'Tahmini veya Kesin 2013-2014 yılı gelincikleri hadi buraya gel gel çekinme !

pufing
6-10-11, 21:10
angelanil
off kızlar iğrenç bi gün geçirdmmm:KK43:( o kdr bitkinm ve moralim bozukki anlatamam zaten anlatmaya enerjm de kalmadı, yarn arkdaşım bize gelicek mağazadan özkan sanırm kimseye ondan bahsetmedm burda benm adam gibi tek arkadaşm çok iyi biridir tam bir erkek deil ama maselef anladnız siz:KK66: fal falan bakar bana oturur dertleşriz onunla dertleşmek çok iyi gelicek su an için gözüme iyi görünen tek sey bu gibi,erken yatıyım da yarn kalıp ona mamalar yapıcamn annem ben o otururuz artk akşama kdr çok bkamam buralara ama sabahtan uğrıcam:) hepinize iyi geceler gelnckler görüşmek üzere:KK31:
canım canını sıkan herneyse umarım bıan evel düzelir, yarın sabahtan yaz aklım kalır sende valla kursa gıtmeden okurum. Hiçbişey senden önemli değil bunu unutma. İyi geceler canımm

giz08
7-10-11, 04:10
günaydın kızlar sabahın körü ve yoldayım

Ececim şirkete gideyim bakcam resimlerine

Nilim canım ne oldu neye sıkıldın kuzucum yorgunsun o anda herşey insanın canını sıkıyor tatlım

orchidea
günaydın yavrular:KK16:

ece_
Günaydın bayanlar hala başım ağrıyor sadece yer değiştirdi bu sefer sağ :S nasılsınız?

ece_
ece_
Günaydın bayanlar hala başım ağrıyor sadece yer değiştirdi bu sefer sağ :S nasılsınız?
Nilcim canını sıkma hiçbşey için umarım düzelir her neyse :KK61: Gizemcim tamam canım:KK61: Orkidecim nasılsın?

ben çıkıyorum işyerinden devam ederiz :):)

_asmunikal_
7-10-11, 05:10
günaydınlar minnaklar:)

cottonsugar
günaydın gelinlerimmmmmmmmmm:KK16::KK16:

ece_
günaydın hoşgeldiniz :KK69:

cottonsugar
7-10-11, 06:10
ece_
günaydın hoşgeldiniz :KK69:
h.b ececim nasıl oldun?

lajoie
Bebiklerim günaydın:)

Biri benim Nilimin moralini bozmuş, ama kıyamam ben ona kiii:KK43:

Ece'cim fotoğrafına baktım, harika gözüküyorsunuz bitanem:) Maşallah:KK16:

ece_
cottonsugar
h.b ececim nasıl oldun?
bu sfer sağ tarafıma geçti ağrı dünkü gibi şiddetli değil ama sen nasılsın canım?

cottonsugar
ece_
bu sfer sağ tarafıma geçti ağrı dünkü gibi şiddetli değil ama sen nasılsın canım?
g.olsun bişey ye ilaç iç minoset gibi..
ben çok şükür iyiym cnm

_asmunikal_
hastacıklarımızmı varmışş
morali bozulanlanmış var mış aramıza:KK43:

bnmde keyfim yok:KK43:
arkadaşımla çok pis küstüm:KK43:

ece_
cottonsugar
g.olsun bişey ye ilaç iç minoset gibi..
ben çok şükür iyiym cnm
sağol yağmurcum sinüsit işte en ufak bir soğuk almim başlıyor hemen dün daha beterdi uyuyakalmışım en son

ece_
_asmunikal_
hastacıklarımızmı varmışş
morali bozulanlanmış var mış aramıza:KK43:

bnmde keyfim yok:KK43:
arkadaşımla çok pis küstüm:KK43:
noldu canım??:44:

cottonsugar
kızlar size bişey sölicem sabah askımla işe gelirken konusuyorduk işte benim daha yaşım 18 di dedim ooh daha da çıtır zamanınmış tam da dedı:KK43:((
bende kapatıyorum dedım bozuldunmu dedı veet dedım ne alaka sana dedım sankı baskasına dedım ya ne kadar çabuk bozuluyorsun ben sna şimdi bayatsn mı dedım daha da cıtır zamanın dedım dedı kapattım bende:KK43:((((((((((:-)69::KK19:

_asmunikal_
ece_
noldu canım??:44:
bn anlamadımki herşey birden glişi verdi:KK43:
hakkını yemim çok çok iyi biridir
herzman yanımda olmuştur.
bişeyler dedim ama üstüne çıkmaya çalıştı
amaç üstü çıkmak değil birbirimizi kaybetmemk olmalı dedim
nblmya tuaf herşey tuaf:S

giz08
kızlar kimler var ben bugün müzikle güne başladım ajda pekkan heves kesin dinleyin çok güzel

umarım iyisiniz okumadan daldım ece resmine bakabildim çok beğendim çok güzelsin canım maşallah

_asmunikal_
cottonsugar
kızlar size bişey sölicem sabah askımla işe gelirken konusuyorduk işte benim daha yaşım 18 di dedim ooh daha da çıtır zamanınmış tam da dedı:KK43:((
bende kapatıyorum dedım bozuldunmu dedı veet dedım ne alaka sana dedım sankı baskasına dedım ya ne kadar çabuk bozuluyorsun ben sna şimdi bayatsn mı dedım daha da cıtır zamanın dedım dedı kapattım bende:KK43:((((((((((:-)69::KK19:
sen 18 yaşındamısın :KK69::KK69:

_asmunikal_
giz08
kızlar kimler var ben bugün müzikle güne başladım ajda pekkan heves kesin dinleyin çok güzel

umarım iyisiniz okumadan daldım ece resmine bakabildim çok beğendim çok güzelsin canım maşallah
hoşgeldn gizemcik:)

cottonsugar
_asmunikal_
sen 18 yaşındamısın :KK69::KK69:
ya yok aralık87 dogumluyum 23-24 deneilebilir ama işte 18yaşımdaki bi konu gecti öle dedı dıyorumm:KK19::KK19:

ece_
berfincim konuyu tam anlamadım ama inşallah düzelir aranız :) gizemcim hoşgeldin teşekkür ederim =) yağmurcum üzülücek bişey değil bence bu sıkma canını =)

cottonsugar
ece_
berfincim konuyu tam anlamadım ama inşallah düzelir aranız :) gizemcim hoşgeldin teşekkür ederim =) yağmurcum üzülücek bişey değil bence bu sıkma canını =)
ya evet ya ama sıkıdıı canım:KK19:
18 dim dedim tam da daha çıtır zamanınmıs dedı yaa ne demek yaa:KK47:

_asmunikal_
ece_
canım ben düzlceğini zanetmiyorum.
doğum günüm gelio. eger bişey yaparsa anca ozman belki..

hayırlısı olsun

giz08
berfincim niyet böyle üzüldün sebep ne anlatırmısın canım

kızlar ya bende bitkin hissediyorum haftasonuda hep arkadaşlarımla görüşcem ne olcak halim bilmiyorum