TEST

2012 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Brck
2-04-12, 12:04
sevcanyk
merhaba kızlar ben 13. haftamdayım ve hiç kilo almadım başlarda iştahım yoktu ama suan iyim ve yiyebiliyorum.. bence aslında normal kilo almamış olmam normalde de bünyem fazla müsait değildir kilo almaya ama bugün okulda bir arkadasım sen hiç kilo almadın yiyemiyomusun ye yee bak gibilerinden konuşunca korktum.. siz kaçar kilo aldınız,sizce bu haftaya kadar kilo almamış olmak normal mi,hafiften göbeğim çıktı ama kilo artışım gramlarda :)
Bende henüz almadım cnm korkma:)keşke böyle devam etsem hehe:)

Macbeth
sevcanyk
merhaba kızlar ben 13. haftamdayım ve hiç kilo almadım başlarda iştahım yoktu ama suan iyim ve yiyebiliyorum.. bence aslında normal kilo almamış olmam normalde de bünyem fazla müsait değildir kilo almaya ama bugün okulda bir arkadasım sen hiç kilo almadın yiyemiyomusun ye yee bak gibilerinden konuşunca korktum.. siz kaçar kilo aldınız,sizce bu haftaya kadar kilo almamış olmak normal mi,hafiften göbeğim çıktı ama kilo artışım gramlarda :)
cnm bende hiç kilo almadım, pek iştahım yok ama yine de yiyorum. 13+1 günlük olduk hala kaybettiğim bir kilo ile duruyorum. ancak buna rağmen eşofman da dahail hiçbir pantolonum olmuyor göbeğim çıktı bu da enteresan :) doktorum zaten 4 ay bitene kadar sadece 1 kiloya izin veriyorum esas kiloları yazın alacaksın demişti ilk randevularımdan birinde. bence durumun normal :):)

sevcanyk
Macbeth
cnm bende hiç kilo almadım, pek iştahım yok ama yine de yiyorum. 13+1 günlük olduk hala kaybettiğim bir kilo ile duruyorum. ancak buna rağmen eşofman da dahail hiçbir pantolonum olmuyor göbeğim çıktı bu da enteresan :) doktorum zaten 4 ay bitene kadar sadece 1 kiloya izin veriyorum esas kiloları yazın alacaksın demişti ilk randevularımdan birinde. bence durumun normal :):)
süper sevindim şimdi :))

sevcanyk
Brck
Bende henüz almadım cnm korkma:)keşke böyle devam etsem hehe:)
ne güzel ya bir an korkmuştum... :)

dirmit
merhaba kızlar nasılsınız? umarım bebişler ve anneler iyidir inş.

bugün çalışmaya başladım evde pc yoktu hiç giremedim topiğe umarım herkes iyidir
bende 2 haftadır raporluydum dinlenmeye çalıştım zor ve yalnız bi süreç geçirdim doktorum sadece tuvalete kalkacaksın onun dışında hep yatacaksın dedi idare etmeye çalıştım ama kendimi çok yalnız hissettim ilgilenen kimsem yoktu eşimde çalışıyo sabah gidiyo akşam geliyo rabbim kimseye muhtaç etmesin inş.

cumartesi doktor kontrolümüz vardı babamızla gittik bebeğimizin hareketlerini gördük çok güzeldi 2 hafta sonra cinsiyet ve 2li testimiz var rabbim nasip ederse sizde durumlar nasıl kızlar??

banfat35
2-04-12, 13:04
beliz bendede oluyor bi damla kan .kusmaktan ve öğürmekten tahriş oluyor boğaz o yüzden

saturnn
doktordan geldik şimdi.kollarına, bacaklarına heryerine baktık çok şükür ikili test sonucumuzu da aldık.herşey normal:nazar: kocaman olmuştu bebişim...ağzını açıp kapatıyodu,kıpır kıpırdı.görüntü baya netti bu sefer,doktora sordum cinsiyetini görebilecek miyiz diye.bakalım dedi.bacaklarını görür görmez ben önce söyledim aaaa o pipi mi diye:KK1: dr da güldü, işte şurda bi çıkıntı var ama sen 16. haftayı bekle kesin netletmesi için dedi.ama ben baya net gördüm pipisini:KK1::KK1: bi oğlum vardı ikinci oğlum da geliyo büyük ihtimalle..gönlümün bi yarısı kız istiyodu ama sağlıklı olsun da gerisi boş...

