TEST

'Tahmini veya Kesin 2013-2014 yılı gelincikleri hadi buraya gel gel çekinme !

ece_
5-10-11, 19:10
angelanil
o zamn senin içinde maili açarz cnm sorun deil ki:))
diğer gelnciklernde msn açması yasak sanırm burdan girebiliolar artk ortu yolu bulucaz cnmcm:KK66: mailleşelmmm güzelleşelimm:76:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: ağlama modundaydım :KK37::KK37:

ece_
angelanil
diğer gelnciklernde msn açması yasak sanırm burdan girebiliolar artk ortu yolu bulucaz cnmcm:KK66: mailleşelmmm güzelleşelimm:76:

giz08
angelanil
bizim şirkette msn açılmıyor ama gmail açılıyor ki ondada msn gibi ekleme olayı var ben çoğu zaman onla konuşuyorum

kızlar msn de takılıp burayı unutmayın ben yalnız kalırım ama

angelanil
gizeem aklıma ne geldi benm hani çay setini birlkte alalm dedik yaaa
bence düdüklümüzü de birlkte alalım sende fissler istiodn öle hatırlıorm,
en ucuz bernardoda oluo cnm, 100tl de hediye çeki hep oluo o çeklerimizle de çay setini alabiliriz bence, bi taşla 2 kuşş:KK66:
uzaksınız die size böle teklifler yapamıorm kızlar aklınıza başka bişicik gelmesn sizle de alışveriş yapmak isterdm yoksa ben:KK43:

ece_
giz08
bizim şirkette msn açılmıyor ama gmail açılıyor ki ondada msn gibi ekleme olayı var ben çoğu zaman onla konuşuyorum

kızlar msn de takılıp burayı unutmayın ben yalnız kalırım ama
yok kız msnde takılmıyoruz tabi ki :KK61: gizemcim görüşme ne zamandı kaçırdımmı?

angelanil
ece_
sana ben kıyamam ki ececik nickine ne zman baksam o masum sevimli resmn aklıma gelio hemen bukleli saçlar:KK69:
:KK70::KK70::KK70:

ece_
angelanil
sana ben kıyamam ki ececik nickine ne zman baksam o masum sevimli resmn aklıma gelio hemen bukleli saçlar:KK69:
:KK70::KK70::KK70:
:KK69::KK69::KK69: canım benim sağol :KK69::KK69: saçlarım şimdi daha kısa :KK59::KK59:

giz08
angelanil
en ucuz bernardoda oluo cnm, 100tl de hediye çeki hep oluo o çeklerimizle de çay setini alabiliriz bence, bi taşla 2 kuşş:KK66:
uzaksınız die size böle teklifler yapamıorm kızlar aklınıza başka bişicik gelmesn sizle de alışveriş yapmak isterdm yoksa ben:KK43:
canım bana uyar alabilirz beraberce çok güzel olur valla bende hep beraber alışveriş yapmak isterim keşke hep beraber olsak birbimizle görüşsek

ececik haftaya 2 bu hafta değil ondan sonraki hafta görüşelim uygunsanız

ece_
giz08
canım bana uyar alabilirz beraberce çok güzel olur valla bende hep beraber alışveriş yapmak isterim keşke hep beraber olsak birbimizle görüşsek

bu haftasonu ve 22si zamanı doluyum ben :26::26:

angelanil
giz08

o halde ben önce çatal bıcağımı hallediym gizemcm milano aşkı bir başka:KK69:
belki o zmana kdr düdüklünün de çay setnin de fiyatı düşer bizim için çay seti fiyatı önemli, düdüklününki zaten çok oynamaz kampanyalarda

lajoie
angelanil
Harikasınız, imreniyorum çok vallahi:KK16::KK16:

ece_
bu 10 dk bekleme yüzünden deliricem !!!! öfffff nilcim ya cvp yazamıyorum ama azimliyim atıcam :KK60::KK60:

angelanil
ece_
bu 10 dk bekleme yüzünden deliricem !!!! öfffff nilcim ya cvp yazamıyorum ama azimliyim atıcam :KK60::KK60:
hadi bakalm bekliorm kuzu:)

ece_
angelanil
hadi bakalm bekliorm kuzu:)
ve tabi ki zafer benim :KK76::KK76:

aşkım bana bu şarkıyı armağan etti :KK69::KK69::KK69:

dünya yıkılsa üzerime son sözüm yine iki kelime otur kalbimin üzerne öyle kal aşkım..
tenden kurşun geçerde geçmeyen bir sevdam var unutma her erkeği diz çöktüren bir kadın var.

olmazsa olmazımsın gözyaşım yaralarımsın senden başka kimim var.
yemin verdim gitmem bir yere taş olup kırılsam bin kere otur kalbimim üzerine öyle kal aşkım...

angelanil
ececik valla sen beklesen ben bekleyemiorm kuzum:)
serbest sanayi bölgesinde polyplex firmasında satın alma departmanında cnm, tanıması biraz zor atakan hiç arkadaş edinmez çünkü bi tek iş arkadaşları işte bi de ben:KK69:

giz08
nilcim tencereler için haklısın heryerde aynı pek düşme olmaz ben hemen hemen hergün giriyorum bernardonun sitesine sende işe gidip gelirken baksan yeter çay setini bulursak hiç kaçırmayalımda o çıksın aradan

bu arada o çatal kaşı bıçak setide geldiğinde senden yorumlarını bekliyeceğim hayatım

kızlar şaka maka her sayfaya yazmaya çalışıyorum ben en çok bağımlı oldum herhalde ne oluyor bana :KK37::KK37::KK37:

ece_
5-10-11, 20:10
angelanil
ececik valla sen beklesen ben bekleyemiorm kuzum:)
serbest sanayi bölgesinde polyplex firmasında satın alma departmanında cnm, tanıması biraz zor atakan hiç arkadaş edinmez çünkü bi tek iş arkadaşları işte bi de ben:KK69:
sabırsız :KK60: hım bende bilemedim şimcik söylerim bi :KK61:

angelanil
giz08
nilcim tencereler için haklısın heryerde aynı pek düşme olmaz ben hemen hemen hergün giriyorum bernardonun sitesine sende işe gidip gelirken baksan yeter çay setini bulursak hiç kaçırmayalımda o çıksın aradan

bu arada o çatal kaşı bıçak setide geldiğinde senden yorumlarını bekliyeceğim hayatım

kızlar şaka maka her sayfaya yazmaya çalışıyorum ben en çok bağımlı oldum herhalde ne oluyor bana :KK37::KK37::KK37:
sana ne oluosa bize de aynısı oluo cnm vala:)
ben bi alıym sölerm gizemcm zaten alınca direk kontrol ederm garantili olduğu için hisarn mağazasndan değişimini de yaptırabilirm nasıl olsa garantili:KK66:

giz08
angelanil
sana ne oluosa bize de aynısı oluo cnm vala:)
ben bi alıym sölerm gizemcm zaten alınca direk kontrol ederm garantili olduğu için hisarn mağazasndan değişimini de yaptırabilirm nasıl olsa garantili:KK66:

evet hepimiz buraya bağımlı olduk geldiğim ilk zamanları hatırlıyorum burayı bulduğumda sen vardın sende yeni keşfetmiştin ama tam benim yerim demiştim yahu

süper garantisi herbişeyi varsa alırız bizde bugün yorganlarıma dokundum iyikide almışım ayy çok yumoşlar onlar nil böyle yığmak istiyorum eve çok tatlı yorganlar saol canım iyikide almışım diyorum

angelanil
giz08
evet hepimiz buraya bağımlı olduk geldiğim ilk zamanları hatırlıyorum burayı bulduğumda sen vardın sende yeni keşfetmiştin ama tam benim yerim demiştim yahu

süper garantisi herbişeyi varsa alırız bizde bugün yorganlarıma dokundum iyikide almışım ayy çok yumoşlar onlar nil böyle yığmak istiyorum eve çok tatlı yorganlar saol canım iyikide almışım diyorum
bende hep iyiki de almısım diorm cnm yaa:KK69:
pofuduk olan herseyi severm zaten:KK9:
bu akşamıda sizinle geçirdm kızlar çok da güzel oldu,yarn 3 te gidiorm o zmana kdr da freeyiz konusuruz bol bol ama çıkıcam birazdan canlarm yorulmaya başladm, son bi kez daa uyumadan da bi konusmamız var aşkmla:KK39:
yarn görüşürüz bebekler kendinize çok iyi bakın öpüorm biiiiirrr bir:KK54:

ece_
angelanil
bu akşamıda sizinle geçirdm kızlar çok da güzel oldu,yarn 3 te gidiorm o zmana kdr da freeyiz konusuruz bol bol ama çıkıcam birazdan canlarm yorulmaya başladm, son bi kez daa uyumadan da bi konusmamız var aşkmla:KK39:
iyi geceler canım tatlı rüyalar :KK61:

giz08
nilcim canım öptüm kocaman

kızlar bende kaçıyorum sevdiceğimle uyku modundan önce konuşcam msn de konuştuk yetmedi sizide öpüyorum tek tek kendinize iyi bakın hepimizin hayatı güzel mutlu geçsin canlar

hergün bir yeni çeyiz bilgisi öğrenmeye

ece_
giz08

kızlar bende kaçıyorum sevdiceğimle uyku modundan önce konuşcam msn de konuştuk yetmedi sizide öpüyorum tek tek kendinize iyi bakın hepimizin hayatı güzel mutlu geçsin canlar

iyi geceler canımmmm :KK69:

lajoie
angelanil
Bende pofudukk pofudukkk çok severimm :) Henüz yatak odasına giriş yaptığım söylenemez ama nevresim hastalığı başladı bebikler:KK1:
İyi geceler Nilimmm, öpüldünnnn:KK3:

giz08

Her gün bir yeni bilgi'yi biz değiştirelim:KK1: Her gün bir yeni çeyiz yapalım en iyisi:90::76::76:
Sanada iyi geceler minnoşumm, öpüldünnn:KK3:

ece_
orchidea ve pelincim ordamısınız?

lajoie
Ececimm burdayımm ben canım, ama yavaş yavaş çıkayım diyorum. Bütün gün PC başında yetmezmiş gibi evde de aynen:KK1: Tek fark evde yatıyorum:86::90:

ece_
lajoie
Ececimm burdayımm ben canım, ama yavaş yavaş çıkayım diyorum. Bütün gün PC başında yetmezmiş gibi evde de aynen:KK1: Tek fark evde yatıyorum:86::90:
bende kaçıcam yavaştan aynen öyle ya ne bu pc bağımlılığı bizdeki :KK60:

Cookie_Dough
_asmunikal_
bnde en yakın arkaşımı kaybettim:KK43:
kaybettim derken görüşüp konuşmuyruz:S
bu yüzdndir belki bu topikte olmam
seviorum sizleri:s
Sineray
Kızlarrr saçmalamayınn siz üzerinize düşeni yapmışsınızzz
Dönmemeleri onların çocuklugu ayrıca siz iyi düşünüp onlara zarar vermemişsiniz gerçek arkadaş kötü gündede yanınızda olur. Size destek çıkar.

Çok güzel bi söz var

3 çeşit dost vardır..

Birincisi Ekmek gibidir hergün ararsın
İkincisi ilaç gibidir lazım olunca ararsın
Üçüncüsü mikrop gibidir o seni arar bulur..

Bakın kızlar benim arkadaş sandıklarım hep beni arkamdan vurdu. Hiç birisine güvenemiyorum artık. Sevgilim yetio. Belkide hayırlısı budur.
Kimse kimseye zorla bişi yaptırmak zorunda değildir ki. Eminim işleri olunca sizi ararlar. Üzülmenize gerçekten değmiyo.
hayat8990
tatlım sağolasın

ya bozma moralini bu kadar şu anda sana herşey üst üste geliyo gibi ama geçecek bu günlede mesela dün bana da bi arkadaşım msj attı ben cvp veremedim ama o da saçma sapan bi msj atmış hayırsız ne var ne yok bi kusurum olduysa affola kib. bu kadar yani bu mesaja nasıl cvp yazılır şimdi kendi çok hayırlıda sanki,, onun yerine canım nasılsın yazsa ne ala ,, gerçi benim yakın arkadaşım değil kendisi,, ama bazen insanın en yakınları en uzakları olabiliyo işte,,, sabır sabır yinede sabır,,,
sagolun kızlar...

insanlar nankörmus. bugun daha cok anladım

bana senin abinim diyen patronum beni stajer yerine koymaya calısınca...

3 senemi yedi, tam 3 yıl stajerlik adı altında gece gunduz calıstım... gittigimde 2 sandelyesi vardı 3 senede herseyi ben yaptırdım

gece uykularımdan uyandırdı.. olur olmaz her dakika aradı.... hiçbiyere gondermedi birsuru fırsatı onun yuzunden kacırdım... burda olcaksın seni sole yapcam seni böle yapcam dedi...

onun için cok sey yaptım ama karsılıgını bugun cok guzel aldım...ne aptalmısım!

yerime baskasını almıs coktan soleme zahmetine bile girmeden :KK53: bende bu adam sözlendim bi telefon bile etmedi abinim arkandayım herzaman diyodu diorum...

arıcak yüzü yokmuş meger...

herkesi allaha havale ediyorum.. :KK50:

ece_
Cookie_Dough
sagolun kızlar...

3 senemi yedi, tam 3 yıl stajerlik adı altında gece gunduz calıstım... gittigimde 2 sandelyesi vardı 3 senede herseyi ben yaptırdım

gece uykularımdan uyandırdı.. olur olmaz her dakika aradı.... hiçbiyere gondermedi birsuru fırsatı onun yuzunden kacırdım... burda olcaksın seni sole yapcam seni böle yapcam dedi...

yerime baskasını almıs coktan soleme zahmetine bile girmeden :KK53: bende bu adam sözlendim bi telefon bile etmedi abinim arkandayım herzaman diyodu diorum...

Ah canım ya ne yazık ki kötü bi durum olmuş senin için ama üzülme en azından görmüş oldun tatlım önüne bakda sende 3 yılına emeklerine yazık ama napcaksın önüne bak canım üzme kendini :KK61:

lajoie
Cookie_Dough
sagolun kızlar...

Kurabiyemmm sana kıyamam, ne yazıkki insanlar böyle! Doğanın kanunu mu desek! Senin dilin var, mükemmel işler bulabilirsin bir yere kitlenme balımm. Tüm iyi dileklerim seninle ve bol şans diliyorum incitanem.:KK71:

Melegimbenim
slm kizlarrrr bende konuya katiliyorum :)) allah nasip ederse 2013 mart ayinda evlenicez, tarih 5 ay sonra kesinlesecek, suan nisanliyiz :))

allahim herkezi kavustursun sevdigine hersey gönlümüzce olsun, ceyiz hazirliklariniz nasil gidiyor? benim daha var sanirim bir kac eksigim bu aralar süs esalari aliyorum:)

tez gecer insallah 1 sene :)

ece_
Melegimbenim
slm kizlarrrr bende konuya katiliyorum :)) allah nasip ederse 2013 mart ayinda evlenicez, tarih 5 ay sonra kesinlesecek, suan nisanliyiz :))

allahim herkezi kavustursun sevdigine hersey gönlümüzce olsun, ceyiz hazirliklariniz nasil gidiyor? benim daha var sanirim bir kac eksigim bu aralar süs esalari aliyorum:)

hoşgeldin aramıza yeni gelincik :KK61: siz neyi bekliyorsunuz?

lajoie
Melegimbenim

Aramıza hoşgeldin canım, sık sık topiğimizde görmek isteriz seni. :)
İnşallah herşey istediğimiz gibi olur... Allah gönlümüze göre versin:))

Cookie_Dough
ece_
Ah canım ya ne yazık ki kötü bi durum olmuş senin için ama üzülme en azından görmüş oldun tatlım önüne bakda sende 3 yılına emeklerine yazık ama napcaksın önüne bak canım üzme kendini :KK61:

öle balımm

artık önümüze bakıcaz :KK43: ama insanlara guvenim bikez daha sarsıldı

lajoie
Kurabiyemmm sana kıyamam, ne yazıkki insanlar böyle! Doğanın kanunu mu desek! Senin dilin var, mükemmel işler bulabilirsin bir yere kitlenme balımm. Tüm iyi dileklerim seninle ve bol şans diliyorum incitanem.:KK71:
ah canımıniçii yerim seni ben o güzel dileklerinide
inşallah öyle olur hayalimdeki işi bulurum biran önce :KK5:

Melegimbenim

hosgeldin aramıza yeni gelincikkk

kızlar pc nin sarjı bitmek uzere... ve sarj aletimde bozuldu galbaa

aranızdan ansızın ayrılabilirimm birazdann o yuzden şimdiden iyi geceler

ne talihsiz bi gun bugun yaa :KK5:

Melegimbenim
ece_
hoşgeldin aramıza yeni gelincik :KK61: siz neyi bekliyorsunuz?
hosbuldk tskler :) 4-5 ay sonra nisanlimin calistigi firma nisanlima süresiz is anlasmasi verecekler, o yüzden kaynanamlar kesinlessin sonra oturup dügün tarihi belirleriz 2013 mart aylarinda olur dedilr :) hayirlisiyla insallah hersey istedigimiz gibi olur canim:)
lajoie
Aramıza hoşgeldin canım, sık sık topiğimizde görmek isteriz seni. :)
İnşallah herşey istediğimiz gibi olur... Allah gönlümüze göre versin:))
amin canim hepimize insallah, hosbulduk cok tskler :)

ece_
çağlam 10 dk nedeniyle yine msj atamıyorum delirmeden yatıyorum :KK69: iyi geceler canm hçibişey için sıkma canını

karolina
Selam gelinlik kızlar :)konuya şöyle baştan baktımda 2013 için daha çeyizler erken değil mi? nerde saklıyorsunuz :) ?

kayınvalidemler yeni gitti güzel bir yemek geçirdik, çevirime başlamadan bir bakayım dedim :)

Melegimbenim
karolina
Selam gelinlik kızlar :)konuya şöyle baştan baktımda 2013 için daha çeyizler erken değil mi? nerde saklıyorsunuz :) ?

kayınvalidemler yeni gitti güzel bir yemek geçirdik, çevirime başlamadan bir bakayım dedim :)
yok canim erken olurmu hic, anca.. bir giris bakalim aboo heryerden birsey cikiyor, bizim bodrum katimiz var orasi doldu tasti babam kiziyor almayin artik diye ama bitmiyorki daha eksikler var ütü- ütü masasi vs... allah kolaylik versin valla

Cookie_Dough
5-10-11, 21:10
iyi geceler ececimm

duzelttim sarjı neyseki :KK70:

karolina

hosgeldin karolina...

cevirimi yapıosun?? bende freelance yapmak istiyorum evden.. yayınevi cevirisi, kitap cevirisi yani.. sen ne cevirisi yapıyosun

gulnihal2013
selam kızlar bende inşallah 2013te evlenicem. nişanlıyız. bazı sorunlarımız var, vize beklemem gerekior. bekliycez bakalım inşallah herşey istediğim gibi olur. allah herkese hayırlısını versin. inşallah evlilik haberleri alırız sırasıyla herkesten.:KK54:

Cookie_Dough
gulnihal2013
selam kızlar bende inşallah 2013te evlenicem. nişanlıyız. bazı sorunlarımız var, vize beklemem gerekior. bekliycez bakalım inşallah herşey istediğim gibi olur. allah herkese hayırlısını versin. inşallah evlilik haberleri alırız sırasıyla herkesten.:KK54:
hoşgeldin yeni gelincigimiz :KK70:

ne guzel bugun gelen gelinciklerde hep nişanlı :KK16:

karolina
Cookie_Dough
iyi geceler ececimm

duzelttim sarjı neyseki :KK70:

hosgeldin karolina...

cevirimi yapıosun?? bende freelance yapmak istiyorum evden.. yayınevi cevirisi, kitap cevirisi yani.. sen ne cevirisi yapıyosun

Canım ne mezunuydun sen ?
evet çeviri yapıyorum ünlü bir markanın kullanım klavuzunu çeviriyorum şu sıra. şirketlerle anlaşmalı olarakta çeviri yapıyordum fakat elime o zaman para geçmiyor.

Cookie_Dough
karolina
Canım ne mezunuydun sen ?
evet çeviri yapıyorum ünlü bir markanın kullanım klavuzunu çeviriyorum şu sıra. şirketlerle anlaşmalı olarakta çeviri yapıyordum fakat elime o zaman para geçmiyor.

ingiliz dili edebiyatı mezunuyum canım..

ögretmenlik hayallerim suya dustu azcık.. bende yayınevi alanına yonelmek istiyorum zaten allah biliyo içimden gecen oydu... yani biyere işe de girsem extradan ceviri yapmak istiyorum yayınevlerine falan

iş basa dustu malesef.. evimizin kredi borcu var ve kayınvalidem sözlümün parasına el koydu falan.. kısacası 1 degil 2 iş lazım bana ve cevirmenligi de dusunuyorum :KK6:

karolina
bende çeviribilim mezunuyum canım dil kursunda hocalık yaptım şuan bana en rahatı o geliyor.
çeviri çok dikkat istiyor evlenince çok zor oluyor ama evden yapmak rahat oluyor. bir kaç şirketle görüşüp sana yer önerebilirim canım.

Cookie_Dough
karolina
bende çeviribilim mezunuyum canım dil kursunda hocalık yaptım şuan bana en rahatı o geliyor.
çeviri çok dikkat istiyor evlenince çok zor oluyor ama evden yapmak rahat oluyor. bir kaç şirketle görüşüp sana yer önerebilirim canım.

çok memnun olurum canımm valla cok sevinirmm :KK16:

dil kursları beş para etmiyormus.. bitanesine 3 yılımı harcadım, adamı adam ettim ve sonuc ortada :KK5:

giz08
6-10-11, 04:10
günaydın gelincilkler

Aramıza yeni gelincikler katılmış ne mutlu bize

çaglacım canım insanlar hayin o insanları geçmişinde bırak değmez bizi sömürürler 3 kurusa ben hiçbrsey sasırmıyorum artık o yüzden güzel bir iş bulursun en kısa zamana canım

orchidea
6-10-11, 04:10
günaydınnnn kuzulaaaarrrrrrrrr

evden çıkmam lazım ama müsait bir andageçmişi okuyacağım.

yeni arkadaşlar da hoşgelmiş:KK71::KK71:

angelanil
6-10-11, 05:10
günaydn meleklerm bende geldmmm:KK3:
yeni gelen melekler sizde hoşgeldinizzz
çağlacm çok üzüldm cnm böle insanlara hiç değmez ama insan kendini üzüo işte sonuçta kendi yılları kendi geleceğine olan oluo:KK43:(
çoğu zman heryerde böle haksızlıklar oluo durum bizde de aynı:KK43:
inş en kısa zmanda hayaldeki işe sahip olursn cnm benm

angelanil
kızlar bingomingoda taç yatak örtüleri 89a düşmüş smdide:)
daha ne kdra düşürücekler acaba:KK1:

_asmunikal_
günaydın gelinlikler:)
nasılsınız bakalım:)

çağla bnm oldugum şirket tercümanlıkta yapıyor. aracı olurum istersen çeviri olursa sanada verirler