Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Anne olma hayalini Mart'a erteleyenler ....

gulden59
29-02-12, 07:02
Beysal
Günaydın Arkadaşlar bugün benim bat ım ben heyecandan ölecem acaba bugün olmassam yarın yapıyımmı test sonuç çıkarmı ki
ayyyy seni bırak ben şurda ölücem şimdi ya nedemek yarın yapayım mı kesin yapmalısın tatlım ve sende kesin çıkacak bence..
ama hassas testlerden al mutlaka olurmu?

Beysal
9ay
canim benim anneminki ters hic bir sorun yasamamis.

bence sen bugun yap fazla testin varsa :)
testim yok ama öğlen tatilinde alabilirim de negatif görme ihtimali korkutuyo beni

Beysal
gulden59
ayyyy seni bırak ben şurda ölücem şimdi ya nedemek yarın yapayım mı kesin yapmalısın tatlım ve sende kesin çıkacak bence..
ama hassas testlerden al mutlaka olurmu?
ama hangisi bilmiyorumki hassas test :KK70:

9ay
Beysal
testim yok ama öğlen tatilinde alabilirim de negatif görme ihtimali korkutuyo beni
korkunun ecele faydasi yok de gozunu karart al yap bence. ama eger strese gireceksen yarin da yapabilirsin tabi. daha garanti. insallah sonuc pozitif olur. merakla bekliyoruzzz

gulden59
beysalcım ezzacı ya söyle onlar mutlaka bilirler çünkü bende isim bilmiyorum yanlış yönlendirmiyeyim seni yada internetten bakalım canım ama heyecanla bekliyom..
pwki normalde adetin hiç gecikirmi?
birde rahim tersliğini hiç merak etme benim bi arkadaşımvar doktor hiçbi sorun olmaz sadee birazdaha fazla belin ağırıya bilir demiş şuandada hamile ve sorunyok canım

Ozlem2334
gulden59
günaydın tatlım naber bakalım bugün nasıl hissediyosun?
yay gibiyim yay:) aman banu ile yalel duymasın:)) sen nasılsın canımm

Beysal
gulden59
beysalcım ezzacı ya söyle onlar mutlaka bilirler çünkü bende isim bilmiyorum yanlış yönlendirmiyeyim seni yada internetten bakalım canım ama heyecanla bekliyom..
pwki normalde adetin hiç gecikirmi?
birde rahim tersliğini hiç merak etme benim bi arkadaşımvar doktor hiçbi sorun olmaz sadee birazdaha fazla belin ağırıya bilir demiş şuandada hamile ve sorunyok canım
anladım cnaım sağol

gulden59
Ozlem2334
yay gibiyim yay:) aman banu ile yalel duymasın:)) sen nasılsın canımm
sakin özlemcim sakin..
tamam tamam söylemeyiz aramızda pişt yalelcim ve banucum siz buyazıları okusanızda görmemezikten gelin olurmu? heheheh:
herşey güzel geçecek özlemcim merak etme..

Beysal
gülden senin durumun ne ben pek takip edemedim buraları senin bat ne daha önce bebiş varmı

nesedavut
günaydın kızlarrrrr çok hastayım yaa grip oldum :KK43:(((((:-)50:

gulden59
Beysal
gülden senin durumun ne ben pek takip edemedim buraları senin bat ne daha önce bebiş varmı
yok canım bebişim hiç ilk olacak kısmet olursa tabi..
benim şubatın 5inde damlalarım gelmeye başladı 9undada normale döndü 12 sindede bittti yani benim bat tarihim 9 mart yazıyo garanti olması için ama bakalım bilmiyorumkine olacak..
yani ben adet olurken önce damla damla geliyo 3 4 gün sonra normale dönüyo..

gulden59
nesedavut
günaydın çok geçmiş olsun aman dikkat..

Ozlem2334
gulden59
sakin özlemcim sakin..
tamam tamam söylemeyiz aramızda pişt yalelcim ve banucum siz buyazıları okusanızda görmemezikten gelin olurmu? heheheh:
herşey güzel geçecek özlemcim merak etme..
bir an once olsun bitsin modundayım:)

nesedavut
gulden59
günaydın çok geçmiş olsun aman dikkat..
saol cnm yaaa bu ay sıfır moral hem bu ay kırmızıları yine gördüm hem görip oldum offf yaaaa :KK43:(

9ay
Ozlem2334
bir an once olsun bitsin modundayım:)
ozlem sen rahim filmi cektirecektin degil mi? sakin ol. stres yaparsan daha zor gecer. hem forumda rahim filminden hemen sonra hamile kalanlari okumustum. kolaylastirdigina inaanlar var

gulden59
nesedavut
saol cnm yaaa bu ay sıfır moral hem bu ay kırmızıları yine gördüm hem görip oldum offf yaaaa :KK43:(
moral bozmak yok inşallah martta kırmızıları görmüyecez..
bol bol c vitamini tavsiye ediyorum sana..
bu arada özlemcim geçecek merak etme canım..
ama yarın bizi kesinlikle merakta bırakma hemen yaz olurmucanınm?

nesedavut
gulden59
moral bozmak yok inşallah martta kırmızıları görmüyecez..
bol bol c vitamini tavsiye ediyorum sana..
bu arada özlemcim geçecek merak etme canım..
ama yarın bizi kesinlikle merakta bırakma hemen yaz olurmucanınm?
inş cnm yaa inşşş saol tekrardan .....

Ozlem2334
9ay
ozlem sen rahim filmi cektirecektin degil mi? sakin ol. stres yaparsan daha zor gecer. hem forumda rahim filminden hemen sonra hamile kalanlari okumustum. kolaylastirdigina inaanlar var
evet bugun cektiricem Allah ın izniyle inşallah:) biraz stressliyim doktoru gorene kadar sanırım ole olucam): doktor rahatlatacak biliorum, hep öle olmuştur bana:)
evet canım okudum. Hayırlısı olsun inşallah. bakalım hele bi film sonuçlarını gorelim de

Duygugunay
9ay
duygucum meraklanma aslinda atesinin kac oldugundansa atesinin nasil bir degisim gosterdigi onemli. ates sonuclarina bakarken bir nokta tek basina pek bir anlam ifade etmez. senin gormek istedigin sey su;adetten sonra dusuk seyreden atesin bir yerde iyice dusmesi (yumurtlama) ve ardindan yukselmesi ve yuksek kalmasi. bir sonraki adetten 1-2 gun once yeniden baslangictaki sinirlarina dusmesi. eger hamile isen bu dusus gerceklesmiyor, yuksek devam ediyor.

ornek olarak benimkini yolluyorum:

Eki Görüntüle 357568

bak 12.gun kirmizi cizginin oldugu yerde yumurtlama olmus. sonrasindaki inis cikislari goruyorsun ama hep ortalamanin ustunde. ortalama da yatay cizgi ile gosteriliyor. onemli olan boyle kalmasi.

senin sadece 7 tane olcumun var. adetinden sonra olcmeye baslarsan daha iyi gorursun degisimi. yinede olcmeye devam et bir kac gun sonra daha iyi goruruz. bu arada olcme yontemlerine de dikkat et o cok onemli :)
teşekkür ederim cnm hemde coooookk teşekkürler beni en iyi sen aydınlattın sabah 7,30 da ölçüyorum dilaltından yataktan cıkmadan . inş bebğim olur artık cnm . zaten doktorada gidiyorum yanında 5 martta yumurtlaa testim var. cnm .

Beysal
gulden59
yok canım bebişim hiç ilk olacak kısmet olursa tabi..
benim şubatın 5inde damlalarım gelmeye başladı 9undada normale döndü 12 sindede bittti yani benim bat tarihim 9 mart yazıyo garanti olması için ama bakalım bilmiyorumkine olacak..
yani ben adet olurken önce damla damla geliyo 3 4 gün sonra normale dönüyo..
hımm hayırlısıyla umarım kavuşuruz bebişlerimize

gulden59
Beysal
hımm hayırlısıyla umarım kavuşuruz bebişlerimize
inşallah cnm.. inşallah..