pourqua
slm kizlar ikili test sonucum cikmis 13.000 de 1:nazar:doktor super dedi:nazar:sizlerin kac ciktii peki?

banfat35
hoşgeldin neslierdi aynı gün doğum yapıcaz nşallah 26 ekim

supremee
pourqua
slm kizlar ikili test sonucum cikmis 13.000 de 1:nazar:doktor super dedi:nazar:sizlerin kac ciktii peki?

gözünaydın canım Allah nazarlardan korusun bebişini hala yaptırmadım testi inşallah haftaya pazartesi yaptırıcam

supremee
saturnn
doktordan geldik şimdi.kollarına, bacaklarına heryerine baktık çok şükür ikili test sonucumuzu da aldık.herşey normal:nazar: kocaman olmuştu bebişim...ağzını açıp kapatıyodu,kıpır kıpırdı.görüntü baya netti bu sefer,doktora sordum cinsiyetini görebilecek miyiz diye.bakalım dedi.bacaklarını görür görmez ben önce söyledim aaaa o pipi mi diye:KK1: dr da güldü, işte şurda bi çıkıntı var ama sen 16. haftayı bekle kesin netletmesi için dedi.ama ben baya net gördüm pipisini:KK1::KK1: bi oğlum vardı ikinci oğlum da geliyo büyük ihtimalle..gönlümün bi yarısı kız istiyodu ama sağlıklı olsun da gerisi boş...

bi güzel haber daha senninde gözünaydın canım Allah nazarlardan korusun seninde bebişin .. bak ne güzel hersey yolunda Darısı basıma

frhnrfhn
merhaba hanimlar nasilsiniz bakalim:KK34: ya bu hamilelik insani cok pimpirikli yapiyor ya, hafta sonu is falan yaptim cokta belim ve karnim agriyordu neyse markete ineyim dedim hizli hizli yuruyorum yolda bi an karnima agri girdi neyse iki uc adim attim birden islaklik hissettim kendimde baya sanki adet olmusum gibi, ay ben bir korktum eyvah dedim kan geliyor galiba ama nasilim varya yolda aglicam o derece:18: utanmasam yolda bakcam kanmi diye:KK1: neyse eve geldim hemen tuvalete, baktim bisey yok akintiymis normal. ayyy ama bi korktum bi korktum. hamilelik cok korkak yapti beni:KK34: :nazar::nazar::nazar: Rabbim hepimizin evlatlarini korusun. kaybedenlere ve bekleyenlerede sabir versin ve tez zamanda tekrar nasip etsin insallah. amin.

saturnn
peksimett
meraba kizlar,gecen sali ikili teste gittim bebegin goruntusu olcume uygun degil diye dr surekli karnima vurdu bastirdi bastirdi bir bucuk saat ugrasti sonra kese sucuk gorunumunu aldi ve rahim kasilmaya basladi dedi hemen bi olcum yapti yolladi.cuma gunu kendi dr uma gittim bebek uyuyo kasilmalarinda var rahatsiz etmeyelim dedi.sadece kasik agrisi ile gitmistim rahim kasilmasi cikti.yat dinlen dedi.sabah ta bi bel agrisiyla uyandim ki aglaya aglaya.
bu kadar neden uğraşmış acaba dr.bir buçuk saat hem de.bizim de pozisyonumuz uygun değildi.dr yan dön öksür falan dedi öyle baktı.burun kemiğimizi göremedi net.biraz dolaş gel dedi.yarım saat sonra falan pozisyon değiştirmişti zaten.net görebildik..inşallah ağrıların biran evvel geçer canım...

supremee
bi güzel haber daha senninde gözünaydın canım Allah nazarlardan korusun seninde bebişin .. bak ne güzel hersey yolunda Darısı basıma
çok teşekkür ederiz..darısı başınıza...

