de bir sorum olacak. 2 gün önce koyu kahve olan boyalı saçlarımı kuaförde açtılar ve üzerine koleston kumral bakır boyadılar fakat istediğim gibi olmadı, koyu soğan kabuğu gibi bol bakırlıklı bir renk oldu, ben biraz daha kumral karamele yakın istemiştim, bu bakır renk saçımda çok kötü görünüyor. Acaba üzerine bal köpüğü veya kahve köpüğü boyasam nasıl olur? Tavsiyelerinize ihtiyacım var acilen
canım eğer bakırlık yoğunsa 7.1 küllü kumralla boya bu rengin kalıcılığı artsın diyede 7 numara boyayla karıştırıp uygula.eşit oranda kullan.öptüm

_zeyN_
sevgi_6101
cnm forumu okurken dıkkatımı cektı bır arkadasa neva color onermıssın. bende bunun uzerıne bıraz ınceledım ve platın kullu sarı acıcı sı varmıss. kullananlarda yıne memnun olan olmayan var halıyle. Acaba sence nasıl bılıyormusun? benım sacımda ıse yararmı palettmı daha ıı yoksa neva mı???

bırde hayatım ; Allahım o bırıcık bebegını saglıklı bır sekılde kucagına almayı ve eşinle birlikte o mis kokulu bebısınızle beraber bır omur mutlu, saglıklı bır sekılde yasamanızı nasıp eder inşallahh:KK16::KK16::KK16:
canım ben nevadan memnunum.bi dene derim.eğer memnun kalmazsan kolayı var değiştirirsin :)

duaların için çok teşekkür ederim ama henüz bebeğim yok.hamilelikte yok.ama çok istiyorum o nedenle nolur bana dua edin rabbim hayırlı sağlıklı ve doğal yolla bi bebek nasip etsin bana ve tüm isteyenlere.

_zeyN_
azra33
merhaba zeyn:) bnm saclarımda rofle vardı kahverengı akıncada demet akalın rengi yapmıştım tutmuştu ama şimdi renk aktı rofleler cıktı ama yeşilli bir sarı.. kuaföre gittim bugun sarıya dönmek için yanar dedi.. evde cıkan sarılarımı canlı hale getırmek ıcınn ne yapabilirm
canım saçlar yeşermiş kuaför açıcıyıda yasaklamış en mantıklısı sıcak bi sarı ile destekle.buda akıcaktır ama en azından saçının dinlenme sürecinde kullanabileceğin bi renk olur.altın sarı rengini her hangi bi markadan kullanabilirsin.dore sarı diyede geçebilir.yani özetle sıcak bi sarı olsun.ama sakın açıcı gibi bişey deneme.Allah korusun saçın elinde kalır.öptüm

huzun_cicegi73
öncelıkle slmlar benımde sac rengım fındık kabuğu rengı ama naya aktı gıbı şimdi sıcak bır sarı istıyorum beyaz tenlıyım cnm ne önerebılırsın bana ????

_zeyN_
azra33
canım pigmentasyon işlemi mi yapsam altın sarıyla?
canım alıntı ile cevap verirsen sorunun ne olduğunu hatırlarım.böyle kimdin,soru neydi karışıyo :) öptüm

_zeyN_
kiraz80
inşallah sağlıklı bişekilde kucağına alırsın.....canım :nazar: çokta kolay doğumun olur...allahım yüzünü hep güldürsün...hayırlı olsun:KK49::KK54::KK3:
canım bebek yok.dua edinki olsun sağlıklı doğal yolla :)

_zeyN_
feritgozde

Eki Görüntüle 330848

canım saçım dün boyandğnda böyleydi bugün daha kızıl çikolata tarzı bişey oldu.ne renk önerirsin.açık renk istiyorum.
canım açık ve sıcak bi renk istiyosan altın karamel olabilir.öptüm

_zeyN_
sevgi_6101
pekı cnm son bısey orayım sen hazır burdayken bı arkadas yazmıs yuzde yuz kullu kumral formulu dıye. sımdı once bu sacımı akıtsam sonra uzerıne o karısımı uygulasam.2 - 3 boyamaya kullu kumral yapabılırmıyım pekı... cıddı olarak cok ugrastırıcı acma ıslemı ıstemıyorum aslında:26::26:eek:nce kullu kumral yaparım daha sonra degıstırırım olmazmı buda pekı:KK25:
ah canım keşke olsa ama bu kadar kızıldan boyayla küllüye dönmen mümkün diildir.çünkü kızıl rengi şöyle düşün ne renk olursa olsun yutar heleki küllüler karşısında çok çaresiz kalır kızılın.o nedenle açılması şart.öptüm

_zeyN_
huzun_cicegi73
öncelıkle slmlar benımde sac rengım fındık kabuğu rengı ama naya aktı gıbı şimdi sıcak bır sarı istıyorum beyaz tenlıyım cnm ne önerebılırsın bana ????
canım sıcak bi sarı ise istediğin tabiki altın sarı.yani dore sarı diyede geçer.ama fındıkkabuğunun üzerine tutmaz bilgin olsun.açman gerek açıcıyla.öptüm

sevgi_6101
_zeyN_
ah canım keşke olsa ama bu kadar kızıldan boyayla küllüye dönmen mümkün diildir.çünkü kızıl rengi şöyle düşün ne renk olursa olsun yutar heleki küllüler karşısında çok çaresiz kalır kızılın.o nedenle açılması şart.öptüm
saol cnm barı daha dun boyadım bıraz akıtayım sacımı bıkac gun hem dınlensın sacım,aksın bıraz.. sonra acayım ya neva yada palettle sonrada boyayayım acık karamele... sonuca ulasayım ınsalah... opuyorum cnm kib sımdılık :KK16:

oZdEnIzEr
21-01-12, 05:01
merhaba canım saçımı direk tarçın bakıra boyamıştım hiçbişeyle karıştırmadan. altındaki renkte karamel gibiydi. uçları aktı biraz diplerim daha koyu bakır oldu. şimdi koyu küllü sarıya geçmek istiyorum ne önerirsin. tarçın bakırın üstüne açık küllü kumral filan boyasam tutarmı. yoksa tekrar açayımmı. eğer çok işlem gerektirirse saçımı yıpratmak istemiyorum başka renklere boyarım sarı hevesim seneye kalır :)

kelemelek
21-01-12, 06:01
_zeyN_
canım ne kadar akarsa aksın saçlarında şu anda çok sıcak ve içinde kızıllık barındıran bi renk var.senin istediğin renk ise soğuk küllü kumral bi renk.saçlarını açıcı ile açıp yoğun küllü kumrallarla boyaman gerekki sıcaktan soğuk renge geçiş yapabil.öptüm
çok teşekkür ederim canım :KK42:

peki palette renk açıcı ile açıp ardından hemen yoğun küllü kumrala boyasam saçıma zarar verir miyim, yoksa açtıktan sonra beklemem mi gerekir bi süre :26:

duccio
21-01-12, 11:01
canım saçlarımı açık kestaneye boyadım ama dipler açık diğer yerleri siyah oldu dipler yaklaşık 1 cm ne yapmam gerekiyor

asiyee
canım ben hamıleyım ve sacımı hem kestırmet hemde boyaısnı yapmak ıstıyorum.bıtkısel boya kullansam bır zararı olur mu?

designer
_zeyN_
canım krem açıcı okey kullan ama belli bi süresi yoktur böyle açma işlemlerinin çünkü uygulama sonrası elinke sıyırır bakarsın bi tutama istediğin tona geldiğinde yıkarsın.ama bu demek diilki 45 dkdan fazla beklet.eğer çok aşarsan bekleme süresünü yine ciddi hasar alır saçların.folyo kullanabileceksen iyi olur çünkü ısı açılma hızını arttırır.ama yine çok dikkat et.hızlıca sür açıcıyı ve paketle.bide kontrol aşamasında bi arkadaki saça bi öndeki saça yani karışık olarak birden fazla yere bak.

2.sorunun cevabı ise şöyle soğuk renkli yani küllü sarı bi boya kullan cila için ve çok turunculuk kalırsa içine bide igora 0.22 turuncu azaltıcı ekle çok az.cilayı anlattığım kısmı iyi oku.ölçüler şaşamasın ve eksik olmasın.öptüm

zeyN_ :nazar: :KK16: harikasin canim..
bilgilerinle bizleri :KK28: aydinlattigin icin bebisine ve sana ne kadar dua etsek azdir.

1-sacimin sari yerlerini de platine cevirmek icin, loreal platinium pembe (amonyaksiz) almaya karar verdim..
oksidasyonu 20'mi olsun..?
2- bir de dipleri icin kullu cok cok acik sari alip, soyledigin igora 0.22 turuncu azaltici alicam..
3- bu alacaklarimi ilk olarak kuaforume goturup uygulatacam ki iyice gozlemleyip ogreneyim..:KK46:,
4-tum bunlar sonucunda iyi de bir bakim yapmam gerekecek..protein,keratin,argan yagi vs. hangisi ya da hangilerini almaliyim..

canim benim yanitini bekliyorum..

designer
21-01-12, 14:01
zeyno neredesin ;-:-)10:

_zeyN_
oZdEnIzEr
merhaba canım saçımı direk tarçın bakıra boyamıştım hiçbişeyle karıştırmadan. altındaki renkte karamel gibiydi. uçları aktı biraz diplerim daha koyu bakır oldu. şimdi koyu küllü sarıya geçmek istiyorum ne önerirsin. tarçın bakırın üstüne açık küllü kumral filan boyasam tutarmı. yoksa tekrar açayımmı. eğer çok işlem gerektirirse saçımı yıpratmak istemiyorum başka renklere boyarım sarı hevesim seneye kalır :)
canım bu kadar baskın bi bakrdan sonra küllü sarıya geçiş tabiki çok zor.ama sana önerim yavaş yavaş dönmen.bu sayede saçın yıpranmaz sende geçiş sırasında yakalayacağın farklı tonların keyfini sürersin.benim önerim nevacolor 9 8.1 ve 9.1 numaralı renkleri karıştırıp 30 volume le uygulaman.göreceksin daha ilk seferde kumral bakır bi ton çıkıcak ortaya ve güzelde olucak.hee zemin rengin çok önemli ama biliosun.bide en önemlisi akan yerler.eğer çok aktıysa ve dipler bariz bakır,uçlar sarıya dönükse önce uçları üstlere uygun hale getir sonra dediğim boyaları uygula.çünkü bu zeminin üzerine bu renkleri yaprsan dipler dediğim gibi kumral bakır,altlar ise küllü sarı olur.öptüm

_zeyN_
sevvda00
çok teşekkür ederim canım :KK42:

peki palette renk açıcı ile açıp ardından hemen yoğun küllü kumrala boyasam saçıma zarar verir miyim, yoksa açtıktan sonra beklemem mi gerekir bi süre :26:
yok yok beklemene gerek yok.adı üzeründe zaten bu işlemin açma-boyama.zaten açıldığında görüceksin bakırımsı tuhaf bi renk olucak.boyamadan kullanamazsın yani :) öptüm

_zeyN_
duccio
canım saçlarımı açık kestaneye boyadım ama dipler açık diğer yerleri siyah oldu dipler yaklaşık 1 cm ne yapmam gerekiyor
canım zemin ne renk,saçında açıcı varmı hiç bişey yazmamışsın ki yardımcı olayım önce bunları belirtmen lazım.öptüm

_zeyN_
asiyee
canım ben hamıleyım ve sacımı hem kestırmet hemde boyaısnı yapmak ıstıyorum.bıtkısel boya kullansam bır zararı olur mu?
bitkisel boyayla yapabilirsin canım bi zararı yok bildiğim kadarıyla.öptüm

duccio
21-01-12, 15:01
_zeyN_
canım zemin ne renk,saçında açıcı varmı hiç bişey yazmamışsın ki yardımcı olayım önce bunları belirtmen lazım.öptüm
cnm siyah boyadan dönmüştüm çikolata kahveye boyamıştım sonrada açık kestaneye boyayınca yine siyah oldu ama dipler açık :KK43:

designer
zeyno:KK46:
balım canım benim :KK9:
En Büyük KK
:KK52: help

_zeyN_
designer
zeyN_ :nazar: :KK16: harikasin canim..
bilgilerinle bizleri :KK28: aydinlattigin icin bebisine ve sana ne kadar dua etsek azdir.

1-sacimin sari yerlerini de platine cevirmek icin, loreal platinium pembe (amonyaksiz) almaya karar verdim..
oksidasyonu 20'mi olsun..?
2- bir de dipleri icin kullu cok cok acik sari alip, soyledigin igora 0.22 turuncu azaltici alicam..
3- bu alacaklarimi ilk olarak kuaforume goturup uygulatacam ki iyice gozlemleyip ogreneyim..:KK46:,
4-tum bunlar sonucunda iyi de bir bakim yapmam gerekecek..protein,keratin,argan yagi vs. hangisi ya da hangilerini almaliyim..

canim benim yanitini bekliyorum..
canım kuaförüne uygulatman daha doğru olur.o konuda çok mantıklı karar vermişsin.20 volume yeterli ama açılma hızı düşük olur evde uygulamak için iyi bi seçimdir 20 volume.eğer kuaförün onaylarsa 30 volume le daha hızlı açılır.

bakım konusundada saçına en doğrusu şu aşamada zeytin yağı,tatlı badem yağı ve a ile e vitamini iğne kırıp hepsini karıştırıp sürmen.masajla saç diplerine ve uçlarına yedir.sonra streç film ile sar.1 saat beklet yıka.bide keratin bazlı yıkama sonrası kullanılan spreyler var onu mutlaka kullan.alamazsan yıkama sonrası havluyla saçlarının suyunu al ve bebe yağı sür.ciddi bi nem desteği sağlamış olucaksın.öptüm

_zeyN_
duccio
cnm siyah boyadan dönmüştüm çikolata kahveye boyamıştım sonrada açık kestaneye boyayınca yine siyah oldu ama dipler açık :KK43:
dur tahmin edeyim loreal boya kullandın dimi.loreal kutudaki rengin hep 1 yada 2 ton koyusunu veriyo.canım şu aşamada eğer açıcı uygulamak istemiyosan bekle boyan aksın.beyaz sabunu burada kızlar boya akıtması açısından çok tavsiye ediyo.benim önerim ise bakım yağları uygula.hem saçın beslenir hemde ciddi boya akıtıyo tecrübeyle sabittir.tüm bunları bekleyemem diyosan,en son kullandığın boyayı al sadece açık kalan yerlere sür.45 dk beklet yıka.öptüm

duccio
_zeyN_
dur tahmin edeyim loreal boya kullandın dimi.loreal kutudaki rengin hep 1 yada 2 ton koyusunu veriyo.canım şu aşamada eğer açıcı uygulamak istemiyosan bekle boyan aksın.beyaz sabunu burada kızlar boya akıtması açısından çok tavsiye ediyo.benim önerim ise bakım yağları uygula.hem saçın beslenir hemde ciddi boya akıtıyo tecrübeyle sabittir.tüm bunları bekleyemem diyosan,en son kullandığın boyayı al sadece açık kalan yerlere sür.45 dk beklet yıka.öptüm
evet cnm ya lorealin.. akıtmaya çalışıyorum aynen beyaz sabunla ama çok kurutuyo açıcıda kullanmak istemiyorum ben sana daha öncede yazmıştım saçımı uzatıp doğal haline bırakıcam diye ama bu durumda olmaz

designer
_zeyN_
canım kuaförüne uygulatman daha doğru olur.o konuda çok mantıklı karar vermişsin.20 volume yeterli ama açılma hızı düşük olur evde uygulamak için iyi bi seçimdir 20 volume.eğer kuaförün onaylarsa 30 volume le daha hızlı açılır.

bakım konusundada saçına en doğrusu şu aşamada zeytin yağı,tatlı badem yağı ve a ile e vitamini iğne kırıp hepsini karıştırıp sürmen.masajla saç diplerine ve uçlarına yedir.sonra streç film ile sar.1 saat beklet yıka.bide keratin bazlı yıkama sonrası kullanılan spreyler var onu mutlaka kullan.alamazsan yıkama sonrası havluyla saçlarının suyunu al ve bebe yağı sür.ciddi bi nem desteği sağlamış olucaksın.öptüm
anladim bir tanesin balsın cansın:nazar:
hayirlisiyla guzel bbislerin olur insallah buradan kutlariz..:KK46::nazar:
1-malzemeleri ben alicam kaliteli olsun diye o zaman platinium pembe amonyaksiz ve 30 volume kendi ozel oksidanini mi alayim kuafor icin..
2-bir de bu urun tek kullanim icin mi?cunki bayagi fazla.. birkac kere kullanilir mi paket acilinca?
3-keratin bazlı urun hangisini onerirsin? bir de ph dengeleyici ve biocarin'in bioprotein kremleri var onlar nasıl??

canım bir tanesisin bu sitenin biliyorsun degilmi:KK9::KK9:

gul34
21-01-12, 16:01
slm canım saçımı kendim açtım kumral dore boyadım fakat açık küllü kumral olmasını istiyorum.koleston açık küllü kumral aldım istediğim regi ekledim sence olur mu
Eki Görüntüle 331088

oZdEnIzEr
21-01-12, 16:01
_zeyN_
canım bu kadar baskın bi bakrdan sonra küllü sarıya geçiş tabiki çok zor.ama sana önerim yavaş yavaş dönmen.bu sayede saçın yıpranmaz sende geçiş sırasında yakalayacağın farklı tonların keyfini sürersin.benim önerim nevacolor 9 8.1 ve 9.1 numaralı renkleri karıştırıp 30 volume le uygulaman.göreceksin daha ilk seferde kumral bakır bi ton çıkıcak ortaya ve güzelde olucak.hee zemin rengin çok önemli ama biliosun.bide en önemlisi akan yerler.eğer çok aktıysa ve dipler bariz bakır,uçlar sarıya dönükse önce uçları üstlere uygun hale getir sonra dediğim boyaları uygula.çünkü bu zeminin üzerine bu renkleri yaprsan dipler dediğim gibi kumral bakır,altlar ise küllü sarı olur.öptüm
teşekkürler cnm cevabın için. nevacolor iyimi nasıl boya? palette kullanıyodum nevacolor daha mı iyi kapatıcılık özelliği

mck
21-01-12, 18:01
burda yazılanları görünce birde ben sorayım dedim bakalım istediğim şeye ulaşabilcekmiyim :)
kuaföre gidip küllü kumral saç rengi istediğimde beni karamel tonlarında desem değil sarı desem değil değişik bi renk yaptılar.rengin çok açık olduğunu düşündüğüm ve bana pek yakışmadığını söledikleri için saçımı koleston 7.0 a boyadım ama çok koyu oldu..daha açık tonlar için napmam lazım karamelden daha koyu bir tonu bende kendim elde edebilirmiyim

10as
21-01-12, 19:01
merhaba saçımı yaklaşık 2 yıldır boyamıyorum ve suanda ana rengi kahverengi ama çok koyu değil saçımın bu renk olması için neyle boyamam gerekir?

kiraz80
21-01-12, 20:01
en yakın zamanda müjdeli haberi alırsın inşallah allahım gönlüne göre versin canım:KK46::nazar::KK49: evli mutlu çocuklu olman dileğiyle:KK54::KK31::123::119::118::108::79:

petek_
21-01-12, 21:01
benim saçım bakır karamel ewde kendm boyamak istiyorum ve sarı yapmk istiyorum rica etsem yardımcı olurmusun ?

feritgozde
21-01-12, 22:01

Eki Görüntüle 331269

canım ben bu renk istiyorum saçlarımın kızıl olmaması için hangi renkleri karıştırmalıyım bu saçı yaparken.

designer
22-01-12, 12:01
designer
1-malzemeleri ben alicam kaliteli olsun diye o zaman platinium pembe amonyaksiz ve 30 volume kendi ozel oksidanini mi alayim kuafor icin..
2-bir de bu urun tek kullanim icin mi?cunki bayagi fazla.. birkac kere kullanilir mi paket acilinca?
3-keratin bazlı urun hangisini onerirsin? bir de ph dengeleyici ve biocarin'in bioprotein kremleri var onlar nasıl??

.......
_zeyN_
kullanıcısından alıntı

bakım konusundada saçına en doğrusu şu aşamada zeytin yağı,tatlı badem yağı ve a ile e vitamini iğne kırıp hepsini karıştırıp sürmen.masajla saç diplerine ve uçlarına yedir.sonra streç film ile sar.1 saat beklet yıka.bide keratin bazlı yıkama sonrası kullanılan spreyler var onu mutlaka kullan.alamazsan yıkama sonrası havluyla saçlarının suyunu al ve bebe yağı sür.ciddi bi nem desteği sağlamış olucaksın.öptüm..........

anladim bir tanesin balsın cansın
hayirlisiyla guzel bbislerin olur insallah buradan kutlariz..

canım bir tanesisin bu sitenin biliyorsun degilmi

_zeyN_
designer

canım 30 volume ü kuaförüne sor saçına baksın kararı o versin.eğer sorun olmazsa al

ürün evet fazladır bi kaç kullanım için.istersen sakla yine lazım olabilir.

ben şu ürünü kullanıyorum çokta memnunum.tavsiye ederim.bioprotein ok. iyidir ama saçının proteine diilde neme ihtiyacı varsa boşunada kullanmış olursun.bu dediğim ürünü dene.güzel duaların için çok çok teşekkür ederim.nolur dualarında eksik bırakma beni.öptüm

Eki Görüntüle 331425

_zeyN_
gul34
slm canım saçımı kendim açtım kumral dore boyadım fakat açık küllü kumral olmasını istiyorum.koleston açık küllü kumral aldım istediğim regi ekledim sence olur mu
Eki Görüntüle 331088
canım bide buna 8 numara eklersen bi ana renkle desteklemiş olursun.buda boyanın tutunma gücünü yükseltir.öptüm

designer
zeynocum cevabini bekliyorum yarin,acici,oksidan,ve bakim urunlerini alicam insallah...son onerilerinden beni mahrum etme:KK46::nazar:

_zeyN_
oZdEnIzEr
teşekkürler cnm cevabın için. nevacolor iyimi nasıl boya? palette kullanıyodum nevacolor daha mı iyi kapatıcılık özelliği
bütün boyaları denemiş biri olarak kesinlikle neva tavsiye ediyorum.çünkü katalogta gördüğün rengi bi tek neva veriyo.yani genel sorun şudur kutudakiyle alakası olmayan renkler çıkar ya.işte nevada bu sorunu yaşamazsın.zaten kuaförlerin kullandığı boyadır.kendi saçlarımıda nevayla yapıorum ve çok memnunum.ama tabiki zemin rengi herşeyden önemlidir.koyu olan bi zemini tabiki açık bi renge açıcı olmadan dönüştüremezsin.öptüm

venustus
cnm çok tşk ederim cvbn için:KK42:
açıcı olarak hangi markayı tavsiye ediyorsun

_zeyN_
mck
burda yazılanları görünce birde ben sorayım dedim bakalım istediğim şeye ulaşabilcekmiyim :)
kuaföre gidip küllü kumral saç rengi istediğimde beni karamel tonlarında desem değil sarı desem değil değişik bi renk yaptılar.rengin çok açık olduğunu düşündüğüm ve bana pek yakışmadığını söledikleri için saçımı koleston 7.0 a boyadım ama çok koyu oldu..daha açık tonlar için napmam lazım karamelden daha koyu bir tonu bende kendim elde edebilirmiyim
tabiki elde edersin canım.ama önce saçındaki yoğun kumralın akmasını bekle.çünkü sen doğrudan yoğun kumral sürmüşsün saçına.keşke öyle açık bi zemin üzerine sormadan yapmasaydın ama neyse olmuş bi kere.saçındaki kumral akınca 8.1 numaralı bi boyayı sürersen küllü kumralı yakalarsın.öptüm

designer
Zeyno buraya:21:
Zeyno buraya:KK16:
sitenin forumun kahramani:KK42:

designer

Eki Görüntüle 331426

Eki Görüntüle 331427

su an ki sacimi rengi boyle zynocum.. aralarindaki turuncularda boyle

designer
ısıga gore soldaki gibi sari gorunuyor dipleri..
ama ben hepsini platin agirlikli ve diplerini de kullu istiyoum.

_zeyN_
10as
merhaba saçımı yaklaşık 2 yıldır boyamıyorum ve suanda ana rengi kahverengi ama çok koyu değil saçımın bu renk olması için neyle boyamam gerekir?
canım bu saç ana rengi küllü kumralın üzerine sık balyaj atılarak elde edilmiş.eğer yapabilirsen önce açıcı ile saçlarını aç.tuhaf bi sarıya ulaştıktan sonra (en iyi böyle anlatılıyo :) 7 ve 7.1 numaralı boyaları eşit oranda karıştır sür.sonra saçlarının ne kadarında o sarılıkları istiyosan oralara krepe at ama yukarı dibine kadar it.sonra krepeli olan yerleri tekrar açıcı ile aç.istediğin tona geldiğinde yıka.sonra 9 numaralı bi boyayı çeyrek tüp kadar bi kaba sık,üzerine boyanın çeyreği kadar oksidan ekle,sonra saç kremi ve su ekle karıştır.cıvık bi kıvam elde et.bunu saçına sür 5-10 dk beklet yıka.buda cilası olucak.zor gibi görünebilir tüm bu işlemler ama korkma kolaydır.sadece boya yapabilen bi yakınından yardım alırsan daha kolay uygularsın.öptüm

_zeyN_
kiraz80
en yakın zamanda müjdeli haberi alırsın inşallah allahım gönlüne göre versin canım:KK46::nazar::KK49: evli mutlu çocuklu olman dileğiyle:KK54::KK31::123::119::118::108::79:
canım benim çok teşekkür ederim.nolur eksik etme dualarından beni.koccaman öptüm

_zeyN_
petek_
benim saçım bakır karamel ewde kendm boyamak istiyorum ve sarı yapmk istiyorum rica etsem yardımcı olurmusun ?
canım nasıl bi sarı istiyosun resim eklersen daha net yardımcı olabilirim.öptüm

_zeyN_
feritgozde

Eki Görüntüle 331269

canım ben bu renk istiyorum saçlarımın kızıl olmaması için hangi renkleri karıştırmalıyım bu saçı yaparken.
canım şu an ne renk saçların,boya varmı hepsini yaz bu mesajından alıntı yaparak öyle konuşalım ok.öptüm

_zeyN_
hatice92
cnm çok tşk ederim cvbn için:KK42:
açıcı olarak hangi markayı tavsiye ediyorsun
canım igora olabilir,neva olabilir,palette olabilir.genel olarak açıcıdan alacağın randıman her markada aynıdır.boyada işin rengi değişir.o nedenle bütçene hangisi uygun olursa onu kullan.öptüm

venustus
_zeyN_
canım igora olabilir,neva olabilir,palette olabilir.genel olarak açıcıdan alacağın randıman her markada aynıdır.boyada işin rengi değişir.o nedenle bütçene hangisi uygun olursa onu kullan.öptüm
tekrar çok tşk edrim iiki varsın:)

_zeyN_
designer

Eki Görüntüle 331426

Eki Görüntüle 331427

su an ki sacimi rengi boyle zynocum.. aralarindaki turuncularda boyle
ay çok güzelmiş canım.açıcı uygulaman gerek biliosun.turuncu azaltıcıyıda unutma.ama cidden saçların çok güzel bayıldım :nazar: şu dip sorununda çözersen süper olucak.