Beysal
29-02-12, 08:02
kızlar neredesiniz

Banu_K
Günaydııııın kızlar..:) Geçmiş sayfaları okuyamadım, kocişle dışarı çıkcaz birazdan ama gelip bi bakayım size dedim:) Harika bir gün olsun hepimizeee..

Herkes iyidir inşallah, var mı bi gelişme??

Özleeeeeeemm, eğer seni yakalayamazsam bugün doktordan önce, hiç telaşe etme yavru, kafanı boşalt, doktordayken de güzel şeyler hayal et, mesela bütün kızlar toplanmışız, göbüşler dolu, bi dolu karnı burnunda kıza bakıyor herkes ama bizim umrumuz değil kakara kikiri gülüp eğleniyoruz.. :) Bol şans tatlım...:KK16:

gulden59
Beysal
kızlar neredesiniz
hakkaten ya bugün çok sessiz gördüm buraytı..

Ozlem2334
Banu_K
Günaydııııın kızlar..:) Geçmiş sayfaları okuyamadım, kocişle dışarı çıkcaz birazdan ama gelip bi bakayım size dedim:) Harika bir gün olsun hepimizeee..

Özleeeeeeemm, eğer seni yakalayamazsam bugün doktordan önce, hiç telaşe etme yavru, kafanı boşalt, doktordayken de güzel şeyler hayal et, mesela bütün kızlar toplanmışız, göbüşler dolu, bi dolu karnı burnunda kıza bakıyor herkes ama bizim umrumuz değil kakara kikiri gülüp eğleniyoruz.. :) Bol şans tatlım...:KK16:
saol bebeğim yok karar verdim ilk andan itibaren hiçbirşekilde herhangi br alet edevat makine ıvırtı zıvırtı bakmıcam. fobilerim bunlar ya:) onları gormessem sorun yok demektir. hayal edicem, bugunleri düşünerek güldüğümüzü:):):) çok öpüorum canım benimmmm

gulden59
Banu_K

günaydın şekerim senden naber benim kendi adıma bi haberimyok şimdilik beysaldan bekliyom bide senden of gel mart gel..
ama hiç ağırmadığı kadar bel ağrısı çekiyorum of ofç..

Banu_K
gunes8
benimki de 6 mart ama pozitif düşünemiyorum :KK43:(
Hoşgeldin tatlım aramıza ekliyorum listeye bol şans mart için:)

gulden59
günaydın şekerim senden naber benim kendi adıma bi haberimyok şimdilik beysaldan bekliyom bide senden of gel mart gel..
ama hiç ağırmadığı kadar bel ağrısı çekiyorum of ofç..
İnşallah bebiş geliyor bebiiiiiş bitanemmm.. değecek bu ağrılara inşallah:)))
Ben iyiyim ama çıkıyorum şimdi akşama gelip okurum yadıklarınızı artık..

Ozlem2334
saol bebeğim yok karar verdim ilk andan itibaren hiçbirşekilde herhangi br alet edevat makine ıvırtı zıvırtı bakmıcam. fobilerim bunlar ya:) onları gormessem sorun yok demektir. hayal edicem, bugunleri düşünerek güldüğümüzü:):):) çok öpüorum canım benimmmm
Bakma tatlım en güzeli, dediğim hayal kur sen, seni mutlu edecek şeyleri düşün bi de bizi düşün.. o da kar etmezse benim eli sopalı halimi düşün kesin işe yarar:))))))

Bu arada, Beysal naptın tatlım test yapacak mısın bugün? Berceste seni de merak etmekteyim.. Bir de Buca, sen de kan testi yapacaktın noldu o iş?

Akşama gelince cevapları göreyim ona göre:))))

Hepinizi çoooooooooooooook öpüyorum kızlar, şimdi evrak işleri ve koşturmacalı bir gün beni bekler.. Mucccccccckkkkkkkksssssss.....:KK54::KK16:

Banu_K
Bu da Mart Listemizin son hali..:KK66:

:nazar:

ahirimsin_S = 1 Mart
9ay = 2 Mart
Banu_K = 2 Mart
ayseem = 2 Mart
kandilll = 2 Mart
simsiyah83 = 4 Mart
furtadoo = 5 Mart
berceste = 5 Mart
Aeroplain = 5 Mart
ruveyda12 = 5 Mart
kullanilmayannick = 6 Mart
tulins = 6 Mart
ay_nur = 6 Mart
gunes8 = 6 Mart
mukut31 = 7 Mart
ebru_1907 = 7 Mart
Berrak = 8 Mart
elvan_byz = 8 Mart
pozitifenerji = 8 Mart
lata = 9 Mart
gulden59 = 9 Mart
derda_ = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
yasenyasar = 9 Mart
nurdansvs = 10 Mart
YAPRAK15 = 10 Mart
yalel = 11 Mart
Oflu = 11 Mart
NarMik = 11 Mart
tuhfe = 11 Mart
emos_musti = 11 Mart
goonnca = 12 Mart
elabebek = 13 Mart
haver87 = 13 Mart
okkesa = 14 Mart
ness66 = 15 Mart
siyahkugu = 15 Mart
elifyesiller = 15 Mart
mustafaATA = 15 Mart
ilkbhr = 16 Mart
edaerdugan = 17 Mart
kara_gül = 17 Mart
nariko = 18 Mart
kadriye_33 = 18 Mart
sesise = 19 Mart
meriyyy = 19 Mart
esra9923 = 21 Mart
ebneha = 22 Mart
kelam = 23 Mart
Ozlem2334 = 24 Mart
manolyax = 24 Mart
ramrod = 26 Mart
beysal = 26 Mart
ozgezeren = 26 Mart
canommmm = 26 Mart
nesedavut = 24 Mart
yazçiçeği = 25 Mart

belfü 29 Şubat
buca2006 29 Şubat
güney
bonbons
nersan 19-20 şubat
carisma
seyda83 29 şubat

:nazar:

yalel
GÜNAYDDDDIIIIINNNNNNNNNNNNN
NASILMIŞ BAKALIM BENİM GÜZEL HAMİŞ ADAYI ARKADAŞLARIM....

Banu_K
Ben niye bilemiyorum yahu, herkes emin benden ama:))) Yok bi de gelirse kırmızılar, boynum bükük kalacak size karşı:))
Ama tabii, İNŞALLAH diyorum..:)
Ne boynu bükük kalması beyaa.... kadınlık halleri bunlar, hepimizn başında bu işler kuşum :)))

Ozlem2334
süslen canım ama dikkat et begüm ün gazabına ugrama. baba için süslendiğini falan zanneder şimdi:) öpüyoruz cok. ii bak kendine
sorma, o benden önce koştu odasına, açtı dolabını...
''bu elbiseyi giymek istiyoğummm'' şeklinde diretti, sonunda amacına ulaştı, giyindi kuşandı bekledi babasını yine :)
tepem atıyor bu rekabet durumuna ... :))))

Banu_K
Belirtilere hiç takılmamak lazım, bende de şu batmalar dışında bir şey yok aslına bakarsan, idrarım kokmuyor göğüslerim damarlanmadı, şişmedi acımıyor, ağzımda bir metal tadı vs yok, yok da yok yani.. sadece batmalar ve son bir haftadır acıkma.. ama bu da şekerden kaynaklı olabilir.. annemde de benim yaşlarımda başlamıştı bu ani şeker düşmeleri çünkü..
canım, o batmalar... aslında çekilme tipi şeyler mi?
batma da olabilir tabi belki ama.. asıl olması gereken, çekme türü bi hisler.. ince ince bi çekmeler..
''dur yavaş ol, ağır hareket et, hemen oturup kalkma.. az bi usturuplu kalk doğrul'' der gibi vücudun seni uyardığı çekmeler...
öyle mi sende?

berceste_
yani akşamları adet oluyorum onu demek istedim bu akşamda olmazsam yarın test yaparım beennn:KK9:
allah allah.. bekliyoruz...

hayal_hayal
:KK43:kızlar ya korktugum basıma geldi gördümm yine kahrolası kırmızıyı sinirlerim bozuldu artık ya bu ay çok umutludum olur diyodum bütün belirtiler vardı psilojikmiş demekki ne yapcam ben ya niye olmuyo niye niye kafayı yicem artık sürekli aynı dert anne olmak istiyorum artık bebişim olsun istiyorumm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
ya ne sinir oluyosun sen bu kırmızılara bakiyim?
o kırmızıları görmek için, pek çok kadın ilaçlar içiyor.. haberin var mı senin?
şükret.. allaha şükret yavrucum... çok şükür, kırmızılar var.. bizlere umut oluyorlar.. döllenme imkanı olan yumurtalarımız var..
böyle bak olaya kuş :))

Ozlem2334
evet bugun cektiricem Allah ın izniyle inşallah:) biraz stressliyim doktoru gorene kadar sanırım ole olucam): doktor rahatlatacak biliorum, hep öle olmuştur bana:)
evet canım okudum. Hayırlısı olsun inşallah. bakalım hele bi film sonuçlarını gorelim de
özleeeemmm... sakin ol tatlım ya....
yok bişey, bi gidicen.. bi gelicen.. oldu bitti gibi olacak.. merak etme :))

gulden59
ayyy bilmiyorum banucum ama inşallah
bakalım bekleyip görecez..
bende öpüyorum seni görüşürüz yarın..

yalel
Banu_K
Hepinizi çoooooooooooooook öpüyorum kızlar, şimdi evrak işleri ve koşturmacalı bir gün beni bekler.. Mucccccccckkkkkkkksssssss.....:KK54::KK16:
hoşçakaaallll.. kolay gelsin banucum

Beysal
Banu_K
Hoşgeldin tatlım aramıza ekliyorum listeye bol şans mart için:)

İnşallah bebiş geliyor bebiiiiiş bitanemmm.. değecek bu ağrılara inşallah:)))
Ben iyiyim ama çıkıyorum şimdi akşama gelip okurum yadıklarınızı artık..

Bakma tatlım en güzeli, dediğim hayal kur sen, seni mutlu edecek şeyleri düşün bi de bizi düşün.. o da kar etmezse benim eli sopalı halimi düşün kesin işe yarar:))))))

Bu arada, Beysal naptın tatlım test yapacak mısın bugün? Berceste seni de merak etmekteyim.. Bir de Buca, sen de kan testi yapacaktın noldu o iş?

Akşama gelince cevapları göreyim ona göre:))))

karar veremedim yapıp yapmamaya banucum :)

gulden59
yalel
GÜNAYDDDDIIIIINNNNNNNNNNNNN
NASILMIŞ BAKALIM BENİM GÜZEL HAMİŞ ADAYI ARKADAŞLARIM....

Ne boynu bükük kalması beyaa.... kadınlık halleri bunlar, hepimizn başında bu işler kuşum :)))

sorma, o benden önce koştu odasına, açtı dolabını...
''bu elbiseyi giymek istiyoğummm'' şeklinde diretti, sonunda amacına ulaştı, giyindi kuşandı bekledi babasını yine :)
tepem atıyor bu rekabet durumuna ... :))))

canım, o batmalar... aslında çekilme tipi şeyler mi?
batma da olabilir tabi belki ama.. asıl olması gereken, çekme türü bi hisler.. ince ince bi çekmeler..
''dur yavaş ol, ağır hareket et, hemen oturup kalkma.. az bi usturuplu kalk doğrul'' der gibi vücudun seni uyardığı çekmeler...
öyle mi sende?

allah allah.. bekliyoruz...

ya ne sinir oluyosun sen bu kırmızılara bakiyim?
o kırmızıları görmek için, pek çok kadın ilaçlar içiyor.. haberin var mı senin?
şükret.. allaha şükret yavrucum... çok şükür, kırmızılar var.. bizlere umut oluyorlar.. döllenme imkanı olan yumurtalarımız var..
böyle bak olaya kuş :))

özleeeemmm... sakin ol tatlım ya....
yok bişey, bi gidicen.. bi gelicen.. oldu bitti gibi olacak.. merak etme :))
günaydın canım pek bi kıskanç gördüm seni hehehe:
şaka bi yana aman be sana öyle oldu bana böyle oldu bakalım martta ne olacak halimiz..

tulins
aslbrk
arkadaslar merhaba!oncelikle rabbim'den tum evlat isteyenlere en hayirli zamanda hayirli evlatlar nasip etmesini dileri
.sizlerle tum hamilelik calismalrimda edinmis oldugum deneyimleri anlatmak isterim.oncelikle sunu soyleyeyimki hic de aman kafana taktikca olmaz cocuk gecerli degil(cunku ne kadar takmioruz desekte takioruz:) )sadece panige gerek yok hepsi bu:)soyleki agustos 2011de calismalara basladik,ekimde mecburoli bi ara werdik(yakinimin vefatiyla) daha sonra kasim ve aralikta tekrar denemeler yaptik hepsinde de sonuc basarisiz..ocakta ise isyerimde terfi ettigimden dolayi erteleme karari aldik ancak subatta bu dusuncemde degisti:) dedimki nasip kismet..ben sadece her zaman yaptigim gibi yumurtlama gunume fikkat ettim ve sadece o dokuz gunluk donemde(yumurtla gunu+yumurtlamadan 4gun once ve 4gun sonra)gun asiri iliskiye girdik.ve hemen kalkip banyo yapmadim,direkt uyudum(1saat uzansanizda olurmus arkadaslar)sonrasinda sadece allah'a dua ettim..adetime 4-5gun kala saga yumurtaligimla kasigim arasinda hep batma hissettim(adet sancisindan farkli)bir de goguslerim hassaslasti..adetime 2gun kala o cok guvenilir(!)adetten 1hafta once bilen fortel gebelik testini yaptim sonuc negatif..adet gunum gelince(adetlerimde bebek calismalarina basladigim aydan sonra inanilmaz derecede bozuldugundan ki normalmis)test negatif ciktigindan cnm bidaha test yapmak istemedi.ama vucudumda farkliliklar hissediodum.he bi de surekli beyaz kokusuz akintim olmaya basladi adetime 3-4gun kala ve adet olacagim gun.ancak 2.gun de hastalanmayinca eczaneden test aldim yapio bi kebara koydum.o kadar alimisim ki tek cizgite birden ole bakayim dedim bir de ne goreyim pozitif!:) hemen hastaneye kostum test yaptirdim ve deger 160!doktorda mujdeli haberi verdi .daha sonra kasiklarimdaki agrim dewam ettigi icin doktorum gun asiri seri kan testine tabi tuttu beni ve sirasiyla degerlerim 233 ve 644de yukseldi.rabbim'e cok sujur hicbir sorun yokmus simdi tek duam hayirlisiyla bebegimi kucagima saglikla alayim.yasadiklarinizi cok iyi anliyorum..her etki her belirti herkes de farkli olabilir sakin unutmayin.size tek onerim cocuk yapmaya karar werdiyseniz once guzelce muayene olun,esinize de test yaptirin ve sayet sorun yoksa en azindan kafaniz rahat sadece nasip olacak zamani bekleyin.herkese rabbim gonlundekini versin kizlar insallah.opuyorum:KK66:
canım öncelikle günaydın ve tbrik ediyorum seni çok ,,,,bende 9-10 aydır uğraşıyorum dediklerin gibi yapıyorum herseyi ama nasip bakalım inşallah yakın zamanda ereriz hepimiz muradımıza..
gulden59
herkese günaydın kızlar bugün nasılız bakalım geri sayım başladı malum yarın martın 1i..
Sabırsızlıkla bekliyos..
güldencim günaydın sanada mart 1 i gösterdimi başlayacaz bizde beklemeye inşallah hersey yolunda gider sende umudunu yitirme hiç tamam mıı kafaya takılacak birsy yok...
9ay
gunaydin gulden! Naber?

Ben sabirsizliktan bekleyemedim test yaptim cikmadi. Bat tarihi yarin yada cuma. 1-2 gun kaldi yani. Karisik duygular icerisidneyim.

Atesim dustu diye umudi kesmistim ama bugun atesim yine yukseldi tekrar umutlandim. Bir yandan da olsaydi testte cikardi herhalde cunku yumurtlama tarihinden bu yana 14 gun gecti. Artik yerlesmis olmasi ve horman salgisinin baslamis olmasi lazim. O nedenle tekrar umitsizlige kapildim. Derken dedim ki belki hormonlarin idrara gecmesi zaman aliyordur. Tekrar umitlendim. Delirmezsem iyi :KK9:

Sende ne gibi gelismeler var?
9 aycım günaydın arkadaşım , teste daha erken okuyor olman gerekiyor birçok kişinin gün geçmeden çıkmıyor az daha sabret günlerimiz geçsin o zaman yaparız hepberaber...
gunes8
benimki de 6 mart ama pozitif düşünemiyorum :KK43:(
günaydın güneşçim lütfen umutsuz olma , hayırlısı neyse onu yaşayacaz hepimiz..
duygugunay
gunaydın kızlar... Inş rabbim dualarımızı kabul eder....
hünaydın canımmm...inşallah hayırlı zamanlarda kabul olsun dualarımız..
duygugunay
günaydın. Ateş ölçümü yapıyorum bende bu ateş bi düşüyo bi yükseliyo kafayı yememek mümkün değil galiba :)

10. Gun 36,5 x
11. Gun 36,8
12. Gun 36,9
13. Gun 36,5
14. Gun 36,3 x
15. Gun 36,4 x
16. Gun 36,3 x
bunun manasını anlamak için deliricem galiba :))) şu ateş yukselsede ümitlensem artık püüüüüfffff
ateş ölçümü ne için yapıyorsunuz arkadaşlar ben bu olayı kaçırdım ben hiç böle şeyler yapmıyorum...
ozlem2334
herkese gunaydın arkadadşlarr
özlemim günaydın.....
beysal
günaydın arkadaşlar bugün benim bat ım ben heyecandan ölecem acaba bugün olmassam yarın yapıyımmı test sonuç çıkarmı ki
günaydın beysal az daha sabret eğer adetin düzenliyse 1 gün geciksin en azından , yada çok merak ediyorum diyorsan çok gecikmeden al bir test yap
beysal
ben hep sormayı unutuyorum doktora muayneye gittiğimde benim rahminin ters rahim oludğunu söledi bu durumda olan arkadaşlar varmı herhangi bir sorun yaşadılar mı
rahim tersliği banada söylenmişti hiçbir problem olmuyor sadece ayaklarını 90 derece açıyla kaldırarak dinlenmemi tavsiye etmişti doktorum , onun dışında hiçbirsye etkisi yok..
nesedavut
günaydın canım çok geçmiş olun , sanırım salgın var eşimde grip oldu o yüzden uzak durmaya çalışıyorum ondan...vitamin al bol bol dinlen..
banu_k
günaydııııın kızlar..:) geçmiş sayfaları okuyamadım, kocişle dışarı çıkcaz birazdan ama gelip bi bakayım size dedim:) harika bir gün olsun hepimizeee..

özleeeeeeemm, eğer seni yakalayamazsam bugün doktordan önce, hiç telaşe etme yavru, kafanı boşalt, doktordayken de güzel şeyler hayal et, mesela bütün kızlar toplanmışız, göbüşler dolu, bi dolu karnı burnunda kıza bakıyor herkes ama bizim umrumuz değil kakara kikiri gülüp eğleniyoruz.. :) bol şans tatlım...:KK16:
banucum günaydın ii gezmeler arkadaşım keyfine bak oyalan birkaç gün kafan dağılsın...

Arkadaşlar herkese günmaydınlar bu arada , hayırlı günler diliyorum...

yalel
ben bi baktım size.. ne var ne yok diye..
ama kaçtım şimdi..
kahvaltı hazırlıcam :)) malum, iki dünür ve bir eltim var evde :)))

herkese çok güzel bir gün diliyorum...

özlemcim, kendini ferah tut, sıkma canını.. güzel haberlerini bekliyoruz tatlım.

başbaşşşşşş

yalel
gulden59
günaydın canım pek bi kıskanç gördüm seni hehehe:
şaka bi yana aman be sana öyle oldu bana böyle oldu bakalım martta ne olacak halimiz..
:))) martta ışıl ışıl olucak hepimizin yüzü.. eminim, inanıyorum güldencim...

kırmızıları görmek de bişeydir.. göremeyen o kadar çok kadın varki.... çok şükür, kırmızılarımız var :)))