2012 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Mermaid
8-03-12, 08:03
melekangel
kızlar ınanın bız Allah nasıp ederde sagsalım dogurana kadar panık atak gıbı rahatsızlıgımız olmazsa sukredelım.bende dun kontrole gıdıcem saat yaklastıkca kalbıl kut kut kut atıyor.muayene koltuguna oturdugumda bır endıse acaba ne olmustur ıyımıdır gelısmıs mıdır kotu bır sey var mı dıye korka korka oturuyorum kafamdan bın tane dusunce gecıyor.boyle nasıl zaman gececek bılmıyorum.nesekı dun mınnaklarımı gordum cok kucuktuler neysekı hıcbır problem yokmus bu benı bı hafta ıdare eder sonrasında yıne bekle ay sonu gelsınde gorelım ne olmus dıye.
melekangel,,,,cok haklısın aynı panik bu ara bendede var :S Allah yardımcımız olsun.

KIZLAR benim bir sorum olacaktı sizlere, SAT 28 Aralık 2012 ,,,İkili testimi yarın yaptırabilirmiyim...10+2 oluyorum yarın.
Birde 2-3 gündür kafamda bir sersemlk hafif dalgalanma oluyor..bu şikayetleri yaşayan varmı acaba?

Mermaid
pardon SAT 28 ARALIK 2011:)

sevdanehri54
herkese günaydınlar kadınlar gününüz kutlu olsun

super87 geçmişe bakamadım ama senin yazını gördüm içini ferah tut ve bişey olmayacağını düşün allahın izniyle sorun olmaz inşallahh.bak dün bir arkadaş gelmişti jakobi diye bak onun tüp bebek tarafındaki yazısını ekliyeyim

Hala inanamiyorum bize bu aciyi nasil yasatir bu dr konya ya yabanciyiz internetten arastirdim konya eurofertilden dilek hanim cok tavsiye edilmis diye cumartesi gunu gittik eurofertile dilek hanim ultrasona alttan bakti bir terslik oldugunu hissettim canim bir sikintin agrin varmi deyip durdu yok dedim guya 4 boyutlu iyi bir ultrason makinasoyla bakiyordu dedi kalp atimi goremiyorum bebek ölmüs ve kuculmus kurtaj yapmaliyiz dedi allak bullak oldum kendi dusmezmi dedim dusmez buyuk dedi üç tane fitil verdi rahim agzim genislesin kurtaj kolay olsun diye sali gunu gel alalim dedi. Oyle buyuk uzuntuyduki anlatamam oradan ciktik antalyaya evimize donduk gece uyuyamiyorum korkudan uzuntuden ama fitilleri kullanmadim icimden gelmedi sadece criynone ve prolutonu biraktim. Pazar gecesi karnim cok sisti ic kanamami basladiki diye geceleyin antalya vitale in aciline gittik ve kulaklarimiza ve gozlerimize inanamadik kalp atimi goruluyor ve duyuluyorduu cok sukur normaldi hersey şaşkinliktan sevinemedik bile. Bu kadar basit bir konuda nasil hata yapar anlamadim hadi desem kurtaja aliverecekti dilek hanim ne bicim iş kime guvenicez anlamadim. Allah a sukur masallah bebisimiz saglikliymis kalbisinide duyduk. Benzer durum yasarsaniz kesinlikle baska dr larada gidin iyki o fitilleri kullanmamisim tup bebek tedavileriyle zar zor ulastigim bebisimi dr hatasi yuzunden az kalsin... Dusunmek bile istemiyorum

inan doktordan doktora bile değişiyo biraz daha bekle bakalım hakkında hayırlısı

melekangel
derinada07
ınan bende aynı durumdayım gercı oncekı bebegımı kaybettıgım ıcın dıyordum ben ama ıcım rahatladı senı okuyunca her muayenede bı sorun var dıyecek gıbı gelıyor doktor cok ıstedıgımızden kaynaklanıyor bence allah ıkızlerını sana bagıslasın
EVET CNM BEN ıkız olmasına ragmen cok sukur rahat hamılelık gecırıyorum 5 gunluk mıde bulantısı sonra ermıstı alla alla dıyorum neden boyle oldu gelısmıyormu dıye dusundum sonra takmadım bugun randevu gunumdu dayanamadım dun gıttım:):) cnm doktorlar bır bılse bızım ıcımızden gecnlerı varya sız delısınız dıceklerde ben demıyorum herseyı ama yuz ıfadesınden anlıyor doktor gelınce telaslı gıderken guluyosun dıyor bana bende caktırmıyorum tabıkı...tabıkı ılkınde kotu bı durumla karsılasan belkı daha cok panık yapar ama cnm ılkıde aynı ıkıncısıde aynı valla bak neler duyuyoruz hakıkaten annemı daha cok sevmeye ve anlamaya basladım megr ne kadar zormus daha dogmadan boyleysek dogduklarında ne olcak halımız ben bılmıyorum.cnm hıc dert etme ılkını kaybettın dıye ıkıncısıde oyle olcak degıl bnm ablamda ılkın dusurmustu ıkıncısı valla koca kafalı tatlı bır velet oldu.hıc stres yapma emınım sende guzel haberler alıcaksın doktordan hıcte korktugumuz gıbı olmuyor bosuna bız endıselenıyoruz bebıslerın keyfı yerınde halbukı

super87
sevdanehri54
herkese günaydınlar kadınlar gününüz kutlu olsun

super87 geçmişe bakamadım ama senin yazını gördüm içini ferah tut ve bişey olmayacağını düşün allahın izniyle sorun olmaz inşallahh.bak dün bir arkadaş gelmişti jakobi diye bak onun tüp bebek tarafındaki yazısını ekliyeyim

Hala inanamiyorum bize bu aciyi nasil yasatir bu dr konya ya yabanciyiz internetten arastirdim konya eurofertilden dilek hanim cok tavsiye edilmis diye cumartesi gunu gittik eurofertile dilek hanim ultrasona alttan bakti bir terslik oldugunu hissettim canim bir sikintin agrin varmi deyip durdu yok dedim guya 4 boyutlu iyi bir ultrason makinasoyla bakiyordu dedi kalp atimi goremiyorum bebek ölmüs ve kuculmus kurtaj yapmaliyiz dedi allak bullak oldum kendi dusmezmi dedim dusmez buyuk dedi üç tane fitil verdi rahim agzim genislesin kurtaj kolay olsun diye sali gunu gel alalim dedi. Oyle buyuk uzuntuyduki anlatamam oradan ciktik antalyaya evimize donduk gece uyuyamiyorum korkudan uzuntuden ama fitilleri kullanmadim icimden gelmedi sadece criynone ve prolutonu biraktim. Pazar gecesi karnim cok sisti ic kanamami basladiki diye geceleyin antalya vitale in aciline gittik ve kulaklarimiza ve gozlerimize inanamadik kalp atimi goruluyor ve duyuluyorduu cok sukur normaldi hersey şaşkinliktan sevinemedik bile. Bu kadar basit bir konuda nasil hata yapar anlamadim hadi desem kurtaja aliverecekti dilek hanim ne bicim iş kime guvenicez anlamadim. Allah a sukur masallah bebisimiz saglikliymis kalbisinide duyduk. Benzer durum yasarsaniz kesinlikle baska dr larada gidin iyki o fitilleri kullanmamisim tup bebek tedavileriyle zar zor ulastigim bebisimi dr hatasi yuzunden az kalsin... Dusunmek bile istemiyorum

inan doktordan doktora bile değişiyo biraz daha bekle bakalım hakkında hayırlısı
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: doktora görde değişiyor bence.gidcez bakalım hayırlısı

leyli2212
derinada07
3 aydan sonra wc ıhtıyacı azalıyormus doktora sordum ben suan bebek asagıdaymıs ondan sık wc ye gıdıyoruz 3-6 ay arası rahat olursun 6 ay dan sonra dahada artıyormus ama
ne yapalım bebişler için herşeyi yaparız onlar için yaşama biçimi yeme içme alışkanlığı bile değişti. sağlıkla doğsunlar inşallahh

super87
[Q

Brck
cnm sen çok cesur birine benziyosun yazma tarzından belli biliyomusun...
benim kadar hiçbişiden korkamaz kimse...
kürtajdada bayıltıyolarmış zaten cnm hiç bişi hissetmessin o yüzden korkma.bunlarıda aklına getrme
ilahi güldürdün beni kız:KK9: gercekten öyleyim:21: bravo hissetmişin..allaha şükür..:KK34:

derinada07
canım benım 5 haftalıkken ucusta kanamam başladı doktora gıttım hemen kanamayı durdurmak ıcın progestoron verdı 10 gun kımıldamadan yattım on gunun sonunda gelısım gerıledıgı ıcın kurtaj oldum ben ozel bı hastanede oldum vakum yontemıyle uyutularak alındı sadece o gun kanamam oldu kı 2 ay sonra tekrar hamıle kaldım ama kanaman yoksa hıc takma kafana bence daha once kalp atısı nı duymadıysanız bence gec dollenme olmustur hıc uzulme en az 2 doktora daha gorun bence benım kurtaj yapan doktor 6 ay korun dedı baska bı doktora gıttım hıc bır sorun yok korunma dedı o ay hamıle kaldım yanı doktorların bıle fıkırlerı farklı hıc korkma bence moralını yuksek tut kanama dusuk gelısmemıs bebegın belırtısı zaten doktorda sormus yoksa bence sevınmelısın bıde karından degıl alttan ultrosonla baktır onda kesın cıkıyor benım vajınal fılmlerde ortaya cıkmıstı yanı karındansa muayene onemseme bıle derım ben
bugünk karından dı canım .iki gğn önceki alttandı kıpırtı var ama duyamıyorum kalp atışını emin değilim demişti.bizde diger uzman göründük.yarında başka birine.kanamam yok hiç:KK19:

o kanama adet kanaması gibimi?

mavibattaniye
14112006
ne demek canım tabikide burda fikir alışverişinde bulunucaz atlet zıbın asla yetmicek bize kuscak bişi olcak al koy zarar gelmez bide kış bebeklerimiz olck pijama içine giymek için çoraplı pijamalar oluo ya ondan alalım üşür miniklerimiz kara kışta :)
Ay evet valla :=) O pijmalardan falan alsak zarar gelmez yani :KK70: Ayyy çok tatlı yaa :KK70: Minik minik kıyafetler.... Hep özenmiştim...

14112006
8-03-12, 09:03
mavibattaniye
Ay evet valla :=) O pijmalardan falan alsak zarar gelmez yani :KK70: Ayyy çok tatlı yaa :KK70: Minik minik kıyafetler.... Hep özenmiştim...
evet canım bende etrafımda herkes hamile bi ben kalmştım bende hamileyim onlara çok özenirdim artık kendimde alabiliyorumm yaşasınnnn

derinada07
super87
[Q

ilahi güldürdün beni kız:KK9: gercekten öyleyim:21: bravo hissetmişin..allaha şükür..:KK34:

bugünk karından dı canım .iki gğn önceki alttandı kıpırtı var ama duyamıyorum kalp atışını emin değilim demişti.bizde diger uzman göründük.yarında başka birine.kanamam yok hiç:KK19:

o kanama adet kanaması gibimi?
yok canım daha az dı ama acık kırmızı oluyor tehlıkelı olan bayrmadı hastaneye gıttıgımde telefonla doktorla konusuyordu hemsıre kanamanın rengını sordu doktor acık kırmızı dedım 5 dkya gelmıstı yanı adetın son zamanı gıbı az ama acık renklı oluyor

derinada07
Mermaid
melekangel,,,,cok haklısın aynı panik bu ara bendede var :S Allah yardımcımız olsun.

KIZLAR benim bir sorum olacaktı sizlere, SAT 28 Aralık 2012 ,,,İkili testimi yarın yaptırabilirmiyim...10+2 oluyorum yarın.
Birde 2-3 gündür kafamda bir sersemlk hafif dalgalanma oluyor..bu şikayetleri yaşayan varmı acaba?
ınternette baktım senın ıcın uzman tv ye orada en erken 11+ ve 14 te yapılıyormus

super87
derinada07
yok canım daha az dı ama acık kırmızı oluyor tehlıkelı olan bayrmadı hastaneye gıttıgımde telefonla doktorla konusuyordu hemsıre kanamanın rengını sordu doktor acık kırmızı dedım 5 dkya gelmıstı yanı adetın son zamanı gıbı az ama acık renklı oluyor

teşekkür ederim canım

redshadow
beni karnım sertleşmeye başladı iyice ve az önce ilk göbüş fotomu çektim :) bugün hiç şişkin hissetmiyorum kendimi... yani gazdır o falan demeyin heee.bebişim işte o :KK8:

arcak81
melekangel
EVET CNM BEN ıkız olmasına ragmen cok sukur rahat hamılelık gecırıyorum 5 gunluk mıde bulantısı sonra ermıstı alla alla dıyorum neden boyle oldu gelısmıyormu dıye dusundum sonra takmadım bugun randevu gunumdu dayanamadım dun gıttım:):) cnm doktorlar bır bılse bızım ıcımızden gecnlerı varya sız delısınız dıceklerde ben demıyorum herseyı ama yuz ıfadesınden anlıyor doktor gelınce telaslı gıderken guluyosun dıyor bana bende caktırmıyorum tabıkı...tabıkı ılkınde kotu bı durumla karsılasan belkı daha cok panık yapar ama cnm ılkıde aynı ıkıncısıde aynı valla bak neler duyuyoruz hakıkaten annemı daha cok sevmeye ve anlamaya basladım megr ne kadar zormus daha dogmadan boyleysek dogduklarında ne olcak halımız ben bılmıyorum.cnm hıc dert etme ılkını kaybettın dıye ıkıncısıde oyle olcak degıl bnm ablamda ılkın dusurmustu ıkıncısı valla koca kafalı tatlı bır velet oldu.hıc stres yapma emınım sende guzel haberler alıcaksın doktordan hıcte korktugumuz gıbı olmuyor bosuna bız endıselenıyoruz bebıslerın keyfı yerınde halbukı
maşallah canım ikizlerine bısey sorcam merak ettım normal yolla mı kaldın yoksa tüp bebek mı benım esımde hep ikiz isitiyordu da:KK1:

leyli2212
8-03-12, 10:03
redshadow
beni karnım sertleşmeye başladı iyice ve az önce ilk göbüş fotomu çektim :) bugün hiç şişkin hissetmiyorum kendimi... yani gazdır o falan demeyin heee.bebişim işte o :KK8:
hadi foto:KK70::KK70: benımde şiş valla yaa

leyli2212
kedersiz bu arada aldım mesajını :KK70: senın daha büyükmüş gerçektende vuuu inandım sana

edammm
super87
günaydın kızlar,

bu sabah doktora gittim.doktor bebeğin gelişmedigini ve kalbinin atmadığını söyledi.kanaman varmı dedi yok dedim.,,

3 gün aralıkla gel ultrasonda bakalım.dediler.kan gelirse alırız kürtajla dedi.

canım üzme kendini inş diğer gideceğin drdan güzel haberlerle gelirsin...emin olana kadar morelini bozma ki bebeğin de etkilenmesin..

14112006
kızlar bugün bende kalp atışları için gidicem şans dileyin bana meleğimi göreyim

güzel haberlerini bekliyoruz canımmm :nazar:

edammm
tünaydın kızlar herkesin kadınlar günü kutlu olsunnn :nazar:

super87
edammm
canım üzme kendini inş diğer gideceğin drdan güzel haberlerle gelirsin...emin olana kadar morelini bozma ki bebeğin de etkilenmesin..

güzel haberlerini bekliyoruz canımmm :nazar:
teşekkür ederim canım.yarın haber veririm yine..:KK34:

super87
bugün kimsecikler yok niyekine??

ben yazmıyorum şimdilik.dereyi görmeden yazmıyım napim:KK31:

ay_she
super87
günaydın kızlar,

bu sabah doktora gittim.doktor bebeğin gelişmedigini ve kalbinin atmadığını söyledi.kanaman varmı dedi yok dedim.,,

3 gün aralıkla gel ultrasonda bakalım.dediler.kan gelirse alırız kürtajla dedi.
canım oluyor öyle 8. haftada kalp atısı baslıo gec baslayabılıyor

ınsallah baslar bı an once kalbini ferah tut peki ult büyüklüğüne göre kaç haftalk gozukuo

sata göre 8 haft gozukuo oalbilir ama belkı 1-2 hafat gerıden gelıyordur öle bi durum var mı :?

super87
ay_she
canım oluyor öyle 8. haftada kalp atısı baslıo gec baslayabılıyor

ınsallah baslar bı an once kalbini ferah tut peki ult büyüklüğüne göre kaç haftalk gozukuo

sata göre 8 haft gozukuo oalbilir ama belkı 1-2 hafat gerıden gelıyordur öle bi durum var mı :?
sağol canım, ilkten sata göre bir hafta öndeydi ama son gidişimde adet tarihimi sordu satla aynı oldu canım

ay_she
super87
sağol canım, ilkten sata göre bir hafta öndeydi ama son gidişimde adet tarihimi sordu satla aynı oldu canım
anladım canım ilk bebegın mı.....olyo bazen öyle ya ınsallah görürüsünüz

super87
ay_she
anladım canım ilk bebegın mı.....olyo bazen öyle ya ınsallah görürüsünüz
evet canım ilk.bakalım yarın başka dr.görcek.yarın haber veririm .:KK1:

ay_she
super87
evet canım ilk.bakalım yarın başka dr.görcek.yarın haber veririm .:KK1:
güzel haberler gelırsın ınsallah canım :)