2012 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

arcak81
2-03-12, 09:03
cimeka
ayyyy gerçekten çok fenalarmış ya.. tabi ki zırt pırt izin alınmaz ama bebeğin kontrolü sonuçta ondan önemlisi mi var??amaaaan takma ne derler diye..
malesef oyle canım bakalım ılkıne bı gıdelım de elbet öğrencekler bı sekılde:KK1:
esmerim33
Arkadaşlar mrb nasılsınız benim ara ara burnum kanıyor sizdede varmı normalmiş burun kanaması korkacak bişey yokmuş doktoruma soramadım ama araştırmaalarıma göre normalmiş :2::2::2::2::2::2::2:
Bazen baya kanıyor şu anadada başım dönüyor ilaçlar acayip başımı döndürüyor
bılmıyorum canım ama ıstersen telefonla sor bı doktoruna:KK34:

dirmit
arcak81
canım cok merak edıyorumda ıste dedıgım gıbı mecbur dayanıyorum işten dolayı hepsı bır arada cıksın dıye ondan sonrada aslında cok duznelı gıdebılır mıyım bılmıyorum cunku ıs yerıne uzun zaman soylemeyı dusunmuyorum karnım bellı olana kadar coktepkı vercekler cunku:18:
anladım canım evet işten de izin almak bi sorun benim içinde benim patron akrabamız benimkilerde bilmiyorlar eşim bide yakın arkadaşım biliyor sadece niye çok tepki versinler kuzum ???

bende aslında mümkün olsa karnım belli olana kadar söylemem :KK9::KK9::KK9: nazara çok inanırım ben,

ben akrabaları davet ederim müjdeyi veririm dedim ama vazgeçtim duyan öyle duysun biz 3 yıllık evliyiz artık bekliyorlar bizden bi kaybım var ama değmez kimse için yorulmaya ya:KK47::KK47::KK47: amam erkek olsun beşi biryerde takalım, artık yap bekleme, bebek yokmu sıkıldım kimse kimseyi anlamıyo:KK19::KK19::KK19:

edammm
cimeka
ooo maşallah senin doktor iyice abartmış.. normalde ilk 3 ayda 2-3 hafta en geç bir aymış. ikinci 3 ayda her aymış,7.8 aylarda 2 3 haftada son ay her haftaymış..
valla canım bende 1.5 ay diyince şaşırdım..
ben çatlarım 1.5 ay..
bazı konularda da ilgisiz geldi zaten bana..
mesela küçük diye ultrasyon kağıdı vermiyor bir de özel yani..
düşünsene 12. haftaya kadar ultrasyonum olmayacak..
o yüzden devam etmeyi düşünmüyorum canımm..

hayatbanaguzell
Cinarefeninannesi
evet asker esıyım kendısıde bende çok ıstıyordum gıtmesı ıçın sonuçta puanı çok yuksektı ama yanlış zamana denk geldı bu hafta ızınlıymış 12 de ankaraya kursa gıdıyor 18 dede afganıstana:KK43:((( eylulde gelcek
Allah kavuştursun canım özlem zor :KK43:

hayatbanaguzell
arkadaşlar folikasit verdi mi doktorunuz ? kullanıyormusnuz ?

edammm
arcak81
canım ben kamu kurumundayım ıs ebasladıgımda 6.5 hamıleydım arkamdan nelre dondu hamıle ıse gırdı dıye ee sımdı oglum 2 yasına gırmeden tekrar hamıleyım ve tepkılerden cekınıyorum bılıyorum kı olacak cunku benım harıcımde baska hamıle arkadaslara bıle dıyenelr oldu ınsanlar ıste anlamıyorum tebrık edeceklerıne ancak elestırı sankı kendılerı buyutcekler o yzuden soylemıycem uzun sure:26:
saçmalığa bak canımmm..olmadı izin alayım bir de hamile kalabilir miyim diyee..
senin yerinde olsam veririm ağızlarının payını keyfime bakarım..
istersem de 9 ayda bir doğururum onlara ne canımm..

edammm
Brck
edaaaa bize neden maşallah yokkk:)
canım altta ismin yoktu demek ki :)
bunlarda sana canımm :nazar: :nazar: :nazar:

karfilla
edammm
çok tatlısın edacımmmm :KK16:

edammm
esmerim33
Arkadaşlar mrb nasılsınız benim ara ara burnum kanıyor sizdede varmı normalmiş burun kanaması korkacak bişey yokmuş doktoruma soramadım ama araştırmaalarıma göre normalmiş :2::2::2::2::2::2::2:
canım benim daha hiç kanamadı..
ama duymuştum daha önce normal olduğunu..
ama bu kadar erken haftalarda duymamıştım..
bir dr una sor için rahatlasın canımm..

karfilla
hayatbanaguzell
benim dr.um vermedi ama ben hamile kalmadan önce kullanıyordum zaten folik asitin yararıda gebe kalınmadan önce kullanılmasıymıs ben yınede 2 ayımı tamamlayana kadar kullandım. 2 aydan sonra faydası yokmus

edammm
hayatbanaguzell
canım ben ilk hamileliğimden beri kullanıyorum hiç bırakmadım 29 ay oldu..
korunma sürecimde de kullanıyordum..eksikliğim vardı..

cimeka
edammm
valla canım bende 1.5 ay diyince şaşırdım..
ben çatlarım 1.5 ay..
bazı konularda da ilgisiz geldi zaten bana..
mesela küçük diye ultrasyon kağıdı vermiyor bir de özel yani..
düşünsene 12. haftaya kadar ultrasyonum olmayacak..
o yüzden devam etmeyi düşünmüyorum canımm..
amaaan o ne öyle,ben ilk gittiğimde kesemi bile göremedim beta hcg 1279du hatta dedi ultrasona bakalım ama bişey göremeyiz yine de aldı ve onun fotosunu bile verdi rahim duvar kalınlığımı ölçüp..düşün yani rahmimin fotosu bile elimde..değiştir gitsin...
hayatbanaguzell
evet canım ben günde bir tane folbiol alıyorum sanırım 1 ay sonra bıraktıracak ve elevit gibi vitamine geçecek..bir de ben tiroid hapımı alıyorum başka bişey yok..

Brck
edammm
canım altta ismin yoktu demek ki :)
bunlarda sana canımm :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm benim:nazar::nazar:
sizede:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

edammm
karfilla
çok tatlısın edacımmmm :KK16:
tşk ederim canımmm :nazar:

hayatbanaguzell
kızlaaaarrrrrr folikasit kullanan var mı ??? pştt :) :26:

edammm
cimeka
amaaan o ne öyle,ben ilk gittiğimde kesemi bile göremedim beta hcg 1279du hatta dedi ultrasona bakalım ama bişey göremeyiz yine de aldı ve onun fotosunu bile verdi rahim duvar kalınlığımı ölçüp..düşün yani rahmimin fotosu bile elimde..değiştir gitsin..

canım bende günüme 4 gün kala hamile olduğumu öğrendim düşün o günün ultrasyonu var ist daki dr umdan..
ama burdaki bir acayip sanki ultrasyon kağıdının parası cebinden çıkıyor..saçma sapan işler işte..
son gidişimdi şimdi başka bir dr a devam edicem..zaten 22. haftaya kadar gidicem sonrada tayin..

super87
hayatbanaguzell
kullanıyorum canım doktor verdi.:KK1:

dirmit
arcak81
canım ben kamu kurumundayım ıs ebasladıgımda 6.5 hamıleydım arkamdan nelre dondu hamıle ıse gırdı dıye ee sımdı oglum 2 yasına gırmeden tekrar hamıleyım ve tepkılerden cekınıyorum bılıyorum kı olacak cunku benım harıcımde baska hamıle arkadaslara bıle dıyenelr oldu ınsanlar ıste anlamıyorum tebrık edeceklerıne ancak elestırı sankı kendılerı buyutcekler o yzuden soylemıycem uzun sure:26:
pes o insalara ver elime onları :KK57::KK57::KK57: canım takma boşver sen cumartesi günleri çalışmıyorsan doktora o gün gidebilirsin eğer müsaitsen....

esmerim33
canım benim diger bi topikte arkadaşta da oluyodu bendede sinizüt var burun etlerim şişiyo bide o da kanama yapıyo bi doktuna danış canım bende sorucam ilaçlarıma ara verdim zaten:KK43:

hayatbanaguzell
evt canım folidoce kullanıyorum ben günde 1 tane...

edammm
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

super87
ben günde 3 kez kullanyorum

Masumiyet
edammm
edammm + karfilla + arcak81 + cimeka + guzgulumm + gLssHh + Masumiyet + aaleynaa + leyli2212 + hayatbanaguzell + kekecb :nazar: :nazar: :nazar:

Bugun bende nazar boncuklanmısım ne guzel :) Allah hepımızın melegını korusun ınsallah hepınıze hayırlı cumalar kızlar cepten gırıyorum anneme geldım kalmaya laptop acamayacam bır sure bende esımı 10 gun goremeyecem cınarefenınannesı canım Allah baska ayrılık vermesın ne dıyelım benımde esım ara ara bırakır gıder benı yurt dısına ıs ıcın katlanıyoruz hasrete napalım :KK43:

TATLICIK
hayatbanaguzell
evet canım ben hamile kalmadan önce folıkplus kullanıyodum şimdi folidoce .....

edammm
2-03-12, 10:03
Masumiyet
Bugun bende nazar boncuklanmısım ne guzel :) Allah hepımızın melegını korusun ınsallah hepınıze hayırlı cumalar kızlar cepten gırıyorum anneme geldım kalmaya laptop acamayacam bır sure bende esımı 10 gun goremeyecem cınarefenınannesı canım Allah baska ayrılık vermesın ne dıyelım benımde esım ara ara bırakır gıder benı yurt dısına ıs ıcın katlanıyoruz hasrete napalım :KK43:
aminnnn canımmm kucağımıza alacağımız günlerde gelicek inş :nazar:
allah kavuştursunnn...

ilaydakorucu06
Canım ben en başından beri elevit kullanıyorum ayrıca crınona jel ve coraspirin

TATLICIK
merhaba arkadaşlarr

HAYIRLI CUMALAR burda ezan okunuyo RABBİM bu mubarek günler hürmetine sağlıkla sıhhatle bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.. AMİNN

redshadow
edammm
kızlar bir arkadaş başka bir sitede ekim anneleri diye grup açmıştı ne oldu o grup??
var o grup ben de üyeyim,pek bi atraksiyon olmuyor aslında.ama istersen seni de üye yapalım ben arkadaşa söylerim?

nersan
arkadaşlar siz doktorunuzu buldunuz mU?

İstanbulda özel çağıner hastanesi varmış. sizce nasıl? tavsiye edermisiniz? bilen varmı?
Kadıköy Hasanpaşa'daki mi? bizim ev oraya çok yakın sen de mi oralardasın? ama o hastaneye hiç gitmedim canım..

hayatbanaguzell
tabisi kullanıyoruz sen daha başlamadın mı?

hayatbanaguzell
bak kaç kiş cevap vermiş görmemişşsin:KK19: