proxeed plus kullanıp sonuç alanlar

nevbahar21
3-03-12, 15:03
merhaba arkadaşlar proxeed kullanıp sonuç alanlar varmı bizede umut olması açısından yazarsanız sevinirim

nevbahar21
arkadaşlar birde internette içerikleri dikkat ettinizmi bilmiyorum ama içerikleri farklı olan proxeed ler var dikkat edenler varmı özellikle l-carnitin etken maddesi

fehiye
nevbahar21
merhaba arkadaşlar proxeed kullanıp sonuç alanlar varmı bizede umut olması açısından yazarsanız sevinirim
hangi amçla kullanılıyor bu ilaç?

fehiye
göğüs büyütmak için mi?Benim göğüslerim de yok denecek kadar az da

nevbahar21
fehiye
hangi amçla kullanılıyor bu ilaç?
canım sperm sayısı, hızı, morfolojisini düzeltme amaçlı kullanılıyor

nevbahar21
fehiye
göğüs büyütmak için mi?Benim göğüslerim de yok denecek kadar az da
hayır canım değil hamile kalmak için

nevbahar21
3-03-12, 18:03
kimse yokmu:KK14:

umutlu26
3-03-12, 19:03
nevbahar21
kimse yokmu:KK14:
slm canım bizde şu an proxeed kullanıyoruz 2 aydır falan bakalım inşallah iyi sonuç alırız daha gitmedik doktora 10 gün sonra gidicez canım

nevbahar21
4-03-12, 06:03
umutlu26
slm canım bizde şu an proxeed kullanıyoruz 2 aydır falan bakalım inşallah iyi sonuç alırız daha gitmedik doktora 10 gün sonra gidicez canım
inşallah hayırlı haberlerini alırız canım tahlilden sonra yazarsan çok sevinirim

umutlu26
4-03-12, 09:03
nevbahar21
inşallah hayırlı haberlerini alırız canım tahlilden sonra yazarsan çok sevinirim
amin canım inşallah,tabi yazarım sonucu

blueeyes37
4-03-12, 12:03
biz sonuç aldık ama başka şeyler de kullandık istersen açtığım konuya bir göz at "1.6 milyonla başlamıştık...."diye ilk sayfada .

nevbahar21
4-03-12, 17:03
blueeyes37
biz sonuç aldık ama başka şeyler de kullandık istersen açtığım konuya bir göz at "1.6 milyonla başlamıştık...."diye ilk sayfada .
evet senin konuya baktım ve çoook faydalandım çok sağol canım inşallah bebişini hayırlı bir şekilde dünyaya getirirsin

kekyiyelim
4-03-12, 18:03
nevbahar21
merhba

proxeed plus kullandı benimde eşim yaklaşık beş ay kadar. morfolojide düzelme oldu..
ama biz bebek sahibi olamadık.şuan tüp bebek deniyoruz.
Allah yardımcınız olsun. belki siz daha güzel sonuçlar alırsınız

nevbahar21
4-03-12, 18:03
kekyiyelim
merhba

proxeed plus kullandı benimde eşim yaklaşık beş ay kadar. morfolojide düzelme oldu..
ama biz bebek sahibi olamadık.şuan tüp bebek deniyoruz.
Allah yardımcınız olsun. belki siz daha güzel sonuçlar alırsınız
çok sağol arkadaşım rica etsemne kadarlık bir düzelme olduğunu yazarmısın bu arada inşallah hayırlısı ile tutar bebeğin

pbsc
5-03-12, 07:03
biz sonuç aldık, 3 milyondan 15 milyona çıktı 3 ay sonraki tahlil, toplamda 49 milyona, hızda bayaa artmıştı, ama eşim devam etmedi tadından dolayı.:44:

nevbahar21
5-03-12, 11:03
pbsc
biz sonuç aldık, 3 milyondan 15 milyona çıktı 3 ay sonraki tahlil, toplamda 49 milyona, hızda bayaa artmıştı, ama eşim devam etmedi tadından dolayı.:44:
bizimde hızda problem var sizin hız nekadar arttı acaba ...bu arada keşke devam etseydi eşin

ruveyda12
5-03-12, 17:03
benim eşim geçen yaz kullandı ama varikosel varmış test sonucunda hiç artış olmadı. bizde olmadı tabi. ilaca sözüm yok. sonra eşim varikosel ameliyatı oldu. ameliyattan 1 ay sonra arı sütü bal polen çörek otu kullandık. 1.5 ay sonra hamile kaldım ama malesef 7+2 iken düşük sebebi ile 20 aralıkta kürtaj oldum. şimdi 3 aylık süreyi bekliyorum

mutlu80
5-03-12, 18:03
bizimde 1 aydır kullanıyor eşim test yaptırmadık henüz mayısı bekliycez çünkü haziranda tüp düşünüyoruz :)
sağlıkla:KK49:

nevbahar21
6-03-12, 11:03
mutlu80
bizimde 1 aydır kullanıyor eşim test yaptırmadık henüz mayısı bekliycez çünkü haziranda tüp düşünüyoruz :)
sağlıkla:KK49:
sizin değerleriniz nasıl canım bizde tüp bebek düşünüyoruz haziranda inşallah gerek kalmaz ama yıpranmak istemiyoruz

nevbahar21
6-03-12, 11:03
ruveyda12
benim eşim geçen yaz kullandı ama varikosel varmış test sonucunda hiç artış olmadı. bizde olmadı tabi. ilaca sözüm yok. sonra eşim varikosel ameliyatı oldu. ameliyattan 1 ay sonra arı sütü bal polen çörek otu kullandık. 1.5 ay sonra hamile kaldım ama malesef 7+2 iken düşük sebebi ile 20 aralıkta kürtaj oldum. şimdi 3 aylık süreyi bekliyorum
çok geçmiş olsun canımhamile kaldıktan sonra kaybetmek tabiki daha ağır bir durumsizin hangi değerde sıkıntı var

dilaraer
6-03-12, 18:03
arkadaşlar eşim azosperm. acaba proxed plus sadece az sayıda spermleri olanlara mı yarıyor. azospermlere yararlı olur mu? azosperm olup da kullanıp yararını gören var mı? acaba. paylaşırsanız sevinirim..

seda_ecrin
6-03-12, 19:03
dilaraer
arkadaşlar eşim azosperm. acaba proxed plus sadece az sayıda spermleri olanlara mı yarıyor. azospermlere yararlı olur mu? azosperm olup da kullanıp yararını gören var mı? acaba. paylaşırsanız sevinirim..
canım merhaba benm eşimde azoydu varikosel ameliyatı sonrası biraz çıkışımız oldu ben doktora birşey yazmasını söledim o da bunu yazdı ama henüz almadık sigorta karşılamıyormuş bayagıda masraf ettigimiz için işe yarar mı yaramaz mı yine verdigimiz emek ve masraf sonuçsuz kalırmı diye çekimser kalıp almadık :KK19:

ruveyda12
6-03-12, 20:03
nevbahar21
çok geçmiş olsun canımhamile kaldıktan sonra kaybetmek tabiki daha ağır bir durumsizin hangi değerde sıkıntı var
evet çok doğru çocuğun olmadığı zaman üzülyorsun ama kaybettiğinde yıkılıyorsun. o kadar etkiledi ki hayatın tadı tuzu kalmadı. benim eşimde ameliyat öncesi sayı sorunu vardı. hareketlilik iyi idi. şimdi ameliyattan sonra hiç test yaptırmadık. ne durumdayız bilmiyoruz. biraz daha deneyelim olmazsa tüpe geçeriz.

sinemms
6-03-12, 20:03
mrb arkadaşlar benim eşimdede sperm düşüklüğ var bende almayı düşünüyorum ancak gerçekten varmı bi etkisi
işe yarıyomu yanii... bide nereklerden temin ediyosunuz netten mi yoksa eczanelerden mi

mercan2011
6-03-12, 22:03
sinemms
mrb arkadaşlar benim eşimdede sperm düşüklüğ var bende almayı düşünüyorum ancak gerçekten varmı bi etkisi
işe yarıyomu yanii... bide nereklerden temin ediyosunuz netten mi yoksa eczanelerden mi
canım biz 5 aydır kullanıyoruz.bizde mucize bir değişim etkisi göstermedi. herkeste etki aynı olmayabilir ilk aylarda etkisini görenlerde var.İmkanlar ölçüsünde alıp kullanmakta yarar var.Her şeyden medet umuyoruz işte.biz ayda iki kutu kullanıyoruz.tanıdık bir eczaneden 95 tl ye aldık hep.son aldığımız kutuda ise zam geldiği için 113 tl ye verbileceğini söylemişler.umarım herkese şifa olur.

sinemms
7-03-12, 09:03
mercan2011
canım biz 5 aydır kullanıyoruz.bizde mucize bir değişim etkisi göstermedi. herkeste etki aynı olmayabilir ilk aylarda etkisini görenlerde var.İmkanlar ölçüsünde alıp kullanmakta yarar var.Her şeyden medet umuyoruz işte.biz ayda iki kutu kullanıyoruz.tanıdık bir eczaneden 95 tl ye aldık hep.son aldığımız kutuda ise zam geldiği için 113 tl ye verbileceğini söylemişler.umarım herkese şifa olur.
hmm doğru sölüyosun cnm ama napalım herşeydedn umut ediyoruz :KK43:( ben alıp denemek istiyorum napıyım offfffffffff

dilaraer
7-03-12, 09:03
Sanırım sizin değişinizle zam gelmiş. Ama yapıcak bişey yok. Alıcaz.

nevbahar21
7-03-12, 10:03
dilaraer
canım azospermde de etki eder mutlaka ama şöyle olur en azından tüp bebek falan düşünürseniz daha çok şansınız olur bazen dölleme esnasında sağlıklı sperm bulunamayabiliyor yada sayı yeterli olmuyor o açıdan etki eder. eğer maddi imkanlar varsa denemekte fayda var.sizin sayı kaç

nevbahar21
7-03-12, 11:03
sinemms
işe yarayanlarda var ama etki göremeyenlerde var artık bünyeye göre değişiyor demekki. zaten sperm okadar çok şeyden etkileniyorki ilaç belki etki edecektir ama etkilendiği olumsuzluklar( sigara stres antibiyotik vs...)o yüzden etkili olamamıştır biz eczaneden aldık ayrıca bizim pakette l karnitin etken maddesi(ki bu ilaçtaki en önemli olan madde)2 paket için 3470 gr ama nettekilerin 1 paketi 1000 gram yani bizim aldığımızın tek paketi 1735 grama denk geliyor açıkçası kafam karıştı o yüzden eczaneden almak daha mantıklı geldi bana. paketi 128 idi pazarlıkla 110 a aldık yani pazarlık yapabilirsiniz. eczanede yoktu istettik getirdiler.ayrıca eczane ile net arasında çok fark yok kargo ile aynı paraya hatta daha pahalıya gelebilir hiç riske atmayın derim eczaneden alın

esraersoy
7-03-12, 11:03
Slm benim eşim de 2aydır kullanıyor totel 4milyon du en son cuma günü tekrar test vericez pazartesi sonucu alıp size bildiririm sonuca göre bizde mayıs haziran aylarında tüp bebek yaptırıcaz bu arada ameliyat öncesi 19milyon olan sayı sonradan düştü ve 7ay geçti ameliyat üzerinden

dilaraer
7-03-12, 15:03
nevbahar21
işe yarayanlarda var ama etki göremeyenlerde var artık bünyeye göre değişiyor demekki. zaten sperm okadar çok şeyden etkileniyorki ilaç belki etki edecektir ama etkilendiği olumsuzluklar( sigara stres antibiyotik vs...)o yüzden etkili olamamıştır biz eczaneden aldık ayrıca bizim pakette l karnitin etken maddesi(ki bu ilaçtaki en önemli olan madde)2 paket için 3470 gr ama nettekilerin 1 paketi 1000 gram yani bizim aldığımızın tek paketi 1735 grama denk geliyor açıkçası kafam karıştı o yüzden eczaneden almak daha mantıklı geldi bana. paketi 128 idi pazarlıkla 110 a aldık yani pazarlık yapabilirsiniz. eczanede yoktu istettik getirdiler.ayrıca eczane ile net arasında çok fark yok kargo ile aynı paraya hatta daha pahalıya gelebilir hiç riske atmayın derim eczaneden alın
iyiki bunları bizimle paylaştınız. çok tşk. ederim. en azından bilgilendik.

dilaraer
7-03-12, 15:03
esraersoy
Slm benim eşim de 2aydır kullanıyor totel 4milyon du en son cuma günü tekrar test vericez pazartesi sonucu alıp size bildiririm sonuca göre bizde mayıs haziran aylarında tüp bebek yaptırıcaz bu arada ameliyat öncesi 19milyon olan sayı sonradan düştü ve 7ay geçti ameliyat üzerinden
bence sizin eşiniz de bol bol keçi boynuzu tüketsin. tabi proxed plus da kullansın derim. eminim eşiniz düzelicektir. çünkü 4 milyondan bahsediyorsunuz. hayırlısı olsun...

nevbahar21
7-03-12, 16:03
esraersoy
yani siz ameliyattan sonra kaçıncı ayda yaptırdınız testinizi

nevbahar21
7-03-12, 16:03
dilaraer
iyiki bunları bizimle paylaştınız. çok tşk. ederim. en azından bilgilendik.
rica ederim canım alırken dikkat edin kutunun arkasında gramajları yazıyor bakın mutlaka

esraersoy
7-03-12, 17:03
nevbahar21
yani siz ameliyattan sonra kaçıncı ayda yaptırdınız testinizi
Biz ameliyattan tam 3ay sonra ilk testi yaptırdık ve 2ay içimden 3defa test yaptırdık birinde 10milyon diğerlerin de 2 4milyon arası çıktı dr tekrarlamamizi ıştedi ve ameliyat öncesi hızlı hareket %40iken ameliyat sonrası hep 0 çıktı ve morfoloji %94 iken %25e düştü

esraersoy
7-03-12, 17:03
dilaraer
bence sizin eşiniz de bol bol keçi boynuzu tüketsin. tabi proxed plus da kullansın derim. eminim eşiniz düzelicektir. çünkü 4 milyondan bahsediyorsunuz. hayırlısı olsun...
Keçi boynuzunu çok ısrar ettim ve bir kere yaptım ama ikna edemedim beğenmedi içemedi şimdi evicap proxed pentox ve testo...(ismini tam hatırlayamadım) Diye ilaç kullanıyor

nevbahar21
7-03-12, 19:03
esraersoy
Biz ameliyattan tam 3ay sonra ilk testi yaptırdık ve 2ay içimden 3defa test yaptırdık birinde 10milyon diğerlerin de 2 4milyon arası çıktı dr tekrarlamamizi ıştedi ve ameliyat öncesi hızlı hareket %40iken ameliyat sonrası hep 0 çıktı ve morfoloji %94 iken %25e düştü
sizde neden bu kadar düşüş oldu ya bizimde 3ve 4. aylarda değer düştü ama zaten düşüktü bizim sizinki baya düşmüş. o zaman sizde sadece sayı problemi vardı diğer değerleriniz güzelmiş denediğinizde olmadı hiç hamilelik

esraersoy
7-03-12, 20:03
nevbahar21
sizde neden bu kadar düşüş oldu ya bizimde 3ve 4. aylarda değer düştü ama zaten düşüktü bizim sizinki baya düşmüş. o zaman sizde sadece sayı problemi vardı diğer değerleriniz güzelmiş denediğinizde olmadı hiç hamilelik
Evet 2yıldır hiç hamile kalamadım ameliyat öncesi 19milyon du ama varikosel olduğu için olmaz olsa bile düşük ile sonuçlanır dedi dr bizde hemen ameliyat karari aldık ve sonuç düşüş var dr direkt tüp bebek dedi ama yaşınız genç beklerseniz birde bu ilacı deneyin dedi bizde zaten bekliyecegiz diye ilaç tedavisi aldık ama dr dediği ameliyat sonrası düşüş olmamışı gerekiyordu en ayında aynı kalmalıydi sizde düşük olduğu için normel yolla olmaz ilaç ile en azından aşılamaya yetecek kadar artış olsa bile yeter

sinemms
7-03-12, 21:03
nevbahar21
yaa bilmiyorum ki aklım karışıyo benimde.. bianda o kadar vitamin ağır gelir bişey olur diye korkuyorum ... kararsızıdr lar bişey söylemiyoki yaa kendi başımıza kendimizin dr olduk :)))

nevbahar21
8-03-12, 16:03
sinemms
yaa bilmiyorum ki aklım karışıyo benimde.. bianda o kadar vitamin ağır gelir bişey olur diye korkuyorum ... kararsızıdr lar bişey söylemiyoki yaa kendi başımıza kendimizin dr olduk :)))
proxeedde bir çok vitamin var zaten içeriğindeki vitaminleri ekstra almana gerek yok

sinemms
8-03-12, 17:03
nevbahar21
proxeedde bir çok vitamin var zaten içeriğindeki vitaminleri ekstra almana gerek yok
evet iyice araştırmam gerek :)) ya bide korkuyorum çok ilaç kullanmak istemiyorumm zehrlenir falan mazallah :)) kocacımm benimmmm :))) :KK9::KK9::KK9::KK9:

sinemms
8-03-12, 18:03
dilaraer
yaaa benim eşimde 8,5 mil sperm vardı 2 ay sonra tekrar test yaptıkrdık 0 olmul sperm.. acaba bizdemi azosperm oldukk
offffffffffff yaaa :KK43:( :KK25::KK25::KK25:

nevbahar21
9-03-12, 18:03
sinemms
yaaa benim eşimde 8,5 mil sperm vardı 2 ay sonra tekrar test yaptıkrdık 0 olmul sperm.. acaba bizdemi azosperm oldukk
offffffffffff yaaa :KK43:( :KK25::KK25::KK25:
klomen falan mı kullandı eşin klomen önce düşüş sonra yükseliş yapıyormuş yada antibiyotik. bu arada zehirlense benim kocacım zehirlenirdi ilaç artı bitkisellerle ben denedim bişey olmuyor:KK1:

sinemms
10-03-12, 14:03
nevbahar21
klomen falan mı kullandı eşin klomen önce düşüş sonra yükseliş yapıyormuş yada antibiyotik. bu arada zehirlense benim kocacım zehirlenirdi ilaç artı bitkisellerle ben denedim bişey olmuyor:KK1:
yok cnm ilaç kullanmadı hiç... aman bişey olmasın zehirlenmesinler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

nevbahar21
14-03-12, 15:03
sinemms
yok cnm ilaç kullanmadı hiç... aman bişey olmasın zehirlenmesinler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:) zehirlenmezler inşallah canım ya bence değerler her zaman değişiyor ondan olmuştur

nevbahar21
17-03-12, 22:03
arkadaşlar kullanıpta olumlu yada olumsuz sonuç alanlar yazsınlar lütfen...

tabiyaaa
18-03-12, 12:03
kızlar yaaa uzun uzun okuma fırsatım olmadı bakamdım tek tek bu ılacı nerden alcaz bız

nevbahar21
18-03-12, 12:03
tabiyaaa
kızlar yaaa uzun uzun okuma fırsatım olmadı bakamdım tek tek bu ılacı nerden alcaz bız
ben netten çok araştırdım ama eczaneden aldım sonra nettekilerle içeriğinin aynı olmadığını gördüm eczaneden almanı tavsiye ederim biz istettik istanbuldan getirdiler.ilacı 110 tl ye aldık asıl fiyatı 128 tl ama indirim yaptı..geçmiş olsun

tabiyaaa
18-03-12, 18:03
nevbahar21
ben netten çok araştırdım ama eczaneden aldım sonra nettekilerle içeriğinin aynı olmadığını gördüm eczaneden almanı tavsiye ederim biz istettik istanbuldan getirdiler.ilacı 110 tl ye aldık asıl fiyatı 128 tl ama indirim yaptı..geçmiş olsun
tesekkur ederım rabbım herkesın umdugunca ve gönlüne göre versın inş..

cewo
20-03-12, 10:03
Geçen ağustos ayında 22 milyon sperm çıkmıştı, ağustostan bu yana 5-6 kutu Proxeed Plus kullanmıştık. bu ay yaptırdığımız testte 144 milyon olmuş. üstelik hareketde artmış :)))