Emre21
[nilüfercim teşekkür ederim 2kızımdan sonra 7yıl olmadı tedavi ziyaretlerle en önemlisi yüce ALLAHIN dilemesiyle oldu hasretle büyüttüm çok güzeldi Allah ]SANADA ELİNE ALMAYI nasip etsin hiç kimse 4 dörtlük yaşayamıyor en büyük zenginlik sağlık şekerim
maaşallah canım Allah bağışlasın bu zamanda iyi cesaret 4 cocuga bakabilmişsin benim daha ilk hamileligim cok cocuk severim cok isterimde kalabalık kocaman bi aile olalım ama bakabilme endişesi var nasıl bakıcam nasıl büyütücem[/QUOTE]

Emre21
[nilüfercim teşekkür ederim 2kızımdan sonra 7yıl olmadı tedavi ziyaretlerle en önemlisi yüce ALLAHIN dilemesiyle oldu hasretle büyüttüm çok güzeldi Allah ]SANADA ELİNE ALMAYI nasip etsin hiç kimse 4 dörtlük yaşayamıyor en büyük zenginlik sağlık şekerim
maaşallah canım Allah bağışlasın bu zamanda iyi cesaret 4 cocuga bakabilmişsin benim daha ilk hamileligim cok cocuk severim cok isterimde kalabalık kocaman bi aile olalım ama bakabilme endişesi var nasıl bakıcam nasıl büyütücem[/QUOTE]

Emre21
2-04-12, 14:04
önceki dogumumda oglumda down sendromu var denildi karnımdan su alınsın dendi fakülteye gittim ALLAH yüzüme baktı Dç. Dr. doktor alma dedi alırsan bebeğin ölme riski çok dedi bu amerikan tahlilleri nedir anlamıyorum dedi doktor,aldırmadım karnımdan suyu 9 ay piskolojim bozulmuştu çok kötü günlerdi ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN
,,

ben Dr.'uma testleri yapmak istemediyimi söyledim oda anlayışlı davrandı peki dedi

arcak81
Emre21
kızlar ben 4 çocuk sahibiyim 2kız 2erkek tamam dı istemiyordum korundugumuz halde oldu nasip başta çok üzüldük ama şimdi hata yapmışım her çocugun yeri ayrı mutluyum 5te olsa güzel bir duygu
hayırlı olsun bebısın cok cocuk fıkrı guzel ama zor hele calısan anneler ıcın yasları kac cocukların sevındıler mı onlarda:KK34:
sevcanyk
ben sızden kucugum daha 10 haftalıgız ama 2 kılo verdım bende ve 13-14 haftalık olana kadarda almak ıstemıyorum acıkcası sonra toptan alınıyor zaten ıstah acılınca:KK34:

banfat35
izmirde oturan var mı hangi hastaneye dr gdiyosunuz yardımcı olurmusunuz

secem
merhaba bayanlar
Bende ikili testi yaptırdım ultrason sonuçları güzel dedi dr ama kan tahlil sonuçlarımı bekliyorum. inş bişey cıkmaz

nunus81
HERKESE MERHABA KIZLAR.BAYADIR YOKTUM .SAYFALAR 1000 LERİ GEÇMİŞ MAŞALLAHHHH:))BENİMDE TESTLER TEMİZ ÇIKTI ÇOK ŞÜKÜR.HERŞEY YOLUNDA.HEPİMİZ BEBİŞLERİ SAĞSALİM KUCAĞIMIZA ALALIM İNŞ..:))BU ARADA 3,5 AYLIK OLDUM VE 2 KG ALDIM.BİRAZ FAZLA GALİBA.SİZLER NELER YAPIYORSUNUZ???

Brck
Kızlar dün bende tunik aldım ama çok şık bişi parliment mavisi taytla giyerim göğüs altından bağlamalı...eşim illa yeşilinide al dedi almadım ama gözüm kaldı:)
bide toprak rengi gibi açık bi bej kahve gibi etek aldım onunda beli lastikli.hamile kıyafeti almayı düşünmüyorum pek.bu tarz şeyler alayımki doğumdan sonrada giyerim.
BENDE SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM CANIM.SADECE HAMİLE KOTU ALDIM O KADAR.ZATEN TRİL TRİL BOL ŞEYLERİ SEVERİM.MODAYA UYGUN ALIYORUM:)))

edammm
üstteki sarı takımla en alttaki fuşya takımdan bende sipariş verdim :KK1:
ben yanılmıyorsam 20 parça kadar kadar sipariş verdim ve çıtçıtlı badide aldım ben..
çünkü en çok giyilen şey çıtçıtlıymış..bakalım bir gelsinlerde ürünün kalitesine göre tekrar bakarız..

güle güle giysin minişlerimiz :nazar: :nazar: :nazar:
KIZLAR DAHA ERKEN DEĞİLMİ GİYSİLER İÇİN.DAHA CİNSİYETİ BELLİ OLMADI BENİMKİNİN:))5 AYI DOLDURMADAN PEK BİŞEY ALMAK İSTEMİYORUM BEN.:nazar::nazar::nazar::nazar:

nunus81
banfat35
ben izmirdeyim canım ama hastaneye gitmiyorum.özelde burak ağca ya gidiyorum.çokta memnunum..

supremee
kızlar iş çıkış saatim yaklaştı ben kaçıyorum hepinize iyi akşamlar bebişlerinize iyi bakın =)))

edammm
2-04-12, 15:04
KIZLAR BU ŞEKERMİ ŞEKERR ŞEYLERİ NERDEN SİPARİŞ VERDİNİZ LİNKİNİ GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ RESİMLERİ GÖRDÜM AMA
canım ben civilden sipariş verdim..buraya yazmıştım aldığımda geçmişte yazıyor..

carmentta
Kızlaaarrrr dr geldim ben. Ense kalınlığı normalmiş : nazar: Bir de çok erken olmasına rağmen dr cinsiyetini de söyledi. "Çok erken ama napiiim görünüyor; pipi bu" dedi :)

Emre21
arcak81
hayırlı olsun bebısın cok cocuk fıkrı guzel ama zor hele calısan anneler ıcın yasları kac cocukların sevındıler mı onlarda:KK34:

merhaba canım .
büyüklerim 12 ve 13
küçükler 5 ve 3 büyükler kendinden geçmiş sanki küçükleri yok özlemişler...
zaten yabancı memleket ailem burda yok ben de çocuklarımla vakit geçiriyorum

carmentta
Bir de ben dr'a göre üç kilo almış görünüyorum. Ama dr beni; çizmlerimle kıyafetlerimle ve tok karnına tartıyor. Benim sabahki kilom ise 1 kilo aldığımı gösteriyor. Dr bana dikkat et yine de dedi :KK43: Ben çok takıntılıyım kilo almama konusunda

Emre21
hayırlı olsun canıım sevindim kaç haftalık oldu?? <3

edammm
saturnn
gözün aydın canımm :nazar: 2. oğluşunda geliyor demek hayırlısı olsunn..
darısı bizim başımıza inşallahh :nazar:

edammm
pourqua
gözünüz aydınn :nazar:
ben yaptırdım ama ayın 20 sinde alıcam sonucu..

saturnn
edammm
gözün aydın canımm :nazar: 2. oğluşunda geliyor demek hayırlısı olsunn..
darısı bizim başımıza inşallahh :nazar:
evet canım büyük ihtimalle öyle gibi.sonradan değişmezse tabii:KK1: darısı başınıza inşallah..

edammm
nunus81
KIZLAR DAHA ERKEN DEĞİLMİ GİYSİLER İÇİN.DAHA CİNSİYETİ BELLİ OLMADI BENİMKİNİN:))5 AYI DOLDURMADAN PEK BİŞEY ALMAK İSTEMİYORUM BEN.:nazar::nazar::nazar::nazar:
canım benim tayin durumum var 2 ay sonra..daha sonrada bebek masrafı derken baya bir bütçemi zorlanacak..
o yüzden ben şimdiden keyfime göre almaya başladım..
ayrıyetten zaten devamlı hediye geliyor...ilk bebektende bir o kadar hediye var..
şuan için unisex alıyorum..cinsiyeti öğrenince de ona göre almaya devam ederim artık..

edammm
carmentta
Kızlaaarrrr dr geldim ben. Ense kalınlığı normalmiş : nazar: Bir de çok erken olmasına rağmen dr cinsiyetini de söyledi. "Çok erken ama napiiim görünüyor; pipi bu" dedi :)
gözünüz aydınn :nazar: hayırlı olsun oğluşunn..

edammm
saturnn
evet canım büyük ihtimalle öyle gibi.sonradan değişmezse tabii:KK1: darısı başınıza inşallah..
hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun canımm :nazar:
aminnn inşallahhh...

mavibattaniye
supremee
gözünaydın canım bikaçgündür gözükmüyodun hiç iyi olmana sevindim Allah bebişini ve seni nazarlardan korusun
Sağol canım benim.. İnşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız :KK70: Sonra da onların doğum anılarını anlatırız burada...

Bu arada alınan cicişlerin fotoğraflarını gördüm.. Hepsi çok güzel.. Bende fanatik takımlardan almak istiyorum ama gidip orjinalini alıcam. Bir tane de olsa tuttuğumuz takım kazansın :KK70: Bugün dde bebişime bornoz takımı aldım.. Cinsiyeti belli olunca da bir tane cinsiyetine göre alıcam inş. Böyle işte :KK70: 3 4 tane çorap havlu patik ve önlük aldım birde :KK70: Heheheheh çok zevkli yahu :KK70: Onları üstüne giydirmeyi nasip etsin allah hepimize.

cimeka
pourqua
gunaydin kizlazz acil cvp bnm gibi olan var mii 14.haftanin icindeyim ama bnm gecen haftadan beri artan bi mide bulantim var gecmesi gerekmiomuydu?
valla inşallah öyle olmaz ama 9 ay hiç geçmeyen varmış,Allah korusun...
carmentta
Selam kızlar belki bana kızacaksınız ama ben bulantısı olanlara, aş erenlere imreniyorum. Ben bunların hiç birini yaşamadım o yüzden "ne biçim hamileyim?" diyorum kendime. Allah korusun korkuyorum da; ters bişey mi var ben niye bişey hissetmiyorum diye. Bugün dr gittim bebişimi görmek için. Erkenden uyandım. 9.30'daydı randevum. Görürsem rahatlarım diye düşünüyordum. Hastanede bana randevumun 5'te olduğunu söylediler. Halbuki ctesi günü attıkları hatırlatma mesajında da 9.30 yazıyordu. Yanlış hatırlamıyorum yani. Çok kızdım hastanede ama bişey yapamadılar. Çok kalabalıktı; geri geldim. 5'te tekrar gidicem bebişimle görüşmeye:KK76:
hadi gel bakalım güzel haberlerle... bende de belirti yok belim sırtım ağrıyor sadece,ilk başlarda ben de taktım,ama çok şükür bebeğim güzel büyüyor..parmak emiyordu kıpır kıpırdı.seninki de öyledir....
neslierdi
ben de ekim annesi olacagım allhın izniyleeee 26 ekimde doğumum büyük ihtimal daha 11. haftadayız ama büyüyoruz:))):nazar::nazar::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:
hoşgeldin hoşgeldin...Allah kucağına almayı nasip etsin...
14112006
kızlar bişi sorucam hamileyken neden saç kestirilmez öle bişi duydumda hadi boyayı anladımda kestirmeyi pek anlayamadım
tamamen batıl inanç...salla gitsin...
Emre21
bende ekim annesiyim kısmet olursa şu an 14 haftalık
Emre21
kızlar ben 4 çocuk sahibiyim 2kız 2erkek tamam dı istemiyordum korundugumuz halde oldu nasip başta çok üzüldük ama şimdi hata yapmışım her çocugun yeri ayrı mutluyum 5te olsa güzel bir duygu
:nazar::nazar::nazar:aramıza hoşgeldin...
tugba_kaya123
meraba kızlar nasılsınız ıyı mısınız.bende ıyıyım sabırsızlıkla bebegımı hıssetmeye baslayacagım gunu beklıyorum.ne zaman oynamaya baslar bı bılgınız var mı cok mu bekleyecegım daha
20.haftayı bekleyeceğiz.ama 16larda seyirme gbi şeyler oluyormuş yavaş yavaş...
banfat35
şifa bornovada esra hanımı duymuştum iyi diye...
carmentta
:nazar::nazar::nazar: anavım maşallah subhanallah... yaaa bizimki tahmin bile etmedi hatta uğraşmadı bile cinsiyetiyle..eline koluna ayaklarına baktık bi kıçı kald:KK52::KK52::KK52:.. belki baktı görünmedi,belki de emin olmak istedi...

foto nasıl yüklücem???

cimeka
pourqua
gunaydin kizlazz acil cvp bnm gibi olan var mii 14.haftanin icindeyim ama bnm gecen haftadan beri artan bi mide bulantim var gecmesi gerekmiomuydu?
valla inşallah öyle olmaz ama 9 ay hiç geçmeyen varmış,Allah korusun...
carmentta
Selam kızlar belki bana kızacaksınız ama ben bulantısı olanlara, aş erenlere imreniyorum. Ben bunların hiç birini yaşamadım o yüzden "ne biçim hamileyim?" diyorum kendime. Allah korusun korkuyorum da; ters bişey mi var ben niye bişey hissetmiyorum diye. Bugün dr gittim bebişimi görmek için. Erkenden uyandım. 9.30'daydı randevum. Görürsem rahatlarım diye düşünüyordum. Hastanede bana randevumun 5'te olduğunu söylediler. Halbuki ctesi günü attıkları hatırlatma mesajında da 9.30 yazıyordu. Yanlış hatırlamıyorum yani. Çok kızdım hastanede ama bişey yapamadılar. Çok kalabalıktı; geri geldim. 5'te tekrar gidicem bebişimle görüşmeye:KK76:
hadi gel bakalım güzel haberlerle... bende de belirti yok belim sırtım ağrıyor sadece,ilk başlarda ben de taktım,ama çok şükür bebeğim güzel büyüyor..parmak emiyordu kıpır kıpırdı.seninki de öyledir....
neslierdi
ben de ekim annesi olacagım allhın izniyleeee 26 ekimde doğumum büyük ihtimal daha 11. haftadayız ama büyüyoruz:))):nazar::nazar::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46::KK46:
hoşgeldin hoşgeldin...Allah kucağına almayı nasip etsin...
14112006
kızlar bişi sorucam hamileyken neden saç kestirilmez öle bişi duydumda hadi boyayı anladımda kestirmeyi pek anlayamadım
tamamen batıl inanç...salla gitsin...
Emre21
bende ekim annesiyim kısmet olursa şu an 14 haftalık
Emre21
:nazar::nazar::nazar:aramıza hoşgeldin...
tugba_kaya123
meraba kızlar nasılsınız ıyı mısınız.bende ıyıyım sabırsızlıkla bebegımı hıssetmeye baslayacagım gunu beklıyorum.ne zaman oynamaya baslar bı bılgınız var mı cok mu bekleyecegım daha
20.haftayı bekleyeceğiz.ama 16larda seyirme gbi şeyler oluyormuş yavaş yavaş...
banfat35
şifa bornovada esra hanımı duymuştum iyi diye...
carmentta
:nazar::nazar::nazar: anavım maşallah subhanallah... yaaa bizimki tahmin bile etmedi hatta uğraşmadı bile cinsiyetiyle..eline koluna ayaklarına baktık bi kıçı kald:KK52::KK52::KK52:.. belki baktı görünmedi,belki de emin olmak istedi...

foto nasıl yüklücem???yardımmm..

kozmatik
SİZLER İÇİN ERKEN BELKİ AMA FİKİR OLSUN :)
SEVGİLİ ANNELER VE ANNE ADAYLARI BEBEK ŞEKERİ VS. İLE İLGİLİ Bİ HAZIRLIĞINIZ YADA DÜŞÜNCENİZ VARSA ŞU BAŞLIK ALTINDA BANA YARDIMCI OLMANIZI BEKLİYORUM....
http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...e-adaylari-tecrubeli-anneleri-bekliyoruz.html

saturnn
2-04-12, 16:04
cimekacım mesajını yazdığın yerde yukarda insert image yazıyo oraya tıklarsan bilgisayarından resim yükleyebiliyosun sanırım yanlış bilmiyosam...

cimeka
bu miniş te benim bebeğim.12+1de.. tarayıcımı yüklemedim ,ultrasonun fotosu..parmak emerken...(deneme)

kuzularinannesi
banfat35
bornova şifada esra hanıma gidiyorum ben

mavibattaniye
http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...-hastane-doktorlari-tercih-ediyorsunuz-3.html

edammm
cimeka
bu miniş te benim bebeğim.12+1de.. tarayıcımı yüklemedim ,ultrasonun fotosu..parmak emerken...(deneme)
41 kere maşallah kocaman olmuş :nazar: :nazar: :nazar:

mavibattaniye
Öncelikle maşallah maşallah maşallah:nazar::nazar::nazar: Sonra ise kerataya bak parmağını emmeyi bile biliyor :KK70: İnanılır gibi değil dimi kızlar.. Cm.lik şey parmak emiyor

Coyote
cimeka
Masallah tatLim:nazar:
Cinsiyeti soyledi mi?

Coyote
Pardon canim gordum belli degil demissin.

sivatan
hulyakevin
bunlarda benim aldiklarim. esimin is arkadaslarida bebisime hediyeler yolladi. onlarin resimlerini sonra eklerim. resimleri baska sekillerde ekleyemedim.siteye sag click engeli koymuslar.

Eki Görüntüle 380851

Eki Görüntüle 380854

Eki Görüntüle 380856

Eki Görüntüle 380857

Eki Görüntüle 380858

Eki Görüntüle 380866

Eki Görüntüle 380858

Eki Görüntüle 380867

Eki Görüntüle 380868

Eki Görüntüle 380869

Eki Görüntüle 380870

kızlar merhaba

bunlar hangi siteden bende bi bakmak istiyorum çok beğendim

cimeka
Coyote
Masallah tatLim:nazar:
Cinsiyeti soyledi mi?
sağol canım,cinsiyet için erken dedi..tahmin bile yok.. 27 nisanı bekleyeceğim...
mavibattaniye
Öncelikle maşallah maşallah maşallah:nazar::nazar::nazar: Sonra ise kerataya bak parmağını emmeyi bile biliyor :KK70: İnanılır gibi değil dimi kızlar.. Cm.lik şey parmak emiyor
6.20 cm hele ekranda nasıl emiyor nasıl emiyor görsen.neredeyse cak cuk ses çıkaracaktı keratammmm..
edammm
41 kere maşallah kocaman olmuş :nazar: :nazar: :nazar:
büyüyor valla...sağol... hepimizin bebeklerine:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hani keseye göre sağ sol muhabbeti var ya ben bakınca anlayamıyorum baştan beri bulunduğu yer burası...

mavibattaniye
cimeka
sağol canım,cinsiyet için erken dedi..tahmin bile yok.. 27 nisanı bekleyeceğim...

6.20 cm hele ekranda nasıl emiyor nasıl emiyor görsen.neredeyse cak cuk ses çıkaracaktı keratammmm..

büyüyor valla...sağol... hepimizin bebeklerine:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hani keseye göre sağ sol muhabbeti var ya ben bakınca anlayamıyorum baştan beri bulunduğu yer burası...
Benimkininde son ultrasonda dudaklarını gördük. Öne uzatmıştı. Hatta dr. tam o anın fotosunu verdi bize. çok tatlı yaa :KK70: Ekleyecektim ama foto makinesini bulamadım evde :KK43:

edammm
cimeka
canım benim de baştan beri kafası seninle aynı taraftaa..
bu şekilde olunca solda oluyormuş kafa tarafı..

Masumiyet
cimeka

Canim oncelikle bebegine kocaman maasallah :nazar:

Benim bebegimin kafasi seninkne gore tam tersi yonde duruyor. Bakalim ikimizinkinin cinsiyeti farkli mi olucak merak ettim :KK34: