Doç.Dr.Eray ÇALIŞKAN hakkında bilgisi olan var mı ?

kelebek8
16-01-12, 23:01
Merhaba kızlar ,

KOÜ Eray Çalışkan,

hakkında bilgisi olan var mı ?

ona gitmeyi düşünüyorum.beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

herkese şimdiden teşşekürler.

kelebek8
20-01-12, 23:01
kızlar Eray Çalışkan 'ı tanıyan ,hakkında bilgisi olan kimse yokmu?

hatii
28-03-13, 22:03
merhaba bende Eray Bey hakkında bilgi sahibi olan birilerini arıyorum. Şimdi hamileyim ve Eray Bey'i önerdiler. Eğer siz bir bilgiye sahipseniz benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

ayada
30-03-13, 06:03
arkadaşlar kocaeli de başka dr aramayın derim ondan başka... biraz ağır hareket eder ama işinin ustasıdır.konusunda uzman bir dr. severim ve tavsiye ederim kendisini..

kirmizipabuclar
28-10-13, 17:10
ayada
arkadaşlar kocaeli de başka dr aramayın derim ondan başka... biraz ağır hareket eder ama işinin ustasıdır.konusunda uzman bir dr. severim ve tavsiye ederim kendisini..
Bende cok memnun kaldım, her sorunda sıze döner ve yardımcı olur

esalales
29-10-13, 13:10
kirmizipabuclar
Bende cok memnun kaldım, her sorunda sıze döner ve yardımcı olur
benim doktorum gebzede normalde.beni eray beye perinatologa ayrıntılı ultrason için yönlendirdi muayene ucreti nin içindemi ultrasonve ilgisi nasıl?

kelebek8
1-07-14, 21:07
Arkadaslar bu basligi ben acmistim.Eray Beye gittim ve tum gebelik kontollerimi Eray bey yapti.coooook ilgili basarili bir doktor.kesinlikle gercek bir doktor.bilgili ve ilgili.hic bir seyi goz ardi etmeyen riski atmayan bir doktor.tek kelimeyle tek gecerim :)))

vocovoc
5-08-14, 09:08
merhabalar acaba Eray Beyin muayenesinin iletişim bilgileri mevcutsa paylaşabilir misiniz? İnternette bulduğum bir numara var ancak cevap veren olmuyor (0262 324 00 16)

vocovoc
5-08-14, 09:08
vocovoc
merhabalar acaba Eray Beyin muayenesinin iletişim bilgileri mevcutsa paylaşabilir misiniz? İnternette bulduğum bir numara var ancak cevap veren olmuyor (0262 324 00 16)
biraz acele etmişim 0-530-5801009. saat 14-20 arası arayıp randevu alabilirsiniz. muayehane dolphin avm 6.kat 610-612 no lu ofisler

MegaBitli
8-08-14, 09:08
vocovoc
biraz acele etmişim 0-530-5801009. saat 14-20 arası arayıp randevu alabilirsiniz. muayehane dolphin avm 6.kat 610-612 no lu ofisler
merhaba bende eray hocaya gideceğim...siz gidebildiniz mi?
merak ettiğim bana genetik araştırma yapılacak tahliller için üniversiteye yolluyomu acaba?bu tahliller özelde çok pahalıda:44:

laz4life
22-05-15, 10:05
Merhaba. Umarım bu başlığı takip eden birileri vardır. Gebze'de Dr. Amanullah Çağatay doktorum. Detaylı ultrason için Eray Bey e yönlendirdi. Ücret hakkında bilgisi olan var mı?

sultanloni
29-05-15, 08:05
laz4life
Merhaba. Umarım bu başlığı takip eden birileri vardır. Gebze'de Dr. Amanullah Çağatay doktorum. Detaylı ultrason için Eray Bey e yönlendirdi. Ücret hakkında bilgisi olan var mı?
canım merhaba iki hafta önce gittim eray bey' e. 250 lira ayrıntılı ultrason ama varya süper süper.. Derince devletteki dr.um özel tahlilleri önermiyor normalde ama ben üniversiteden ayrıntılı ultrason randevusu alamayınca eray bey' e gittim. raporu devletteki dr.uma getirdim ve dedim ki maalesef özelde yaptırdım dedim. kime gittin dedi. Eray Çalışkan'a gittim dedim. ooo çok iyidir eray hoca uzun ve ayrıntılı bakar gerçekten iyi yapmışssın dedi. yani gönül rahtlıgyla git bir de ayrıntılı ultrasonda videosunu veriyo bebişinin çok güzel bir sürpriz oldu bana:):)

laz4life
30-05-15, 08:05
sultanloni
canım merhaba iki hafta önce gittim eray bey' e. 250 lira ayrıntılı ultrason ama varya süper süper.. Derince devletteki dr.um özel tahlilleri önermiyor normalde ama ben üniversiteden ayrıntılı ultrason randevusu alamayınca eray bey' e gittim. raporu devletteki dr.uma getirdim ve dedim ki maalesef özelde yaptırdım dedim. kime gittin dedi. Eray Çalışkan'a gittim dedim. ooo çok iyidir eray hoca uzun ve ayrıntılı bakar gerçekten iyi yapmışssın dedi. yani gönül rahtlıgyla git bir de ayrıntılı ultrasonda videosunu veriyo bebişinin çok güzel bir sürpriz oldu bana:):)
Merhaba. Seninle hemen hemen aynıyız 10 gün var aramızda :) Bana da devlette yaptır neden özele gidiyorsun diye tepkiler var etrafımdakilerden ama bizdr 16 hazirana aldık randevuyu. İnşallah güzel geçer. Doktorumun özel muayenehanesinde bize 4d ultarsonun videosunu vermişti gerçekten çok güzel bir duygu. Ama benimki hem sırtı dönük yüzünü net göremiyoruz :)

Miiracles
7-07-15, 14:07
Kizlar bisi sormak rahim filmi cektirdiniz mi eray beye kendisini cekiyor onu merak ettim

ozcii_86
21-07-15, 07:07
kızlaar bende bir tavsiye üzerine Eray bey e gidicem bu cumartesi. aslında devlet hastanesinde gidecektim ama randevu alamayınca Eray bey çıktı karşıma çok merak ediyorum ama burda yazan yorumlara göre doğru bir karar vermişim. Bakalım bizim kontrolumüz nasıl geçecek? Bu arada bende fiyat bilgisi aldım 250 tl dedi ve cd veriyoruz dedi:)

laz4life
21-07-15, 17:07
ozcii_86
kızlaar bende bir tavsiye üzerine Eray bey e gidicem bu cumartesi. aslında devlet hastanesinde gidecektim ama randevu alamayınca Eray bey çıktı karşıma çok merak ediyorum ama burda yazan yorumlara göre doğru bir karar vermişim. Bakalım bizim kontrolumüz nasıl geçecek? Bu arada bende fiyat bilgisi aldım 250 tl dedi ve cd veriyoruz dedi:)
Yani detaylı usg işte çok birşey bekleme ama güzel bakıyor kolları bacakları her yerini inceliyor. benim kızımı çok net yakalayamadı secde pozisyonunda olduğu için senin inşallah güzel resimlerin olur.

ozcii_86
21-07-15, 19:07
Insallah guzel haberlerle donerim kontrolden canim persembeye aldik randevumuzu bakalim neler dicek sagliginin yerinde oldugunu soylesin yeter bana:)) senin bebisinde buyumus bayaa saglikli olsun kizinin hayati:)

laz4life
21-07-15, 19:07
ozcii_86
Insallah guzel haberlerle donerim kontrolden canim persembeye aldik randevumuzu bakalim neler dicek sagliginin yerinde oldugunu soylesin yeter bana:)) senin bebisinde buyumus bayaa saglikli olsun kizinin hayati:)
Allah'ın. izniyle güzel şeyler söyler inşallah. Bana kontrol sonunda bebeğin suyu sınırda demişti. Azmış suyu günde 25 bardsk su iç demişti. kendi doktoruma gidene kadar 19 lt damacana suyu 1 haftada bitirdim :anneadayı: Doktorum suyumun iyi olduğunu söyleyince rahatlamıştım.

ozcii_86
22-07-15, 06:07
yaa su çok önemli cidden bide yaz geldi ki bende günde 2.5 lt içmeye çalısıyorum. ama sende iyi telefi etmişssin korkudan:) buarada normalde kime gidiyorsun doktor kontrollerine?

laz4life
22-07-15, 07:07
ozcii_86
yaa su çok önemli cidden bide yaz geldi ki bende günde 2.5 lt içmeye çalısıyorum. ama sende iyi telefi etmişssin korkudan:) buarada normalde kime gidiyorsun doktor kontrollerine?
Ben Gebze'de oturuyorum, Medicalpark'ta Amanullah Çağatay var ona gidiyorum, kendi doktorumdan da çok memnunum. Sen İzmitte misin?

ozcii_86
22-07-15, 07:07
laz4life
Ben Gebze'de oturuyorum, Medicalpark'ta Amanullah Çağatay var ona gidiyorum, kendi doktorumdan da çok memnunum. Sen İzmitte misin?
evet izmitteyim bende A kademi Hastanesinde Nuri beye gidiyorum memnunum ama burda da Medical Park açılacak doktorumda oraya geçme ihtimali var ama Medical parkın daha masraflı olacagını düşünüyorum başka doktor arayışına girmem gerekebilir:KK43: Medical park fiyatlarını sorabilir miyim sana?

laz4life
22-07-15, 08:07
ozcii_86
evet izmitteyim bende A kademi Hastanesinde Nuri beye gidiyorum memnunum ama burda da Medical Park açılacak doktorumda oraya geçme ihtimali var ama Medical parkın daha masraflı olacagını düşünüyorum başka doktor arayışına girmem gerekebilir:KK43: Medical park fiyatlarını sorabilir miyim sana?
Ben de tam öğrenemedim hastaneden ama bir arkadaş sezeryan 1600 tl dmeişti, muayene ücreti 100 tl, özel sağlık sigortası geçiyor mu bilmiyorum.

ozcii_86
22-07-15, 10:07
laz4life
Ben de tam öğrenemedim hastaneden ama bir arkadaş sezeryan 1600 tl dmeişti, muayene ücreti 100 tl, özel sağlık sigortası geçiyor mu bilmiyorum.
aslında Gebzede ki Medicalpark bu fiyatlarsa uygun yeni açılacak olanda böyle olursa devam edebilirim. teşekkür ederim canım verdiğin bilgiler için:)

Miiracles
24-07-15, 10:07
Kizlar bi sorum olucak eray bey medical parka gecti ya ozel muaynanesini de devm ettiricek mi bi bilginiz var mi eylul ayinda gitmek istiyorum bi bilginiz var mi

ozcii_86
24-07-15, 11:07
Miiracles
Kizlar bi sorum olucak eray bey medical parka gecti ya ozel muaynanesini de devm ettiricek mi bi bilginiz var mi eylul ayinda gitmek istiyorum bi bilginiz var mi
Merhaba canim ben dun gittim Eray beye hatta sordum cikista da ordaki sekretere aylik kontrole gelmek istiyoruz diye o da tabiki gelebikirsiniz dedi hic medicalparktan bahsetmedi ama bilemiyorum tabi.. medical park ta tum iyi doktorlari toplayacak bize kalmayacak bisey:)

Miiracles
24-07-15, 12:07
Ozamn kapatmiyordur cnm kapatcak olsa soylerdi cok sevindim.peki ilgisinden memnun musun.

ozcii_86
24-07-15, 12:07
Miiracles
Ozamn kapatmiyordur cnm kapatcak olsa soylerdi cok sevindim.peki ilgisinden memnun musun.
Walla canim biz esimle gittikbizi aldilar hemen ayrintili ultrasona. ilk defa gordum ama iyi biri gibi sorular sordu iste sonra isiklari kapatti bende nefesimi tuttum bebisi izlemeye basladik o soyledi hemsire yazdi bizde o bilgi alisverisinden ve goruntuden anlamaya calistik. sonunda gayet normal hersey gozunuz aydin dedi:) ilgisi boyleydi ama kafamiz rahat ayrildik tatmin ediciydi:)

Miiracles
28-07-15, 12:07
Tsk ederim cnmm bilgi icin.