Epilasyon aleti nerileri ve paylam alan

1111
3-07-09, 10:07
braun son m0deli 7781 alcam ama tereddütüm var özellikle kıl dönmlerinden şikayetçiyim şuan kullandığlm yine braunun eski bi modeli hep dönme yapıyo.sirle de uğraşamıyorum.bacaklaım harap valla,7781 hakkında bilgisi olan var mı.

falanist
3-07-09, 12:07
arkadaşlar epilasyon aleti tüyleri sertleştiriyor mu? ağdayla aynı mantık olarak bakarsak ikisi de tüyleri kökünden alıyor ve ağdanın tüyleri incelttiği söylenir inceltir de hakikaten, epilasyon aletinin de aynı etkiyi yapması gerekmez mi?

cadikazani23
7-07-09, 15:07
benim makinam braun ama o bile tüy batması yapıo ama diğer makinalara göre daha az ve bikini bölgesine ayrı başlık olduğu halde kullanamıyorum ben çok acı yapıo

1111
7-07-09, 15:07
sword arkadaşım 7781 mi aldın.makina hk biraz yorum yapabilir misin ben de alcam.mesela kabloluda kullanabiliyomuyuz.şarjlı kullanım randımanlı mı nasıl.belki de yarın bi sürü para vercem acil yorum bekliyorum teşekkürler

mnla
12-07-09, 14:07
bayanlar bugun herhangi bir magazaya girip epilatorleri inceledim. daha dogrusu marka ve model bilgisiyle birlikte fiyatlarini yazip ciktim. eve gelince netten bakarim dedim. iclerinde bir tanesine hic guvenim yoktu acikcasi markasindan dolayi ama internette iyi yorumlar okuyunca bir de size sormak istedim. Urun Sinbo SEL-6004 [​IMG]

hepsiburda'da guzel yorumlar yapilmis ama size de sormak istiyorum. ben braun almayi dusunuyordum ama bugun magazada gorunce dikkatimi cekti. bir de ilgimi ceken yaninda kas ve yuz temizleme aparatinin da olmasi. fiyati cok uygun ama sinbo marka olarak beni biraz korkutuyor. pisman olmak istemiorum. bu urun hakkindabir bilginiz varsa lutfen paylasir misiniz? a.s.[​IMG]

nzlycm
13-07-09, 10:07
kızlar bnm epilasyon aletim braun silk-epil ve milatta önce kama bişi fosilleşti artık...acıya dayanamıyorum cok acıtıyor mecburen kullanıyorum arda buz koyuyorum filan ama yok bacaklarım o kadar acıyoki başka yerime süremiyorum ağda da kullanmadım hiç ağdanın acısı daha mı az??? bir de epilasyondan sonra acayip erecede kızarma oluo kılların çekildiği yerler kırmızı kırmzı benek oluo krem sürüncede yanıyo off yaa yardım edin lutfen korkumdan en sonunda gorile doncem :KK70::KK70:

kucugum
27-07-09, 13:07
arkadaslar bu epilatörlerın baslıklarından nerden temın edebılırım
bıde bunları neyle temızlememız lazım

kucugum
28-07-09, 12:07
cevap yok huuhhuuu kımse yok mu?

GNZ
7-08-09, 14:08
ya bu epilasyondan sonra veya agdadan sonra tala tuy dokucu sürünce bi kac kullandımdan sonra tüylerde cok net farkedılcek derecede azalma goruluyormuş ve zamanla cıkmıyormuş?boyle bırsey duyan veya kullanan varmı?bılgılendırırse sevınırım:)

Missie_
8-08-09, 00:08
ben philips 6400 aldım çok memnunum

esmenur
17-08-09, 19:08
ya ben Sinbo SEL-6004 almayı düşünüorum ama pişman olur muyum?fikri olan var mı???fisfisfis

leyli_
19-08-09, 05:08
ben braun un yeni ürününü aldım.Kablosuz ve suda kulanılabilir eve geldiğim gibi hemen denedim suyun altında. ılk başta sanki tüyleri kırıyormuş gibi geldi bana ama üzerinden geçince aldığını fark ettim herhalde eskisine alıştım diye farklı geldi.Eski kulandığım philips di.Ve şunu söylemeliyim ki gerçekten suyun altında kullandığım içindir belki,acı hissetmedim.

PessiMisst.91
19-08-09, 08:08

braun 3170 soft silk-epil bunu almayı düşünüyorum fiyatı çok uygun kullananlar warmı aranızda fikirlerinize ihtiyacım war hepinizin..

ozge4154
25-08-09, 18:08
Ben de nuh nebı zamanından (1997 den) kalma phılıpsın var.hala kullanıyorum Çok da memnunum ama.geÇen kızkardeŞımle telefonda konuŞurken abla Şu epılasyon aletını artıkn deĞıŞtır Çok sesı Çıkıyor dedı.ama ıŞımı gÖrÜyor.neyse sanırım bende yenıleyecem kızkardeŞım aldı ama markasını modelını bılmıyorum bı ara sorup yazarım .yada ben alınca kendımın kını yazarım:))). Gelelım Şu karınca yumurtası yaĞı olayına.ılk ÇıktıĞında almıŞtım.valla bÖyle az az bÖlgesel kalleŞeler baŞlamıŞtı:))ama yaĞ zor oluyordu.yatak ÇarŞaf batırordu bıraktım.sonra bu yaz kremı ÇıkmıŞ aldım kullandım.hadı dedım bacaĞıma falan kullandım.anam ben 45 yaŞındayım hıÇ hayatta kıl dÖnmesı yaŞamadım.bacaĞımda ve bıkını bÖlgesınde resman kıl dÖnmesımı aman kıl batması mı neyse kıllar derı altından gıbıyolar.ve resman yaralar oluŞtu kıl kÖklerınde hemen bıraktım.bıde baktım kı ınternette haberlerde okudum sahte karınca yumurtası kremıymıŞ bunlartermıt larvası karemı ımıŞ.ve malıyetı 1 tl ımıŞ.Şımdı gÜleyım mı aĞlayayımmı?

ozge4154
25-08-09, 18:08
ya kızlar bu neden böyle çıktı yazdıklarım karman çorman bunu nasıl silecem:KK43:(((

cin_burcin
31-08-09, 00:08
Rowenta 8982 Access Fresh Air Vision Epilasyon Aleti (Epilatör)
kızlar bu epilasyon aletine ne diyorsunuz iyi midir acaba ?

maG_34
6-09-09, 20:09
hemen hemen hepsi kıl dönmesi yapıyor mahvediyor zamanla bacakları:ecrin_bebek: mümkünse lazer epilasyon yaptırın kökten çözümzemuszemus epilasyon ve ağda için harcadığım zaman kaybı beni mahvediyor:eek:klava:

melekx
6-09-09, 22:09
braun var bende piyasadaki en iyi epilatördür ama yinede kıl dönmesi yapıyo çoğu kadında. tavsiyem sir ağda, 1,5 senedir kullanıyorum çok memnunum:lepi:

melekx
6-09-09, 22:09
en büyük ağda başka büyük yokalkisalkisalkis

KilicBaligi
6-09-09, 23:09
Epilatör konusunda braunun son çıkan 2 modeli muhteşem, batık yapmıyor arkadaşlar.Ben normalde sir kullanıyordum ama alerji yapınca mecburen epilatöre dönmek zorunda kaldım :KK43:

arkeolog
11-09-09, 00:09
tutbet
ya arkadaşlar epilasyon aleti almayı istiyorum bende ama bnim derdim can acıması daha çok. çünkü ben ağdaya bile dayanamıyorum acısı en aza indirilmiş olan hangisidir ya bıktım artık jilet vurmaktan bende epilasyona gidebilecek durumda değilim evlilik hazırlığı yapıyorum bendee yardımcı olursanız çok sevinirim malum bölge için kullanacağım özellikle :KK43:
aynen canım bende bıktım jilet kullanmaktan,ağdayı 1-2 kere denemiştim baktım dayanamıyorum bi de beyaz tenliyim ve cildim çok hassas canımın o kadar yanmasına dayanamadım:1no2: ve hiç sevmeme rağmen jilet kullanıyorum aslında epilasyon aleti bende almayı düşünüyorum ama oda can yakıyormuş napacağımı bilemiyorum en güzeli lazer aslında ama o da masraflı bu yüzden arkadaşlar epilasyon aletlerinden can yakmayan ya da en az acıtan hangisi tavsiyelerinizi bekliyorum

busra58
11-09-09, 00:09
ben phılıpsnkini kullanıyorum ama hepsi başta can yakar canım..tavsiyem çok uzamadan sık sık almanız bi süre sonra acımamaya başlıyo bende öyle oldu..bide buzlular tavsiyemdir

CeYLo
11-09-09, 15:09
cin_burcin
Rowenta 8982 Access Fresh Air Vision Epilasyon Aleti (Epilatör)
canim bunu ben kullanyorum cok memnunum.aynısı ama ben daha ucuza almştımCADIARZU

cicikom123456
25-09-09, 11:09
bende braun kullanıyorum ama kırık şeklinde arıyor sir agdayı öneririm

Lullaby
26-09-09, 18:09
braun silk epil kullanıorum ben hem de ilk çıkanlarından ilk bacaklarımı almaya onla başladım ben çok yararını gördüm bence kılları azaltıo baya kökünden alıo yani uzasa bile yumuşak oluo tüyler belki de bende öle etki ediodur bilmiorum

ferdaerd
3-10-09, 15:10
cin_burcin
Rowenta 8982 Access Fresh Air Vision Epilasyon Aleti (Epilatör)[/url]
Ben bunu daha evvelki gün aldım, dün denedim ama bacaklarımdaki bütün tüyleri kırdı, jilet gibi bugün hepsi tekrar çıkmaya başladı:umursamaz: Hiç epilatör kullanmamış olsam beceremedim diyeceğim ama... Bundan önce beş altı yıl Philips Satinelle kullandım. Bacaklarımda sivilce yapmaya başlayınca herhalde bıçakları bozuldu diyip yenisini aldım. Belki yeni olduğu için böyle olmuştur (bir umut :çok üzgünüm: ) Başka bir ürün olsa gidip geri vereceğim ama bunu vermek olmaz sanırım.

ferdaerd
15-10-09, 20:10
ferdaerd
Ben bunu daha evvelki gün aldım, dün denedim ama bacaklarımdaki bütün tüyleri kırdı, jilet gibi bugün hepsi tekrar çıkmaya başladı:umursamaz: Hiç epilatör kullanmamış olsam beceremedim diyeceğim ama... Bundan önce beş altı yıl Philips Satinelle kullandım. Bacaklarımda sivilce yapmaya başlayınca herhalde bıçakları bozuldu diyip yenisini aldım. Belki yeni olduğu için böyle olmuştur (bir umut :çok üzgünüm: ) Başka bir ürün olsa gidip geri vereceğim ama bunu vermek olmaz sanırım.
İkinci kez denediğimde sonuç çok daha iyiydi, sanırım arada ponza taşı kullandım, onun da etkisi oldu fisfisfis

acibiber2053
24-10-09, 08:10
melekx
en büyük ağda başka büyük yokalkisalkisalkis
canım ağdayla alacağım ama o zmaanda uzamasını beklemek zorunda kalıyorum o da hoş olmuyor.sen ne yapıyorsun bu konu da

GodDeS
30-10-09, 22:10
sonuç olarak ben hiç bişey anlamadım epilatör olarak neyi öneriyosunuz??? tüylerin hepsini alan ve batık yapmayan??:uhm:

AnGeL__25
31-10-09, 08:10
bende epilasyon aleti sevmiyorum cok kırıyo tüyleri:KK43:

burcuburcuu
31-10-09, 17:10
Ben makinamdan cok memnunun hele koltuk altini aldiktan sonra gunlerce rahatim opuyorumnanaktan

dila
4-11-09, 20:11
Bende braun silk epil kullanıyorum memnunum genital bölgesine ameliyat eldiveni kullanıyorum.

sekerkiz
8-12-09, 22:12
ben bugün braon diye bi tane aldım 3 başlık kaş bıyık aleti kirpik kıvırıcı bir adet lif.35 ytl.

kadin_olmak
11-12-09, 12:12
rowenta access fresh air diyorum başka bir şey demiyorum :) firsatciyiz.com'dan alabilirsiniz, fiyatı bayağı iyi bi de başlığı fln yıkanabiliyo, çok kullanışlı... ben bayağı rahat ettim. :KK70:

sekerkiz
11-12-09, 16:12
braonun da başlığı yıkanıyı kaş bıyık aletini dahah denemedim onu çok merake diyorum amma bikini bölgesine yaptım çok acıyo ne yapcam bilmiyorm emlayı denedim yine uyuşma olmadı

kardelen44
11-12-09, 17:12
gülendamcım fiyatı çok ucuz gerçekten.nerden aldın?

sekerkiz
11-12-09, 19:12
valla belli bi yerden almadım seyyar bi satıcıdan amma ürün 0 dı rast geldi öyle:dance:

sevdes
23-12-09, 07:12
kızlar bana acil yardım
epilator alıcam şu en son çıkan braun sılk epıl expressıve 7781
ne dersınız kullananlar var mı aranızda her ay ağdaya 50 tl vermektense alayım dedım sadece bikini bölgesıne gıderım ağdaya,diğerlerını ben evde hallederım dıye dusunuyorum 4-5 senedır duzenlı olarak ağda yaptırıyorum ne yapayım ağdaya mı devam edeyım yardımcı olursanız sevınırım

1111
26-01-10, 12:01
bu 7781in fiyatı çok artmış.
bir de çok önemli bir soru sorucam cevaplarsanız sevinirm.
tüylerimizi suda aldığımız zaman batıklar daha fazla artmaz mı.çünkü epilasyondan sonra en az iki saat suyla temastan kaçınmak gerektiği bilinen bir şeydir.kullanan arkadaşlar lütfen yorum.bu ürünü almayı düşünüyorum ama tereddütlerim var.
bi de yüz bölgesi bikini bölgesi aparatlarını ve jilet aparatlarını kullanmıyorum.sadece bacak ve koltuk altı.sizce bu ürün uygun mu.

oslemdenis
2-02-10, 18:02
offf kızlar bende alıcam epilatör ama yorumları okurken daha çok kafam karıştı.philips ve braun arasında kalmıştım.ama braun düşünüyorum.bnm eski braunum var tek bıçaklı bıçakları eskidi yüzeyden alıyor 7 sene oldu.hala çalişiyo koç gibi maşallah.ama bıçakları eskidi 4 baslıklı braunlardan almayı düşünüyorum.7681 mi alsam yoksa xelle 5585 mi alsam napsam ben yaaaa

_Zebos_
7-02-10, 19:02
braun çok iyi canmbayanssulusmile

sevibade
7-02-10, 20:02
Braun kaydirigubbakcemile5

ashminukal
7-02-10, 20:02
1111
bu 7781in fiyatı çok artmış.
bir de çok önemli bir soru sorucam cevaplarsanız sevinirm.
tüylerimizi suda aldığımız zaman batıklar daha fazla artmaz mı.çünkü epilasyondan sonra en az iki saat suyla temastan kaçınmak gerektiği bilinen bir şeydir.kullanan arkadaşlar lütfen yorum.bu ürünü almayı düşünüyorum ama tereddütlerim var.
bi de yüz bölgesi bikini bölgesi aparatlarını ve jilet aparatlarını kullanmıyorum.sadece bacak ve koltuk altı.sizce bu ürün uygun mu.

Epilasyondan sonra 2 saat suyla temastan kaçınmak gerektiğini ben ilk defa duydumfisfisfis

Bu aralar ben de epilasyon aleti bakıyorum. Önceden Braun silk epil kullanıyordum. masaj başlığı ve daraltıcı başlığı vardı hassas bölgeler için. Memnundum ama suya düşürdüm :eek:
Şimdi yeni alacağım ama ne model alsam kararsız kaldım. Önceden kullandığım çok batık yapıyordu. Almışken daha iyi bir model alayım istiyorum. Acı önemli değil, tüyleri kökünden alsın yeter delikafadulden

muzikalite
7-02-10, 21:02
ben de braun u öneriyorum, masaj başlıklı var bende, yeni aldım ve memnunun henüz kıl dönmesi yapmadı. ama ucuz yollu olanlardan almanızı tavsiye etmem çünkü motoru çok güçlü olmuyor onların ve tam almıyor, inatçı tüyleriniz varsa daha güçlü motorları tercih edin bence (çevremdeki makineleri karşılaştırıp söylüyorum.). ama pek tüyüm yok farketmez derseniz en ucuzunu tercih edin ama yine de braun olsun, yıllarca sorunsuz gidiyor.

emotionleon
8-02-10, 15:02
braunu şiddetle öneriyorum,
daha önceki geçen yılın en ii modeli philips almıştım (yıkanabilir başlıklı)çok şikayetçiyim!
başlıkları sürekli sıyrıldı ve arıza yaptı.ilk bozulmada garantiden sayıldı ama sonra tekrar defalarca bozuldu ve her tamir yani yeni başlık için 30 liraödedim .dolayısıyla extra yeni bir epi.aleti fiyatını çoktan aşınca ,makinem çok yeni olmasına karşı bu durumdan bıktım ve braun aldım.başlıkta defalarca kullanmama rağmen hiç sorun yaşamıyorum,hatta tüyleri daha kolay acısız aldığını farkettim.hiç kızarıklık ve tahriş yapmıyor,deri ve tüy üzerinden 2.kez cihazla geçmeye gerek kalmıyor.

braunun epi.konusunda paradigma yarattı bence...

ashminukal
8-02-10, 19:02
Kızlar ben de araştırdım ve en sonunda bu modelde akrar kıldım. Benim aradığım özellikler bu modelde toplanmış çünkü.
Braun Sılk-epıl X'elle 5370 Epilatör
[​IMG] Yüklüyor

- 40 cımbızı var (genelde 20 cımbız oluyor epilatörlerde)
- Daraltıcı başlığı var
- Masaj başlığı var
- Yatıp kalmış tüyleri yıkarı doğru kaldırıcı sistemi var
- Işık var
- Çantası, fırçası var

Tek kusuru traş başlığı olmaması. Ancak benim önceki makinam da Braun'du. Onun traş başlığı duruyor, muhtemelen o başlık buna da uyacaktır. Önceki makinaya ne oldu derseniz suya düşürdüm :kedi:

Fiyatı da uygun. 129 TL'ye buldum internette. Oradan alacağım. (%14 indirime girmiş bir yerde, reklam olmasın diye yazmıyorum. Almaya niyeti olan varsa özelden yazabilirim. Ama indirimde son 7 günmüş yani 15 Şubat'ta fiyatı 150TL olacak)

muzikalite
9-02-10, 21:02
benim makinem de bu sanırım yani görünüş olarak aynı da model kodunu bilmiyorum tam. bence traş başlığını boşver, aslında başta ben de takılmıştım ama sonra da iyi ki yok dedim kendi kendime, yoksa hantallıktan o başlığı sık kullanabilirdim. zaten bir jilet de aynı görevi görüyor. bu arada ben bu makineden memnunum, özellikle ışık ufak bir ayrıntı gibi duruyor ama gözden kaçan tüyleri çok net bir şekilde gösteriyor. masaj başlığı da kesinlikle daha acıyı azaltıyor. tavsiye ediyorum. bu arada benimkinin modeliyle aynıysa eğer ben daha pahalıya almıştım, kaçırma derim...

emotionleon
11-02-10, 20:02
banimde yukarıda bahsettiğim bu(resimdeki) çok memnunum.fiyatıda gerçekten ii.lazer yaptıracağım için jilet başlığınında çok işe yaradıoğını farkettim.lazerde kökten almayın diyorlar ya bu ay braunun jilet başlığını kullandım,normal jiletten gaha ii,daha ince çıkartıyor ve daha pratik.

epilasyon aleti alacaklara bende resimdekini tavsiye ederim,bir çok epi aleti denemiş biri olarak!

emotionleon
11-02-10, 20:02
aynı modelin jilet başlıklısını alabilirsen daha ii.

suder44
12-02-10, 16:02
yillardir braun kullaniyorum siddetle tavsiye ederim:lepi: