TEST

Anne olma hayalini Mart'a erteleyenler ....

RomaRoma
5-03-12, 12:03
Banu_K
az kaldı görcez bakalım rüyan neye delaletmiş diye:)) İnşallah bebişedir..:KK66:

Aynen öyle tatlım:) Doktorlar bile senin yaş grubundakilere 1 yıl git dene olmazsa öyle gel diyorlar:) ama doktora git tabii, diğer kontroller içim, zaten bebiş olsun olmasın düzenli gitmek lazım, sen adet olursan, ki olmazsın inşallah, git bi genel kontrolü yapsınlar.. Ama sonrasında da hiiiiç takma kafana, allah sağlık sıhhat versin, bebiş olur zaten.. Bir de azıcık çıkar evliliğinin tadını, aklına bebişi getirme, öyle olunca çok daha rahat gelir bebiş zaten..
ay hadi inşalla banucum ya :)

bu ay kırmızılar gelirse hiç ama hiç üzülmüycem Allah izin verirse.. bide bu topikteyim artıkın kızlarr :)

goonnca
Banu_K
az kaldı görcez bakalım rüyan neye delaletmiş diye:)) İnşallah bebişedir..:KK66:

Aynen öyle tatlım:) Doktorlar bile senin yaş grubundakilere 1 yıl git dene olmazsa öyle gel diyorlar:) ama doktora git tabii, diğer kontroller içim, zaten bebiş olsun olmasın düzenli gitmek lazım, sen adet olursan, ki olmazsın inşallah, git bi genel kontrolü yapsınlar.. Ama sonrasında da hiiiiç takma kafana, allah sağlık sıhhat versin, bebiş olur zaten.. Bir de azıcık çıkar evliliğinin tadını, aklına bebişi getirme, öyle olunca çok daha rahat gelir bebiş zaten..
inşallah banucum inşallahhhhh ....

yasamim
acaba hamile olabilir miyim demekten butun hayatimi neredeyse hamile gibi gecirmeye basladim arkadaslar.bogazlarim sisti agriyor ama ilac alamiyorum korkudan.ya hamileysem ya zarar verirsem bilmeden vs vs..ihlamur yaptim onu iciyorum.dogal yollardan iyilesmeye calisiyom artik:2:

belus
yasamim
acaba hamile olabilir miyim demekten butun hayatimi neredeyse hamile gibi gecirmeye basladim arkadaslar.bogazlarim sisti agriyor ama ilac alamiyorum korkudan.ya hamileysem ya zarar verirsem bilmeden vs vs..ihlamur yaptim onu iciyorum.dogal yollardan iyilesmeye calisiyom artik:2:
kesinlikle haklısın bazen çıldırdığımı düşünüyorum saçmalıyorum diyorum ama aklımıda o düşünceden alamıyorum

yaprak__
slm arkadaşlar benimde 3-4 günüm geçiyo bakalım inş hayırlısıyla olur.....

ebneha
tulins
latacım kesinlikle arkadaşının yaşadıkları doğru ben bundan sonra bu duruma daha özen gösterecem bu ay çok dolu yoğun bir ay geçiricem öyle planlar yapıyoruz... Herseyi unutacam kocacımla aşk dolu hafta sonları geçirecez ,, minik minik tatil kaçamakları yapacaz yumurtlama günlerimide böle heyecanlarla değerlendirmek istiyorum umarım işler bu duruma çok engel olmaz...:)::):):) hepinizde bunu yapın oyalayın kafanızı roman okuyalım bol bol kitaplar tavsiye edelim birbirimize mesela ben örgü örecem bu ay ip ve şiş alacam iş çıkışı..

tüliiiiiinn ben 1 ay oldu başladım örgüye banada çok sters attırıyo dediler bilmediğimden önce fular ördüm evin her yeri rengarenk fular doldu şimdi yavaş yavaş başka şeyler öğrenmeye başaldım örgüye başlayınca kitaba vakit bulamıyorum başucumda bekliyolar birbirimize kitap önerme fikrin süper hem biraz kafamız dağılır.

lata
5-03-12, 13:03
furtadoo
Merhaba kızlar nasılsınız iyimisiniz vallahi sayfaları okumadan direk konuya gireyim dedim vee ben test yaptım ikinci cizgi silik çıktı sanırım hamileyim yuppihhhhhhhhh:KK52::KK52::KK52:
ayyy ıns erken deglmı gununde yaptın degılmı supersın tatlım sana da kocaman bır masallah:):nazar:

yaprak__
bende örgü işine başlamıştım stresten bi kaç ay önce.. öğrendim de bişeylerde yaptım ama yine sıkıldım ondan da.Arada değişik şeyler iyi oluyor unutuyorum ama belli zaman sonra yine aklıma geliyo ne zaman hamile olacağım ve gitmiyor da:KK43:

Banu_K
furtadoo
Merhaba kızlar nasılsınız iyimisiniz vallahi sayfaları okumadan direk konuya gireyim dedim vee ben test yaptım ikinci cizgi silik çıktı sanırım hamileyim yuppihhhhhhhhh:KK52::KK52::KK52:
Ayyy hadi bakalım, silik milik 2. çizgi varsa tebrikler tatlıııımmm..:))

RomaRoma
ay hadi inşalla banucum ya :)

bu ay kırmızılar gelirse hiç ama hiç üzülmüycem Allah izin verirse.. bide bu topikteyim artıkın kızlarr :)
goonnca
inşallah banucum inşallahhhhh ....
İnşallah kızlar, mart uğurlu gelsin hepimizeee..:)))

Ben kaçar şimdi kociş gelmek üzerei öpüyorum hepiniziiiii.....:KK16:

ebneha
RomaRoma
ay kızlar içime su serptiniz valla içim aydınlandı :) evet daha çok gencim elbet Allahın izniyle benimde olur bebğim dimi:13:

ama hiç doktora gitmedik bu ayda adet olursam bi doktora gidelim test yaptıralım diyoruz kocamla en azından ne var ne yok biliriz diye düşndük

canım bebiş olayında da hamilelikte de yaş o kadar büyük avantaj ki o nedenle sen rahat ol

sen bizim yaşımıza gediğinde yavrucuğun olmuş ,doğmuş ,hatta okula başlamış olacak inşallah :)))

yaprak__
ebneha
canım bebiş olayında da hamilelikte de yaş o kadar büyük avantaj ki o nedenle sen rahat ol

sen bizim yaşımıza gediğinde yavrucuğun olmuş ,doğmuş ,hatta okula başlamış olacak inşallah :)))
Canım burdakilerin genelde yaş aralığı nedir?

furtadoo
lata
ayyy ıns erken deglmı gununde yaptın degılmı supersın tatlım sana da kocaman bır masallah:):nazar:
Evt cnm tam günümde yaptım eğer test doğruysa erken yaptığım için silik çıkmış olabilir yarın kana gidicem en garanti inş.:KK49:

Banu_K
Ayyy hadi bakalım, silik milik 2. çizgi varsa tebrikler tatlıııımmm..:))
Evt cnm silikti çok sağol cnm benim:KK49:

belus
furtadoo
ayyyy ne güzel inşallah doğrudur test süper süper maaşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

lata
furtadoo
Evt cnm tam günümde yaptım eğer test doğruysa erken yaptığım için silik çıkmış olabilir yarın kana gidicem en garanti inş.:KK49:

Evt cnm silikti çok sağol cnm benim:KK49:
olsun tatlım burada kızlar soyluyor ya sılıkte olsa ıkıncı cızgı cıkmıssa buyuk olasıklıkla bebıs var demektır hadı gozun aydın tatlım bende hafta ya pazartesı test yapacagım tabı kırmızı kart gelmezse....

SeRaMikMoZaik
furtadoo
Hadi hayırlısı çok sevindimm :)) Dün biraz stresliydin gerçi..Bu gün daha iyisindir umarım..Bari belirtilerinizi yazın da okuyalım kızlar :))
yaprak__
Canım burdakilerin genelde yaş aralığı nedir?
En yaşlıları benim canım..39 yaşındayım :))

yaprak__
NarMik
Hadi hayırlısı çok sevindimm :)) Dün biraz stresliydin gerçi..Bu gün daha iyisindir umarım..Bari belirtilerinizi yazın da okuyalım kızlar :))

Yok ya Yaşlı mı sayılırsınn oo daha çok uzun yıllar var yaşlanmaya hem kaç yaşında hissediosan o yaştasındır.Bende 27 yaşındayım....

ilkbhr
NarMik

ben de 30 :))) hadi herkes yaşını yazsın kızlar :))

yasamim
furtadoo
tebrik ederim tütütü masallahhh:nazar::KK9:

belus
27 bittiiiiiiiii

SeRaMikMoZaik
3 ila 40 arasında değişiyor hissettiğim yaş canım :KK1:
yaprak__
Yok ya Yaşlı mı sayılırsınn oo daha çok uzun yıllar var yaşlanmaya hem kaç yaşında hissediosan o yaştasındır.Bende 27 yaşındayım....

yasamim
ilkbhr
ben 26 yasındayım:KK61:

istanbul3474
slm kızlar ben yeni katıldım aranıza bişey sormak istiyorum benim 4-5 aydır 15 günde bir adetim oluyordu geçen ay tam zamanında oldum ama şimdide tam 36 gün oldu hala bişi yok belim falan çok ağrıyor ama ondan pek anlıyamıyorum korunuyordum hamile olma olasılığımda çok düşük ama yinede test yaptım geçen gün ama dayanamayıp öylen yapmıştım negatif hiç bu kadar gecikmemişti anlamadım bilgisi yada aynı şeyleri yaşayan varmı

yaprak__
furtadoo
Canım henüz yeniyim tanışmadık ama senide tebrik ederim...Allah isteyen herkese nasip etsin.İnan birinin hamile oldugunu duymak bile kendi hamileliğin kadar sevindiriyormuş...

belus
istanbul3474
slm kızlar ben yeni katıldım aranıza bişey sormak istiyorum benim 4-5 aydır 15 günde bir adetim oluyordu geçen ay tam zamanında oldum ama şimdide tam 36 gün oldu hala bişi yok belim falan çok ağrıyor ama ondan pek anlıyamıyorum korunuyordum hamile olma olasılığımda çok düşük ama yinede test yaptım geçen gün ama dayanamayıp öylen yapmıştım negatif hiç bu kadar gecikmemişti anlamadım bilgisi yada aynı şeyleri yaşayan varmı
doktora gittinmi hiç tatlım

ebneha
NarMik

çooookkkk ayıııpppp 39 yaşlı değil lütfeeennn:)))))

bende 34

istanbul3474
evt sık olanda strese bağlıydıda düzene girmişti herşey temiz demişti doktor şimdi neden gecikti onu anlamadım kasıklarımda adet olucakmışım gibi ağrı falan oluyor hatta geceleri belim çok kasılıyor sanırım bana yine doktor yolu göründü :KK43:(((

Beysal
furtadoo
harikasııın :) tebrikler canım hadi hayırlısı

SeRaMikMoZaik
ebneha
çooookkkk ayıııpppp 39 yaşlı değil lütfeeennn:)))))

bende 34
Yaşlı olduğumu düşünmüyorum zaten tatlım..Sadece nüfus yaşı olarak bu topiğin en yaşlısıyım :)) Fiziksel olarak en fazla 27-28 görünüyormuşum :))

ay_nur
slm kızlar nasılsınız :KK34:
ka gündür giremiyorum çok fena başım ağrıyo kafamı kaldıramıyorum
yarın kırmızı günüm ama gelmesin istememm ben bebiş istiyorumm:KK46::KK46:

bu arada benim yaşımda 25:KK34:

furtadoo
tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin sayfada ok geri geidemedim başak ahamileler varsa onlarıda tebrik ediyorum dsrısı bütün bebeiş bekleyenlere:KK49::KK49:

furtadoo
belus
ayyyy ne güzel inşallah doğrudur test süper süper maaşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Sağol cnm inşallah:KK49:

lata
olsun tatlım burada kızlar soyluyor ya sılıkte olsa ıkıncı cızgı cıkmıssa buyuk olasıklıkla bebıs var demektır hadı gozun aydın tatlım bende hafta ya pazartesı test yapacagım tabı kırmızı kart gelmezse....
Çok sağol tatlım evt burda örnek pozitif testlerden baktım benimkisi uyuyor o yüzden çok sevindim inş. cnm inş. gelmez kırmızıların sende de bebiş vardır tatlım:KK49:

NarMik
Evt cnm stresliydim garip gurup belirtilerim var veya yoktu o yüzden benim 2 gündür belim ağrıyor, dün akşam üzeri yoğun akıntım başladı hala devam ediyor bide gögüslerim şişti ve biraz acıyor bu kadar şimdilik bendeki belirtiler tatlım:KK49:

yasamim
tebrik ederim tütütü masallahhh:nazar::KK9:
Tşk ederim cnm sağoll:KK49:
yaprak__
Canım henüz yeniyim tanışmadık ama senide tebrik ederim...Allah isteyen herkese nasip etsin.İnan birinin hamile oldugunu duymak bile kendi hamileliğin kadar sevindiriyormuş...
Tanışırız yavrum hoş geldin bu arada sağol cnm inş.:KK49:

belus
istanbul3474
evt sık olanda strese bağlıydıda düzene girmişti herşey temiz demişti doktor şimdi neden gecikti onu anlamadım kasıklarımda adet olucakmışım gibi ağrı falan oluyor hatta geceleri belim çok kasılıyor sanırım bana yine doktor yolu göründü :KK43:(((
bekle istersen bak bakalım nasıl gelecek olmazsa gidersin yine en azından hormon testi yapar dr

lata
ilkbhr
bende 277777777:KK43:((

istanbul3474
belus
bekle istersen bak bakalım nasıl gelecek olmazsa gidersin yine en azından hormon testi yapar dr
teşekkür ederim ilgin için

belus
kıslar yahu şu resimleri nasıl iliştirionuz yazının sonuna bende koycam koyamıyommmmm

berceste_
kızlar bede şimdi okuldan geldim test yyaptım benim
testim negatif
ben galiba adeti geciktirdim hayırlısı bakalım ama üzüldüm yaaa:KK25:

yaprak__
Bayanlar içinizde duphaston kullanan oldu mu yaa??? Adet düzensizliği için yada başka bişiy için?

belus
istanbul3474
teşekkür ederim ilgin için
benim başıma hiç gelmedi yaşadığın şey ama yinede dr gitmek en güzeli umarım önemli bişi yoktur

buca2006
belus
kıslar yahu şu resimleri nasıl iliştirionuz yazının sonuna bende koycam koyamıyommmmm
merhaba arkadaşlar benimle birlikte bu sevinci paylaşan herkese teşekkür ederim.bu arada şunu söylemek istiyorum lütfen kimse umutsuzluğa kapılmasın olmuyo olmuyo deyip kendini bitirmesin ben 4 senelik evliyim prolaktin sorunu vardı iki ay öce tedaviş oldum ilacı bıraktım ve şimdi allaha şükür hamileyim o yüzden içiizi ferah tutun ve adet tarihinizden itibaren 14. günü birlikte olun ve takip eden günlerde yani 14 16 18. günler. yaşım 26 belirtilere gelince göğüste damarlanmalar ve beyaz akıntı ve aynı adet olacak gibi kasık ağrısı benim belirtilerim bunlar birde şunu söyleyeyim erken gebelik testi değil ben normalini yaptım hemde 1 hafta kala ve silikte olsa çıktı yani mdiyeceğim testlere güvenin.

yaprak__
berceste_
testim negatif
Ya evt bende öyle oluyorum kaç aydır. üzülmücem nergatif çıksada amann ne olacak sonraki aya bakarız diyorum yapmadan önce negatif çıkınca da kaç gün etkilsinde kalıyorum.:KK43: Kısmet ama cnm artık önümüzdeki aylara bakıcaz....

belus
berceste_
testim negatif
üzülmeyin yaaa kıyamam vardır bir hayırrrr canım

belus
belus
üzülmeyin yaaa kıyamam vardır bir hayırrrr canım
ben illaki hamilesin demiştim demi sana bir 40 daha ösylerim ben yeterki olsun :KK70:

yasamim
berceste_
testim negatif
hayırlısı olsun canım ya.uzulme diyecem ama kacinilmaz bisi cok iyi anliyorum seni.ama onumuze bakmaya devam allah hayirlisini versin hepimize

berceste_
yaprak__
Ya evt bende öyle oluyorum kaç aydır. üzülmücem nergatif çıksada amann ne olacak sonraki aya bakarız diyorum yapmadan önce negatif çıkınca da kaç gün etkilsinde kalıyorum.:KK43: Kısmet ama cnm artık önümüzdeki aylara bakıcaz....
canım ama benim adetim hayatımda bir kere gecikti ondada farklı durumlar vardı:KK50:
ben hep erke adet olurum 21 günde bakalım hayırlısı

arakzo
bende 27 :)) hadi 2012 nin ve martın uğuru birleşsin en önemlisi Rabbim ol desin dolsun göbişleriiz kızlarrrr..

arakzo
bende 27 :)) hadi 2012 nin ve martın uğuru birleşsin en önemlisi Rabbim ol desin dolsun göbişleriiz kızlarrrr..

berceste_
belus
ben illaki hamilesin demiştim demi sana bir 40 daha ösylerim ben yeterki olsun :KK70:
sağol canım hayırlısı artı kırmızıları bekleriz
hayırlısıyla bir dahki aya olur

berceste_
yasamim
hayırlısı olsun canım ya.uzulme diyecem ama kacinilmaz bisi cok iyi anliyorum seni.ama onumuze bakmaya devam allah hayirlisini versin hepimize
yok bu sefer çok üzülmedim cuma günü yapmıştım o zaman daha çok üzüldüm
şimdi kendimi daha çok hazırlamıştım

yaprak__
berceste_
canım ama benim adetim hayatımda bir kere gecikti ondada farklı durumlar vardı:KK50:
ben hep erke adet olurum 21 günde bakalım hayırlısı
Canım anlıyorum seni.Benimkide aynı senin gibi yani 21 günde deilde 30 günde bir olurum.Ve hiçşaşmazdı abartmıyorum saatini bilirdim.Ama bebek düşündüğümüzden beri öyle gecikmeler yşadımki.Ve artık anladımki herşeyi beynimizle biz yapıyoruz.Beynimize ne komut verirsek düşünce anlamında onu yaşıyoruz.İnan belirtileri bile biz neler yaşamak istersek o belirtileri yaşıyoruz...düşünme sende demicem çünkü düşünmücem dediğim an bile düşünüyorum gerçekten hamilemiyim die...Çok zormuşş valla...

goonnca
bende 28 kızlar 4 ay sonra 29 olucam inşallah 29 yaşında alırım bebişimi kucağıma :)

yaprak__
goonnca
bende 28 kızlar 4 ay sonra 29 olucam inşallah 29 yaşında alırım bebişimi kucağıma :)
inş canım yeni yaşın ugurlu gelir umarım...